Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VŠĮ Penkta Koja

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VŠĮ "Penkta Koja"

Atsiliepimai apie VŠĮ "Penkta Koja"

Parašyk savo nuomonę apie VŠĮ "Penkta Koja"

Martyna 2019-08-09 18:19:22
Darbuotojai nelabai malonus.. atvyksti pavedzioti suniuku, atvezi maisto, skaniuku, iseina susirauke, ziuri "bitch face" vos ne ko mes cia atvaziavom.. beproto nejauku buvo.. baisu kazko paklausti, nes kelia balsa ir sneka kaip su durneliu..
Visiškai sutinku.
Nuostabus suniuku namai ten bet reikia savivaldybes paremimo ie vienintelei tokie lietuvoje
Fėjos šeimininkai
2019-03-27 20:56:32 IP 4mrh7es

Ne viskas auksas, kas yra 5koja.
Dabar situacijos apibrėžimas aiškus - kažkokie niekšai neprisižiūrėjo šuns ir vos ne patys po mašinos ratais pakišo. Mes Fėją (toks jos vardas) įsigijome 2009 m. su kilmės dokumentais iš žinomų veisėjų. Visą savo gyvenimą ji gyvena voljere medinėmis grindimis, kasdien 2x yra vedžiojama laisvai pabėgioti į mišką, bei dar papildomai 2 val. vakare paliekama aptvertame kieme pabūti (visi mano teiginiai gali būti patvirtinti kasdieniniais vaizdo kamerų įrašais), pirmadienį per vakarinį pabuvimą kieme ji ir įsigudrino pabėgti, o rytojaus rytą buvo rasta 5kojos kolektyvo sužeista pakelėje. Daug šauksmų koks šuo neprižiūrėtas ir apleistas, o reali situacija tokia, šuo nešukuotas žiemos periodu 4 mėn. ir taip neskiepytas nuo 3 metų amžiaus - esame nepritariantys skiepų farmacijos brukimui, ir tai nesukėlė jokių problemų nei šiam, nei prieš tai turėtam kilmingam augintiniui, kuris nugyveno 14 m., nors tos veislės gyvenimo vidurkis yra 8 m. Fėja prieš avariją neturėjo jokių ligų, nėra fiziškai ar psichologiškai traumuota. Komentaruose pastebėjote, kad kažkodėl nebijo nei kirpimo mašinėlės nei pačio kirpimo - todėl, kad ji kiekvienais metais yra apkerpama ir nuolatos šukuojama, išskyrus žiemos sezoną.
Na, bet visa esmė šio rašto yra, ne tai kad mes pavyzdingi šuns šeimininkai (manau, kad suteikiame augintiniams truputį geresnes sąlygas nei statistinis Lietuvos šunų laikytojas), tačiau apie tai, kaip galim NETEKTI AUGINTINIO susidarius atrodo nelaimingai/laimingoms aplinkybėms: atsitiko nelaimė, mylimas šuo pabėgo ir dar negana to buvo partrenktas, streso atrodo ir taip ganėtinai. Atrodo turėtų būti tikra laimė, kad Fėją rado 5koja.
Nuo čia jau prasideda keisti dalykai: vienareikšmiškai nusprendžiama, kad šuo visiškai neprižiūrimas, todėl mums jį grąžinti, patiems toliau prižiūrėti, kategoriškai atsisakoma. Kaip labai svarbus motyvas papildomai akcentuojama „netinkamas“ bendravimas su 5kojos darbuotojomis: per mažai padėkų ir atsiprašymo dėl esamos situacijos. Pasiūlius padengti visas patirtas išlaidas - gaunamas atsakymas, kad geriau sau naujus gražesnius batus??? nusipirktume, bet iš mūsų nieko nereikia - mums Fėjos grąžinti tikrai nenorima. Tiesiai šviesiai pasakoma: kad jeigu būtumėte labai dėkoję ir daug kartų atsiprašinėję - būtų atidavę.
Pasikonsultavus su Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija - gaunamas atsakymas, kad reik kreiptis į policiją dėl augintinio atgavimo. Apie tai užsiminus 5kojai - sužinojom kiek daug jie turi pažystamų gyvūnų mylėtojų teisininkų, kad suprask - geriau net nemėgink.
Fėją esame patys namuose (kambaryje) visą praeitą žiemą slaugę ir išgydę, kai visi veterinarai dėl paūmėjusio pūlingo gimdos uždegimo siūlė tik vieną gydymo būdą - užmigdyti.
Tačiau 5koja šventai įsitikinus, kad įkišta į 1-2 kv.m. narvą tarp 100-to kitų šunų Fėja tikrai turi geresnes sąlygas, nei namuose su šeimininkais.
Peršasi dvi išvados: susidūrėme su labai dideliu fanatizmu arba nenorėjimu grąžinti kilmingo šuns dėl kažkokių kitų motyvų, o situacija naudojamasi palankiu laikotarpiu 2 proc. ir šiaip papildomai labdarai susirinkti.
Ačiū už dėmesį, linkiu normaliems šunų augintojams nepatekti į panašias situacijas, juk niekas nėra 100 proc. garantuotas, kad jų šuo niekada nepabėgs ir nepapuls į auto įvykį, o po to nebus privatizuotas 5kojos organizacijos.
Kovoti dėl savo šuns, su šia iš pirmo žvilgsnio tokia gražia ir teisinga įstaiga, tikrai gali būti didesnis košmaras, nei tiesiog augintinio praradimas dėl nelaimingo atsitikimo.
Labai noriu padekoti penktai kojai kad jie savaidgali atsiliepe I skambuti ir išgelbejo rotveileri ji priglaude kol atsiras seimininkai.Ačiu Linai kuri velu vakara atvažiavo šuneli paimti.Daug buvo skambinta ir I Nuara ir I Gyvunu policija ir t.t niekas nekelia ragelio, pasirodo šios įstaigos šeštadienį nedyrba.Dar karta AČIU "PENKTA KOJA" prieglaudai kuri savo gerus darbus daro ir šeštadienį ir sekmadieni.Dekoju jūsu kolektyvui, ištvermės jums gyvuokite ilgai ilgai
pries diena atvezeme suni su kuriuo neimanoma buvo gyventi, vaikai apkandzioti pastoviai veziojami po traumatolginius, zmona negali ieiti i vaiku kambary nes puola iskart, nusprendem atiduoti i penkta koja kad apsaugoti vaikus!, darbuotojos suni prieme iisisaipydamos, dar pinigu paprase, davem, pasirasem dokumenta kad jis atitenka jiems ir atiduos kitiems globejams pagal itin grieztus reikalavimus!, dar pakause kodel neverkiam atiduodami, mes jei ka jau apverkem sukandziotus/suzalotus vaikus ir jau dziaugemes kad ji paliksime cia, gal kas issaukles ji.... ka jus manote sis suo kita diena atsirado musu namuose vel!!!! vos negavau infarkto. pasirodo vaikas (paauglys)nesuprasdamas ka daro ir kaip rizikuoja savo sveikata su kazkokiu pazystamu nuvaziavo ir paprase suns, ir šita kontora eme ji ir laisvai atidave!!! be reikalavimu jokiu!!!. va cia tai kontora.
Neviešinau, bet pagalvojau, kad visdėlto reikia. Visad labai palaikiau Penktą koją, bet viskas greitai pasikeičia kai pamatai, kad dirbama jau ne dėl gyvūnų gerovės. Amžini Penktos kojos kaltinimai kitoms prieglaudoms, o ar kartais atsisukat ir pasižiūrit į save? Esat ne geresni nei taspats Nuaras. Teismams, sau leidžiami pinigai, kurie suaukoti žmonių - gyvūnų priežiūrai, įvairios istorijos, kad ir dėl Akliuko. Meškutė pas jus prieglaudoje nuo mažiukės, gyvenime nepatyrė šeimininko meilės, neturėjo savo namų, o paskambinus dėl jos laikinos globos (kiek reikės, svarbu ištraukt pagaliau iš narvo po tiek metų, o ir buvo didelė tikimybė, kad būtų pas mane su visam likus) taigi labai apsidžiaugėt, pavadinot tai stebuklu! ir sakėt "Paskambinkit rytoj, šiandien viską sutvarkysim, susuksim apie ją kalėdinį video ir atiduosim". Skambinau gal 5 kartus, parašiau ir žinutę, bet jokio atsakymo. :) Tai kur jūsų noras padėt, meilė gyvūnams? Dėl savo kažkokių neaiškių priežaščių dabar tas vargšas šuo leidžia dienas ir toliau narve.Atėmėt iš šunio šansą į gyvenimą, šansą sužinoti kas yra namai, šeimininko meilė, atostogos, kelionės, jūra. Papraščiausias prisiglaudimas prie savo žmogaus. Gerai dabar jaučiatės? Negaila žiūrėt į šunį, kuris negali rinktis ir dėl JŪSŲ sprendimo yra dar vienas iš šimto šunų narve?
Buvusi savanorė
2017-01-26 16:10:54 IP 28mes4k9
Regimantas 2016-10-13 12:57:26
Jūs nors 1 eurą esate skyręs Penktai kojai? Jei, ne, tai dinkit iš eterio su savo priekaištais ir reikalavimais. Organizacijos tikslai yra pagalba beglobiams gyvūnams, visuomenės švietimu, kad jų būtų kuo mažiau beglobių gatvėse, pakelėse.. Ir nėra jokio pagrindo kiekvienam atsakinėti į tokius pareiškimus kokį surašėte Jūs. Neterškite eterio ir nedrumskite ramybės.

Penkta koja pradėjo ir tęsia sistemingą darbą kuris susilaukia paramos.
Aš esu ir daug aukojus šiai prieglaudai ir metus (tik tiek, nes kai pamačiau koks ten bardakas ir jo neapsikentusi, išėjau) - ar aš galiu tų klausimų paklausti? Nes tai, kaip jie dirba yra žiauru. Iš kur ten tiek darbuotojų??? Kažkaip prieglaudoj visi savanoriai, o kiek skambinti tenka dėl išmestų šuniukų, galima bendrauti arba su savanoriais, arba su Agne ir Sandra (tai 2 darbuotojai, dar kiek žinau Eglė yra) - o kur dar 6 darbuotojai?
Pinigu plovimas, reikia uzdaryti sita kontora kol daugiau zmoniu nenukentejo.
Aukojam pinigus givunam kad turetu ka valgyt t.t o jie savo reikmem tuos pinigus leidzia. Advokatam t.t.
Sudas ne firma
Mantas 2016-06-18 15:36:22
1. Kodėl piktybiškai pažeidinėjate viešųjų įstaigų įstatymą ir slepiate veiklos ataskaitas nuo žmonių, neskelbiate interneto svetainėje, o paprašius atsiųsti el. paštu, pastoviai meluojat, kad jau „tuoj tuoj po mėnesio“?
2. Kodėl Registrų centrui nepateikėte metinio finansinių ataskaitų rinkinio? Ar jums už tai jau buvo paskirta bauda?
3. Kodėl teismų metu žiniasklaidai melavote, kad paviešinsite veiklos ataskaitas, bet praėjo daugiau nei metai ir to nepadarėte?
4. Kodėl žiniasklaidoje rašoma, kad žmonės įsibeda į uždarytas prieglaudos duris, nieko joje neranda, nors įdarbinti 9 darbuotojai. Ar dauguma jų fiktyvūs?
5. Kam įstaigai trys automobiliai? Gal galite detalizuoti, kokius įsigijote ir kokios jų vertės?
6. Gal galite pakomentuoti nuolatinį organizacijos draskymąsi teismuose ir kiek tam išleista gyvūnams skirtų pinigų?
7. Kodėl švaistote nepagrįstas pinigų sumas advokatams? Taip, būtent švaistote, tai konstatavo teismas byloje 2A-138-407/2016 (ji laisvai prieinama eteismų portale)
8. Kiek procentų organizacijos išlaidų tenka ne tiesioginėms gyvūnų reikmėms (t.y., ne gyvūnų laikymui, gydymui, maitinimui, transportavimui, o advokatams, algoms, reklamai, konsultacijoms ir pan).

Pradžiai tiek. Iš internete randamos informacijos, man susidaro įspūdis, kad Penktojoje kojoje viskas gerokai labiau nešvaru nei Navickienės VšĮ Beglobyje. Bet tikiuosi, kad argumentuotai atsakysite į užduotus klausimus, liausitės pažeidinėti įstatymus, švaistyti nepagrįstas sumas advokatams ir taip mano (ir tikrai ne tik mano) nuomonę pakeisite.

Penkta koja pradėjo ir tęsia sistemingą darbą kuris susilaukia paramos.

Esu labai nusivylusi tokia įstaiga. Sutarus is anksto. atvykau pasiimti suniuko. Prieš pat atvykstant dar karta pasitikslinau ar viskas kaip sutarta, tačiau atvykus man pasakė, kad šuniukas sterilizuotas.kažkokios tai komplikacijos. Pasiteiravus dėl kitų šuniukų buvo atsakyta: "kad išvis neduos jokio šuniuko, nes tai jų teisė ir kad galiu grįžti iš kur atvykus". Ten dirbantys žmones pasirodė labai nemalonūs, melavo vienas per kita. Atrodė jog jiems rupi ne gyvūno gerove, o jų pačiu kokie tai interesai. Likau PASIBAISĖJUSI tokia tvarka ir humaniškumo stoka.
Aciu aciu aciu....2 sunyciai, pasirodo sesytes jau pas Jus.Dekojuuz nuosirdu bendravima telefonu, nes nezinojomkaip elgtis pamacius juos autostradoj kelkrasciu vaiksciojant tai pirmin tai atgal.Ziauru, jeigu juos paleido autostradoj, tai anksciau ar veliau gyvenimas jiems atlygins.Dabar tik reikia laukti, kad atsirastu gerieji zmones.Sekmes Agnei ir visam 5kojos kolektyvui.
Rytis 2015-03-16 16:08:56
Pasiėmėme mažą šuniuką iš penktos kojos, atvažiave apžiūrėti mums iškart įgrūdo į rankas ir liepė veštis.paklausus ar viskas jam gerai buvo pasakyta, kad jis sveikas, nukirmintas ir taip toliau.Po kelių dienų nuvežę į vetirinarijos kliniką, mum buvo pasakyta, kad jis turi kirminų, turi blusų bei serga virusu kur išgyvent 20%
Dėja šuniukas numirė.Paskambinus į penkta koja, mes buvom pasiūsti ant tryjų raidžių.Ačiū žmonėm kurie savo problemas perduoda kitiem ir suteikia tik skausmą nenumaldomą!!!!!! 'Gražiais žodžiais' išvadinusios darbuotojos numeris yra 860510076
Ryti, Jūsų nurodytas telefono numeris 860510076 yra ne "Penktos kojos", o kitos organizacijos. Šis numeris priklauso "Lauros prieglaudėlei". Šunelį imat iš vienos prieglaudos, o komentarą rašot kitai.
Vieną šaltą lapkričio dieną pasirodė mano kieme mažas, kažkieno tai išmestas, šunelis. Palaikiau jį du mėnesius. Miegojo jis kartu su mano Pifu vienoje būdoje, bet, kadangi užaugo ir nebetilpo į būdą (o aš dar namuose laikau du katinus), nuvežiau šuniuką į " Penktą koją", kur Agnė jį noriai priėmė. Po poros mėnesių mano šunelis jau turėjo naujus, tikuosi, gerus šeimininkus.
Po metų žiemą atėjo katytė su sulaužyta kojyte. Paskambinau Agnei. Ji pasakė, kad kačių jie nepriima, nes neturi kur laikyti, bet patarė kreiptis į " Katino svajonę", kur mano katytę priėmė ir paliko gydyti veterinarijos poliklinikoje. Esu dėkinga Agnei už pagalbą. Linkiu didžiausios sėkmės. Kiekvienais metais pervedu 2 % "Penktai kojai".
KIEK TEKO BENDRAUTI DEL SUNIUKU SU PENKTOS KOJOS SAVANORIAIS TIKRAI SKUBIAI IMASI
VISU PRIEMONIU KAD SUNIUKAS BUTU KUO GREICIAU PRISTATYTAS I GLOBOS NAMUS
NIEKADA NEATSAKE GYVENAME KALVARIJOJE TODEL BENDRAUJAME SU BRIGITA IS MARIJAMPOLES, TIKRAI MERGINA DAUG YRA PADEJUSI GYVUNAMS IR DIRBA ATSAKINGAI
DEKOJAME UZ TAI
Sveiki rade buvome suniuka prasiau pagalbos pasukau AGNEI buvo penktadienis ji pasake kad pasukciau pirmadieni ir susitarsim, skambinau pirmadieni gal kokius penkis kartus kas dvi valandas ir jokiu rezultatu ragelio nekele ir neperskambino :) kagi puiki organizacija :) Beja bendravimas Agnes buvo tiesiog nemalonus......
Esu labai nusivylusi jūsų darbu, ir nelabai suprantu kodėl jūs taip neorganizuotai dirbate. Kaip gyvūnų globos organizacija jūs turėtumėte padėti visiem gyvūnam kuriem jūsų pagalbos reikia, deja taip nėra. 2014.05.01 prie mūsų namų radome atklydusį šunį, kuris buvo nutrūkęs nuo grandinės, alkanas ir begalo sukūdęs. Prie namų yra žaidimų aikštelė kurioje žaidžia vaikai, o šuo kadangi buvo alkanas, tapo ganėtinai agresyvus. Besibaimindamos kad šuo neužpultų vaikų paskambinome jūsų organizacijai. Su mumis šnekėjęs asmuo davė numerį kam turėtume perskambinti kad sulauktume pagalbos ir šuo būtų išgabentas, deja paskambinus duotuoju numeriu buvome nukreiptos į kitą asmenį, galiausiai mus nukreipė 6 kartus į vis skirtingus žmones bet pagalbos nesulaukėme. Agnė mergina, su kuria teko kalbėti pasiteisino tuo kad šiuo metu yra išvykusi ir nežino ką reikėtų daryti ir kam skambinti iš jūsų organizacijos kad sulauktume dėmesio. Taigi iškyla klausimas kodėl jūsų organizacija neturi bent vieno atsakingo asmens, kuris galėtų padėti žmonėms ir šuniui atsitikus panašiai situacijai. Manau šią spragą reikėtų kuo greičiau ištaisyti.

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikavos k., LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Akvariumai, žuvytės - didmeninė ir mažmeninė prekyba akvariumais, žuvytėmis. Akvariuminių žuvyčių veisimas, auginimas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Naminių gyvūnų maistas, priežiūros reikmenys - didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovai Lietuvoje JBL, Canada litter, Easylife, Tropical, Nobby, GOSBI ir kitų prekinių...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Rinkose plinta prekybinio konflikto sukelta panika
Rinkose plinta prekybinio konflikto sukelta panika 08-26 09:52
Naujų tarifų salvės tarp JAV ir Kinijos, penktadienį parbloškusios JAV akcijas, sėja išsipardavimus ir kitose rinkose naująją savaitę.
Geležinkelio elektrifikavimo priežiūros konkursas lieka sustabdytas
Geležinkelio elektrifikavimo priežiūros konkursas lieka sustabdytas 08-26 09:51
Valstybės valdomiems "Lietuvos geležinkeliams" nepavyko atnaujinti Vilniaus–Klaipėdos ruožo elektrifikavimo techninės priežiūros konkurso – teismas paliko iš konkurso pašalintos įmonės "Telekonta"...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%