Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Visi katilai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Visi katilai

Atsiliepimai apie Visi katilai, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Visi katilai, UAB

Šiandien meistrai Justas ir Laimis baigė šilumos siurblio montavimo darbus. Dirbo profesionaliai, suteikė daug naudingos informacijos.Ačiū jiems ir sėkmės.
Esu dėkinga projektų vadovui Šarūnui ir labai patenkinta šildymo sistemos montuotojų Vladislovo ir Laimio darbu, Jie tikri profesionalai, dirbo labai greitai, sklandžiai ir paleista sitema sistema veikė iš karto. AČIŪ Jiems.
Atsakymas p. Vidai
2019-05-07 11:39:18 IP 2e7r430j
Malonu girdėti, mūsų vyrus labai motyvuoja tokie geri atsiliepimai
Atsakymas p. Iginijui
2019-05-07 11:37:13 IP 2e7r430j
Žinome Jums iškilusią problemą. Apgailestaujame, kad nepavyko visko išspręsti per trumpesnį laiką. Turime prisiimti atsakomybę, kad pirmasis meistras tinkamai nediagnozavo problemos. Po šio atvejo netipinius gedimus tvarko tik ilgiausią patirtį turintis specialistas. Ačiū už pastabą.
Dėl kūrenamo kuro. Taip, katilas gali deginti akmens anglies granules.
Atsakymas p. Mariui
2019-05-07 11:30:51 IP 2e7r430j
Ačiū už pastabą, su Šarūnu esame aptarę šią problemą. Ne mūsų tikslas gaišinti klientus. Dirbame darbo valandomis, deja jis dažnai sutampa su kitų žmonių darbo laiku.
Atsakymas p. Adolfui
2019-05-07 11:01:56 IP 2e7r430j
Reaguojame į klientų nusiskundimus todėl turime pakomentuoti situaciją.
2018 vienas iš gamintojų išleido naują produktą, kuris turėjo netikėtai didelę paklausą. Rudenį šis gamintojas nespėjo gaminti prekių, todėl į Lietuvos tiekėjo sandėlį prekės važiavo ne pagal užsakymo eilę. Teko dirbti su tuo ką gauname, o kitiems klientams atidėti darbus. Visus klientus informavome apie tokią nežinomybę, kuri nuo mūsų nepriklausė. Šiai dienai gamintojas tiekia prekes tinkamai, tačiau bet kokiu atveju, rekomenduojame šio gamintojo įrangos montavimą neatidėti paskutinei akimirkai.
Atsakymas p. Eimantui
2019-05-03 17:01:56 IP 2e7r4372
Pirkėjas yra svarbus, todėl turime pakomentuoti susidariusią situaciją.
Esame išsiaiškinę šį atvejį ir galime patvirtinti, kad Kliento įranga buvo sugedusi. Klientas pirko techniškai sudėtingą įrangą, kurios paleidimo - derinimo darbai ir garantinė priežiūra yra neatsiejamos viena nuo kitos. Paleidimo - derinimo darbus gali atlikti tik gamintojo atstovybės apmokintas specialistas. Paleidimo derinimo darbus atlikęs specialistas turi priimti ir gedimų diagnozavimo prievolę visą garantinį laikotarpį.
UAB „Visi katilai“ turi teisę vykdyti paleidimo-derinimo darbus, tačiau buvo pasirinktas kitas rangovas.
Klientui susisiekus su UAB „Visi katilai“ dėl gedimo, išsiaiškinome, kad paleidimo derinimo darbus atliko kitas rangovas ir jam už tai buvo sumokėta. Taip pat Klientas tikino, kad jo pasirinktas rangovas - tikras profesionalas ir turintis teisę vykdyti šios įrangos paleidimo derinimo darbus. Klientas dėl neaiškių priežasčių nenorėjo problemos spręsti su savo rangovu, kuriam (Kliento teigimu) buvo sumokėjęs už paleidimo - derinimo darbus ir kuris privalėjo atlikti gedimo diagnozavimą.
Atvykus gamintojo atstovui į vietą, buvo pastebėta, kad gedimas atsiradęs dėl akivaizdžiai netvarkingos elektros instaliacijos. Taip pat buvo pastebėta, kad sugedęs ne tik įsigytas įrenginys, bet ir kita elektros įranga apie kurią Klientas nebuvo užsiminęs. Po apsilankymo Klientas sutiko, kad gedimas yra negarantinis, sutiko apmokėti už atsargines dalis ir įrenginys buvo sutvarkytas.
Atsakingai žiūrime į savo darbą, todėl jeigu yra likę neatsakytų klausimų ar neišspręstų problemų, kreipkitės, kad galėtume padėti.
Labai neatsakinga įmonė, neįmanoma susitarti, darbai atidlėliojami kelis kartus, kiekvieną kartą atsakymas "kitos savaitės pradžioje", į skambučius niekada neatsiliepia, kartais perskambina. Kyla abejonių ir dėl kompetencijos - jų darbą kiti meistrai įvertino su šypsena - "kas čia tokie taip sumąstė?". Jeigu trumpai, rekomenduoju geriau rinktis kitą įmonę.
Melagiu kontora. 3 kartus teko skmabinti ponui Sarunui ir derinti laika vis naujai, taip uzsitese nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Kadangi niekaip neisejo ponui Sarunui prisiminti. (gal reiktu uzsirasineti).
Jei turit laisvo laiko ir bunat visad namuose ir pikalbiai jusu nemokami tai sis UAB jums, bet jei laikas jums yra brangus ir nervu lasteles, tai siulau apeiti si UAB dideliu lanku
Esu patenkinta šildymo sistemos montuotojų Justo ir Vladislavo darbu. Jie tikri profesionalai, dirbo greitai, sklandžiai ir paleista sistema iš karto veikė. Ačiū Jiems.
Pernai pasistačiau vieną iš katilų Srtauber 16 kuriuos prekiauja ši kompanija..Tik šiandien galiu pasakyti kad šis katilas nėra pats blogiausias na ir pats geriausias. Didžiausia bėda yra įmonės vadove. Supratimo ir kompetencijos 0., Pradžiai atsiuntė meistrą nuo kurio puse metų, , čiaudėjau, , Vargau su tuo katilu praitais metais tol kol neišsireikalavau atsiusti kitą meistrą. Atvykus kitam meistrui pečius jau nuo kitos dienos pradėjo veikti labai neblogai bet deja jau buvo prirūkes priskretes ir išvaizda jau buvo kaip kokių 4-6 metų. Iki tol įmonės direktorius pastoviai kaltino tik tai kad blogai sumontuota sistema :). Dar vienas minusas tai kompanijai kad ji net nežino jog tie katilai veikia ir akmens angluies granulėm. Šias išbandžius ir atsireguliavus pečių išties dabar jau džiaugiuose bet aišku ne kompetencija tos kompanijos, jos direktoriaus ir vieno iš jų meistrų.
Nerekomenduoju niekam pirkti šioje įmonėje jokių įrenginių. Kadangi įmonė siekia tik paimti iš klientų pinigus, bet nenori daugiau nieko daryti. sugedus įrenginiui atsisakė atvykti apžiūrėti ir nekelia ragelio. manau aišku kokią įmonės politika. įrenginys sugedo po 5 dienų veikimo, visa ką įmonė galėjo pasakyti dėl gedimo: " Jūs patys kalti"

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Vianara
Grantheating.lt

Adresas: Prašiškių g. 53, 12 korpusas, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Niekada nedarome kompromisų dėl kokybės. Visus produktus projektuojame taip, kad jūs galite būti tikri, kad ilgaamžiškumas ir efektyvumas yra pirmoje vietoje. Nuolat kuriame naujas technologijas ir naudojame tik geriausias medžiagas, užtikrindami, kad mūsų produktai atitiktų visus našumo ir aplinkosaugos...
20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Nuo 2005 metų esame vieninteliai „GORENJE“ šildymo įrangos atstovai Lietuvoje. Specializuojamės didmeninėje prekyboje, tačiau esame lankstūs – priimame individualius užsakymus, išklausome kainos pasiūlymą, randame sprendimus. Konsultuojame tiek potencialius, tiek esamus klientus. Taip pat atliekame garantinį ir...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: J. Basanavičiaus g. 45, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Gilės inžinerija
Adresas: Žirmūnų 68, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; gamyba; projektavimas; sandėliavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
Biokuro ar biomasės katilinių projektavimas, komplektavimas, paleidimaseksplotacijai, garantinė/pogarantinė priežiūra. Šildymo sistemų projektavimas, aptarnavimas. Biomasės kuro sandėlių projektavimas, montavimas, granulių kuro talpyklos ir sandėliai. Katilų pritaikymas granuliniam kurui, katilinių automatizavimas...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Rituals" atidaro daugiau ir erdvesnių parduotuvių
"Rituals" atidaro daugiau ir erdvesnių parduotuvių 11-15 16:17
Kosmetikos prekybos tinklas "Rituals" ateinančiais metais planuoja atidaryti šimtus naujų parduotuvių, o 2021 m. jų skaičius, tikimasi, pasieks 1.040. Daugeliu atvejų rengiamasi atidaryti...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Keurig Dr Pepper 30,00 +1,69%
Cisco 44,91 -7,33%