Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę City Express

Atsiliepimai apie City Express, UAB

Parašyk savo nuomonę apie City Express, UAB

Labai Ačiū už super servisą, nuvežė ir parvežė į/iš oro uostą. Patogūs autobusai. Sutvarkė tvarkingai kelionės dokumentus. Jūs šaunuoliai. Laikykitės savo darbo kokybės ir dar gerenkite tada Jūs būsite nepralenkiami :)
Važiavome su cityexpress 2019.10.19 is vilniaus i klaipeda, rinkomes cityexpress o ne ollex kad kuo greiciau pasiekt namus nes buvome beprotiskai pavarge, nepajudejome sutartu laiku is vietos, bet viskas ok vairuotojas ispejo kad reikia laukti dar 1 keleivio, laukem 30min., pagaliau pajudame, beeet, vos davaziavus gariunus, vairuotojas sulaukes skambucio, apsisuka, ir grįžta į vilniaus oro uostą paimti dar dviejų žmonių, kurių nebuvo keleiviu sarase, pagaliau vaziuojame į klaipeda, sustojame kaune kelis kartus, paimame dar keleivių, pagaliau judame link klaipėdos, tačiau ka jus manot, isvaziavus is kauno sprogsta visiskai plika autobusiuko padanga autostradoje greitejimo juostoje sustojame nei trikampio nei salotiniu liemeniu nieko tiesiog avarinis ijungtas, vairuotojas turi atsargini rata bet neturi varstu tinkamu ji prisukti... skambineja neaisku kam jokios pagalbos nesulaukiam vienas keleivis bande pakeisti rata pats bet ir jam nepavyko, gerai kad netoli avarijos vietos keleivio giminaitis gyveno tai atvaziavo paeme sprogusia padanga isiveze namo sutvarke vulkanizavo ir atveze atgal keleivis prisuko rata pajudejom namo... zodziu jei ne stebuklingai pasitaikes keleivis is rietavo butumem ten turbut nakvoje.. ir ka jus manot grystam i klaipeda 2.5 valandom veliau po tokiu nuotikiu vairuotojas labai atsipraso ir papraso 30 euru vietoi 40 uz kelione planavom isvis nemoketi, bet buvom ziaurei pervarge tai nebesigincijom...
Nuoširdžiai dėkoju bendrovės vadovui p. Zigmantui,
Už atsakingumą, už pareigingumą ir nuoširdumą.
Ačiū !!!!!!
Visiems rekomenduoju šią firmą.
Važiuoju su City express gal kokius 3 metus. Negaliu palyginti, nes su kitom kompanijom nevažiavau. Niekada nebuvo pavedę, viskas laiku. Jokių nusiskundimų. Lengva susitart, užtenka skambučio. O tie, kurie čia rašo, kad blogi vežėjai, tai jau iš parašymo matosi, kad atsilupę esat. Koks tikslas tartis prieš kelias savaites? Čia jum ne skrydis į Havajus. Savaime suprantama, kad gal kažkas kažkur pasimetė, pasikeitė, užsimiršo užrašuose. Arba, kad reikia laukt. Aš dažniausiai turiu tik rankinį bagažą ir vienas pirmų ateinu prie autobusiuko, tai suprantama, kad kiti žmonės užtrunka ilgiau, tad nematau problemos ir pusvalandį ar ilgiau palaukt. O jūs čia skundžatės, kad namo norit... Tai ką, vairuotojas turi pavest žmones ir nuvažiuot palikęs vėluojančius? Atsigaukit. Visada skambinu dieną prieš skrydį ir visada gaunu vietą. Jie patys visada sako skambink dieną prieš. Kartais net neskambinus priėjus oro uoste, jie turi laisvą vietą arba dar esant oro uoste užsienyje paskambinus suderina vietą. Tai galiu sakyt, kad dirba profesionaliai. Aiškiau patys kalbėkit ir nebus nesusipratimų. Pervežimas neužtrunka, nestabdo vairuotojai. Sustojimai 1 arba 2 po 10 min. Minusas galėtų būt tik žmogus, kuris atsiliepinėja centriniu numeriu. Kažkoks nenusiteikęs kalbėt pastoviai. Kartais net nesupranti ar atsiliepė, nes nieko nekalba kol pats nepasisveikini... REKOMENDUOJU.
Kokia nesamone grysti, i vilniu 17:20 eini i city express ir jie pasako kad dar lauksim kitu gryztanciu jau daugiau nei valanda sedim mikre ir laukiam!!! Kaip skubi namo..
Geri vežejai, viskas laiku o ir kaina mažesne nei pas kitus
Skraidau daug, ir į/iš oro uosto važiuoju dažniausiai su šia kompanija. Tik geri atsiliepimai - vairuotojai rūpestingi, atsakingi, niekada neturėjau jokių nesklandumų. Pervežimas greitas. Autobusai patogūs. Ačiū už paslaugas!
užpildžiau užsakymo forma. susieke el paštu. PATVIRTINO, kad užsakymas priimtas. likus dviems dienoms iki keliones. Pasitikslinau ar viskas gerai. Paraše, kad taip. Patikslino tada ir laika ir kur atvyks. sutarta diena niekas neatvyko, nurodytais telefonais niekas nekele ragelio. Šeip. netaip nuvykom į oro uosta. Skambina vairuotojas atvykau paiimti jūsu iš oro uosto. Sakau jūs turejote nuvešti į oro uosto. o ne iš oro uosto. Gryžus iš keliones po 10d skambinu į firma. Vyriškis atsiliepe ir sako reikejo ta pačia diena reikšti pretenzijas. sakau, kad niekas nekele ragelio o poto buvau išvykus.
Sveiki, iskart pradesiu nuo to, kad TIKRAI NEREKOMENDUOJU sitos s*******o kontoros!!!!!!!!!! Uzsisakiau vieta, pranesiau vos ne dviem savaitem iki nusileidimo, parasiau tikslu laika, skrydzio numeri... Gavau patvirtinimo laiska i el. pasta, kad parvesim ir blablabla... Pagalvojau sauni firmele, atsake greitai, problemu nebus.....BET.Nusileidus lektuvui, iskart puoliau prie isejimo ieskoti to vadinamo cityexpress mikriuko, maza kas, kad nepaveluociau... ir ka Jus galvojat? isejes nieko neradau, jokio mikriuko, tik konkurentu...bandau skambinti tam atsiprasant, vairuotojui...nekelia...galvoju ot gaidys...ne zinutes...nieko....vapsie ant ledo... gerai, kad salia pasitaike 'geras' dede be dantu, kuris su savo lavonines bukles mikriuku siaip ne taip mane partarabanino namo.... ot kelione...aciu uz sugadintas nuotaikas ir isvis..... Esat Halturscikai ir niekas kitas...
Ne kartą vaziavote su City Express ir buvo viskas gerai.
Si kartą jums NEPATVIRTINAU, kad nuvesim parvesim į/is Rygos tik parasiau telefono numerį kito Vezejo pasiūliau tartis TIESIOGIAI.
PRETENZIJA jiems ir sakykite!!!
NIEKAM NIEKAD NEREKOMENDUOCIAU SIOS SARASKINU FIRMELES!!!
Patys vietos neturejo nukreipe pas kita vezeja kuris "ivele klaida" ir nepasirode. Ryte man valstybinis vairavimo egzaminas, neisivaizduoju kaip grizti per tokius halturcikus.
Zmones bukit atidus ir venkit "City Eksperss" geriau sumoketi brangiau bet bus konkerciai.
LABAI BLOGAS SERVISAS LABAAAAAAI.
Inga 2017-10-06 14:41:39
Labai malonu, kai rezervuoji kelionę po skrydžio namo, laikas puikiai dera, spėji pasiimti bagažą, pačiu laiku ateini į vietą kur tavęs turėtų laukti, o tau pareiškia žmogus, kad "jie jau išvažiavo be tavęs". Palydi iki Olex mašinos ir sako "jei bus laisvų vietų už pusvalandžio paimtų". Tai pasakykit kam tada mes rezervuojamės transportą? Kam rašom informaciją, nusileidimo laiką, jei City express darbuotojas nesugeba palaukti kiek priklauso ir išvažiuoti pagal grafiką surinkęs nevėluojančius keleivius? Palaukdavo net vėluojančių realiai nekartą, o dabar laiku atėjęs nebeturi su kuo grįžti. Šiek tiek atsakingumo.
Pildant rezervacija nurodykite keleivio kontaktini numeri, vairuotojas is daug kartu tik galejo priskambinti ir tai atsiliepe ne keleive o uzsakove.
13, 30nusileidus lektuvui visi uzsisake keleiviai atejo per 25min.Tai buvo13, 55 belaukiant atejo mergina vairuotojas paklause ar is larnakos ji atsake taip, tada ir isvaziavo buvo14, 20, nes uzsakytu keleiviu daugiau nebuvo.
Veliau isaiskejo kad paeme ne ta keleive.
Atvaziavo kitas vairuotojas kuris turejo vaziuoti daug veliau ir atejus Karolinai apie14, 30 buvo pasiulyta vaziuoti su kitos įmones mikroautobusu, kad nereiketu ilgai laukti.
Įvyko nesusipratimas!