VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Visagino menų rezidencija

Visagino menų rezidencija

Kurti yra gyventi!
Įmonės kodas 304227233
Vadovas Aleksej Urazov, prezidentas
Adresas Sedulinos g. 18, LT-31206 Visaginas
Vadovo telefonas Visagino Menu Rezidencija Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Facebook paskyra https://www.facebook.com/art.lab.point/
Atsiskaitomoji sąskaita LT877300010146731845
Darbo laikas 16:00 - 19:00
Pardavimo pajamos 2018: 5 001 - 10 000 € be PVM Pajamų istorija »
Įmonės amžius 3 metai 5 mėnesiai 17 dienų
Įvertinimas
8.9 / 10 (įvertino 14)

Įmonės aprašymas:

Menų rezidencija “Taškas”

Kas mes esame?

Mes - neformalaus švietimo organizacija. Čia nėra mokytojų ar vadovų, kuriems reikia paklusti. Mes mokomės vieni iš kitų: bendraudami, klausydami paskaitų ir seminarų, dalyvaudami susitikimuose, diskusijose bei veiklose, kurios yra organizuojamos tam tikros srities specialistų. Čia nėra jokių amžiaus ar socialinės padėties apribojimų, kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę, jausti, kad yra laisvas ir reikalingas.

Pasauliniu mastu panašios rezidencijos gyvuoja vos ne kiekviename Žemės kampelyje ir kiekviena iš jų turi savas veikos kryptis bei užduotis. Mes ne išimtis. Menų rezidencijoje "Taškas" vyraujančią atmosferą atspindi ne tik paveikslais iškabintos sienos, knygų lentynos bei kūrybiška aplinka. Tai vieta, kurioje esi laisvas. Gali daryti tai, ką manai esant svarbiu ir teikiančiu malonumą. Tai gali būti įvairūs dalykai: nuo tyliaus arbatos siurbčiojimo jaukioje atmosferoje, skambant ramiai muzikai, iki filosofinių pokalbių, paišymo ant sienų ar net grojimo būgnais.

Čia kiekvienas yra laisvas kurti, įkūnyti idėjas, skleisti ideologijas, išbandyti savo jėgas vienokioje ar kitokioje veikloje (pradedant oratoryste ir baigiant šokiu ar muzikos kūrimu). Mokytis laisvai bendrauti su naujais žmonėmis, su jais sutarti, ugdyti kalbėjimo, žodžio meno bei logikos gebėjimus. Tobulinti užsienio kalbų įgūdžius kalbant su bendraminčiais bei pratintis nebijoti reikšti mintis ne gimtąja kalba. Atrasti naujų ir brandesnių atsakymų į rūpimus klausimus ir išgirsti kitų nuomonę. Ilsėtis nuo įvairiausių rūpesčių, atrasti naujus pomėgius, išbandyti dar nebandytas veiklas.

"Taške" nėra amžiaus cenzo. Kūryboje bei daugelyje kitų veiklų amžius neturėtų būti trukdis. Mūsų ideologija yra suvienyti vyresnės ir jaunesnės kartos atstovus ir tokiu būdu ugdyti tarpusavio toleranciją, mokytis vieniems iš kitų. Mūsų nuomone daugiausia galima išmokti bendraujant su skirtingo amžiaus žmonėmis, besidalinančiais savo neįkainojama patirtimi.

Mūsų tikslai:

- Siekiame padėti rasti unikalų kelią naujajai kartai laisvų, įdomių ir smalsių miesto gyventojų.

- Kelti Visagino žinomumą Lietuvoje, mokytis kalbų, kultūros bei istorijos ir tokiu būdu kurti Visagino kaip lietuviškai kalbančio miesto įspūdį.

- Išsaugoti ir puoselėti erdvę, kurioje skamba įvairios kalbos, yra gyvas nevaržomas bendravimas bei noras pažinti.

- Skatinti žmones bendrauti, mokytis suprasti vienas kitą ir tapti aktyviais visuomenės, mokyklos bei šeimos nariais.

- Mokyti vieni kitus, kaip tinkamai planuoti savo laiką, ilsėtis bei prasmingai dykaduoniauti

- Skatinti jaununimą ieškoti ir atrasti savo vietą pasaulyje, suprasti tarptautines galimybes, ištirti įvairias ateities perspektyvas.

- Suartinti bendraminčius per poeziją, meną, muziką, kiną ir stalo žaidimus.

Ką veikiame skirtingomis svaitės dienomis?

Menų rezidencijoje gyvenimas virte verda kasdien. Kai kurie lankytojai apsilanko, kad paskaitytų knygą ar netrukdomi pasinaudotų kompiuteriu, kiti - dienų dienas piešia ant sienų, tuo pačiu rasdami laiko ir poilsiui, ir bendravimui. Skirtingomis savaitės dienomis yra suplanuoti skirtingi užsiėmimai:

- Pirmadienis – stalo žaidimų diena. Lankytojai gali puikiai praleisti laiką bei išmėginti savo jėgas žaisdami įvairius stalo žaidimus: strateginius, lavinančius ekonominį bei loginį mąstymą. Galime pasiūlyti net 100 skirtingos tematikos stalo žaidimų.

- Antradienis – muzikos diena. Jos išvakarėse klausome atlikėjų pasirodymų „Nevaržomame garsiakalbyje“, kiekvienas norintis gali išbandyti savo jėgas bei muzikinius gebėjimus ant scenos. Dienos metu vyksta repeticijos, diskusijos apie galimus muzikinius projektus bei, žinoma, naujos pažintys.

- Trečiadienis – literatūros ir poezijos diena. Skaitome ne tik poeziją bei įvairaus žanro kūrinius, bet ir savo kūrybą.

- Ketvirtadienis – filmų diena. Sistemingai domimės kino pasauliu, ieškome prasmingų filmų, kuriuos peržiūrime ir nagrinėjame. Analizuojame peržiūrėto filmo scenarijų, filavimo techniką, montažo bei vaizdo efektų subtilybes. Vėliau stengiamės įprasminti įgautas žinias ir padarytas išvadas filmuodami ir montuodami patys.

- Penktadienis – svečių diena. Jos metu kviečiame įdomius, daug pasiekusius bei puikiai savo darbo sritį išmanančius žmones pristatyti savo profesijas. Penktadieniais taip pat aptariame artėjančius projektus bei rezidencijos gyvavimo klausimus.

- Šeštadienis – skirtas įvairiems amatams bei menui propaguoti. Parodų kūrimui, kūrybiniams užsiėmimams.

Rezidencijoje yra suskaldyta į tam tikrai veiklai skirtas erdves

- Koridoriai – laisva meno erdvė, kurioje kiekvienas lankytojas radęs tuščią sienos plotą gali jame įgyvendinti savo kūrybines idėjas, surengti nuotraukų ar meninių kūrinių parodas. Be to, koridoriuose yra suoliukai su apšvietimu, skirti jaukiam knygų skaitymui bei darbui su nešiojamas ar plančetiniais kompiuteriais. Sienas puošia įvairiausių knygų lentynos, kurios yra nuolat pildomos už aukas, gautas iš rezidencijos svečių bei lankytojų. Bet kurią knygą kiekvienas "Taško" lankytojas gali skaityti pasižymėjęs skaitytojų žurnale.

- Antrasis aukštas yra pagrindinis. Jame nuolatos skamba muzika, leidžiama tik iš vinilinių plokštelių. Šioje erdvėje kiekvienas lankytojas leidžia laiką nevaržomai. Taip, kaip mano esant tinkamiausia, atsižvelgdamas į savo nuotaiką. Dėl šios priežasties antrame aukšte dažnai liejasi juokas ir sklinda bruzdesys. Be to, čia vyksta paskaitos, seminarai, kūrybiniai vakarai, yra scena.

- Trečio aukšto erdvė skirta darbui. Čia nėra pašalinio triukšmo, šurmulio ir trukdančios darbui muzikos. Jei jūs norėtumėte atlikti tam tikrą projektą, rašyti, piešti ar paskaityti tyloje - trečias aukštas yra tinkamiausia vieta. Šioje erdvėje lankytojai, užsiimantys tikslinga veikla, įgauna išskirtinę teisę besiilsinčiųjų atžvilgiu: vienam dirbančiajam suteikiama pirmenybė prieš penkis besiilsinčius lankytojus. Dėl to, trečiasis aukštas dar žinomas kaip "Coworking Space".

- Ketvirtas aukštas skirtas ramioms paskaitoms bei seminarams, arbatos gėrimui, meditacijai, kartais šokių repeticijoms. Ši erdvė savo interjeru visiškai skiriasi nuo visiems mums įprastos kasdienybės, siekiant įkvėpti ir leisti patirti dar nepatirtas mąstymo būsenas.

- Penktas aukštas kol kas dar tik įkuriamas, bet po kelių savaičių jis taps visaginietiškų suvenyrų dirbtuve. Gaminsime laikrodžius, žaislus, smulkius baldus, papuošalus bei šviestuvus.

- Rūsys ir stogas taip pat rengiami žmonių apsilankymams, bet kol kas šių erdvių paskirtį išlaikysime paslaptyje.

Kaip mes gyvuojame?

Kol kas gyvuojame savanoriškų rėmėjų bei lankytojų aukų dėka. "Taške" dirba iniciatyvūs ir pasiaukojantys Visagino žmoniės, už savo darbą nereikalaujantys piniginio atlygio. Visa veikla mūsų menų rezidencijoje skatinama pačių šios erdvės lankytojų. Kasdien privalome atlikti neatidėliojamas užduotis, kurias savanoriškai sprendžia ir atlieka menų rezidencijos „gyventojai“, t.y. - kiekvienas prijaučiantis šiai erdvei. Kiekvienas laisvai nusprendžia ar nori dalyvauti tą dieną vykdomoje veikloje. Balsavimo būdu išrenkame ką kviesti skaityti paskaitas, rengti seminarus ar apskritai ką nors veikti "Taške". Šiuo metu mes ypač uoliai ieškome fondų, konkursų bei kitų būdų, kurie padėtų gauti lėšų, kurios būtų skirtos mokėjimui už komunalines paslaugas (savivaldybės nutarimu nemokame patalpų nuomos, bet turime padengti komunalinius mokesčius).

Mes džiugiai priimame miesto gyventojų paramą: nuo meno dirbinių, interjero detalių, kanceliarinių reikmenų, muzikos instrumentų ar įrangos, iki finansinė paramos, kad ir kokia ji bebūtų. Visa tai yra labai laukiama. Mes tikime gerais darbais ir manome, kad miestiečiai gali padėti vieni kitiems puoselėti ir kurti Mūsų miestą, tereikia tik noro.

Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Visaga, Visaginas, Menas, Taskas, Rezidencija, Muziejus, Galerija, Jaunimo erdve, Art, integracija, jaunimas
kontaktinės informacijos QR kodas 304227233
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Visagino menų rezidencija (įmonės kodas 304227233) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Įsigaliojo kompensacinių išmokų mažiau taršiems automobiliams įsigyti tvarka
Įsigaliojo kompensacinių išmokų mažiau taršiems automobiliams įsigyti tvarka 10-14 11:42
Spalio 12 d. įsigaliojo tvarka, pagal kurią kiekvienam nustatytus kriterijus atitinkančiam fiziniam asmeniui, įsigijusiam mažiau taršų automobilį, bus skiriama 1.000 Eur kompensacinė išmoka.
Lenkijos parlamento rinkimuose užtikrintai pirmauja valdantieji
Lenkijos parlamento rinkimuose užtikrintai pirmauja valdantieji 10-14 11:32
Parlamento rinkimus Lenkijoje laimėjo valdančioji konservatyvi "Teisės ir teisingumo" (PiS) partija. Suskaičiavus 72% balsalapių, PiS pirmauja su 45.8% balsų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Pasaulinis atšilimas..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Goodyear 14,36 +5,36%
Caterpillar 128,40 +4,65%
General Electric 8,80 +4,14%
Harley-Davidson 35,10 +3,85%
Coca-Cola 53,30 -0,67%
Procter & Gamble 121,09 -0,70%
Avon 4,19 -0,71%
McDonald's 209,02 -1,29%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 5759,25 +0,87%
Ryžiai 427,00 -0,70%
Apelsinai 0,53 0,00%
Cukrus 0,57 0,00%
Auksas 1510,58 +0,68%
Anglis 65,75 +0,31%
Jautiena 4,65 +1,09%
Benzinas 1,73 +2,37%