Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB ROJUMIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rojumis

Atsiliepimai apie UAB ROJUMIS

Parašyk savo nuomonę apie UAB ROJUMIS

Salono kirpėja Aliona M. yra itin svetinga, maloni ir jauki asmenybė. Ji parodo itin daug dėmesio klientui tuo pačiu metu išlaikydama draugišką atmosferą. Pasakiškai dirba savo darbą, aptarnavimas 10/10!
Sveiki. Kiek dar kartu vaikysite mane su vaikais, is kuriu vienas su negalia? Praeita savaite atsauke vizitus skambuciu"del nenumatytu priezasciu" (05.08 pas Raimonda)Siandien (05.12)vel 2 vizitai pas Rasa (15:30 ir 16val). Kirpejos sako, kad niekas neapkirps, nes Rasos nera. Tai kas cia vyksta???
Pries pora dienu norejau apsikirpti, nebuvo vietu, gerai, rezervavausi laika sestadieniui. Ateinu 5 min iki rezervacijos, pasirodo kirpejos nera, man nepranese, net sms zinutes negavau (tai kam imti ta telefono numeri, kai rezervuoja laika?). Sako priims, kol laukiu, priima kitus praeivius, kurie net nebuvo uzsirasia.
Niekam nerekomenduoju šios vietos. Užregistravau apsikirpti vaiką ir vyrą, atvykus į vietą kirpėja atsisakė atlikti kirpimą vaikui, motyvuodama tuo, kad vaikas nesėdės su kauke, kuri beje 4 metų vaikui nėra provaloma dėvėti. Paskambinus išsiaiškinti kirpėja labai nemaloniai kalbėjo, priekaištavo man dėl sugaišto jos laiko, tačiau neįvertino to, kad mūsų laikas taip pat buvo sugaištas, išeikvotas automobilio kuras atvykti (apie 17km į vieną pusę). Linkiu šiai vietai išmokti bendrauti tarpusavyje, jei telefonu yra sakoma viena, o atvykus į vietą visai kas kita. Kai skambinau aiškiai pasakiau, kad vaikas 4 metų ir niekas nesakė nei žodžio, kad vaikų kirpimų neatlieka.
Buvau 13 metų klientas. Dedu kryžių ant šitos vietos dėl nachališkumo ir išsidirbinėjimo. Praeis korona, bet jūsų reputacija kris ilgiau. Tokio aptarnavimo ir elgesio nesitikėjau. Apeikite šią vietą aplinkui vien dėl to, kad personalas elgiasi negražiai.
Džiugas 2020-02-22 01:27:34
Puikus aptarnavimas, labai mandagi kirpeja, gera atmosfera. Bet sukuosena buvo apgailetina. Vilniaus Akropolis ozo g. 25.
Mokejau 17 euru uz 5 euru vertes sukuosena :)
Nuėjau šiandiena į kirpyklą, nes norėjau nusikirpti kirpčiukus, o man ten moteriškė sako, kad tokia paslauga negalima!! Esu kirpykloje ir pasirodo nekerpa plaukų ten!! Ir kur ritasi pasaulis...Kirpykla randasi Prekybos cente MADA, tad nesivarginkite eiti, nes ten vistiek nekerpa plaukų.
Galvoje netelpa, kaip šita šaraga apsišikusi įšvis laikosi? Nu kaip galima su tokiu "aptarnavimu" ir bendravimu dar įšgyveti?
Labai nusivyliau šituo grožio salonų.Bendravimas labai nemalonus, atsisake apkirpti vaiką nors ir buvom užsirašė.PC Maxima, Mindaugo g.11 Vilnius.
Telefonu susitariau kirpimui, atėjus į vietą žaliuzės nuleistos, mergina su pašaipia šypsena, nenurodant priežasties kodėl pasakė ateiti kitą kartą. Paklausta, kodėl nebuvo pranešta telefonu toliau neadekvačiai aiškino ateiti kitą kartą. Kauno "Akropolyje".
Likau nepatenkinta Šiauliuose esančiu Buržua salonu. Atėjus savo paskirtu laiku, reikėjo laukti pusvalandį, nes likus 10min iki mano vizito ji tiesiog priėmė kirpti vaikinuką, kuris nebuvo užsirašęs. Bekerpant smeigtuku įdūrė į ausį ir ne šiaip palietė, o taip įdūrė, kad net ašara išbėgo. P.s. vaikinuką kirpo 40min, o mane 10min, nes vėlavo :) tai aš ne tik, kad gavau laukti, tačiau ir gavau prastesnę paslaugą. Niekada negrįšiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Šiaulių Akropolis, viriškas modelinis kirpimas. Kirpėja visiškai ne išmananti savo darbo. Po jos kirpimo plaukus teko gerokai trumpinti. Iskarpe plaukus gabalais, darbas atliktas atmestinai. Įdomu paliko kaip darbdavys daro atranka jei tokia "kirpėja" į darbą priėmė. Labai nusivyliau ir niekam nerekomenduoju ten kirptis.
Labai nusiviliau siauliu akropuolio sita kirpikla. Taip pbajsiai mane dar niekada niekur nekirpo. Kirpejos visiskai nemoka kirpti, ispesiojo plaukur ir viskas.
Sveiki ! Pats geriausias salonas vilniuje, esu sužavėtas Jelenos darbu. Malonus, kokybiskas ir šiltas aptarnavimas ! Sekmes darbuose ! :)
ilgametis klientas - viskas viksta greitai ir operativiai, mergickos su nuotaika, reseptionas su bajeriais visada atsimena maloniai bendrauja. aciu
Labai likau patenkintas kirpejos Brigitos kirpimu, o svarbiausia laikas neprailgsta besidint kedeje :)..maloniai bendrauja..Aciu.
Pats pats blogiausias salonas. Pateikė galimybę užsiregistruoti per mobiliają programele. Užsiregistravau 12:30 manikiūrui pas Sandrą (Vilniaus Akropolis). Smagumas ir prasideda čia: nuvykus sužinau, kad manikiūrininkė neatvyko į darbą. Kai klausiau admistratorės kodėl nepranešė, atsakymas: MES NETURIM JŪSŲ NUMERIO. Klausimas: kodėl Jūs darote galimybę prisiregistruoti su FB paskyra, jei negalit pranešti? Jaučiuosi pažeminta, grubaus ir neprofesionalaus aptarnavimo. Visur ketinu viešinti viešoj erdvei kaip pačią blogiausią patirtį. Tikiuosi iš Jūsų atsaiprašymo
Labai rekomenduoju, kerpamės visa šeima. Patogi lokacija, didelis meistrų pasirinkimas, malonus ir paslaugus kolektyvas. Super
šiandien užsirašiau kirpimui salone ir sudvejojau.Teko skaityti ne vieną neigiamą atsiliepimą apie šį saloną, tačiau atėjus, registratorė mane maloniai patikino, kad paskirs tikrai išmanančią savo darbą kirpėją. Buvo kiek neramu, tačiau pirmas įspūdis nuo įėjimo į saloną buvo geras, todėl nusiraminau ir nusprendžiau surizikuoti ir likau tikrai nustebinta! Per tiek metų kiek lankausi salonuose, taip gerai manęs niekas nebuvo nukirpęs ir sušukavęs. Dėkoju Oksana, džiaugiuosi Tave atradusi!
Siaubingas aptarnavimas! PC Nordika susitariau, kad kirpimas 14:30. Kadangi Vilniuje eismas nenuspejamas, velavau 10min (galiu irodyti). Pries tai dar paskambinau, paklausiau kur juos rasti, kad neieskoti, laiko nesvaistyti. Atejus i vieta visos kedes ir kirpejos uzimtos, kerpa. Pralaukiau 10-15min, viena kirpeja baige kirpti. Paklausiau kada gales mane priimti. Ilgai laukiau atsakymo kol varte zurnala. Sako kada uzsirases esi? Atsakau 14:30, taciau atsiprasau, velavau 10min. Ji pasitarusi su kolege: kad tu pusvalandi velavai! Ka cia kalbi! As sakau paziurekit, yra skambutis, kai Nordikoj buvau, skambinau kaip greiciau jus rasti. Jos tada grubiai: velavai, kita apkirpom. Va, dabar gali eiti ka nors suvalgyti ar dar ka. Juokiasi. Jokio atsiprasau. Nenorejau daugiau veltis i kalbas, atsiprasiau ir isejau. KAIP TAIP GALIMA SU KLIENTAIS KALBETI?! Gailiuosi susigundes sios kirpyklos kainomis!
4 metus buvau nuolatinis klientas, bet po šiandienos skambučio nusprendžiau, kad pas Jus daugiau neisiu. Skambinau į Akropplyje esančią kirpyklą, neatsiliepė. Po kiek laiko perskambino, kad paklaustų "ko norėjai". Net suabejojau ar tikrai iš ten perskambino. Bandžiau pasiteirauti dėl laisvo laiko, išgirdau tik: "ką? nieko negirdžiu", dar kartą pasiteiravus dėl laiko šiam vakarui, atšovė: "nėra vietų" ir kone viso gero.

Na viso gero ir Jums.
Įprastai laiko atsiliepimas neturiu, tačiau šios dienos paslaugų neįvertinti negalėjau. Plovė galva 10 min, kirpo plaukus 10 min. Kai pradėjo džiovinti paklausiau ar čia viskas, nes gal 5 kartus cakstelejo žirklėmis, tai atsakė kad nukirpo viską ką galėjo. Supratau tik tiek, kad pasitaikė labai jau nevykusi kirpėja, kuri moka kirpti tik standartinius vyriškus kirpimas, o atėjus vyrui su ilgais plaukais pasiūlyti nieko negali, geriausių atveju sušukuoti... Esu labai nusivylęs šiuo salonu, tikiuosi daugiau neteks apsilankyti.
2016.09.22 likau labai patenkinta kirpėjos Liudmilos (Klaipėda) darbu kad ir truputuka drebėjo jai rankos, butinai pas ją užsirašysiu sekantį kartą. Ačiū
2015 gruodį turėjau itin nemalonią patirtį salone esančiame Vilniaus Akropolyje. Atėjus į saloną teko mažiausiai penkias minutes stovėti prie administratorės staliuko ir laukti pačios administratorės. Visos aplinkuj sėdinčios darbuotojos viskuo nepatenkintomis minomis apsimetė, kad manęs net nemato. Pagaliau atėjusi iš tolo žiauriai rūkalais smirdanti administratorė net neatsiprašė, tik liepė prisėsti ir laukti.
Tačiau vėlesnis kirpėjos Karinos bendravimas... Atsisėdus į kėdę kirpėja paklausė, kokio kirpimo norėčiau. Trumpai paaiškinau, kad tik tiesaus galiukų patrumpinimo be jokių iškarpymų; kirpėja, atrodo, suprato. Bet išplovus galvą ir šukuojant pigiom šukom išpešus pusę plaukų - tuo supratimu suabejojau. Kirpėja pasiruošė kirpti pirmą srogą ir pamačius, kad daro tą ne taip kaip iki šiol mane tuo kirpimu kirpusios kirpėjos, mandagiai pasiteiravau ar teisingai supratome viena kitą kokio kirpimo norėčiau. Kirpėja susuko labai nepatenkintą veidą ir atsakė, kad žino, ką daro. Tada aš paprašiau prieš toliau kerpant padaryti sklastymą per vidurį, kadangi tik taip visada nešioju plaukus. (Visą tą laiką kirpėja kartojo tik vieną kvailą forumuose išmoktą frazę ir net nesiteikė klausyti, ka šneka klientas.) Kirpėja dar labiau nepatenkinta padarė tą, bet ne per vidurį, o šone. Kai paprašiau pataisyti arba leisti man padaryti sklastymą pačiai, kad abiems būtų lengviau, kirpėja tiesiog grubiai pradėjo džiovinti plaukus ir po minutės išvarė iš salono.
Ar toks elgesys su klientais yra toleruotinas? Ar visgi profesionalas turėtų elgtis kitaip?
Labai nusiviliau Burzua salonu, paskambinusi 2013 metu lapkricio 13 sutariau del vyro kirpimo 2013 metu lapkricio 15 dienai 20.00 valandai. Ateje tiesiog nustebome kad ji net nedirba. Pabandzius susisiekti nurodytu tinklapyje telefonu, po keliolikos skambuciu pakeles viiskis pasake kad niekas nedirba visi isejo. Galu gale mano kaip kliento teises dingo kazkur bedugnen kai si nesusipratima pabandziau issiaiskinti su kito miesto to paties tinklo darbuotuju, ji maloniai isklause ir pazadejo sisisiekti su manim po 5 minuciu bet nei po 5 minuciu nei veliau atsakymo negavau. Matau tik tiek kad ir toliau Lietuvoje nera normalaus poziurio i klienta.
Nemaloniai aptarnavo kirpėja Karina (atrodo), padarė darbą techniškai lyg ir gerai, bet kadangi norėjau pasitarti ir keisti šukuoseną stovėjo visą susiraukus ir pikta, kad nežinau, ko tiksliai noriu, vietoj to, kad maloniai padiskutuotume ir išsirinktume naują šukuoseną, jaučiausi kalta, kad atėjau į tą kirpyklą.. Daugiau neičiau pas ją. Kitą kartą buvau pas Gabiją, ji visai kitokia, labai šauni ir draugiška.
Arturas 2013-03-02 13:42:42
sveiki siandien tai yra 2013.03.02 kazkur apie 12:30-1h kirpausigelvonu kirpykloi vixija labai likau nepatenkintas viena kirtpeja vardo nepamenu bet tokia pagyvenusi sviesiu plauku ta laika jos dvi buvo viena tamsi kita sviesi su pirma apkirpo netaip kaip norejau teko viska su masinele ir labai trumpai,kirpejai drebejo rankos visos..i breze ausi is galo su masinele
Spek kodel rankos drebejo, balvone. :]
Kirpykla savo internetiniame puslapyje skelbiasi, kad užsiima plaukų kirpimu ir dažymu, tačiau paskambinus užsiregistruoti, buvau maloniai nustebinta atsakym "mes tuo neužsiimame". Nieko sau.
sveiki siandien tai yra 2013.03.02 kazkur apie 12:30-1h kirpausigelvonu kirpykloi vixija labai likau nepatenkintas viena kirtpeja vardo nepamenu bet tokia pagyvenusi sviesiu plauku ta laika jos dvi buvo viena tamsi kita sviesi su pirma apkirpo netaip kaip norejau teko viska su masinele ir labai trumpai, kirpejai drebejo rankos visos..i breze ausi is galo su masinele

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Parduotuvė Vilniuje: V. Pietario g. 8, Vilnius LT-03125 Parduotuvė Kaune: A.Mickevičiaus g. 27, Kaunas LT-44245 UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams...
Akvatechnika [kirpykloms.lt]
DIVA Professional Styling, Carin Haircosmetics

Adresas: Dunojaus g. 20, LT-02104 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; prekybos įranga; spa centrai.
Kirpykloms.lt rasite viską, kas skirta profesionaliam plaukų meistrui – Belgijos kompanijos „Carin Haircosmetics“ profesionalią kosmetiką, kirpykloms skirtus modernius bei išskirtinio dizaino baldus, anglų įmonės profesionalius įrankius „Diva Professional“ ir platų aksesuarų asortimentą. Prekės yra aukštos kokybės...

Beirutą supurtė du galingi sprogimai, dešimtys žmonių sužeista
Beirutą supurtė du galingi sprogimai, dešimtys žmonių sužeista 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, sužeidė dešimtis žmonių, supurtė pastatus, o virš miesto pakilo didelis dūmų stulpas.
"Revolut" tobulina investicines paslaugas
"Revolut" tobulina investicines paslaugas 08-04 19:23
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolis "Revolut" tobulina investicinių paslaugų teikimą.
"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus
"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus 08-04 18:55
Galėtum pagalvoti, kad "koronos" akivaizdoje VšĮ "Vilniaus festivaliai" žaidžia su ugnimi vieną po kito skelbdami išties įspūdingus koncertus rudenį. Vienas tokių – britų muzikos garsenybės...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 216,54 +5,62%
Coca-Cola 46,30 -1,99%