Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VšĮ Anglų kalbos studija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Anglų kalbos studija

Atsiliepimai apie VšĮ "Anglų kalbos studija"

Mokytis smagu!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie VšĮ "Anglų kalbos studija"

Mano imone mokesi pas AKS, o paskui as pats jau asmeniskai. Labai patiko, labai geri mokytojai. Netempia gumos, duoda reikalinga meziaga, lanksciai ziuri i klienta, bet ir aiskios taisykles kuriu nesusigalvoja nauju kas menesi kaip kitur buna kartais. Labai patariu jei pas jus aukstas lygis, nerandate specialistu, cia jie turi daug galinciu normaliai dirbti su pazengusiais, net jeigu spec kursas kazkoks, IT ar dar kazkoks. Pasiruosia, suderina. Mokysiuos ir toliau, linkejimai!
Šioje mokykloje mokosi mano sūnus (pradžioje ėjo į stovyklą, paskui ir į pamokas), o šiandien pradėjau ir pats. Man labai patinka, kad galėjau pats pasirinkti mokytoją, pagal savo poreikius, nereikėjo ilgai laukti pamokų pradžios, viską man suderino staigiai. Matosi, kad administracijoje dirba suinteresuoti žmonės, nepalieka klientų pakabintų, neverčia laukti. Gaila, kad per karantiną nevyko stovyklos, nėra kur vaikų patikimai padėti :) Jau laukiam vasaros ir sėkmės mokyklai!
Sveiki! Mokausi AKS jau penktas pusmetis! Grupių mokytojai labai šaunūs, kūrybingi, linksmi, pozityvūs,...! Vasarom savo mažametes dukrytes leidžiu į dienos stovyklas! Jose jos ir užaugs! :)) Rekomenduoju visiems!
Mano atsiliepimas apie anglų kalbos kursus Anglų kalbos studijoje - vienareikšmiškai teigiamas. Gavau labai daug dėmesio, buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus (turėjau specifinių lūkesčių dėl savo darbo pobūdžio). Administratorės studijoje išvis šaunuolės, matosi, kad dirba ne tik atidirbti, o tikrai stengiasi, dega tuo, ką daro, reaguoja į užklausas net naktimis
Ši įmonė organizuoja nerealias stovyklas! Mano vaikams labai patiko - tiek Haris Poteris, tiek ir išvykstamoji Anykščiuose. Kolektyvas žino ką daro, puikiai pasiruošę, ačiū visiems!
Didelis Ačiū Anglų Kalbos Studijos mokytojams už tai, kad mane, vyresnį žmogų, išmokė reikšti mintis angliškai. Visada galvojau, kad naują kalbą išmokti gali tik jaunas, žinioms imlus žmogus, išbandžiau net keletą mokymo įstaigų, tačiau tik šios studijos mokytojų kompetencija, kūrybiškumas ir draugiškumas - privertė patikėti savo jėgomis ir, galiausiai, perkopti kalbos barjerą.
Visiems rekomenduoju būtent šios studijos kursus! O vaikučiams ir anūkams, dar ir studijos stovyklas!
Svajojant ne tik pasimokyti anglų kalbos, bet ir smagiai praleisti laiką vienu metu, ši studija - pasirinkimas tobulas. Šiltas kolektyvas, įdomios pamokos, itin geras laikas ir praplėstas žinių bagažas garantuotas! :)
Šią mokyklą atradau vasaros pabaigoje, kai ieškojau kursų sau. Rekomenduoju visiems! Puiki atmosfera, nuostabūs savo darbą mylintys mokytojai ir operatyviai dirbanti administracija. Kursų įvairovė ne tik suaugusiems, bet ir vaikams! Savo vaikus leidau į jų organizuojamą savaitgalio stovyklą - vaikai grįžo pilni įspūdžiu ir geros nuotaikos! Ačiū už puikų darbą!
Šioje anglų kalbos mokykloje dirba patys šauniausi savo srities specialistai! Jie nedalina reklaminių tušinukų, užrašinių ar kitų niekelių, kurie yra reklamos triukas, jie siūlo kokybę ir nerealius mokytojus! Turėjau ir individualiu pamokų kursus, ir su įmone mokėmės grupiniuose užsiėmimuose - rekomenduoju! ;)
Po savaitės vaiko lankymo stovyklą:
1.jokių apčiuopesnių rezultatų, net super minimalių.
2. Maitinimas nevykęs.
3. Stovyklos metu daugiausia kalbėjo lietuviškai, nors sutartyje nurodyta kitaip.
4.super daug laiko skiriama eiti link žaidimų aikštelių. O kontroliuoti vaikų negalėjo/ nenorėjo nei vienas mokytojas.
Ar rekomenduoju? Ne, tikrai ne.
Ar buvo kokybiška paslauga? Ne, nors savo pastebėjimus jau net po pirmos dienos sakiau.
Vien žodžiu baisuma.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Verslo lyderių ugdymo centras
Miniboss vaikų verslo mokykla

Adresas: H. Manto g. 22, LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: vaikų būreliai; kalbų kursai; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
MiniBoss - PASAULIO ŽENKLAS Nr. 1 vaikų ir paauglių verslumo švietime. MiniBoss -tai tarptautinės vaikų ir paauglių verslumo ugdymo mokyklos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kurių tikslas išugdyti laimingas ir sėkmingas asmenybes. MiniBoss yra sistemingas verslumo ugdymas, kuris susideda iš 8 mokymo kursų, stovyklų...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...
Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...

Kaunas kurs pirmąją Lietuvoje scenos menų mokyklą
Kaunas kurs pirmąją Lietuvoje scenos menų mokyklą 04-20 20:28
Kauno miesto tarybai pritarus, mieste bus įsteigta M. Petrausko scenos meno mokykla, sujungsianti dabar veikiančius Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmus, M. Petrausko muzikos bei Kauno...
"Kautra" atnaujino 60% reisų, šalyje veikia 348 maršrutai iš 983
"Kautra" atnaujino 60% reisų, šalyje veikia 348 maršrutai iš 983 04-20 20:09
Didžiausias šalyje privatus keleivių vežėjas nuo ketvirtadienio atnaujina papildomus reisus, tačiau bendrai šalyje atnaujinta tik apie trečdalį maršrutų.
A. Vasiljevas savo mados kolekciją perkėlė į Visaginą
A. Vasiljevas savo mados kolekciją perkėlė į Visaginą 04-20 18:42
Rusijos kolekcininkas ir mados istorikas Aleksandras Vasiljevas savo fondą ir 0,5 mlrd. Eur vertės kolekciją perkėlė į saugyklą Visagine – buvusią vaikų polikliniką, pranešė "lrt.lt". Anksčiau...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

eBay 63,79 -1,76%