Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Zigzag Travel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Zigzag Travel

Atsiliepimai apie Zigzag Travel, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Zigzag Travel, UAB

Banžiau šiai įmonei paskambinti 3 skirtingais telefono numeriais, pateiktais tinklalapyje, taip pat rašiau el. laišką, jokio atsako taip ir negavau.
Solidus 0 balų iš 100 įvertinimas šiai įmonei.
Nepasitenkines zigzag paslaugom
2020-04-02 11:07:41 IP 55p9ac3p
Nerekomenduoju, kai bilietus pirkt tai atrodo be muilo i sedimaja dali sulystu. Patys skambineja klausia ar pavedima padaret kad reikia greiciau padaryt.kai reikia grazint jiems pinigus uz bilietus tada purtosi kaip kalakutai. Pasikeiskit pavadinima "Kalakutas travel". Nedarykit klaidos ir neturekit su jais jokiu reikalu.
Elvinas Liustikas
2019-10-24 19:23:42 IP 28mcr5d6
Sveiki, užsisakiau bilietus, viskas labai greitai, viskas ok, ir kai liko viena diena iki skrydžio, užstrigo svetainė, ir nebeatidarė bilietų niekaip, tai toks stresiukas iškart :D Atėjau atsiliepimus apie zigzagą paskaityt, ir vien neigiami :D Tada dar didesnis stresiukas, galvoju va dabar tikrai ragas, jeigu jau taip kiekvienas čia pragarą patyrė. Paskambinau vienu numeriu, nekėlė, tada pabandžiau į mobilų, greit atsiliepė, maloniai pakonsultavo, pasakė, jog svetainė yra užstrigusi dėl apkrovimo (ir aš tai puikiai suprantu, tikrai taip būna, nes čia jau tokios sistemos, kurių visada nesuvaldysi), tai pasakiau savo el. paštą, porą min ir bilietas jau čia, viskas ok, ramus, stresiukas krito :D Kai pamačiau kiek čia negatyvo, tai po skambučio jaučiau pareigą mestelt ir pozityvesnį komentarą, nes mano atveju, tikrai viskas gerai, ir užteko 2 minučių skambučio, kad sutvarkytų tą problemėlę. Tai žmonės neišsigąskit baisiai čia paskaitę, nėra jau taip blogai :D
2018-ųjų vasarą keliavom į Neapolį. Viskas kaip ir ok buvo, bet parinktas apgyvendinti viešbutis buvo klaikioj, pavojingoj vietoj. Žinoma, pats miestas jau ir taip gana ekstremalus, bet renkant turistams viešbučius galbūt reikėtų atsižvelgti, kad tai nebūtų stoties rajonas, kur baisu koją iškelti iš patalpos :)) O per viešbučio langą koks vaizdelis... - į žemė įaugusios mašinos, šiukšlynas, gal ten ir lavonėlis koks voliojosi.
Noriu padėkoti už malonų bendravimą ir greitą problemų sprendimą. Jeigu neklystu, telefonu bendravau su įmonės atstove Ieva.
Nu grina s*******o kontora.. nesuprantu kas per vistos ten dirba, daveme uzklausa i vaiku stovykla, gavome atsakyma su pasiulymu, pervedeme avansa-dingo, paskambinus pareiskia kad atostogose, tada jau susitariam del likusios sumos..negaunam kelialapio, dar karta paskambinus pasako kad nemato pavedimo, kol galiausiai issiaiskina kad pinigeliai pervesti, atsiuncia kelialapi vargais negalais ir visa tai trunka kokias 3 savaites, gaila pries rinkdamiesi sia agentura nepaskaiteme atsiliepimu
Apsaugok, Viešpatie, nuo tokių firmų! Turėjau nelaimę užsisakyti bilietus per juos. Apart to, kad savaitgalį neįmanoma nė su kuo iš šios š*******o kontoros susisieksti nei telefonu, nei prisiprašyti, kad reaguotų į el. laiškus, staiga praėjus 12 val. po apmokėjimo, dar ir kaina pakilo jau apmokėtus bilietus ("čia ne mes, čia skrydžių kompanija staiga pakėlė jums kainą"). Negalėjau atsisakyti skrydžio, nes jis vienintelis tinkamas, ir turiu laiku nuvykti į giminaitės laidotuves, todėl turėjau primokėti. Į pasipiktinimą ir pretenziją sureagavo skambučiu ir paaiškinimu "mes savaitgalį nedirbame" (?) Nedirbate, bet atsiliepiate, kei gaunate grasinantį laišką su pranešimu, jog bus kreiptasi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą? Tik tada reaguojate ir savaitgalį? NIEKADA DAUGIAU nesikreipsiu ir visiems artimiesiems bei pažįstamiems sakysiu, kad neprasidėtų su šitais A********S. Ir niekam nepatariu. Nusivylimas bus švelniausia iš reakcijų.
Labai nustebino įžūlus turizmo vadybininkės Giedrės Puskunigienės bendravimas. Domėjausi kelionėmis balandžio mėnesį, sulaukiau klausimo ar dar domina, atsakiau, kad atsiųstų pasiūlymą, parašė „jei rimtai nesiruošiate keliauti, tai visus pasiūlymus rasite čia” ir atmetė bendrą svetainės linką. Parašiau, kad negaliu sakyti ar man tiks ta kelionė, kai neaiški nei kaina, nei tiksli data, nei kryptis. Atsakymo nebegavau. Ir kas per jei rimtai nesiruosiu keliauti, jei paprašiau atsiųsti info pie tą kelionę ;D Su tokiu bedravimu toli neisite, bet paskaičius kitus atsiliepimus, pasirodo nieko nuostabaus.
Su šia firma turėjau reikalų pirmą kartą ir daugiau persizegnojau, neturėsiu niekada. I visus klausimus prieš kelionę atsakys taip kad tik greičiau pinigus paimtu, bet atšaukus kelionę dėl jų kaltės, pinigus susigražint buvo sudėtinga. Patarčiau niekam neprasidėt.
Dainius 2018-10-24 11:45:06
Laba diena, Zigzag Travel nevaldo jūsų minimos svetainės. Bandykite skambinti svetainėje nurodytais telefonais. Arba kitą kartą pirkite bilietus zigzag.lt svetainėje :)
Valdot valdot, dar ir kaip, su visais įmanomais slapstymosi fintais :) Koks vadovų požiūris į pinigus, tokia ir bendrovė, yra vienas žodis gerai apibūdinantis šią agentūra - žulikų kontora. Klausimas tik vienas, kiek vargšų klientų išdūrėte gerb Zigzagininkai :)
Povilas 2018-09-20 15:00:35
Laba diena, rezervavausi bilieta per jusu internetini puslapi www.ryanair-skrydziai.lt, bet negavau jokio pranesimo el. pastu. Ir likau nesuprantusi, jusu agentura Zigzag Travel atstovai sake dar karta bandyti uzsakyti, nesuprantu, cia taip ir turi buti?
Laba diena pirkau bilieta per jusu kompanija bet negaunu jokios zinutes i emaila ir net nerandu kur suvesti uzsakymo koda prasau padekit
Nepatenkinta. Užsakiau bilietus prieš pusmetį, viskas labai greit ir labai maloniai. Atšaukė skrydį, labai maloniai pasiūlė alternatyvą, viskas vėl labai gerai. Pasirinkome iš Jų siūlytų variantų, o tada ir prasidėjo. Atsiuntė kažkokį informacinį lapą (dabar jau žinau kad tai dėl registravimosi į skrydį "Check-in") ir daugiau jokių žinių, per kokį tinklalapį užsiregistruoti ir pan. Pasiskambinau į Zigzagą tiesiogiai darbuotojai kuri ir siuntė, labai nemaloniai visgi susakė ką turėsiu atlikti prieš skrydį, nors manyčiau jog visa tai turėjo surašyti, ar kitaip informuoti. Tonas buvo toks, kad pasijutau visiška bukaprote, kuri nežino elementarių dalykų. Matyt tokia ir esu, kadangi visos kelionės būdavo "sukramtytos" kelionių agentūrų darbuotojų ir pačiai nieko daryti nebereikėdavo. Na bet manau tokių kaip aš yra Lietuvoje daugiau, ir bendrą informaciją turėjo atsiųsti, taip pat toną pasirinkti...
Turėjau reikalų su šia firma, likau dalinai patenkinta. Ten dirbusi p. Daiva buvo labai maloni ir operatyviai atsiliepdavo bei patardavo, jei ką reikdavo patikslinti. Skridau maršrutu Vilnius - Minskas - Abu Dabis - Melburnas ir atgal. Skrydis pirmyn praėjo sklandžiai, bet atgal skrendant susidūriau su kai kuriais netikėtumais : 1 val pakeisti lėktuvą iš Abu Dabio į Minską tikrai ne gana, kad ir kaip skubėtum. Todėl norėčiau pasidalinti įgyta patirtimi su keleiviais, kurie skristų šiuo maršrutu, nes vargu ar Jus agentai perkant bilietą apie tai įspės, nes aš nebuvau įspėta, kad gali kilti nesklandumų, kurių galima išvengti jei: 1) užsisakysite vežimėlį (praveš visur be eilės), kuris yra nemokama paslauga. 2) jei susitarsit su stiuardesėmis ir jos Jus išleis iš lėktuvo galimai anksčiau.Aš ir ateityje žadu naudotis šios firmos paslaugomis, jei tik reikės. Sklandžių skrydžių visiems.
Likau labai nepatenkintas, kai radus pigu bilieta, sumokejus uz ji, kai su zmonem sutarta, kad musu laukia tikslia diena, man atsiunciamas laiskas, kad kaina pakilo 58 eu. Sukelete dideliu nepatogumu ir daugiau niekada nesinaudosiu jusu paslaugomis, visiems atsiliepimai apie sia kompanija bus neigiami. Susitvarkykit informacija zmoniskai.
Kiekvienais metais su šeima perku keliones šioje agentūroje ir liekame patenkinti, įskaitant ir kainų lygį. Vykome į Turkiją, Bulgariją, Graikiją per "Novaturą" ir "Tez tour". Jokių problemų nekilo, tiesa... prieš pirkdami keliones lankėmės "Zigzag", konsultavomės ir domėjomės viešbučiais.
Poilsinė kelionė į užsienį - tai Jums ne viščiukus turguje pirkti su bobutėmis stovint vienoje eilėje !!!
Vaida vaidagh@yahoo.com
2014-10-17 16:29:15 IP 2g44e3d3
Sveiki, jau keleta metu esu jusu kliente ir tik todel, kad mane aptarnauja - Malinova Cvetana !!!! Noriu padekoti uz nuostabu darba ir pagalba !!! Visuomet suranda gerus pasiulymus, iseiti is bet kokios situacijos, pagalba kreipiantis tiek is Lietuvos, tiek is kito pasaulio krasto ! Aciu Zigzag Travel, kad turite tokias puikias darbuotojas kaip CVETANA !!! Nuosirdus Aciu ;-)
Esu nepatenkintas tiek agentūros tiek konsultantės Irmos darbu, telefonai bendri, jeigu reikia pasiklausti tai arba reikiamos konsultantės nėra arba ji užimta, į laiškus neatsako 3 dienas, nors stovykla po kelių dienų. Informaciją gauti pavyko tik nuvykus į ofisą, gerai kad esu vilnietis. Sakau, Jūs man sukėlėte nepatogumų, neatsakote į laiškus, neatskambinate ir t.t., atsakymas viskas gerai, viskas gerai, atsiprašymo taip ir nesulaukiau. Nemanau, kad daugiau naudosiuosi šios įmonės paslaugomis

deja taip pat turiu nusiskundimu sios firmos konsultantu kompetencija. Pirkau aviabilieta i tarptautini skrydi su kudikiu. Vietos su lopsiu net nepasiule ir net nepateike informacijos, kad tai kainuoja papildomai. Kai pradejau dometis, ir paprasiau, kad pagaliau kuo greiciau uzsakytu tokia vieta ir atsiustu kiek primoketi reikia, tai uztruko visa para, kad pateiktu atsakyma. Zodziu, dirba vezlio greiciu ir neturi supratimo apie kliento poreikius. Kai tarptautinis krydis su persedimais trumka 24 val., negi galima tiketis, kad teveliai kudikius laikys ant ranku.
Esu labai patenkinta zigzag agentūros paslaugomis Vilniuje, ypač konsultantės Audronės darbu, Tokio malonaus, šilto aptarnavimo, ir tiek daug gerumo, supratingumo seniai nesu niekur sulaukusi kaip klientė. Sėkmės!
Porą kartų per pusantrų metų teko naudotis šios įmonės paslaugomis ir tikrai esu patenkinta, tuo labiau, kad reikėjo keisti bilietą kitai dienai, be problemų buvo pakeista ir atsiųsta į el.paštą ir net ne į vieną, kad gaučiau 100 proc. Ačiū.
as visiskai priesingos nu

As antri metai naudojuosi sios agenturos paslaugomis ir, tikrai, nieko blogo pasakyti negaliu.Aptarnavimas labai operatyvus, elgesys su klientais mandagus ir malonus,
Yra tokia kontora Zigzag.lt.
jai svarbiausia prikabinti makaronu ir paimti pinigus, o visa kita nesvarbu- net ir tas, kad issisklaidzius makaronams teks grazinti tuos pinigus.
esu lb nepatenkinta zigzag.lt firma, padave pavardej klaida suverte kad padarem mes, lb nekulturingai kalbejo, sakiau kad paduosiu i teisma, pasake duokit, padeti nieko negalim, o paskambinus kita diena jau gali padet pakeist pavardes 5 raides tik uz 120 euru, ir pasake kad neirodysit kad mes padarem klaida, siulyciau niekam neuzsisakyti bilietu per sia firma, direktoriui dasiskambint neimanoma, jo nera visa diena, parasiau i jo el.pasta, nesiteike atsakyti, tai kas cia per firma?niekada gyvenime nesikreipsiu ten, siulyciau ir kitiems tai padaryti, paskambinom i Rynair atstovybe, be jokiu problemu pakeite pavarde nemokamai, cia siaubinga firma, jokios pagalbos, tik nori pasipelnyti is zmogaus bedos

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu 11-27 21:34
Iranas penktadienį pranešė apie vieno iš iškiliausių šalies branduolinės fizikos specialistų nužudymą per išpuolį šalia Teherano, apkaltino dėl šios atakos Izraelį ir pagrasino "rūsčiu kerštu".
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje 11-27 20:43
JAV federalinis apeliacinis teismas Filadelfijoje penktadienį atmetė prezidento Donaldo Trumpo pastangas užginčyti jam nepalankius rinkimų rezultatus byloje, galinčioje pasiekti Aukščiausiąjį Teismą.

Karantino metu Jūs: