Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žalgirio loto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žalgirio loto

Atsiliepimai apie Žalgirio loto, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Žalgirio loto, UAB

Norėjau atkreipti dėmesį į vieną dažnai pasikartojančia pavarde bet paskaičius komentarus matau, kad ne aš viena atkreipiau, , Laima kaminskiene" vien šiais metais laimėjo 43 kartus, žmogus stebuklas. Kol registravau bilietą ją mačiau dar 5 kartus su skirtingais numereis sveikino laimėjus o tai tik penktadienio vakaras, kas bus po savaitės, kaip kitą penktadienį skelbs.Ir noriu paklausti ar kas laimi nutrinus?nes man nesiseka nei karto nors 1€ laimėti.
Kas per s----, tikra apgavyste ir vel laima bet be pavardes jau, nepaslaptis kad ponia kaminskiene, bent jau protingai darykit, o ne akivaizdziai, o zmonems patarsiu pirkti olifejos, lietloto bet tik ne zalgirioloto bilietukus. Sukciams NE
Žaidžiu pati ir pastoviai seku laimėtojus. Daug dažnai pasikartojančių laimėtojų, jų tarpe ir aš, būna, kad ir nerandu savo pavardės tarp jų. Užregistravau 85 bilietus, iš jų trys buvo laimingi, kitą kartą užregistravau 38 bilietus ir nelaimėjau nieko, taip kad nėra čia ko pykti ir išskirti net konkrečias pavardes. Nerizikuosi nelaimėsi. Visiems linkiu kuo daugiau registruoti ir laimėti
Manau, kad reikia registruoti ne 10 ir ne 20 bilietu, o daug daugiau, jei turite noro laimeti ne viena karta. Juk tik lietuviai tokie pavydus, kad taip raso ir nori laimeti uzregistrave vos kelis bilietus
Žinot, žaidžiu ir pastoviai seku laimėtojus...Daug dažnai pasikartojančių laimėtojų, bet Laima Kaminskienė KIEKVIENĄ penktadienį LAIMI 100-200€... Nesuprantu, jūs mus kvailiais laikote, ar tiesiog jos pavardę naudojate reklamos sumetimais... Koks atlygis...?
Aš, taip pat pastebėjau, kad žaidime "antras šansas" žaidėja Laima Kaminskienė laimi net kelis kartus viename žaidime ir tai kartojasi kiekvieną penktadienį.Dar yra ir daugiu žaidėjų, kurių pavardės kartojasi kiekviename žaidime.Tiesiog neįtikėtina.Paskambinus į būstinę dar man pasakė, kad Laimos vardas nešą sėkmę, tai kaip gali dirbti tokie darbuotojai, jei taip masto.Tur būt jai irgi naudingi tie laimėjimai.Prašau atkreipti dėmesį ir paaiškinti, kaip pas jus vyksta žaidimas.Nėra tokių loterijų, kad tas pats žmogus laimėtų kiekvieną kartą, tai gali pasisekti į metus kartą ir tai, kažin...
sveiki, idomus, nesuprantamas pastebejimas, kaip su bilietais, turintiems antra sansa, kiekviename losime gali laimeti tas pats zmogus net iki sesiu kartu per viena losima, labai smalsu kaipgi tai imanoma
Kazkaip nesulaukiu laimėtų pinigų, kuriuos žadėjo praveat. Vis dėl to siunciam savo duomenis tai kazkaip norisi greito suregavimo, nes paskui kyla visokios mintys apie jūsų bizni.. isnaudojat žmonis. Vis galvoju parašyt soc. tinkluose kaip sunkiai patikimas losimas "zalgirioloto".
laba diena, norėjau padėkoti, kad greitai sureagavote ir persiuntėte pinigus, ačiū viskas puiku, laimiu ne pirma karta ir jokiu problemü ačiū
Tikrai nerimta firmelė.
Nežaiskite būsite laimingesni, negadinsite nervų
noreciau zinoti kodel jusu telefono nmr 852450077 niekas pastoviai neatsiliepia
nezaiskit daugiau siuo loto as irgi daudiau pas
kodel prekybos vietose nezino kaip ismoketi tuos nedidelius laimejimus ? man nusibodo vazineti i Rimimi, eiti i kioskus (jie visi sako kad nezinom kaip ismoketi laimejima, tai yra absurdas, bilietais tai prekiauja). laimejimas nedidelis tik 4 lt bet losimas yra losimas. as nusivyles sia loterija, jie yrav a*******i.
laba diena, geguzes 9diena suejo 30d.kaip laimingas bilietas pasieke loterijos bustine, biliete nurodytas laimejimo ismokejimo laikas kaip tik 30dienu nuo bilieto gavimo, siandiena jau geguzes 21d.-pinigeliu laimetu dar vis laukiu, nes loterija laukia patvirtinimo is Lietuvos spaudos.Taigi kyla klausimas-kam duotas pinigu ismokejimo terminas 30d., per kuri nieko neveikiama, ar ne per tas pacias 30dienu turejo buti uzklausimas ir patvirtinimas is Lietuvos spaudos...Kai vartotojas nesumoka kokio nors mokescio -jam yra skaiciuojami despinigiai, taigi kodel si taisykle negalioja loterijai nevykdanciai savo isipareigojimu-nustatytu laiku atsiskaityti su laimetoju.
valentinas 2013-12-09 12:45:57
Labai jau ilgai reikia laukti kol atsiimsi laimejima, galetu pasistengti ir greiciau
gerai kadatsiemei...as jau men laukiu ir dar neaisku kada.skambinau, sake programa uzstrigo....uz mano pirkta bilieta atskaite pinigus iskart, programos neuzstrigo...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%