Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vis-a-Vis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vis-a-Vis

Atsiliepimai apie Vis-a-Vis, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Vis-a-Vis, UAB

Gabrielė Vaitkutė
2022-07-30 23:05:25 IP 28p99od1
Nuostabus vakaras kavinėje VIS-A-VIS. Graži ir didelė salė su baru, skanus maistas, paslaugios padavėjos. krikštynos pavyko su kaupu. Dėkui visam kavinės kolektyvui. Rekomenduoju VISIEMS VISIEMS VISIEMS :):):)
Šventem krikštynas 35 žmonių, maistas skanus, aptarnavimas geras, viskas super. Rekomenduoju.
Kas parase neigiamus komentarus - pritariu 100%.
Sumokesite nemazai pinigu, bet maistas lb prastas...
Nepatiko! Labai nusiviliau! Is 5 balu 1-2 balai!
Leokadija 2021-07-02 18:26:54
Šeštadienį šventėm jubiliejų klasikinėje salėje. Salė erdvi ir labai kukli kelios grindų plytelės vidurį salės buvo atsiklijavusios ir judėjo baisu buvo kad neužsikabintu kojos.Tai pat svečiai buvo nepatenkinti padavėjo aptarnavimu tai jis pamiršdavo atnešti lėkštutes ir šaukštelius tortui, tai išpilstė šampaną kur 6 svečiams neužteko taurių ir šampano, tai nenuimdavo nešvarias lėkštes, jubiljatė pati nurinkinėjo nešvarias lėkštes nuo stalo. Maistas nekoks kartas patiekalas šaltas ir lig virtas, liežuvis kietas, užpiltinės ištižo, daržovių salotos buvo lyg ištrauktos iš užšaldytų pakelių ir po to pavirtos be skonio. Maistas nepapuoštas. Norėdami po baliaus pasikalbėti prisistatė moteris tris viename (direktore, virėja, buhalterė) pasikalbėti neišėjo žmoniškai. Nesuprantam, kad po tokiu geru atsiliepimų ankščiau dabar visai atvirkščiai.Ar pasikeitė šeimininkai, ar virėjai o gal jiems tas pats ? Reklama graži o kokybe jokia.
Pritariu 100% ka parasete.
O kas raso gerus atsiliepimus, netikiu, kad tai raso klientai, manau tai kavines savininkai. Uz tokias kainas kiek buvo sumoketa, kokybe maisto labai prasta, nelabai skanu ir lb paprastai papuosta. Primena senus laikus, kaip valgykloje, kaime. Siulau pakeisti virejas, o jeigu cia gamina ta pati savininke/buhaltere, tai siulau aplankyti maisto ruosimo kursus. Tokia kavine tinka tik pensininkams, bet vistiek nesiulyciau, nes daug pinigu reikes sumoketi.
Is 5 balu, maximum 2 balai.
Sveiki.
Norėčiau ir aš palikti komentarą apie šią įstaigą.
Pliusas tas, kad tikrai strategiškai patogi vieta Vilniuje švęsti šeimos šventes. Pliusą dar uždėčiau padavėjai, kuri tikrai manau gerai atliko savo darbą, dažnai ateidavo ir tikrindavo, ar svečiams nieko netrūksta, paserviruota buvo šventiškai.
Toliau situacija liūdnesnė. Kaip ir anksčiau minėtuose komentaruose administratorė visiškai neturi kompetencijos, nemoka bendrauti su klientais, toks jausmas bendraujant, kad ji nenusimano maiste, neturi ką pasiūlyti, o tik linksi galva derinant šventinį meniu. Kažkas rašė - prižada pasaką, o gauni šššššš. WC nėra karšto vandens- buvom su kūdikiu, kuris atliko savo gamtinius reikalus, tai teko jį prausti šaltu vandeniu.
Dabar apie maistą:
Nežinau iš kur buvo perkamos daržovės, bet jos be skonio - agurkai balti, pomidorai plastmasiniai. Salotose naudojama kuo daugiau svogūnų, kad atordytų daugiau ir gausiau. Mūsų atveju, virėja turbūt įsimilėjo, nes padažas prie karšto patiekalo buvo žiauriai sūrus. Vieno užkandžio sumuštiniai atrodė kaip pusryčių sumuštiniai (jiems reiktų suprasti, kad dabar ne 90 -ieji). Užsakėm vaikams keptos duonos, fir bulvių - tai ką jūs manot, jei duoną kepė jie (kas labai abejotina) tai kepė iš likučių, jei kas pirkdavote parduotuvėse keptą duoną, tai čia gausitę tokią. Fri bulvės degtukų storio pagaliukai (sudžiuvę). Mūsų vaikas kuris valgo tik fri, net nevalgė.
Kai pradėjom kalbėti su administratore apie vaisių stalą, tai ji atrodė, kaip iš kosmoso. Galų gale per švetę gavom arkliškai papjaustyto meliono. O šokas buvo tada, kai atvežę savo arbūzą gavom sąskaitą už jo papjaustymą (arbūzas buvo pigesnis nei jo papjaustymas), nors apie tai užsimintą net nebuvo. Už tokį įkainį, galėčiau pjaustyti arbūzus nuo ryto iki vakaro.
Ir jei vaikas kažką sudaužys, tai žinokit reiks moketi, nes įmonės vadovas pareiškė, kad jie nėra apsidraudę.
Reziumė tokia - įmonės politika tokia, kad lietuviai viską ir bent ką suvalgys, jie pinigų turi ir jie mums ne giminės ir ne draugai - kam stengtis.
Vieta gera, bet prieš pasirenkant susitarkite su įmone - kas, kiek ir kaip :)
Rekomenduoju! Nesigailiu, kad pasirinkau šią kavinę savo šventei. Skanus maistas, stalo serviravimas ir šiltas bendravimas su klientu- 10balų. Ačiū kavinei, , Vis-a-vis". Dar sugrįšime...
Renata Rinkevičiūtė
2021-11-09 17:32:38 IP 5juc2qj3
Šios krikštynos įsimins ilgam. Dėkui administratorei už rūpestį. Salė puiki, maistas skanus, dar ir namo parsinešėm. Rekomenduoju visiem.
Jelena 2021-11-03 17:30:05
Planavau švęsti savo jubiliejų, užsukom pasižiūrėti salės, savininkas prižadėjo aukso kalnus, ir tą turim ir aną galim, kolonėlės yra... tiesiog apie viską pagalvota. Sumokėjom 150e avansą ir atsisveikinome. Prieš 2 savaites pasiskambinau ir paprašiau apžiūrėti salę su savo drauge dekoratore, kad ant stalo padarytų gyvų gėlių puokštes, foto sienelę ir pan. Ir dar su muzikantu sutarėm tuo pačiu pasimatyt. Va čia tai ir pasirodė visas gražumas, savininkas per 1.5val net nepakėlė minkštos vietos, kad prieiti bent patarti kaip geriau organizuoti šventę. Už Ikea lygio stiklinės stalo vazas, kad pakeisime plastikines puokštes gyvomis užsiprašė po 15e, už pasijungimą prie kolonėlių 200e, mes visi stovėjome pakraupe. Tokio chamiškumo dar nesu mačiusi. Aišku avanso nieks negrąžino, bet ir kojos mano daugiau ten nebuvo. Noriu perspėti visus būti labai atsargiais su šia įstaiga. Tikrai labai prasta vieta. O dar tas senų riebalų kvapas...
Šiaip į komentarus beveik niekada neatsakinėju, bet šį kartą "ponia" Jelena stipriai perlenkė lazdą, meluoja nuo pradžios iki pabaigos be jokios gėdos. Atėjusi su dizainere elgėsi labai arogantiškai, personalo ir aišku manęs tarsi neegzistuotų, suprask aš čia su dizainere, tuo ateis muzikantas, o jūs tiesio nesimaišykit po kojom ir viskas bus gerai. Tiesiog barmene atnešk kavytės atnešk šio, atnešk ano, ir žiūri kaip į tuščią orą. Buvo tiesa ji ne 1, 5 val, o gerokai ilgiau, vien dėl jos mes išėjome iš darbo visa valanda vėliau, nes kaip minėjau ji atėjo su dizainere, o muzikantas pasirodė už geros valandos ar net pusantros. Į absoliučiai visus klausimus jai buvo atsakyta, kaip ir kiekvienam kita užsakovui, gal ji galvojo kad mes ekstrasensai ir galime nuspėti ko jinai norės paklausti ir į tuos neužduotus klausimus neatsakėme, taip tai gali būti, nes spėjimo dovanos deja neturime. Kas liečia kolonėles tai visiškai šlykštus melas, kiekvienas užsakovas pas mus ką nors šventęs pasakys kad nė iš vieno, pasikartosiu nė iš vieno, už kolonėles pinigų neėmėme, buvo sakyta kad tik atsineštų nešiojamą kompiuterį o mes pajungsime savo laidu jį prie mūsų kolonėlių ir kodą duosime prisijungti prie interneto (visiems duodame). Šita atsiprašant ponia mūsų kavinę vadina prasta vieta net ten nė karto nešventusi, tai irgi skambutis į jos varpinę (matyt tikra ekstrasensė numatanti ateitį). O kas liečia senų riebalų kvapą tai čia ji matyt save turėjo omenyje, nes kai ji išėjo, tai ir tas kvapas dingo.

Pagarbiai Kavinės VIS-A-VIS direktorius Raimundas Gražulis
Dėkingas kavinės Visavis kolektyvui už puikų vakarą, maistas skanus, aptarnavimas super. Rekomenduoju!
Kaip džiugu pas jus vėl švęsti po karantino. Salė tokia pat graži ir didelė. Nors žmonių buvo beveik 60, visi liko labai patenkinti. Viskas kaip visada buvo skanu, personalas paslaugus, vietos daug, net visiem automobiliam vietos pakako jūsų kieme. Ačiū už jūsų rūpestį, šilčiausi linkėjimai jūsų kolektyvui. P.S. - rugsėjo pabaigoje vėl pasimatysime, draugai pas jus švęs gimtadienį. Rekomenduoju visiems!
Likau nepatenkintas administracijos atsainiu elgesiu bei nerūpestingu. Prie nepatogumų galėčiau paminėti kondicionieriaus bėdas, ko pasekoje svečiams teko gan dažnai lakstyti į lauką tam kad atsisvėsinti. Antrąkart ten nesilankyčiau ir kitiems nerekomenduoju.
Bronius Kūpelis
2018-10-08 22:20:41 IP 28mcvh29
Kavinę VIS-A-VIS mums rekomendavo draugai, nes jie ten šventė savo vestuves, o mes va dabar nutarėme atšvęsti savo 30 metų jubiliejų. Ir iš tiesų - jubiliejaus dieną stalas buvo gražiai padengtas ir labai gausus, užteko visko su kaupu. Maistas skanus, didžioji salė nuostabi. Be galo dėkingi. Rekomenduoju.
Šventėme klasikinėje salėje. Aplinka superinė. Maistas visiem labai patiko. Aptarnaujantis personalas dirbo be priekaištų.
Labai skanus maistas, jauki aplinka, gerai dirbo barmenai. Viskas puiku. Galėjome palikti kieme automobilį, kurį pasiėmėm tik pirmadienį. Ačiū.
Norime padėkoti kavinės Vis-A-Vis kolektyvui už malonų ir profesionalų aptarnavimą, nepriekaištingai paserveruotą stalą, nuostabiai skanų ir šviežią maistą. Atnaujinta pagrindinė salė tiesiog puiki. Didelis ačiū. Tiek mes, tiek ir mūsų svečiai likome labai patenkinti, kiek žinau, šventės metu vieni iš svečių ir sau balių jau užsakė.
Pirma karta švenčiau kavinėje Vis-A-Vis savo jubiliejų. Šventinis vakaras prabėgo kaip viena akimirka, maloni aplinka, skanus maistas, paslaugus barmenai, didžiulis pliusas uždaras kiemas ir daug vietos automobiliams pasistatyti. Dėkui kavines administratorei už puikiai parinkta meniu.
Balandžio 28 d. šventėme vestuves, maistas buvo labai skanus ir už priimtiną kainą, pagrindinė salė po remonto erdvi ir verta dėmesio. Mano manymu už tokia kainą kažką geresnio Vilniuje būtų sunku surasti. Nors ir trūko šventės metu barmenų dėmesio bet iš esmės galima vertinti 8 balais iš 10. Sprendžiant iš svečių išsakytų komentarų patys mielai čia organizuotų savo šventes.
Likau labai nepatenkintas aptarnavimu. Administracija ir kai kurie padavejai elgesi chamiskai. Nors sale patiko, lankytis ten nepatariu, nebent uzsisakysite maista ir aptarnavima kitoje vietoje :)
Giedrė Žvibienė
2017-09-22 22:29:58 IP 28m81lds
Rugsėjo 2 dieną šventėme šioje kavinėje vestuves. Galiu pasakyti tik geriausius žodžius :) pagrindinė salė labai erdvi, stalas ir aplinka tikrai verti dėmėsio. Maistas buvo labai skanus, visi svečiai gyrė ir maistą ir padavėją kuris visą vakarą mus aptarnavo ir neleido menkiausiai smulkmenai praslysti pro akis. Nebuvo jokių nesklandumų. Šeiminynkas ir administratorė tikrai labai paslaugūs žmonės. Esame be galo patenkinti, kad atradome ir pasirinkome šią kavinę. Dar ne vieną šventę ruošiames čia švesti :)
Praėjusį šeštadienį mažojoje - Klasikinėje - salėje turėjom šventę. Skųstis negaliu, daug gerų dalykų: salė jauki, graži, erdvi; stalas gražiai paserviruotas; maistas ir aptarnavimas geri. Švenčiame čia jau antrą kartą, po 10-ties metų pertraukos. Šį kartą nuvylė tik garso sistema, nustojusi veikti po keleto valandų. Tačiau tikiuosi, kad savininkai šį nesklandumą sutvarkys. Nes dabar ne kaip atrodo, kai nuo 2017 m. sausio mėn. apie salės garso sistemą balandžio pradžioje klientai vėl rašo negatyvų atsiliepimą.
Sveiki, na mes šia kavine buvom patenkinti, viskas puiku, buvo taip kaip sutarėm šventėm jubiliejų ir švesim krikštynas. Na o kam per prastas lygis tai reiktu švest stikliuose. Ir apžiūrėjus sales jei jos nepatiko tai kam tada reikėjo nuomot ir po to skustis:)
Helia Kanapickienė
2017-01-04 21:03:01 IP 2ber9cds
mano nuomone salės patalpos vidutinio lygio, maistas šalti patiekalai - skanūs, karštas patiekalas - prastos valgyklos lygio, pagal susitarimą garso sistema neveikė, kaip buvo nurodyta, po švenčių palikti daiktai (pirštinės) nebuvo rastos. Kitą kartą šventės švęsti nesinorėtų.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%