Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žiegždrių psichiatrijos ligoninė

Atsiliepimai apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ

Noriu padėkoti Reabilitacijos komandai. Labai nuoširdžiai. Jūsų komanda Nuostabi, suteikė man daug jėgų ❤Ačiū!
clozapinas (leponeksas) tai pirmas atipinis neuroleptikas, senas, vienas is stipriausiu..toksiskiausias, sunkiausias, pigiausias...daznai gali keisti kraujo forumle, sukelia tokia pavojinga busena kaip..leukopenija, agranulocitoze, tai rimtas sutrikimas, pavojingas gyvybei.. krenta imunitetas, sukelia tokia pat busena kaip imunodeficitas..kraujavimas, kai sukelia trombocitopenija. silpnam, senam, ar vaikui isvis negalima..kaip ir kiti neuroleptikai gali sukelti piktybini neuroleptini sindroma, o tai jau 50% kad zmogus mirs, netgi jeigu skubiai paguldytas i reanimacija. clozapinas sukelia daug fiziniu ir psichiniu ligu..psichiatrai nuodija su situ prepratu net kai nera psichozes, ne tai kad stiprios psichozes, o kai sivis nera psichozes, tai nusikaltimas pries zmogaus..o kai israsineja kaip miegdomoji priemone tai isvis i jokias vartus nelenda.. is komentaru aisku kad psichuskese su zmonemis kaip su kiauliais, kaip su siuksle..apnuodija kad guletu su seiliais iki grindo, kaip atbukes darzove, ir nemaisitusi po kojom..neuroleptikai sukelia daug ligu negriztamai, visam gyvenimui. Kai kurie antidepresantai ir normotimikai pakelia 10 - 20 kart clozapino koncentracija krauoje, tai jau toksiska efekta duoda, pavojinga intoksikacija.
Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.
Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS SUNDAKTARIAI GARANTUOJU!!!!!
Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nugyde "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!
Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!
Šioje ligoninėje gydžiausi jau senokai 1978 m., ir 1982 m., ir galiu tik pasakyti savo atsiliepimus apie - tuo metu dirbančius - darbuotojus. Geru žodžiu galiu atsiliepti apie gydytoją Reginą Satkevičiūtę, bei med. seselę Stasę Burinskienę, o gydytojos, kuri man labai nepatiko, neminėsiu nei vardo, nei pavardės.
Bulkutė ir Raguolis
2014-01-18 03:26:09 IP 2ju2q5ip
Niekad neatleisim tokiai storai kiaulei Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias padlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.mes tą supuvusią padlą dar pasigausim, kai grįšim iš Norvegijos.sutuoktiniai.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%