Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vyto taksi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vyto taksi

Atsiliepimai apie Vyto taksi, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Vyto taksi, UAB

Niekad nesiskundžiu, niekad nerašau blogų atsiliepimų, bet šį kartą jau per daug visko. Na šiandien buvo paskutinis kartas kai naudojomės šiuo taksi. Kauno mieste dienos viduryje taksi, kuri turėtų vaikišką kėdutę, išsikviesti beveik misija neįmanoma. Per programėle išviestas taksi atvažiavo be kedutės ir vėl teko iš naujo kviesti oaskambinus dispečerei. Pakėlusi moteris nemandagi, pikta ir dirbo iš vietos kur ne itin girdėjosi. Vargais negalais pavyko gauti taksi.
Apie 13val vėl išsikvietėm taksi, su vaikiška kedute. Atvažiavęs vairuotojas buvo nemandagus ir paparašius kėdutės jis tik atrėžė, kad kedutė bagažinėje ir jis nepaims jos. Vėl paskambinus dispečerei, kad atsiųstų kitą taksi, ji vėl papuole ne itin mandagi ir liepė laukti žinutės, nes vairuotojas jau važiuoja. Po 5-10min gaunu žinutę, kad nėra laisvų taksi su kedute.
Daugiai jokių važiavimu su šia taksi įmone ir niekam nerekomenduosiu.
Dar nepasitaikė nemalonūs vairuotojai, bet dispečerės tai neprigirdinčios. Iškviečiau taksi į autobusų stotį, tai dispečerė nusiuntė į automobilių turgų. Pralaukiau apie 20 min. Atėjo žinutė kad reikės mokėti 9.70 €. Vėliau gavau ataskaita kad sumokėjau 3.90 €. Tai kaip čia suprasti ???
Vakarė užsakiau taksi apie18 val., kad rytė 2022 06 25 4 val važioti i aerousta.Vakarė patvirtino, kad tikrai taksi atvožios (atsiuntė žinutė). 4 val. niekas man neskambino.Pati paskambinau 4.05, dispetčierė atsako, laukite, vairuotojas jums toj skambins.Praejo dar 5 min, niekas neskambina, vel aš pati skambinau, vel atsako tuoj jums skambins, Aš jau išejau i lauka, lauke ne vienos mašynos, ne vieno žmogaus (Naujoji Vilnia), 4.16 vel skambinu, man dispetčere atsako, kad vairuotojas dar Šumske. O 4.50 atiejo žinutė, kad taksi ne atvažios. Kas čia buvo? Čia normalu? Kas atsako už žmogaus teise? Gal teisinikai atsakys?
2022-06-20 apie 19 val. buvo užsakytas taksi 2022-06-21 penktai valandai ryto. Operatorius minėjo, jog taksi užsakytas, atėjo užsakymo patvirtinimo žinutė. Deja, joks automobilis neatvažiavo, o paskambinus 1424 automatinis atsakiklis atsakė - užsakymas atšauktas. 5:26 taksistas atvažiavo, kuomet jau, deja, buvo per vėlu. Puiku, kad yra kitų įmonių, dėl kurių nebuvo pavėluota į traukinį (valandomis, kuomet viešasis transportas nevažiuoja). Su jūsų įmone šis užsakymas buvo paskutinis. “Dėkoju, , , jog rūpinatės klientais.
PATS SUDINIAUSIAS TAXI (VAIRUOTOJAS KURIS ATSISAKO VEZTI NEIGALU VAIKA) PLIUS APSISUKA PRIES NOSI, TEISMO IESKINI (VISKAS FIKSOTA) POKALBIAI IRASOMI TIEK IS MANO PUSES, TESIOG NESUPRANTAMA PO 1 MIN BUVO KITAS VAIRUOTOJAS KURIS MALONIAI NET PAKELE NUOTAIKA NUVEZE I TASKA b..... ZIARU REIKES VISUR PRAPLATINT
Šiandien apie 8 val. važiavau iš Debesijos g. Antakalnyje, Vilniuje ir norėjau įvažiuoti į Grybo gatvę, kurioje buvo šioks toks "kamštis". Taisyklės reikalauja, kad privaloma įleisti prieš save berods kas antrą automobilį iš šono. Deja 1424 Taksi automobilio vairuotojas (Nr. T18471) demonstartyviai užstojo tarpą, aš jam pasiganlizavau ir atidarius langą priminiau apie taisykles, tačiau jis (kažkodėl tujindamas mane) grubiai atsikalbinėjo. Panašu, kad tokiem kaip šis vairuotojams, kuriems spjauti į taisykles šį darbą reikėtų dirbti tokioje šalyje, kur normalu nesivadovauti tvarka ir šiaip būti chamu, pvz. pas mūsų rytinius kaimynus.
Vakar 2022-04-18 21:51 val. buvo užsakytas Jusu bendroves taksi adresu Vilnius, XX g.XX; 2022-04-19 4:30 val. isvezti į Vilniaus oro uostą, rezervacija priimta (SMS žinute patvirtinta). 4:30 val., jokio taksi, 4:40 val. paskambinus - gauta žinutė ”Jusu uzsakymas anuliuotas, Bandykite skambintis po 5 min.-laisvo automobilio nerandame.”, dar paskambinus atėjo žinutė: Bandykite skambinti po 5 min.-laisvo automobilio nerandame“. Užsakymas buvo rimtas - į oro uostą, laukia ankstyvas jungiamasis skydis 5 val.45 min. Neatvykus Jusu bendroveje užsakytam taksi, situacija komplikavosi, jokio visuomeninio transporto tokiu ankstyvu laiku nebuvo, laikas iki skydžio tirpo; vis delto, iš kelinto karto, “balsuojant“ pavyko sustabdyti geradarį, kuris suprato situacijos rimtumą. Skydis Vilnius - Ryga - Berlynas 5 val. 45 min. visai ir nepigus- 183 eur. Oro uoste - prie vieno patikros tako, laukė arti 300 žmonių, reikėjo brautis pro žmonių spūstį (be eilės), vis nuolankiai prašant praleisti patikrai be eilės; skydžio
vartus pasiekta 5 val. 35 min. - jie jau buvo uždaryti, kaip sakoma, šaukštai po pietų…
Klausimas: užsakant vakare, sekančiai dienai taksi į oro uostą, ar galima buvo įspėti užsakovą, kad neduodame jokiu garantiju, kad (del riboto automobiliu parko) ivykdysime uzsakyma. Labai buvo keista, kad ir 19.04 anksti ryte, kai jau buvo aisku, kad joks jusu bendroves taksi uzsakytu laiku net nesiruosia atvaziuoti, negauta jokia perspejanti sms. Esu labai nusivylusi Jusu bendroves „servisu“ ir perspeju visus savo pazistamus ir bendradarbius siukstu nesirinkti Jusu, kaip paaiskejo, visiskai nepatikimos bendroves.
Pasipiktinusi ir nusivylusi buvusi kliente
Aušra 2021-11-14 21:13:05
Sekmadienio popietę paskambinau 1424 ir paprašiau atvažiuoti taksi į kaimą Mažeikių rajone. Man reikėjo iš savo kaimo nuvažiuoti į autobusų stotį. Po skambučio praėjus ~5 minutėms gavau žinutę, kad nėra laisvų automobilių. Paskambinau dar kartą. Atsiliepęs žmogus pažadėjo dar kartą surasti automobilį.
Po to vėl gavau žinutę, kad nėra laisvų automobilių. Dar kartą paskambinau, pasakiau operatoriui, kaip man svarbu gauti taksi, kad man reikia spėti į autobusų stotį, kad manęs laukia autobusas į Vilnių. Operatoriui buvo visiškai tas pats. Jis tik niurgztelėjo "laukite" ir eilinį kartą numetė ragelį.
Pasako "laukite žinutės" ir numeta ragelį, lauki 5 min, praktiškai per tą laiką privažiuotu kitas taxi, o tada gauni žinute kad nėra laisvo automobilio.. pokalbius įrašinėja, žinutės siunčia, o naudos nulis ????
Du kartus kviečiau, nerado laisvo automobilio, trečią kartą tikrai nebekviesiu????????
Šiandien teko kviesti taxi... 1424... Prisiskambinau greit.... Greitai ir žinutę gavau, kad taxi atvyks po 2 min... Deja... Praėjo ir 15 min... Pagaliau taxi privažiavo... Atidariau keleivio duris priekyje- o ten ant keleivio sėdynės irengtas daiktų sandėlys... Antikvariatas pats tikriausias... Sėsti nėra kur...
Vairuotojas išglebęs visas: viršutinė kūno dalis atlošta atgal, o apatinė išstatyta į priekį... Viskas, ką jis ten turi- išryškinta... Veido išraiška rūgšti, lyg citrinų kilogramą suvalgęs būtų...
Na, sušalau belaukdama... Plaukai nuo lietaus sušlapo... Pakentėsiu, galvoju sau... Ir įsitaisiau ant galinės sėdynės...
O rūgščioji išraiška ir sako man: čia ne jūsų taxi... Ir buvau išgrūsta atgal į lietų...
Taxi dispetčerė paguodė sakydama, neva paprašys kažkokio vairuotojo su manimi susisiekti... Bet nei vairuotojo, anei taxi... Tik dar gerą pusvalandį šąlau po lkietumi...
Ir čia gavau dovanų : žinutė- kelionė jums kainavo 9, 18 eur... Stebuklai !!! Niekas niekur manęs nevežė, o registruota neva važiavusi būčiau...
Kažin, kas ten toje taxi firmoje tokį kolosalų polinkį iš klientų tyčiotis turi?...
Ir koks nuodėmingas klientas turi būti, kad turėtų naudotis tokiomis taxi, , paslaugomis, , ?...
Pirmas ir paskutinis kartas kada naudojuosi šiuo taxi. Vakar išsikviečiau taxi į kiviškių kaimą vaiką automobilyje supykino vaikas apsiėmė, o taxi vairuotojas mus išlaipino su vaikais į lauką, kai lauke -15 ir liepė nurengti vaiką jai noriu, kad kelionė tęstųsi, kadangi buvo velu, o namo reikėjo grįžti teko vaiką nurenginėti lauke per šaltį, kad grįžti namo.. tokio apmaudus vairuotojo elgesio niekada nemačiau. Mano vyras kas be ko supyko, bet blogais žodžiai nevadino vairuotojo, o vairuotojas mano vyrą išvadino ir daunu ir debilu.Kas čia per vairuotojai jai liepia vaiką žiemą nurengti... nors automobilio odinę sedinę sutvarkiau, o ne palikau betvarkę......
Baisu!!! Daugiau gyvenime nesinaudosiu jūsų paslaugomis, mėtymas ragelio!! Jus cia taip gerbete savo klientus!! Baisu!!!
Nuostabi ryto pradžia. Iškviestas taksi darbuotojams iš įmonės. Skambina vairuotojas ir piktu balsu manęs klausia, kur aš esu. Paklausiau, kur jis laukia ir pranešiu darbuotojams, kad prieitų. Ta pati gaidelė, tai "kur jūs esat". Aš vėl bandau aiškint, kad pasakytų, kur jis stovi. Galiausiai pasakė, kur laukia ir tada žodžiai kažkas panašaus "nežinau, kvieskit kitą taksą" ir padėjo ragelį. Darbuotojai sako jau bėgam link taksi, apsisuko ir nuvažiavo. Nuostabus aptarnavimas. 10 balų.
Atseit dirba visą parą, tačiau niekas nepriėmė užsakymo daugiau kaip valandą. Atmestinai žiūri į klientus
Is vakaro uzsakiau taxi 6 ryto vaziuoti i oro uosta, 6.10 isejes is namu nematau taxi masinos, paskambinau i dispecerine, klausiu, sako matome kad uzsakymas paimtas, bet nezinome kada masina atvaziuos..... As aiskinau, kad kad pas mane lektuvas, atsake visla supranta, bet nieko padaryti negali, vairuotojo num atsiusyi negali, ieskokites kito taxi!!!
Mindaugas 2018-11-28 10:13:57
100% NEPATIKIMA FIRMA. Iš vakaro užsakėme taksi vykti ryte 4, 30, į autobusų stotį, ir 4, 32 gaunu pranešima, kad neatvyks!!!!! Pavėlavome į tarpmiestinį autobusą. Teisimės dėl nuostolių atlyginimo.
Niekada nekviesime daugiau.
vairuotojas, ne bankomatas. gal pries jus jau vaziavo ne vienas klientas ir labai daznai klientai nepasirupina smulkiais pinigais. ilipa is pat ryto ir kisa 50 e. zinot jog vaziuosit taksi ir reiks smulkiu. pasirupinkit isanksto. nenorekit, kad viska uz jus darytu vairuotojas. dirbau taksistu, tai tokiu fruktu tekdavo vezti. neduok dieve girta moteri vezt.
5kartus buvo rezervacija taksi padaryta is vakaro, kad ryte jau lauktu prie duru. Is tu 5kartu atvaziavo tik 1karta laiku, visus tuos akrtus reikejo skambinti ieskoti kur automobilis o sako jis dar net nepaemes uzsakymo, laukite. Sakau ta prasme laukite jis jau prie duru turejo stoveti....... Gerai kad ne i lektuva reikejo. Ant paskutinio karto is vakaro rezervacija prieme, taksi ryte neatvaziavo pradejau skambinti nekelio ragelio, tris kartus skambinau vis tiek nekele o po 10min parase atsiprasome jums automobilis nerastas. Cia NORMALU??????
Mama po darbo ne kartą kvietėsi šitą taksi ir tikrai ne vieną kartą laukė daugiau nei valandą. Tikrai negražu ir nemalonu, kai šitiek laiko reikia laukti taksi kol atvažiuos. Dar blogiau, kad tai ne pirmas kartas ir panašu, kad niekas nenori spręsti šios problemos. Paskambinus dar kartą viskas ką jie sako, tai, kad užsakymas yra priimtas ir reikia dar palaukti arba automobilio yra ieškoma. Tiesiog jau pikta daros, kai tai vis kartojas.
Sveiki isikvieçiau taksi operatore ne tiksliai norodė buvimo vieta ir teko mokėti už prastova.
Turbūt vienintelis geriausias taksi Marijampolėje, visomis prasmėmis-nuo užsakymo iki jo atlikimo.Šaunuoliai. Vairuotojo paslaugumas (punktualumas kaip vaistinė-nustebino) nuostabus.Ir kaina labai nedidelė. Gaila, kad nepaklausiau vardo.Mano užsakymas buvo nuo J.Ambrazevičiaus Brazaičio 11, 2021-05-25 9, 55val.Sveikatos ir sėkmės Jums visiems.Nuo šiol naudosiesiu tik Jūsų paslaugomis.Ačiū, kad esat.
Viena šūdiniausių taksi paslaugų įmonių Lietuvoje. Paskambini, sako "užsakymas priimtas". Po 15 min paskambini, sako "tai užsakymas priimtas". Jie bl vapše iš kur tokie d********i egzistuoja dar. Niekam nerekomenduoju naudotis etransport paslaugomis - visiški kaliošai. Net niekada man nerūpėjo rašyti atsiliepimą, nu bet šitie tai čia virš visko. Ir kas svarbiausia ne pirmą kartą! Man tik pradžioje nešuto, kad čia jie taip nesiskaito su klientu - pralaukti viduryje centro 20 minučių ne piko metu, 10 val vakaro, antradienį ir paskambinus gauni atsakymą - mes užsakymą priėmėm. Uždaryt tokias š*******o kontoras senai laikas būtų, kur vartotojų teisių apsauga žiūri? Šikniai bl ne ta žodis. Iškviečiau vietinį taksi po 2 minučių atvažiavo.
Niekada nerasau jokiu nusiskundimu ir visada viska praleidziu pro akis, nu bet jusu personalas prie ragelio yra - p**c. Joms niekas nesvarbu, graziai prasau 16 karta susiekti mane su vairuotoju nes man dega ir mirtinai dabar reikia taxi, visos mane arba pasiuncia arba “ vairuotojas paskambins” man laikas tiksi raso- vairuotojas lauks-3, 2, 1 viskas nuvaziavo... cia normalu???? Ir nu dar butu pirmas kartas, tiek to. Bet gal 5 toks. Vienai jusu prie ragelio margaitei sakau - man jusu vairuotojas nepaskambina kaip saket, ka man daryt? Sako- ne mano reikalas ir numete. As nezinau arba jus centu tiem zmonem nemokekit arba mokekit tukstancius bet turekit kokybe darbe, baisu!!!! Gyvenime nebevaziuosiu jusu taxi.
Nesuprantu, kiek gali mulkinti savo kientus (ne pirmas kartas). Išsikviečiau taksi ir gavau žinutę, kad atutomobilis atvyks po dviejų minučių. Apsirengiau striukę ir kol rakinau buto duris, gavau žinutę, kad taksi jau laukia ir nemokamai lauks 5 min. Išėjus į gatvę prie namo jokio taksi nebuvo nei kvapo. Palaukiau 5 min. ir paskambinau 1424, operatorė atsakė, jog mato, kad vairuotojas dar neprivažiavo. Skambina vairuotojas, kad po minutės bus. Palaukiu dar 5 minutes ir skambinu 1424, atsiliepusi operatorė piktu balsu man paaiškina, kad vairuotojas prie mano namo jau seniai laukia!!! Aš jos pasiteiravau, kur tiksliai, nes stoviu ir laukiu, puikiai matau visą gatvės dalį, kurioje nėra jokio taksi automobilio. Mestelėjusi, kad neužimkime linijos, nes skambins taksi vairuotojas, ragelį padeda. Paskambinus dar po 5 min. kita operatorė pasako, kad mato, jog vairuotojas dar neprivažiavo ir siūlo palaukti... Paprašiau atsakymą atšaukti, nes labai nemėgstu, kai žmonės yra mulkinami tiesiogine prasme. Nejaugi negalima klientui pasakyti tiesą, kad vairuotojas tiesiog nesugeba rasti Jūsų namo, atsiprašome, palaukite...
paskambinau sako jusu numeris uzfiksuotas palaukit. naktis kieme -25 spejau bolt pasigaut. atsiunte zinute po 30 min+ kad nera taxi. apgailetina
Visiškai nerekomenduoju, venkit šios "kontoros".
Anksčiau šeima naudodavosi šio vežėjo paslaugomis ir viskas buvo gerai. Šiandien bandžiau užsisakyt taksi rytojaus rytui, 6 valandai, tai atsiliepusi mergina iš pradžių išklausinėjo kur važiuosiu, paskui "ar važiuoju su kuponais?" ir finale pasakė - "tai skambinkit ryt ryte". Sakau - "o jei ryte nebus laisvų mašinų?", į tai ji atsakė "pasakykit, kad reikia ir jie atvažiuos"... Kažkokiam įdomiam kapitalizme gyvena ta įmonė, pasiklydę realybėje.
Panevėžyje super vairuotojas su šios įmonės taksi užkišinėja automobilį sankryžoje vietoj to, kad pralauktų 2automobilius ir persirikiuotų. Sudaro avarinę situaciją.
Nebesinaudosiu paslaugom. Kiek kartu yra buve, kai aplamai neatsiuncia ir paraso, kad nera laisvu. Siandien tai vapsie geras buvo. Parase zinute, kad atvyks uz keliu minuciu, tinklapy matau, kad turi atvykti netrukus, laukiu dar 10 minuciu, gaunu zinute, kad ieskosim kito automobilio. Tai tipo vairuotojas prieme uzsakyma, bet pakeliui persigalvojo
Priekyje važiuoja taksi T18396. Visas mašinos užpakalis apklijuotas lipdukais - intymiais reikalais užsiiminėjantis porelė (suprask, riekia laikytis saugaus atstumo), užrašas "F*ck your Prius" (įdomu, kuom Priusas vairuotojui neįtiko). Pakomentavau įdomesnius lipdukus ir pagalvojau apie vairuotoją (tikriausiai koks piktas ant visų eismo dalyvių tipas). Taksi firmą įsitraukiau į "juodų" sąrašą. Pagarba vadovams, kad išleidžia tokias mašinas į gatves
Aš pasibaisėjusi dispečerių darbu, šiandien 13:36 buvo skambinta numeriu 1424, atsiliepė laaaaabai nemaloni moteris, lyg būtume padarę kažką jai, ar sutrukdę poniai ilsėtis. Daugiau niekada nesinaudosime jūsų paslaugomis.
Paprašiau kad pasikeistume vietom kieme nes nebuvo kur mašinos pastatyt, tai pasiunte... Mandagumo 0
Vakar vakaria buvo iškviestas etaxi 22:00-22:45 val tam tarpia iš kapsu 22g iki rodunios kelias 28g atvazaves i vieta iš kišianes ištraukies piniginie ir telefona samsung galaxi s10 duos telefona padejou ant sedines sumokiejes už taxi išlipou ir buvo paliktas telefonas samsung galaxi s10 duos prašou grazint telefono. Rastam skambinti šitu nr 860938758!!!!!!!!!!
Visko būna su šita firma, bet kas labiausiai skatina atsisakyti šios firmos paslaugų, tai laiko gaišinimas tada, kai atvykęs vairuotojas paskambina, kad praneštų, jog atvažiavo... Per tą laiką, kol automatu atvaro "dainelę" apie tai, kad pokalbis bus įrašytas, galima it su vairuotoju būti susisiekus, ir namų duris iš kitos pusės jau uždarinėt... Bet neeee... Sėdėk ir lauk kol litanijikę atvarys, nes, jei ragelio nekelsi, tai vaituotojas gali ir panosėj nuvažiuot...
Mindaugas Lazauskas
2020-02-14 22:01:25 IP 5f4soea5
Šį vakarą, apie 19 val. užsakiau mašiną, adresu Savanorių 46 (taxi stotelė).Atvaziavo, kažkokia neišprūsusi moteriškaitė, kuri manęs nutarė nevežti. Mat ji nusprendė, kad aš girtas ir agresyvus. Tačiau ji net neprivažiavo prie manęs.Neįsigilino, kad aš invalidas ir sergu sunkia liga insultu. Po tokios ligos, kalbos sutrikimai ir šiokie tokie elgesio nukrypimai savaime suprantami. Aš gi nepuoliau muštis ar panašiai ! Vėliau, tik iš trečio karto prisikviečiau kitą mašiną. Jūsų darbuotojai atsiliepiantys telefonu, irgi neperdaug išmanūs ligose! Jei nesulauksiu jūsų atsakymo, ar bent atsiprašymo - kreipsiuosi į aukštesnes instancijas. Vietoj kelių minučių stovėdamas praleidau nereikalingų 50 min.Man tai yra daug, su ligotom kojom ! 2020.02.14.
Paskambinus atsiliepe kazkokia bedante rusisko akcento boba. Pradejo klausynet visokiu nesamoniu kur kas ir kaip vaziuos. Truko kad batu ismiera dar paklaustu. Taxi neatvyko. Eikit jus n a x u i su tokiom paslaugom atsilupeliu kontora.
Susikta tragedija!!!! buvau islaipintas vidury keliones nestutikes moketi dvigubai didesnios kainos nei nurodyta programeleje!!!
Toks jausmas kad taxi 1424 vairuotojai nusipirkę teises. Į kiemą neįmanoma įvažiuot nes mat jaunuolis sustojo minutei parukyt. O vietos tai daug buvo. Maža to kad necenzūriniais žodžiais kalbėjo tai nesugebėjo pasitraukt. Ir aplamai išmomykit savo darbuotojus važinėt. Užlenda be posūkio. Viršyja greitį, ir dar kai tenka eiti per pėščiųjų perėją tai net nepristabdo ir nuvažiuoja lyg niekur nieko.
Nepatariu nei vienam vairuotojui eiti dirbti i etransport. Paemiau uzsakyma programa uzstrigo. Tai keleiviai juk nelauks kol as programa sutvarkysiu. Nuveziau keleivius. Jiems paaiskinau situacija kaip buvo. Tai jie is manes nuskaite 5e uz sunaikinta uzsakyma ir dar 10e uz tai kad tipo su jais pinigais nepasidalinau. Viso 15e. Ten gryni velniai sedi ir ziuri kaip tik is to vairuotojo kazka sau i kisene isidet.
Kažkokia katastrofa, o ne aptarnavimas. Užsisakėme taxi, na, bent jau bandėm, nes kalbant tiesiog nutilo it net nepatvirtino ar priimtas užsakymas, padėjo ragelį po min..nieko nesupratę užsisakėm kitą taxi. Gaunu sms su vairuotojo nr.bandau atšaukti, numeris neveikia.vel skambiname neatsiliepia, perskambina neprisistato (kelis nr.taxi bandem, nesupratau su kuo kalbu)pasakau kad jau nereikia, liepia atšaukti, nespėjus paaiškinti kad nepavyko prisiskambinti numeta ragelį. Pasitaupykit savo pinigus firmoms, kurios samdo kompetentingus operatorius o ne kebabinės
Arturas 2015-08-28 02:43:35
Važiavau vienintelį kartą, vairuotojas per miestą lėkė 100km/h, neprisisegęs diržo, rusišką muziką paleidęs visu garsu. Liūdna, kad dar tokių taksi firmų yra toleruojančių tokius savo darbuotojus.
Чем тебе не угодила русская музыка? Может тебе Бетховена на лабанском включить?!! Д****ЁБ.
Vakar labai ilgai prolaukiau taksi prie poliklinikos, niekas ne norejo važioti. Po pusė valandos atvažiavo vairuotojas, bet ne vienas... O su atidaryta sauso balto vyno butelį.
Labai bjaurus bendravimas, akiplesiskas. Niekam nerekomenduoji rinkis sitos ubagu imones
a*******i, zulykai! vakar sunus gryzo is mokyklos su eko programele, uz 7, 4 km. nilupo 6 eurs!
Šita ponia, prie Antakalnio poliklinikos parkuojasi ant šaligatvio, perspėju, kad negerai daro, rodo nepadorius gestus, be to fotografuojant mašiną, važiavo specialiai, norėdama parblokšti mane, stovinčią ant Šaligatvio. Manau valdžia turėtų imtis griežtų priemonių su tokiais vairuotojais
Nuoširdus ačiū taksi 1424 automobilio Opel Zefira KTO783 Siauliuose vairuotojui. Esu traumuota avarijoje, judu su ramentais. Labai paslaugus, kultūringas žmogus.
Gyvulių ūkis. 'Paliks' vidury nakties - 20 laipsniu... „Vidury laukų“ ir nesvarbu, kad, nuolatinis klientas.. jeigu tik 'tures geresni' užsakymą.. pasakysit - 'kapitalizmas' ?! Ne!..„Septyni gyvulizmo priesakai“ Nors vyrai - ten, kai kurie šaunus - be 'babkiu' o bahurai'.. 'firmos' - nerekomenduoju!!!!
Labas vakaras. Skambinau į jūsų firma bet atsakymą negavau nors jie per GPS viską mato. Šiandien naktį salininku rajone maždaug nuo lydos iki pervezos stotelės važinėjo jūsų taksi vairuotojas, kuris puolia žmonės 00.58 nakties ir to net ankščiau tai pat buvo vežiojo girtus žmonės puoliai dauzia vaikus gąsdino į duris dauziasi. Jūs galit paaiškinti kas per vairuotoju elgesį??? Lauksiu atsakymo kas tuo metų važinėjo, nes noriu paduoti teismą. Taip negali esi lėkti jūsų darbuotojai... Labai gėda jūsų firmai.... Laukiu atsakymo kas ta naktį važinėjo..
Nusivylusi, nes vairuotojas neturėjo iš 10 eur grąžos. Kaip galima dirbti taxi, neturint grąžos? Uz taxi reikėjo sumokėti 2, 30 eur, vairuotojas grazos turejo tik 5, 20. Kadangi dar turejau 1, 60 eur smulkiu, vairuotojas mykdamas sako: “duokite 1, 60 eur”. Paklausus gal galima kažkaip atiduoti likusia grąža, pasake, kad mažai dirba taxi, o likutį teks atiduoti iš savo kišenes. Būdama sąžininga padaviau 10 eur, grąžos gavau 5, 20 eur. Taigi iseina, kad už taxi sumokejau dvigubai. Iš vairuotojo nei “atsiprasau” ar “ačiū” nesulaukiau. Jokio sprendimo nebande ieškoti. Esu tikrai nusivylusi. Manau taxi vairuotojai turėtų būt pasiruošę ir visada šalia turėti bent 5 eur (popierinių) ir daug metaliniu monetų. Ar visada tikimasi gauti suma be grąžos? Tuomet galbūt reiketu perspėti klientą prieš atvykstant taxi, kad tureti smulkiu, nes taxistas su 5 eur važinėja.
Niekada nekviesime daugiau.
Visada kvieciu tik sitos imones taksi ir tikrai greitai kulturingai ir nebrangiai paveza.Niekada nesklandumu nebuvo, ir niekada netenka ilgai laukti.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
TAKSI 1424 – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Naudojame viena geriausių platformų veiklai – Etransport. Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi...
Asistentinis taxi
Asistentinis Taxi

Adresas: Girulių g. 20-19, LT-12123 Vilnius.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
KAS TAI – ASISTENTINIS TAXI? Esame du draugai, sėdintys neįgaliųjų vežimėliuose. Susidurdami kiekvieną dieną su problema lengvai ir komfortiškai keliauti, nusprendėme įkurti „Asistentinis Taxi“ ir padėti kitiems judėjimo negalią turintiems asmenims gyventi orų ir visavertį gyvenimą. Aktyviai gyventi ir komfortiškai...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walmart 139,37 +5,11%
Hasbro 82,42 +2,23%