Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žiegždrių psichiatrijos ligoninė

Atsiliepimai apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Jurgita Kaniušeniene
2021-07-22 13:18:41 IP 5jtq2uob
Noriu nuoširdžiai padėkoti ligoninės socialiniam darbuotojui Artūrui Musnikui už visą pagalbą sprendžiant iškilusias ligonio artimiesiems socialines problemas, supratingumą, skirtą laiką ir situacijos paaiškinimą, o labiausiai už nuoširdų bendravimą. Tikrai ligoninė gali didžiuotis turėdama tokį darbuotoją. Ačiū Jums !
Baisu, baisu, mama is ten parvezem visai neadekvacia nuo stipriausiu vaistu, vos paeinancia ir baimes pilna, sukudusia per 3 savaites 10 kg, kokie ten medikai dirba neaisku........Nustojo gerti vaistus tu "gydytoju " skirtus atsigavo zmogus, pasitaise, pilna noro gyventi duok dieve jai sveikatos.Tos" lygonines"gyd. ir personala reikia pacius ten paguldyti ir prikisti ju paciu vaistais, trgul pabus lygonio kailyje, sadistai.
Noriu padėkoti Reabilitacijos komandai. Labai nuoširdžiai. Jūsų komanda Nuostabi, suteikė man daug jėgų ❤Ačiū!
clozapinas (leponeksas) tai pirmas atipinis neuroleptikas, senas, vienas is stipriausiu..toksiskiausias, sunkiausias, pigiausias...daznai gali keisti kraujo forumle, sukelia tokia pavojinga busena kaip..leukopenija, agranulocitoze, tai rimtas sutrikimas, pavojingas gyvybei.. krenta imunitetas, sukelia tokia pat busena kaip imunodeficitas..kraujavimas, kai sukelia trombocitopenija. silpnam, senam, ar vaikui isvis negalima..kaip ir kiti neuroleptikai gali sukelti piktybini neuroleptini sindroma, o tai jau 50% kad zmogus mirs, netgi jeigu skubiai paguldytas i reanimacija. clozapinas sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu..psichiatrai nuodija su situ prepratu net kai nera psichozes, ne tai kad stiprios psichozes, o kai sivis nera psichozes, tai nusikaltimas pries zmogaus..o kai israsineja kaip miegdomoji priemone tai isvis i jokias vartus nelenda.. is komentaru aisku kad psichuskese su zmonemis kaip su kiauliais, kaip su siuksle..apnuodija kad guletu su seiliais iki grindo, kaip atbukes darzove, ir nemaisitusi po kojom..neuroleptikai sukelia daug ligu negriztamai, visam gyvenimui. Kai kurie antidepresantai ir normotimikai pakelia 10 - 20 kart clozapino koncentracija krauoje, tai jau toksiska efekta duoda, pavojinga intoksikacija.
Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.
Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS SUNDAKTARIAI GARANTUOJU!!!!!
Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nugyde "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!
Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!
Šioje ligoninėje gydžiausi jau senokai 1978 m., ir 1982 m., ir galiu tik pasakyti savo atsiliepimus apie - tuo metu dirbančius - darbuotojus. Geru žodžiu galiu atsiliepti apie gydytoją Reginą Satkevičiūtę, bei med. seselę Stasę Burinskienę, o gydytojos, kuri man labai nepatiko, neminėsiu nei vardo, nei pavardės.
Bulkutė ir Raguolis
2014-01-18 03:26:09 IP 2ju2q5ip
Niekad neatleisim tokiai storai kiaulei Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias padlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.mes tą supuvusią padlą dar pasigausim, kai grįšim iš Norvegijos.sutuoktiniai.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą
Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą 07-26 14:51
Trečiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis Juozas Bernotas po šešių RS:X klasės burlenčių plaukimų su 73 baudos taškais užima 15-ąją vietą, o Viktorija Andrulytė "Laser Radial" jachtų klasėje po...
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius 07-26 14:32
Rusijos federalinė ryšių, informacijos technologijų ir visuomenės informavimo priemonių tarnyba ("Roskomnadzor") pirmadienį užblokavo 49 su kalinamu opozicijos veikėju Aleksejumi Navalnu...
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai 07-26 14:12
Naujausi "Sodros" duomenys rodo, kurios šalies bendrovės šeštąjį 2021 m. mėnesį darbuotojams mokėjo didžiausias algų medianas.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%