Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vokė-III, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vokė-III

Atsiliepimai apie Vokė-III, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vokė-III, UAB

Gyvenime daugiau nesidaryciau baldu VOKEJ III. Darbuotojai prasti, ypac Laura is Kauno, nesigaudo kur randasi. Direktorius kazkoks susireiksmines snobas... siulo savo dazytus mdf, o kitu variantu tokiu kaip klijuota plevele net nesiulo. Nu vienu zodziu blogai. Neisivaizduoju kaip jie ten ir issilaiko, na nebent darbuotojams minimuma moka !
Thank you for great service! Laura did a great job both in choosing models and technical solutions. Delivery as scheduled and installation done as agreed. We are very happy with quality and design. Laura is a pleasant person to communicate with and made our chose easy..
Thanks for great service!
Liucija 2019-05-09 19:15:40
Sveiki. Baldus mums projektavo Druskininkuose Rita Makselyte. Gruodžio 20 d. 2018. surašyta sutartis ir sumokėtas avansas 4900 eurų. Baldus turėjo atvežti iki vasario 23 d. 2019 metų. Kovo mėn.vis dar mūsų užsakytu baldų nebuvo. Rita Makselyte nekėlė telefono, neatrasinejo į el.laiskus. Paskambinome į fabriką ir paaiškejo, kad mūsų užsakymo fabrike nėra!!! Tada (kovo mėn 19.d) direktorius pakalbėjo su Rita Makselyte ir ji prisipažino kad turėjo savo asmenišku reikalų ir užsakymą į fabriką ne pateikė. Tą pačią dieną pažadėjo išsiųsti užsakymą ir mūsų ilgai laukti baldai jau turėjo būti už 6 sav.. Tikėjomės gauti prieš Velykas. Deja... Nuo gegužės pradžios vėl ta pati istorija - Rita Makselyte nekelia ragelio, tiesiog ignoruoja. Paskambinome iš kito numerio, iškarto atsiliepė ir pažadėjo, kad už savaites jau atvež baldus. Šiandien, gegužės 9 d., baldų nėra, ragelio vėl nekelia... Paskambinome į fabriką, kalbėjome su direktoriumi, mūsų užsakymo dar nėra!!!
Sumuojant ką galiu pasakyti - Rita Makselyte aferiste. Nepatariu dirbti su ja, nebent jej turite pinigų jaj paaukoti.
Ponia, pas mis irgi dirbo vokes kolektyvo merginos, ipatingai dirbo Neringa ziziunaite, patarciau bendraujant su ja isijungti diktofona!!! Nes liksite be pinigu ir be namu, ir jokiu buto raktu jai neduokit. ! Labai nepatikimi zmones ten darbuojasi Syle.
Sveiki. lb.noriu padėkoti nepakartojamam Kauno Vokės III kolektyvui, o ypač dizaineriai Laurai Degytytei už begalinę kantrybę, genialias idėjas ir puikų skonį projektuojant mūsų naująja virtuve. Gyvendami Skandinavijoj sulaukėme daugybės komplimentų ir didžiulės nuostabos, kokios aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino virtuvę pagamino mums Vokė III ir dar už tokią patrauklią kainą ! Rekomenduojame jus toliau, visiems savo draugams ! Sekmės tolimesniuose projektuose! Lina ir Vaidas
Užsakytas virtuvės baldai įmonėje Vokė 3 Su dizaininke Laura Degutyte aptarėme mano norus ir idėjas, su kuria mielai sutiko ir projektas sėkmingai buvo įgyvendintas. Puiki kokybė, montavimo darbuotojų rūpestingumas ir sąžiningas atlikimas.Išpildė visus pageidavimus.. Esu sužavėta ir dėkinga. Tikiuosi, jei pastebėsiu kokius nors trūkumus -neatsisakys peržiūrėti.
Pagarbiai. Elvyra
Sutinku šį darbą reklamuoti
Juokaujat Odeta Bruziene, kad Laura kompetentinga darbuotoja, gal ji jus pasamde, kad taip sneketumete ?! Nei bendravimo nei supratimo apie darba ! Siaip Vokes baldai grazus ir tikiuosi bus ilgaamziai, nes pries 20 metu komlektas isstovejas iki siol ir dar stoves pas kitus gyventojus, bet jei sakysites baldus Kaune, jokiu budu Lauros nerekomenduociau, visiska neismanele.
Noriu padėkoti Vokės dizainerei Laurai Degutytei už kantrybę, puikų skonį, organizuotumą ir visokeriopą pagalbą projektuojant bei montuojant Vokės virtuvę bei renkantis buitinę techniką. Ilgalaikiai sprendimai, atsakingas, puikus, tikslus darbas, tikimės, kad virtuve džiaugsimės bent 20 metų. Taip pat dėkojame meistru Žanui, montavuvusiam virtuvę už kruopštumą. Tai profesionalai, verti aukščiausio įvertinimo. Sėkmės tolimesniuose projektuose bei darbuose ! Odeta Ir Ramūnas Bružai
Sveiki, Prieškambario baldai (spinta su stumdomis durimis, antresole, batų dėžė, komoda) buvo suproektuoti Voke 3 dizainerie, pagaminti Voke 3 gamyboje, atvežti į vietą, precižiškai surinkti vietoje. Praejo jau virš 5 metų. Teko baldus ir stumdyti (montuojant įtemptas lubas) ir likviduoti užiliemą (trūko kanalizacios vamzdys ir teko atitraukinėti spintą). Surinkimui ir kokybei tas nepakentė. Patenkintas prieškambario komplektu, rekomenduosiu draugams ir pažistamiems.
Labai dėkinga už puikiai atliktus darbus dizainerei Jurgitai Brazionienei, meistrui Žanui ir visam kolektyvui. Jūsų sukurta virtuvė ir sieninės spintos papuošė mano naują butą. Visokeriopos Jums sėkmės!
Vilija
Labai maloniai ir profesionaliai bendravau su Lina Blozdyte.
Sveiki, apsilankiau DOMUS GALERIJOJE vokėIII
Jokio dėmesio klijentui, nenuostabu, kad tokie atsiliepimai.
Virtuve uzsisakeme sausio menesi. Dabar rugpjutis ir vis dar neturime pilnos komplektacijos (nera spinteles duru). Veluoja, nepaskambina informuoti apie pasikeitusia informacija, o apie kokybe is viso neturiu zodziu. Tik istacius dureles atsiranda defektai. Paskutini karta pastebejau nusilupusius dazus dar neisejus meistrams, o vadybininkas Ricardas pasiule tas vietas uzsidazyti markeriu. Labai gailiuosi, kad is cia uzsisakiau. Tikrai net nebesinori naudotis ta virtuve, kai tiek nervu kainavo.
Noreciau pasiskusti kokybes vadovui ar pan, bet tokioje kontoreleje tikriausiai tokiu nera.
Esu labai nusivylusi Voke 3, ypac pardavimu konsultantes Aistes Sakunienes darbu. Maniau cia rimta imone, uzsakiau komplekta uz pakankamai solidzia suma, nes maniau turesianti kokybiska produkta.Vieni matuoja kiti gamina, treti montuoja, jokio susikalbejimo tarp ju, bet didziausias sokas kai sumontavus liko 20 cm nefunkcionali erdve nuo spintos iki lango. Kai matavo as buvau salia, bet dizainere net neperspejo kad yra problema ir nepasiule variantu jai spresti, tiesiog... ismatavo ir isejo. Ju paciu montuotojai stebisi tokiu neprofesionaliumu.Komplektas kainavo 30 tukst litu, kiek dar kainuos dizaineres klaidu taisymas.Manau neprofesionalus darbuotojai nedaro garbes siai imonei.
Aš esu nusivyles voke -3 virtuves baldais, gamino 3 menesius, o pilnai sumontavo tik po 6 menesių tai dureles ne i ta puse sumontavo, tai atstumai ne atitinka, miediena rauduona trešne labai minkšta kaip apelsinas nukrito šaukštas jau paviršius pažeistas. Kokibe labai prasta neverta tokiu pinigu.
nusivylusi 2014-11-17 15:14:54
Labai esu nusivylusi voke 3.Galvojau kad tikrai rimta imone. Ismatavimus atlieka vieni, gamina kiti, montuoja treti.Kai atveze baldus atstumas liko 12 cm.nors zadejo maximum 3.Pareiske neziurejote sutarties. Nors aiskiai kalbejom kaip noretumem. Ir dabar norint uzdengti plysi reikia patiems sumoketi dar beveik 300 litu. a*******i ten siaubas. Kiek nervu kainavo. Daugiau gyvenime nesisakyciau pas juos.
Tai logiška, kad prie staklių dirba vieni specialistai, matuoja dizaineriai ir projektuotojai, o montuotojai montuoja :D specializuojasi žmonės :D matosi turit nuoskaudą kažkokią ir komentaras didžiąją dalimi piktas ir nepagrįstas... :)
Aš asmeniškai esu labai sužavėta Voke 3 darbu, nežinau kaip kitiems, bet su manimi tikrai labai maloniai bendravo, visada teiraudavosi ar viskas aišku, ir galiausiai priėjome puiku sprendimą, ir turiu nuostabia virtuvę, ne tik vizualiai, bet ir praktiškai.
Baisu...maniau, kad Vokė - tai kažkas tokio..kur aptarnavimas superinis. Vakar nuvažiavome su draugu pasižvalgyt ir susižinot naudingos informacijos apie stumdomų spintų sistemas. Atvažiavome 18:20. Parduotuvė dirba iki 19 h. Įėję pamatėme moteriškę (daugiau nieko, tuščia tuščia...), kuri su mumis maloniai pasisveikino...tačiau mums priėjus prie spintų, jinai pasiūlė pakviesianti atsakingą asmenį (pasirodo jinai ten nedirba..šeip iš gatvės)..."atsakingas asmuo" išėjo iš kambariuko nešina 2 puodeliais kavos..pasirodo draugę i darbo pabaigą pasikvietė. Po kiek laiko jinai priėjo ir prie mūsų - pagaliau.
Kai pradėjome klausinėti, domėtis, jinai atsakinėjo nenoriai, atmestinai, pastoviai jai buvo juokingi mūsų klausimai..pašaipiai juokdamasi atsakinėjo...
NEPATIKO labai labai...
Esame šokiruoti Vokė III darbuotojos vadybininkės p. Neringos Z. klientų aptarnavimu Vilniuje. Jau po pirmo susitikimo kilo mintis atsisakyti jos paslaugų, tačiau nutylėjome. Ši panelė neturi jokio elementaraus supratimo apie atvykimą sutartu laiku į susitikimą (gali sau leisti vėluoti visą valandą, ir net atsiprašyti ar perspėti apie vėlavimą nesiteikia, neatsako į skambučius). Tempiamas laikas, nėra pateikiami jokie realūs grafikai, atsakoma į užklausas kada norima. Paviršutiniškas požiūris, blaškymasis, problemos su "atmintimi", arogancija (detaliau nesinori komentuoti kokių dėl to patyrėme problemų) paliko labai neigiamą įspūdį.

Jeigu kam tektų bendradarbiauti su minima Panele, patarčiau visus pokalbius įsirašinėti į diktafoną, nes galite turėti rimtų problemų, dėl kurių kalti liksite patys ir net nesulauskite elementaraus atsiprašymo!

Rekomendacija Vokė III vadovams. Diegti ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemą ir apmokyti pagal ją savo darbuotojus, gal tai leis jiems suvokti elementarias bendravimo su klientu taisykles.
O ar Jūs pastebėjote ką Vokė III deklaruoja savo tinklapyje - "UAB "Vokė-III" vizija - būti virtuvės baldų rinkos lyderiu, tapti patikimiausia ir didžiausia virtuvės baldų eksportuotoja Lietuvoje..."

Čia jų prioritetas, o Lietuvos vartotojas matyt nebetoks svarbus:)

Eilini karta nesulaukiu is jusu naujienu, zadejote antradieni parasyti del fasadu.

Kuo toliau tuo labiau nusiviliu voke 3 kaip imone. Susidaro ispudis, kad tai tik labai isreklamuota imone, kuri uz paslaugas, ima tikrai nemazus pinigus, o klienta palieka antrame plane. Pasirinkau sia imone manydamas, kad gausiu kokybiska aptarnavima ir kokybiska gamini, bet nei vieno is siu dalyku nesulaukiu.

Virtuvinis komplektas pagal sutarti turejo buti baigtas rugsejo menesi. Siandien jau turime gruodzio 7 diena, kyla abejoniu del uzsakymo baigimo siais metais. Nesilaikoma jokiu terminu, kurie numatyti sutartyje, nera jokio zmogiskumo kliento atzvilgiu, duodami pazadai, kurie nebuna vykdomi, jau nekalbu apie nekokybiskus gaminius. Manau sia istorija vertetu pasidalinti su ziniasklaida, kad zmones galetu paskaityti ir ivertinti ar tikrai voke 3 vienas is geriausiu pasirinkimu Lietuvoje.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Pagonybė artėja prie valstybės pripažintų religinių bendrijų
Pagonybė artėja prie valstybės pripažintų religinių bendrijų 06-25 14:19
Seime į priekį pajudėjo metus stalčiuje gulėjęs projektas dėl senovės baltų religinės bendrijos "Romuva" pripažinimo. Už valstybės pripažinimą "Romuvai" antradienį balsavo 46 Seimo nariai, prieš...
Rengiamasi iš naujo svarstyti nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo atveju
Rengiamasi iš naujo svarstyti nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo atveju 06-25 13:41
Seimas antradienį nusprendė iš naujo svarstyti įstatymo nuostatą dėl teisės turėti ginklą karo metu. Ši pataisa į parlamentą grįžo po prezidentės Dalios Grybauskaitės veto.

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%