Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Židinių meistrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Židinių meistrai

Atsiliepimai apie Židinių meistrai, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Židinių meistrai, UAB

Problemos su pristatymo terminais, taciau tai tikrai ne sukciu lizdas.
Kai truko kantrybe laukti uzsakytu prekiu - paprasiau grazinti pinigus. Uz poros dienu pinigai gryzo i saskaita.
Sazininga kompanija, nors ir turi siokiu tokiu trukumu.
Prekiauja tuo, ko neturi. Rugsėjo 23 užsakius prekę, spalio 8 d. atsiuntė kitų matmenų, paskambinus pažadėjo atsiųsti tinkamą ir pridėti grąžinimo kvitą, nesulaukus ir grąžinus atgal, nesulaukiant prekės buvo paskambinta, pažadėjo tą pačią dieną išsiųsti, bet pažadai liko tik pažadais. Vienu Žodžiu "š*******o KONTORA"
Neatsako į laiškus ir skambučius. Neatsiunčia užsakytų prekių. Bėkit kuo toliau nuo jų.
Užsakytos prekės teko laukti daugiau kaip pusantro mėnesio, bet jos negavus atsiuntė kita pigesne. O permokos skirtumo niekaip nesugebėjo per tris mėnesius gražinti. Kiek rašiau vis pažadais maitino po to jokio atsakymo nebe sulaukiau. Nusivyliau šia įmone.
Visiškai niekas nepasikeitė. Į laiškus neatsako, telefono ragelio nekelia, prekės jau virš mėnesio laukiam ir jokios informacijos apie pristatymo terminus.
Jonas Kariniauskas
2017-11-06 10:53:39 IP 28m854mg
Peržvelgęs ankstesnius komentarus supratau, kad esu ne vienintelis su šia įmone susidūręs. Konkrečiai - su įmonės vadovu Rimu Jatkausku.
Prieš porą savaičių kreipiausi į juos dėl apsauginio stiklo grindims. Nusiunčiau matmenis, norimą formą (pagal jų siūlomus variantus). Gavau R. Jatkausko atsakymą, patikslinau matmenis ir t.t. Sutarėme, kad apmokėsiu avansu, nes keletas klientų stiklų neatsiėmė ir už juos nemokėjo. Paklausiau dėl turimų jau pagamintų stiklų - gal tiktų man. Kadangi netiko, paprašiau išankstinės sąskaitos (Tai buvo spalio 24 d.).
Nesulaukęs sąskaitos po savaitės vėl kreipiausi. Praėjus dar trims dienoms, t. y. šįryt, gavau atsakymą: kreiptis tiesiai į gamintojus ir išvardinta keletas jų.
Nustebęs paklausiau ar negalėjo iškart atsakyti, kad neparduos, užuot gaišinę mano laiką, ar čia tokią jų rinkodara - pasiųsti klientą pas gamintojus?
Atsakymas: „p.Jonai,
e-parduotuvė klientams, kurie perka e-budu ir nerasyneja mums laisku, negaisina laiko.“ Tai buvo įmonės vadovo Rimo Jatkausko atsakymas.
Beliko palinkėti mažiau klientų - tada laiko tikrai bus daugiau ir jo niekas negaišins.
Labai nemandagus bendravimas, neatsakinėja į laiškus. Siūlau vengti šitą įmonę.
Visiškai nepatikima įmonė. Susitarėme, kad montuos naudojant aukštos kokybės medžiagas, tačiau pasirodo naudotos buvo pačios pigiausios prekės. Kitiems meistrams teko perdaryti visą jų darbą.
Nepriekaištingai sumontuotas židinys su akumuliacinėmis plokštėmis. Taip pat aukšta darbų kokybė atliekant apdailos darbus ir karščio izoliavimo. Sėkmės šiai įmonei!
Pritariu Tomui, nes tikrai pasikelusiu vadovu imone, nesugeba net i laiska atsakyt, nebloga versla sugalvojo, uz atvaziavima moketi jiems po 50lt, dabar ne tie laikai, o jei nesugeba imone mobiliai dirbti, tai linkiu bankrutuot jiems. siandien klientu gal ir turi, bet neuzmirskit, kad tokiu imoniu tikrai yra ne viena, ir poto verksit.
Nemandagus tik pelno tesiekiantys pardavejai. Norejau is ju isigyti skardine zidinio apaila, parasiau laiska su savo klausimais. Gavau atsakyma kuriame nebuvo nei "laba diena" nei "viso gero" parase tik matmenys atsiusti. Parasiau dar karta klausdamas ar nesideformuos ir paklausiau is kokio storio skardos gamina. atsakymo jau daugiau nebesulaukiau, nes matomai s... ten neapdaila, su kuria bando prigauti kvailesnius prikejus.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%