Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vlantana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vlantana

Atsiliepimai apie Vlantana, UAB

Dedicated to deliver
Parašyk savo nuomonę apie Vlantana, UAB

Šaltinis: Lastebil.no
2019-12-11 20:59:37 IP 27pu60v0
nuo sausio 6d. Vlantana Norge prarado leidimus dirbti Norvegijoj. Kaip rašoma: "Baigta ir lauk". Gėdinga pabaiga... Amen
Rimvydas 2019-11-24 23:09:12
Dziugiu, kad imone pagaliau buvo pagauta sukciaujant.. Jie ir Lietuvoje ir Norvegijoje nera sventi.. Lietuvoje atlyginimai tokie, kad joks save gerbiantis vairuotojas uz tiek nedirbs.. Matomai yra daug kas mokama juodais.. Norvegija labiau civilizuota salis, prigavo sukcius ir dar bedos Vlantanai nesibaige.. Laukiam kada Lietuva jais pasirupins taip pat.
Deja, jie 50 proc. atlyginimo nusukdavo ir nemokėjo net juodais, nes klastojo laiko žiniaraščius - pvz.:vietoj 8 valandų rašydavo tik 4.... Čia ponų interviu - griūk iš juoko nuo tokių atsakymų
Šaltinis: Lastebil.no
2019-11-22 16:13:35 IP 27pu60v0
Asko Transport, Postnord, Mowi, Schenker, t.y. patys didžiausi užsakovai nutraukė sutartis su sukčiais - Vlantana Norge, o Statens vegvesen apskundė kriminalinei policijai ir dabar prasidės procesas pagal pažeistus 8 įstatymus ir teisės aktus. Helvette !
"Vi ser menneskelig kapital som en nøkkel til suksess" iš interteno svetainės Vlantana Norge. Vertimas: "Mes matome žmogišką kapitalą kaip raktą į sėkmę". Į akcininkų "sėkmę" tai tikrai, kai darbuotojams mokama tik trečdalis uždirbtų pinigų ir baikit tyčiotis su tokiais šūkiais !!
Labai gaila, kad jusu vairuotojai negerbia kitu, katik vos neistaske manes su mazais vaikais!!!!!Islindo is salutinio kelio, pries tai sustojo ir man priartejus, pradejo vaziuot ir greitint, tuo tarpu is kitos puse parvaziavo dar dvi furos....tikiuosi ji atleisit is darbo, kol neuzmuse zmoniu....jh 402
nesvarbu 2019-07-02 20:57:51
Netiketai tapome ikaitais vlantanoje.Skubejome i koncerta Sventojoje, vaziuodami pro sali uzsukome i vlantana uzsipilti degalu, degalinej eiliu nebuvo todel nusprendem uzsipilti kuro, uzsipyle kuro einam uzsimoketi, o prie kasos apie koki 30 vlantanos furistu, kiek supratau pilde koliones lapus ar panasiai, 1 vairuotoja aptarnauti kasininke uztrunka apie 10 min.Paklausiau ar galima sumoketi uz kura, kasininke pasake stoti i bendra eile ir laukti.palaukus apie 15 min pamaciau kad ikliuvau, laukti teks labai ilgai, o nesumokejes vaziuoti negali, tada kilo konfliktas, nes laukti negalejau daugiau, tik tada kasininke leido sumoketi uz kura.Kagi, daugiau ten kuro nebepilsiu ir kitiems patarsiu pries pilant isitikinti, kad nera eiles prie kasos

Išanalizavome šią situaciją ir tikrai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Tuo metu Jus aptarnavo naujai į kolektyvą prisijungusi operatorė, kuriai kiekvieną procedūrą atlikti užtrunka kiek ilgiau nei įprastai kolektyve dirbantiems komandos nariams. Stengsimės apmokyti kaip įmanoma greičiau, kad tokios situacijos daugiau nepasikartotų.
Dėkojame Jums už išsakytas mintis ir pastebėjimus, taip verčiate mus tobulėti.
Pakviecia i darbo pokalbi, net pasiulo pabandyti keleta pusdieniu, tu aukoji savo laika, finansus ir apsidziaugi, kad graziai ciulba apie idarbinima, o sutarta diena tu tiesiog pamatai, kad tavo numeris blokuojamas. Atlyginimai vokeliuose baigesi, tai sumastet nauja isdurkiu politika. Sekmes!
Viktorija 2018-05-29 00:42:00
Labas vakaras, pas jus degalineje lankiaus 2018-05-29 00:28 priejus prie langelio laukiau apie 5min kol nenusprendžiau vaźiuoti i kita degaline, nes viduje sedejusi mergina net neregavo i mus, pakeleke akis pažiurejo i mus ir toliau kaip niekur nieko pilde knygas, bent butu pasakiusi kad nelauktumem kad niekas neaptarnaus. Niekaip nesuprantu kaip tokios gali dirbti aptarnavimo srityje, su tokiom nors ir visa nakti sedek prie langelio ir lauk kol kad aptarnaus.
Laba diena gerb. Viktorija, dėkojame Jums už išsakytą nuomonę ir pastabas. Išsiaiškinome, kad dėl tam tikrų techninių kliūčių nesuveikė mūsų degalinės skambutis, skirtas po 22:00h. į degalinę atvykstantiems klientams. Todėl degalinės operatorė neatkreipė dėmesio, jog Jūs laukiate ir taip likome Jums nesuteikę aptarnavimo paslaugos.
Atsiprašome už nepatogumus ir mielai lauksime Jūsų kitą kartą.
Labas vakaras gerb.Olga,

Norime Jus informuoti, kad įmonė "Vlantana" neveža keleivių. Mes užsiimame krovinių pervežimu.
Tikimės, kad Jūsų situacija greitai išsispręs. Gražaus Jums savaitgalio.
Laba diena, ar būtų galimybė vlantanoi ysidarbinti su CE kategorija ? Laukčiau rimtų pasiūlymų. Ačiū, Mažvydas 860746260
Sv. Kas padakytu kokie ykainiai ymoneje? Dirbciau vienas. Ar yra ymanoma pastovia masina gauti? Kokie reisai, kokios normos kuro? Dėkui.
Ina 2017-11-13 11:54:46
Ieva, gal galite man parasyti savo el. pasta, as jums parasysiu ta pacia tema.
ievajankute@gmail.com
Ieva 2017-11-02 20:07:44
KOKIA PADORI IR RIMTA IMONE LEIDZIA SAU ELGTIS SU ZMONEMIS TAIP KAIP UZSIMANO??? APGAUDINEJA, UZSIIMA PAZADAIS, IGNORUOJA SKAMBINANT?! SITUACIJA NUTIKUS MANO DRAUGUI : PO DARBO POKALBIO BUVO PASKAMBINTA IR PRANESTA, KAD SUTARTA DIENA ATVYKTU PASIRASYTI IDARBINIMO DOKUMENTU. PO TO LIKUS KELIOMS DIENOMS PARASE ZINUTE KAD NEIRENGTA DARBO VIETA.PAKLAUSUS KADA BUS, ATSAKO KAD REIKIA PASITARTI SU DIREKTORIUMI.TYLA, ZINIU JOKIU. SKAMBUCIAI IGNORUOJAMI. PO KELIU DIENU PRISISKAMBINUS ATSAKO KAD VEL NEZINO. KAS CIA PER ATSMASKES ?? TAI PRIIMA, TAI NEPRIIMA. BENT PASAKYTU TIESIAI, KAD PERSIGALVOJOM, O DABAR UZSIIMA LAIKO GAISINIMU IR VAIKU ZAIDIMAIS. KAIP ATSAKINGAI ELGIATES SU ZMONEMIS, TAIP ATSAKINGAI PASIRUPINSIU KAD ZMONES SUZINOTU APIE VYKDOMA VLANTANOS POLITIKA. P.S. LABIAU TIKTU PAVADINIMAS : UAB "MASKĖ ATMASKĖ".
Ieva, gal galite man parasyti savo el. pasta, as jums parasysiu ta pacia tema.
Ilgai dirbau kadencijomis ir galiu pasakyti, jog pavargau, visokios prastovos, tai tas, tai anas. Žodžiu, isvareu dirbti į vokiečius ir esu labai patenkintas. Nebūkit k******i, neleiskit, kad jus čia už vergus laikytu.
Romas 2017-05-29 09:17:37
Jeigu Tu nax. esi l***s tai Tau ne vairuotoju dirbti, Tau tik griovius kasti keliu valdyboi.Mulkiams visur blogai, mulki ir baznicioi musa, kaltink tevus kad toki pagimde.As noreciau buti kosmonautu, bet va neturiu tam gabumu, todel patariu rinktis darba pagal savo sugebejimus, ir nekaltinkime kitu, kai esi pats nevykelis..................................
Reikia info apie norvegu parka?Jei kas galit brukstelkite tel nr
Zenonas 2017-04-18 09:00:37
As sioje imoneje dirbu 6 metus, prisiziurejau cia atejusiu dirbti klounu ivairiu ivairiausiu, jei zmogus turi teises dar nereiskia kad jis jau yra vairuotojas.Kas nevalkatauja isvaziave, o dirba jam duota darba, tas ir atlyginima gauna gera ir niekas uz nieka neatskaito, o kai isvaziave pakelese tik baliavoja prigere dar masinas apgadina ar krovini praziopso kad pavagia miegant, tai kaip gali neatskaititi uz aplaidu darba, o zmonai gryzes tik akytem varto ir sako nezino uzka 'tie gruobuonis "atlyginimo puse nukirpo.Jei atejai dirbti tai imone laukia geru vairuotojo rezultatu ir saziningo darbo, tada bus su juom elgiamasi taip pat, o jei nori cirkus kresti tai sedek pas zmona ir ja linksmink savo elgesiu, tokiem nei vienoje imoneje nekieka nebuna gerai, ir verkslena paskui su zmonom atvaziave pas direktioriu, lig vaiku darzelis butu Vlantana
Zenonas 2017-04-18 09:00:37
As toje kontoroj dirbu astuntus metus, Ir del atsiskaitymo nera buve problemu.Pagal kitus atsiliepimus gal ir mazesnis atlyginimas, bet del vadybos, ar direktoriu-jokiu problemu.Visada isklauso jei kokios problemos.Dirbti reik visur, ir deja mazai cia vetos romantikkams.
Arunas 2015-12-14 08:59:07
isdirbau vlantanoi neilgiau kaip 3 savaites, nebeatlaike nervai. tvarkos nera konkretus bardakas. geriausias palyginimas tai maxima, ten taip pat elgiasi su savo darbuotojais. jei kontrakte parasyta dirdsi ne daugiau 40 valandu tai net nesvajokit. bus 50-55 valandos ir uz jas niekas nemokes. atlyginima zadejo po 30 euru i diena bet paskaiciavo kazkurtai po 18 euru ir nieko nepadarysi nes kontrakte minimumas. Jei norit papulti i vergija tai prasom i VLANTANA. O kas norit teises issilaikyti vlantanoi tai jums nepavydziu. verksit krokodilo asarom metus maziausiai.jei turi nors biski pagarbos sau tai kuo toliau nuo VLANTANOS, GRICIAUS IR ARIJUS. O jei pats saves negerbsi tai jie tuo labiau. Visiems sekmes
Ka cia nx nusisneki teises pats per ta supista firma laikiausi 6 men atidirbau ir lauk isejau kur nx matot tuos vienerius metus ? O firma sudu kruva paskutine ukrainieciai po europa dirba uz 35 eurus saviems nx nieko neduoda buvo kaledos nei supisto tusinuko nepadovanojo vadyba gavo dovanu o mes vietiniai vairuotojai gavom dar isvezioti dovaneles po fimras kurios formina cmrus tiems zmonems as bbd tokia firma gandonai tik joje galetu dirbti tik tie kurie saves negerbe tvarkos visiskai nera pasako atvaziuok i darba 7 val atvaziuoji 7 isvaziuoji 11val i pasikrovima...ziauru per savaite pakeiti maziausei 10 masinu :D viska surasyt turi kas gerai kas negerai nes jai apsipisi nesusirases kasko ir kitas ras kaska netvarkoj galesi is savo kisenes apsimoketi.....europoj kas dirba visi bega nx lauk is tos europos nes nieko nemoka..grysta po vieta pasidarbuoja dasimusa ir eina laukan.Ir ka dsr pasakysiu jai kas dirbs ar mokysis ir gaus atidirbti nenusileiskit vadybai nes jai 1 2 kartus nusileisit p***a jums bus.
Kaip dirbas nezinau, atsiliepima paliksiu apie pati mokymo centra,
1. Ejau ne per birza, o is savu lesu, viskas kainavo kaip ir buvo sutarta, viskas gerai.
2. Galimybes mokytis 10/10 (aisku jei galvoji, kad uz tave kas ismoks tai niekur taip nebus) pasimokinti reik kaip ir visur. Kompiuteriai, knygos, informacija viskas yra vietoi, nereik smirinet paciam, laikas neribojamas, gali sedet darbo valandom ir kalti :) Instruktoriai tikrai paaiskina pataria, pasiulo kaip geriau ir t.t
3. Praktiniai uzsiemimai, neuztektu 10 ivertinti, bet 10/10 labai profisionalus instruktoriai, aiskina zmoniskai pasidalina savo sukaupta patirtim ir nutikimais. Transportas geras, viskas veikia viskas osia. Nelupa pinigu kaip kitose mokyklose uz papildoma laika, leidzia pasistumdyti aikstelei ilgeliau. Paruosimas tikrai geras, suderinti laika irgi lengva ir imanoma, viskas vyksta labai lanksciai. Norejau, ismokau, ir C CE viska is pirmo karto issilaikiau.
4. 95 kodas, paskaitos, paaiskinimai, medziaga viskas yra viskas idealiai viska islaikyta ir smagu.
Tikrai REKOMENDUOCIAU MOKYMO ISTAIGA, kiek klausinejau ka leidzia ir ko neleidzia kitose mokyklose, tai primeciau, kad VLANTANOI geriau :) O jei jus esat niekam tike kaip as asmeniskai vadinu "SUDARANKIAI" tai jum niekur gerai nebus. Sekmes
Sis veikejas, pasirase vekseli, ir per nurodyta laika nesusimokejo nurodytos sumos kuria pats savo ranka parase, kad isipareigoja pagal vekselio nurodymus atsiskaityti, jau metai laiko nesugeba grazinti skolos.
Saskaitos uzblokuotos, elementus moka pavieluotai.
Azartinius zaidimus megstantis zaisti a*******s. Bukite atsargus. Paduotas pareiskimas.
Dirba UAB VLANTANA - tolimuju reisu vairuotoju.
a*******s Rolandas Teniukas, UAB VLANTANA. Gyvenamos vietos :Mazeikiai-Klaipeda.
Kontaktai : 8-673-19022
Dalinkimes drauge !!
Galeciau apmokinti po europa moteri man 36m kreiptis +37060434589
Apie šią įmonę negaliu pasakyti nieko gero: žadėti pinigai ir geros darbo sąlygos (greitas krovinių suradimas kad nereiktu veltui stovėti užsienyje) yra tik melas. Algos mažos ir kiekvieną karta pinigus atskaičiuoja už kažką ir jie net nemato reikalo paaiškinti už ką atskaičiuotos didelės pinigų sumos (šį reisą atskaičiavo 500 eurų). Ir šeip algos mokamos pagal mėnulio fazes, kada nori tada ir sumoka.Čia gera dirbti tik tiems kurie puikiai lenda viršininkams į šikną algos prestižinės, mašinos naujos. Vairuotojus laiko nieko vertas gyvūnais kurie tinkami tik pažeminimams.
Jei finansiškai esate nukentėję nuo šios įmonės, prašome kreiptis info@conlex.lt, arba telefonu 8 (698)86960, galime padėti atgauti skolą.
Kiek vlantanoj uzdirba vairuotojai dirbdami lietuvoj, ar apsimoka darbintis, is anksto dekoju uz atsakyma
m 2015-05-11 22:06:29
Ar dar vyksta kas pries vlantana.esu nukentejes.
Taip esu nukentiejas finansiskai. Pries savaite isejau is darbo. Zadiejo atsiskaityti ir atostoginius ismokieti, bet likau apgautas. Pasiskambinau i buhalterija paklausti diel ismokiejimo, atsakimu buvau nustebintas direktorius nedave nurodimu man ismokieti atostoginiu. Kurie priklauso pagal istatyma.
m 2015-05-11 22:06:29
Ar dar vyksta kas pries vlantana.esu nukentejes.
taip vyks. paskambinkite duotu tel nr.
info 2015-01-21 12:09:34
Vyrai, kas dirbot UAB „Vlantana“ reikia jūsų vienybės, reikalingi vairuotojai nukentėję finansiškai nuo šios kompanijos, vyksta tyrimas ir reikalingi liudytojai. Kreipkitės tel nr. +37065660028
Ar dar vyksta kas pries vlantana.esu nukentejes.
sveiki vairuotojai.gal kas esate susidure...noriu laikyti vairuotojo C, CE kategorijas vlantanoje.kokiosten salygos ir kaip reikia atidirbti per kiek laiko ar kiek nuskaicjuoja nuo algos
Sveiki, gal atsirastu vairuotoju kas uz 100 € paveztu pakeleivi iki Strömstad miesto Svedijoje?
UNTIS 2014-06-26 20:06:08
Zmones nebukit kvaili bekit is ten ir patariu net neziuret y ta puse, nes jus ten zlugsite.... :O
skaitau ir klausausi tu "geru" atsiliepimu, ir nieko blogo negaliu pasakyti, dirbu 2 metus vairuotoju, problemu neturejau. Zinoma tvarka del algu mokejimo kaip ir visoje Lietuvoje, bet as manau reikia maziau verkti ir dirbti savo darba.
del vadybos klaidos turiu moketi bauda
atidirbau menesi jau 3 men.neduoda atsiskaitymo vis zada gal labai praturtes
Rimas 2014-08-15 05:00:51
Gerai rasot, mane jie apsuko gerai ir ne ant 100 litu uz telefona, o daug daugiau.Algos skaiciavimo ir nesupratau.Dirbau daug ir juodai.Radau kita firma sau, ten net nenoriu paziureti i tuos arogantiskus zemaicius.
Rimai, gal gali plačiau papasakot ?
jinai 2013-09-10 11:27:53
Tokia didelė įmonė, o buveinės vieta klaidinga. Ne Kretingos rajonas, o Klaipėdos. Yra ir daugiau klaidų.
ten viena didele klaida
KADANGI VLANTANA PERKA NAUJUS VILKIKUS LIZINGU, GRAŽŪS PASTATAI PASTATYTI IŠ PASKOLOS, TAI
PO LIETUVĄ DIRBANTIS VAIRUOTOJAS Į RANKAS GAUNA 1.300 LT. DIRBDAMAS SAVAITGALIAIS, DIRBDAMAS
DIDELIUS VIRŠVALADŽIUS APIE 0.5 LAIKO VIRŠ NUSTATYTOS LAIKO NORMOS. LIZINGO, PASKOLOS
PALŪKANAS SUDENGTI NĖRA JUOKO, + SUMOKĖTI PATĮ LIZINGĄ, PASKOLĄ. TAI STONČIŲ VLADO IR ANTANO
DIDELĖ TRANSPORTO ĮMONĖ.
Tomas 2013-08-28 11:28:08
Nesu susijęs su įmone, bet spėju, kad ją įkūrė Valdas + Antanas? :D Juokinga.
Gal geriau skamba Vladas ir antanas :D :D
vidmantas 2013-05-11 08:14:24
sveiki zadu darbintis i lantana vairuotoju ar apsimoka virai ir kokios algos ten moka lantanoje
NEAPSIMOKA ALGAS SKAICIUOJA KAIP NORI VIENIEMS DAUGIAU KITIEM MAZIAU MAZIAUSEI PUSE METU TURI PRADIRBTI KAD PUSE VELNIO MOKETU
Nesu susijęs su įmone, bet spėju, kad ją įkūrė Valdas + Antanas? :D Juokinga.
Buvau isidarbinti i vlantana ir jie raso kad prijama be patirties tai buvo melas be patirties neprijama pasiule ateiti dirpti tik tada kai turiesiu patirtie
vidmantas 2013-05-11 08:14:24
yra ir geresniu firmu kam jus galit uždirpt pinigus o, vlantanoj jie nuo taves pasiims kiek jiems reiks ir jie teisus

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Vilniaus vandenų" valdyboje – keturi nepriklausomi nariai
"Vilniaus vandenų" valdyboje – keturi nepriklausomi nariai 12-11 19:43
Į didžiausios Lietuvoje vandentvarkos bendrovės "Vilniaus vandenys" valdybą išrinkti keturi nauji nepriklausomi nariai.
"Amber Grid" valdyba pritarė sutarčiai su "Alvora"
"Amber Grid" valdyba pritarė sutarčiai su "Alvora" 12-11 19:43
Gamtinių dujų perdavimo bendrovės "Amber Grid" valdyba trečiadienį pritarė 79,85 mln. Eur (be PVM) vertės sutarčiai su bendrove "Alvora" dėl Lietuvos ir Lenkijos magistralinio dujotiekio (GIPL)...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 167,66 -1,28%
Hewlett-Packard 20,20 -1,32%