Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vynoteka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vynoteka

Atsiliepimai apie Vynoteka, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Vynoteka, UAB

VILNIUS, žirmunuose prie senuku, labai draugiskas is mandogus kolektyvas:))
Vynotekoje, Panevėžyje, Babilone, 2020.05.02 darbuotojai pasakyta, kad vertimas apie alų - 4, 5%, o ant taros 6%. Atsakė, čia net ne to alaus vertimas. Gal tiesiog neklaidinkite pirkėjų, suprantu, kad ne visi skaito, kaip aš.
Šiandien apsilankiau Mole esančioje “Vynotekoje” dirbo dvi merginos blondinė ir raudonplaukė. Norėčiau pagirti jas už gerą darbą! Buvau sutiktas mandagiai ir maloniai nuo tokio aptarnavimo lygio pakilo nuotaika visai dienai.Paklausus man buvo rekomenduotas skanus ir geras vynas, o prie kasos aptarnavimas aukšto lygio. Esu labai patenkintas sugrįšiu ten pat apsipirkt tikrai ne kartą ir rekomenduosiu savo draugams
Sveiki, pirkau rekomenduojamą “Vinotekos” balto vyno butelį, ir buvo tikrai nelengva atidaryti kamsčiatraukiu, reikėjo 3 bandymų kol visiškai sudžiuvęs kamštis visiškai sutrupėjes išsitraukė, o tiksliau ištrupėjo iš butelio ir į butelio vidų...Taip kad pradėję ragauti vyną, teko išpylti, dėl tokio kiekio kamsčio vyne...Manau visiškai neprofesianalu ir neetiška ne tik pardavinėti, o net ir siūlyti tokį vyną kaip rekomenduojamą pirkti. Vynas buvo prastas....
Daug metų esu jūsų klientas, tačiau po paskutinio apsilankymo parduotuvėje Vynoteka esančioje pulko.g Alytuje, nusprendžiau daugiau čia nebegrįžti. 2019.12.07 norėjau įsigyti gero vyno, paklausus pardavėjos ką galėtų rekomenduoti, ji dūrė pirštu į vitrinas ir pasakė, kad vynai stovi ten. Pardavėja Alma, visą laiką kol ieškojau vyno garsiai kalbėjo telefonu. Pagalbos ir patarimo nesulaukęs išėjau taip ir neapsipirkes. Aptarnavimas labai žemo lygio, o pardavėjo kultūra pasibjaurejau, ji nuolat keiksnojosi. Rekomendavau ir savo draugams aplenkti šią vietą.
Šiandien buvau vinotekoj kuri randasi Cup’e Vilniuje, nezinau ar taj normalu kad ateina klijentas o pardavėja sedi prie kasos ir kalba telefonu į ja žiuri o inai 0 emocijų. Garsiai pasakiau ar tai normalu kad mes stovim laukiam o inai kalba telefonu !? Pardavėja net nesureagavo. Esu apakusi koks aptarnavimas.
Nusipirkome alyvuogiu, atsidareme indeli, o ten viskas b**t tuscia. Ir dar nera ledu. O siaip viskas gerai.
Buvome Solo Vinoteka parduotuvėje kuri randasi jeruzalėje Vilnius. Labai ne maloni pardavėja laivai šiurkščiai kalba parodžius kokią prekeke pas juos yra parduotuvėje (supelyjusi mesa) sako galiu jum padovanoti galiojimas juk dar geras 2017 06 04. Galit ateiti patis sutvarkyt. Sudrauskinkyte darbuotojus ir sutvarkykite lentynas.
Ingrida 2015-05-19 15:31:20
Laba diena, 2015- 05- 18 apsipirirkinėjau Vynotekoje, Kauno Akropolyje mano įmone dažnas jūsų klientas ! Bet tokio jūsų pardavėjo Dariaus, elgesio nesitikėjome jis išmetė mūsų čekį į šiukšlių dėžę, ir kaip paprašėme kad duotų mums čekį jis pakėlė visą šiukšlių dėžę ir sakė IEŠKOKIT !!!!!! Mums reikėjo sąskaitos faktūros !!!!! Čia rimtai toks aptarnavimas jūsų darbuotojų!!!! Esam labai įžeisti....
Teisingai, Jus dirbtumete kasininke, jums malonu butu knistis siuksliu dezeje. Saunuolis pardavejas Darius, ateina ziopliai, negalvoja apie savo reikalus, tik nuotaika sugadinti zmogui pasiruose. Pasiknis viena karta po siuksliadeze, kita karta prisimins, kad reikalinga faktura
2015 metų balandžio 4 dieną ~16:30 parduotuvėje SOLO VYNOTEKA Eigulių g. 2 šventinę velykų nuotaiką sugadino neprognozuojamas apsaugos darbuotojas, kuris SUGALVOJO, be jokios priežasties, kad aš kažką paėmiau parduotuvėje ir už tai nesumokėjau. Jis tvirtino, kad aš kažką įsidėjau į maiša, nors aš jokio maišo nelaikiau, jį laikė kartu su manimi buvęs žmogus. Jam paaiškinus, kad jei aš būčiau ką nors paėmęs, tai aparatai būtų pypsėję, jis vis vien visų parduotuvės darbuotojų ir klientų akivaizdoje primigtynai ir nemandagiai reikalavo parodyti maišo turinį. Aš pareikalavau iškviesti policiją, tik tokiu atveju parodysiu kas yra maiše. Apsaugos darbuotojas pasimetė ir pradėjo kartoti, kad iškvies tą mūsų prašomą policiją, bet taip jos ir neiškvietė. Taigi šventinė nuotaika buvo "įspūdinga" ir labai labai "pagerinta". Ir mano nuomone tokie neadekvatūs situacijai darbuotojai turėtų nedirbti tokiose įstaigose, nes tai SOLO VYNOTEKA parduotuvėms tikrai nepadidina klientų skaičiaus, o tik jį sumažina ir taip galima visiškai prarasti klientų pasitikėjimą.
2015 sausio 22 d., Vilniaus Akropolio "Vynotekos" parduotuvėje dirbo nemandagi vidutinio amžiaus boba. Nadažnai ten būname gal pas juos taip priimta. Pats būdamas užimtomis rankomis klientas prie prekystalio paprašė minėtos bobos parduoti reikiamą prekę. Nemandagi boba atsisakė atnešti ir išreiškė norą, kad patys tai padarytume. Šiaip taip sunešus ant smulkaus ir napatogaus prekystalio pirkinius atsiskatėme ir paprašėme maišelio bei, sudėti daigtus. Boba apsisuko ir nuėjo delioti kažkokių niekalų į savo daržinės gilumą.
Didelė gėda tokioms tarybinio mentaliteto įmonėms ir linkime kuo greičiau subankrutuotį, kad suvoktumėte kas esate jūs ir kas klientai. Visiems patarimas, geriau alkoholį pirkti Maksimos skyriuje, priedo bus ne tik greičiau o ir pigiau.
aptarnavimas Jeruzaleje
2014-10-12 15:26:53 IP 65fr7qkv
aptarnavimas jeruzales Vynotekoje, Vilniuje yra tragedija.. pardavejos nemandagios, visiskai nemoka elgtis su zmonem.. viena tokia ilgalaike darbuotoja, postambe, tiek negraziai sneka ir apie klientus ir apie darbuotojus.. kiek uzeinu, tai ne karta norejau iseiti, nieko nepirkus. siandien galutinai pasibaisejau, kaip elgesi su viena kliente.. chamizmas.
ir dar noriu pridurt ta nemalonus konfliktas iviko Kaune Pramones 16 a
Vienos pardavejos aptarnavimas tesiog Šlikštus ir poelgis su pirkeju kuris atvaziaves i jusu parduotuve apsipirkt jis buvo iškoliotas matit nepatiko kad invalido zenklu pazimetas automobilis nepatiko, o kai buvo paprasitas vadovo tel. numeris pasiule eit n.... ir paciam susirast o kada paprasem pasakit savo varda ir pavarde pasake apsieisit (tas konfliktas buvo su vyresne tamsiu palauku pardaveja) Tikiosi vadovibe ir savinikai padaris isvadas Ačiu
esu nusivylusi savininkais (jei jie idarbina), padirbau puse dienos, kaip ir viskas man aisku buvo, vedeja, kiek maciau, mano darbu patenkinta, taciau, gavau atsakyma, kad ir atlyginimus nureze ir viena etata" pavoge"...taigi, mano etatas irgi nuplauke, gal ir gerai, nes pas tokius isidarbinsi, po to vargo turesi...nezino patys, ko nori...
Sprendziant is komentaru 'VYNOTEKAI' reiketu perziuret savo darbuotoju darbo metodus.Gera varda labai nesunku susigadint.
Apie Vynoteka negaliu nieko pasakyti blogo, esam daug metu ju klientai. Pardavejos visur labai malonios ir paslaugios. Bet apie Kaune Mole esancios parduotuves pardaveja vyra, esam Labai blogos nuomones, zmogus visai nesistenge bendrauti, padeti issirenkant vyna ir atejes pasijauti kaltas kad atejai ir nutraukei ji nuo kompiuterio. Niekada nerasau atsiliepimu, bet kadangi gyvename salia Molo tai dazniausiai jame ir apsiperkame, tai ties paskutiniu apsilankimu truko kantrybe ir nusprendziau parasyti.
Jau trečią kartą nusivyliau Europoje esančia Vynoteka. Praėjusią savaitę pirkau saldainius, alyvuoges, kapareles gaila kainos buvo nurodytos mažesnės, teko mokėti daugiau. Prie kasos paaiškino, kad prekę skanuoja ir tik tada mato kainą. Pirmadienį eilei prekių taip pat kainos buvo neteisingos, žadėjo sutvarkyti. Šiandien kai prieskonių karšto vyno rinkiniukui išmušė neteisingą kainą, neiškenčiau ir paklausiau kodėl klaidinami pirkėjai ir neteisingos kainos nuo praėjusios savaitės dar stovi, žinote ką man atsakė. „Ponia pas jus nekokia nuotaika šiandien. Ar dėl keliolikos centų pagerės jūsų gyvenimo kokybė?“ Atsakau, taip pagerės ne tik gyvenimo kokybė, bet ir jausiuosi oriai, nes pasirinkusi prekę žinosiu ir jos kainą ir dėl vynotekos darbuotojų gudrybių ar aplaidumo nereikės klausytis pašaipių užgaulių ir jaustis kaltai, kad atėjau pirkti. Čia nuolat pirkdavau gėrimus ir kt., deja dabar ilgam nesinorės užsukti.
Pagalvokite apie studentus. Perspektyvi vieta VYNOTEKAI Sauletekio Troleibusu ziede.Sekmes
siandien pirkau pausciu pienas (vilniaus pergales) saldainius, ismuse 2 litais brangiau. ziuriu kodel? taigi pasirodo ne toje vietoje kaina padeta-suprask pirkejai kalti nes ne ten padejo tais sako aptarnaujantis vyrukas, tada i pokalbio palailyma ateina "sunkioji artilerija" -apsauginis. Jie pradeda porinti kad ko cia stebiesi vadybininkas kaltas ne tan kainas sudejo, o taip pasitaiko ir maximoje. sakau neimsiu dabar gilintia ir aiskintis kaip maximoje, o pas ju jauciuosi apgautas. Jokio atsiprasymo o tik mol kaltinimas ko tu cia nori juk apsirikom suprask. Ponai nesuprantu ir nenoriu suprasti. tai grubus nesiskaitymas su klientu, vietoj to jog atsiprasyti save pradeda lyginti su kitais ir aplamai kam tie vadybininkai, jei yra apsauginiai kurie desto savo "teorija apie prekyba". Ivykis buvo akropolio vynotekoja. Bukite budrus klientai kainos gali isaisketi tik prie kasos!
Pradžioje įsikūrus Vynotekai buvo tikrai gera specializuota alkoholio ypač vynų parduotuvė, kuri man patikdavo. Tačiau atsiradus daugybei maisto produktų su besibaigiančiais galiojimais, o ne kart ir radus su pasibaigusiais (aišku bandoma tai užmaskuoti, bet patyrusiai akiai matoma) nuomonė LABAI suprastėjo.
Dabar Vynoteka mano ir draugų pažįstamų akyse kaip yra kaip abejotinos kokybės prekių išparduotuvė.
Tragedija kad vadovai nesupranta ką daro norėdami pasiekti maksimalių pelnų.
Eglė 2013-04-11 10:19:03
Buvau labai pamaloninta, atvykusi į Ukmergės gatvėje esančią Solo/ Vynoteką. Mane nustebino tokia didelė parduotuvė, didelis prekių asortimentas ir puikios kainos :) Dar niekada nebuvau taip puikiai aptarnauta. Konsultantas vardu VYGANTAS puikiai papasakojo apie vynus, jų gamyba ir skonį, todėl tai padėjo apsispręsti ką pirkti, nes iš tokio didelio asortimento labai sunku išsirinkti :) o prie kasos mane su šypsena pasitiko pardavėja, jeigu neklystu vardu GINTARĖ, kuri labai maloniai mane aptarnavo, palinkėjo geros dienos ir sakė " lauksim sugrįžtant' :). Toks aptarnavimas pakelia nuotaiką visai dienai :)
Patys darbuotojai save pasigyre :D
Gintare, patiko rozes?
Audrius 2013-08-10 11:27:10
Esu Paneviezietis, pirkau skustuva kaina buvo 4.99 teko sumoketi 9, 99 tik paklausius kodel toks skirtumas man pasake jeigu 2 pirkciau kaina butu 9.99lt. paprašiau kad, grazintu pinigus jos negrazino.Keista
prašau imti priemoniu
Esu nusivyles, , Solo Vynoteka, , esancia Kaune, kai paklausiau sales darbuotojos ar turi ledu, tai jinai nubego i kita sales puse ir garsiai apreke mane, net neisklausiusi ko konkreciai noriu ir dar pareiske, jei nepatinka, tai galiu nesilankyti ju parduotuveje. Parduotuves asortimentas neblogas, bet aptarnavimas prastesnis, nei kad kaimo parduotuveje.
Grete 2013-04-16 21:43:13
Buvau nusivylusi solo vynotekos delikatesu skyriumi. Siandiena norejau nusipirkti zuvies, bet man labai sunkiai pavyko. Ateinu prie delikatesu skyriaus, bet ten nieko nera. Pastovejau 5 min., bet prie manes niekas nepriejo. Saleja buvu tik dvi konsultantes. Berots Gintare ir Kotryna. Po kiek laiko viena is paneliu priejo prie manes ir labai graziai aptarnavo. Nors kaip supratau, ten buvo ne jos skyrius. O prie kasos labai puikiai aptarnavo Kotryna. Po kiek laiko gryzau ir atkreipiau demesy i delikatesu skyriu. Pardavejos vardas buvo Arleti labai nusivyliau jos bendravimu su klientais. Ji bendravo labai siurksciai ir izuliai. Niekada nebuvau ant tiek nusivylusi ta parduotuve.
Esu kiek nustebusi...teko pora kartu man bendrauti su pardaveja Arleti delikatesu skyriuje.Puikus, draugiskas bendravimas, tikslus produkto apibudinimas.Isigijau tiksliai ko norejosi.Teko tik pastoveti prie kasu, zmoniu parduotuveje matesi vienas kitas, o kasininke po keliu minuciu atbego is elektros prekiu parduotuves...atsiprasymo neisgirdau....dziugina didelis asortimentas ir parduotuves vieta...kaimyne Grazina

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Dėl galimybės po "Brexit" žvejoti JK vandenyse nupūs dulkes nuo XVII a. dokumento 10-24 10:19
Belgija gali pasinaudoti savo XVII a. chartija su tuometiniu Anglijos karaliumi, siekdama išsaugoti prieigą prie britų teritorinių vandenų, jeigu Londonui ir Europos Sąjungai (ES) iki šių metų...
Lenkijos prezidentui nustatyta COVID-19
Lenkijos prezidentui nustatyta COVID-19 10-24 10:07
Lenkijos prezidentui Andrzejui Dudai testu nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, šeštadienį pranešė vienas jo padėjėjas, šalyje fiksuojant rekordinius sergamumo rodiklius.
L. Linkevičius izoliuojasi po kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu Slovėnijos kolega 10-24 09:42
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius izoliuojasi po kontakto su koronavirusu užsikrėtusiu Slovėnijos diplomatijos vadovu Anže Logaru.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%

Auksas 1968,63 +6,61%