Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vonios namai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vonios namai

Atsiliepimai apie Vonios namai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vonios namai, UAB

Paslaugus kolektyvas, kuris skiria visą dėmesį kliento norams įgyvendinti, operatyvus darbas, platus prekių pasirinkimas. Tik geriausi atsiliepimai! Sėkmės
Nerija Šabūnienė
2019-01-16 18:06:12 IP 28mcp8uq
Norėčiau padėkoti darbuotojui Pauliui Marčiulaičiui už puikų darbą ir pagalbą pasirenkant vonios įrangą, ačiū!
Esu dėkinga už patarimus, bendravimą, atsakomybę ir superinę ketaus vonią.
Esu labai patenkinta UAB "Vonios Namai" paslaugomis ir komunikacija, atstovas atvežė žiauriai nuostabią akmens masės vonią, kokybišką ir pagalaprašymą atitinkančią. Esu begalo dėkinga už skubią pagalbą ir pažadų įvykdymą. Tikrai rekomenduosiu šios įmonės paslaugas pažįstamiems ir kai sekantį kartą kažko reikės, būtinai vėl kreipsiuosi. Kainos taip pat vienos geriausių rinkoje. Didelis ačiū dar kartą ir sėkmės Jums darbuose!
Esu labai patenkinta šios įmonės aptarnavimu, požiūriu į klijentą, bendravimu, prekės labai kokybiškos, tikrai gera kaina, rkomenduoju, nenusivilsite.Dėkoju ir linkiu sėkmės versle.
Esame labai patenkinti įmonės paslaugomis ir ypač komunikacija! Profesionalus ir mandagus bendravimas, aukštos kokybės prekės už patrauklią kainą. Rekomenduojame!
Esu labai patenkinta UAB "Vonios Namai" paslaugomis ir komunikacija! Išgelbėjo iš nemalonios situacijos - šeštadienį man turėjo montuoti virtuvę, bet iš kito tiekėjo sužinojau, kad nors kriauklė buvo užsakyta pries daugiau nei mėnesį, jį neatvyks laiku. Tad paskambinau į UAB "Vonios Namai", labai maloniai bendravo ir patikino, kad padarys viską ką gali ir kriauklę atveš iš sandėlio Panevėžyje bei pristatys dar tą patį penktadienį Vilniuje, nors buvo likusios vos pora dienų. Taip ir padarė! Kadangi kurjeriai būtų vėlavę, pats UAB "Vonios namai" atstovas atvežė kriauklę. Esu begalo dėkinga už skubią pagalbą ir pažadų įvykdymą. Tikrai rekomenduosiu šios įmonės paslaugas pažįstamiems ir kai sekantį kartą kažko reikės, būtinai vėl kreipsiuosi. Kainos taip pat vienos geriausių rinkoje. Didelis ačiū dar kartą ir sėkmės Jums darbuose!
Nerekomenduoju. Laiko gaisinimas: prekes reikejo keisti del broko (brokas-gaminio pavadinimas neatitiko ta, kuri uzsakeme internetu).
Puikus aptarnavimas, nuo-iki, pagarba klientui ir kokybiškas prekių pristatymas. Rekomenduoju

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Girteka Logistics" parke – SkGD varomi "Scania" vilkikai
"Girteka Logistics" parke – SkGD varomi "Scania" vilkikai 12-11 17:23
Vienas didžiausių vežėjų Europoje įsigijo 3 suskystintomis gamtinėmis dujomis (SkGD) varomus "Scania R410" vilkikus, kurie bus naudojami darbui Vakarų Europoje.
E. Pašilis į teismą padavė Lietuvos valstybę dėl buvusio darbo užterštame teisme 12-11 16:57
Dėl buvusio darbo gyvsidabriu užterštame teisme generalinis prokuroras Evaldas Pašilis į teismą padavė Lietuvos valstybę.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 167,66 -1,28%
Hewlett-Packard 20,20 -1,32%