Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wurth Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Wurth Lietuva

Atsiliepimai apie Wurth Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Wurth Lietuva, UAB

Perkant juridiniam iš vurth irgi ne taip paprasta, reikalauja ivardinti kam parduosi arba naudosi kitai tipo neatidaro kvotos. Pasidavus šiai klastai naglai skambina nurodytam klijantui ir siulo pirkti tiesiogiai (nesuprantu tokios verslo etikos) Paskutinį kartą išduriau gudragalvius, norodžiau kita savo įmonę kaip užsakova ir už poro valandu bingo! Paskambino. Išdėjau į šuns dienas, liepiau savo vadybai užblokuoti ir jokiu budu nesiusti daugiau užklausu.
klientas turintis pinigų..bet neturintis įmonės
2020-04-23 21:08:58 IP 2cfq8t5n
Kėdainiuose WURTH parduotuvėje J.Basanavičiaus g,..labai patiko pardavėjas ufonauto uniformą vilkintis asmuo..., kuris buvo labai nekultūringas (ufonautai nežino lietuvių kalbos), manęs paklausus (aišku viduje buvo apjuosta POLICIJA linija kad prie jo neprieitum... gal juos KOVIDAS iš 19 gatvės, ar klientai papjaut nori...)
man reikėjo paprasto varžtelio (kurį gavau kitoje parduotuvėje ir kainavo Už 4vnt, , , 8cnt.... jo paklausus (šiaip ne taip suprato...Surado... panašų...), bet grynų pinigų.... nepaėmė. (aš tam ufonautui pasiūliau 2 eur. (sąžiningas kitos planetos žmogus atsisakė (pas juos pinigai kiti.) MAN PASIŪLĖ ĮMONĘ ĮKURTI, KAD GAUČIAU VARŽTELĮ... (už grubiai 9 cnt.) NEIKIT TEN>>>>>>>>>
Sveiki.
Esame metalo laužo įmonė. Pjovėjui - suvirintojui nupirkome specialius batus, kurie tarnavo “ ne whurtiškai”, atšoko bato kulnas. Bet nusiuntus nuotrauką vadybininkui, problema buvo išspręsta per 15 minučių. Paprašė atvežti senus batus ir gavom visiškai naujus.
Didelis ačiū dar kartą, už teigiamą požiūrį į klientą ir savo įmonės vardo saugojimą.
Veiverių gatvė, Kaunas.
Kas jums neaišku, glušeliai? Pirmiausia tai galiu patarti, nustot amžinai svajot - jau prieš įeinant į parduotuvę AIŠKIAI parašyta, kad Wurth prekes parduoda tik sutartiniams verslo klientams. Aišku jūs kai skraidot, tai niekada nematot, kas dedadasi jums prieš akis ir amžinai reikia aiškinti, bei pirštais rodyti. Reikia nors kartą skaityti, kas yra parašyta, tai gal poto ir nereikės stebėtis. Neaptarnauja fizinių ir viskas, kam verkšlent? einat ir perkat į Senukus.
Nustebino šiandien ir mane šie i*****i, - neparduosim nieko fiziniams asmenims ir viskas..... Klausiu - juokaujat, sako - Ne. Tada aš - per dieną kiek klientų turit ? Atskymas -tyla.....

Tad sėkmės valdybai, sumanusiai tokią idiotišką prekybą ir sąlygas.
Kokybė aukšta, bet jau sumanymas tai žemiau niekur.
Keisčiausia parduotuvė Lietuvoje. Viskas gerai iki to momento kol pasakai, kad nori pirkti ir paklausi kainos. Tada paaiškėja, kad jei nori kažką nusipirkti būtinai turi būti įsisteigęs savo UAB arba AB, nes jie priima tik pavedimus ir tik iš tavo įmonės sąskaitos. Kažkuo primena sovietinių laukų valiutinę parduotuvę - prekės puikios, geros kokybės, kaip ir parduodamos, bet tik jei atitinki jų reikalavimus. Lietuva labai versli šalis, bet reikalauti, kad kiekvienas pirkėjas turėtų savo įmonę gal kiek per stipriai.
Labai gaila, kad Wurth vadovai zlugdo fiziniu asmenu teise naudoti kokybiskesne produkcija man tai atrodo fiziniu asmenu teisiu PAŽEIDIMU !!!!!!!!!!!!!!!!!
labai nuvylė Jūsų sprendimas prekes parduoti tik juridiniams asmenims. Ypač, kai Lietuvoje kitur nerasi tokių kokybiškų prekių. Fizinis asmuo Lietuvoje greitu metu tik į LIDL ir Maxima galės nueiti. Linkiu bankrutuoti toliau priimant tokius "teisingus ir žmogiškus" sprendimus.
Dėmesio visiems mirtingiesiems !!! Nuo 2019 m.šį susireikšminusi kontora savo parduotuvėse neparduoda prekių fiziniams asmenims. Čia pageidaujami tik Lietuvos magnatai su įmonės bankine kortele. Taigi parduotuvių iškabose didelėm raidėmis turite tai ir informuoti, kad jums netrukdytu kiekvienas.
Kaunas, Raudondvario 78.
Esame firma, perkame nelabai daug, bet reguliariai. Tai va, vieną dieną pardavėjas ir sako: "klausykit, jei nuo kitų metų nepasirašysit sutarties, mes jums nebeparduosim prekių"?!? Moku iš karto, jokių atidėjimų, paimu sąskaitą ir viskas. Tai ne, taip nebetinka. Jums ką, klientų per daug?
Pardavinejate visišką šlamštą, o kai paprašai grąžinti pinigus nereaguoja. Niekam nerekomenduoju tokios įmonės.
Jeigu esat aukšto lygio parduotuvė, pasistenkit neįžeidinėti klientų visokiom replikom. Susidaro įspūdis, kad jums klientai nerūpi. (Patirtis Panevėžio Wurth padalinyje Janonio g.).
As apie wurth kitos nuomones.
Jei parašyta wurth tai nereiskia jog tai didele kykybe ir pagaminta vokietijoje, dažniausiai normalios kokybes made in china už pakankamai didelė kaina tokia jų politika biznio viskas lošiama ant prekes ženklo ir žmonėms suformuotos nuomonės.
Klientas 2012-12-31 08:41:23
Jei užsakom dvi prekes, siunčiant jos įpakuotos į atskiras dėžutes.
Jei pavėluojam apmokėti, ne skambutis pirmiausia, o priminimas paprastu paštu.
Užsakinėjam nedaug, už kelis šimtus į savaitę, bet vadybininkas vis tiek važiuoja.
Atvirutės-paveiksliukai kiekviena proga ir be progos.
Toks įspūdis, kad išlaidos "niekučiams", popieriui ir degalams nebūtinai kontroliuojamos, o didelės produktų kainos suvedamos tik į tai, kad kokybė aukšta.
Įdomus komentaras, mes dirbam su Wurth jau nepirmi metai ir jokių problemų nėra, prekės laiku produktai kokybiski, vadybininkas lanko pastoviai, taigi pilnas servisas, o kam skaičiuot svetimus pinigus tikrai nesuprantu, jeigu kas nors klaustų ar keistume Wurtą į kitą tiekėją tikrai ne, nes šiais laikais kokybė ir laikas dideli pinigai
Jei užsakom dvi prekes, siunčiant jos įpakuotos į atskiras dėžutes.
Jei pavėluojam apmokėti, ne skambutis pirmiausia, o priminimas paprastu paštu.
Atvirutės-paveiksliukai kiekviena proga ir be progos.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Cramo
Statybos įrankių nuoma

Adresas: Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: įrankiai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; šildymas, įrenginiai.
„Cramo“ – tai statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos paslaugas teikianti įmonė. Nuomojamos įrangos ir technikos asortimentas yra itin platus, taip pat įmonė teikia papildomas su nuoma susijusias paslaugas. „Cramo“ užima pirmaujančias pozicijas tarp Europos įmonių. "Cramo" grupė turi 360 padalinių, nuomoja...
Marcopol Baltija
Tvirtinimo elementų prekyba, gamyba

Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
PASIKEITĖ PARDUOTUVĖS VILNIUJE ADRESAS, DABAR MUS RASITE PIRKLIŲ G. 5, LT-02300 Marcopol Baltija asortimentas: Varžtai, veržlės, poveržlės; Sraigtai, baldų jungtys; INOX linija; Statybiniai tvirtinimo elementai ir jungtys; Kniedės, vinys; Diskiniai pjūklai, šlifavimo reikmenys, įrankiai; Lynai, grandinės, dirželiai...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%