VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Vitaminas tau, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Vitaminas tau, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Neolife nepriklausomas konsultantas
Papildai sportui. Kaip atskirti „pelus nuo grūdų"?
2019-08-08 21:27

Vartodami pigius papildus sportui, džiaugsmas, kad pigiai pirkote, išblėsta greitai, o žala sveikatai gali išlikti ilgam!

Kuo toliau, tuo sudėtingiau darosi iš maisto produktų gauti visų reikalingų maistinių medžiagų. Todėl maistinių medžiagų užpildymui labai svarbūs yra maisto papildai, o sportuojantiems - papildai sportui. Tačiau papildai nelygu papildams. Kai tokia gausi maisto papildų įvairovė ir pasiūla, kaip atskirti „pelus nuo grūdų"? Kad atsakyti į šį klausimą, pirmiausia reikia suprasti svarbiausias sveiko maisto papildų savybes ir jų teikiamą naudą.

Papildai sportui ir biosuderinamumas

Maisto papildai dabar turi daug platesnį apibrėžimą nei ankščiau. Sveikas maistas ir papildai sportui, kuriuos vartojate, turėtų būti suderinami su žmogaus organizmu. „Bio" reiškia gyvenimą, „suderinami" reiškia tinkantys. „Biologiškai suderinama medžiaga" reiškia tai, kas tinka žmogaus organizmui.

Biosuderinamumas dar niekada nebuvo toks svarbus sportuojantiems ir papildų vartotojams. Konkuruojančioje papildų rinkoje taip švaistomasi žodžiais „organinis", „natūralus", kad jie jau prarado savo reikšmingumą vartotojams. „Organinis junginys" reiškia „turintis anglies", o remiantis šiuo apibrėžimu daugelis pavojingų medžiagų yra „organinės" (nuodinga medžiaga - cianidas, tirpikliai - terpentinas, fluorescentiniai dažai ir kt.).

Būkite budrūs - „organinis" šiandienos rinkoje gali nieko nereikšti. Panašiai ir žodis „natūralus" yra praradęs savo reikšmę. Kai kurie gamintojai kurdami ir gamindami maisto papildus naudoja medžiagas, kurios yra natūralios, tačiau biologiškai nesuderinamos. Kaip pavyzdį paimkime papildus iš pušies žievės. Taip tai „natūrali" medžiaga, tačiau nėra žmonių, kurių įprastinį maisto racioną sudarytų pušies žievė. Jei vartosime tokius papildus, kad ir trumpą laiką, nėra žinoma ar šie papildai tikrai saugūs, Mūsų organizmas gali būti nepasiruošęs apdoroti tokias medžiagas, kaip pušies žievė. Klausimas „ar tai natūralu" nėra toks svarbus, kaip klausimas „ar tai „biologiškai suderinama"?

Papildai sportui - sveiko maisto koncentratų visavertiškumas

Maistinė medžiaga natūraliame maisto produkte niekada nėra viena. Tai ir vitaminai ir mineralai bei kitos maistinės medžiagos. Šie komponentai yra natūrali maisto dalis, kad organizmas gautų iš to didžiausią naudą. Maisto papildai, maistas sportui ar papildai sportui pagaminti iš žmogaus maisto grandinės, kuriuose yra daug įvairių maistinių medžiagų, geriau atpažįstami ir panaudojami žmogaus organizme nei papildai, kuriuose yra tik viena atskira medžiaga. Daug protingiau ir naudingiau gauti organizmui subalansuotą maistinių medžiagų įvairovę.

Besirenkant papildus sportui atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad jie būtų ištirti, gryni, saugūs, veiksmingi, išbandyti ir patvirtinti klinikiniais tyrimais.

Sveiki maisto papildai, maistas sportui, papildai sportui internetu - elektroninėje parduotuvėje ProVitaminai.lt

Kiti VITAMINAS TAU pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos
Kaune skiepijimas pirmadienį nevyks – išnaudotos vakcinos 04-11 15:16
Kaune per savaitę išnaudotos beveik visos vakcinos nuo COVID-19 dozės, skiepijimą žadama atnaujinti antradienį, pranešė miesto savivaldybė.
Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas
Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas 04-11 13:49
Seimą pasiekė naujas projektas, kuriuo būtų leidžiama Europos Sąjungos (ES) piliečiams tapti politinių partijų Lietuvoje steigėjais.
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai 04-11 12:43
Antrąją balandžio savaitę daugiausia VŽ prenumeratorių dėmesio sulaukė infliacijos klausimas, didžiųjų įmonių biurų strategijos, aukštosios mokyklos įsigijimo sandoris bei nauji VMI ginklai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Akcijų kainos

Harley-Davidson 42,05 +3,60%
Macy's 16,73 +3,46%
Humana 417,74 +2,60%
Amazon.com 3372,20 +2,21%
Procter & Gamble 136,37 -0,65%
Hasbro 95,24 -1,01%
Boeing 252,36 -1,02%
Kraft Heinz Co 40,14 -1,64%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 5,07 +89,89%
Nafta 59,60 -0,28%
Jautiena 4,66 +4,48%
Kava 3,66 +3,39%
Auksas 1808,17 -3,15%
Vištiena 1,81 0,00%
Cukrus 0,66 +4,76%
Benzinas 1,76 +12,82%