Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ŽEMAITIJOS PIENAS, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ŽEMAITIJOS PIENAS

Atsiliepimai apie ŽEMAITIJOS PIENAS, AB

Parašyk savo nuomonę apie ŽEMAITIJOS PIENAS, AB

Nusipirkau jusu rugpieni, galiojimas geras, bet teko ispilti. Rūgpienis turi buti rugstus kaip Vilkyskiu ar kefir lidlo, o ne kartus beskonis. Laikas keist rauga ir technologa. Nedarykit gedos Lietuvos pienininkystei. Kai pradesit bankrutuoti, tai zinosit del ko. Mano seima jusu produkcijos nebepirks, jau antra karta taip nusiviliam jumis. Linkiu pastempti ir buti konkurencingais
Mūsų šeima labai mėgsta varškės patiekalus. Prieš 6 metus iš daugybės gamintojų išsirinkau jūsų 9 proc. Varškę 1 kg. pakuotėje ir iki 2020 metų buvau labai patenkinta šiuo pasirinkimu ir jūsų įmonės varškę visiems rekomenduodavau. Deja, jau metai, kai dažniau tenka nusivilti, nei džiaugtis, nes dažnai pasitaiko per drėgna varškė iš kurios gaminami patiekalai praranda gerą skonį ir konsistenciją. Norėčiau sužinoti kodėl taip pasitaiko ir ar galite vėl gaminti tik aukštos kokybės varškę?
Jau ne pirmą kartą nusiperku Dobilo jogurtą, kuriame yra pelėsių (jogurtas su ananasais, mango ir persikais, bei jogurtas su bananais ir kriaušėm). Galioja dar savaitę...Esu nusivylusi ir tikrai nebepirksiu šios produkcijos.
Noreciau atkreipti vadovu demesi i mergina, kuri priima uzsakymus. Tai yra nemandagumo, nekulturingumo pavyzdys. Labai nemalonu bendrauti, net nesinori jums skambinti. Siulyciau sia darbuotoja issiusti i atitinkamus kursus.
Šiandieną pirktas Dobilas jogurtas - apipelijęs. Ačiū, tokio nevalgau. Ir daugiau jūsų produkcijos nebepirksim.
norejau pareiksti didziuli priekaista del pieno DOBILAS.Jis nera pigus, todel noreciau pirkti kokybiska produkta.Paskutiniu metu dedasi keisti dalykai.Nusipirkau pries 7 dienas galiojanti dar 4 dienas Atidariau viena diena pries galiojimo termina.Suruges!!!Nusipirkau liepos 3d.Galiojimas iki liepos 6d.Atidariau 5 diena.Kazkoks idomus kvapas.Verdant bulviu kose ji uzvirinau.Gavau kefyra.Tai toks Jusu brangus, "kokybiskas", "naturalus" pienas.Noreciau atgauti pinigus.
sendien geriau pieno is plastikinio butelio zemaitijos pienas ir paziurejus i pieno bonkes paveiksliuka tiesio pasislykstejau vemti pradejau. Jus didieji kupciai paveiksliukas tai labai negeras juk karvute yra melzema is desines puses. o buliaus s****a imama is kaires puses. Taigi iseina vietoj pieno propaguojat gerti s****a, jei pastociau butu fainas rezultataas ce bajeriukas, bet as kaimo pliudre ir situos dalykus labai gerai zinau tai bukit jau geri pakeiskit karvutes MELZIMO POZA>
Dauguma prekiu garantijos laikotarpis ira prailgintas, net nekeista kodel viskas supelyja net nepasibaigus garantijos laikotarpiuj o kas grazins pinigus uz tai ar parduotuves.. nejaugi eisi ce akis draskyti uz pakeli grudetos varskes!!!!tikrai eisiu ryskintis kad ir del 50cnt kainuojancio produkto uz kokybes pazeidimus jie man sumokes kaip priklauso. Lai net negalvoja kad ce nuodys liaudi su savo pelesiais ir visi tyles kaip po lapais kurmiai tikrai daugiau taip nebus pazadu kovosim iki pergales....
Sveiki.
Atkreipkite dėmesį į pieno kokybę ir perdirbtų produktų terminus. Nes matosi, kad arba galiojimo laiką didinat arba naudojat pasenusią produkciją pilstant/pakuojant į didesnę datą.
Gaminkime vartotojui saugią produkciją!
Aš mėgstu Jūsu produktus, tačiau manau, kad rinksiuos dabar, , Pieno žvaigždžių" produkciją, nes jūsų vis perkant turiu mesti lauk, nors lieka kelios dienos iki galiojimo datos pabaigos, tai vyksta ypač su šiais produktais (foto iš interneto), gedimo požymiai aiškiai matosi, varškės išsipūtusi plastikinė pakuotė, o kefyrinio gėrimo prasidėję rūgimo procesai, kurir aiškiai matosi nuotraukoje, kurią fotografavau aš:
Nusipirkau siandiena zemaitijos varskes 2 pakelius. Varske kaip varske tas pats pakelis kaip ir visada pirkdavau.... BET varske saldi... lyg cukraus butu prideta... viena pakeli teko ismesti... dar yra vienas liko... galvojau atidarysiu ryt, bet is smalsumo katik paragavau ir kito pakelio... tas pats s. Matomai kazkas kazka pridirbo ir nenoredami ismesti saldzios varskes paleido kaip uz gera... Aciu uz demesi si komentara rase prarastas jusu produkcijos pirkejas.
Sweiki esu labai nusivyles kad is prekybos dingo Magijos Jogurtai dideliuose indeliuose!!! Budavo megstamiausia preke!!! Kodel nebegaminat?????
Jau kelintą kartą labai nusiviliu jūsų gaminamu pienu plastikinėje taroje, tai kvapas nekoks, tai surūgęs, vakar pirkau tris pokelius pieno, nors galiojimas iki 20 d., bet visuose jau surūgęs pienas. Malonėkite atkreipti dėmesi į pieno kokybę.
Skanus produktai. Malaciai!!! Taip ir tuoliau !!! Tik daugiau reklamos ir busit 1 vietoj- nes jusu produktai tikrai verti demesio !!!
Vakar teko nusipirkti Anglijoje susu produkcijos Magijos sureliu condensed milk, su pelesiu viduje. Paskaicius jusu puslapi, matau kad jiems duodamas galiojimas tik 16 dienu, tai kokiu budu ant jusu pakuotes tiems sureliams atsirado galiojimas ik 04/2018 metu? Nejau dar 10 menesiu jusu produkcija nuodis Anglijos gyventojus? Surasti kaltus ir issiaiskinti manau jusu prestizo reikalas.
Džiaugiuosi Jūsų produkcija. Bet pasigendu lydyto sviesto kurį perku Lenkiška arba dž.Britanijos jo kaina būna nemaža iki 50 lt už kg - ar negalima gaminti Lietuvoje ? Ir truputį žemesne kaina - visi pirktų ir būtų laimingi. Ir kondensuotas pienas lietuviškas brangesnis nei Rusiškas -kodėl nenorite, kad pirktų vietiniai LR gyventojai?

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%