Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Slaugos namai Vita lumina, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Slaugos namai "Vita lumina"

Atsiliepimai apie Slaugos namai "Vita lumina", VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Slaugos namai "Vita lumina", VšĮ

Taip slaugos namai nors ir veikia jau keletą metų, bet darbuotojų tikrai neturi gerų. Niekada nėra laiku mokamos algos ir kiek teko girdėti kai vadovė kalba su kitais žmonėmis, net baisu pasidarė.
Labai didelė darbuotojų kaita. Maistas tikrai prastas.
Nuoširdžiai dėkoju Jūsų slaugos namų darbuotojoms už mano tėčio globojimą ir priežiūrą, kurios aš tikrai pati nebūčiau galėjusi jam suteikti. Namučiai kuklūs, bet tvarkingi. Tėtis buvo po insulto, sunkus ligonis, bet nebuvo paliktas likimo valioje.Daugiausiai matydavau šalia tėčio Bronytę, Tai nepailstanti slaugutė iš pašaukimo. Sėkmės ir kantrybės visam namučių koklektyvui.
PASIBAISETINOS SALYGOS zmones neduokit savo artimu ten ji turi dvi imones viena legale kita ne toj legalioj tai dar truputi tvarkos bet kitoje baisu siaubas pakraupau aplankiusi savo promociute patalpos netinkamos seniviens zmonems ju niekas tinkamai nepriziuri net butiniausiu vaistu jie negauna apskritai negauna ten tik gaisina zmones.
valentas 2016-05-08 12:08:06
jus netykektie tos sukcios kad ten dirba 10 m.o ten tik tik 4m. neatyduoki savo artymuju nes ten salygos baisios nes dyrektore baigusi astuones klases buhaltere taip pat
išsitaisyk gramatines klaidas raštininke, pilna lietuva tokiu rašytoju užpiltomis akimis iš mokesčių mokėtojų kišenės už pašalpas dienos šviesos per alkoholį nemato
virginija morkuniene
2016-04-29 10:30:45 IP 84.55.3.229
ne bendradarbe o pijoke esi ponia direktore
virginija morkuniene
2016-04-28 07:49:06 IP 84.55.14.240
bendradarbe 2016-04-27 14:38:18
Virginija maziau reikia gerti ir griuvineti nebus visi kalti. Atsiliepimus su vyru rasyk is skirtingu kompu.
virginija morkuniene pareiskimas
valentas 2016-04-27 09:35:45
niekadaq neikite ten dyrbti nes ten moka pinigus tik 2 menesius ir tai juodais.ol paskui nebemoka nes ten aferistes tiek direkotore tiek buhaltere. nes buhaltere turi atsidariusi kavie lagana ir ten tai pat nesumoka ar moka juodais pinigais
virginija morkuniene prasau mane atleisti is darbo savo noru nuo 04 11d nes is po biletenio negaliu dirbti ir turiu neigalumas.prasau pervesti pila atsiskaityma i saskaita ir paskaicuoti nepanaudotas atostogas.pervesti i saskaita pareiskima isiusiu registruotu laisku o dublikata atiduosiu advokatei

Vilniaus SOS vaikų kaimas
Adresas: Ozo g. 37, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: globa ir priežiūra; labdara, parama.

Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus
Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus 09-18 20:58
Socialiniuose tinkluose kilus triukšmui dėl Labanoro girioje atliekamų kritimų, miškininkai tvirtina, kad tie kirtimai – planuoti ir teisėti. O politikų siūlymai riboti kirtimus regioniniame parke...
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m.
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m. 09-18 20:10
"Mercedes-Benz" ir "Audi" per pastarąsias kelias dienas pristačius serijinei gamybai paruoštus elektromobilius, BMW tvirtina neskubėsianti ir palauksianti naujos kartos technologijų.
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų 09-18 19:19
Tarp naujausių klipų – reklamos agentūros "New!" darbas būsimajam MO muziejui, augintinių draudimas su "If" (reklamos agentūra "Spark Agency") ir "MG Valdos" projekto "Paupys" estetika ("New!").

Kai susergate, Jūs..

Skoda