VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vivus sanus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vivus sanus

Atsiliepimai apie UAB "Vivus sanus"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vivus sanus"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Didelis Ačiū nuostabiai Vivus Sanus klinikos komandai. Nuo pirmo skambučio į kliniką viskas tobula ir profesionalu. Kainos tikrai nesikandžioja.Su dukra vargau metų metus dėl dantų tvarkymo. Tik Vivus Sanus klinikos dėka dukra gali būti laiminga, plačiai šypsotis ir neturėti nei vieno sugedusio danties! Ši klinika mano 17-metei buvo tikras atradimas! Ačiū! Ačiū! Ačiū!❤️
Atsakyti
Š. m. spalio 23 d. šioje klinikoje gydėme dantis su sedacija 4 metų berniukui. Jaučiu labai dideli dėkingumą specialistams ir visam personalui. Kol laukėme procedūros, vaikas žaidė žaidimų erdvėje, kurioje gausu žaislų, patogi odinė sofa prižiūrintiems tėvams. Gydytojas-anesteziologas buvo ypač malonus ir profesionalus: prieš procedūrą aiškiai, detaliai, nuosekliai, išsamiai paaiškino kas ir kaip bus atliekama, atsakė į klausimus, suteikė papildomos informacijos. Bendraujant susidarė įspūdis, kad žmogus labai myli savo darbą. Pradžioje vaikas per kaukę kvėpavo medicininėmis dujomis. Visą tai anesteziologas atliko žaidybiškai: pavaidino su žaisliuku, pakvietė vaiką "pripūsti balioną". Labai aukštas lygis, nes siekiama ne tik atlikti medicinos procedūrą, bet ir rūpinamasi paciento emocijomis. Dantis vaikui gydė gydytoja-odontologė Aušra Grigaitienė. Ačiū gydytojai už profesionalų darbą, patarimus dėl liežuvio pasaitėlio ir dantų priežiūros rekomendacijas. Ačiū visam personalui, kuris prisidėjo prie mūsų vaiko dantų gydymo. Registratūros darbuotojai labai malonūs ir išsamiai, nuoširdžiai atsako į klausimus (skambinau kelis kartus).
Bendrai paėmus "Vivus Sanus" suteiktą paslaugą vertiname labai gerai. Kainas nemažos, bet verta mokėti, nes atperka personalo profesionalumas, malonus elgesys, šiuolaikiška aplinka bei labai lankstus darbo laikas (vaikui dantis gydė sekmadienį).
Džiaugiamės pagydytais vaiko dantimis ir siunčiame šilčiausius linkėjimus "Vivus Sanus" personalui.
Atsakyti
2022.07.18
Paliekame tik geriausius atsiliepimus, dirba patys nuostabiausi savo srities specialistai, dantukų gydytoja ir anesteziologė viska taip išsamiai paaiškino, nuramino.
6 metu dukrytei su narkoze sutaisė 4 pieninius dantukus ir 2 dantukus klibančius pašalino, nes už jų jau išdygęs buvo naujas.
Du metus kankinomes ir niekaip neprisileido nei vienos šaunios stomatologės.
Ačiū!????????????
Atsakyti
Tik patys geriausi atsiliepimai. Viską atliko profesionaliai, greitai, bendravimas malonus. Labai dėkinga už išsaugotus dantukus.
Atsakyti
jei norite būti išvadinti padugnėm, būtinai kreipkitės į šią įstaigą, jie su malonumu tai padarys ???? p.s. išvadino, nes atšaukėme vizitą likus mažiau nei para laiko. buvo kreiptasi iš kito miesto, užsirašius vizitui su siuntimu 10 ryto, po keletos valandų gavau taloną sekančiai dienai į viešą įstaigą, kurioje man kainuos 0€ vaikui sutvarkyti dantis. paskambinus šiandien ryte 8 val ir paprašius atšaukti vizitą, nes tiesiog radome vietą, kur mokėti nereiks, buvau išvadinta ne viso proto ir padugne.
taigi ačiū vivus sanus, gyvenime jūsų nerekomenduočiau net priešui. tikiuosi, kad jūsų įstaiga ilgai nebeišsilaikys ir užsidarys. palinkėčiau geros kloties, bet susilaikysiu.
Atsakyti
Klientas 2021-09-14 10:27:18
Uzsiregistravau. Bet paskui paskambino ir pasake kad uz "kovidines priemones 50 eur." Sakau sorry netinka. Tai direktorius isvadino KIAULE KURI IESKAU PASLAUGU UZ DYKA!!! Zemas lygis!!!
Jus uzsiregistravot, nesiruoset ateiti ir apie tai nepraneset.Va cia yra aukstas lygis.Pinigai cia visai nefiguravo.
Atsakyti
Uzsiregistravau. Bet paskui paskambino ir pasake kad uz "kovidines priemones 50 eur." Sakau sorry netinka. Tai direktorius isvadino KIAULE KURI IESKAU PASLAUGU UZ DYKA!!! Zemas lygis!!!
Atsakyti
Tik geriausi atsiliepimai
Atsakyti
Šioje klinikoje mano vaikas lankosi nuo pirmo dantuko išdygimo. Keli metai reguliariai važiuojame tikrintis dantukų, poreikiui esant ir dažniau. Džiaugiuosi ir esu labai patenkinta greita registracija, maloniu aptarnavimu ir žinoma mokėjimu tinkamais būdais, , prieiti' prie vaiko. Paskutinio apsilankymo metu labai didelį įspūdį paliko gyd. Simona Dauparė - puiki, maloni gydytoja. Į visus rūpimus klausimus atsakė nuo a iki z. Klinikos vadovui, gyd. odontologams ir kitiems darbuotojams dėkoju už pagalbą, supratingumą, išklausymą ir pasitikėjimą. Iki malonaus.
Atsakyti
Vivus sanus 2020-10-20 09:42:27
Sveiki, sekmadienį jūs sumokėjote 46 eurus už skubią pagalbą ir nuotrauką, o ne už vienkartines medžiagas. Iš gydytojo kabineto išėjęs pacientas nepasveiksta akimirksniu. Protingiau atrodo kai žmogus kalba ar rašo tai, ką supranta, o ne tai ką jam pašnibžda dangus
Nu taip, sumokėjau 46eurus?ar tikrai, žiūrėkite prisegta foto.Čia tik smulkmena, tie pinigai. Daktarui jokių pretenzijų, nes dirba kaip gali. Minusas įmonės vadovams, kuriems rūpi tik pinigai ir apšmeižti kitas odontologijos klinikas, kad ten dirba neišmanėliai.
Paskui daugelis savęs klaus, kokio velnio aš ten važiavau. Mano nuomonė yra tokia, patirtis baisi.
Atsakyti
Antanas 2020-10-19 17:28:12
Už vienkartinės priemonės 30eurų, gėda turėtų būti. Dirba sekmadieniais, bet naudos iš to nulis, ateini su skaudančiu ir išeini su dar labiau skaudančiu. Daktaras ten geras, bet dirba greičiausiai už minimumą, dėl to pavargęs.
Sveiki, sekmadienį jūs sumokėjote 46 eurus už skubią pagalbą ir nuotrauką, o ne už vienkartines medžiagas. Iš gydytojo kabineto išėjęs pacientas nepasveiksta akimirksniu. Protingiau atrodo kai žmogus kalba ar rašo tai, ką supranta, o ne tai ką jam pašnibžda dangus
Atsakyti
Už vienkartinės priemonės 30eurų, gėda turėtų būti. Dirba sekmadieniais, bet naudos iš to nulis, ateini su skaudančiu ir išeini su dar labiau skaudančiu. Daktaras ten geras, bet dirba greičiausiai už minimumą, dėl to pavargęs.
Atsakyti
Prieš metus į 6 metu vaiko dantys sukišus 600eu, po metu drasko pačiu sudėtas pliombas lauk ir nuteikinėja, kad vėl taspats laukia. Gydytojai iš tiesu malonus, bet aišku kur tau nebus malonus kai tokius pinigus palieki :D.Uždeda ant priekiniu dantu breketus kurie po dvieju dienu nukrenta. Nuvažiavus pakartotinai susimoki pinigus už ju uždėjima. Tai ar čia normalu ?Kur garantinis kažkoks ? Ir dar vienas pastebėjimas nei per viena vizita kuriu buvo tikrai nemažai nebuvo pateiktas kvitas
Atsakyti
Tikrai verta! 7 metų mergaitei vienu kartu išrovė 2 klibančius dantukus, užplombavo 7 skyles, ir padengė silantais nuolatinius. Procedūra užtruko pusantros valandos, po to apie valandą išmiegojo atsibudimo palatoj. Prabudo linksma, su šypsena- kad nieko nejuto, o dantukai jau sutvarkyti. Kas dar abejoja- tikrai galite nebekankinti vaiko ir rinktis gydymą su sedacija. Mes anksčiau esame užplombavę vieną skylutę, bet po to- vaikas nebeišsižioja, nors bandėme ir papirkti gražiuoju, ir gąsdinti baisiais supuvusiais dantimis- niekas nepadėjo....
Sudėtingiausia buvo tik pasidaryti kraujo tyrimą prieš procedūrą- kadangi imamas veninis kraujas, buvo reikalų pataikyti ir iškentėti, bet tai atlikom savo poliklinikoj. Vivus sanus pasitiko malonus personalas, anesteziologas viską paaiškino, odontologė aptarė gydymo planą, davė tolimesnes rekomendacijas. Namuose prikalbinkit vaikutį pakvėpuoti per kaukę- tik tokią procedūros pradžią prisimins, kad nebijotų klinikoje. Gavusi linksminančių dujų, pakvėpavo, tada šiek tiek migdančių- ir išsijungė. Tada buvo migdoma i/v vaistukais, kurie pakankamai greitai išsivaikšto. Jokio pykinimo, jokio skausmo- džiaugiamės, kad pagaliau susitvarkėm! Kainos 30- 50 eur plombavimui, sedacija su siuntimu nemokama. Rekomenduoju, ačiū klinikai!
Atsakyti
Labai nerealus kolektyvas ir vadovas, moka elgtis su vaikais. 10/10 Dantukų gydymas vaikui atliktas be priekaištų, tėvai laimingi vaikas laimingas. plombos uždėtos labai gražiai kruopščiai, net nematyti kad būtų jos.
Didelis ačiū!
Atsakyti
Labai esu patenkinta šia klinika vaikui tvarkė dantukus su narkoze, visi buvo labai malonus sesutės, daktare, vadovui visiems labai ačiū, vaikas puikiai jautėsi ir isejo su gražiais dantukais, Rekomenduoju
Atsakyti
Komentarų labai daug ir įvairių, deja, paskaičiau tik šiandien. Po šiandieninio vizito paliksiu atsiliepimą apie įspūdžius klinikoje.
Atsakyti
Dukrai su narkoze taisė 4dantis ir 8rovė..visa eiga procedūrų buvo maloniai ir smulkiai paaiškinta.po procedūrų paguldė į palata kol pabus ir pilnai atsigaus. Kol budinomės o tai truko pora val. Labai maloniai rūpinosi mažiausiai 5kartus buvo atėją pažiūrėti kaip laikosi.palata su kondicionieriumi erdvi, puikiai sutvarkyta personalas malonus..dantukai puikiai gija..mes labai patenkinti..
UAB "Vivus sanus"
2018-12-24 16:45:20 IP 2i24rus6
Atsakyti
Monika 2018-09-14 19:16:59
Katik gryzom. Dukrai 6 metai dantukai baisus istikruju. Laukem jau metai eilej i zalgirio klinika. Pries pora dienu sutino desine puse. Gavom siuntima ir rade laisva vieta nulekem su dziaugsmu. Uzmigde apziurejo atejo ir pasake is 19 dantu reik tvarkyt 15. Sutinku dantukai sugede todel ir laukem eilej. Pasakiau kad tvarkytu kol kas tik desine puse nes sutine ir skauda na nesu milijoniere ir negaliu sau leist 700 euru is kart sumoket. Esu vienisa mama. Ir ka jus manot atnesa vaika po operacijos israutas dantukas kairej pusej o ne desinej. Kai paklausiau ka cia padaret daktare dingo. Nulekiau ieskot pradejo irodynet kad AS RODZIAU KAIRE PUSE! Bet juk akivaizdu buvo jog desine! Galiausiai dingo ir daktare ir anestiozologas! Pasake isvazevo. Atejo pats ponas direktorius paklause kaip jauciames kai pasakiau kad ne ta puse sutvarke pradejo rekt saukt kad iskvies vaiku teises kad norvegijoj atimtu man vaika! Pazadino vaika po narkozes vaikas issigando pradejo klykt o jis ir toliau reke. Jam buvo pasakyta graziai nustokit rekt vaika gazdinat tai dar tokiu tonu pasake: la tu pasakei? Galvojau snukin gausiu. Taip pas vaika sugede dantukai po truputi tvarkom. Net administratore pasikeite kuri mate kaip as rodziau jai kaire puse nors jos net nebuvo! Pirmadieni bus isimami irasai is ukmerges daktaru ir ponas direktorius bus paduotas i teisma!! As suprantu visi klustam bet atsiprasyk o ne vos i snuki duok! Siuntimo turbut net neskaite. Juk kai istinsta zandas negi nesimato?? Vaikas atsipeikejes paklause mama o kodel man isrove ne tuos kur skauda? Nuotraukas turiu istinusio vaiko ir po rovimo.
Situacija baisi.Visa burna pūliuose.Praktiškai visus dantis tvarkyti reikia skubiai.Gydytoja sutvarkė patį sudėtingiausią.Per septynerius darbo metus antrą tokį apleistą vaiką matom.Šioje situacijoje nėra net apie ką diskutuoti
Atsakyti
Kokia visa burna puliuose?! Nebenusisnekekit. Kazkodel dantukai sutvarkyti jau. Zalgirio klinikoj sutvarkem, beja nereikejo israuti tiek kiek jus saket. Gyditoja sutvarke sudetingiausia?? Bet mes atvaziavom tvarkyt skubiai ta kuri skaudejo. Siuntimo neskaitet! O direktorius isvis patyliu. Sitaip rekti kad net vaikas po narkozes issigandus pradejo vergti!! Geriausia ginyba puolimas.. gaila kad pries tai komentaru neskaiciau apie sita klinika, ir apie teista jos direktoriu!!
Atsakyti
Katik gryzom. Dukrai 6 metai dantukai baisus istikruju. Laukem jau metai eilej i zalgirio klinika. Pries pora dienu sutino desine puse. Gavom siuntima ir rade laisva vieta nulekem su dziaugsmu. Uzmigde apziurejo atejo ir pasake is 19 dantu reik tvarkyt 15. Sutinku dantukai sugede todel ir laukem eilej. Pasakiau kad tvarkytu kol kas tik desine puse nes sutine ir skauda na nesu milijoniere ir negaliu sau leist 700 euru is kart sumoket. Esu vienisa mama. Ir ka jus manot atnesa vaika po operacijos israutas dantukas kairej pusej o ne desinej. Kai paklausiau ka cia padaret daktare dingo. Nulekiau ieskot pradejo irodynet kad AS RODZIAU KAIRE PUSE! Bet juk akivaizdu buvo jog desine! Galiausiai dingo ir daktare ir anestiozologas! Pasake isvazevo. Atejo pats ponas direktorius paklause kaip jauciames kai pasakiau kad ne ta puse sutvarke pradejo rekt saukt kad iskvies vaiku teises kad norvegijoj atimtu man vaika! Pazadino vaika po narkozes vaikas issigando pradejo klykt o jis ir toliau reke. Jam buvo pasakyta graziai nustokit rekt vaika gazdinat tai dar tokiu tonu pasake: la tu pasakei? Galvojau snukin gausiu. Taip pas vaika sugede dantukai po truputi tvarkom. Net administratore pasikeite kuri mate kaip as rodziau jai kaire puse nors jos net nebuvo! Pirmadieni bus isimami irasai is ukmerges daktaru ir ponas direktorius bus paduotas i teisma!! As suprantu visi klustam bet atsiprasyk o ne vos i snuki duok! Siuntimo turbut net neskaite. Juk kai istinsta zandas negi nesimato?? Vaikas atsipeikejes paklause mama o kodel man isrove ne tuos kur skauda? Nuotraukas turiu istinusio vaiko ir po rovimo.
Atsakyti
Nuoširdžiausias ačiū visai komandai, o ypač stomatologei VARŽINSKAITEI KRISTINAI ir anesteziologui BLIEKAI JUSTINUI už dantukų gydymą su sedacija 6 metų merginai. Jei teks grįžti, tai tik į Vivus sanus. Bendravimas, pagalba, visų situacijų išaiškinimas bijantiems tėvams :) 15 balų iš 10 !!! Po poros valandų nuo atvažiavimo, išvažiavome namo su sutvarkytais dantukais ir laimingos :)
Atsakyti
Ten fantastika. Ateik su skylute ir pasakyk kad reikia uzpliobuoti, tai numarina nerva, o paskui siulo protezuoti. Zodziu ateik su savais dantimis, tai padarys viska kad iseitum su protezais ir dar pabandys ivardinti 10 priezasciu kodel protezai yra geriau nei savi dantys.
Kristina ir Migle
2017-07-07 17:30:08 IP 2fbas5sd
Atsakyti
Mano dukrai, 7 m. Miglutei, supūliavo krūminis dantis, kurį bandė gydyti ir norėjo ištraukti, bet dėl baimės Dantų Karalienėms ir švirkštams niekaip nepravėrė burnos, todėl buvo nuspręsta šalinti dantį bendrinėje nejautroje. Rinkomės kliniką, kurioje buvo galima gauti paslaugą greičiausiai, ir šiuo atveju labai pasisekė ne tik dėl to, bet žmogiškasis veiksnys- bendravimas, informacijos pateikimas, bendravimas su vaiku, išaiškinimas dėl ko, kas ir kaip bus, ir ką daryti po operacijos buvo 10 iš 10. Po pirmos minutės buvau rami ir užtikrinta kad viskas bus gerai ir kad mano vaikas gerose rankose. Norim padėkoti gydytojui anesteziologui, odontologei, medicinos personalui už nuoširdumą ir profesionalumą, linkim šios įstaigos darbuotojams ir vadovams gero gyvavimo ir geros karjeros. Linkejimai iš Kauno.
Atsakyti
Malonumu ieskom... bet brangu danties liekanos traukimas 80 euru
Atsakyti
Patys geriausi atsiliepimai vaikų odontologams.Esame labai patenkinti jų komandiniu darbu gydant su narkoze, vienu metu, net 5 dantukus.Ačiū Jums už profesionalumą, nuoširdų bendravimą ir palaikymą.
UAB "Vivus sanus"
2017-04-21 10:18:43 IP 2i24rus6
Atsakyti
UAB "Vivus sanus" 2017-04-19 13:16:04
UAB "vivus sanus" klinika
Vieno danties kanalo sugydymas - tai ne tik kanalo praėjimas. Kanalo praėjimas dirbant mikroskopu - 30 eurų; kanalo išplatinimas - 30 eurų, kanalo užplombavimas - 30 eurų, nuskausminimas - 6 eurai, nuotrauka - 6 eurai. Tai tokiu būdu ir susidaro 100 eurų. Gydytojas visada išaiškina, kas būna neaišku pacientui.
Tokiu atveju pravalė ne vieną, o daugiau kanalų. Laikina plomba - 10 eurų. Kainos griežtai pagal kainyną ir pacientas moka tik už tai, ką gydytojas padaro. Viskas surašoma ir paaiškinama.
Atsakyti
UAB "Vivus sanus" 2017-04-19 13:16:04
UAB "vivus sanus" klinika
Vieno danties kanalo sugydymas - tai ne tik kanalo praėjimas. Kanalo praėjimas dirbant mikroskopu - 30 eurų; kanalo išplatinimas - 30 eurų, kanalo užplombavimas - 30 eurų, nuskausminimas - 6 eurai, nuotrauka - 6 eurai. Tai tokiu būdu ir susidaro 100 eurų. Gydytojas visada išaiškina, kas būna neaišku pacientui.
Tame ir reikalas, kad ne sugydymas. Praejimas - 30 euru, nuotrauka - 6 eurai, laikina plomba - 30 euru? Kainininke parasyta 10 euru, bet tiek to... Tai stai, buvo atlikta tokia eile veiksmu. Teisingai, gydytojas visada isaiskina, kas buna neaisku.
UAB "Vivus sanus"
2017-04-19 13:16:04 IP 2i24rus6
Atsakyti
Paciente 2017-04-15 21:14:26
Kainorastyje kainos vienos, o atejus gydytis jos padvigubeja. Jei vieno kanalo praejimas kainuoja 20-30 Eu, tai kokiu budu susidaro 100 Eu suma? Sprendziant is praleisto laiko gydytojos kabinete, praejimas sudetingas nebuvo, nes uztruko maximum 15 min. Nesuprantu zmoniu, kurie daro viska, kad tik antra karta pas juos niekas nenoretu grizti.
UAB "vivus sanus" klinika
Vieno danties kanalo sugydymas - tai ne tik kanalo praėjimas. Kanalo praėjimas dirbant mikroskopu - 30 eurų; kanalo išplatinimas - 30 eurų, kanalo užplombavimas - 30 eurų, nuskausminimas - 6 eurai, nuotrauka - 6 eurai. Tai tokiu būdu ir susidaro 100 eurų. Gydytojas visada išaiškina, kas būna neaišku pacientui.
Atsakyti
Kainorastyje kainos vienos, o atejus gydytis jos padvigubeja. Jei vieno kanalo praejimas kainuoja 20-30 Eu, tai kokiu budu susidaro 100 Eu suma? Sprendziant is praleisto laiko gydytojos kabinete, praejimas sudetingas nebuvo, nes uztruko maximum 15 min. Nesuprantu zmoniu, kurie daro viska, kad tik antra karta pas juos niekas nenoretu grizti.
Atsakyti
tapati situacija kaip ir daugeliui cia, kai ateini pliomba isideti o prie kasos suzinai, kad tau pravale kanalus ir palinki sekmes susimoket 300-400euru kai atsinesei iki 100 nes pliomba tai tik iki 50ties kainuoja. Nors imk ir sok ten vietoj pro langa uzsimust. Pabandai aiskintis del prastos konsultacijos tai siullo nezdintis pas kitus. Turiu daugiau prastu atsiliepimu, bet nesidalinsiu, kad neatsektu kas as tokia.
Atsakyti
Ausra 2015-03-24 20:13:47
Lankiausi, sioje klinikoje, esu labai patenkinta.Pasijutau, zmogumi, malonus bendavimas, demesys.Ypac esu dekinga, gyditojui Kesminui, uz puikiai atlikta darba, demesi pacientui, naudingus patarimus.Man buvo svieciams skrandis, procedura nebuvo tokia nemaloni.Didelis, ACIU, visam kilnikos personalui.
cia ziurint kaip pasiseka, bet patirtis rodo savo, nes pinigu irgi norisi privacioje klinikoje
Atsakyti
pamises 2012-10-08 19:53:04
cia odontologijos klinika, o ne greitas kreditas :D
saziningesne dantistė bent pinigu antrakart plombuojant nebeimtu...siaip, vadovas tartum butu girtas planu nesuprasi "per diena padarysim visa burna", yra kur pigiau atlieka, gainioja pacienta su konsultacijom, jeigu daktare plombavo, tegu šis neironizuoja ar protezavo "Zerek" aparatu...
Atsakyti
Tik 22-ro vivus sanus neplombuokit, geriau mini implanta, stipriau spaudžiant atsiklijuoja, o pinigus tai sumokam
Atsakyti
Klientė 2015-11-28 14:25:15
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vivus Sanus kliniką. Visokių atsiliepimų skaičiau, tačiau manęs ši klinika nenuvylė. Tvarkiausi dantis, burnos higieną ir viskas puikiai. Odontologės labai paslaugios ir profesionalios :)
viena karta paziurejo burna viena, kita karta kita dantistė, net peršviest uzsimanė, kai seniai pasakiau kad kitais metais, nes norint dėti 3 dantis reikia ilgint arba traukt ir dėt implantus tik pinigu tūkstančiais neturim o gal ir neturėsim
Atsakyti
Likau labai patenkinta šioje klinikoje suteiktų paslaugų kokybe bei maloniu tiek vadovo, tiek personalo aptarnavimu. Pirmą kartą šioje klinikoje teko apsilankyti prieš 4 mėnesius dėl danties skausmo. Abejojau, ar dantį pavyks išsaugoti. Suteikus skubią pagalbą ir operatyviai įvertinus danties būklę, buvo išsamiai paaiškinta apie gydymo eigą ir tolimesnę perspektyvą, nors konsultacijos neprašiau. Joks mokestis už tai nebuvo imamas. Profesionalaus bei atsakingo mane aptarnavusios specialistės darbo dėka, dantį pavyko ne tik išsaugoti, bet ir estetiškai tobulai sutvarkyti. Ateityje taip pat žadu kreiptis į šią kliniką.
Atsakyti
Klientė 2015-11-28 14:25:15
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vivus Sanus kliniką. Visokių atsiliepimų skaičiau, tačiau manęs ši klinika nenuvylė. Tvarkiausi dantis, burnos higieną ir viskas puikiai. Odontologės labai paslaugios ir profesionalios :)
šiaip pinigu karta, skambinėja kaip kokiam pažeidėjui, kviečia dantisčių konsultacijai po 2 kartus kas seniai aisku ir plika akimi matoma tik i knygute isegt nori, švitina rentgenu, tik bapkiu klausimas lieka
Atsakyti
Kainos tikrai protu nesuvokiamos, dantis pigiau ir greičiau Vokietijoje susitvarkyti galima nei Vivus sanus. Užsiregistravau į Vivus sanus kliniką užplombuoti viena dantį kuriame buvo nedidele ertmė. Bet gydytoja padariusi rentgeno nuotrauka man pasakė, kad reikia tvarkyti ir šalia esanti dantį, kuriame jokiu pažeidimu ar skausmo nebuvo. Patikėjusi gydytojos kompetencija sutikau. Tapačia diena pragręžusi dantį, gydytoja vėl man sako: bet žinokit tam dantį reikia tvarkyti ir kanalus nes jums dabar ta dantį gali pradėti skaudėti. Bijodama skausmo sutikau, kad tvarkytu ir kanalus, bet net neįsivaizdavau, kad vieno danties kanalų sutvarkymas Lietuvoje gali kainuot 466 EURUS (1609lt). Ir čia tik vieno danties kanalų valymas, formavimas ir plombavimas. Per du vizitus sumokėjau 284 eurus, ir keturias valandas praleidau gydytojos kėdėje, bet dantis dar nesutvarkytas ir skaudamas (nors prieš apsilankymą Vivus sanus danties neskaudėjo). Reikia ir trečio vizito, ta pati dantį tvarkyti. Trečiam kartui dar dvejoms valandoms turėjau pas juos užsirašyti. Dabar jau klausiu kiek man kainuos trečias kartas, gydytoja paskaičiavo: dar reikės 182 eurų (čia butu 4 kanalu plombavimas 120 eurų, laikinos plombos, rentgeno nuotrauka, vaistai...62 eurai). Taigi teko registruotis į kita privačia klinika pabaigti tvarkyti dantį, paslaugos kainavo 300% pigiau nei Vivus sanus. Kitoje klinikoje už kanalų plombavimą sumokėjau 55 eurus, o Vivus sanus bučiau turėjus sumokėti 182 eurų. Bandžiau aiškintis dėl kainų ir su Vivus sanus vadovu. Klausiu jo: ar jus žinot kiek Lietuvoj žmonės uždirba? Kaip gali žmogus uždirbdamas 300 eurų, dantis susitvarkyti? Jis su ironija atsako: tai kas neturi pinigu tas eina į poliklinika su bobutėm eilei sėdėti. Tai jau geriau poliklinikoje pasėdėti, nei pas tokius nesąžiningus medikus gydytis. Daugiau kojos nekelsiu į šita "kliniką".
Atsakyti
Višiskas neprofesionalumas, dirba žmones surinkti atlikti praktika nieko nežino ir nesupranta apie dantu gydima
Kainos nesuvokiamos protu !!!!!!!
Bent kurioje Vilniaus Klinikoje per pus pigiau !!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vivus Sanus kliniką. Visokių atsiliepimų skaičiau, tačiau manęs ši klinika nenuvylė. Tvarkiausi dantis, burnos higieną ir viskas puikiai. Odontologės labai paslaugios ir profesionalios :)
Atsakyti
Nuosirdziai dekoju vivus sanus kolektyvui. Lankiausi sioje klinikoje 3 kartus. Vsi dantystai pridirbo nesamoniu su dantimis vaikams o si klinika gelbejo situacija. Kainos tikrai nesikandziojo personalas malonus vaikai patenkinti. Viska graziai paaiskina vaikus nuramina ir tikrai nuosirdziai padaro darba taigi dar karta aciu
Atsakyti
Istaiga turbut skirta tik medicinini issilavinima turintiems pacientams.Po kiekvieno vizito pakisama pasirasyti, kad su gydimu sutinki ir pretenziju neturi.Is kur paprastam zmogui zinoti kokia turi buti gydymo eiga ? Jei po pusmecio islys gydymo trukumai - pats busi kaltas nes sutikai su netinkamai atliktu darbu.Kazin ar tikrai vartotoju teises taip nepazeidziamos ?
tiesiog pacientė
2015-06-05 23:34:00 IP 2andmgdr
Atsakyti
Iš Panevėžio miesto žmonėms, kurie norėtų šalinti apgamus, iš savo praktikos siūlyčiau geriau jau truputį daugiau sumokėti ir nueiti į Bružienės kliniką negu į Vivus Sanus, Bružienės klinika nors sugeba pasamdyti geresnius gydytojus atvažiuojančius (kaip ir Vivus Sanus atveju) iš kitų miestų, arba važiuoti į Vilnių, Kauną, t.y. ten kur geresni specialistai, aišku, kaina vėlgi gali būti didesnė, bet ten padarys viską, kaip nori pacientas ir nereikės kęsti nemandagių, pašaipių gydytojų, kur nieko nepaaiškina normaliai. Be to, atsižvelkit į tai, kad gali pakilti konsultacijos kaina Vivus Sanus, kaip kad mano atveju, kai registravausi telefonu, sakė, kad 12 eurų, o po realios konsultacijos, padidėjo iki 25 eurų ir nebuvo paaiškinta kodėl. Visa laimė, kad apgamo šalinimo kaina nepakito, nes čia atskira kaina
tiesiog paciente
2015-06-05 23:02:56 IP 2andmgdr
Atsakyti
Sveiki, teko apsilankyti šioje klinikoje pas odos gydytoją. Likau labai nepatenkinta gydytojos aptarnavimo kokybe, gydytojos nepagarbiu bendravimu, pašiepiančiu kalbėjimo tonu. Atėjau į konsultaciją dėl apgamų ir jų šalinimo. Turėjau klausimų, norėjau, kad pakomentuotų mano situaciją (daug apgamų, yra apgamų pakitimų, ką daryti, kaip šalinti). Atsakymai poros žodžių, neišsamūs, atrodo, kad vos ne reikia man jaustis pamalonintai, kad ji išvis šneka su manimi. Kad žodį ištaria. Kitas dalykas, kuris man nepatiko, kad prieš šalinant apgamą prašiau, kad suleistų nuskausminamųjų į tą vietą, kad nujautrintų, nes šalino išdeginant, o aš labai jautri, bijau skausmo. Tai ji kategoriškai sakė, kad nereikia nuskausminamųjų, nes TIKRAI neskauda, nieko nejausiu ir taip. Aš vis tiek prašiau, kad nuskausmintų, nes yra šalinę anksčiau, tai irgi nujautrino tą vietą, nes tikrai skauda, nenorėjau net pagalvoti, kad nenujautrins. O ji vis tiek savo, nenujautrino kaip kad prašiau. Pavyko išmaldauti (parbrėžiu žodį "išmaldauti"), kad nors kažko uždėtų, kad nors truputį apmalšintų.. Tai nepatenkita veido išraiška užpurškė šaldančio purškalo, kad nors kiek nujautrintų. Ir dar taip susako viską, kad atrodo, jog aš nusišneku, kaip kokia maža mergaitė prašau saldainuko... Kitas dalykas kas nepatiko, kad reikia jos visko klausti, nes pati nieko nesako, keliais sakiniais trumpai, atrodo, kad konsultacijai skirtas laikas 5, na jau maks 10 min. Ir reikia greičiau pacientą išgrūsti. Kitas dalykas, kas nepatiko, kad po visko nuėjus i registratūrą, pasirodo, kad pakilo kaina - padvigubėjo kaina už konsultaciją (dėl šalinimo kainos tai viskas gerai). Gal kad perdaug laiko užgaišinau... Mandagiai paaiškinau, kad gal klaida įsivėlė, nes kai tik registravausi anksčiau telefonu, registratūroje man aiškiai pasakė visai kitokią pačios konsultacijos kainą, kodėl ji pakilo. Registratorius vyras nežinojo atsakymo, atsakymas, kad taip sakė gydytoja. Jokio objektyvesnio atsakymo nebuvo. Tiesa, dar kas man nepatiko, kai sėdėjau kabinete, tas registratorius paskambino į kabinetą ir pasakė, kad greičiau baigtų gydytoja konsultaciją su manimi, nes už durų laukia kiti pacientai, tipo darosi eilė.. Aš viską girdžiu, bet niekam nė motais kad aš girdžiu, nors būtų užglaistę visa tai kažkaip.. Man viskas nepatiko, jokios pagarbos pacientui, apsoliučiai, bet neturėjau iš ko rinktis, man reikėjo, kad panaikintų apgamą, neturėjau laiko vėl ieškoti kur kitur galima šalinti, ar vykti į kitą miestą, plius vasara, norėjosi kuo greičiau viską užbaigti.. Išvada, priregistruoja daugybę žmonių, gydytoja samdoma iš kito miesto, stengiasi kuo greičiau juos pravaryti, kad kuo daugiau pavyktų uždirbti, suprantu, kad naujai atremontuotos patalpos, viskas turi atsipirkti, bet..
Atsakyti
Užrašiau dukrą dantų balinimo procedūrai, po jos ji gryžo su paraudimu aplink burną, kitą dieną išbėrė vandeningomis puslėmis.Parašiau klinikai emeilą, deja nematė reikalo atsakyti, tuomet pasiskambinau, deja buvo pareikšta, kad tai nelabai juos domina, dukra prieš procedurą pasirašė, kad pretenzijų neturės ir jų mes reikšti neturim teisės.Vienu žodžiu, jokios abipusės diskusijos, pinigai ir nemaži paimti, už pasekmes neatsako kliento problemos yra pačio kliento reikalas.
Atsakyti
Lankiausi, sioje klinikoje, esu labai patenkinta.Pasijutau, zmogumi, malonus bendavimas, demesys.Ypac esu dekinga, gyditojui Kesminui, uz puikiai atlikta darba, demesi pacientui, naudingus patarimus.Man buvo svieciams skrandis, procedura nebuvo tokia nemaloni.Didelis, ACIU, visam kilnikos personalui.
Atsakyti
Taip pat ir man teko''garbe''apsilankyti sioje liudnai pagarsejusioje klinikoje bent kelis kartus.Pirma karta buvo salinamos issipletusios kraujagysles lazeriu.Kadangi ta procedura buvau atlikusi kitoje klinikoje-buvo su kuo palyginti.Proceduras atliko kazkokia nemoksiska gyd, siaubingai skaudejo.Kai anksciau ta proced.atliko profesionali gyd.-nejauciau jokio skausmo.Veidas baisiai istino, ko praeita karta nebuvo ir neturetu buti!. Ir sumokejau beveik dvigubai daugiau, nei buvau sumokejusi anksciau atlikusiai ta pacia proced, tik kitai gytytojai.
. Sekanti karta pasibaisejau cinisku klinikos vadovo elgesiu.Is musu buvo pareikalauta susimoketi uz atlikta tyryma, kuris internete ir registraturoje buvo ivardintas, kaip nemokamas, turint gyd.siuntima.Dar ''prikabino'' kazkokia konsultacija, kurios mums nereikejo ir del kurios nebuvo kalbeta.Paprasius klinikos vadovo grazinti pinigus, jis mus isvadino debilisko mastymo debilais, nesuprantanciais, ka sako gydytojas.Cia jau buvo virs visko! Klinikos vadovas, matote, esas ''auksciausio lygio''gydytojas, o ju klinika, tai''pacio auksciausio lygio klinika '', kur dirba''patys profesanaliausi''gydytojai!O mes-tai, esame tamsuoliai, nesuprantantys, ka sako gydytojas.Po tokio lygio izeidinejimu pinigai buvo pagaliau grazinti..Prasyciau sios informacijos netrinti, nes ji bus patalpinta i kitus portalus.Taip, kad- sioje klinikoje yra ne tik apgaudinejami, bet ir izeidinejami zmones, nepaisant jokiu elgesio normos ribu...
Atsakyti
Lankiausi šioje klinikoje, konsultacijoje dėl kabiu. Iš pradžiu jie man pasakė, kad neva nera dideles problemos pas mane, bet kuo toliau tuo kritiškiau visa ši ituacija emė atrodyti. Iš pradžių teigė, kad dantų rovimas čia nereikalingas ir viska padarys su kazkokiais varsteliais kurie pastums dantis ir atsiras didesni tarpeliai, atsiradus tarpeliams bus idedamos kabės. Paskui pradėjo šnekėt, kad reikės traukti 5 dantis ir visas šis malonumas kainuos apie 15 tūkstančiu.. Niekada nebeisiu į šia klinika, joje tik pasipelnyt iš žmoniu pinigų ir tenori.
Atsakyti
As tai labai patenkinta ir kokybe, ir kaina. Vedziau sunu (8 m.), tai jam dantis silantavo. Jei kitoje privacioje klinikoje mums uz tai butu teke moketi, tai sioje mums tai nekainavo. Nes ligoniu kasos kompensavo. Paskui padare dar vieno danties nuotrauka. Kadangi is po jo jau lindo naujas dantukas, tai teko rauti. Gyd. labai maloni. Viska paaiskino vaikui, neisgasdino. Vaikas isejo patenkintas :) Pati buvau konsultacijai del estetionio plombavimo. Tai labai maloniai nustebino, kad patare ka daryti. Nepulti pjaustyti ir plombuoti dantu. Nes dantys grazus ir nera tam reikalo. Sake, kad gerai viska apgalvociau. Viena danti padilde, kad netrukdytu man, nes jis kliuvo, o daugiau sake tikrai pagalvoti. Gryzusi namo tikrai apmasciau, kad kol dar dantys grazus, tai nera reikalo ju pjaustyti. ateis laikas, kai jie bus nudile, negrazus, visada spesiu tai padaryti. Gydytoja buvo labai maloni. Susimokejau 30 lt. manau tikrai ne kiekvienoje klinikoje jums pasiulys pagalvoti ir nelups be reikalo pinigu.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi ir tikiuosi, kad tai padės atskleisti kas per sukčių gauja yra "Vivus sanus" klinika. Taigi, per Kalėdas man pradėjo skaudėti dantį, nebeliko nieko kito, kaip skubiai kreiptis pas odontologus. Švenčių ir tarpušvenčio metu nebuvo galimybės nuvykti pas savo gydytoją, teko ieškotis klinikos kur būtų suteikta skubi pagalba. Taip ir patekau į vivus sanus kliniką. Dantis buvo su nedidele skylute, ten man padarė danties nuotrauka ir pasakė kad reikės valyti kanalus, išgręžė didelę skylę, įdėjo vaistų ir užregistravo kitam kartui. Sumokėjau 100Lt, bet tuo metu tai nepasirodė didelė suma, svarbu kad bent kiek apmalšino danties skausmą. Toliau tik prasidėjo visi gražumai. Antro apsilankymo metu išvalė 3 kanalus, dantį taip pragrežė, kad iš jo nieko nebeliko, jokios formos, taigi, dantistė pasakė, kad jo plombuoti nebeapsimoka, reikės vilkti ar kažkas panašaus (nors manau būtų nuėję iki to, kad reikėtų dėti implantą). Už šitą malonumą sumokėjau "tik" 300Lt, taigi, bendra suma 400Lt, o rezultato jokio... Daugiau ten nėjau ir niekada gyvenime kojos nekelsiu. Susiradau kitą dantistę, kuri apžiūrėjusi ką man tie "specialistai" pridirbo, pasakė, jog kanalai išvalyti tik dėl vaizdo, pasidarė didelės žaizdos, prisiradę pūlių. Kanalus valė iš naujo, žodžiu, paruošė dantį plombavimui, nes jį dar tikrai įmanoma užplombuoti, o suteiktų paslaugų kaina buvo 4 kartus mažesnė nei toje prakeiktoje klinikoje. Dabar laukiu kol praeis dvi savaitės ir mano dantis bus užplombuotas, ir tikrai žinau, kad juo bus tinkamai pasirūpinta. Jei kas ketinat gydytis "Vivus sanus" klinikoje, tai gal mano istorija bus pamokanti. Labai džiaugiuosi, kad trečią kartą į tą patį liūną neklimpau ir netvarkiau ten iki galo savo danties, nes gal ir ne vieną tūkstantėlį būčiau ten palikęs. O jei neturit kur dėt pinigėlių, tai galit tvarkytis ten dantis, tie "specialistai" tikrai prigalvos originaliausių gydymo būdų, kurie ištrauks iš jūsų paskutines kapeikas :)

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
ELDK
Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Tai estetinės ir lazerinės medicinos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 9 filialai, kuriuose dirba daugiau nei 100 kvalifikuotų gydytojų, specialistų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Bankai skambina pavojaus varpais ir perspėja, kad sukčiai kibernetinėje erdvėje išradingai naudoja vis sunkiau atpažįstamus sukčiavimo būdus. Bankai prašo neprarasti budrumo ir atidumo. Tokie...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kiek užsienio kalbų mokate?

Akcijų kainos

AutoZone 2428,58 +2,50%
Colgate-Palmolive 72,88 +1,80%
Kraft Heinz Co 40,37 +1,71%
Goldman Sachs 357,46 +1,06%
FedEx 184,08 -3,40%
Goodyear 10,68 -3,78%
Xerox 16,17 -3,86%
NVIDIA 191,62 -5,91%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 379,23 +10,83%
Benzinas 2,37 -16,84%
Kava 4,63 -1,91%
Nafta 81,01 +1,07%
Vištiena 3,31 0,00%
Dujos (JAV) 5,50 +4,17%
Apelsinai 1,10 +0,92%
Dyzelis 3,12 -23,15%