Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vitrina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vitrina

Atsiliepimai apie Vitrina, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Vitrina, UAB

Besidarbinantiems
2019-11-08 18:01:12 IP 28mctsb0
Ispejimas tiems kurie nori darbintis :) zadejo moketi pakankamai nebloga atlygi, pasiskaicius atsiliepimus paaiskejo kad daug kas teigia kad tai ka zada ir realybe stipriai skiriasi. Nuejau pasibandyti ir po pasibandymo paprasiau sutarties kad suzinoti koks nurodytas stabilus atlygis, kiek atlyginimo sudaro priedai ir t.t... prasymas pateikti sutarti buvo praignoruotas. Pakartojus prasyma direktorius pareiske, kad sutartyje alga nenurodyta ir galioja zodinis susitarimas. Atsakiau jog atlygis yra butinoji sutarties salyga kaip vieta ir laikas tai man atsove kad vienintelis ka darbdavys isipareigoja tai moketi minimuma. kaip ir rasoma kituose skunduose zadamas atlygis visiskai negarantuotas, kas yra darbuotojo apgavyste. Paklausus ar sutartyje bus apibrezta kokiais kriterijais bus vertinama darbo kokybe ir pagal ka skiriamas uzmokestis atsakymo nesulaukiau. Jokiu garantiju darbuotojui isskyrus minimalia alga. Vadovo atsakymas “mokama kaip mokama, jei netinka alga darbuotojas iseina”.
Pirkau internetu keletą šampūnų, praėjo beveik 10 dienų ir dar negaunu savo siuntinio. Jau ne pirmą kartą perku internetu ir nesklandumų niekada nebuvo. Nesuprantu kas dabar atsitiko? Esu nusivylusi jūsų paslaugomis. Negavau nei jokio laiško, nei skambučio, kad reikės palaukti siuntinio. O juk visada galite pranešti. Kol pati neparašiau, tol turbūt būčiau jokių žinių ir paaiškinimo nesulaukusi. Parašiau elektroninį laišką ir paklausiau kodėl negaunu savo siuntinio. Atrašė, kad atsiprašome, dėl techninių nesklandumų kurjeris nepaimė jūsų siuntinio, bet pristatys jį rytoj. Rytojus atėjo, bet aš vis dar be savo siuntinio...
Noriu pasakyti labai dideli ACIU darbuotojai kuri siandien dirbo (2019.05.12) Vitrina parduotuveje Madoje. Uzdaviau daug klausimu jai. Ar dazai tikrai gerai paims ant mano plauku, patikino, kad taip ir tikrai laikys apie menesi. Ar dazai nudazys tamses saknis ataugusias, taip nudazys 100%. Ir ka siandien nusidaziau plaukus, esu begalo pikta ir noreciau bent atsiprasymo uz sugadintus plaukus. Turejau butu ryski raudona (buvo sakyta tokia ir busiu), bet esu rozine ir dar su ataugusiom nenudazytom tamsiom saknimis. Super
Na apie Vitrina turiu be galo daug ką pasakyt... Iš pradžių, tai tikrai sutinku su visais komentarais ir visa tai TIESA. Direktorius... paprasčiausias melagis, žadantis daug ir nieko neduodantis. Visada visur vėluoja ir dar liepa jo laukti, savo darbuotojų niekada nežiūri, siekia tik sau naudos, jei netyčia išsivystys kažkoks konfliktas jums šakės, nes liksite kalta ir dar su šūdais sumaišys, nes jus jam esate niekas. Ir taip, per kameras jis tikrai stebi, jei jam kažkas nepatinka iškart ima ragelį ir skambina. Jei kažkokie produktai nėra einami, perkami, tai esate jus kalta, nes kaip taip gali būti, kad žmogus tiesiog neperka tos prekės. O prekės jų yra brokuotos, visi lakai skiesti, plaukų priemonės yra kurios stovi nuo parduotuvės atidarymo, vien iš kvapo galima jausti sugedusią produkciją. O dar sako profesionali... fuuuu, žmonių kvailinimas. Alga tikrai nėra tokia, kurią žadą, nes tikrai tiek negausit. Gal ir turi jis pora numylėtinių, kurios gauna, bet net nenoriu kalbėti, kodėl jos tokios numylėtinės. Vadovės turėti tokios kaip vitrinos irgi niekam nelinkiu, nes ji visada prieš jus nusiteikusi. Jei dar nesueis jūsų nuomonės, tai dirbsite visur ir visaip kaip ji lieps ir jai dzin, kad jus kažko negalite, iškart bus kertama per alga arba jūsų grafiką. Šita įmonė yra vienareikšmiški nuostoliai jums, kas dirba, nes neturėsit savo normalaus gyvenimo. Jei kažkas kažkur sudužo mokėsit jūs, jei kažko trūksta mokėsit jūs, jei kažką blogo pardavėt ir atėjo grąžint MOKĖSIT JŪS. Beveik kas antras klientas grįžta su priekaištais, nes kaip ir sakiau jų produkcija prasta, turite aiškintis su klientu lyg jus būtumėt įmonės vadovė, jus vežat prekes ir tik jus viską tvarkote, nes klientui valdžios numerio negali duoti, turi aiškinti viską per savę ir prisiimti SAU kaltę. Taip pat šita įmonė labai mėgsta žinių patikrinimus, duoda namų darbus, kad atlikti testus, o tuomet vadovė rašo balus apie kiekviena žmogų atskirai ir viešai jį apkalba. Apskritai valdžia labai mėgsta tave sumenkinti, nes jei padarai klaida tai bus visiems padaliniams išsiusta info apie tikslią jūsų klaidos atlikimą, kas jus tokia ir iš kurio padalinio. Žodžiu, tikrai nuoširdžiai niekam nerekomenduoju nei čia pirkti, nei dirbti, nes bet kuriuo atvejus jus patirsite FINANSINĮ ir PSICHOLOGINĮ spaudimą. Aš asmeniškai šioje įmonėje praradau be galo daug pinigų, buvau sumenkinta ir neįvertinta.
Pastoviai eidavau apsipirkti i OZE esancioje Vitrinos parduotuve, taip pat apsipirkdavau Vcup ir Madoje. Turiu nemazai megstamu produktu, ir jau ne karta esu apsipirkusi. Kadangi kainos Vitrinose tikrai nemazos, tai visai noretusi gauti kazkokia nuolaida. Esu buvus visose 3 isvardintose Vitrinos parduotuvese, bet nei viena parduotuve man nepasiule nuolaidu korteles isigyti. Tiek ilgai lankiausi ir nei viena konsultante nepasiule, kol nenuejau i turbut maziausia esama parduotuve Vitrinos (rygos g. RIMI parduotuveje) ir labai miela, draugiska, su sypsena konsultante (gaila nezinau vardo, rudaplauke), pasiule man isigyti kortele ir labai nustebo jog as jos neturejau, nors esu nuolatine kliente...... aciu jai labai, padejo, isrinko man geresni produkta....su kortele gavos tikrai gera nuolaida. Pasitiko su sypsena, palinkejo geros dienos ir islydejo su sypsena. Dabar dazniausiai ir vaziuoju i rygos Vitrina. PASTABA: daugiau tokiu darbuotoju kuriems rupi klientas !!!!
Nuo pat atsidarymo vitrinos pro Siauliuose, Saules mieste.perku laka Orly. Ir negaliu atsistebeti kaip blogai dirba sios parduotuves vedeja-be galo vulgari, grubi, niekada nepatars renkantis preke.Tiesiog eini, kad reikia ir su baime, kad tik nedirbtu pati vedeja.be to ir estetiskai atrodo tragiskai-su nutysusiu megztiniu, visada kazkuo nepatenkinta.Patariu vartotojams susirast parduotuve, kurioje preke butu malonu pirkti.
Kažkokia tragedija tiek dirbti ten, tiek eiti apsipirkti. Susitarus su direktorium, jis velavo apie 30 min. Jam atvykus vistiek teko laukti, nes jis daresi kava, niekur neskubejo. Nieko bendro neturiu su groziu bei grozio prekemis, bet mane prieme i darba. Sako visko ismoksi. Moteris, kuri turejo mane apmokyti, sako klausk kas neaisku. Net nezinojau nuo ko pradet, visi dalykai pirma karta matyti. Atejus klientams buvo sokas, nes reik jiems patarti, bet kad pati nieko nezinau, o dirbti jau reikia. Taip ir norejosi pasakyt, kad eik is cia, nes niekam cia klientai nerupi. Tad tikrai nenuostabu, kodel klientai nepatenkinti, nes dirba zmones, kurie nieko nesupranta apie prekes ar grozi, kadangi truksta darbuotoju ir priima bet ka. Net apmaudu ant kiek direktoriui nerupi klientai, ka jau kalbeti apie darbuotojus. Patarimas butu toks, kad NEIKITE TEN DIRBTI BEI NIEKO TEN NEPIRKITE!
Tikrai neverta gaišti savo laiko šioje įmonėje. Jeigu jau pats direktorius sugeba visad vėluoti porą valandų (ir nei atsiprašo, nei ką), ir per jį sugaišite pusė savo dienos, tai jau nėra ką kalbėti apie šio darbo ir jame dirbančių žmonių rimtumą. Žodžiai, t.y. sekamos pasakos visiškai neatitinka tiesos, kurią sako tiek vadovė, tiek vedėja, tiek kitos darbuotojos ar pats gerbiamas direktorius. Grafiką jums padarys nekokį, kaip naujokei, o tai reiškia, kad dirbsite pagrinde vien savaitgalius, kad tik vedėjai būtų geriau. Taip, suprantu, jog tokiose parduotuvėse slenkantis grafikas, na bet jau čia tai nesamonių nesamonės, kai vedėja turi keletą laisvų savaitgalių, o kitos mergaitės tik vieną. Nebent susukčiausi ir pažymėsi, jog negali dirbti tom dienom, nes kitaip vadovė ar vedėja tikrai padarys tokį grafiką, kad norėsite tik keiktis. Ir visai nesvarbu kokiame jus padalinyje, svarbu valdžiai gerai. Aišku mergaitės tai labai fainos, tai nėra taip, kad kolektyvas tragiškas, bet kas susiję su vadove ar vedėja, tai jom reikėtų nusileisti ant žemės ir nevaidinti visko žinančiom, Kas susiję su alga, iš pradžių sekama graži pasaka, kad tokios profesionalios ir firminės parduotuvės, kaip būtent mūsų vitrina turi mokėti gerus atlyginimus ir motyvuoti darbuotojus, bet, deja. Nematysite jus jokių žadėtų 560-590 eu i rankas, nes pliusas po pardavimų nesusirenka taip lengvai, o tuo labiau, kai "pasičiumpa" tavo klientą ir nusiveda prie kasos, nors iš pradžių sako, kad mes draugiškos, taip tikrai nedarome. Aha, žinoma, tik pamato, jog klientas prisirenka kuo daugiau, tai ir bėga per galvas. Tuomet jau tampa nesvarbu ar pradėjai konsultuoti, ar ne, vistiek nusivogsiu. Tai nu rimtai? Reikia per galvas žmonėms lakstyt, kad tik pasidaryti geresnę apyvartą? Deja gausite minimumą, o ir sėdėsite čia po mažiausiai 9-12 valandų ir neduok tu Dieve prisėsi! Ar paimsi telefoną! Taip suprantu, jog ištisai sėdėti sulindus telefone negalima, negražu, bet na jei tau tai svarbi žinutė ar svarbus skambutis? O jei ir visai nėra žmonių tai ką? stovėti ir žiūrėti porą valandų į lubas? Nes bijosi, kad tave stebi per kameras ir tuojau paskambins, pasakys porą mielų žodelių? Žodžiu, trūkumų šiose parduotuvėse labai daug. Šie žmonės tikisi iš darbuotojų labai, labai daug, lyg ši parduotuvė būtų pati geriausia pasaulyje. Tikisi, jog darbuotojai bus "elitiniai", klausys kiekvieno žodžio, nereikš savo nuomonės ir irgi bus patys geriausi, nors su tais pačiais darbuotojais vien kaip kalbama, tai atsiprašau. Kad mane žemintų kokia vadovė ar vedėja klientų akivaizdoje, tai jau parodo daug ką apie žmogų. Nesugeba pagalvoti prieš ką pasakant ar pakeliant balsą, ar įterpiant juokelį. Aš ne kokia eilinė draugė, kad galėtų taip su manim kalbėti. Bet kadangi laiko save labai svarbiomis asmenybėmis, tai tokiom tikrai "viskas galima". O gal galvoja, kad tai yra priimtina ir juokinga? Net nežinau. O ką jie patys siūlo? Prastas prekes, kurios nežinia kiek laiko stovi lentynose. Kai kurių kinietiškų prekių kainos visiškai sugalvotos iš lempos, jos gi tikrai ne pačios geriausios kokybės, o kaina tai neatitinka jų niekaip. Užeinant į parduotuvę dulkių pilna, nuvalyti nuo matomiausių vietų ar prekių tai labai turbūt sunku. Grindų turbūt neplauna mėnesiais. Jei vyksta apmokymai, turėsi susimokėti, jei ko netyčia pridirbsi, tai oi verks tavo piniginė. O ir vedėja stebi, bet pasako, kad blogai padarei, kai klientas išeina ar kai jau visiškai tai neturi jokios reikšmės. Tai kaip tai suprasti? Toks jausmas, kad viskas daroma, kad tau pakenktų. Taigi, mano manymu čia maitina pažadais, bet ta žadėta pasaka taip ir neišsipildo.Visiškas laiko gaišimas.
Atejome apsipirkri i Vitrina Pro parduotuve (babilonas, Panevezys) ne gana to, kad pardaveja nepasitinka nei akimis nei pasisveikinimu ji taip pat nenoriai, nepakelusi galvos piktai sumurmejo mums atgal “sveiki”. Kai mama paklause “ar turite kazko po depiliacijos?” Pardaveja atsake “nezinau, gal.. turbut nelabai”. Tada pacios susiradome ir ne viena varianta. Daveme pardavejai pastaba, jog parduotuveje jie visgi turi priemoniu po depiliacijos. Pardaveja tik piktai atsake, jog yra nauja ir nezino nieko (nors ieskoti ir nesistenge) iseinant neatsisveikino, kalbejosi ir garsiai keikesi salia kitos pardavejos. Mes buvome tiesiog be zado. Baisu..
Pasipiktinus 2018-02-11 16:05:57
Vitrinos vadovai yra zemiausio lygio tiek intelektu tiek elgesiu su darbuotojais, ypac Palionyte, parduotuviu vadove, moteris nusileidusi is kosmoso, akivaidziai nesupranta ka ten veikia. Merginos, NIEKADA TEN NEDIRBKITE, tiek kas liecia darbo salygas, tiek vadovu elgesys ir beabejo pažadėtas atlyginimas skelbime nurodo 450- 600, zinok ten dirbusi tokiu pinigu nemacius, gausite minimalu atlyginima ir nesvarbu kiek ten to viršaus nuo pardavimu po padarysit. Beto ten puse gaminiu yra pasibaigusio vartoti termino, kita dalis kinietiškos prekes is ali express, dar drįsta ta si parduotuve save lyginti siu cascada ar kita aukštesnio lygio parduotuve, ten tikrai ne profesionalams skirta parduotuve, is tikruju žiūrėkite ka perkat, patarimas toks.
Na tikrai, jau ne pirma karta perku Orly nagu laka ir jis kazkoks senas, tirstas. Susinervinau.. dar ale akcijas daro. Pasiziurejau spalva is kurios kolekcijos. Tai 2016 metu. Tikrai uzsilikusias senienas pardavineja... Daugiau nepirksiu sioje parduotuveje.
Vakar užėjau į parduotuvę nusipirkti gelinio nagų lako Kauno akropolyje, ir apsižioplinau, nesužiūrėjau, kad ten paprastas lakas... Galvoju, nueisiu pasikeist kitą dieną, nes buvo vėlus vakaras jau, nebenorėjau atgal grįžt tą patį vakarą ir jau darbo valandos buvo pasibaigusios... Šiandien nueinu į parduotuvę, paaiškinu situaciją, konsultante man atsakė neigiamai į mano prašymą pakeist prekę, aiškindama, kad negali, nes higienos prekė yra... Ir pridūrė, jei būčiau atėjusi vakar, būtų pakeitę..Tai kuo skiriasi vakaras nuo ryto???
Plius, ta prekė buvo brangesnė nei ta, kurios iš ties reikėjo. Už tą sumą būtų reikėję įsigyt dvi prekes su priemoka, būtų dar į pliusą išėję... Suprantu įstatymus, na, bet turėkit žmogiškumo. Esu labai nusivylusi.. : (
Sveiki, vakar apsipirkau PC vitrina pro kuris randasi OZE. pasitiko mane konsultante pasisveikindama o antra konsultante sedejo sale ir valge...Ar tai yra normalu?? Kai zmones ateina apsipirkti, tu ziuri prekes ir matai sedi konsultante prie kasos valgydama savo maista.... Buvau tikrai soke......
Laukiu jau 30 minuciu
Esu nauja darbuotoja šioje įmonėje. Dirbu Klaipėdos mieste. Viskuo esu patenkinta, tiek valdžia tiek kolegėmis iš savo, bei kitos mūsų parduotuvės VitrinaPro :) Darbas lengvas, moteriškas ypač turinčioms žinių ar atitinkančius sertifikatus- vienas malonumas :) Atlyginimas kaip tarėmės tokį ir gavau, plius jis yra kintantis įtakos turi koks mėnuo, kaip ir daugumoj prekyboje..... ;) Susipažinusi su prekių asortimentų, pati daug ką mėginu- dar niekuo nenusivyliau taipogi :)
Nusipirkau Vitrinoje Vinylux weekly polish ir tos pačios firmos weekly top coat... Jau etiketė nurodo, jog nagų lakas turėtų išlaikyti savaitę, tačiau Panevėžio Babilono parduotuvėje mane patikino, jog ir turint problematiškus nagus, jis išlaikys 3-4 dienas. Nusipirkau, išbandžiau ir jau tą pačią dieną jis man nutrupėjo. Žodžiu, 20€ kaip į balą.
Man nepatiko Trakų gatvėje esančios praduotuvės konsultantės pasyvumas. Dirbdama profesinalių priemonių parduotuvėje ji turėtų žinoti, kas yra iniciatyvumas. Mano atveju privalėjau klausinėti, kuo skiriasi vienas nuo kito, nes pati nesakė, nepatarė, nepasiūlė.
VCUP labai patinka darbuotoja šviesiaplaukė.
Lankiausi parduotuvėje ir pasidarė kraupu dėl pilstomų šampūnų! Paklausus apie galiojimą jokios info negalėjo suteikti.. tai isivaizduokit kiek dar tuose "kanistruose" šampūnas stovi!!! Nepirkau, dėl to pardavėja aiškiai liko nepatenkinta! Kitas dalykas kuris nuvilia - matau kad iš Vitrinos nieko savito nelieka... Vis labiau su merginomis pakalbam kad kopijuoja vieną grožio prekių gigantę, kurios dėl etikos neminėsiu. Liūdna kad nieko naujo o tik "copy paste". Tai daug ką pasako - niekada nebus originalai.
Jau ne vienerius metus esu vitrinos klientė. Buvo visokios patirties, esu lankiusis ne vienoje parduotuvėje, ir ne viename mieste. Bet maloniausia grįžti į VCUP'o vitriną Vilniuje. Merginos visada padeda išsirinkti reikiamus produktus. Ne kartą esu apsipirkusi pas Aną, kuri puikiai išmano savo darbą ir yra savo srities specialistė, tačiau kiek teko susidurti, visų ten dirbančių merginų konsultacijos, kaip draugių patarimai, tikrai retai susiduriu su tokiu nuoširdžiu, ir profesionaliu aptarnavimu, todėl malonu ir sugrįžti :) Visada išeinu 'pilna' informacijos apie populiarius produktus ir pan. Paskutinis pirkinys buvo konsultantės išgirtas keratin shot, kurį įsigijau kartu su tiesinimo žnyplėmis. Viskas veikia, niekas negenda. Ir asmeniškas ačiū ten dirbusiai šviesiaplaukei (vardo nežinau, čekyje mačiau Ramintos vardą) merginai už atsigavusius plaukus! Visi rekomenduoti produktai labai labai patiko, buvo suteikta daug informacijos renkantis iš kelių variantų. Būtinai išbandysiu ir rekomenduotą biokeros šampūną. Trumpai tariant - penkios žvaigždutės už aptarnavimą.
Labai tikiuosi, kad tai ką čia komentuoja visi - kas nors skaito. Tiesiog patarčiau vadovui arba asmeniui atsakingam už personalo valdymą ir mokymą - atsakingiau mokyti darbuotojus ir priimti juos į darbą. Pardavėjų elgesys tragiškas, visada nepatenkintos, irzlios, jau nekalbu kad pačios pasidomėtų pirkėjo ko tas ieško, bet kai pasikviečiu pardavėją norėdama gauti konsultaciją, tai jos visada nepatenkintos kad joms yra trukdoma. Būtent dėl pardavėju jau pakeičiau 3 Vitrina parduotuves.
Kokybės parduotuvėje, kurioje darbuotojai apmokomi dirbti tik per vieną dieną nėra. Norint, kad profesionaliai žmogus dirbtų, tai darbuotoją reikia mokyti darbo subtylybių mažiausiai 3 metus.
As nesuprantu, kas su jusu pardovejom darosi? Toks vaizdas zmoniu kalbos nesupranta. Jau antra karta perkant man ideda ne ta preke. Pirma karta tai buvo nagu lakas, na galvojau tiek to, smulkmena. Siandien gal pusvalandi diskutavau su pardaveja, kad man reikia vasko, kuris naudojamas be juosteliu, butent tokio ir ne kitokio. Griztu namu pasisildau vaska, uzsitepu, nestingsta, pagal koduka susirandu jusu parduotuvej ta vaska, ir ka jus manot? ta vista idejo man vaska naudojama su juostelemis. Ir ka jus man dabar siulot daryt? grazint negaliu, nes jau kaip ir panaudojau, pinigai kaip i bala, nes su tokiu vasku as nemoku, ir net neturiu noro mokintis, NES PRASIAU NE TO!!!!
Esu labai nepatenkinta prekiu kokybe! Nesaziningumu! Garantinis dziovintuvas sprogo rankose man bedirbant! Nunesiau i parduotuve, noredama grazinti pinigus, nes nenorejau tureti pavojingo dziovintuvo! Atsisake grazinti pinigus! Prie to dar izeidinejo! Niekam ne patariu pirkti pas juos bet kokia preke!!!
Pries dvi savaites sioje parduotuveje klaipedoje pirkau zirkles ir tik siandien bandziau su jomis kirpti, tai jos visiskai nekerpa o sustringa ir neuzsidaro.bandziau sutepti ir vel pakarpyti rankose tai nuluzo vienas dantelis.tai net nezinau ka ir bedaryti ryt bandysiu vesti gal pakeis visdelto kainavo 650lt.
Tiesa... prekės nekokybiškos.. ir tikrai NE PROFESIONALAMS, nes būtent jiems turi būti nepriekaištingos prekės kurios net negali kelti abejonių.. Pirkau pincetus blakstienų priauginimui grįžusi pastebėjau, jog pincetai net neima blakstienų. Grąžinau. Tada vėl pirkau.. vaško šildytuvą... o gi iš jo pradėjo dūmai rūkti, nešiau atgal, pakeitė, bet vėl įjungiau ir tas pats. Kai nunešiau jau tikrai susinervinus nes nėra tokio laiko, kad lakstyti keitalioti, tai man pasakė gal taip turi būti :D TURI RŪKTI DŪMAI :) ot kompetetingos konsultantės :)))
Esu nusivylusi Šiaulių Vitrina Pro parduotuve, kuri įsikūrusi Saulės mieste. Pirkau nagu laką, isirinkusi nagų laką padaviau pardavėjai, o jinai man visa laika siule kita nagu laka, bet as jai pasakiau, kad man jis negrazus ir noriu pirkti butent ta kuri isirinkau, sumokejusi pinigus pasiemiau preke ir gryzusi namo pastebejau, kad pardavėja vardu Kristina idėjo net ne ta preke, (idėjo nemano pasirinktą nagu laka, o ta kuri pati siule). kita diena nuvaziavusi paaiskinau situacija, bet niekas nesiteike pakeisti man prekes. Direktoriui pasiūlyciau rinkti atidziau savo pardavėjas, nes as tikrai nebesilankysiu ju parduotuveje, nors buvau istikima kliente, mano draugės taip pat.....Tad mielosios, nepasitikėkite, tokia firma.
Cia teko pirkti preke, kuri parsinesus namo pasirode esanti nekokybiska - pazeista. Nenaudojusi nunesiau ir paprasiau pakeisti - vietoje neturejo po savaites pazadejo parvezti. Taciau veliau suzinojusi kad si preke is vis neveikia kaip turetu (bendradarbe tokia jau grazino), apsisprendziau kad grazintu pinigus (dar nesulaukusi pakeitimo). Grieztai atsisake. Vadovybes tel neduoda. Teko kreiptis i vartotoju teises, paaiskino kad turiu teise rinktis, kita preke ar pinigus. Parasiau prasyma, vel tenka laukti 10 d.... didziausia betvarke.... nepagarba klientui. Esu labai pasipiktinusi. Vis dar laukiu.
VITRINA PRO parduotuvėje, esančioje Pietario gatvėje Vilniuje, pirkome plautuvę galvai plauti. Pardavėja liepė mums patiems apžiūrėti, ar visos dalys, kadangi dėžė buvo praplėšta. Parduotuvėje vietos labai mažai, todėl dėžė buvo padėta ant grindų. Aplinkui vaikščiojo kiti pirkėjai. Tokiomis sąlygomis pravėrėme dėžę ir neišpakavę apžiūrėjome. Detalės buvo visos. Tik grįžę namo ir išpakavę iš plėvelės, pamatėme, kad plautuvė trūkusi. Tuoj pat paskambinome į parduotuvę ir informavome apie nekokybišką prekę. Vyriškis patikino, kad pakeis plautuvę. Pirmadienį atvykus į parduotuvę buvo paaiškinta, kad prekė parduota kokybiška, pardavėja išpakavo mums parodė ir mes patys sugadinome. Pardavėja melavo, pasakojo savo versiją ir esmė ta, kad plautuvės nepakeitė.
Nebūkite patiklūs ir nesileiskit apgaudinėjami.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%