Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VSA Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VSA Vilnius

Atsiliepimai apie VSA Vilnius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie VSA Vilnius, UAB

B 2018-08-15 09:48:20
Kelerių mėnesių susirašinėjimas su VSA jokių rezultatų nedavė - kaip nevežė šiukšlių, taip ir neveža. Kažkokia demagogija - jokių sprendimų, jokio suinteresuotumo kažką keisti, tiesiog susirašinėjimas iš tuščio į kiaurą. Laukiu nesulaukiu, kadagi bankrutuos ši š*******o kontora ir pagaliau į rinką ateis normalios įmonės, sugebančios normaliai dirbti, o ne tik imituoti darbą.
P.S. Gerbiami VSA atstovai - negaiškite savo ir mūsų visų laiko, rašydami, kad kažką aiškinsitės, kad galima kreiptis į jus ir t.t. Akivaizdu - jūs tiesiog nieko neveikiate, susirašinėjimas / kontaktavimas su jumis yra tiesiog beprasmis - per visus šiuos mėnesius mes tiesiog skęstame šiukšlėse, o jūs ir toliau tik imituojate darbą.
Sveiki, prašome sukonkretinti, apie kokį adresą kalbate šiuo atsiliepimu, kad galėtume atsakyti, kodėl kyla problemų jį aptarnauti. Ačiū.
Darius 2018-08-14 20:16:43
Pinigus ima paslaugu nevykdo. Siukles is antkalnio jau neisveza praktiskai menesi laiko. Jeigu nenorite vezti siukles mes patis isvezime bet prasome neimti pinigu uz nepadarytus darbus.Cia kokia imone kad pinigus ima o darbu nedaro. Mes jum galime ta pati pasiulyti suteikti paslaugas pinigus paimti o paslaugu nedaryti.
p. Dariau, dėkojame už komentarą, bet prašome pirmiausia patikrinti atliekų administratoriaus (VASA) svetainėje, kuri įmonė aptarnauja Jūsų adresą, nes "VSA Vilnius" aptarnauja centrinę Vilniaus miesto dalį - Senamiesčio, Naujamiesčio, Žvėryno seniūnijos, pietinės Šnipiškių ir Žirmūnų seniūnijų dalių ir šiaurinės Vilkpėdės seniūnijos dalies gyventojus ir įmones.
UAB "VSA Vilnius" 2017-04-11 13:50:44
Sveiki, dėkojame už komentarą - esame atviri tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams, su kuriais operatyviai sprendžiame kylančias problemas, bet suprantame, kad darbuotojai, kuriems darbas mūsų įmonėje neatitiko jų lūkesčių arba - kurių darbo rezultatai neatitiko mūsų įmonės darbuotojams keliamų lūkesčių ir reikalavimų, išsakys mūsų atžvilgiu ir kritikos. Būtinai atsakysime į Jūsų konkrečius klausimus - prašome kreiptis į mus tiesiogiai - svetainėje http://www.vsa.lt/kontaktai/ nurodytais kontaktais. Esame už konstruktyvų dialogą - bet ne už subjektyvius kaltinimus be argumentų ir be prisistatymo.
Neesate jus atviri nei klientams nei darbuotojams ir jusu operatyvumas yra niekinis, jusu lukesciai isnaudoti zmones ir israsyti saskaita uz neisveztas siuksles, pasisavinot svetima dokumenta, mano vairuotojo medicinine knygele negrazinat jau metus laiko.Nerekomenduoju darbintis niekam, apgaus ir isnaudos.
Uab imone 2018-07-27 12:36:41
neisvezineja siuksliu o saskaitas siuncia, paskui siuncia i skolu issieskojimo agentura aferizmas
dasiskambink neimanoma, kreipkites ivartotoju teise nieko nelaukite
Sveiki, dėkojame už komentarą ir jei kyla nesklandumų dėl paslaugų, klausimų dėl apmokėjimo - prašome kreiptis į mus tiesiogiai. Jei nepavyksta prisiskambinti iš pirmo karto - vėliau klientams perskambiname patys, matydami besikreipiančiojo kontaktus. Arba - visuomet galite rašyti užklausą el. paštu, užpildant spec. užklausos formą mūsų interneto svetainėje www.vsa.lt ir mes būtinai atsakysime.
dasiskambink neimanoma, kreipkites ivartotoju teise nieko nelaukite
D 2018-07-19 17:46:13
Rašiau - ir tiesiogiai nurodytu el. paštu info@vsa.lt, ir per sivasa.lt, ir per tvarkauvilniu.lt. Praėjo mėnuo- jokios reakcijos.
p. Rolandai, jeigu kreipėtės tuo pačiu el.p., kuriuo rašėte šį atsiliepimą, tai dar kartą patikrinsime, dėl kokių priežasčių - kaip minite - nebuvo sureaguota.
UAB "VSA Vilnius" 2018-07-19 16:40:03
Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą, bet visais su paslaugų teikimu susijusiais klausimais prašome kreiptis į mūsų įmonę tiesiogiai info@vsa.lt arba užpildant el. užklausų / atsiliepimų formą mūsų svetainėje www.vsa.lt - http://www.vsa.lt/kontaktai/
Nesvarbu 2018-05-26 14:35:44
Šiukšlės nevežamos jau nežinia kiek. Vietoj to, kad spręstų problemą tiesiog formaliai atsirašinėja ir nieko nedaro.
Buvęs darbuotojas 2018-06-20 16:39:25
Su kolega dirbom ten porą mėnesių, po to nusprendėm išeiti. Pervedė algą visai kitokią negu nurodyta sutartyje. Atvykus aiškintis buhalterė pradėjo plėšyti akis ir sakyt, jog padirbinėjom sutartis. Kadangi į kalbas nėjo, šį reikalą palikom darbo inspekcijai.

Moralas: jeigu ruošiatės dirbti šioje įmonėje, tikrinkit visas sutartis (netgi, kurias įveda į duomenų bazę), kitaip turėsit tokių pačių problemų, kaip mes. :)

P.S o apie šios įmonės našumą ir darbą geriau patylėsiu, tegul klientų atsiliepimai kalba patys už save:)
Sveiki, dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Sunku komentuoti situaciją, kai nematome, apie kokį buvusį kolegą ar kolegas rašoma, bet tikėtina - ir šis konkretus atvejis turi savo paaiškinimą ir argumentus. Apgailestaujame, kad darbiniai santykiai su mūsų įmone susiklostė tokia linkme, bet dėkojame, kad savo darbu, kurį laiką dirbę mūsų įmonėje, prisidėjote prie bendrų tikslų ir rezultatų siekimo. Jei turėsite papildomų klausimų, prašome darsyk su mumis susisiekti info@vsa.lt.

Šie veikėjai sugeba neišvežti du mėnesius šiukšlių žiemą, ne kokiam kaime, o Vilniuje. Neva jiems keliai slidūs, nors visi pravažiuoja tais "slidžiais" keliais. Kažkaip ne tik mes ir kaimynai pravažiuoja, bet ir "Barbora" pravažiuoja, DPD pravažiuoja, o vat VSA atvažiuoti negali. Tiek jau to išvežimo būtų, jei šie gudručiai nebūtų paskaičiavę pinigų už tas neišvežtas šiukšles ir dar pareiškę, kad čia mūsų pačių problema, kad kelias nevalytas ir nepabarstytas, kad neva mes turime Vilniuje šiems ponams kelią specialiai nuvalyti ir pabarstyti. Aš nekalbu apie tai, kad išvežant šiukšles konteinerių paskui nesustato, o išvarto, pilną šiukšlių aplinkui palieka, bet čia jau kitos, personalo, bėdos, o tokį darbą dirba ne pačios aukščiausios kvalifikacijos ir ne pačio aštriausio mentaliteto žmonės, todėl čia, kaip ir visur. Tačiau pasiskaičius komentarus pasidaro aišku, kad išrašinėti sąskaitas už neatliktą darbą, tai įmonės normali praktika ir politika. Aš asmeniškai ketinu kreiptis į vartotojų teisių tarnybą, kuri ir išaiškins šį konkretų atvejį. Raginu ir kitus, susidūrusius su tokiomis, "iš lempos" rašomomis, sąskaitomis kreiptis į vartotojų teisių tarnybą. Ji mūsų šalyje dirba pakankamai neblogai.
Sveiki, Arnai, ačiū už komentarą - Jūsų situaciją matome, susisieksime tiesiogiai dėl problemos sprendimo. Apgailestaujame dėl įsivėlusios klaidos.
Vaida 2018-04-19 15:57:16
Tragedija, o ne siuksliu isvezimo firma. Telefonai visiskai nenaudojami per savaite laiko neina prisiskambint. El forma atsako kas antra diena. Siusles neisveztos, gavom atskyma, kad konteineria nebuvo isstumtas. O jis buvo isstumtas is vakaro, tiesiog siuksliu aurinkimo masina iki musu nedavaziavo, kaimynu paeme, o musu nesivargino, pazymejo, kad nebuvo isstumtas ir viskas. Antras menuonis eiles tas pats. Neina rasti iseities. Pinigai mokami o siuksles neisveztos. Nesugeba iki musu atvaziuoti
p. Vaida, dėkojame už Jūsų komentarą ir apgailestaujame dėl Jūsų aprašytos situacijos - iškilus nesklandumų dėl aptarnavimo prašome kreiptis el.p. Nuo gegužės 1 d. keičiasi mišriųjų atliekų surinkimo / tvarkymo sistema visame Vilniaus mieste, pastarosiomis dienomis sulaukiame nemažai klientų skambučių dėl artėjančių pokyčių, tad apgailestaujame, jei susisiekti telefonu su mūsų įmone nepavyko.
Daiva 2018-03-14 15:16:34
Nesuprantu, kam tie VSA nutodyti telefonai, kuriais niekas neatsiliepia (skambinu jau kelintą dieną). Šiukšlės neišvežtos, o nėra kam pasiskųsti. Turbūt reiks ieškoti įmonės, kuri geriau dirba. Dar palauksiu savaitę ir nutrauksiu sutartį.
p. Daiva, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, jei nepavyko mums prisiskambinti telefonu, visuomet yra papildomų galimybių su mumis susisiekti: galite užpildyti el. užklausų formą nurodant savo kontaktus - http://www.vsa.lt/kontaktai/ arba parašyti el. laišką el.p. info@vsa.lt - būtinai susisieksime su Jumis patys! Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
Buves klientas 2018-02-08 13:25:22
VSA pastaruosius pora metu kaip atlieku isvezimo imones suprastejo taip smarkiai, kad net sunku patiketi. Ar tai neigiamas Lean efektas, kuomet darbuotojam nuo visu standartizuotu darbu ir sutaupymu (butent darbuotoju saskaita) darbas pasidaro nekenciamu?
Gyvenu nuosavu namu rajone, akligatviu pasibaigiancioje gatveje, kurioje sunku apsisukti, del to VSA vairuotojai nuolatos rasdavo pasiteisinimu, kodel gali nevaziuoti isvezti siuksliu, dazniausiai tai budavo del "prastu oro salygu", taip pat budavo "sugedo auto", "labai daug vairuotoju serga" ir pan. JUokingiausia tai, kad VSA buitines ir antrinias zaliavas isveza skirtingom masinom ta pacia diena (dazniausiai keliu valandu skirtumu), tad kiekviena karta ju sitas pasiteisinimas subliuksta, nes tuomet akivaizdu kad vienam auto problemu nebuvo, o kitas neivaziavo (neatsimenu kad kadanors butu neisvezta tiek antrines, tiek buitines atliekos, kas tikrai liudytu prastas oro salygas).
Vairuotojai tustindami konteinerius pastoviai dali siuksliu ismeto ant zemes ir ju nesurenka.
Pavarges nuo sito pastovaus kariavimo del neisveztu siuksliu gruodzio viduryje informavau juos kad nuo Gruodzio 31d noriu nutraukti sutarti, ir prasiau patvirtinimo rastu. PO keliu pakartotinu skambuciu ir emailu sutarties nutraukimo patvirtinimo emailu negavau. Nuo sausio 1d, naudojuos Ecoservice paslaugomis, tad VSA siuksliu isvezimo datomis konteineriai net nebuvo isstumiami, tad kai Vasario 7d gavau standartine saskaita - pasiskambinau i klientu informacija, kur suzinojau kad sausio menesi vairuotojas 2 kartus "isveze" siuksles, nors konteineriai net nebuvo isstumti! Tada jau uzvire kraujas, bet po pusvalandzio nuo pokalbio gavau kreditine saskaita ir info kad sutartis nutraukta nuo siandien, o sausio menesi siuksles buvo neisveztos del DEMESIO - Blogu oro salygu! :)
VSA linkiu ir toliau ridentis i pakalne..
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad visgi nepavyko laiku išspręsti pasitaikiusių nesklandumų aptarnaujant Jūsų gyvenamąją namų valdą, dėl ko nusprendėte pakeisti atliekų vežėją. Ačiū, kad naudojotės mūsų paslaugomis!
VSA linkiu ir toliau ridentis i pakalne..
Nagli ispendejas darbotojai.Ne nuori isvezti antrines zaliavos, pasake masina per didele ne ivazjoja.Paeme zalavos is kaiminu as sasaukiau apsisuko ir isejo.Ira gesesne firma ekoservis
UAB "VSA Vilnius" 2017-11-10 13:11:57
Laba diena, p. Natalija ir p. Gabriela (patikslinkite, ar apie tą patį atvejį rašote, nes atsiliepimai Rekvizitai.lt adresuojami - jei neklystame - tuo pačiu IP adresu). Prašome patikslinti savo namų adresą ir kieno vardu sudaryta sutartis mums el.p. info@vsa.lt, kad galėtume dar kartą išnagrinėti šią Jūsų vardijamą konkrečią situaciją: kurioje vietoje galėjo įsivelti klaida apskaičiuojant sumą už Jums suteiktas paslaugas, pateikiant informaciją apie antrinių atliekų surinkimo grafiką ar bendraujant su mūsų Skambučių centro specialistais. Susisieksime su Jumis tiesiogiai, kad galėtume darsyk įsigilinti į situaciją ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
Parašiau pretenziją, bet atsakymą gavau standartinių tejstu:vairuotojas užfiksavo ir viskas, reiškia buvo.Skambinau ir rašiau keletą kartų, bet niekas nenori aiskintis situacijos, mokėk ir viskas.Aiškinau, kad pas mus atliekos išvežamos kartą i savaitę (4 kartus i mėnesį)o kaimynas 2 kartus į mėnesį, ir jis savo konteinerį stato prie mūsų namo tvoros, galbūt vairuotojas priskaičiavo mums jo atliekas, bet man atsakė, ne ir viskas (tai kodęl tada 2 mėn.butent priskaičiavo po 2kartus papildoma išvežima)kiekis visada vienodas, kas savaitė, i konteinerį dedam po 2 maišus jau tris metus.
Natalija 2017-11-09 16:08:57
Patariu rinktis kitas firmas, tausokite savo laiką ir nervus, nes užsisakę paslaugas VSA, turėsite gaišti laiką ir reguliariai aiškintis kodėl nebuvo išvežtos atliekos arba uz ka skaiciuojma papildoma isvezima, nors kiekis 3 metus nesikeicia, jau antra menesi mums raso popildoma isvezima, ne uz ka.Vadovui turbut visaii neidomu, kad visi raso neigiamus komentarus apie ju firmos paslaugos, jeigu nieko nesikeicia ir nieks nenori spresti problemos.Tokios problemos dažnai kyla i skundus formaliai atsirašoma,. VSA pateikia melagingus duomenis apie žaliavų išvežimą. Nenoriu, su tokia firma tureti reikalu, todėl ieškosiu alternatyvos. VSA paslaugos nekokybiškos!
Esame labai nusivylę VSA. Pasirašę sutartį esame jau trečius metus, iki tol jokių priekaištų nebuvo, tačiau paskutinius du mėnesiui nuolat priskaičiuoja papildomas šiukšles, nors tris metu stabiliai išstatome du maišus. Kažkodėl dabar pradėjo mums skaičiuoti po papildomą maišą ir nuo to, žinoma, kyla kaina.Paskambinome telefonu, kad išsiaiškinti situaciją ir kodėl taip yra, telefonu moteris dar pradėjo ir draskyti akis. Pasikeitė vairuotojas ir, kartu su juo ir prasidėjo pas mus šio sproblemos. Kai pasakėme, kad keisime bendrovę šiukšlių išvežimui, tai mums dar labiau pradėjo moteris draskyti akis ir pasakė, jog mes negalime to padaryti savavališkai ir sutarties parašymo neužtenka, dar reikia tris mėnesius pasinaudoti paslaugomis. Labai gaila, kad prasidėjo tokios problemos. Dėje, bet turėsime pkaisti paslaugos tiekėją...
Dr 2017-11-06 10:46:45
Operatyviai jūs tikrai nereaguojate ir nekiškite tų savo "rašykite mums tiesiogiai..." nes tik rašydami viešai, galbūt kažkam pagelbėsime nedaryti klaidos ir nesirinkti VSA paslaugų. Šimtai laškų rašyta jums buvo dėl pasikartojančių neišvežimų, niekas nesikeitė, vadybininkė rašo tuos pašius savo už****čiai malonius laiškus su pažadais ir tai viskas, ką sugebėjote nuveikti. Tikiuosi išnyksite nuo LT žemėlapio labai greitu laiku.
Dėkojame už nuomonę. Pripažįstame, kad paslaugų versle, kasdien aptarnaujant tūkstančius klientų, pasitaiko ir tam tikrų nesusipratimų, ir neplanuotų situacijų, tačiau kiekviena jų - tai galimybė tiesiogiai jas aptarti su klientu, galimai pasitaikiusias klaidas ar nesusipratimus ištaisyti ir iš jų pasimokyti, ir žinoma - visada maloniau bendraujant mandagiai ir konstruktyviai.
Martynas 2017-11-06 10:34:54
Per visą gyvenimą neteko matyti kitos ant tiek dėjusios ant visko įmonės, kaip VSA. Antrines žaliavas per pusmetį išvežė vos 5 kartus :)) Graudu...Skambinome, rašėme - rezultate visada tas pats per tą patį - "Ekipažas nerado ošstatyto konteinerio"
Nors atliekų konteineriai išvežti už vartų irišstatyti į gatvę. Atsisakėme jų paslaugų ir gyvename ramiai. Tą patį rekomenduoju ir kitiems. Saugokite savo nervus ir savo pinigus :)
Sveiki, Martynai, apgailestaujame dėl Jūsų asmeninės patirties su mūsų įmone, kalbant apie antrinių žaliavų surinkimo paslaugas. Į mus besikreipiančių klientų nepaliekame be atsakymo ir paaiškinimo, kodėl taip galėjo nutikti, ir visuomet pateikiame alternatyvą, kaip galime susidariusią situaciją išspręsti, kad klientas patirtų kuo mažiau papildomų rūpesčių. Dėkojame, kad naudojotės mūsų paslaugomis.
UAB "VSA Vilnius" 2017-01-12 12:40:40
Sveiki, esame dėkingi už Jūsų išsakytą nuomonę. Jei turite konkrečių nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, darbuotojų aptarnavimo ar galite konkrečiau įvardyti atsiliepime minimus dalykus - visada galite susisiekti su mumis tiesiogiai mūsų el. svetainėje nurodytais kontaktais - operatyviai reaguojame ir sprendžiame problemas, kad klientams netektų mūsų paslaugomis nusivilti. Paslaugas teikiame pagal įsidiegtą klientų aptarnavimo standartą, klientus aptarnaujančių darbuotojų (vairuotojų, krovėjų, rūšiuotojų) darbas išties yra ir nelengvas, ir atsakingas, o nemažai papildomų iššūkių darbuotojams sukelia būtent žiemiški orai (slidžios gatvės, užstatyti nepravažiuojami kiemai ir kt.), dėl ko galimi vėlavimai ar atidėti klientų aptarnavimai. Bet stengiamės savo darbą atlikti kuo efektyviau, kad retsykiais pasikartojančių nesusipratimų tik mažėtų, o klientai ir toliau naudotųsi mūsų paslaugomis.
Mačiau - geri atrodo 2017-05-15 13:19:03
Labai gražiai apsirengę visi darbuotojai, ir švariai atrodo nors su šiukšlėm dirba. Manau jei reiktų rinktis kur dirbti tarp panašių kompanijų, tai vienareikšmiškai i VSA vien dėl aprangos.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
Danas 2017-05-08 10:36:52
Prasčiausiai dirbanti įmonė, su kuria teko susidurti. Jau nepamenu, , kada buvo laiku, pagal grafiką paimtas šiukšlių konteineris. Juokingiausia, kad pastoviai meluoja :"Vairuotojas buvo, konteineris nebuvo paruoštas", nors VISADA iškeliamas dieną prieš... Vietoj vadybininko tel. 869804131 drąsiai galima sodinti papūgą, kuri vietoj to, kad spręstų problemą, kartotų :"rašykite į info@vsa.lt.". Rekomenduoju šitą kontorą mėgstantiems pasibarti, neturintiems daugiau ką veikti ir šiaip blogiems žmonėms
p. Danai, dėkojame už komentarą ir išsakytą nuomonę. Per dieną mūsų įmonė aptarnauja tūkstančius klientų Vilniuje, tad jei kyla nusiskundimų - visada optimaliau juos spręsti gavus išsamią ir tikslią informaciją el. paštu, kad galėtume išsiaiškinti konkrečią situaciją ir vėliau susisiekti su besikreipiančiu tiesiogiai. Paslaugas teikiame pagal įsidiegtą klientų aptarnavimo standartą, gavę nusiskundimų apie mūsų darbuotojus, apie mūsų suteiktas paslaugas kaskart problemas analizuojame su visais aptarnavimo grandinėje dalyvaujančiais mūsų kolegomis ir jas sprendžiame, kad ilgainiui nepasikartotų. Tikimės, kad šie Jūsų įvardyti nesusipratimai nesukliudys Jums ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.
Mačiau - geri atrodo
2017-05-15 13:19:03 IP 213.197.142.250
Zmogus 2017-04-07 07:17:21
Blogiausias visu laiku darbdavys, iki isidarbinimo bendrauja graziai, daug zada.Ateini dirbti vairuotoju, bet vairuoji konteinerius o ne sunkvezimi, darbo valandos nenormuotos jei 6val. ryto esi darbe tai apie 22 val. gryzti i baze.Kai pasakai, kad iseini is darbo-stebuklingai vadybininkas neateina sutartu laiku ir neatsako i skambucius o pareiskimo apie isejima is darbo iteikti tiesiog nera kam, direktores dabar nera (kabinete kava geria), vadybininkas slapstosi, sekretore neigaliota.Apie dokumentu grazinima galima negalvoti, uz nuosavus pinigus pirkta ir uz sveikatos patikrinima sumoketa knygele jums nebus grazinta, bus atsakyta:o jus ka, galvojate taip paprastai iseisite?Nerekomenduoju ten darbintis, net Ukrainieciai ateina, pamato kas vyksta ir iseina.
Dee 2017-01-17 15:36:59
idomus poziuris i klienta.
rasai pastaba, kad siuksles buvo neisveztos, o tau atsako, kad siuksiu ir nebuvo.
nerekomenduoju tureti su jais reikalu.
nuo 2016 rugsejo aptarnavimo lygis pasidare nepriimtinas.
aciu ir viso gero!
Sveiki, dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Prašome el. paštu info@vsa.lt arba tel. (8 700) 70001 darsyk patikslinti situaciją, apie kurią rašote - būtinai išsiaiškinsime, kurioje vietoje galėjo įsivelti nesusipratimas, ir jei tai mūsų klaida - būtinai ją ištaisysime. Stengiamės savo darbą atlikti kuo efektyviau, kad retsykiais pasikartojančių nesusipratimų tik mažėtų, o klientai ir toliau naudotųsi mūsų paslaugomis.
idomus poziuris i klienta.
nerekomenduoju tureti su jais reikalu.
nuo 2016 rugsejo aptarnavimo lygis pasidare nepriimtinas.
aciu ir viso gero!
As 2017-01-16 08:43:04
Gal pradesit dirbti bei reaguoti
Sveiki, dėkojame Jums už informaciją ir norime paprašyti patikslinti nuotraukose užfiksuoto konteinerio adresą - http://www.vsa.lt/kontaktai/ (užpildant el.formą), kad galėtume atkreipti šį adresą aptarnaujančių darbuotojų dėmesį į teikiamų paslaugų kokybę ir ateityje išvengti panašių stuacijų.
Gal pradesit dirbti bei reaguoti
Raseme jums tiesiogei nepadeda. Katik isvestos siuksles.
Kęstas 2017-01-11 12:55:22
Šiai įmonei trūksta elementaraus padorumo. Su klientais nuolatos suka kažkokias aferas, vis jiems kažkas negerai, vis tų pinigų trūksta, o šiukšlės tuo tarpu kalnais pūpso. Nėr kaip laiku išvežt, nes darbuotojai matyt ant minimumų sėdi, pervargę tokie matosi. Kur jau čia dar jiems aprinkt šiukšles apie konteinerius. Meta bele kaip, skuba, lekia, keikiasi. Tokie nelaimingi žmonės. Bet ne jie kalti iš tikro. Kaip ir visoj Lietuvoj, matyt, vadovybė su lexusais važinėja, o paprasti darbuotojai šviesios dienos nemato ir skaičiuoja ar užteks ant duonos to minimumo. Šlykštu.
Mano nuomone, vartotojai šią kontorą galėtu išstumt iš rinkos atsisakydami jų paslaugų.
Lina 2016-12-16 15:37:17
Laba diena.

Laiku neišvežus šiukšlių, arba praleidus vežimą, kitą kartą užrašoma, kad išvežamas papildomas šiukšlių kiekis. Sąskaita išrašoma už papildomus kiekius, tačiau jokie įrodymai nepateikiami, kad kartais kažkaip stebuklingai prie konteinerių atsiranda dvigubas papildomas kiekis šiukšlių. Paskambinus pasiaiškinti, VSA darbuotojai ieško informacijos kelias minutes, pastoviai atsiprašinėja, kad būtent dabar sistema užstrigo... taip būna kaskart paskambinus...gal atsinaujinti sistemas reiktų? ir su klientais pagarbiau kalbėti reiktų? Pasiaiškinimas gaunamas toks, kad jei nenorite gauti papildomų sąskaitų, tai atsisakykite šiukšlių surinkimo.... kur logika?
p. Lina, esame dėkingi už Jūsų išsakytą nuomonę. Jei turite konkrečių nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, darbuotojų aptarnavimo - visada galite susisiekti su mumis tiesiogiai mūsų el. svetainėje nurodytais kontaktais - operatyviai reaguojame ir sprendžiame problemas, kad klientams netektų mūsų paslaugomis nusivilti.
Laba diena.

UAB Mados linija 2016-12-14 10:31:18
Laba diena

labai blogai dirbą Jūsu darbuotojai, vairuotojas pas save atžimi, kad išviežtos šiukšlės. o taip nėra o paskui kita kartą rašo kad daug šiukšlių ir rašomas papildoma šiukšlių išvežimas
Sveiki, esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Jei turite nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, visada galite susisiekti su mumis tiesiogiai mūsų el. svetainėje nurodytais kontaktais - operatyviai reaguojame ir sprendžiame problemas, kad klientams netektų nusivilti mūsų paslaugomis. Būsime dėkingi, jei apie Jūsų aprašytą situaciją mums pateiksite išsamesnės informacijos el.p. arba užpildant specialią el. formą http://www.vsa.lt/kontaktai/ - kad galėtume išsiaiškinti šią konkrečią situaciją ir susisiekti su Jumis tiesiogiai. Paslaugas teikiame pagal įsidiegtą klientų aptarnavimo standartą, gavę nusiskundimų apie mūsų darbuotojus, apie mūsų suteiktas paslaugas kaskart problemas analizuojame su visais aptarnavimo grandinėje dalyvaujančiais mūsų kolegomis ir jas sprendžiame. Tikimės, kad šie retsykiais pasitaikantys nesusipratimai nesukliudys Jums ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.
Laba diena

Ieva 2016-10-06 09:21:32
Bandau prisiskambinti nurodyti tinklapyje telefonu. Įsijungia muzika ir tos muzikos tenka klausyti pusę valandos, o gal net daugiau, nes niekas neatsiliepia. Kaip gali būti toks aptarnavimas. Kiek reikia laiko, kol atsilieps nors vienas VSA darbuotojas?
Laba diena, p. Ieva,
Apgailestaujame, jog nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis, tačiau esame dėkingi, kad radote laiko mus apie tai informuoti. Matome jūsų kontaktus (vardą/pavardę/el.p.), susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad galėtume gyvai aptarti Jūsų minimas aptarnavimo problemas ir jas kaip galima operatyviau pašalinti. Mums svarbus kiekvienas klientas, paslaugas teikiame pagal įsidiegtą klientų aptarnavimo standartą, tad gavę nusiskundimų apie mūsų darbuotojus, apie mūsų suteiktas paslaugas kaskart problemas analizuojame su visais aptarnavimo grandinėje dalyvaujančiais mūsų kolegomis - tiek vairuotojais, tiek krovėjais, tiek informaciją klientams teikiančiais klientų aptarnavimo specialistais. Tikimės, kad Jūsų įvardyti nesusipratimai ar nesklandumai nesutrukdys Jums ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.
Zita Gelūnaitė 2016-09-28 09:55:14
Prieš aštuonias dienas (8) prašėme išvežti stambagabaritines šiukšles, tačiau iki šiandien dar jos neišvežtos, skambinome du kartus, žadėjo. Tik šiandien gavome atsakymą kad išvežta bus tik rytoj. Tai labai neatsakingai elgiamasi su klientais, mes labai senai bendradarbiaujame, tai kodėl esame ignoruojami?
Laba diena, p.Zita,

R&R IDEAS
Putplasčio surinkimas ir perdirbimas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; plastikas, guma, jų gaminiai.
PUTŲ POLISTIROLIO (PUTPLASČIO) ATLIEKOS JAU NE PROBLEMA!!! Priimame: Putų polistirolo, putplasčio atliekų surinkimas, priėmimas (turi buti švarus, atrūšiuotas be statybinių priedų, buitinių atliekų) Putų polistirolo taros, pakuočių surinkimas, priėmimas Žuvies dėžių iš putplasčio surinkimas, priėmimas Svarbu:...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Lino Zaviecko individuali veikla
Adresas: Baltosios Vokės g. 12, Juodšiliai, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; individuali veikla; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkis, paslaugos.
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Hernita
Savivarčių nuoma, birūs kroviniai

Adresas: Baltų pr. 57-38, LT-48232 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Hernita“ – tvirtas partneris, vykdant bet kokios apimties statybos darbus, siūlantis įvairių birių krovinių transportavimą ir pardavimą Kaune bei už jo ribų, savivarčių ir įvairiausios statybinės technikos nuomą. Ilgalaikė partnerystė su birių medžiagų tiekėjais ir gamintojais leidžia pateikti palankiausias...

Popiežiaus tylia malda pagerbė okupacijų aukas
Popiežiaus tylia malda pagerbė okupacijų aukas 09-23 18:17
Lietuvoje besilankantis popiežius Pranciškus tylia malda Vilniuje pagerbė nacių likviduoto žydų geto bei sovietų okupacinio režimo aukų atminimą.
Maisto rinkinių verslas – ne tik daržoves supjaustyti
Maisto rinkinių verslas – ne tik daržoves supjaustyti 09-23 18:08
Maisto produktų su receptais, kaip gaminti valgius, prenumeratą pakeitė dar greitesnė ir paprastesnė valgių prenumerata. Vilniuje plečiasi bent keli subalansuoto maisto, pagaminto pagal dietologų...
Ekspertai: pasaulyje – vėžio gydymo proveržis, o Lietuva atsilieka
Ekspertai: pasaulyje – vėžio gydymo proveržis, o Lietuva atsilieka 09-23 18:00
Nepaisant pasaulinių laimėjimų, Lietuvoje išgyvenamumas sergant onkologiniais susirgimais išlieka vienas žemiausių Europoje.

Kai susergate, Jūs..

Skoda