Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę YIT Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę YIT Lietuva

Atsiliepimai apie YIT Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie YIT Lietuva, UAB

Saugokitės Gedimino Karsausko. Skundžia žmones nors pats darbo metu nevengia kilnoti stikliuko.
eina buldozerio principu. išdarkė natūralią Neries pakrantę ties Kauno santaka. Išbetonavo, sukėlė iki 8 m. sankasos, žinojo apie nelegalų upės vagos susiaurinimą! Kokia normali, socialiai atsakinga įmonė gali taip daryti??? pagarbos 0 tokioms įmonėms. GĖDA.
laba diena, norėjau sužinoti apie skiriamus priedus darbuotojui už vadavimą kai vairuoja transportą, ir dar papildomai daro viena darba
Edita 2015-11-18 21:01:09
Norejau pirkti buta YIT Kaustos viename is pastatytu namu[namas arciausiai gatves]esanciu Polocko gatveje, taciau mane labai isgasdino vieno statybininko perspejimas, kad nepirkciau buto siame name, nes kazkoks statybininkas vasara prakeike sita nama, todel ir butu nupirkta tik keletas.As labai bijau tu burtininku ir raganu, nes labai daznai kalbos apie prakeiksmus buna nebe pagrindo.
Reikia nebijoti reikia šventinti naują būstą :)
Ką galiu pasakyt įmone nebloga tik atlyginimai maži.Bet yra taip kad kai kurie gyvena gerai ypač iš valdžios.V Petkevič dirba energetiku gali padėt su medžiagom įrankiais.Bet nors ir vienoj įmonei tai vis vien mokėk įdomu kiek tas žmogėlis dar vogs iš kaustos.Reikia gi giminėm padėt įrankiais aprūpint. Lengva gaut medžiagas ypač kai visur giminės" ARDENA" "TECHNIKOS MEISTRAI".Na svarbiausia kad žmogus gali suvėikt, kreipkites jei kam ko reik. Su niekuo nesiskaito kai uz nugaros R.ŠAPARAUKAS
Objekto esancio Polocko gatveje dvieju darbu vadovu p.Vyto ir ''gentonsnapio' kompetencija yra labai zema.Mato tik salmus ir akinius.YIT vadovai susirupinkite siu dvieju asmenu darbine kompetencija arba bus parasytas laiskas Suomiams.
bendrove didele darbu nera zada dauk virsininkai darbu o algos vos 500eu siekia kai maitas ir kitka branksta. jaunimui nera sansu uzsidirbt bustui nei automobiliui.
SVEIKI! tie kurie darbinates i YIT kaip savo srities specialistai labai domekites ar dibsit savo darba nes kitaip atsidursite griovyj su kastuvu arba prie betono maisykles teigia viena o vyksta visai kitaip kazkoks absurdas kam man tas betonas jei as turiu specialybe???
Dainius 2014-03-10 07:14:30
saugaus darbo specialistas darbo metu "nosį krapšto", bet paprašius pagalbos, pradeda vaidinti dirbantį. Negi įmone tokia turtinga, kad moka pinigus ne uz darbą, o uz vaidybą. Atsakymą noretųsi gauti raštu. Adresas ; Taikos pr. 62-98 Kaunas, AČIŪ
Gerb. Dainiau, prašome kreiptis oficialiai, siunčiant užklausą el. p. kausta@yit.lt

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų
Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų 01-16 19:48
Pernai tvarkant Gedimino kalną archeologai aptiko įdomių radinių iš įvairių istorinių laikotarpių.
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje
Vis daugiau užsienio startuolių renkasi kurti verslą Lietuvoje 01-16 18:21
Du metus Lietuvoje veikianti užsienio startuolių pritraukimo programa "Startup Visa" sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Praėjusiais metais norą dalyvauti programoje ir vystyti verslą Lietuvoje...
Keičiasi "Novaturo" vadovas
Keičiasi "Novaturo" vadovas 01-16 18:20
Kelionių operatoriaus "Novaturas" vadovas Linas Aldonis palieka bendrovę, jį keičia Audronė Keinytė.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%