Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Virtuvės idėja, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Virtuvės idėja

Atsiliepimai apie Virtuvės idėja, MB

Parašyk savo nuomonę apie Virtuvės idėja, MB

Sveiki! Pirkau su Roko pagalba visą virtuvės buitinę techniką + skalbyklę. Geros kainos, puikus aptarnavimas. Gavau iš Roko pusės naudingu patarimu. Rekomenduoju visiems!
Labai patenkinta konsultacijomis, kantriai patarinėjo ir laukė kol išsirinksiu prekes. Pristatė sutartą dieną. Aukščiausias įvertinimas!
Puikus aptarnavimas, kiek kur beieškojau, kiek įkyrėjau, tokio konsultavimo, aptarnavimo neradau. Visiems rekomenduosiu. Ačiū p.Rokui už kantrybę. Gerų Kalėdų ir N.Metų.
Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas. Labai išsamiai pakonsultavo ir profesionaliai patarė. Draugams rekomenduočiau pirkti čia.
Pirkau viryklę. Likau sužavėta viskuo - aukščiausia aptarnavimo kokybė, patarimai, pagalba, gerai kaina. Žmogus žino ką daro, ir dirba savo vietoje. Ačiū
Visiems rekomenduoju. Užsisakiau visą reikalingą buitinę techniką butui. Gavau geriausias kainas rinkoje, pristatymas super greitas, aptarnavimas kokybiškas ir labai operatyvus. Nėra lygių. Linkiu ir toliau išlaikyti tokį profesionalumo lygį. Kiek teko susidurti su statyba ir prekyba - pirma vieta pagal visus parametrus.
Pirkau nemažai buitinės technikos naujam savo butui (suma ~7.5 K); likau super patenkintas aptarnavimu, konsultacijomis ir gauta technikos kaina. Labai rekomenduoju.
Pirkau pagal rekomendacijos sioje imoneje visa imontuojama vituves technika, pasiule zemiausia kaina nei konkurentai. Atveze viska sutarta diena. Aciu.
Greita ir patikima, pristatė prekes greičiau nei tikėjausi, pakonsultuoja ir pasiūlo alternatyvių variantų.
Išmanantis savo darbą, visada patars išsirinkti prekę pagal kliento poreikį. Ne vieną kartą teko su juo dirbti tiek man tiek mano draugam. Visiem rekomenduoju kas nori gauti geras kainas ir puikų aptarnavimą.
Patikimas vaikinas. Žinantis savo darbą. Pasiūlo optimaliausią variantą pagal tavo poreikius ir galimybes. Pakonsultuoja, pataria, sh... tikrai neįkiš... Pirkau daug buitinės technikos iš jo. Viskas buvo taip, kaip ir sutarta. Geresnių kainų niekur kitur neradau, kad ir kaip stengiausi... :) Pristatė viską į namus nemokamai. Rekomenduoju, nesigailėsit. Iš jo pirkau, nes prieš tai mano trys pažįstami iš jo pirko ir viskas buvo taip pat ok.
Pirkau visą virtuvės buitinę techniką. Pasiūlė geriausias kainas, nemokamai atvežė. Viską atliko labai operatyviai be jokių trikdžių.
Pirkau skalbimo masina, pristate sutarta diena, padejo uznesti i 4 auksta, papildomai nieko nereikejo moketi. Aciu uz puiku aptarnavima, geriausia kaina. Butinai rekomenduosiu draugam.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%