Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žalgiris 109, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žalgiris 109

Atsiliepimai apie Žalgiris 109, UAB

Žalgirio g. odontologijos klinika

Parašyk savo nuomonę apie Žalgiris 109, UAB

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Žalgirio klinikos personalui. Savo gydimą su vaiku pradėjome nuo konsultacijos skyriaus ir šnd pabaigėm išsirasius iš 1 chirurginio. Nuostabus, nuoširdus, panašus į angelus su baltais halatas personalas (tik su konbinzonais ir resperatoriais dabar labai juokingi)!!!! Nerealiai rūpestingi, visi ir visur!!! Sanitarytės, slaugytojos, daktarai. Taip ir nesužinojau vardo 1 chirurginio sk. slaugytojos kuri budėjo 02.21 ir 02.23 bet lenkiu galvą prieš tokį personalą, nes pati esu slaugytoja ir tokius kai ji žiauriai vertinu. Mažiukas, rūpestingas angeliukas. Begalinis AČIŪ gyd. D. Jankauskaitei. Jauna, vikri, talentinga, pilna energijos ir pozityvumo. Kreipiuosi į visus BŪSIMUS PACIENTUS, nebijokite jaunų daktarų. Jie šaunus ir talentingi!!! Ir viską padarys neblogiau už profesurą.
P. S. Esu medikė. Dirbu kitoje ligoninėje. Traumatologijos sk., labai tai neviešinau, gulėjau kai "eilinė", be susitarimo ir "blato". Bet viską stebėjau ir įvertinau. Dar kartą pakartosiu, LENKIU GALVĄ prie Jūs visus! Jūs nerealus!
klientai 2019-04-03 15:52:42
It looks like the 1-st of April - the International Fools Day is still in full swing in Vilnius Zalgiris Dental Clinic students department.
Rasome uzsienitiskai, nes studentu skyriuje antrame aukste su studentu-praktikantu lietuviskai susisneketi nepavyko.
Studentu skyriuje dar matyt visi svencia balandzio 1-aja - Tarptautine durniu diena!
Nors siandien jau balandzio 03.
Pazymetina, kad anksciau su sio skyriumi neteko tureti jokiu problemu. Netgi priesingai, mus teko kreiptis pries 7 metus del mazos kosmetines plombytes, ir 4 kurso studente mums ja tuomet labai gerai padare - prastovej iki siol. Studente toji jau seniai baige. Tuomet Zalgirio klinokos studentu skyriuje buvo tvarka.
Bet tada ir stomatologijos studijos kainavo vos 3 tukstancius litu (litu, o ne euru) i metus.
Dabar stomatologijos studiju programos metine kaina apie 5 tukstancius Euru i metus!
Kas gi nuo to pasikeite?
Pasikeite daug kas, ir i blogaja puse.
Jei anksciau tikrai talentingas ir protingas studentas /studente zut but vis dar galejo sau leisti studijuoti stomatologijos fakultete, tai dabar tai ikandama tik labai pasiturinciu vaiku tevams. Karoce, kas turi babkiu, nesvarbu, turi proto ar gabumu, visvien sveikatos mokslu magistro kvalifikacini laipsni gaus.
Moka pinigus - gauna stomatologo kvalifikacija.
Ir nesvarbu, ar sudarankis jisai, be pasaukimo visai, be jokio polinkio i darba su pacientais, be jokiu bendravimo igudziu - tai niekam nerupi. Svarbu, kad jo tevai sugeba sumoketi uz jo diploma.
Tai kuom tada tai skyriasi nuo kamufliaziniu diplomu pirkimo?
Tuoliau destome faktus.
S.m. sausio menesi buvome uzsirase minetoje klinikoje tam, kad pakeisti ta maza kosmetine plombyte, kuri jau stovi virs 7 metu.
Pries savaite atsiliepe studentas Jonas (pavarde nezinoma) tel. +3706250791... ir uzrase mus siai dienai, tay yra balandzio 03 d. 10 valandai ryto.
Siandiena jis mums pradejo skambineti ir rasyti jau nuo 08.30 ryto, reikalaudamas, kad mes ateitume anksciau, nes pas ji ankstestis pacientas pabego, ir jis neturi ka veikti.
Mes negalejome anksciau, ir atvykome 10 val. kaip sutarta.
Toliau.
Prabuvome pas ji apie 90 minuciu, jis per ta laika nieko taip ir nepadare, kas liecia pacios plombytes.
Pazymetina, kad pats plombavimas kartu su paruosimu gali uzimti 15 minuciu daugiausia. Plombyte maziausia, pavirsutine.
Pradzioje jis drebanciomis rankomis, bande man i burna kisti kaskoki nesterilini plasmasini daikta, panasu i domkrata, su kokiu autoservise ratus kilnoja. Jis pareiske, kad jis taip daro tam, kad nufotografuotu mano sena plomba su fotoaparatu.
Jam buvo pasakyta "stop" ir nurodyta istatymine baze, remiantis kuria pacientas turi teise to atsisakyti.
Studentas Jonas pasidare nepatenkintas ir agresyvus.
Toliau dar idomiau.
Studentas Jonas pradejo ant sveikos danties dalies, kur nera ir nebuvo jokio plombos, klijoti ir lipdyti, bandomuju plombu gabaliukus, ivariu skirtingu spalvu, o po to jas fotografuoti su fotoaparatu. Veliau tie gabaliukai priziuvo, ir reikejo juos nuimineti su slifavimo aparatu!
Tokiu budu studentas Jonas suarde man visa sveiko danties emale, darydamas "spalvos parinkimo eksperimentus".
Pazymetina, kad pacios senos plombos jis ir taip ir nenueme. Ji kaip stovejo taip ir stovi. Taciau visa plota salia plombos jis buvo apklijaves bandomais gabaliukas ivairiu spalvu, o veliau juos nuslifavo.
Pasakykit, gerb. UAB Zalgirio klinika, jei aisku, kas nors is jusu yra siandiena blaivus, jus sau irgi taip darote?
Sakykit, jei jusu masinai autoservise taip darytu? Jus turbut butumete nepatenkitnti.
O cia automobilis, cia zmogus, pacientas, teises subjektas, kurio teises ir teisetus interesus saugoja istatymai.
Jus galite sau isivaizduoti bajeri, kad automobilio dazymo meistras pradetu ant naujo blizgancio pavirsiaus deti ivairiu spalvu glaista, o po to ji nuslifuoti? Kas nuo to pavirsiaus liks?
Yra kitokiu budu parinkti spalvas. Tam yra kompiuteriai, Hi-Tech irengimai.
Bet ne dabartiniu sudarankiu Zalgirio klinikos studentu skyriaus specialistu!
Jus galite paskyti, o kur gi ziurejo destytojai.
Tam ir reikalas, kad pati destytoja pasake: tegul vaikai eksperimentuoja, ju tevai mums brangia moka uz studijas, tai mes turime leisti vaikuciams daryti eksperimentus, jie gi musu klientai visu pirma.
OK. Studentai yra ne studentai, o klientai.
O mes, pacientai, tada kas?
Mes bandomieji triusiai?
Kar turtingu tevu vaikuciai galetu su mumis bandymus daryti.
Taip, gerb. Zalgirio klinika, ar ne?
Labai norėčiau, kad šią kliniką pagaliau uždarytų... Tokio neprofesionalumo (registratūros darbuotojų ir gydytojų), dar neteko sutikti. Bet juk Lietuvoj niekada to nebus, ane?
Veronika 2019-12-02 16:58:33
Susiskambinti su registratūra yra neįmanoma, laukiama pastoviai po 5-8 minutes, o taip ir nesulaukiama jokio atsako, kaip suprantu užsiregistruot gavus siuntimą galima tik atvykus į vietą. Klaikesnio aptarnavimo nėra niekur, gerai jei žmonės kaikurie turi laiko, bet apsurdas pastoviai girdėti, kad visos darbuotojos užimtos ir laukt tiek laiko, o dar ir skambinta ne vieną ir ne du kartus, lyg į dausas.
Zalgirio, 109 ar - Zalgirio, 117 ??
Veronika 2019-12-02 16:58:33
VISA TAI - ZHALGIRIO, 109, AR -- ZALGIRIO, 117 ?
Esu patenkintas se klinika atvikes buvau iskart prijimtas susinuotas daktaras kuris prijiame tai labai malonus moka su zmoniem elktis aciu
Noriu papasakoti apie pacientų priėmimus konsultacinėje registratūroje atvykus su ūmiu skausmu. Kreipiausi į savo polikliniką su ūmiu protinio danties skausmu, poliklinikoje apžiūrėjo ir nustatė, kad vietoje rauti negali, nes per daug sudėtinga, komplikacijų rovimui nėra, dantis tiesiog dygsta, dėl visa ko - išrašė antibiotikų, nukreipė į Žalgirio polikliniką. Paskambinus į Žalgirio konsultacinę registratūrą darbuotoja mane informavo, kad kitą dieną nuo 7:30 galiu atvykti į konsultacinę registratūrą su siuntimu ir kitais reikalingais dokumentais, palaukti "gyvoje" eilėje pas chirurgą ir būsiu priimta. Sekančią dieną atvykau į Žalgirio polikliniką, registratūroje man pasakė, kad tai, ką man sakė telefonu yra nesamonė ir arčiausias vizitas yra sausio mėnesiui (primenu - ūmus skausmas, užgulta ausis, nuo gerklės skausmo sunku ryti net seiles, apie normalų maistą nėra kalbos). Registratūroje darbuotoja nustatė mano skausmo lygį iš akies
-jums net nesutinus veido sritis, reikės laukti iki sausio, jei skauda, kodėl nevažiavot su greitąja?
Bet man dar kartą priminus apie skausmą - nusprendė pasiteirauti pas chirurgą, ar jis galėtų mane priimti. Luktelėjau kol prasidės chirurgo darbo valandos, registratūros darbuotoja nuėjo pas daktarą su mano siuntimu ir daktaras iš siuntimo nusprendė, kad manęs priimti nereikia. Nurodė gerti antibiotikus bent 5 d. ir atvykti tada (uždegimo nėra, pūliavimo tai pat, dantis dygsta, reikia rauti arba bent jau prapjauti, kad atleistų skausmą). Registratūros darbuotoja atkartoja, ką perdavė jai daktaras ir pasakius jai, kad aš negaliu laukti, nes man tikrai labai skauda ji pasiūlo išsikviesti greitąją ir važiuoti per priėmimo skyrių.
Nesuprantu elementarių dalykų, kodėl registratūroje darbuotojos skirtingai informuoja pacientus? Kodėl registratūros darbuotojos nustatinėja deagnozes ir skausmo stiprumą? Kodėl daktaras manęs net neapžiūrėjo ir išsiuntė namo? Kodėl stovėdama poliklinikoj, kurioje už sienos yra ir ligoninė aš turiu kviestis greitąją pagalbą, kad mane aptarnautų? Ar šioje vietoje taip naudojami mokesčių mokėtojų pinigai?
My Mother had a new knee implant, after we were let down by our first choice. The treatment and care was fantastic, well worth the money compared with the prices in the rest of Europe. The Clinic was easy to get too with good Airport conections I looked into many of the Clinics advertised in WhatClinic and even though it was our second choice the nurses Doctors and after care were Fantastic.
Puiki klinika.Pirmą kartą kreipiausi su skausmu - buvau priimta greitai ir tikrai likau patenkinta, todėl sugrįžau ne kartą. Profesionalaus Gyd. Aukštuolio darbo dėka nebeturiu fobijos lankytis pas stomatologus ir žinoma džiaugiuosiu rezultatais. Rekomenduoju ! :)
Nors siandien jau balandzio 03.
Kas gi nuo to pasikeite?
Pasikeite daug kas, ir i blogaja puse.
Moka pinigus - gauna stomatologo kvalifikacija.
Tai kuom tada tai skyriasi nuo kamufliaziniu diplomu pirkimo?
Tuoliau destome faktus.
Mes negalejome anksciau, ir atvykome 10 val. kaip sutarta.
Toliau.
Studentas Jonas pasidare nepatenkintas ir agresyvus.
Toliau dar idomiau.
Yra kitokiu budu parinkti spalvas. Tam yra kompiuteriai, Hi-Tech irengimai.
Bet ne dabartiniu sudarankiu Zalgirio klinikos studentu skyriaus specialistu!
Jus galite paskyti, o kur gi ziurejo destytojai.
OK. Studentai yra ne studentai, o klientai.
O mes, pacientai, tada kas?
Mes bandomieji triusiai?
Kar turtingu tevu vaikuciai galetu su mumis bandymus daryti.
Taip, gerb. Zalgirio klinika, ar ne?
As tai implantais - 7 vienetai, - LABAI patenkintas, - kaip savi ! ! ! :) Taipat suprotezavo visa burna ir mano mamai, - padare LIUKS ! :) Na ir va... Gal kas ka ir nesuprato kai ten toliau raso...
Nepatenkintu zmoniu irgi galima suprasti... Nes patenkinti - nueina, nieko nerasant ! :) O ir su kita klinika kartais - zmoniems painiava... :)
Esu labai dekinga daktarei kuri stagiai suregavo i problema padejo ir demesingai mane ramino. Esu nestuke atvaziavau su skausmu prieme jauna daktare nemaciau jos pavardes bet labai noriu pagirti ir kad daugiau tokiu geru daktariu butu. Aciu aciu aciu. Ji verta daktares vardo !!!! Buvau zalgirio 115 skubi odontologijos pagalba skyriuje.
Mėginau palikti prastą atsiliepimą apie klinikos registratūros darbą oficialiame klinikos puslapyje, tačiau jo nepaviešino, tik atsakė el. paštu. Klientų aptaranvimas (tik registarcijos klausimu) yra APGAILĖTINAS!
Atsakymas nemandagus, visiškai nėra kreipiama dėmesio į tai, kas sakoma/rašoma.
Gydytojas rezidentas Justas Virsila puikiausias daktaras, puikiai moka elgtis su vaikais, apejom ne daug kliniku privaciu, bet niekur vaikas neissiziojo, o cia vualia, bendraujantis... padejeja Juste Slabsyte irgi puiki. rekomenduoju visiems!
Kol dejo implantą gyd. Šaikuvienė diebo puikiai, bet kas uždės vainikė;lį teko ieškotis vėl pačiai, nes gydytojas visiems rekomenduota Landsbergienė, , plaukiojo". Kai atėjau su komplikacijomis, siuntinėjo Baseckas pas Šaikuvienę, ši pas Kobs privačiai-rezultato jokio. Nusivyliau.
Mes jau pusę metų laukiame pakvietimo gydyti dantis su narkoze.Pirminė konsultacija buvo 2015 rugsėjo 2 dieną.Įstatė į eilę, sakė, kad trumpesnė, nes dukra turi negalią.Lapkričio pradžioje paskambinau pati pasiteirauti, bet registratorė pasivargino patikrinti kada mums paskirtas dantų gydymas.Liepė laukti po Naujų metų, sakė, kad paskambins ir pakvies.Sausio pradžioje vėl paskambinus sužinojau, kad mūsų eilė jau praėjo.Mums buvo paskirta lapkričio 26 dieną.Paaiškėjo, kad registratorė buvo neteisingai įvedus telefono nr.Vėl liepė laukti, kol su mumis susisieks.taip jau pusę metų laukiu pakvietimo ir negaliu vežti dukros į sanatoriją, nes vis laukiu...
AŠ manau jog ši klinika yra puiki. Dar nesu susidūrusi su tokiomis bėdomis kokias čia išvardino komentavusieji. Gyditojai dirba tikrai tikrai puikei, moka bendrauti su žmonėmis nors buvau šioje klinikoje paguldyta pirma kartą, bet man asmeniškai paliki labai labai gera įspūdį. :)
Keista kad Karolinos ir uzsenecio Valtherio IP adresai sutampa!!!!! Matyt kazkas pas kazka buvo
Hello. I want to tel last weekend with painful tooth. I had flight to Vilnius on saturday, thru flight I suddenly felt big pain in my tooth. ofcourse thru light i cant call to some dentist to help me. when we land i call to one of my frend to find dentist cho can help.
1, I had very big pain
2 No one whant to help you on Saturday
3 some dental clinic cant speak English
I was very happy when I found this clinic, dentist came to help me on free day.
They well speak English.
I can recomend to go in that dental practice. they can help you all time.
Keli faktai apie šia kliniką bei jos "specialistus":
1. Gydytojas dirbo be pirštinių, nesilaikė privalomumų higienos reikalavimų.
2. Priklijuotas dantis po 3 savaičių laikotarpio atsiklijavo, pretenzijos buvo atmestos.
3. Nesuteikiamos jokios garantijos po gydymo.
4. Registratūroje nepateikiama elementari informacija apie gydytoją, tokia kaip: vardas ir pavardė.
Prieš 2 metus baigiau tvarkytis dantis šioje įstaigoje, 4 dantų jau nebėra, kaip paaiškino stomatologai (o jų buvo keli) viskas dėl stomatologo tvarkiusio šiuos dantis prasto darbo. O čia šiaip įdomumui:
Įstaigos adresas tas pats tiks pavadinimas buvo, kitas teigiami komentarai nurodytame puslapyje, iš to paties IP adreso, o ir gramatikos klaidos kaip komentatoriaus klinika (lankitojos) irgi tos pačios, taigi šiaip pamąstymui, jei jau tokie geri specialistai ir jus čia šmeižia tai kam rašyt save liaupsinančius komentarus ir keisti įmonės pavadinimą iš IĮ Stiprūs dantys į UAB žalgiris 109.
Paskaiciau cia esamus atsiliepimus ir pakraupus likau... as kaip tik dabar lankausi toje klinikoje, ir esu kolkas viskuo patenkinta. Daktaras stengiasi sutaisyti, atstatyti sugedusius dantys. Atejus pasakiau, kad noriu susitvarkyt greiciau ir kuo daugiau dantu. Tai daktaras kaskart savo nuoziura is eiles taiso-tvarko. Nekomentuoja man ka jis ten daro mano burnoje (kai viena cia rasiusi skundes, jog nepaaiskino ka daro) jis yra daktaras ir nemanau kad jam reik pacientui pazodziui aiskinti ka jis daro ! Tikiuos yra daugiau zmoniu kurie liko patenkinti sia klinika :)
Ir nepasitikėkite vien tik teigiamais atsiliepimais, esančiais žalgirio klinikos tinklalapyje. Neigiamų atsiliepimų jie ten neskelbia :)
Girdėjau pakankamai gerų atsiliepimų apie šią kliniką todėl nusprendžiau joje tvarkytis dantis. Pirmas įspūdis buvo geras, gydytoja apžiūrėjo, nusiuntė pasidaryti nuotraukų, pasikonsultavo su kitais gydytojais, pasiūlė keletą gydymo planų. Pirmosios konsultacijos laukiau apie 4 mėnesius (galvojau, na ką padarysi, daug pacientų, gera gydytoja, gal būt verta laukti..). Antros konsultacijos laukiau trumpiau, apie mėnesį. nutarėm pradėti gydymą ir sutarėm dėl kito vizito. Registratūroje susiskambino su gydytoja ir sutarė dėl laiko. Gavau talonėlį ir vėl apie tris mėnesius laukiau kol bus pradėtas gydymas. Tą dieną laukdama prie kabineto pasidarė keista, nes gydytojos nebuvo. Paklausus šalia dirbančios gydytojos sužinojau, jog mano gydytoja šiandien nedirba. Ji užsirašė mano numerį ir sakė, kad perskambins ir susitarsim dėl kito vizito. Kitą dieną sulaukiau skambučio, pasakė, kad turi peržiūrėti mano sveikatos knygutę ir perskambins, dėl kito vizito. Deja, kito skambučio taip ir nesulaukiau... Daugiau nei pusę metų laukiau be reikalo.. ir pacientai šiai klinikai nėra labai svarbūs.
Deja nieko gero negaliu pasakyti. Atejome I klinika protezuoti dantis. Po pirmos konsultacijos vietoj tuo, kad sudaryti dantu gydymo plana is karto pradejo kalbeti apie protezus, kuriuos pagamino, bet deja negali zmogus ju panaudoti, kadangi dantys buvo nesutvarkyto, ir reikia rauti, o be dantu sitie protezai netinkami. Isvada, jokios kompetencijos, laukia teismo procesai del pinigu grazynimo.
Viena mano pazįstama pasiūlė man šią odontologijos kliniką, tačiau atvykusi sutartu laiku manęs nenudžiugino tai, jog turėjau pralaukti bemaž 40min, negana to atėjo neužsirašęs žmogus su skausmu ir jį užleido pirmą, tas manęs netenkino, tačiau dėl gydymo priekaištų neturiu.
Mano patirtis sioje odontologijos klinikoje yra gan idomi, nepaisant to, kad uzsiregistravus mano vizitas buvo atsauktas ir buvau vel perregistruota kitai diena, tai ta diena vel sulaukiau skambucio is ju klinikos su vel perkelta vizito data, kuomet galu gale patekau pas odontologa jis mane tik apziurejo ir paskyre dar kitai dienai... Galiausiai atejus dar karta mano dantukas buvo sutvarkytas, gerai bent tai, kad sutvarke ji gerai-nusiskundimu del to neturiu.
Mano "geroji patirtis" čia:
Kadangi buvo nekaip suformuotas tarpudantis, ten kaupėsi maistas ir pradėjo formuotis kariesas po plomba. Nukrito visas dantis. Pradedant tvarkyti paaiškėjo, kad man nedavalė kanalų ir pergrežė perforaciją danties (tą apačią), dėl to dabar yra pradėjęs nykti kaulas.
Spėkit koks dabar danties likimas.
Prašau atsiustii įnformacija apie danties kanalo plombavimą reikalingą tolimesniam danties protezavimui.
Labai ne kas...Tegul taiso katems...
laba diena . prasome pasalinti lankitojos komentara, nes yra patalpinta izeidžiančia , melaginga informacija. nes danties šalinimas kainuoja nuo 50 iki 250 lt. dantis šalinamas nauduojant odontologinius irankius . Retinuoto danties salinimas visada buna sunkus pacientui ir Gydytojui. Dauguma tiesiog atsisako salinti toki danti.
Sveiki.Apsilankiau Jūsų odontologijos klinikoje.Tai mane šokiravo.Visiškai netyčia pas Jus papuoliau, būtinai reikėjo traukti dantį.Pirmas įspūdis-gydytojas be gydytojui būtinos kortelės su pavarde iš kart pasirodo keista.Chalatas siaubingai nešvarus.Žmogus ir taip jaudinasi kai jam reikia rauti protini danti, o palaikymo ar šiaip žmogiško santykio nesulaukiau.Prieš duriant vaistus dantenos nebuvo pateptos vietine nejautra, dūrė atsainiai (esu patyrus kaip leidžia vaistus profesionalai).Vienu švirkštu šeši dūriai!po to stumdymas iš visų jėgų kažkokiu kklaikiu įrankiu, prieš tai nepaaiškinus jog neišeina rauti su replėmis.jau po pirmos minutės paslysta tuo įrankiu į mano burną ir sako "Oj, atsiprašau".Toliau Po 10min šito malonumo aš pradedu jausti skausmą, kai bandau tą pranešti, man liepė nereikšti emocijų ir pakentėti, atseit ne taip jau baisu.

Kai atėjo laikas atsiskaityti, dar įdomiau.Pasiskambinus IŠ ANKSTO ir paklausus kiek kainuoja danties traukimas, pasakė nuo 60 iki120lt.O man liepta buvo susimokėti 200Lt!Ne 20, ne 40 ir net ne 60Lt daugiau.Ir net nesiruošė duoti čekio kol nepareikalavau.Dėkui Dievui kad ant savęs o ne ant vaiko išbandžiau šią nuostabią kliniką.

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
“KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė Ortodontija, dantų tiesinimas Endodontinis, dantų šaknų kanalų gydymas Protinių dantų šalinimas Estetinis plombavimas Vaikų odontologija Periodontologija Dantų...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

Tolerancijos žmogaus apdovanojimas – P. Gritėnui, L. Donskio premija – V. Tarasovui 03-07 20:01
Sekmadienį 2020-ųjų Tolerancijos žmogaus apdovanojimas įteiktas žurnalistui ir filosofui Pauliui Gritėnui, o Leonido Donskio premija – džiazo muzikantui, kompozitoriui Vladimirui Tarasovui.
Astravo AE galėjo įvykti incidentas, radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs 03-07 16:51
Radiacinės saugos centras (RSC) sekmadienį pranešė, kad Astravo atominėje elektrinėje (AE) galėjo įvykti incidentas, tačiau radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs.
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui 03-07 13:39
Net ir turint Prekybos, pramonės ir amatų rūmų pažymą dėl "force majeure" aplinkybių egzistavimo, tai negarantuoja sėkmės įrodant teisme, kad dėl tokių aplinkybių įmonė negalėjo apmokėti sąskaitų...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%