VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Uždaroji akcinė bendrovė "Virenda" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Virenda, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Nauji ir naudoti HYSTER ir JCB Teletruk krautuvai. Sandėliavimo technika. Krautuvų nuoma, remontas
ELEKTRINIAI KRAUTUVAI
2020-05-18 11:13

ELEKTRINIAI KRAUTUVAI

Aprašymas

Hyster krautuvai - kompaktiški, itin taupūs ir ekologiški įrenginiai. Naujos kartos krautuvai labai manevringi, ergonomiški ir yra optimalus variantas patikimumo ir kainos santykio atžvilgiu. Elektriniai krautuvai pasižymi aukštu produktyvumu ir nedidelėmis eksploatacijos išlaidų sąnaudomis.

Komfortas ir saugumas

Triračiai arba keturračiai Hyster krautuvai yra pritaikyti patogiam valdymui, užtikrinančiam sklandų darbą su šiais elektriniais krautuvais. Hyster elektriniai krautuvaimaksimaliai užtikrina operatoriaus komfortą darbo metu - patogus įlipimas, reguliuojama kėdė (gali būti reguliuojamas kėdės aukštis ir atstumas nuo vairo), taip pat galima reguliuoti valdymo pulto padėtį. Numatytos visos priemonės, užtikrinančios saugų operatoriaus darbą - yra įrengti saugos diržai, o unikaliai suprojektuotos kabinos užtikrina gerą matomumą ir tuo pačiu apsaugo operatorių nuo pavojų netikėtose situacijose.

Valdymas ir priežiūra

Šiuos elektrinius krautuvus paprasta valdyti. Jų valdymui nebūtinas specialus pasiruošimas. Tam, kad valdymas būtų paprastesnis, daugelis funkcijų yra automatizuotos. Daugiafunkcinis interaktyvus ekranas suteikia galimybę keisti įvairius nustatymus, tokius kaip važiavimo, kėlimo greitis, stabdymas ir pan.

Galimi gedimai yra matomi vidinės diagnostikos sistemos pagalba - prietaisų skydelyje, patogiai pritvirtintame aukščiau operatoriaus regėjimo lauks. Tokia skydelio padėtis netrukdo operatoriaus darbui, tačiau visa reikiama informacija jame visuomet matoma.

Šių krautuvų priežiūra gana paprasta, patogu pasiekti reikiamus remontuoti taškus. Taip pat sudedamosios krautuvų dalys yra kur kas labiau ilgaamžiškos nei kitų panašaus tipo krautuvų.

Patogiam valdymui numatytas ir tinkamas krautuvų apšvietimas - gerai apšviečiančios priekinės ir galinės LED lempos, veikiančios ilgiau nei įprastos lemputės. Taip pat darbą su krautuvu palengvina jo kraštus žyminčios šviesos. Tai ypač aktualu esant blogam matomumui. Kaip ir kitose transporto priemonėse, čia veikia posūkių šviesų signalai, atbulinės ir stabdžių šviesos.

Manevravimas

Šie elektriniai krautuvai yra labai kompaktiški, jų pagalba krovos darbus galima atlikti nedidelėse erdvėse. Jie ženkliai padidina darbo našumą, yra patikimi ir patogūs, o taip pat laikomi geriausiai manevruojančiais įrenginiais tokių krautuvų klasėje.

Panaudojimas

Hyster krautuvus galima pritaikyti daugelyje pramonės šakų. Jie gali saugiai pakrauti ir pervežti įvairių tipų ir įvairių apimčių krovinius - nuo statybinių medžiagų iki maisto produktų. Dirbant maisto pramonėje svarbu užtikrinti ekologiškus krovos darbus, todėl šioje srityje Hyster elektriniai krautuvai yra nepamainomi. Taip pat ekologiškas krautuvų darbas yra aktualus dirbant su bet kokio tipo kroviniais uždarose patalpose.

PRODUKTYVUMAS

  • Elektroninis darbo valdymas (HYSTER VSM sistema) garantuoja darbų efektyvumą ir sumažina eksploatacijos kaštus Platus variklių pasirinkimas (Jums pasiūlytas krautuvas su varikliu, atitinkančiu EURO 4 standartus) Specialūs režimai darbui rampose
  • Automatinė akceleravimo funkcija – nepriklausomai nuo važiavimo trajektorijos lygumo ar atliekamų kėlimo darbų, krautuvas išlaiko pastovų važiavimo greitį (tik su hidrostatine „Duramatch Advance Plus“ transmisija)
  • Visiškai autonominė kėlimo sistema – atliekant krovos darbus (keliant ar leidžiant bet kokio tipo krovinį), krautuvas automatiškai reguliuoja variklio apsukas. Reikia valdyti tik kėlimo – leidimo svirteles (tik su su hidrostatine „Duramatch Advance Plus“ transmisija)

ERGONOMIŠKUMAS

  • Patogus hidraulikos valdymas – pirštų galiukais, ranką laikant patogioje padėtyje
  • Patogu įlipti ir išlipti iš krautuvo
  • Krautuvą labai paprasta valdyti

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

  • Daugiafunkcinis interaktyvus displėjus leidžia keisti krautuvo parametrus (važiavimo, kėlimo greičius, stabdymo intensyvumus ir kt.), indikuoja krautuvo būseną, rodo klaidas, jų aprašymus ir kt.
  • Lengva atlikti serviso darbus – nesudėtinga pasiekti pagrindinius mazgus
  • Rečiau keičiamos atsarginės dalys nei kituose krautuvuose
  • Greita ir lengva kasdieninė priežiūra
Kiti VIRENDA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Juodkalnija atsivėrė 130 šalių
Juodkalnija atsivėrė 130 šalių 06-02 16:55
Juodkalnijos vyriausybė paskelbė 130-ies valstybių sąrašą, kurių piliečiai nuo birželio 1-osios gali atvykti į šalį be karantino reikalavimų ir be testų dėl koronaviruso, skelbia Juodkalnijos...
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros
UR ministro netenkina Energetikos ministro siūlymas dėl Astravo AE elektros 06-02 16:13
Energetikos ministerijos siūlomas Baltijos šalių bendras susitarimas dėl prekybos elektra su Baltarusija ir kitomis trečiosiomis šalimis netenkina Lietuvos interesų, sako užsienio reikalų...
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą
Išdalintos paskolos labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 – skiria papildomą finansavimą 06-02 15:57
Labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui suteikta 47 mln. Eur paskolų iš 50 mln. Eur tam skirtų lėšų. Papildomai finansavimas didinamas iki 200 mln. Eur, praneša "Invega".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 17,00 +7,05%
Harley-Davidson 22,73 +6,51%
Nokia 4,20 +6,33%
Goodyear 7,94 +4,34%
Humana 401,50 -2,23%
Western Digital 43,08 -2,91%
Cisco 46,30 -3,18%
Pfizer 35,46 -7,15%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,45 -0,45%
Kava 3,41 +4,28%
Nafta 35,49 +5,28%
Cukrus 0,57 -5,00%
Dyzelis 0,88 -26,05%
Apelsinai 0,58 +5,45%
Sidabras 15,07 +1,28%
Vištiena 1,27 -29,44%