Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žalgirio loto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žalgirio loto

Atsiliepimai apie Žalgirio loto, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Žalgirio loto, UAB

Arturas Kunevicius
2020-02-17 09:21:07 IP 2anaqslk
laba diena as laimejau pasjus antra sans o bilieta bridaviau vasario 3 diena iki siol dar nematau pervedimo
i savo saskaita 25eurus au praejo 14 dienu noreciau suzinoti kodel jus negalite pervesti pinigus greiciau o reike laukti30dienu delko taip ir nuo ko priklauso pervedimai noreciau jums pasiuliti tai kat jus laimejimus pervedinetumete per 10dienu o ne per drisdesimt dienu su pagarba Arturas kunevicius
Prieš tai perskaičius komentarus, net nežinojau ką galvoti. Bet pinigučiai jau gauti. Labai malonu ir ačiū, bet visdėlto gaila, kad pervedimas vykdomas tas vadinamas "paskutinės minutes". Sėkmės visiems!!!
Sveiki, laimėjusį bilietą pristačiau sausio 8d.. 30d. terminas eina į pabaigą. Tikiuosi, kad laikysitės taisyklių.
Agne 2020-02-05 10:37:59
Antro šanso lošimas buvo 31d. Ta pačia diena išsiunčiau bilietą. Įdomu, kada ateis pinigėliai..
Gerb. p. Agne, laimėjimai išmokami ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo bilieto gavimo dienos.
Jūsų bilietą su laimėjimu gavome sausio 28 dieną.
Aš irgi negaunu laimėjimo sausio pradžioje išsiunčiau laišką su bilietu ir nieko.
Grazina 2020-01-08 14:13:15
Laba diena.Laimejau 25eu.lapkricio 22d. Bilietas ZL 14002953810001000 buvo issiustas gruodzio pradzioje, registruotu laisku.
Laimejimas dar nera pervestas i nurodyta saskaita.Grazios dienos!
Gerb. Gražina, laimėjimas yra pervestas į Jūsų nurodytą sąskaitą. Maloniai prašome patikrinkite savo atsiskaitomosios sąskaitos išrašą.
Laimejimas dar nera pervestas i nurodyta saskaita.Grazios dienos!
Vilmantas Pinigis 2020-01-03 13:04:57
Sveiki, antro šanso lošimas, buvo 2019-12-06, bilietą išsiuntėme 2019-12-07, tačiau jokio laimėjimo negaunu.
Gerb. Vilmantai, laimėjimai išmokami ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo bilieto gavimo dienos.
Jūsų bilietą su laimėjimu gavome gruodžio 11 dieną.
Vilmantas Pinigis
2020-01-03 13:04:57 IP 2i250l93
Džiaugiuosi greitai gavusi laimėjimą...Ačiū.
Sveiki antro sanso zaidime lapkricio 22 d. Laimejau 25 eurus. Bilieta isiunciau po savaites. Laimejimo niekaip nesulaukiu..
Kur atsiimti pinigus laimėjau 50 € iš bilieto 18 šansų
Miglė 2019-10-07 09:56:53
Laimėjau antro šanso žaidime bet laimėjimo vis dar nesulaukiu.Bilietas buvo išsiustas rugsėjo 27d.
Gerb. Migle, laimėjimai išmokami ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo bilieto gavimo dienos.
Jūsų bilietą su laimėjimu gavome rugsėjo 30 dieną.
Arūnas Šlikas 2019-10-01 08:34:54
Po savaitės nuo žinutės gavimo kad laimejau
Gerb. Arūnai, Jūsų bilietas buvo gautas rugpjūčio 22 dieną, laimėjimas į Jūsų nurodytą sąskaitą buvo pervestas rugsėjo 6 dieną.
Žalgirio loto 2019-10-01 08:16:22
Gerb. Arūnai, patikslinkite kada išsiuntėte bilietą su laimėjimu?
Po savaitės nuo žinutės gavimo kad laimejau
Arūnas Šlikas 2019-09-30 21:42:46
Aš irgi negavau savo skelbtų 25 EUR nors sąraše buvau
Gerb. Arūnai, patikslinkite kada išsiuntėte bilietą su laimėjimu?
Aš irgi negavau savo skelbtų 25 EUR nors sąraše buvau
Jolanta 2019-08-12 19:25:49
Grina nesamone, o ne loterija aferizmo firsune as taip manau.Nesvarbu zmogus ar internete paskelbtas kad laimejo ar atsieme mazesne suma cia nesaziningas zaidimas apgaule kazkokia.Jai zmogus laimi ir internete yra paskelbtas laimetoju manau ir turi ta laimejima atsiimt.
Gerb Jolanta pirmiausiai pasiskaitykit taisykles tada ieskokit aferizmo losiu sitoi kontoroi labai daug metu ir galiu pasakyt kad viskas tvarkoi antrus sansus laimiu gana daznai ir viska ismoka punktualiai. Neskubekit atsimt laimejimo ar jis but didelis ar mazxas kol nepaskelbtas tirazo laimetoju sarasas tadaisiuskit bilieta ir viskas bus susumuota ir ismoketa. Siaip yra aiskiai parasytos taisykles perskaitykit o tada ieskokit teisybes.
Marius 2019-09-12 10:43:08
Bilieta issiuntes jau turbut apie dvi savaites. Laimejimas 50eur, greiciausiai neatgausiu, nes laimejau per daug. Gam aiski ir spicialei sugalvota tokia sistema, kad issiusti pastu. Na bent jau paste esu registraves ir viskas patvirtinta, kad kaip irodymams galeciau pateikti, jog laimejau.
Gerb. Mariau, laimėjimai išmokami ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo bilieto gavimo dienos.
Jūsų bilietą su laimėjimu gavome rugsėjo 3 dieną.
Светлана
2019-09-07 20:37:02 IP 28mdr8nj
Выигрывают одни и те же люди причем по несколько раз и каждую неделю одни и те же.
Сколько раз регистрировала и не один билет,
Сплошной обман.
Nu va, nepasisiko organizatoriai, pervede laimejima. Sekmes jiems !
Jolanta 2019-08-12 19:25:49
Visos loterijos - apgaule
Arnoldas 2019-08-11 21:13:51
Arba 25€, arba 1-2€. Tu pasirinkai mazaji priza !
siunciau laimeta bilieta adresu, Savanoriu 1, Vilnius 03116. deja, bet laiskas gryzo atgal...kas per kontora!!!!!!!!
Jolanta 2019-08-09 17:32:07
Sveiki jusu loterijoje laimejau 25 eurus ir nezinau kaip ji atsiimti, nes bilieta iskeiciau parduotuvej nes ten laimejau 2 ar 1 eura.Ir nezinau ka dabar daryt kai laimejau antrame sanse, nes nezinojau kad visiskai laimesiu, o pasirodo pasiseke.Ka man dabar daryt kai bilietas jau parduotuveje yra?
Arba 25€, arba 1-2€. Tu pasirinkai mazaji priza !
2019-07-12 laimejau 25€, jokiu pinigu negavau. a*******i bl...
Sveiki jusu loterijoj laimejau 25 eurus antrame sanse, bet nezinodama ar laimesiu, nes niekad nebuvau laimejus tokioj loterijoj ir ta laimeta bilieta kuriame buvo 1 ar 2 eurai laimeti iskeiciau parduotuvei pasiimdama ta maza laimejima, o laimejau dabar 25 eurus ir neturiu jau bilieto, nes parduotuvei liko, ka man tokiu atveju daryti?Juk laimejau, o bilieto nera
Puiki loterija, atsakingai ir punktualiai išmoka laimėjimus! Ačiū
Gintare 2019-05-08 09:16:54
Kaip atsiimti laimejima? Butina vykti i Vilniu?
Pakanka atsiųsti bilietą paštu, adresu UAB „Žalgirio loto“, Savanorių pr. 1, 03116 Vilnius. Ant bilieto nurodykite Vardą Pavardę, telefono numerį ir banko atsiskaitomosios sąskaitos Nr. (LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx). Gavę bilietą, laimėjimą pervesime į nurodytą sąskaitą.
Gintara 2019-05-26 12:32:49
Siunciau bilieta adresu kuri nurode atsiliepusi moteris savanoriu pr.1 2019.05.10. Kol kas jokiu pinigu ir jokiu ziniu nesulaukiu.
Laimėjimai išmokami ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo bilieto gavimo dienos. Pamiršote parašyti, kad laimėjimą gavote 2019-06-04.
Viskas normaliai su sita loterija daug metu zaidziu ir viskas visada ismokama nemazai laimejimu isloses ir antam sanse ir bilietu geru istraukes is momentiniu man tai laimingiausia loterija viena beda kad maza suma ismokama platinimo vietose ir antrosanso laimejimus butu gerai kad ismoketu platintojai o tai reikia siust i atstovybe bilieta kad atsimt 25 eurus. O siaip tai viskas tvarkoi su jeis.
Kaip atsiimti laimejima? Butina vykti i Vilniu?
Laimejimo ismokejimo laukiu jau menesi laiko, nesulauksiu jauciu. Nerimta kontora
Norėjau atkreipti dėmesį į vieną dažnai pasikartojančia pavarde bet paskaičius komentarus matau, kad ne aš viena atkreipiau, , Laima kaminskiene" vien šiais metais laimėjo 43 kartus, žmogus stebuklas. Kol registravau bilietą ją mačiau dar 5 kartus su skirtingais numereis sveikino laimėjus o tai tik penktadienio vakaras, kas bus po savaitės, kaip kitą penktadienį skelbs.Ir noriu paklausti ar kas laimi nutrinus?nes man nesiseka nei karto nors 1€ laimėti.
Kas per s----, tikra apgavyste ir vel laima bet be pavardes jau, nepaslaptis kad ponia kaminskiene, bent jau protingai darykit, o ne akivaizdziai, o zmonems patarsiu pirkti olifejos, lietloto bet tik ne zalgirioloto bilietukus. Sukciams NE
Žaidžiu pati ir pastoviai seku laimėtojus. Daug dažnai pasikartojančių laimėtojų, jų tarpe ir aš, būna, kad ir nerandu savo pavardės tarp jų. Užregistravau 85 bilietus, iš jų trys buvo laimingi, kitą kartą užregistravau 38 bilietus ir nelaimėjau nieko, taip kad nėra čia ko pykti ir išskirti net konkrečias pavardes. Nerizikuosi nelaimėsi. Visiems linkiu kuo daugiau registruoti ir laimėti
Manau, kad reikia registruoti ne 10 ir ne 20 bilietu, o daug daugiau, jei turite noro laimeti ne viena karta. Juk tik lietuviai tokie pavydus, kad taip raso ir nori laimeti uzregistrave vos kelis bilietus
Žinot, žaidžiu ir pastoviai seku laimėtojus...Daug dažnai pasikartojančių laimėtojų, bet Laima Kaminskienė KIEKVIENĄ penktadienį LAIMI 100-200€... Nesuprantu, jūs mus kvailiais laikote, ar tiesiog jos pavardę naudojate reklamos sumetimais... Koks atlygis...?
Aš, taip pat pastebėjau, kad žaidime "antras šansas" žaidėja Laima Kaminskienė laimi net kelis kartus viename žaidime ir tai kartojasi kiekvieną penktadienį.Dar yra ir daugiu žaidėjų, kurių pavardės kartojasi kiekviename žaidime.Tiesiog neįtikėtina.Paskambinus į būstinę dar man pasakė, kad Laimos vardas nešą sėkmę, tai kaip gali dirbti tokie darbuotojai, jei taip masto.Tur būt jai irgi naudingi tie laimėjimai.Prašau atkreipti dėmesį ir paaiškinti, kaip pas jus vyksta žaidimas.Nėra tokių loterijų, kad tas pats žmogus laimėtų kiekvieną kartą, tai gali pasisekti į metus kartą ir tai, kažin...
sveiki, idomus, nesuprantamas pastebejimas, kaip su bilietais, turintiems antra sansa, kiekviename losime gali laimeti tas pats zmogus net iki sesiu kartu per viena losima, labai smalsu kaipgi tai imanoma
Kazkaip nesulaukiu laimėtų pinigų, kuriuos žadėjo praveat. Vis dėl to siunciam savo duomenis tai kazkaip norisi greito suregavimo, nes paskui kyla visokios mintys apie jūsų bizni.. isnaudojat žmonis. Vis galvoju parašyt soc. tinkluose kaip sunkiai patikimas losimas "zalgirioloto".
laba diena, norėjau padėkoti, kad greitai sureagavote ir persiuntėte pinigus, ačiū viskas puiku, laimiu ne pirma karta ir jokiu problemü ačiū
Tikrai nerimta firmelė.
Nežaiskite būsite laimingesni, negadinsite nervų
noreciau zinoti kodel jusu telefono nmr 852450077 niekas pastoviai neatsiliepia
nezaiskit daugiau siuo loto as irgi daudiau pas

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%