VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Visi katilai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Visi katilai

Atsiliepimai apie Visi katilai, UAB

Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Visi katilai, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Konsultanto bendravimas paskambinus kontaktiniu numeriu yra tragiškas. Tokią įmonę apeiti kuo toliau, jokio mandagumo.
Savo internetiniame puslapyje nurodo vienokias kainas, užsakyti prekę leidžia, o paskambinus pasiteirauti ar užsakymas yra patvirtintas, sako, kad kainos senai pasikeitę, tiesiog interneto puslapyje dar nerado laiko atnaujinti kainų. Paklausus, kodėl taip yra, juk kaina matoma internetinėje parduotuvė ir būtent tokia kaina aš užsakau prekę, atsakė, kad kainos nepakeistos ir tiesiog taip yra, nors ir parašyta, kad akcijos kainos galioja iki 2022.05.31.
Nei jokio atsiprašome, nei nieko. Netgi paklausus elementaraus klausimo, konsultanto vardo su kuriuo kalbu, atsakė, “Koks jums skirtumas?”. Klabant su klientu, visada mandagu prisistatyti
Atsakyti
Meistrai, kurie vykdė santechnikos ir pajungimo darbus puikūs, bet konsultantas labai neprofesionalus. Nerekomenduoju pirkti elektroninėje parduotuvėje. Prieš užsisakant, vertėtų prašyti meistro atvykti į vietą, kad padėtų išsirinkti patį optimaliausią variantą.
Atsakyti
Kai pamatė, kad viskas tinka po 10 min pakėlė kainą 70 eur.
Nerenkomenduoju turėti reikalų
Atsakyti
Įmonė padarė visus dujų/šilumos darbus (lauko ir vidaus dujotiekis, dujinis katilas/pajungimas įdėklas ir dokumentacija) iki "raktų". Atrinkau iš ne mažiau dešimt įmonių dujų rinkoje įskaitant didžiuosius/senuosius dujotiekio paslaugų teikėjus. Atliktais darbais patenkintas, įsipareigojimus vykdo, nuo bendravimo niekada neišsukinėjo (respect Šarūnui). Įmonę rekomenduoju, namuose šilta.
Atsakyti
Sveiki,
Mano namučiuose jau mėnesį šilta - sistema veikia puikiai. Ačiū Šarūnui už kantrybę ir, kad visada galiu susisiekti ir gauti reikiamos informacijos. Linkiu sėkmės.
Atsakyti
Šiandien meistrai Justas ir Laimis baigė šilumos siurblio montavimo darbus. Dirbo profesionaliai, suteikė daug naudingos informacijos.Ačiū jiems ir sėkmės.
Atsakyti
Esu dėkinga projektų vadovui Šarūnui ir labai patenkinta šildymo sistemos montuotojų Vladislovo ir Laimio darbu, Jie tikri profesionalai, dirbo labai greitai, sklandžiai ir paleista sitema sistema veikė iš karto. AČIŪ Jiems.
Atsakymas p. Vidai
2019-05-07 11:39:18 IP 2e7r430j
Atsakyti
Malonu girdėti, mūsų vyrus labai motyvuoja tokie geri atsiliepimai
Atsakymas p. Iginijui
2019-05-07 11:37:13 IP 2e7r430j
Atsakyti
Žinome Jums iškilusią problemą. Apgailestaujame, kad nepavyko visko išspręsti per trumpesnį laiką. Turime prisiimti atsakomybę, kad pirmasis meistras tinkamai nediagnozavo problemos. Po šio atvejo netipinius gedimus tvarko tik ilgiausią patirtį turintis specialistas. Ačiū už pastabą.
Dėl kūrenamo kuro. Taip, katilas gali deginti akmens anglies granules.
Atsakymas p. Mariui
2019-05-07 11:30:51 IP 2e7r430j
Atsakyti
Ačiū už pastabą, su Šarūnu esame aptarę šią problemą. Ne mūsų tikslas gaišinti klientus. Dirbame darbo valandomis, deja jis dažnai sutampa su kitų žmonių darbo laiku.
Atsakymas p. Adolfui
2019-05-07 11:01:56 IP 2e7r430j
Atsakyti
Reaguojame į klientų nusiskundimus todėl turime pakomentuoti situaciją.
2018 vienas iš gamintojų išleido naują produktą, kuris turėjo netikėtai didelę paklausą. Rudenį šis gamintojas nespėjo gaminti prekių, todėl į Lietuvos tiekėjo sandėlį prekės važiavo ne pagal užsakymo eilę. Teko dirbti su tuo ką gauname, o kitiems klientams atidėti darbus. Visus klientus informavome apie tokią nežinomybę, kuri nuo mūsų nepriklausė. Šiai dienai gamintojas tiekia prekes tinkamai, tačiau bet kokiu atveju, rekomenduojame šio gamintojo įrangos montavimą neatidėti paskutinei akimirkai.
Atsakymas p. Eimantui
2019-05-03 17:01:56 IP 2e7r4372
Atsakyti
Pirkėjas yra svarbus, todėl turime pakomentuoti susidariusią situaciją.
Esame išsiaiškinę šį atvejį ir galime patvirtinti, kad Kliento įranga buvo sugedusi. Klientas pirko techniškai sudėtingą įrangą, kurios paleidimo - derinimo darbai ir garantinė priežiūra yra neatsiejamos viena nuo kitos. Paleidimo - derinimo darbus gali atlikti tik gamintojo atstovybės apmokintas specialistas. Paleidimo derinimo darbus atlikęs specialistas turi priimti ir gedimų diagnozavimo prievolę visą garantinį laikotarpį.
UAB „Visi katilai“ turi teisę vykdyti paleidimo-derinimo darbus, tačiau buvo pasirinktas kitas rangovas.
Klientui susisiekus su UAB „Visi katilai“ dėl gedimo, išsiaiškinome, kad paleidimo derinimo darbus atliko kitas rangovas ir jam už tai buvo sumokėta. Taip pat Klientas tikino, kad jo pasirinktas rangovas - tikras profesionalas ir turintis teisę vykdyti šios įrangos paleidimo derinimo darbus. Klientas dėl neaiškių priežasčių nenorėjo problemos spręsti su savo rangovu, kuriam (Kliento teigimu) buvo sumokėjęs už paleidimo - derinimo darbus ir kuris privalėjo atlikti gedimo diagnozavimą.
Atvykus gamintojo atstovui į vietą, buvo pastebėta, kad gedimas atsiradęs dėl akivaizdžiai netvarkingos elektros instaliacijos. Taip pat buvo pastebėta, kad sugedęs ne tik įsigytas įrenginys, bet ir kita elektros įranga apie kurią Klientas nebuvo užsiminęs. Po apsilankymo Klientas sutiko, kad gedimas yra negarantinis, sutiko apmokėti už atsargines dalis ir įrenginys buvo sutvarkytas.
Atsakingai žiūrime į savo darbą, todėl jeigu yra likę neatsakytų klausimų ar neišspręstų problemų, kreipkitės, kad galėtume padėti.
Atsakyti
Labai neatsakinga įmonė, neįmanoma susitarti, darbai atidlėliojami kelis kartus, kiekvieną kartą atsakymas "kitos savaitės pradžioje", į skambučius niekada neatsiliepia, kartais perskambina. Kyla abejonių ir dėl kompetencijos - jų darbą kiti meistrai įvertino su šypsena - "kas čia tokie taip sumąstė?". Jeigu trumpai, rekomenduoju geriau rinktis kitą įmonę.
Atsakyti
Melagiu kontora. 3 kartus teko skmabinti ponui Sarunui ir derinti laika vis naujai, taip uzsitese nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Kadangi niekaip neisejo ponui Sarunui prisiminti. (gal reiktu uzsirasineti).
Jei turit laisvo laiko ir bunat visad namuose ir pikalbiai jusu nemokami tai sis UAB jums, bet jei laikas jums yra brangus ir nervu lasteles, tai siulau apeiti si UAB dideliu lanku
Atsakyti
Esu patenkinta šildymo sistemos montuotojų Justo ir Vladislavo darbu. Jie tikri profesionalai, dirbo greitai, sklandžiai ir paleista sistema iš karto veikė. Ačiū Jiems.
Atsakyti
Pernai pasistačiau vieną iš katilų Srtauber 16 kuriuos prekiauja ši kompanija..Tik šiandien galiu pasakyti kad šis katilas nėra pats blogiausias na ir pats geriausias. Didžiausia bėda yra įmonės vadove. Supratimo ir kompetencijos 0., Pradžiai atsiuntė meistrą nuo kurio puse metų, , čiaudėjau, , Vargau su tuo katilu praitais metais tol kol neišsireikalavau atsiusti kitą meistrą. Atvykus kitam meistrui pečius jau nuo kitos dienos pradėjo veikti labai neblogai bet deja jau buvo prirūkes priskretes ir išvaizda jau buvo kaip kokių 4-6 metų. Iki tol įmonės direktorius pastoviai kaltino tik tai kad blogai sumontuota sistema :). Dar vienas minusas tai kompanijai kad ji net nežino jog tie katilai veikia ir akmens angluies granulėm. Šias išbandžius ir atsireguliavus pečių išties dabar jau džiaugiuose bet aišku ne kompetencija tos kompanijos, jos direktoriaus ir vieno iš jų meistrų.
Atsakyti
Nerekomenduoju niekam pirkti šioje įmonėje jokių įrenginių. Kadangi įmonė siekia tik paimti iš klientų pinigus, bet nenori daugiau nieko daryti. sugedus įrenginiui atsisakė atvykti apžiūrėti ir nekelia ragelio. manau aišku kokią įmonės politika. įrenginys sugedo po 5 dienų veikimo, visa ką įmonė galėjo pasakyti dėl gedimo: " Jūs patys kalti"

Taip pat rekomenduojame

Hidro Inžinerija
Lauko inžinerinių tinklų statyba

Adresas: Savanorių pr. 65A, 3 aukštas, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Lauko inžinerinių tinklų statybos darbai. Dirbame visoje Lietuvoje! Siūlome visą komplektą paslaugų nuo projekto iki darbų pridavimo. Teikiame betranšėjinio inžinerinių tinklų tiesimo paslaugą, įrengiame drenažo ir lietaus nuvedimo sistemas, klojame įvadinius elektros kabelius. Konsultuojame, sudarome sąmatas...
Unipresta
Adresas: Daugėliškio g. 32, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „UNIPRESTA“- statybos kompanija, atliekanti lauko ir vidaus vandentiekio bei nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo sistemų montavimo, inžinierinių sistemų aptarnavimo, pastatų vidaus ir išorės apdailos darbus. Plėtodami darnius verslo santykius bei siekdami patobulinti statybos paslaugų rinką, siūlome visoms...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Naugarduko g. 98, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Stropus
Inžinerinių tinklų statyba

Adresas: Gerosios vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Inžinerinių tinklų statyba Pajungimas prie centralizuoto vandentiekio ir nuotekų tinklų Prijungiame prie miesto vandentiekio ir nuotekų šalinimo centralizuotų sistemų. Parengiame projektus ir suderiname. Paruošiame dokumentaciją pridavimui. Priduodame paklotus tinklus atitinkamoms instancijoms Suteikiame 10 metų...
Agelsta
Statyba, statybinės technikos nuoma Kaune

Adresas: Uosintos g. 23, Vosbutų k., LT-74394 Jurbarko r.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Agelsta, UAB - statybinės technikos nuomos paslaugos. Inžinerinės paslaugos, vandens ir nuotekų tinklų įrengimas, polių ir pamatų įrengimas, trinkelių, botelių dėjimas, gerbūvio darbai ir žemės darbai. Smėlio žvyro vežimas. Stogo darbai, grindų įrengimas, šiltinimo darbai, konstrukcijų montavimas ir kiti statybos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius
"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Macy's 20,96 +9,91%
Wells Fargo 40,76 +7,55%
FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%
Facebook 196,64 +0,51%
Humana 456,81 +0,48%
Xerox 15,79 +0,32%
Walmart 123,72 +0,08%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,92 +1,10%
Jautiena 6,08 -0,82%
Ryžiai 464,00 +7,66%
Dyzelis 4,65 +15,10%
Vištiena 3,70 +0,82%
Anglis 196,95 +16,09%
Varis 9377,15 -7,72%
Cukrus 0,80 -1,23%