Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vyto taksi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vyto taksi

Atsiliepimai apie Vyto taksi, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Vyto taksi, UAB

Mindaugas Lazauskas
2020-02-14 22:01:25 IP 5f4soea5
Šį vakarą, apie 19 val. užsakiau mašiną, adresu Savanorių 46 (taxi stotelė).Atvaziavo, kažkokia neišprūsusi moteriškaitė, kuri manęs nutarė nevežti. Mat ji nusprendė, kad aš girtas ir agresyvus. Tačiau ji net neprivažiavo prie manęs.Neįsigilino, kad aš invalidas ir sergu sunkia liga insultu. Po tokios ligos, kalbos sutrikimai ir šiokie tokie elgesio nukrypimai savaime suprantami. Aš gi nepuoliau muštis ar panašiai ! Vėliau, tik iš trečio karto prisikviečiau kitą mašiną. Jūsų darbuotojai atsiliepiantys telefonu, irgi neperdaug išmanūs ligose! Jei nesulauksiu jūsų atsakymo, ar bent atsiprašymo - kreipsiuosi į aukštesnes instancijas. Vietoj kelių minučių stovėdamas praleidau nereikalingų 50 min.Man tai yra daug, su ligotom kojom ! 2020.02.14.
Paskambinus atsiliepe kazkokia bedante rusisko akcento boba. Pradejo klausynet visokiu nesamoniu kur kas ir kaip vaziuos. Truko kad batu ismiera dar paklaustu. Taxi neatvyko. Eikit jus n a x u i su tokiom paslaugom atsilupeliu kontora.
Susikta tragedija!!!! buvau islaipintas vidury keliones nestutikes moketi dvigubai didesnios kainos nei nurodyta programeleje!!!
Toks jausmas kad taxi 1424 vairuotojai nusipirkę teises. Į kiemą neįmanoma įvažiuot nes mat jaunuolis sustojo minutei parukyt. O vietos tai daug buvo. Maža to kad necenzūriniais žodžiais kalbėjo tai nesugebėjo pasitraukt. Ir aplamai išmomykit savo darbuotojus važinėt. Užlenda be posūkio. Viršyja greitį, ir dar kai tenka eiti per pėščiųjų perėją tai net nepristabdo ir nuvažiuoja lyg niekur nieko.
Nepatariu nei vienam vairuotojui eiti dirbti i etransport. Paemiau uzsakyma programa uzstrigo. Tai keleiviai juk nelauks kol as programa sutvarkysiu. Nuveziau keleivius. Jiems paaiskinau situacija kaip buvo. Tai jie is manes nuskaite 5e uz sunaikinta uzsakyma ir dar 10e uz tai kad tipo su jais pinigais nepasidalinau. Viso 15e. Ten gryni velniai sedi ir ziuri kaip tik is to vairuotojo kazka sau i kisene isidet.
Kažkokia katastrofa, o ne aptarnavimas. Užsisakėme taxi, na, bent jau bandėm, nes kalbant tiesiog nutilo it net nepatvirtino ar priimtas užsakymas, padėjo ragelį po min..nieko nesupratę užsisakėm kitą taxi. Gaunu sms su vairuotojo nr.bandau atšaukti, numeris neveikia.vel skambiname neatsiliepia, perskambina neprisistato (kelis nr.taxi bandem, nesupratau su kuo kalbu)pasakau kad jau nereikia, liepia atšaukti, nespėjus paaiškinti kad nepavyko prisiskambinti numeta ragelį. Pasitaupykit savo pinigus firmoms, kurios samdo kompetentingus operatorius o ne kebabinės
Arturas 2015-08-28 02:43:35
Važiavau vienintelį kartą, vairuotojas per miestą lėkė 100km/h, neprisisegęs diržo, rusišką muziką paleidęs visu garsu. Liūdna, kad dar tokių taksi firmų yra toleruojančių tokius savo darbuotojus.
Чем тебе не угодила русская музыка? Может тебе Бетховена на лабанском включить?!! Д****ЁБ.
Vakar labai ilgai prolaukiau taksi prie poliklinikos, niekas ne norejo važioti. Po pusė valandos atvažiavo vairuotojas, bet ne vienas... O su atidaryta sauso balto vyno butelį.
Labai bjaurus bendravimas, akiplesiskas. Niekam nerekomenduoji rinkis sitos ubagu imones
a*******i, zulykai! vakar sunus gryzo is mokyklos su eko programele, uz 7, 4 km. nilupo 6 eurs!
Šita ponia, prie Antakalnio poliklinikos parkuojasi ant šaligatvio, perspėju, kad negerai daro, rodo nepadorius gestus, be to fotografuojant mašiną, važiavo specialiai, norėdama parblokšti mane, stovinčią ant Šaligatvio. Manau valdžia turėtų imtis griežtų priemonių su tokiais vairuotojais
Nuoširdus ačiū taksi 1424 automobilio Opel Zefira KTO783 Siauliuose vairuotojui. Esu traumuota avarijoje, judu su ramentais. Labai paslaugus, kultūringas žmogus.
Gyvulių ūkis. 'Paliks' vidury nakties - 20 laipsniu... „Vidury laukų“ ir nesvarbu, kad, nuolatinis klientas.. jeigu tik 'tures geresni' užsakymą.. pasakysit - 'kapitalizmas' ?! Ne!..„Septyni gyvulizmo priesakai“ Nors vyrai - ten, kai kurie šaunus - be 'babkiu' o bahurai'.. 'firmos' - nerekomenduoju!!!!
Labas vakaras. Skambinau į jūsų firma bet atsakymą negavau nors jie per GPS viską mato. Šiandien naktį salininku rajone maždaug nuo lydos iki pervezos stotelės važinėjo jūsų taksi vairuotojas, kuris puolia žmonės 00.58 nakties ir to net ankščiau tai pat buvo vežiojo girtus žmonės puoliai dauzia vaikus gąsdino į duris dauziasi. Jūs galit paaiškinti kas per vairuotoju elgesį??? Lauksiu atsakymo kas tuo metų važinėjo, nes noriu paduoti teismą. Taip negali esi lėkti jūsų darbuotojai... Labai gėda jūsų firmai.... Laukiu atsakymo kas ta naktį važinėjo..
Nusivylusi, nes vairuotojas neturėjo iš 10 eur grąžos. Kaip galima dirbti taxi, neturint grąžos? Uz taxi reikėjo sumokėti 2, 30 eur, vairuotojas grazos turejo tik 5, 20. Kadangi dar turejau 1, 60 eur smulkiu, vairuotojas mykdamas sako: “duokite 1, 60 eur”. Paklausus gal galima kažkaip atiduoti likusia grąža, pasake, kad mažai dirba taxi, o likutį teks atiduoti iš savo kišenes. Būdama sąžininga padaviau 10 eur, grąžos gavau 5, 20 eur. Taigi iseina, kad už taxi sumokejau dvigubai. Iš vairuotojo nei “atsiprasau” ar “ačiū” nesulaukiau. Jokio sprendimo nebande ieškoti. Esu tikrai nusivylusi. Manau taxi vairuotojai turėtų būt pasiruošę ir visada šalia turėti bent 5 eur (popierinių) ir daug metaliniu monetų. Ar visada tikimasi gauti suma be grąžos? Tuomet galbūt reiketu perspėti klientą prieš atvykstant taxi, kad tureti smulkiu, nes taxistas su 5 eur važinėja.
100% NEPATIKIMA FIRMA. Iš vakaro užsakėme taksi vykti ryte 4, 30, į autobusų stotį, ir 4, 32 gaunu pranešima, kad neatvyks!!!!! Pavėlavome į tarpmiestinį autobusą. Teisimės dėl nuostolių atlyginimo.
Niekada nekviesime daugiau.
Visada kvieciu tik sitos imones taksi ir tikrai greitai kulturingai ir nebrangiai paveza.Niekada nesklandumu nebuvo, ir niekada netenka ilgai laukti.
Katik parvaziavom i vieta su visiskai neadekvacia vairuotoja. KEA541. Vairuotojai vienos juostos mazai, dviejuose nesiorentuoja kuria vaziuot..... dziaugiames, kad siaip ne taip bet sveiki gryzom.... imones vadovas turetu dometis kokie vairuotojai seda uz vairo. Nepasakysi kad vairuotoja buvo isgerus, bet ryskiai nesiorentavo kely.
Visada naudojau 1424, taksistai šaunus, operatorė durna pasitaikė : (davė ne tos mašinos numerį ir vair. Tel. Niekaip nesulaukiau taxi paskambinau net nespėjau pasakyt kad sumaišė masina su numeriu tai pasakė aiskinkis pats ir numetė ragelį.
Vakar vaziavau is architektu gatves pamirsau maisa su darbine forma atsilepkit peasau jei radotn
Sveiki, gegužės 26-27 dienomis važinėdamas Taxi pamėčiau kosmetinę, jei radot vairuotojai atsiliepkit, būsiu labai dėkinga.+37060801602ačiū.
Melagiai, issikvietem taxi laukem viska galiausia paskambinom pasake kad uz 10-15min bus, praejo 20min paskambinom mum pasake kad neatvaziuos tai cia nenormalu. ;) nepatarciau kviestis nes apgaudineja :)
Patys geriausi atsiliepimai Vair.tel.: +37065081254 Iki 10min. atvyks "Toyota Prius 2" JST 495. Vairuotojas jaunas vaikinukas, pasiteiravo ar turiu pageidavimu pro kur vaZiuoti noriu, ar nesalta masinoje. Noretusi, kad kuo daugiau tokiu zmoniu buti!!! Niekada nerasau komentaru, bet dabar nesusilaikiau 10 balu, esu labai PATENKINTA!!!! Sekmes tam vaikinukui!
Taksometro skaitiklis buvo uzdetas 2.5 eur o firma sako kad 1km 0.49 cnt nuo baltu drambliu iki santariskiu sumokejau 25 eur gailiuosiu kad neiskveciau policijos
Nuo traku gatves iki strielciuku gatves uzmokejau 25e Vair.tel.: +37063093489 Iki 5min. atvyks "Toyota Prius 3" KCA 845. Naujiena ! Atsiskaitymas banko kortele, pridedant ETRANSPORT.LT aplikacijoje. Nors raso kad 0.49 uz 1km
cia ne taksi, o tik VEZEJAI, kaip jie save vadina, neapsigaukit ir nekvieskit!!!
- visu pirma, kad Vilniaus miesto nezino, tai ir navigacijom naudotis nemoka, specialiai veza ratais, sako Vilniaus nepazistu!!!
- nepranesa, kai ale taksi atvyksta (pasikartosiu - cia NE TAKSI) ;
- A justom nebevaziuoja, teko stoveti kamstyje;
- labai letas jaunas vaikinas - STABDIS, kitaip nepavadinsi, vaziuoja ziauriai letai, 47h / val, teko sakyt jam ka ir kaip daryt, kur persirekiuoti ir panasiai, pipec, nera zodziu!!!!
- pries tai kvietem taksa, moteris buvo, tai irgi veze ratais kvadratais, nezinojo kur vaziuoti..irgi ne vietine buvo..
- sugedo isai 1424 ir visi su jais susije nr 852777777, 852444444, 852111111, 852666666, 852 222222 ir t.t.
Operatorė storžievė, bendravimas tikrai labai nemalonus ir netaktikškas. Pati įmonės taikoma tvarka visiškai nepraktiška, paskambini - pažada atsiųsti žinutę kada atvyks taksi, tačiau klientas net neinformuojamas nei kiek reikia taksi laukti, nei kada ta žinutė turi ateiti. Šiandien taksi teko laukti pusvalandžio, po to kai buvau informuota, jog pirmasis kviestas automobilis neatvyks, per tokį laiką ir autobusu galima spėti nuvykti į norimą vietą.
Preivis 2016-04-16 13:25:41
Prieš kelias dienas (04.13) ėjau pro savo daugiabučio namo kiemą ir pamačiau "Greičiau ir Vyto" taksi automobilyje (geltonas mersedesas) vairuotojas su voratinklio tatūruote ant plaštakos, su švirkštu leidosi sau kažką į veną.. Būkit atsargūs jei įlipsit į šios firmos taksi ir pamatysit, kad vairotojo ranka ištatūruota voratinkliu
1424 Mercedes NĖRA! Tik Toyotos (hibridai). Gal Jūs pats kažko pavaryojas, kam taip šmeišti žmones... O jei tai jo admeninė auto - n********i SU MERCEDES NEVAŽINĖJA
NEPATINKA BL** VAŽINĖKITE SU MARTONU. SUNKUNDŽIASI KAIP VAIKŲ DARŽELYJE "AUKLYTEI".
Vaziavau Vyto taxi! Vairuotojas labai malonus, draugiskas! Grojo antis & jazzu daina!
Visada tik Vyto taxi!!
Esame labai pasipiktine Naujuju metu ivykiu del jusu taxi paslaugu!
Issikvietus taxi (ka buvo labai sunku ir taip padaryti, nes Nauju metu rytas) mums buvo pasakyta taxi bus uz 3 min, nusileidus max uz 6-7min, taxi palei nosi apsisuko ir nuvaziavo!!! Skambinom vel i jusu taxi kas cia darosi, tai mums buvo atkirsta, kad turbut per velai nusileidote. Ka reiskia per velai nusileidote?? Kaip galima per 3 min jau stoveti lauke apsirengus?!!? O tai ka reikia daryti kai pasako, kad taxi bus uz 1 min??? Dar tokios nepagarbos klientams neteko matyti!!! Esame labai nusivyle ir patikinu, kad jusu paslaugomis niekada nesinaudosime.. niekas musu net nesiteike atsiprasyti, pasirupinti, kad butu iskviestas kitas taxi. Taip sakant apsidirbote jau pirmaji Naujuju metu ryta.
Sveiki, noriu pasidalinti katik nutikusia nemalonia patirtimi.Išsikviečiau šį taksi, kad nuveštu į trečia ligoninę. Operatore pranešė, kad taxi bus už 15 min. Praėjus pusvalandžiui pasidarė neramu, paskambinus operatorei paaiškėjo, kad taxi mane jau „veža”. Ir dar nenorėjo tikėti, kad aš tikraivis dar laukiu taxi. Kai pasiūlė kita vairuotoja dar už dvidešimt minučiu, o aš atsisakiau jų paslaugų, labai jau nemadagiai ir mandriai pareiškė kaip sau norit.
Labas vakaras. Turiu labai "riebu" nusiskundima Jūsų operotorei kuri dirbo 2016.04.28 00:46 išsikviečiau jūsų įmonės taksi. Operatotė pasakė kad taksi bus 10min.begyje, laukeme vairuotojo ir niekaip nesulaukeme.. paskambinau praejus 20min..ir jūsų operatorė pasakė kad taksi neatvažiuoja, nes mes nepasakeme žodžio "LAUKIAM".. Po velniu kas daros???? Esam dazni jusu klientai, o turime su 1metu vaiku laukti taksi gatveje (kuris net neatvažiuoja..tai vadinas mes kviečiame ir bereikalo)????? Kur jusu operatoriu protas? Jau ne pirma karta turime nusiskundimu, bet si karta kantrybe baigesi.. noriu susisiekti su jusu taksi imones direktoriumi.
Vyto taksi patikimas ir nuostabiausas, greiciau bando permastyti kad greiciau vairuotojai perkalifikuoti kad jie geresni vytas buvo pac geriauses ir liks pac geriauses
Šiandien 2014-06-20 20:03 išsikviečiau taksi į prie klinikų esančią gatvę, sakė, kad taksi atvažiuos po 10min. Atvažiavo anksčiau, o aš atėjau 20:11. Pasakiau vairuotojui, kad paskubėtų, nes LABAI skubėjau. Tai vairuotojas PIKTYBIŠKAI važiavo ITIN lėtai. Nepažiūrėjau vairuotojo numerio (bet kai šnekėjau su operatore, tai sakė, kad nr.99, jei taip gali būti), bet buvo virš 50metų ir visą laiką kažką demonstratyviai kramtė. Tikrai nežmoniškai pikta dėl tokio elgesio, jei jau teikiate paslaugas, būkite malonūs ir pelnytai uždirbkit tokius pinigus. Su taksi važiuoju ne dėl to, kad sumokėčiau daug ir atvažiuočiau galbūt dar vėliau nei miesto autobusas, o už tai, kad greitai ir patogiai pasiekčiau kelionės tikslą.
Vaziavau keleta minuciu pries 12 neneigsiu kad buvo tikrai trumpas marsrutas. Is gelezinio vilko g. K landzbergio zzemkalnio g. Ne tokiu paros metu peskom vaikscioti merginoms. Ilipus vairuotojui pasakiau adresa ir jis man atreze ar pati sugalvojot ar kazkas patare. Paklausiau pasimetus kas yra negerai ir po trumpos pauzes gavau pikta atsakyma o kas gali but gerai??? Nebuvau nei isgerusi nei kokia valkata kad su manim kas taip kalbetu. Skaitiklis ijungtas nebuvo vairuotojui padaviau 20 lt atidave 10 grazos ir ieskojo smulkiu sakiau kad pasiliktu kad nebutu toks piktas. Amoralus vairuotojai ir jau ne pirma syki yra susiduriama sioje firmoje su tokia problema. Su tokiais amoraliais darbuotojais toli neisit... apgailetina ir niekam nerekomenduoju.
2013, 02, 22d. apie 10h 30min kvieciausi taxi. vaziavau is Birzelio 23-ios g.18-32 iki Kalnieciu poliklinikos. Buvau labai patenkinta vairuotoju, uz kelione sumokejau 4lt 80 cnt. Griztant namo vel kvieciausi jusu taxi. Vairuotojo numeris kiek pamenu buvo 018. Taksometras ijungtas nebuvo. Vairuotojas vaziavo gan agresyviai, poliklinikos aikstelej vos neuzvaziavo ant senutes. Nuvezes mane iki namu paklause kiek as mokejau vaziuodama i prieki. atsakiau kad 4lt 80cnt. jis taip su nepasitenkinimu atreze kad negali but, bet is 20lt atidave 15lt grazos. islipusi is masinos vel patyriau jo nepasitenkinima. man einant uz masinos galo, vairuotojas specialiai stipriai spaude gaza, kad esantis sniegas ant kelio mane aptaskytu. buvau ismaudyta sniegu is po ratu. Esu pasibaisejusi tokiu vairuotojo elgesiu, dar niekur neteko nieko panasaus patirti. Tikiuosi imsites atitinkamu veiksmu kad klientai nebutu sitaip zeminami nezinia uz ka....
Kas bandys ten darbintis, uzuojauta!!!! Lietuvoje daug yra imoniu kuriose isnaudoja ir nesiskaito su savo darbuotojais, bet sitoje firmeleje apibudinimas ~nesiskaito ir isnaudoja netinka, nes cia viskas yra kurkas baisesniam lygmeni.Nors galbut nereiketu labai stebetis, nes vienas is jos vadu yra buves policininkas.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Bolt Services LT
BOLT

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Bolt - viena didžiausia pavežėjimo ir paspirtukų nuomos platforma Lietuvoje. Bolt - protingiausias būdas judėti mieste. Naudokite Bolt kada tik prireiks, nes tai greita, saugu ir už prieinamą kainą. Keliaukite automobiliu arba Bolt paspirtuku. Parsisiųskite mūsų programėlę iš App Store ar Google Play ir keliaukite:...
Elikai veža
Taksi Kaišiadoryse

Adresas: Pamiškio g. 32, LT-56178 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Taksi paslaugos Kaišiadoryse! Komfortiški, techniškai tvarkingi ir saugūs automobiliai, paslaugūs vairuotojai bei gera kaina leis Jums mėgautis savo kelione! Vežame visur, kur reikia! TAIP PAT GALIME PASIŪLYTI: Automobilių techninė pagalba kelyje Kaišiadoryse Automobilio tempimas trosu Kaišiadoryse Automobilio...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV įvedė sankcijų Venesuelos režimą remiančiai "Rosneft"
JAV įvedė sankcijų Venesuelos režimą remiančiai "Rosneft" 02-18 20:31
JAV antradienį paskelbė sankcijų Rusijos valstybės kontroliuojamos naftos milžinės "Rosneft" antrinei įmonei dėl jos ilgalaikių prekybos ryšių su Venesuela, palaikomų nepaisant Vašingtono pastangų...
"Problematiką" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai
"Problematiką" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai 02-18 20:14
Strategine valstybine įmone tapusią kelių techninės priežiūros ir kokybės kontrolės įmonę "Problematika" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai.

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%