VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Wavin Baltic, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Wavin Baltic

Straipsniai apie Wavin Baltic, UAB

Parodos užsienyje. Dalyvavimas ir lankymas.
panikuoti neverta bet atidziau pasidometi partneriu nepakenks
Panikuoti neverta, bet atidžiau pasidomėti partneriu nepakenks 2015-07-07
"Creditinfo" duomenimis, per pirmą 2015 m. pusmetį bankrutuojančių statusą gavo 1.014 įmonių, arba 24% daugiau nei 2014 m. I pusmetį. Dalis įmonių nesusitvarkė su agresyviu augimu, kai kurios įmonės problemas nurašo Rusijai, galimas bankrotų priežastis vardija ekspertai. Be to, bankrutuojančių įmonių šuolį lėmė ir aktyvesni valstybės įstaigų, kurios skatinamos surinkti daugiau mokesčių į valstybės biudžetą, skolų išieškojimo veiksmai.
Pasitikėti galima, bet būtina tikrinti 2015-06-11
Dėl palyginti aukštos atsiskaitymų už prekes ir paslaugas rizikos ekspertai ir tiekėjai pataria atidžiau rinktis ir stebėti verslo partnerius dirbantiesiems su statybos bendrovėmis, prekybininkais, transporto kompanijomis.
pasitiketi galima bet butina tikrinti
Pasitikėti galima, bet būtina tikrinti 2015-06-11
Dėl palyginti aukštos atsiskaitymų už prekes ir paslaugas rizikos ekspertai ir tiekėjai pataria atidžiau rinktis ir stebėti verslo partnerius dirbantiesiems su statybos bendrovėmis, prekybininkais, transporto kompanijomis.
sprendimas yra jis vienas tai politine valia
Sprendimas yra, jis vienas – tai politinė valia 2013-10-13
Stabdžio paminą minanti amerikiečių milžinė "Chevron" – toli gražu ne vienintelė kompanija, kuri iš Lietuvos traukiasi dėl nepalankios verslui aplinkos. Ne vienas investuotojas oficialiai ir puse lūpų yra užsiminęs – stabilumas ir aiškios taisyklės būtinos norint į šalį pritraukti tarptautines bendroves.
teritoriju planavimo gordijo mazgas bevaliams neikandamas
Teritorijų planavimo Gordijo mazgas – bevaliams neįkandamas 2013-04-10
Suderintas Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimų projektas jau vakar gulėjo ant aplinkos ministro Valentino Mazuronio darbo stalo. Tiesa, apie planus sutrumpinti procedūras iki pusės metų jau nebekalbama, o nauji pakeitimai, net jei ir bus priimti šį pavasarį, įsigalios tik nuo 2014 m.
Yra vilčių, kad fabriko nugriauti nereikalaus 2013-04-09
Ydingos teritorijų planavimo tvarkos ir įsipareigojimų pagrindiniam pirkėjui IKEA įsprausta į kampą, baldų UAB "Sakuona" ėmėsi savavališkų statybų ir ketina pradėti gamybą neįteisinusi statinių.
issukiai kelyje i auksciausiaja investiciju lyga
Iššūkiai kelyje į aukščiausiąją investicijų lygą 2013-03-24
Tarp šalių, kuriose įgyvendinami pasaulio geriausi tiesioginių užsienio investicijų (TUI) projektai, Lietuvos nėra, tačiau tokiame pirmą kartą sudarytame projektų sąraše yra įmonių, kurios mūsų šaliai galėjo užtarnauti gerą vardą. Valdžia taiso klaidas ir tikisi, kad antras kartas nemeluos.
Lietuva nuvylė investicijų patarėjus 2012-07-05
Keturis kartus per metus turėjusi posėdžiauti Vyriausybės investicijų patarėjų komisija šiemet dar nė karto nesirinko ir veikiausiai jau nesirinks. Neoficialiai kalbama, kad žinomų kompanijų vadovai nusivylė tuo, kad į jų pasiūlymus neatsižvelgiama.
"Wavin Baltic" biudžetas su nuotaika 2011-09-26
Šiemet užsidirbusi iš sporto arenų ir pagyvėjusių gyvenamųjų namų statybų projektų, plastikinių vamzdžių gamintoja "Wavin Baltic" kitiems metams planuoja kiek didesnę apyvartą.
"Wavin Baltic" daugiau pajamų gauti planuoja ir kitąmet 2011-09-26
Šiemet užsidirbusi iš sporto arenų ir pagyvėjusių gyvenamųjų namų statybų projektų, plastikinių vamzdžių gamintoja "Wavin Baltic" kitiems metams planuoja kiek didesnę apyvartą.
Pirmadienį dienraštyje "Verslo žinios" skaitykite: 2011-09-25
Apsaugos paslaugų rinkos perdalijimas vilioja ir senbuvius, ir naujokus; Labiausiai tikėtinuose scenarijuose apie nuosmukį nekalbama; Svarbiausi "Javinės" vartotojai – emigrantai; "Wavin Baltic" biudžetas su nuotaika; Eskaluojama krizė kenkia verslui; Bankai spaudžiami sutvirtinti kapitalą; Ir krentančiose rinkose galima rasti uždarbio galimybių; Prisistatė karščiausi regiono technologijų naujokai; kitus straipsnius.
Savivaldybių kova dėl investicijų – tik popieriuje 2011-03-18
Bene visos šalies savivaldybės deklaruoja laukiančios privataus verslo iniciatyvų ir investicijų, tačiau realių pastangų pritraukti įmones ir skatinti jų plėtrą pasigendama. Nors dažniausia pakanka dėmesio ir veiklos nevilkinančių sprendimų.
Vasara statybinių medžiagų gamintojams įžiebė viltį 2010-08-16
Statybinių medžiagų gamintojai pirmuosius nekilnojamojo turto rinkos nuopuolio ženklus pajuto dar tada, kai mažai kas tikėjo artėjančiu sunkmečiu. Dabar bendrovių vadovai stebi užsakymų didėjimą ir pradeda kalbėti apie rinkos stabilizaciją. Tiesa, ar dabartinis pagyvėjimas tvarus, paaiškės ne anksčiau kaip kitą pavasarį.
Lietuviai pritaikė raktą užsienio rinkų vartams 2010-02-16
Stambiausių prekių grupių eksportą pernai pažymėjo riebūs nuosmukio minusai, tačiau statistikai, analitikai ir patys verslininkai sako, kad kritinis taškas įveiktas, o paskutinio metų ketvirčio bendras prieaugis įžiebia viltį ir į turėtas, bet prarastas eksporto vėžes dar negrįžusiems sektoriams.
Investicijos nepageidaujamos 2009-05-27
Po poros savaičių Vilniuje vyksiančiame "Pasauliniame investicijų forume 2009" mūsų šalis bus pristatoma kaip vieta, patraukli verslo plėtrai. Tačiau tiek smulkios vietos įmonės savininkas, tiek žinomos tarptautinės kompanijos vadovas tvirtina: nei plyno lauko investicijos, o su jomis ir naujos darbo vietos bei mokesčiai į biudžetą, nei įmonių modernizavimas – Lietuvai nereikalingi.

Taip pat rekomenduojame

Litpolstar
Adresas: Kiemelių g. 16c, Maišiagala, LT-14242 Vilniaus r.
Veiklos sritys: gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; prekybos įranga; reklamos paslaugos; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB ,,LITPOLSTAR,, pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs...
Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Koks yra valdybos vaidmuo strategijoje?
Koks yra valdybos vaidmuo strategijoje? 11-22 17:10
Pastaruoju metu Lietuvoje daug kalbama apie nepriklausomas valdybas ir jų svarbą ne tik viešajame sektoriuje, bet ir privačiame sektoriuje. Kartu su strategijos ekspertu Benu Adomavičiumi 2019 m...
"Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" išsirinko pagrindinį rėmėją
"Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" išsirinko pagrindinį rėmėją 11-22 16:45
Vienu pagrindinių "Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" rėmėju tapo "Švyturys-Utenos alus".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Exxon Mobil 69,67 +2,41%
Manchester United 16,57 +2,16%
Twitter 29,79 +2,13%
Avon 4,41 +2,08%
3M 165,14 -1,57%
Procter & Gamble 120,34 -1,59%
Macy's 14,67 -2,33%
Kraft Heinz Co 30,24 -2,73%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 68,92 +4,50%
Nafta 57,11 +3,44%
Varis 5757,30 -0,03%
Ryžiai 424,00 -0,70%
Jautiena 4,86 +4,52%
Kava 2,80 -1,41%
Cukrus 0,57 0,00%
Dyzelis 1,94 0,00%