VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Uždaroji akcinė bendrovė "Virenda" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Virenda, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Nauji ir naudoti HYSTER ir JCB Teletruk krautuvai. Sandėliavimo technika. Krautuvų nuoma, remontas
SANDĖLIAVIMO TECHNIKA
2020-05-18 11:13

SANDĖLIAVIMO TECHNIKA

Aprašymas

Hyster sandėliavimo technika yra patikima, tvirta ir užtikrina didelį darbo našumą. Darbas su šia technika suteikia daugiau galimybių, tačiau įrenginių valdymas nėra sudėtingas. Šalia to, ši technika atitinka visus saugumo reikalavimus, todėl Hyster gamintojai užtikrina saugų operatorių darbą. Taip pat ši technika yra kompaktiška ir ergonomiška, todėl darbai vykdomi ne tik sklandžiai, bet ir komfortabiliai. Daugumoje modelių įrengti rekuperaciniai stabdžiai, taip pat galima keisti važiavimo ir kėlimo greičių nustatymus.

Komfortas ir saugumas

Patogus įrenginių valdymas užtikrina spartesnį ir kokybiškiau atliekamą darbą. Hyster sandėliavimo technika pasižymi komfortabilumu ir saugumu. Krautuvų kabinos suprojektuotos taip, kad galėtų atlaikyti didelį svorį, tad tokiu būdu užtikrinamas saugus operatorių darbas. Kabinų vidus ir mažesnių įrenginių valdymo rankenos yra ergonomiškos, patogiai pritaikomos prie kiekvieno operatoriaus fiziologinių savybių. Įrenginiuose be kabinų įrengta apsauga nuo prisispaudimo važiuojant atgal.

Valdymas ir priežiūra

Hyster sandėliavimo technikos valdymas labai paprastas ir maksimaliai automatizuotas. Taip pat automatizuota ir įrenginių būklės nustatymo sistema, leidžianti laiku pastebėti iškilusias problemas ir gedimus. Šios technikos valdymui nebūtinas specialus pasiruošimas. Daugumos įrenginių valdymo perpratimui užtenka vos keliolikos minučių.

Šių sandėliavimo priemonių priežiūra taip pat nesudėtinga - UAB „Virenda“ teikia sunkiosios ir sandėliavimo technikos remonto paslaugas, kurioms suteikiamos garantijos. Atliekant tokių įrenginių remontą yra svarbu, kad detalės būtų originalios. Taip pat, įvykus gedimui ar dėl kitų priežasčių negalint eksploatuoti turimos sandėliavimo technikos, galite būti tikri, jog skubūs darbai bus atlikti laiku. Tokiems atvejams ypač palanki krautuvų nuoma.

Manevravimas

Hyster sandėliavimo technika labai kompaktiška ir manevringa, o tuo pačiu įrenginių rėmai, šakės ir kitos konstrukcinės detalės pritaikytos didelėms apkrovoms, todėl sandėliavimo darbus nedidelėse patalpose atlikti yra paprasta, greita ir patogu. Taip pat tam nereikalingi papildomi žmogiškieji resursai.

Savybės

  • Ergonomiška valdymo rankena
  • Važiavimo variklis įtvirtintas stacionariai
  • Galima pasirinkti vidinį įkrovos įrenginį
  • Varikliai valdomi Mosfet™ valdymo technologijos pagrindu
  • Trys darbo rėžimai
  • Apsauga nuo prisispaudimo važiuojant atgal
  • Vežimėlio būklės nustatymo automatinė diagnostinė sistema
  • Rėmas ir šakės pritaikytos didelėms apkrovoms

Panaudojimo sritis

Hyster gamintojų įrenginiai yra tinkami įvairaus pobūdžio darbams atlikti. Ši sandėliavimo technika gali būti naudojama atliekant kasdienius sandėliavimo darbus, esant specifinėms darbo sąlygoms, kuomet patalpos nepritaikytos naudotis įprastais krautuvais, logistikos ar transporto srityse.

Kiti VIRENDA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Juodkalnija atsivėrė 130 šalių
Juodkalnija atsivėrė 130 šalių 06-02 16:55
Juodkalnijos vyriausybė paskelbė 130-ies valstybių sąrašą, kurių piliečiai nuo birželio 1-osios gali atvykti į šalį be karantino reikalavimų ir be testų dėl koronaviruso, skelbia Juodkalnijos...
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros 06-02 16:13
Energetikos ministerijos siūlomas Baltijos šalių bendras susitarimas dėl prekybos elektra su Baltarusija ir kitomis trečiosiomis šalimis netenkina Lietuvos interesų, sako užsienio reikalų...
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą 06-02 15:57
Labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui suteikta 47 mln. Eur paskolų iš 50 mln. Eur tam skirtų lėšų. Papildomai finansavimas didinamas iki 200 mln. Eur, praneša "Invega".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 17,00 +7,05%
Harley-Davidson 22,73 +6,51%
Nokia 4,20 +6,33%
Goodyear 7,94 +4,34%
Humana 401,50 -2,23%
Western Digital 43,08 -2,91%
Cisco 46,30 -3,18%
Pfizer 35,46 -7,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,45 -0,45%
Kava 3,41 +4,28%
Nafta 35,49 +5,28%
Cukrus 0,57 -5,00%
Dyzelis 0,88 -26,05%
Apelsinai 0,58 +5,45%
Sidabras 15,07 +1,28%
Vištiena 1,27 -29,44%