Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VIVA LANGAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VIVA LANGAI

Atsiliepimai apie VIVA LANGAI, UAB

Langai, plastikiniai langai

Tik tai kas geriausia. Galite pasitikėti.
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie VIVA LANGAI, UAB

Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
2019-08-05 09:23:00 IP 4ljkrq5
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
2018-10-31 21:50:05 IP 28mdnkmo
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus.
Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11.
Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku.
Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.

Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super.
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą
Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
2017-07-19 22:33:24 IP 2eehhbn2
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
2017-07-10 19:56:55 IP 2i251fhm
2017.07.10 d. montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.

Su pagarba, Valentinas
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe.
Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems.
Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė.
Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo.
Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Malonu bendrauti kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju jeigu ieškot patikimos įmonės.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti.
Ačiū direktoriui Mindaugui.
Kaunas
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui.
Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai.
Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui 09-20 18:24
Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė architektūrinį konkursą naujam baseinui, rekonstruojant "Aukštaitijos" sporto kompleksą. Iš viso planuojama investuoti 15 mln. Eur.
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių 09-20 17:06
Pasaulio rinkose taisėsi rizikos fonas, o Amerika vėl taikosi į rekordus, tęsiantis svarbiam JAV ir Kinijos derybų dėl prekybos etapui. Baltijos biržoje gyvastį užtikrino Šiaulių bankas.

"Brexit" įvyks..

Microsoft 141,07 +1,84%