Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žiedas, Vilniaus Lopšelis - Darželis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žiedas, Vilniaus Lopšelis - Darželis

Atsiliepimai apie Žiedas, Vilniaus Lopšelis - Darželis

Parašyk savo nuomonę apie Žiedas, Vilniaus Lopšelis - Darželis

Puikus darželis, dukrytė eina su didžiausiau noru. Aukletojos nuostabios HELENA ir ANDŽELA!!! Šito darželio nekeisčiau i joki kita. Ir eilėraščius ir daineles mokosi, spektakliukus žiūri, labai daug piešia ir mokosi ivairiu dalyku.
Puikus darželis! Labai įdomi ir gera vaikų ugdymo veikla, programa. Galbūt ugdymo veikla labai daug priklauso ir nuo grupės, į kurią paklūna vaikas, auklėtojų, bet mūsų patirtis ir tuom paremta nuomonė pati geriausia. Vaiko ikimokyklinės grupės auklėtojos Lina ir Alina nuostabios, ir ugdomąja veikla, ir grupėje sukurta labai jaukia ir šilta atmosfera, kas nemažiau yra svarbu. Labai keista skaityti negiamus atsiliepimus, todėl kad mano nuomonė pati geriausia. Ir turiu su kuo palyginti - auginu du vaikus, vaikai lankė kelis darželius, turėjome keisti ir dėl gyvenamosios vietos pakeitimo, ir dėl darželio specializacijos, tai remdamasi savo patirtimi (teko pažinti net šešių valstybinių Vilniaus darželių ugdymo veiklą ir darželio vadovų veiklą) galiu pasakyti, kad tai labai geras darželis ir Vilniuje vienas geriausių valstybinių darželių tarpe. Kuo geriausia nuomonė ir apie darželio direktorės pabvaduotoją Boženą Zimblienę.
Darželio ugdymo reikalai labai prasti, vaikai eilėraštį padeklamuoti negali ir padainuoti negali, ugdymo programos nevykdomos, teko paskaityti tai programoje parasyta viskas laibai daug, o realybeje nekas su vaiskais neužsiima.
Pavaduotoja ugdymui, tik sabotuoja tevų skundus ir neko nedaro.
Pasiekimai labai prasti ir auklėtojos nesistengia, viskas daroma tik dėl vaizdo.
Siūlyčiau pavaduotojai ugdymui ir auklėtojoms nueiti į kitus darželius ir pamatyti, kokie vyksta renginiai ir kaip vaikai moka piešti, rašyti ir skaityti.
Pasiekimai labai prasti ir auklėtojos netgi vaizdo nedaro kad užsiima auklėjimu.
Siūlyčiau pavaduotojai ugdymui ir auklėtojoms nueiti į kitus darželius ir pamatyti, kokie vyksta renginiai ir kaip vaikai moka piešti, rašyti ir skaityti ir eilėraščius deklaruoti.
Labai geras darzelis
Dėl ugdymo sutinku reikalai labai prasti, vaikai eilėraštį padeklamuoti negali ir padainuoti negali.
Nevesčiau antro vako į šį darželį nes auklėjimas nėra geras. Pagal darželio "Žiedas" ugdymo planus 4 -5 metų vaikai turi mokėti užrašyti savo vardą didžiosiomis raidėmis, tačiau to nemoka net ir 6 metukų vaikai. Nemoka jie nes nežino raidžių nėkas neparodė, nežino ir skaičių, laike nesiorientuoja nes nežino koks menuo.
Auklėjimas vyksta ne pagal auklėjimu planus, prisidengiama projektų vykdymų. Projektas "paukščių gyenimas" pristatomas kaip metų pasiekimas nors reliai tai apie paukščius per mėnesį galima viska papasakoti. Projektinis ugdymas didelio ispudžio nepadaro nes realiai tuo sabotuojama ugdymo programa. Vaiku socializacija vykdoma atmestinai, nėra grupinių žaidimų nei lauke nei grupėjė.
Apie ugdima tokiu svarbiu dalykų kaip etika, estetika, ir logika iš vis nėra kalbos. Pvz. ugdymo planuose nurodoma, kad vaikai žino tautinius ornamentus ir pan. bet to realiai nėra, vaikai nesupažindinami su tautiniu paveldu, neugdomas estetinis pasaulio suvokimas.
Auklitojai nelabai prižiūri vaikus, didžiaja laiko dali praleidžia prie kompiuterio, vaikams neskiria laiko.
labai mažai užsiemimų vaikai nesupažindimai su skaičiais, raidėmis, auklėjimo lygis tikrai apgailėtinas.
Puikios auklėtojos, atsidavusios vaikams, bet kas liečia vidinės tvarkos...daug kalrų apie auklėtojų moralinį kankinimą, slėgimą bei netgi draudimą darbo metu bendrauti, sąlygos kaip kalėjime- nei žingsnio iš grupės (asmeniškai tai girdėjau tėvų susirinkimo metu, kalbėjo apie tai direktorės pavaduotoja ugdymui). Yra dar smulkmenų, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį savivaldybės tikrintojai...

Prasminga jaunystė
Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
MB "Prasminga jaunystė" - holistinio ugdymo vaikų darželis ir mokykla, kuriame vaikai dieną leidžia prasmingai. Su mumis galite susisiekti tel.: 865775777 arba el. paštu:info@prasmingavaikyste.lt Prasmingos vaikystės darželis įsikūręs adresu Vytauto g. 25-1 (Vilnius) , nuo 2017m. rugsėjo 1 d. atvėrė duris ir...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; vaikų darželiai.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%