Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Virtuvės idėja, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Virtuvės idėja

Atsiliepimai apie Virtuvės idėja, MB

Parašyk savo nuomonę apie Virtuvės idėja, MB

Sveiki! Pirkau su Roko pagalba visą virtuvės buitinę techniką + skalbyklę. Geros kainos, puikus aptarnavimas. Gavau iš Roko pusės naudingu patarimu. Rekomenduoju visiems!
Labai patenkinta konsultacijomis, kantriai patarinėjo ir laukė kol išsirinksiu prekes. Pristatė sutartą dieną. Aukščiausias įvertinimas!
Puikus aptarnavimas, kiek kur beieškojau, kiek įkyrėjau, tokio konsultavimo, aptarnavimo neradau. Visiems rekomenduosiu. Ačiū p.Rokui už kantrybę. Gerų Kalėdų ir N.Metų.
Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas. Labai išsamiai pakonsultavo ir profesionaliai patarė. Draugams rekomenduočiau pirkti čia.
Pirkau viryklę. Likau sužavėta viskuo - aukščiausia aptarnavimo kokybė, patarimai, pagalba, gerai kaina. Žmogus žino ką daro, ir dirba savo vietoje. Ačiū
Visiems rekomenduoju. Užsisakiau visą reikalingą buitinę techniką butui. Gavau geriausias kainas rinkoje, pristatymas super greitas, aptarnavimas kokybiškas ir labai operatyvus. Nėra lygių. Linkiu ir toliau išlaikyti tokį profesionalumo lygį. Kiek teko susidurti su statyba ir prekyba - pirma vieta pagal visus parametrus.
Pirkau nemažai buitinės technikos naujam savo butui (suma ~7.5 K); likau super patenkintas aptarnavimu, konsultacijomis ir gauta technikos kaina. Labai rekomenduoju.
Pirkau pagal rekomendacijos sioje imoneje visa imontuojama vituves technika, pasiule zemiausia kaina nei konkurentai. Atveze viska sutarta diena. Aciu.
Greita ir patikima, pristatė prekes greičiau nei tikėjausi, pakonsultuoja ir pasiūlo alternatyvių variantų.
Išmanantis savo darbą, visada patars išsirinkti prekę pagal kliento poreikį. Ne vieną kartą teko su juo dirbti tiek man tiek mano draugam. Visiem rekomenduoju kas nori gauti geras kainas ir puikų aptarnavimą.
Patikimas vaikinas. Žinantis savo darbą. Pasiūlo optimaliausią variantą pagal tavo poreikius ir galimybes. Pakonsultuoja, pataria, sh... tikrai neįkiš... Pirkau daug buitinės technikos iš jo. Viskas buvo taip, kaip ir sutarta. Geresnių kainų niekur kitur neradau, kad ir kaip stengiausi... :) Pristatė viską į namus nemokamai. Rekomenduoju, nesigailėsit. Iš jo pirkau, nes prieš tai mano trys pažįstami iš jo pirko ir viskas buvo taip pat ok.
Pirkau visą virtuvės buitinę techniką. Pasiūlė geriausias kainas, nemokamai atvežė. Viską atliko labai operatyviai be jokių trikdžių.
Pirkau skalbimo masina, pristate sutarta diena, padejo uznesti i 4 auksta, papildomai nieko nereikejo moketi. Aciu uz puiku aptarnavima, geriausia kaina. Butinai rekomenduosiu draugam.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis
Sėkmingiausias naujas produktas – "Švyturio-Utenos alaus" kokteilis 03-25 07:33
Lietuvos aludariai susigrąžino sėkmingiausio naujo produkto titulą. 2018 m. jis atiteko "Švyturio-Utenos alaus" nealkoholinio alaus kokteiliui "Utenos Radler with Raspberry & Citrus".
"Deutsche Buchpreis" premijos laureatas R. Menasse: Europos sąjunga – pasaulio ateitis 03-24 20:09
Leidykla "Tyto alba" paskelbė laukianti ypatingo svečio – balandžio 11 d. Vilniuje, MO muziejuje, su skaitytojais susitiks vienas žymiausių šiuolaikinių austrų rašytojų Robertas Menasse. Leidykla...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%