Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VŠĮ Inovatyvūs Projektai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VŠĮ "Inovatyvūs Projektai"

Atsiliepimai apie VŠĮ "Inovatyvūs Projektai"

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie VŠĮ "Inovatyvūs Projektai"

Dėkojame, kad nepabūgote mūsų idėjų ir kokybiškai parengėt bei įgyvendinot projektą. Kantriai su mumis bendravote, nuoširdžiai viską išaiškindavote ir duodavote labai gerus patarimus.
Didelis ačiū už Jūsų profesionalumą, dėmasingumą, malonų bendravimą. Ačiū už tai, kad mūsų įmonė tapo modernesnė ir stipresnė. Jei kam reikėtų patarimo, rekomenduojame dirbti tik su šia įstaiga.
Noriu padėkoti už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Esame labai patenkinti ne tik pačio projekto parengimu ir jo administravimu, bet ir jūsų profesionalumu bei bendravimu. Tai tikrai labai malonūs ir savo darbą išmanantys žmonės.
Irena Stužienė
2019-09-03 14:04:37 IP 65hihsd7
Esu labai patenkinta, džiaugiuosi ir reiškiu padėką. Noriu padėkoti už Jūsų įstaigoje dirbančių konsultantų darbą, už profesionalumą ir puikų dalykišką bei šiltą bendravimą projekto rengimo bei jo įgyvendinimo metu. Ypatingai empatiškas, kantrus, mandagus kolektyvas, demontsruojantis puikią darbo kultūrą. Dar kartą dėkoju, linkiu sėkmės ir daug klientų.
Dėkojame už bendrą darbą. Patiko, nes viską smulkiai išaiškina. Viską padaro ir dėl nieko nereikia sukt galvos. Bet kada galima pasiskambinti pasikonsultuot. Džiaugiamės savo viešbučiu. Jei dar kartą reikės, tai dirbsim tik su Jumis.
Labai šauniai dirba. Viskas sustyguota iki smulkmenų. Aukšto lygio. Tiesiog profesionalų profesionalai. Likom labai patenkinti šios įstaigos darbu. Ačiū Jums.
Rekomenduojame šią įmonę. Mes įgyvendinome projektą per NMA. Ačiū šios įmonės specialistams už puikų darbą, gerą organizavimą ir gautas padėkas iš NMA darbuotojų. Džiaugiamės, kad pasirinkome dirbti su Jumis. Jūs patys geriausi.
Apeikite šią š*******o kontorą kuo didesniu spinduliu. Projektus rengia atmestinai, dėl ko nepraeina vertinimo. Tada užblokuoja telefono numerius, ignoruoja. Tik iš nežinomo numerio po kelių mėnesių pavyko prisiskambinti. Svarbiausia pasiimti pinigus. Nerekomenduoju jokiais būdais.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui 09-20 18:24
Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė architektūrinį konkursą naujam baseinui, rekonstruojant "Aukštaitijos" sporto kompleksą. Iš viso planuojama investuoti 15 mln. Eur.
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių 09-20 17:06
Pasaulio rinkose taisėsi rizikos fonas, o Amerika vėl taikosi į rekordus, tęsiantis svarbiam JAV ir Kinijos derybų dėl prekybos etapui. Baltijos biržoje gyvastį užtikrino Šiaulių bankas.

"Brexit" įvyks..

Microsoft 141,07 +1,84%