Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vokė-III, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vokė-III

Atsiliepimai apie Vokė-III, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Vokė-III, UAB

Buvus 2019-12-11 15:31:30
Algų mokėjimas šioje imoneje problema, ir pastovi besitensianti kiek man zinant pora metu. NEREKOMENDUOJU DARBINTIS. Darbuotojai ner motyvuoti, tuomet kenkcia kliantai, kurie ateina vedami senu rekomendaciju
Laba diena, Buvus,

netiesa, atlyginimai Įmonėje mokami laiku mėnesio viduryje ir jie nevėluoja. Galite puikiai matyti SoDRA ataskaitose, kad skolų įmonė jokių neturi.

Įmonės savininkas,
Aurimas Martišauskas
Rasa 2020-05-13 13:55:54
Prieš 20 metų pirkome virtuvinį. Be galo patenkinti. Įrenginėjame namą, tai net neplanavome ieškoti kitų. Nuo kovo mėn niekaip negaliu užsisakyti virtuvinį komplektą. Bendrauju su Vilniaus skyriumi. El paštu po poros savaičių nuo užklausos pasakė kainą pagal mano brėžinukus darytus pieštuku, jokių tikslesnių pasiūlymų, brėžinių, šiaip bendra suma. Nuvykus į parduotuvę viską aptarti tiksliai, vadybininkė su kuria bendravau laiškais neturėjo laiko, kiti neturėjo noro. Toks jausmas, kad arba turi daug klientų ir nauji nereikalingi arba nemotyvuoti darbuotojai.
Gerb. Rasa,

Labai atsiprašome dėl nemalonios patirties. Nematau Jūsų kontaktų. Prašau parašyti man, Įmonės savininkui, ir mes išspręsime nesusipratimus. Aurimas.martisauskas@voke3.com
Siūlyčiau, nesidarbinti pas juos, su algų mokėjmu tai visai prastai.. kada užsimano tada ir sumoka, dažnai reikia taip sakant priminti apie save ir pačiam prašyti kas tau priklauso.. patyčios totalios..
Auu Voke III ?! Tris kartu veze spinteliu dureles ir visus kartus su dazymo brokais, kreipiuosi i Vartotoju Teises, ten praso jiems siustis pretencijos atsakyma atnesti, tai smikiai visa menesi ignoruoja, telefono nekelia ir t.t. Siusiu registruotu pastu, tikrai taip nepaliksiu. Niekada niekam nelinkeciau ju baldu uzsiskineti nes kokybe prasta ne taip kaip pries 20 metu. Geda !
Nemoka po 4 mėn.algos, nei avanso, iš ko paprastam žmogui gyvent? maitina pažadais, visi tyli darbuotojai nes bijo netekti darbo, bijo kad atleis ir neužmokės.
Visu pirma noreciau padekoti visam Kauno ir Vilniaus salono kolektyvui uz darba ir atsakinguma. Teko uzsakyti baldus kelis kartus i skirtingus namus, rezultatai buvo aukstam lygyje, likau patenkinta. Jeigu turesiu poreiki tikrai kreipsiuos vel i Voke 3, nes imone turi ne tik varda, kokybiskus ir ivairus baldus, bet ir bendra supratima kaip isgirsti savo klientu norus ir pasiulyti kelis variantus uz patrauklia kaina ir siuolaikinius standartus.
Dekoju, rekomenduoju kitiems ir linkiu sekmes.
Gyvenime daugiau nesidaryciau baldu VOKEJ III. Darbuotojai prasti, ypac Laura is Kauno, nesigaudo kur randasi. Direktorius kazkoks susireiksmines snobas... siulo savo dazytus mdf, o kitu variantu tokiu kaip klijuota plevele net nesiulo. Nu vienu zodziu blogai. Neisivaizduoju kaip jie ten ir issilaiko, na nebent darbuotojams minimuma moka !
Thank you for great service! Laura did a great job both in choosing models and technical solutions. Delivery as scheduled and installation done as agreed. We are very happy with quality and design. Laura is a pleasant person to communicate with and made our chose easy..
Thanks for great service!
Sveiki. lb.noriu padėkoti nepakartojamam Kauno Vokės III kolektyvui, o ypač dizaineriai Laurai Degytytei už begalinę kantrybę, genialias idėjas ir puikų skonį projektuojant mūsų naująja virtuve. Gyvendami Skandinavijoj sulaukėme daugybės komplimentų ir didžiulės nuostabos, kokios aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino virtuvę pagamino mums Vokė III ir dar už tokią patrauklią kainą ! Rekomenduojame jus toliau, visiems savo draugams ! Sekmės tolimesniuose projektuose! Lina ir Vaidas
Elvyra Vaitkuvienė
2019-05-19 20:07:50 IP 28mepbqt
Užsakytas virtuvės baldai įmonėje Vokė 3 Su dizaininke Laura Degutyte aptarėme mano norus ir idėjas, su kuria mielai sutiko ir projektas sėkmingai buvo įgyvendintas. Puiki kokybė, montavimo darbuotojų rūpestingumas ir sąžiningas atlikimas.Išpildė visus pageidavimus.. Esu sužavėta ir dėkinga. Tikiuosi, jei pastebėsiu kokius nors trūkumus -neatsisakys peržiūrėti.
Pagarbiai. Elvyra
Sutinku šį darbą reklamuoti
Juokaujat Odeta Bruziene, kad Laura kompetentinga darbuotoja, gal ji jus pasamde, kad taip sneketumete ?! Nei bendravimo nei supratimo apie darba ! Siaip Vokes baldai grazus ir tikiuosi bus ilgaamziai, nes pries 20 metu komlektas isstovejas iki siol ir dar stoves pas kitus gyventojus, bet jei sakysites baldus Kaune, jokiu budu Lauros nerekomenduociau, visiska neismanele.
Odeta Bružienė
2019-05-15 13:57:37 IP 28ma1n3u
Noriu padėkoti Vokės dizainerei Laurai Degutytei už kantrybę, puikų skonį, organizuotumą ir visokeriopą pagalbą projektuojant bei montuojant Vokės virtuvę bei renkantis buitinę techniką. Ilgalaikiai sprendimai, atsakingas, puikus, tikslus darbas, tikimės, kad virtuve džiaugsimės bent 20 metų. Taip pat dėkojame meistru Žanui, montavuvusiam virtuvę už kruopštumą. Tai profesionalai, verti aukščiausio įvertinimo. Sėkmės tolimesniuose projektuose bei darbuose ! Odeta Ir Ramūnas Bružai
Sveiki, Prieškambario baldai (spinta su stumdomis durimis, antresole, batų dėžė, komoda) buvo suproektuoti Voke 3 dizainerie, pagaminti Voke 3 gamyboje, atvežti į vietą, precižiškai surinkti vietoje. Praejo jau virš 5 metų. Teko baldus ir stumdyti (montuojant įtemptas lubas) ir likviduoti užiliemą (trūko kanalizacios vamzdys ir teko atitraukinėti spintą). Surinkimui ir kokybei tas nepakentė. Patenkintas prieškambario komplektu, rekomenduosiu draugams ir pažistamiems.
Vilija Špokienė
2018-02-16 05:46:08 IP 28ma0uqv
Labai dėkinga už puikiai atliktus darbus dizainerei Jurgitai Brazionienei, meistrui Žanui ir visam kolektyvui. Jūsų sukurta virtuvė ir sieninės spintos papuošė mano naują butą. Visokeriopos Jums sėkmės!
Vilija
Labai maloniai ir profesionaliai bendravau su Lina Blozdyte.
Sveiki, apsilankiau DOMUS GALERIJOJE vokėIII
Jokio dėmesio klijentui, nenuostabu, kad tokie atsiliepimai.
Virtuve uzsisakeme sausio menesi. Dabar rugpjutis ir vis dar neturime pilnos komplektacijos (nera spinteles duru). Veluoja, nepaskambina informuoti apie pasikeitusia informacija, o apie kokybe is viso neturiu zodziu. Tik istacius dureles atsiranda defektai. Paskutini karta pastebejau nusilupusius dazus dar neisejus meistrams, o vadybininkas Ricardas pasiule tas vietas uzsidazyti markeriu. Labai gailiuosi, kad is cia uzsisakiau. Tikrai net nebesinori naudotis ta virtuve, kai tiek nervu kainavo.
Noreciau pasiskusti kokybes vadovui ar pan, bet tokioje kontoreleje tikriausiai tokiu nera.
Esu labai nusivylusi Voke 3, ypac pardavimu konsultantes Aistes Sakunienes darbu. Maniau cia rimta imone, uzsakiau komplekta uz pakankamai solidzia suma, nes maniau turesianti kokybiska produkta.Vieni matuoja kiti gamina, treti montuoja, jokio susikalbejimo tarp ju, bet didziausias sokas kai sumontavus liko 20 cm nefunkcionali erdve nuo spintos iki lango. Kai matavo as buvau salia, bet dizainere net neperspejo kad yra problema ir nepasiule variantu jai spresti, tiesiog... ismatavo ir isejo. Ju paciu montuotojai stebisi tokiu neprofesionaliumu.Komplektas kainavo 30 tukst litu, kiek dar kainuos dizaineres klaidu taisymas.Manau neprofesionalus darbuotojai nedaro garbes siai imonei.
Aš esu nusivyles voke -3 virtuves baldais, gamino 3 menesius, o pilnai sumontavo tik po 6 menesių tai dureles ne i ta puse sumontavo, tai atstumai ne atitinka, miediena rauduona trešne labai minkšta kaip apelsinas nukrito šaukštas jau paviršius pažeistas. Kokibe labai prasta neverta tokiu pinigu.
nusivylusi 2014-11-17 15:14:54
Labai esu nusivylusi voke 3.Galvojau kad tikrai rimta imone. Ismatavimus atlieka vieni, gamina kiti, montuoja treti.Kai atveze baldus atstumas liko 12 cm.nors zadejo maximum 3.Pareiske neziurejote sutarties. Nors aiskiai kalbejom kaip noretumem. Ir dabar norint uzdengti plysi reikia patiems sumoketi dar beveik 300 litu. a*******i ten siaubas. Kiek nervu kainavo. Daugiau gyvenime nesisakyciau pas juos.
Tai logiška, kad prie staklių dirba vieni specialistai, matuoja dizaineriai ir projektuotojai, o montuotojai montuoja :D specializuojasi žmonės :D matosi turit nuoskaudą kažkokią ir komentaras didžiąją dalimi piktas ir nepagrįstas... :)
Patenkinta
2015-03-02 18:39:28
Aš asmeniškai esu labai sužavėta Voke 3 darbu, nežinau kaip kitiems, bet su manimi tikrai labai maloniai bendravo, visada teiraudavosi ar viskas aišku, ir galiausiai priėjome puiku sprendimą, ir turiu nuostabia virtuvę, ne tik vizualiai, bet ir praktiškai.
Baisu...maniau, kad Vokė - tai kažkas tokio..kur aptarnavimas superinis. Vakar nuvažiavome su draugu pasižvalgyt ir susižinot naudingos informacijos apie stumdomų spintų sistemas. Atvažiavome 18:20. Parduotuvė dirba iki 19 h. Įėję pamatėme moteriškę (daugiau nieko, tuščia tuščia...), kuri su mumis maloniai pasisveikino...tačiau mums priėjus prie spintų, jinai pasiūlė pakviesianti atsakingą asmenį (pasirodo jinai ten nedirba..šeip iš gatvės)..."atsakingas asmuo" išėjo iš kambariuko nešina 2 puodeliais kavos..pasirodo draugę i darbo pabaigą pasikvietė. Po kiek laiko jinai priėjo ir prie mūsų - pagaliau.
Kai pradėjome klausinėti, domėtis, jinai atsakinėjo nenoriai, atmestinai, pastoviai jai buvo juokingi mūsų klausimai..pašaipiai juokdamasi atsakinėjo...
NEPATIKO labai labai...
Klientai (Vilnius)
2013-05-21 15:33:42 IP 4j8jk51t
Esame šokiruoti Vokė III darbuotojos vadybininkės p. Neringos Z. klientų aptarnavimu Vilniuje. Jau po pirmo susitikimo kilo mintis atsisakyti jos paslaugų, tačiau nutylėjome. Ši panelė neturi jokio elementaraus supratimo apie atvykimą sutartu laiku į susitikimą (gali sau leisti vėluoti visą valandą, ir net atsiprašyti ar perspėti apie vėlavimą nesiteikia, neatsako į skambučius). Tempiamas laikas, nėra pateikiami jokie realūs grafikai, atsakoma į užklausas kada norima. Paviršutiniškas požiūris, blaškymasis, problemos su "atmintimi", arogancija (detaliau nesinori komentuoti kokių dėl to patyrėme problemų) paliko labai neigiamą įspūdį.

Jeigu kam tektų bendradarbiauti su minima Panele, patarčiau visus pokalbius įsirašinėti į diktafoną, nes galite turėti rimtų problemų, dėl kurių kalti liksite patys ir net nesulauskite elementaraus atsiprašymo!

Rekomendacija Vokė III vadovams. Diegti ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemą ir apmokyti pagal ją savo darbuotojus, gal tai leis jiems suvokti elementarias bendravimo su klientu taisykles.
O ar Jūs pastebėjote ką Vokė III deklaruoja savo tinklapyje - "UAB "Vokė-III" vizija - būti virtuvės baldų rinkos lyderiu, tapti patikimiausia ir didžiausia virtuvės baldų eksportuotoja Lietuvoje..."

Čia jų prioritetas, o Lietuvos vartotojas matyt nebetoks svarbus:)

Eilini karta nesulaukiu is jusu naujienu, zadejote antradieni parasyti del fasadu.

Kuo toliau tuo labiau nusiviliu voke 3 kaip imone. Susidaro ispudis, kad tai tik labai isreklamuota imone, kuri uz paslaugas, ima tikrai nemazus pinigus, o klienta palieka antrame plane. Pasirinkau sia imone manydamas, kad gausiu kokybiska aptarnavima ir kokybiska gamini, bet nei vieno is siu dalyku nesulaukiu.

Virtuvinis komplektas pagal sutarti turejo buti baigtas rugsejo menesi. Siandien jau turime gruodzio 7 diena, kyla abejoniu del uzsakymo baigimo siais metais. Nesilaikoma jokiu terminu, kurie numatyti sutartyje, nera jokio zmogiskumo kliento atzvilgiu, duodami pazadai, kurie nebuna vykdomi, jau nekalbu apie nekokybiskus gaminius. Manau sia istorija vertetu pasidalinti su ziniasklaida, kad zmones galetu paskaityti ir ivertinti ar tikrai voke 3 vienas is geriausiu pasirinkimu Lietuvoje.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Taikos pr. 24-13, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
UAB "Balt Furn"
EASE. Mano namų stilius

Adresas: Ateities g. 15, LT-08304 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Europiečiai norėtų daugiau ES lėšų ir galių kovoti su krize
Europiečiai norėtų daugiau ES lėšų ir galių kovoti su krize 07-14 14:39
Daugiau kaip pusė europiečių pageidauja, kad ES skirtų daugiau lėšų kovai su pandemijos padariniais. Svarbiausi gyventojų politiniai prioritetai – sveikata, ekonomikos gaivinimas ir klimato kaitos...
Pasirašytos pirmosios sutartys pagal priemonę "Turizmo inovacijos" sutartys
Pasirašytos pirmosios sutartys pagal priemonę "Turizmo inovacijos" sutartys 07-14 14:32
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pasirašė pirmąsias sutartis pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos priemonę "Turizmo inovacijos". Ši priemonė paskelbta karantino metu...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Caterpillar 130,57 +2,00%
Microsoft 207,07 -3,09%