Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wurth Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Wurth Lietuva, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Wurth Lietuva, UAB

Pries keleta metu pas mane i imone buvo atvaziave vadybinikai is Wurth siulyti prekiu.Taciau kai nuvaziavau pas juos pirkti jie mane ismete is parduotuves, kaip koki sud....ir nieko nepardave, tokia ju politika.Linkiu kuo greiciau bankrutuoti.
Perkant juridiniam iš vurth irgi ne taip paprasta, reikalauja ivardinti kam parduosi arba naudosi kitai tipo neatidaro kvotos. Pasidavus šiai klastai naglai skambina nurodytam klijantui ir siulo pirkti tiesiogiai (nesuprantu tokios verslo etikos) Paskutinį kartą išduriau gudragalvius, norodžiau kita savo įmonę kaip užsakova ir už poro valandu bingo! Paskambino. Išdėjau į šuns dienas, liepiau savo vadybai užblokuoti ir jokiu budu nesiusti daugiau užklausu.
klientas turintis pinigų..bet neturintis įmonės
2020-04-23 21:08:58 IP 2cfq8t5n
Kėdainiuose WURTH parduotuvėje J.Basanavičiaus g,..labai patiko pardavėjas ufonauto uniformą vilkintis asmuo..., kuris buvo labai nekultūringas (ufonautai nežino lietuvių kalbos), manęs paklausus (aišku viduje buvo apjuosta POLICIJA linija kad prie jo neprieitum... gal juos KOVIDAS iš 19 gatvės, ar klientai papjaut nori...)
man reikėjo paprasto varžtelio (kurį gavau kitoje parduotuvėje ir kainavo Už 4vnt, , , 8cnt.... jo paklausus (šiaip ne taip suprato...Surado... panašų...), bet grynų pinigų.... nepaėmė. (aš tam ufonautui pasiūliau 2 eur. (sąžiningas kitos planetos žmogus atsisakė (pas juos pinigai kiti.) MAN PASIŪLĖ ĮMONĘ ĮKURTI, KAD GAUČIAU VARŽTELĮ... (už grubiai 9 cnt.) NEIKIT TEN>>>>>>>>>
Sveiki.
Esame metalo laužo įmonė. Pjovėjui - suvirintojui nupirkome specialius batus, kurie tarnavo “ ne whurtiškai”, atšoko bato kulnas. Bet nusiuntus nuotrauką vadybininkui, problema buvo išspręsta per 15 minučių. Paprašė atvežti senus batus ir gavom visiškai naujus.
Didelis ačiū dar kartą, už teigiamą požiūrį į klientą ir savo įmonės vardo saugojimą.
Veiverių gatvė, Kaunas.
Kas jums neaišku, glušeliai? Pirmiausia tai galiu patarti, nustot amžinai svajot - jau prieš įeinant į parduotuvę AIŠKIAI parašyta, kad Wurth prekes parduoda tik sutartiniams verslo klientams. Aišku jūs kai skraidot, tai niekada nematot, kas dedadasi jums prieš akis ir amžinai reikia aiškinti, bei pirštais rodyti. Reikia nors kartą skaityti, kas yra parašyta, tai gal poto ir nereikės stebėtis. Neaptarnauja fizinių ir viskas, kam verkšlent? einat ir perkat į Senukus.
Nustebino šiandien ir mane šie i*****i, - neparduosim nieko fiziniams asmenims ir viskas..... Klausiu - juokaujat, sako - Ne. Tada aš - per dieną kiek klientų turit ? Atskymas -tyla.....

Tad sėkmės valdybai, sumanusiai tokią idiotišką prekybą ir sąlygas.
Kokybė aukšta, bet jau sumanymas tai žemiau niekur.
Keisčiausia parduotuvė Lietuvoje. Viskas gerai iki to momento kol pasakai, kad nori pirkti ir paklausi kainos. Tada paaiškėja, kad jei nori kažką nusipirkti būtinai turi būti įsisteigęs savo UAB arba AB, nes jie priima tik pavedimus ir tik iš tavo įmonės sąskaitos. Kažkuo primena sovietinių laukų valiutinę parduotuvę - prekės puikios, geros kokybės, kaip ir parduodamos, bet tik jei atitinki jų reikalavimus. Lietuva labai versli šalis, bet reikalauti, kad kiekvienas pirkėjas turėtų savo įmonę gal kiek per stipriai.
Labai gaila, kad Wurth vadovai zlugdo fiziniu asmenu teise naudoti kokybiskesne produkcija man tai atrodo fiziniu asmenu teisiu PAŽEIDIMU !!!!!!!!!!!!!!!!!
labai nuvylė Jūsų sprendimas prekes parduoti tik juridiniams asmenims. Ypač, kai Lietuvoje kitur nerasi tokių kokybiškų prekių. Fizinis asmuo Lietuvoje greitu metu tik į LIDL ir Maxima galės nueiti. Linkiu bankrutuoti toliau priimant tokius "teisingus ir žmogiškus" sprendimus.
Dėmesio visiems mirtingiesiems !!! Nuo 2019 m.šį susireikšminusi kontora savo parduotuvėse neparduoda prekių fiziniams asmenims. Čia pageidaujami tik Lietuvos magnatai su įmonės bankine kortele. Taigi parduotuvių iškabose didelėm raidėmis turite tai ir informuoti, kad jums netrukdytu kiekvienas.
Kaunas, Raudondvario 78.
Esame firma, perkame nelabai daug, bet reguliariai. Tai va, vieną dieną pardavėjas ir sako: "klausykit, jei nuo kitų metų nepasirašysit sutarties, mes jums nebeparduosim prekių"?!? Moku iš karto, jokių atidėjimų, paimu sąskaitą ir viskas. Tai ne, taip nebetinka. Jums ką, klientų per daug?
Pardavinejate visišką šlamštą, o kai paprašai grąžinti pinigus nereaguoja. Niekam nerekomenduoju tokios įmonės.
Jeigu esat aukšto lygio parduotuvė, pasistenkit neįžeidinėti klientų visokiom replikom. Susidaro įspūdis, kad jums klientai nerūpi. (Patirtis Panevėžio Wurth padalinyje Janonio g.).
As apie wurth kitos nuomones.
Jei parašyta wurth tai nereiskia jog tai didele kykybe ir pagaminta vokietijoje, dažniausiai normalios kokybes made in china už pakankamai didelė kaina tokia jų politika biznio viskas lošiama ant prekes ženklo ir žmonėms suformuotos nuomonės.
Klientas 2012-12-31 08:41:23
Jei užsakom dvi prekes, siunčiant jos įpakuotos į atskiras dėžutes.
Jei pavėluojam apmokėti, ne skambutis pirmiausia, o priminimas paprastu paštu.
Užsakinėjam nedaug, už kelis šimtus į savaitę, bet vadybininkas vis tiek važiuoja.
Atvirutės-paveiksliukai kiekviena proga ir be progos.
Toks įspūdis, kad išlaidos "niekučiams", popieriui ir degalams nebūtinai kontroliuojamos, o didelės produktų kainos suvedamos tik į tai, kad kokybė aukšta.
Įdomus komentaras, mes dirbam su Wurth jau nepirmi metai ir jokių problemų nėra, prekės laiku produktai kokybiski, vadybininkas lanko pastoviai, taigi pilnas servisas, o kam skaičiuot svetimus pinigus tikrai nesuprantu, jeigu kas nors klaustų ar keistume Wurtą į kitą tiekėją tikrai ne, nes šiais laikais kokybė ir laikas dideli pinigai
Jei užsakom dvi prekes, siunčiant jos įpakuotos į atskiras dėžutes.
Jei pavėluojam apmokėti, ne skambutis pirmiausia, o priminimas paprastu paštu.
Atvirutės-paveiksliukai kiekviena proga ir be progos.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Marcopol Baltija
Tvirtinimo elementų prekyba, gamyba

Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: tvirtinimo detalės, elementai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos.
PASIKEITĖ PARDUOTUVĖS VILNIUJE ADRESAS, DABAR MUS RASITE PIRKLIŲ G. 5, LT-02300 Marcopol Baltija asortimentas: Varžtai, veržlės, poveržlės; Sraigtai, baldų jungtys; INOX linija; Statybiniai tvirtinimo elementai ir jungtys; Kniedės, vinys; Diskiniai pjūklai, šlifavimo reikmenys, įrankiai; Lynai, grandinės, dirželiai...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...

Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme 04-22 21:26
Rusija nuo penktadienio pradės grąžinti karius iš karinių pratybų netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme, dėl kurių išaugo įtampa su Vakarais, sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu.
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys 04-22 20:53
Rusijos olimpinių medalių laimėtojai šiemet Tokijuje ir 2022-aisiais Pekino žiemos žaidynėse vietoje šalies himno bus pagerbti Piotro Čaikovskio muzika, praneša "Reuters".
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena 04-22 19:56
Pradėjus veikti muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicijų erdvėms, į Kultūros ministerijai pavaldžias įstaigas grįžo ir nemokamo muziejų lankymo paskutinį mėnesio sekmadienį iniciatyva...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

IBM 143,55 +3,90%
Procter & Gamble 136,85 -0,65%