VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vlakosta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vlakosta

Atsiliepimai apie Vlakosta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vlakosta, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Pasiūlymas autoriui
2019-07-21 12:01:34 IP 2fc3m41n
Atsakyti
Labas, rašytojau. Suprantame, kad šmeižti žmones lengviau ir saugiau, kai niekas nežino kas rašo. Gal prisistatyk ir tada galėsi oficialiai pateikti įrodymus (pvz. teisme) ką ir kas pavogė. Jei neprisistatysi, tada, manau bus aišku kad nemokat konkuruot sąžiningai ir galit tik kaip bailiai slėptis už savo IP adresų.
Atsakyti
Kestas 2018-02-22 10:25:22
Jaunuoli ziuriu neblogai rasai., bet kad atliktum savo darba taip kaip rasai tai tada nieko nesakyciau. Jeigu atvaziavus reik perdarinet atliktus darbus kelias dienas tai ka kalbet. Nemokejimas aktualaus projekto skaitymas. Ant kabeliu nulis uzrasu. Suomiai pakraupe jusu darbu buvo. Tai maziau cia lok, kad tas blogai ar anas.Visi normaliai dirba gauna atlyginimus tik tau vienam cia blogai. O gyvent salygos geros. O jei priprates pas mamyte gyvent tai jau cia tavo beda.:) viesbutyje gyvenai blogai tai tau matyt kaip ponui apartamentus nuimot reikia
Opapa, atsirado silpnųjų gynėjas. Džiūgu jog tokių atsiranda, bet savo talentą galėtum išnaudot gindamas tuos kuriems tikrai to reikia, o ne aferistus dviveidžius. Kitą kart tai darymas pasistenk geriau įsigylinti į situaciją prieš pradėdamas kudakuok. Riterių laikai jau baigės. O, šį kart, pasistengsiu apšviest ponaitį, nors panašu, jog dydis bosas galvelę apkerėjo. Galėtumėt tame, taip tavo pavadintame "viešbūtyje", gulėti rankutėm susikabinę ir vienas kito akimis grožėtis.
Apie darbo kokybę, tai žinok, kai aš pradėjau tame projekte dirbt visi laidai buvo jau išmėtyt. Ir mėtyti ne betkieno, o "haholniko" kuris nesugeba pakelėju naudotis. Su visa pagarba, nenoriu nuvertint senyvo žmogaus kuris sukaupęs begalės patirties, tik dar viena pastabėlė valdybai: jei jau priimat senyvus asmenis, tai ir darbus jiems skirkit atitinkamus. Neteks tuščiai kaltint kitus ir sau reputaciją gadintis.
Sakai viešbutis... Na žodžiu, nuotrauką įkėlęs esu. Kas norės - tas supras. Žinok gyvenęs barake esu studijų laikais panašiom sąlygom. Kaip ir užteko man to. Reikia kelti kartelę gyvenime kitaip taip ir liks dirbt tokiose firmose be perspektyvų. Tu, ponuli, matyt vienas iš tų paršelių būsi kuriam priimtina lovoj valgyt ar alučio atsigert ar su žmonele pasibart per skype kai kolega už pusmetrio pailsėt nori? Juokias, žinok, normalios kompanijos iš tokios apgyvendinimo politikos, bet jei tau priimtina, tiesiog, sveikinu vadovus.
Teko girdėt jog mėnesiais algų esat negavę. Vieni buvo realistai ir kovojo už savo pinigu, kiti, kaip tu - svajokliai. Iš savo pusės, aš irgi svajoklis šiuo atžvilgiu. Teko apsistot nakčiai viešbūty, nes skrydis aksti ryte laukė ir, kaip bebūtų keista, kampanijoj pinigų nebuvo už jį apmokėti. Patikėjau žodžiu, padariau paslaugą ir apmokėjau iš savo lėšų. Tiek ir tematau tuos savo pinigus... Apmokėjimo išrašą gal pateikt ar paprašysi vadovo, jog atsiūstų? Juk toks teisuolis esi. Kiek dar už savo lėšas iki Klaipėdos privažinėta, nors buvo pažadėta kompensuoti visas išlaidas. Gal bent kai važiuosiu skolos išsireikalaut grąžins?
Taigi, taigi... Sugaišau laiko brangaus, bet tikiuosi nors vieną žmogelį paprotinau. Kaip ir rašau gerai, kaip ir dirbu gerai, kaip ir siekiu to gero ko pats užsitarnavau savo sunkiu darbu, taip ir tau linkiu pagalvot gerai prieš pradėdamam teisybės ieškot kur viskas ir taip aiškiau negali būt.
Kai kitą kart prašysi jo, jog algą pagaliau pervestų, primink apie mane.
Geros dienos.
Atsakyti
Nerijus 2018-01-16 13:08:01
Voila! Štai ir dar vienas grasinimas teismais. Už šmeižtą. Deja, užuot mėgindamas už-argumentuoti mano teiginius (ko gero, raštingumo stoka), renkamasi daug resursų kainuojantį (geriau tiesiog algas išmokėtumėt) teismų kelią. Taip elgdamasis tik įrodo jog esu visiškai teisus, o dar melagiu drįsta vadint. Mažas, mažas žmogelis...
Jaunuoli ziuriu neblogai rasai., bet kad atliktum savo darba taip kaip rasai tai tada nieko nesakyciau. Jeigu atvaziavus reik perdarinet atliktus darbus kelias dienas tai ka kalbet. Nemokejimas aktualaus projekto skaitymas. Ant kabeliu nulis uzrasu. Suomiai pakraupe jusu darbu buvo. Tai maziau cia lok, kad tas blogai ar anas.Visi normaliai dirba gauna atlyginimus tik tau vienam cia blogai. O gyvent salygos geros. O jei priprates pas mamyte gyvent tai jau cia tavo beda.:) viesbutyje gyvenai blogai tai tau matyt kaip ponui apartamentus nuimot reikia
Atsakyti
Hm, keista! Ir kažkoks egidijus, ir kažkoks nerijus vienu metu taip kažkuo nepatenkinti, kad net varo skundus iš vieno IP adreso :):):)
Atsakyti
Voila! Štai ir dar vienas grasinimas teismais. Už šmeižtą. Deja, užuot mėgindamas už-argumentuoti mano teiginius (ko gero, raštingumo stoka), renkamasi daug resursų kainuojantį (geriau tiesiog algas išmokėtumėt) teismų kelią. Taip elgdamasis tik įrodo jog esu visiškai teisus, o dar melagiu drįsta vadint. Mažas, mažas žmogelis...
Atsakyti
Nenorintys skaityti ilgo post'o, nuomonę apie įmonės vadovybės gabumus verslauti galite susidaryti iš to, jog per 10 veiklos metų sugebėjo įsigyti vos vieną automobilį, kuris, kaip juokaujame, yra tuo pačiu ir office'as, nes jame (arba ant jo) buvo pasirašomos sutartys. Tikrai nenoriu tautiečius nuteikinėti prieš įsidarbinimą. Visgi pigų visiems reikia, o ir uždarbį jie žada ganėtinai didelį. Tačiau šiems žmonėms pažadai kaip muilo burbulai. Pučia į akis ir tikisi, jog kelias dienas sėdėsit apakę nieko neklausinėdami. Panašu, jog yra grupė žmonių kuriems priimtinas toks management'as. Tiesiog pasistengsiu apibūdint kelis pagrindinius aspektus, o spręskite patys.
Pinigai. Pradžioje vadovas dėjosi esąs labai garbingas žmogus. Neapgavęs nė vienos darbingos sielos. Pabrėždamas jog, net rekvizitai.lt nėra jokio blogo atsiliepimo (pasirodo, nes daugelis darbuotojų rusakalbiai, o raštinga kaži ar rasi nors vieną). Deja. Kai parašiau prašymą nutraukti sutartį ir išmokėti visą susikaupusį atlygį, kaip nurodyta LR DK straipsniuose, gavau pasiūlymą kreiptis į jo teisininkę. Kas ganėtinai vilioja. Smalsumo dėlei patikrinti ar ji tokia pati nekompetentinga kaip vadovybė arba firmos buhalterė, kuri tikrai prajuokino kai gavau tik vieną prašytų algalapių, kuriuo mielai pasidalinsiu su jumis. Žinoma jame nurodyta suma keliolika kartų mažesnė nei jų skola man. Dar vienas komiškas aspektas, kad kai skambini vadovui ir reikalauji atlygio (jo požiūriu tai visiškai normalu), jis pareiškia, jog kaip tik šiuo metu sėdi prie kompiuterio ir atlieka pavedimą. Kažkaip to pavedimo taip ir nesulaukdavom. Kompiuterinio raštingumo paskaitėlę gal pravest?
Apgyvendinimo sąlygos. Dalinuos nuotrauka. Vadove, gal tuose kraštuose iš kur esate kilęs ir yra normalu gyventi apytiksliai 10 m/kv dviese kažkokioj palapinėj ar whatever, bet aliooo. Welcome, Europa. Hm. Nors jei žmogelis officą sugeba į automobilį sutalpint...
Darbo sąlygos. Kadangi vadovų šalia nebūdavo ir tekdavo bendrauti tiesiogiai su klientais, viskas tilpo savose normose. O tekdavo bendrauti daug. Vadovas nors ir orientuojasi į skandinavijos rinką, panašu jog nesugeba anglų kalbos išmokt (gal už nusuktus pinigus tutor'ę nusisamdykit?) Maloniai atsisveikinus su klientais ir grįžus į tėviškę, belaukiant galutinio atsiskaitymo vadovybė traukia dar viena kozirį. BROKAS! Už kurį teks kompensuot iš būsimo atlygio. Visu pirma, ko gero, tai tik eilinis melas siekiant išvengti atsiskaitymo, nes paprašęs oficialaus aprašo apie blogai atliktas darbus jo laukiu iki dabar. Antra, visi darome klaidas. Įmonės vadovas samdydamas darbuotojus prisiima atsakomybę už jų kompetenciją. Trečia, jei pasiduodat klientų spaudimui ir nesugebat apginti savo, juolab darbuotojo interesų, tai tik dar vienas įrodymas, jog nederėtų užsiiminėt šia veikla.
Galiausiai, kadangi turiu "pozityvių tikslų išryškint juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekių juos pašalinti" dar vienas patarimas. Aš norėjau būti kosmonautu, bet ne visiems skirta. Kaip ir verslauti ne visiems skirta...

Taip pat rekomenduojame

Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
UAB „RNDV Group“ yra tarptautinė elektros instaliacijos laivuose ir plataus profilio statybos darbų įmonė. Mes specializuojamės elektros instaliacijos darbuose laivų statybos pramonėje, taip pat elektros instaliacijos darbuose statybų sektoriuje bei industriniuose objektuose. RNDV Group veiklos sritis – įvairaus...
Elneda
Projektavimas, montavimas, priežiūra

Adresas: Jonavos g. 204A-2a, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Elneda“ savo veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai vysto toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. UAB „Elneda“ darbus atlieka didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei gamybinėse...
Bioselos grupė
LED apšvietimas, elektros instaliacijos darbai

Adresas: S. Konarskio g. 21-49, LT-30109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; priešgaisrinė sauga, sistemos; šviesos sistemos, šviestuvai; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB "Bioselos grupė" teikia kokybiškas elektrotechnikos konsultavimo ir montavimo paslaugas. Esame įmonė, atliekanti elektros instaliacijos ir kitus su tuo susijusius montavimo darbus. Išskirtinai specializuojames LED apšvietimo projektavime, montavime bei taupių valdymo sistemų kurime pagal įvairiausius klientų...
Elektros darbai
Įmonė šiuo metu ieško darbuotojų!

Adresas: Jonavos g. 62A, LT-44192 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; projektavimas.
UAB „Elektros darbai“ įkurta 1993 metais, nors savo veiklą pradėjo dar 1948 metais, kaip Kauno miesto VK remonto statybos kontora. Šiuo metu įmonėje dirba 75 darbuotojai: 7 elektros darbų brigados, projektavimo grupė, administravimo bei gamybos darbuotojai. Profesionali veiklos patirtis, reikiama darbuotojų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą!
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

General Electric 8,79 +9,74%
NVIDIA 159,56 +7,25%
Goodyear 11,71 +5,40%
Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%
Chevron 115,81 -0,97%
Macy's 15,98 -1,11%
Avon 4,16 -1,89%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 2,86 +7,52%
Apelsinai 0,54 +3,85%
Sidabras 15,04 +2,59%
Vištiena 2,07 -0,96%
Varis 5882,23 -2,25%
Auksas 1359,04 +5,87%
Cukrus 0,58 0,00%
Dyzelis 1,85 -8,87%