Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vorkis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vorkis

Atsiliepimai apie Vorkis, UAB

Workis

Work Is Online
Parašyk savo nuomonę apie Vorkis, UAB

Nerekomenduoju, įmonė orenruota tik į save, neatvykus 3kartus, užblokuojama, logiška, kaip ir būtų, tačiau jie bet kada tiesiog gali anuliuoti tavo sutartį pasirašytą, tarkim pasirašai 2mėn ir po poros sav jau nebereikia ir negauni jokios kompensacijos. Tai yra- tu neatvyksti, pazeidimas, neivyksta darbai, jie atsaukia - viskas normalu. Nerekomenduoju. Neskaitant to, kad skambinėja, kad kuo greičiau pasirašyt, o tą padarius- neatšauksi.
Kristina 2020-01-19 19:14:05
Automatinis pranešimas dėl nepatvirtintų kandidatūrų galėtų ateiti anksčiau nei 21.30. O taip pat penktadienį negavus pranešimo reikia laukti iki sekmadienio vakaro, kas neleidžia planuotis savo laiko.
Sveiki, Kristina,

Dėkojame už Jūsų komentarą. Pranešimus apie nepatvirtintą kandidatūrą siunčiame 21:30 val., kadangi suprantame, jog patvirtinti kandidatai neretu atveju dirba kitame darbe iki 20 val. ar dar ilgiau ir negali pasirašyti sutarties anksčiau. Tad įvertindami šią aplinkybę, automatiškai atšaukti kandidatūrų anksčiau negalime.

Dirbame visomis savaitės dienomis (ir šeštadienį bei sekmadienį), kandidatūros automatiškai atmetamos dieną prieš pamainą. Tad, jeigu dabas yra pirmadienį, automatinį atšaukimą gausite sekmadienį. O jeigu darbas sekmadienį - pranešimą gausite šeštadienį.

Jeigu turite daugiau klausimų - susisiekime el. paštu support@workis.online

Darbuotojas 2020-01-14 10:56:29
Minusas, kad neleidžia pakartotinai kandidatuot į norimą darbo vietą, jei iš naujo įkeliamas skelbimas. Buvo pasirinkti kiti kandidatai, dabar vėl matau įkeltą tą patį skelbimą, bet iš naujo kandidatuoti negaliu, nes jau kanditavau ir jau kandidatura buvo atšaukta. Atnaujinus skelbimą galėtumėt ir ankstesnių kandidatūrų atšaukimus išvalyt, kad tie patys žmonės vėl galėtų bandyt laimę.

Dėkojame už komentarą, tobulindami sistemą, atsižvelgsime į Jūsų pastebėjimą.

Neswarbu 2019-12-19 11:42:27
Vistiek nesamane. Mes i rankas apskaičiavome 60. Jau be visokių mokesčiu. Darbdavys nukencia bet sugebėkit padaryt kad dar butu prieš diena atsisakyti kad žmogus negautu pravaiksta o tada gali pretenduoti kitas. Ir vsio. O čia nesamoningai prarandat žmones.
Jeigu Jūsų draugė turi klausimų dėl atlyginimo - kviečiame būtinai kreiptis el. paštu support@workis.online - peržiūrėsime kiek valandų dirbta, koks turėjo būti atlyginimas, kartu išsiaiškinsime.

Workis 2019-12-19 11:30:47

Pasirašius darbo sutartį, darbdavys įsipareigoja Jums suteikti darbo vietą, o Jūs įsipareigojate atvykti į darbą. Jums neatvykus į darbą, įmonėje nebuvo atlikti darbai ir dėl to įmonė patyrė nuostolius.

Apie tai, jog neatvykus į darbą Jums gali būti nebeleidžiama kandidatuoti į kitas darbo vietas, esate informuojami el. paštu bei skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.

Platformoje nurodytas bruto darbo užmokestis - visi dirbantys mokame mokesčius į valstybės biudžetą (GPM, PSD, VSD), taip pat atlyginimas į rankas priklauso nuo to, ar taikomas NPD bei ar kaupiate papildomai pensijai. Visą išsamią informaciją pateikiame atlyginimo lapelyje, o jeigu kyla klausimų, kreipkitės el. pašu support@workis.online - visuomet mielai atsakysime.

Nesvarbu 2019-12-19 07:41:24
Sveiki ši platforma turi minusa tame jei jau pasirašai tai jau nebeatšauksi o pvz planai man pasikeite norėjau atšaukti nebuva imanoma tai teko neiti ir gavau bloka visam laikui, na aš norėjau nepasirašyti kad galėčiau atšaukti bet ikyrejai skambina kodėl nepasirašiau dar.. Vienu žodžiu prasta platforma lb bloga., . Dar drauge apgavo turejo gauti 60 € o gavo 30 € tik o sumalę kad kazkokie mokesčiai t.t

Jonas 2019-10-23 07:39:59
Kanditavau į siūlomą darbą apie 18:00. Vėliau po 20:17 gaunu patvirtinimą, kad mano kandidatūrą patvirtinta ir galiu pasirašyti sutartį. 21:00 bandau pasirašyti sutartį, neišeina, nes jūsų sistema veikia prastai, taip sakant "pakimba" programos ir nieko negali padaryti. Galiausiai jūs atsiunčiate sms, kad šiems darbams pasirinkti kiti kandidatai. Tai dabar komentuokite savo tokius veiksmus. Galiausiai tvarkykite sistemą, kad eitų ir po 21:00 pasirašyti sutartį.
Sveiki, Jonai,

Ar galite patikslinti savo el. paštą, kuriuo esame prisijungęs prie Workis? Atsiųskite į support@workis.online ir tuomet patikrinsime, kas įvyko, galėsime plačiau pakomentuoti susidariusią situaciją.

Tomas 2019-09-25 16:13:10
Teigia, kad pirmadienį perves atlygį, o jau praėjo 10 dienų nuo dirbtų dienų. Laukiame 3 - iojo pirmadienio...
Sveiki, Tomai,

Dėl sistemos klaidos ir Jūsų sudarytų darbo sutarčių, darbas nebuvo apmokėtas laiku.
Labai apgailestaujame, susisiekime telefonu ir sutarkime, kaip greičiausiai galime išspręsti susidariusią situaciją.

Aleksas 2019-07-19 23:30:53
Naudotis puslapiu yra paprasta ir tikrai lengva, tačiau kartais gali iškilti neaiškumų dėl to, nes skiltyje "Mano darbai", pasikeičia pasirinktų darbų laikas. (Pvz. pasirinkus darbą per "Darbai" skiltį, kurio data yra 2019-07-19 08:00-17:00, nuėjus į skiltį "Mano darbai" datą rodo tokią:2019-07-18 22:00-07:00).Be šios problemos su puslapiu viskas yra tvarkoje. Tačiau turiu nusiskundimą su vienu iš darbų, kurį pasirinkau būtent šioje platformoje. Dirbau pagalbiniu darbuotoju įmonėje "Citybee" ir turėjau dirbti sandėlyje. Nemaloniai nustebino tai, jog pirmą kartą atėjus į darbą niekas iš tiesioginių darbdavių manęs nepasitiko, neaprodė darbo vietos ir netgi nepaskyrė darbo. Viską sužinojau iš kitų laikinų darbuotojų, kurie ten dirbo jau nebe pirmą kartą. Taip pat visi atliekami darbai nėra registruojami, neprižiūrimi darbuotojai gali daryti kiek nori pertraukų ir jiems už tai mokės tiek pat, kiek visą laiką išdirbusiam asmeniui. Darbas yra skirtingo pobūdžio ir krūvio, tačiau atlyginimas lygiai toks pat. Taip pat nustebino, jog man net nebuvo parodytas darbo grafikas ir nežinojau, kada buvo pietų petrauka, todėl dirbau viena valanda daugiau, tačiau atlyginimą gavau tokį patį, kaip ir kiti darbuotojai, kurie per pertrauką ilsėjosi. Visi "Workis" įmonės žadami dalykai apie tai, jog tiesioginis darbo vietos darbdavys aprodys darbo vietą, suteiks instruktažą, šioje darbo vietoje net neegzistavo. Todėl manau, jog "Workis" turėtų tikrinti darbo vietas, jog būtų laikomasi nustatytos tvarkos.

Dėkojame už grįžtamąjį ryšį, į Jūsų išsakytas įžvalgas būtinai atkreipsime dėmesį.

Dėl darbo laiko - įsitikinkite, jog kompiuteryje yra nustatyta tinkama laiko juosta, darbo laikas turi atitikti.

Informaciją apie pietų pertrauką pateikiame "Mano darbai" skiltyje, tad vykstant į kitą darbą, čia galite pasitikrinti informaciją.

Linkime sėkmingai ir toliau kandidatuoti bei išmėginti darbus ir kitose įmonėse.

Linkėjimai,

Sandra Matijošienė 2019-02-25 16:26:32

Darbdaviui nepatvirtinus kandidatūrų, sistema kiekvieną dieną automatiškai išsiunčia pranešimus 21:30 val. Niekada vėliau nei 21:30 val. nebus patvirtintos kandidatūros.

Matome, jog komentarą parašėte 21:27, tad už 3 min. gavote pranešimus apie visas kandidatūras sekančiai dienai.

Jeigu turite klausimų - susisiekime, atsakysime į visus rūpimus klausimus.
Viskas tvarkoje čia iškart gaunu atsakyma i gmail.
Sandra Matijošienė
2019-02-25 16:26:32 IP 2i24unrm
Laura 2019-02-21 21:27:53
Esu šiek tiek nusivylusi šią darbo platforma. Nesenai pradėjau naudotis Workis paslaugomis, kandidatuoju į darbo vietas, bet nesulaukiu jokio atsakymo, nei "atmetimo" nei patvirtinimo. Puse 22 val ir jokio atsakymo ar reiks dirbt sekančią dieną ar ne. Baisu net eit miegot nes neduok Dieve, atsius patvirtinimą, sutartį, o tu miegosi ir nepasirašysi sutarties, neatvyksi į darbą nes naktį atsiųsta bus sutartis ir Workis programa nebeleis kandidatuoti į darbo vietas...

Jeigu turite klausimų - susisiekime, atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

NŽT šiemet suplanavo 12.000 žemės naudojimo patikrinimų
NŽT šiemet suplanavo 12.000 žemės naudojimo patikrinimų 08-03 17:22
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), vykdydama žemės naudojimo valstybinę kontrolę atlieka planinius ūkio subjektų veiklos patikrinimus, kurių metu tikrinamas fizinių ir juridinių asmenų valdomų žemės...
G. Nausėda sako sutinkantis su Vyriausybės siūlymu Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena 08-03 16:41
Prezidentas Gitanas Nausėda sako sutinkantis su Vyriausybės siūlymu Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena.
FNTT: greitųjų testų sandorio tyrime – įtarimai "Profarmos" atstovams
FNTT: greitųjų testų sandorio tyrime – įtarimai "Profarmos" atstovams 08-03 16:31
Tyrime dėl greitųjų koronaviruso testų įsigijimo įtarimai, be sveikatos apsaugos viceministrės Linos Jaruševičienės, pareikšti bendrovės "Profarma" atstovams.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Google 1482,96 -3,17%