Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Virinta, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Virinta

Atsiliepimai apie Virinta, MB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Virinta, MB

Labai operatyviai įvykdytas užsakymas, visi klausimai atsakyti, ypač maloniai ir mandagiai, problemos sprendžiamos net greičiau negu galima tikėtis :) likau nustebinta, labai rekomenduoju :)
Užsakyti lengva, užsakymą galima koreguoti, pristatymas greitas, susisiekus telefonu, ar el. paštu bendravimas malonus.
Preke kokybiska uz gera kaina, operatyvus pristatymas. Viskas saunu!
Esame pirkę iš www.piguimu.lt paspirtuką-triratuką, ne patį pigiausią. Parašysiu realų atsiliepimą kaip buvo mūsų šeimai dėl klientų aptarnavimo, duoto žodžio-susitarimo laikymosi:
A) pastovus melavimas dėl to, kada bus Partizanų gatvės parduotuvėje: ant durų parašytas darbo grafikas šeštadieniais nuo 10:00 val. - atvykus 10:30 arba jau po 11:00 - dažnai parduotuvė būna uždaryta (taip buvo mažiausiai 2-3 kartus per 2 metus). Skambinant paklausti kodėl nėra atidaryta pardyituvė - vienu atveju (kaip pvz. šiandien) - teigiakad bus už 8 minučių (tuo metu buvo 10:28), nors žmona vakar buvo telefonu susitarusi kad šiandien t.y. šeštadienį jis lauks parduotuvėje nuo 10:00.
Labai greitai reaguoja i pateiktus uzsakymus. Greitas siuntimas. Geros prekes. rekomenduoju.
Internetu perku ne pirma kartą ir esu labai patenkinta jūsų darbu ir požiūriu į klientą.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Vyriausybė daugiau kaip 10 metų pasiskolino už 0,393%
Vyriausybė daugiau kaip 10 metų pasiskolino už 0,393% 10-25 12:37
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 10 metų ir 4 mėnesiams 15 mln. Eur pasiskolino už vidutines 0,393% palūkanas.
HSBC 74% didino pelną, pranoko lūkesčius, ketina supirkti akcijų už 2 mlrd. USD
HSBC 74% didino pelną, pranoko lūkesčius, ketina supirkti akcijų už 2 mlrd. USD 10-25 12:29
Didžiausias Europos bankas HSBC trečią šių metų ketvirtį pranoko analitikų lūkesčius.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%