Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buržua grožio salonas, UAB ROJUMIS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rojumis

Atsiliepimai apie Buržua grožio salonas, UAB ROJUMIS

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Buržua grožio salonas, UAB ROJUMIS

Labai nusivyliau šituo grožio salonų.Bendravimas labai nemalonus, atsisake apkirpti vaiką nors ir buvom užsirašė.PC Maxima, Mindaugo g.11 Vilnius.
Telefonu susitariau kirpimui, atėjus į vietą žaliuzės nuleistos, mergina su pašaipia šypsena, nenurodant priežasties kodėl pasakė ateiti kitą kartą. Paklausta, kodėl nebuvo pranešta telefonu toliau neadekvačiai aiškino ateiti kitą kartą. Kauno "Akropolyje".
Likau nepatenkinta Šiauliuose esančiu Buržua salonu. Atėjus savo paskirtu laiku, reikėjo laukti pusvalandį, nes likus 10min iki mano vizito ji tiesiog priėmė kirpti vaikinuką, kuris nebuvo užsirašęs. Bekerpant smeigtuku įdūrė į ausį ir ne šiaip palietė, o taip įdūrė, kad net ašara išbėgo. P.s. vaikinuką kirpo 40min, o mane 10min, nes vėlavo :) tai aš ne tik, kad gavau laukti, tačiau ir gavau prastesnę paslaugą. Niekada negrįšiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Šiaulių Akropolis, viriškas modelinis kirpimas. Kirpėja visiškai ne išmananti savo darbo. Po jos kirpimo plaukus teko gerokai trumpinti. Iskarpe plaukus gabalais, darbas atliktas atmestinai. Įdomu paliko kaip darbdavys daro atranka jei tokia "kirpėja" į darbą priėmė. Labai nusivyliau ir niekam nerekomenduoju ten kirptis.
Labai nusiviliau siauliu akropuolio sita kirpikla. Taip pbajsiai mane dar niekada niekur nekirpo. Kirpejos visiskai nemoka kirpti, ispesiojo plaukur ir viskas.
Sveiki ! Pats geriausias salonas vilniuje, esu sužavėtas Jelenos darbu. Malonus, kokybiskas ir šiltas aptarnavimas ! Sekmes darbuose ! :)
ilgametis klientas - viskas viksta greitai ir operativiai, mergickos su nuotaika, reseptionas su bajeriais visada atsimena maloniai bendrauja. aciu
Labai likau patenkintas kirpejos Brigitos kirpimu, o svarbiausia laikas neprailgsta besidint kedeje :)..maloniai bendrauja..Aciu.
Pats pats blogiausias salonas. Pateikė galimybę užsiregistruoti per mobiliają programele. Užsiregistravau 12:30 manikiūrui pas Sandrą (Vilniaus Akropolis). Smagumas ir prasideda čia: nuvykus sužinau, kad manikiūrininkė neatvyko į darbą. Kai klausiau admistratorės kodėl nepranešė, atsakymas: MES NETURIM JŪSŲ NUMERIO. Klausimas: kodėl Jūs darote galimybę prisiregistruoti su FB paskyra, jei negalit pranešti? Jaučiuosi pažeminta, grubaus ir neprofesionalaus aptarnavimo. Visur ketinu viešinti viešoj erdvei kaip pačią blogiausią patirtį. Tikiuosi iš Jūsų atsaiprašymo
Labai rekomenduoju, kerpamės visa šeima. Patogi lokacija, didelis meistrų pasirinkimas, malonus ir paslaugus kolektyvas. Super
šiandien užsirašiau kirpimui salone ir sudvejojau.Teko skaityti ne vieną neigiamą atsiliepimą apie šį saloną, tačiau atėjus, registratorė mane maloniai patikino, kad paskirs tikrai išmanančią savo darbą kirpėją. Buvo kiek neramu, tačiau pirmas įspūdis nuo įėjimo į saloną buvo geras, todėl nusiraminau ir nusprendžiau surizikuoti ir likau tikrai nustebinta! Per tiek metų kiek lankausi salonuose, taip gerai manęs niekas nebuvo nukirpęs ir sušukavęs. Dėkoju Oksana, džiaugiuosi Tave atradusi!
Siaubingas aptarnavimas! PC Nordika susitariau, kad kirpimas 14:30. Kadangi Vilniuje eismas nenuspejamas, velavau 10min (galiu irodyti). Pries tai dar paskambinau, paklausiau kur juos rasti, kad neieskoti, laiko nesvaistyti. Atejus i vieta visos kedes ir kirpejos uzimtos, kerpa. Pralaukiau 10-15min, viena kirpeja baige kirpti. Paklausiau kada gales mane priimti. Ilgai laukiau atsakymo kol varte zurnala. Sako kada uzsirases esi? Atsakau 14:30, taciau atsiprasau, velavau 10min. Ji pasitarusi su kolege: kad tu pusvalandi velavai! Ka cia kalbi! As sakau paziurekit, yra skambutis, kai Nordikoj buvau, skambinau kaip greiciau jus rasti. Jos tada grubiai: velavai, kita apkirpom. Va, dabar gali eiti ka nors suvalgyti ar dar ka. Juokiasi. Jokio atsiprasau. Nenorejau daugiau veltis i kalbas, atsiprasiau ir isejau. KAIP TAIP GALIMA SU KLIENTAIS KALBETI?! Gailiuosi susigundes sios kirpyklos kainomis!
4 metus buvau nuolatinis klientas, bet po šiandienos skambučio nusprendžiau, kad pas Jus daugiau neisiu. Skambinau į Akropplyje esančią kirpyklą, neatsiliepė. Po kiek laiko perskambino, kad paklaustų "ko norėjai". Net suabejojau ar tikrai iš ten perskambino. Bandžiau pasiteirauti dėl laisvo laiko, išgirdau tik: "ką? nieko negirdžiu", dar kartą pasiteiravus dėl laiko šiam vakarui, atšovė: "nėra vietų" ir kone viso gero.

Na viso gero ir Jums.
Įprastai laiko atsiliepimas neturiu, tačiau šios dienos paslaugų neįvertinti negalėjau. Plovė galva 10 min, kirpo plaukus 10 min. Kai pradėjo džiovinti paklausiau ar čia viskas, nes gal 5 kartus cakstelejo žirklėmis, tai atsakė kad nukirpo viską ką galėjo. Supratau tik tiek, kad pasitaikė labai jau nevykusi kirpėja, kuri moka kirpti tik standartinius vyriškus kirpimas, o atėjus vyrui su ilgais plaukais pasiūlyti nieko negali, geriausių atveju sušukuoti... Esu labai nusivylęs šiuo salonu, tikiuosi daugiau neteks apsilankyti.
2016.09.22 likau labai patenkinta kirpėjos Liudmilos (Klaipėda) darbu kad ir truputuka drebėjo jai rankos, butinai pas ją užsirašysiu sekantį kartą. Ačiū
2015 gruodį turėjau itin nemalonią patirtį salone esančiame Vilniaus Akropolyje. Atėjus į saloną teko mažiausiai penkias minutes stovėti prie administratorės staliuko ir laukti pačios administratorės. Visos aplinkuj sėdinčios darbuotojos viskuo nepatenkintomis minomis apsimetė, kad manęs net nemato. Pagaliau atėjusi iš tolo žiauriai rūkalais smirdanti administratorė net neatsiprašė, tik liepė prisėsti ir laukti.
Tačiau vėlesnis kirpėjos Karinos bendravimas... Atsisėdus į kėdę kirpėja paklausė, kokio kirpimo norėčiau. Trumpai paaiškinau, kad tik tiesaus galiukų patrumpinimo be jokių iškarpymų; kirpėja, atrodo, suprato. Bet išplovus galvą ir šukuojant pigiom šukom išpešus pusę plaukų - tuo supratimu suabejojau. Kirpėja pasiruošė kirpti pirmą srogą ir pamačius, kad daro tą ne taip kaip iki šiol mane tuo kirpimu kirpusios kirpėjos, mandagiai pasiteiravau ar teisingai supratome viena kitą kokio kirpimo norėčiau. Kirpėja susuko labai nepatenkintą veidą ir atsakė, kad žino, ką daro. Tada aš paprašiau prieš toliau kerpant padaryti sklastymą per vidurį, kadangi tik taip visada nešioju plaukus. (Visą tą laiką kirpėja kartojo tik vieną kvailą forumuose išmoktą frazę ir net nesiteikė klausyti, ka šneka klientas.) Kirpėja dar labiau nepatenkinta padarė tą, bet ne per vidurį, o šone. Kai paprašiau pataisyti arba leisti man padaryti sklastymą pačiai, kad abiems būtų lengviau, kirpėja tiesiog grubiai pradėjo džiovinti plaukus ir po minutės išvarė iš salono.
Ar toks elgesys su klientais yra toleruotinas? Ar visgi profesionalas turėtų elgtis kitaip?
Labai nusiviliau Burzua salonu, paskambinusi 2013 metu lapkricio 13 sutariau del vyro kirpimo 2013 metu lapkricio 15 dienai 20.00 valandai. Ateje tiesiog nustebome kad ji net nedirba. Pabandzius susisiekti nurodytu tinklapyje telefonu, po keliolikos skambuciu pakeles viiskis pasake kad niekas nedirba visi isejo. Galu gale mano kaip kliento teises dingo kazkur bedugnen kai si nesusipratima pabandziau issiaiskinti su kito miesto to paties tinklo darbuotuju, ji maloniai isklause ir pazadejo sisisiekti su manim po 5 minuciu bet nei po 5 minuciu nei veliau atsakymo negavau. Matau tik tiek kad ir toliau Lietuvoje nera normalaus poziurio i klienta.
Nemaloniai aptarnavo kirpėja Karina (atrodo), padarė darbą techniškai lyg ir gerai, bet kadangi norėjau pasitarti ir keisti šukuoseną stovėjo visą susiraukus ir pikta, kad nežinau, ko tiksliai noriu, vietoj to, kad maloniai padiskutuotume ir išsirinktume naują šukuoseną, jaučiausi kalta, kad atėjau į tą kirpyklą.. Daugiau neičiau pas ją. Kitą kartą buvau pas Gabiją, ji visai kitokia, labai šauni ir draugiška.
Arturas 2013-03-02 13:42:42
sveiki siandien tai yra 2013.03.02 kazkur apie 12:30-1h kirpausigelvonu kirpykloi vixija labai likau nepatenkintas viena kirtpeja vardo nepamenu bet tokia pagyvenusi sviesiu plauku ta laika jos dvi buvo viena tamsi kita sviesi su pirma apkirpo netaip kaip norejau teko viska su masinele ir labai trumpai,kirpejai drebejo rankos visos..i breze ausi is galo su masinele
Spek kodel rankos drebejo, balvone. :]
Kirpykla savo internetiniame puslapyje skelbiasi, kad užsiima plaukų kirpimu ir dažymu, tačiau paskambinus užsiregistruoti, buvau maloniai nustebinta atsakym "mes tuo neužsiimame". Nieko sau.
sveiki siandien tai yra 2013.03.02 kazkur apie 12:30-1h kirpausigelvonu kirpykloi vixija labai likau nepatenkintas viena kirtpeja vardo nepamenu bet tokia pagyvenusi sviesiu plauku ta laika jos dvi buvo viena tamsi kita sviesi su pirma apkirpo netaip kaip norejau teko viska su masinele ir labai trumpai, kirpejai drebejo rankos visos..i breze ausi is galo su masinele

Masažo Namai
Adresas: Vilniaus g. 10, LT-01103 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; mokymo kursai; spa centrai.
UAB “Masažo namai” veiklos kryptys: Įvairūs masažai; Kūno, odos puoselėjimo, grožio procedūros; Masažo kursai Vilniuje; Prekiaujame eterinių aliejų mišiniais, skirtais masažui; Prekiaujame visa masažui reikalinga įranga – nuo masažavimo stalų iki bazalto akmenų. Kur geriausi masažai Vilniuje? Pas mus! Įsigykite...

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams, kirpykloms, masažo salonams ar kt. Nuolat ieškome naujų tiekėjų, kurie siūlo ir patrauklias kainas bei naujausius...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Rusų dramos teatras sezoną pradeda J. Vaitkaus premjera
Rusų dramos teatras sezoną pradeda J. Vaitkaus premjera 09-18 19:26
Lietuvos rusų dramos teatras (LRDT) 74-ąjį sezoną rugsėjo 20 ir 21 dienomis pradės Jono Vaitkaus režisuoto spektaklio "Tryliktas apaštalas, arba Debesis kelnėse" premjera pagal rusų poeto...
Kauno mokslininkai sukūrė išmanų pakabuką, stebintį senjorų sveikatos būklę
Kauno mokslininkai sukūrė išmanų pakabuką, stebintį senjorų sveikatos būklę 09-18 19:16
Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai vysto senyvo amžiaus žmonių stebėsenos sistemą, kuri stebi jų sveikatos būklę ir prireikus automatiškai iškviečia pagalbą. Sistema įdiegiama...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%