Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vintex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vintex

Atsiliepimai apie Vintex, UAB

Mados angaras

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Vintex, UAB

Neapsimoka nešti čia rūbų ir tampyti jų, kai atsirenka vos kelis, nors rūbai normalūs ir nešioti vos kelis kartus :) bent jau tekstilės konteinerį įsigytumėt šalia žmonių patogumui, išmesti nenešiojamus rūbus, kai niekas jums netinka
Šiandien į mados angarą Vilniuje nunešiau tvarkingus drabužius, tai nė vieno nepaėmė nes pareiškė, kad priima tik naujus, o č ia jau dėvėti. Tai aš taip ir likau nesupratusi kaip jie priima naujus jei ant pakabų kabo dėvėti ir daug prastesnės kokybės nei aš atnešiau.
Na supirkimo punktas kokiu principu veikia tikrai nuoširdžiai nesupratau. Atnešus tvarkingus švarius tikrai nešiojamus ir netgi firminius rūbus moteriškė pareiškė, kad jie superka tik naujus nenešiotus rūbus (tinklapyje tokios info tikrai nėra, tikrinau). Įdomiausia, kad prieš mane stovėjusiai moteriškei paėmė beveik visus rūbus, nors jie buvo tikrai prastesnės kokybės, na o iš mano 4 maišų tik vieną porą batukų (na nežinau kaimynė gal ar draugė kokia pasitaikė). Žodžiu jei supirkimo punkte pažystamų neturite tai nerekomenduoju vargintis ir tempti ten savo rūbus, didesnė nauda turbūt būtų paaukoti, tai bent
Aš neįsivaizduoju kam veikia drabužių supirkimo punktas. Atnešus drabužius tai supirkėja susiraukus, neaišku kuo nepatenkinta. Atnešiau suknelę, palaidinęs, priemė, uždėjo kainas ir virš 5eurų tuo metu kai aš gavau 3, 40 už viską (~0.60ct už drabužį) :D na čia nesvarbu, įspėjo kad kainos mažos, kaip ir jokio skirtumo, vis vien spintoj nenešiojami drabužiai guli. Atėjo eilė iki palto. Visos sagos, nei vienos dėmės, viskas su juo gerai, šiltas, pasakė kad jis susipūkavęs todėl jo neims. :D šalia stovėjo dar viena moteris, susižvalgėm ir tiek. Nu ką aš galiu pasakyti nekniskit proto. Pas jus drabužiai kaba susivėlę ir su dėmemis tai nuo rašalo tai nuo velnias žino ko, sagų trūksta ir pan. Toks jausmas, kad drabužius superkat patys iš savęs ir iš savo kaimynų. Ir tada jokio skirtumo, kaip jis atrodo. Pridedu nuotrauką komentaruose palto ir prieš kelias dienas pas jus pirktų timpių, aš jų dar neskalbiau, jos atrodi taip kaip atrodė kai aš jas nusipirkau. "Tikrai nesusipūkavusios"
Po to, kai teko pabendrauti, supratau, kad yra ne pardaveju, o cerberiu...jei dirbtu kitur, is kart zlugtu imone.Matyt tokia polotika- tyciotis is zmoniu.Tad labai elementariai darau- ismetu prie konteineriu...kad gautum centus uz isvalytus ir madingus (ju nuomone
Atvežėme priduoti dėvėtų drabužių, pardavėjos elgėsi grubiai, iš 5 didelių maišų patikrino tik vieną ir sakė, kad tokių negali priimti, nes šiuo metu yra žiema, ir rūbai nėra tvarkingi, nors mūsų atvežti rūbai buvo daug geresnės būklės nei jų parduodami. Paprašiau skundų knygos, dėja, bet negavau, nes matote jie tokios neturi. :) Visiška nepagarba klientams :)
Urmo bazės Mados Angaras
2017-10-11 18:15:35 IP 28ma2nde
Savanorių pr. esančiame mados angare nemalonios visą laiką surūgusios pardavėjos, nuvežiau priduoti drabužius iš 6 maišų rūbų paėmė tik kelis drabužėlius... Pati klausiau pardavėjos ar ne per daug kaip vienam kartui atvežiau, sakė jei spės visus sutikrins ir informuos žinute. Po 3-4val. gavau žinutę, kad viskas sutikrinta galiu atvykti atsiimti. Atvykus pamačiau visus savo maišus stovinčius ir prie kai kurių vargiai ar buvo prisiliestą. Drabužiai kai kurie vos ne visiškai nauji buvo, kaip vaikiškos pėdkelnės ir maikutės. Net nebuvo pasistengtą pažiūrėti kokie drabužiai yra maišuose. Tada kam išvis reikėjo sakyti, kad galiu visus maišus palikti. Spėju pardavėja, kuri priiminėjo, žiūrėjo kas jai gražu tai ir priėmė- maks ką gavau už rūbelį net euro nesiekė, o pardavinėja mažiausiai už 2eur bet kokį niekutį.. Absurdas, tada geriau jau atiduoti kam reikia tų rūbelių, o ne vežti čia kur dar atsirenka kas joms yra gražu...
Šeškinėje dirbanti moteris tikriausiai priima drabužius pažiūrėjusi į veidą:patikai-priims, nepatikai-neškis namo.Ir įdomu, kaip gali spręsti apie tvarkingą, švarų, be priekaištų drabužį jo net neišlanksčiusi.Natūralių medžiagų drabužių galit net nenešt.Atsirenka tik sintetinius.
Žydrūnas 2013-10-28 09:48:42
Gal kas nors žino?
Girdėjau superka : Kebabus, naudota tualetini popierių, tarą priema vienu žodžiu viską :D
Gerbiamieji, nesvajokit, kad nenešiojamus drabužius (tvarkingus, išskalbtus, nesuplyšusius, nenunešiotus, kai kuriuos tik 1 kartą dėvėtus) priims ir sumokės daugiau nei 1 eurą. Jei pamatė nors mažiausią siūlelį išlindusį iš drabužio ar aguonos dydžio dėmelę - atmes.Negaiškit laiko, tausokit nervus. Tokių supirktuvių išvis nereikia. Tai atsiliepimas apie Konarskio gatvėj esančią supirktuvę.
Vilniuje, konarskio g neimanoma priduoti supirkimui drabuzius, laukiau puse val, pries mane moteris isejo nesulaukus, o kai paklausiau kiek reikes dar laukti apsauke prie visu pirkeju garsiai, kad val jum ir uzdejo priesnosi pietu pertrauka.Sutrugdziau su drauge sedeti, mat ruosesi kavos gerti
Genovaitė Genienė
2017-03-12 17:19:43 IP 2i51avd5
Perskaičiusi tiek daug neigiamų atsiliepimų apie Vintex, UAB, negaliu neparašyti apie savo atvejį.Ar man pasisekė, ar iš tiesų yra gera padėtis Utenos, , Mados angare, , ?Ar dėl to, kad nesenai atsirado drabužių supirktuvė?.Surinkusi 12 nenešiojamų drabužių, nunešiau priduoti.Priėmėja mandagi, atidžiai apžiūri kiekvieną prekę ir iš karto pasako supirkimo kainą.O man belieka spręsti ar palikti tą prekę ar ne.Iš karto atspausdina kvitą.Visas prekes priėmė, nes tenkino siūlomos kainos.Dar davė pasiūlymą, kad labai brangiai įsigytas ir neturinčias kur naudoti prekes bandyčiau pardavinėti internetu.ŠAUNUOLĖ.IR...aplamai manau, kad neblogai suformuotas kolektyvas.Gerą nuomonę turiu susidariusi apie AUŠRĄ ir AUDRĄ.Tik...prekių asortimentas nelabai koks.Kartais gaila sugaišto laiko, kai nieko gražaus, gero ar reikalingo nerandi.
HARDCORE 2016-05-05 14:28:55
Sveiki, vakar buvau Zemynos g. Kub'e, turejau pora klausimu, kol laukiau eiles prie manes stovejo vyras, kuris pasisveikino su darbotoja o ta jam atsake "Kas yra?, ko reikia?" Jau tada pajutau kad nieko gero cia nebus :D Vyras apsisuko ir isejo. Kada priejau as su savo klausimais, man buvo atsakyta "Pas mane pietu pertrauka" Nors pagal darbo laika iki pertraukos buvo dar 25min. bet paklaust leido :D Ir cia prasideda, norejau parduot nereikalingu drabuziu, nenesiotu aplamai, buvo pirkti pardavimui ir liko gulet, viskas buvo atvezta is Turkijos, geros kokybes bet man atsake kad superka TIK D&G, Zara, VeroModa, Versache ir t.t. Nenori neimk :D sudeginsiu as tuos 5 gariunu maisus :D bet mergina su kuria teko bendraut nesveika kazkokia.
Labas as galeciau likucius supirkti.:) parasyk man sukytevidmante@gmail.com
Sveiki.noreciau papasakoti apie Mados angara Konnarskio g., 3 kartus nesiau drabuzius i supirkimo punkta ir visalaik jisai nedirbdavo, arba pas juos streikuodavo programa, bet kazkaip tai labai idomu kompiuterine kasa veikia o programa priimt drabuzius neveikia.kazkaip labai klaidina zmones nes zmogus stengesi nesa rubus, o atejus iseina nusiviles, nes ira gaistamas zmogaus laikas, nors galetu kazkaip tai pranesinet savo fc puslapyje, paprasius parduotuves tel.numeri nemaloniai buvo atsakyta, kad jo neturi ir negali jo suteikt, nes kam nest rubus ir grist su jais atgal, jei galima pasiskambint ir pasiteiraut, ar veikia supirkimo punktas, aptarnavimas katastrofiskas Konarskio g.atrodo kad pardavejos parinktos is gatves, su seskines parduotuve skiriasi kaip dangus ir zeme, nuvaziavus i seskines parduotuve aptarnavo greitai ir maloniai.
Apsilankiau seskines mados angare. Iki siol neatsigaunu. Is visu atnestu daiktu issirinko du rubus zinomu gamintoju ir trys poras bateliu is dolitos. Ant dvieju net kainos nenusitrine - proginiai, del to mazai nesioti. Uz viska sumokejo 1, 73€ be jokio kvito. Kelione i angara ir atgal kainavo 1, 28€ (0, 64x2). O saleje sipirkti po 20 centu rubai iskabinti po 5-8€. Pries tai ilgai laukiau kol klijavo kainas ant bizuterijos- apirankes-auskariukai paauglems. Tikriausiai brangiau supirko, nei batelius. Kodel, kazin, preiskuranto jokio neiskabina? Kita karta prie konteinerio tvarkingai padesiu. Tegul pasiima kam reikia.
ana 2015-07-21 17:48:01
buvau ir as zemynos gatveje. eileje su manimi stovejo ir keli bomzai. net neisivaizduoju kaip tai darbuotojai reikejo apziuret ju rubus ir po visko isklausyt milijonas izeidinejimu nes nedave net ant alaus....
su manim bendravo gerai darbuotoja paaiskino taisykles ir viskas, cia gi ne jos taisykles o imones. ir jokio sokolado nedaviau paeme tuos drabuzelius kurie jiems tinkami ir reikalingi. tikrai keisti komentarai zmoniu, gal tokiu paciu kaip tu kuriems ne dave ant alaus...
Sveiki, norejau paklausti, o po kiek ten superka drabuzius? Batus irgi?
laba diena, Utenos "Mados Angaras"parduotuveje siandien mane apvoge-netekau pinigu, dokumentu.Sako tai ivyksta nebe pirma karta.Ar labai daug kainuotu vaizdo kameru irengimas? Butu saugus ne tik klientai, bet ir v***s pagauti pagaliau.
Inga 2013-03-22 17:47:35
Š.m.kovo 20 dieną apie 12:30 val. apsipirkau jūsų prekybos centre "Mados angaras ", kuris yra Vilniuje Savanorių pr..Išsirinkau prekių už 39lt.Būtų viskas gerai, jei ne kasininkės elgesys.Aš padaviau 40lt., o man kasininkė grąžą vieną litą atidavė po "vieną centą".Už manes stovinti pirkėja pasiūlė palaukti, nes ji kaip tik mokės litą ir gali pakeisti man.Tačiau kasininkė uždraudė pirkėjai duoti man litą geltonais centais ir paėmus litą už prekes uždarė kasą.Man paprašius kasininkės atiduoti grąžą ne po vieną centą kasininkė iš manes išsišaipė.Parrašius, kad iškviestų adrministraciją, ji naglai pareiškė, kad ji čia viršininkų "viršininkė" ir lito stambesniais neduos.Tada buvo pusiaudienis, pirkėjų pilna salė, o grąžą atiduodate po vieną centa.Jūs pažeidžiate vartotojų teises, nepagarbiai elgetės su pirkėjais
nera tokio istatymo, kad lt negalima atiduoti po centa :)
Sveiki, norejau pasiteirauti, gal kas žino kur Šiauliuose superka devetus rubus?:) Dekoju iš anksto už atsakyma
Sveikos, o situose punktuose gal ir proginius drabuzius superka kaip vestuvines sukneles?
Aciu uz atsakyma:)
O man visai gerai sekasi bendrauti su darbuotoja Žemynos g. Atnešu nemažai nenešiojamų drabužių ir beveik visus priima. Tikrai nebuvo, kad įžeistų ar kažkaip nemaloniai nuteiktų. Atvirkščiai, pasako kodėl neima, tai neišplautas, tai apsitrynęs. Esu labai patenkinta šia darbuotoja
Rima 2015-02-10 22:05:40
Turiu pasakyti kad moteris Zemynos gatveje tikrai labai nemaloni. Atnesiau maiseli rubu nei 1 neprieme neva netinkami, Nors buvo isskalbti ir isliginti, o netiko kadangi jai vyras ar vaikinas buvo atneses kavos ir sokolado tai sutrugdziau. Darbuotoja tikrai labai nemaloni nesinori net lankytis, vadina kazka is saves.Beja kita diena nunesus rubus i Ogmios centra visi tiko nei 1 neatmete... Eidama i supirkimo punkta labai pasijutau pazeminta, o turiu 2 aukstuosius, ir gerai apmokama darba, jausmas kad nesu rubus is siuksliadezes... Patarimas, keisti darbuotoja...
Nepykit, Rima, bet kiekvienam ant kaktos neparašyta, ką jis baigęs ir kur dirba... Be to, čia tik rūbų supirkimas, neimkit taip giliai į širdį. :)
Vintex supirkimo punktuose superkami drabužiai, ne pagal kokybe. O pagal bendra vaizda, arba kokio dydžio šokolada nupirksi supirkėjai.
Vakar buvau nuvežusi savo išaugtus drabužius, iš 20 vienetu nupirko tik 5. Kiti netiko. Supirktuvė PC Kubas.
Labai smalsu pasidare, kodėl? Pastebejau kito žmogaus atneštus drabužius, sintetiniai, turginiai rubai. Kokybė, aš tokius išmetu. Jiems tiko, paėmė visus.
Likau d******s vietoje, brangiu firmu drabužiai jiems netinka pagrinde Lindex, kinietiški pigūs tinka.
TODĖL KAD NENUPIRKAU ŠOKOLADO.
Nuvežus tuos pačius drabužius į Šeškinės 22 supirktuve, paėmė visus.
Daugiau nesižeminsiu, ir dėl keliu euru po miesta nevažinėsiu.
Siūlau, išmokinti darbuotojus dirbti atsakingai. Nes internete apie jusu parduodamus parduotuvėje rubus labai prasti atsiliepimai.
Pilnai tikiu, jei naturalaus pluošto drabužiai netinka, lininiai ir t.t. O polyesteris geriausia prekė, tik nežinau kas tokius drabužius dėvi.
AČIŪ kad į Utenos mados angarą pagaliau atvežėt normalių rūbų! Netrūko labai gražių rūbelių iš Zaros, Bershkos ir t.t. Per 30% išpardavimą lojaliems su draugais gerokai ištuštinom pinigines, bet likom labai patenkinti :) Jei ir toliau išlaikysit kainos ir kokybės santykį, klientūra tik didės :)
Labai norėjau pasidžiaugti :) Šiaurės miestely Mados angare mane aptarnavo labai maloni, paslaugi ir rūpestinga darbuotoja Deimantė Gedžiūnaitė (taip parašyta kvite). Išties būna stebuklų :)
Savanorių pr. Mados angare darbuotojos išties labai nemalonios, dažnai ten užsuku nes einu pro šalį. Tikrai nesu kokia bambeklė, bet negaliu neparašyt. Pati mažai kreipiuosi į pardavėja, bendrauju tik atsiskaitant už pekes, tačiau vistiek tenka pajusti jų aroganciją ir kandžias replikas. Ir negelbsti nei pirkėjų šypsena nei mandagumas. Nežinau kokios ten darbo sąlygos, bet tikriausiai žvėriškos, kad per pusę metų nemačiau nė karto pardavėjų geros nuotaikos.... kad drabužiai nedezinfekuojami įtariau dar prieš perskaityama čia. Jaučiasi, kad skirtingų kvapų rūbai, kai kurie net neskalbti.
Esu pensininkė. Turiu daug laisvo laiko ir daug skirtingos lyties ir amžiaus giminaičių, kurie to laiko neturi. Perku jiems drabužius ir kitas prekes. Nelabai orientuojuosi, kas dabar turi paklausą, kas yra madinga, todėl dažnai kreipiuosi konsultacijos į pardavėjas. Ir nors jos nuolat užkrautos darbais, jos neatsikalba frazėmis, tokiomis kaip: „tai skonio reikalas“, bet visada idėmiai išklauso ir geranoriškai pataria. Ačiū joms už tai.
Lankiausi supirkimo punkte Zemynos g ir net ne viena karta.kas pila purva ant darbuotoju, tegu patys padirba toki darba.nes maciau kaip moterys atnesa purvinus apatinius, suplysusius drabuzius ir drasko darbuotojai akis.Geda zmonems turetu but...o arogancija sklinda is jusu paciu, nes jus zeminat darbuotoja.visi zino savo teises, net juokinga.kitakart pagalvokit pries rasydami.
pagarbiai
Anastasija
Pries pora dienu taip pat apsilankiau mados angaro supirktuvej, zemynos gatvej. supirkeja buvo tikrai nemaloniausia is visu per gyvenima matytu. Atejus nepasisveikino, teko paciai tai pirmai padaryti. Drabuzius svarius, islygintus, tvarkingus ar net visai nenesiotus atmete su pateisinimu kad jie netinkami, nors skrajuteje esancius reikalavimus atitinkantys. Net atsisveikinti nesugebejo.
Buvau ten pat vakar, ir taip pat patyriau šoką, seniai su tokia darbuotoja neteko susidurti. Bendravo, kaip kalėjimo prižiūrėtoja su baisiu nusikaltėliu, arogancija veržėsi per kraštus. Ant pinigų išdavimo kvito parašyta, kad darbuotoja Lina Rangienė. Linkiu kitiems su ja nesusidurti, nes nuotaiką tikrai sugadina.
Simonas 2014-04-09 19:32:03
šiandien nešiau parduoti kelis senesnius rūbus į prekybos centre 'kubas' žemynos g. esančią 'mados angaro' supirktuvę, nemaloniai nustebino aptarnaujančios darbuotojos elgesys -- atžagarus ir arogantiškas. atėjus už prekystalio nieko nebuvo, po kelių sekundžių iš kažkur išnirusi praeidama atmestinai, lyg išvarydama, tarstelėjo, kad 'nieks neaptarnaus, ateikit vėliau' iš pradžių net nepaaiškinusi priežasties, po kiek laiko nenoriai prakalbo, kad neveikia kompiuteris. man pakalbėjus galiausiai sutiko apžiūrėti rūbus ir netinkančius atmesdama moralizavo taip įkyriai, lyg būčiau jai maišą mėšlo atnešęs. ir kalbos maniera ir veriantis žvilgsnis -- lyg būčiau ją ką tik apspjovęs. šiaip bendravau mandagiai, tad sunku suprasti, iš kur ši pasyvi agresija -- paslaugų sektoriuje dirbantys žmonės turėtų mokėti bent jau suvaidinti mandagumą :) vienžo, principingai nesipirksiu nei mados angare, nei antrąsyk ten kažką nešiu, nes privertė pasijusti šiukšle, o biznis taip nevyksta
Ką tik grįžau iš tos pačios supirktuvės Žemynos gatvėje. Iki šiol negaliu atsitokėt... Tikriausiai susitikome su ta pačia "aptarnaujančia darbuotoja". Baisiai nemaloni, arogantiška, net gi sakyčiau šlykšti. Kasininkės prekybos centruose būna malonesnės.
karnaraja 2013-11-25 19:03:29
Esu buvusi sios imones darbuotoja. Nusprendziau pasisakyti apie sios imones neteisinga veikla.
Pati dirbau Mados Angare. Veliau jie atidare vadinamas supirktuves, kur teko ir man padirbeti. Tapau supirkeja drabuziu Maximos Bazeje, Savanoriu g. Siuo metu as jau nebedirbu del nezmonisku darbo salygu ir zmoniu apgaudinejimo. Pirma, slykstu prisiminti kai zmones atnesa kazkoki drabuziu rinkini, kuri man reikdavo perrinkti be jokios pirmines dezinfekcijos...tiesiogine sio zodzio prasme gali ir utele pamatyti ir sudo kvapa uzuosti... Visiemes zmonems priversta teigti kad tie daiktai yra dezinfekuojami, o is tikruju tiesiai is supirktuviu vezami ir kabinami Mados Angare parduotuveje, saleje zmonems po nosimis. O antra, as patilesiu apie darbo salygas ir darbo sutartis ir pan. Linkiu neapsirikti su siuo darbu ir aisku su issirinkta puosnia suknele UAB Mados Angare....
Cia tikra teisybe tas pats supirkimo principas buvo ir Kaune.Vis sakydavo, kad cia zmoniu patogumui supirkineja, bet paprasciausiai truko jiems rubu tai sugalvojo uz centus supirkti ir pakelia kaina 5 kartus ir is karto istumia i sale pardavimui.Nei dezinfekuoti nei ka paskutines siuntos is anglu buvo ir gi nerusiuotos ir ne dizenfekuotos taip kad mielieji ziurekit ka perkat ir neziurekit ant kainos kad parasyta kad dizenfekuota
Žydrūnas 2013-10-28 09:48:42
superka veikiancias

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiu, kad suprasti šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimusiu, norėdamas atrodyti patikimu!

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje 10-17 21:39
Turkija sutiko leisti kurdų pajėgoms pasitraukti. Susitarta dėl 120 valandų paliaubų, per kurias Jungtinės Valstijos padės išvesti kurdų pajėgas į saugią zoną.

Pasaulinis atšilimas..

Bank of America 30,17 +1,48%