Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žiežmarių mėsa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žiežmarių mėsa

Atsiliepimai apie Žiežmarių mėsa, UAB

Senolių tradicijų kraitis

Unikalus išskirtinumas-kaimiškas naminis dūmas!
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Žiežmarių mėsa, UAB

Pirkom skilandį, gamintą 2019-06-13 d. Vežėm lauktuvių toli nuo LT, tačiau buvom labai nemaloniai nustebinti., -skonis- vien pipirai.
Unikalus išskirtinumas-kaimiškas naminis dūmas o del sito jusu reklaminio uzraso tai pateiksiu Maisto ir veterinarijos tarenybai jusu produkcija kad istirtu at cia rukinta ar mirkyta tirpale kad igaut rukinimo kvapa ir skoni kaip vartotojas turiu teise zinot ka valgau.
Cia gal klausimas technologams: produkcija pabranginot 3 eurais bet produkcija pablogejo PROGINESE vytintose desrelese kilograme kremzliu daugiau negu paskerdus visam gyvulyje. Anksciau dar jus laikiau normaliasniais gamintojeis', bet dar ziuriu gaminat slamsta kaip visi bet daugiausiai uzdirbt norit is visu.
Siaip nereliai isbrangino savo produkcija kazkur 3 eurais viskas uz kilograma pakilo tai jau neadekvatus pakilimas apie trecdaly pakelt kainas tai jau reikia proto turet o geriausias kainu mazinimas tai produkcijos nepirkimas ta ir siulau daryt ners nemanau kad kokybe taip pagerino kaip kaina pakele visiskai neadwkvatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tikrai taip vakar pirkom visa gabala nes ponia pardaveja siaures norfoj Kaune nusprende kiek mums pirkt visa arba nieko netoli kilogr.nepatiko toks aptarnavimas nors imones produkcija labai vertinam.
Siaip kas liecia produkcija tai palygint nebloga valgyt galima aisku su naminiais mesos gaminiais lygintis negali bet visumoi dar neblogai.
Mesytės skanios!!! Aptarnavimo kultura tragiška:parduotuvėje esančioje Kaune Baltijos g. Norfoje, pardavejos nemandagios, ko paklausi to negausi, kalba per prievartą, niekad nepatars, jei prašai.Mesos gaminius ima plikomis rankomis, kuriomis čiupineja pinigus ir dar galai žino ką....
Laba diena, labai noriu padėkoti už skanius gaminius, kuriuos pastoviai perku esančioje Kaune šiaurės pr. Norfoje, tačiau vis kyla problemų su jūsų dirbančia pardavėja, tai vyksta sistemingai, vakar atėjus apsipirkti išėjau neapsipirkus ir sugadinta nuotaika.Stebėjau pardavėja kaip ji atleidžia prieš mane stovinčias moteris ir praėjo noras apsipirkti, pastoviai jai kyla problemos, tai pjaustyti negali tokio gabalėlio kokio nori pirkėjas, tai svarstyklės jai juda negali pasverti teisingai, kitai pirkėjai pradėjo aiškinti kaip jai nudžiūva ir nuostoli ji turi padengti.Taip ir norisi paklausti ar ji ne per prievarta pasodinta į šį tašką kad išsikalbėtu savo nuoskaudas, jai ji pilna nuoskaudų reikėtų eiti ten kur jų nebus.Mes pirkėjai esame ir su savo nuoskaudomis ir vargais, sunkumais, tačiau atėjus apsipirkti neišreiškiame savo problemų pardavėjai.Nepastebiu niekada kad ji pasiūlytu kokio produkto, paklausus apie gaminį ji atsako, kad ji jo negamina ir apie ji nieko nežino.Aš ja stebiu jau apie mėnesį ir vis galvoju kur arčiau susirasti šių gaminių ir apleisti šį taškelį dėl tokio pardavėjos aptarnavimo, aš tikiu kad ir kitiems pirkėjams jos problemos neįdomios.Aš pirkėja ir ateinu nusipirkti tiek kiek man reikia, o ne tiek kiek ji nori parduoti, ji turi tarnauti pirkėjui, o ne savo interesams.Pageidaučiau, kad pardavėja būtų malonesne, paslankesnė pirkėjams, o svarbiausia neapgaudinėtų svoriu teisindamasi dėl nudžiuvimo, tai ne pirkėjų problema.
Laba diena, noriu pasakyti, kad lankausi Jūsų parduotuvėje Vilkaviškyje kas savaitę. Jūsų produkcija perku, skani, kartais būna sųroka. tik ten labai maža patalpa, jei reikia pastovėt eilėj tai norisi apsisukti ir išeiti, nes labai karšta, sunku toms mergyčioms dirbti.varikliai užia, sunku susikalbėt.
Net paprasti sudyti lasiniai prikista visokiu E, bei druskos nerealiai daug, Zodziu apia zmogaus sveikata cia ne galvojama, tik apie tai kaip ilgiau islaikyti savo produkcija.
Jei mesos gaminiuose nenaudotu konservantu t.y baisaus E250 (Natrio nitritas) butu tikrai skanu..mesos gaminiuose, kuriose yra natrio nitrito negalima kaitinti ar kepti, virsta sveikatai pavojingais kancerogenais..: (http://www.manosveikata.lt/lt/temos/mitybos-ypatumai/mesos-gaminiuose-naudojamas-konservantas-e250-gali-sukelti-vezi
Максим Владимирович
2013-07-29 23:17:21 IP 2g5vism9
Очень много соли в продукции!!! Единственный отдел, где приятно делать покупки - находится по адресу Калварию 206 т.ц. Норфа. Очень приятные продавцы!

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Restoranai atsisako plastikinių žaislų vaikiškuose rinkiniuose
Restoranai atsisako plastikinių žaislų vaikiškuose rinkiniuose 09-21 13:20
Greito maisto kavinių tinklas "Burger King", siekdamas sumažinti generuojamą plastiko atliekų keikį, atsisako plastikinių žaislų, dalinamų kartu su vaikiškais meniu rinkiniais. Bendrovė taip pat...
Klaipėdoje jungtinei veiklai buriasi rinkodaros, komunikacijos ir medijų specialistai 09-21 12:03
Uostamiestyje veiklai po vienu "Media dia" vardu buriasi 13 komunikacijos ir rinkodaros specialistų.

"Brexit" įvyks..

AT&T 37,91 +2,05%