Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilpra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilpra

Atsiliepimai apie Vilpra, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Vilpra, UAB

Saulius 2021-09-14 12:09:05
Kodėl neaptarnauja be galimybių paso, jei pagal plotą neprivaloma jo turėti ?
Laba diena, pagal LRV nutarimą nuo rugsėjo 13 d. nebūtinųjų prekių parduotuvėse kontaktiniu būdu gali būti aptarnaujami tik galimybių pasą turintys asmenys, nesvarbu kokio ploto yra patalpos.
Kodėl neaptarnauja be galimybių paso, jei pagal plotą neprivaloma jo turėti ?
Superiniai tiekėjai, lankstūs ir konkretūs. Ačiū už bendradarbiavima Kauno klinikose bei Ringaudu “Orlen” degalinėje. Labai padėjote ačiū.
Klientas 2021-07-22 23:28:59
Buvo kreiptasi i UAB Vilpra dėl granulinio katilo, pasirašyta sutartis, buvo užsakytas vienas katilas, atvažiavo kitas, kai turėjo jau pristatyti, teko pačiam skambintis vairuotojui, kuris pasakė kad tokio katilo net nėra, nors to katilo buvo laukta 6 savaites. Pasiskambinus vadybininkams buvo pasakyta teks vėl iš naujo laukti, ir kadangi ne žiemos metas tai nenumirsime. Čia tokie požiūriai į klientus toli nenuves. Nepatarčiau prasidėti su šita įmonę, nebent reikia skubiai ko nors.
Sveiki, situacija mums žinoma ir aptarta su atsakingais darbuotojais. Gerbiame kiekvieną nuomonę ir stengiamės tobulėti nuolat. Šiuo metu, kaip ir dauguma įmonių, susiduriame su prekių tiekimo sutrikimais.
VILPRA 2021-07-27 10:43:02
p. Arnai, apgailestaujame dėl prekės pabrangimo. Esame atviri deryboms ir kiekvieno kliento situaciją vertiname ir sprendžiame individualiai. Dėl ypač didelio žaliavų bei transporto kainų augimo pastaruoju metu tiekėjai keičia kainas dažniau, nei įprastai.
Taip, sutinku, bet ne veltui yra nurodytas pasiūlymo galiojimo laikas, kurio sąžiningi prekybininkai įprastai laikosi. Sprendimą priėmėme dar galiojant pasiūlymui, bet kainą jau turėjome mokėti didesnę.
Arnas 2021-07-06 22:24:49
Kreipėmės į UAB Vilpra dėl granulinio katilo ir jie pateikė pasiūlymą, kuriame buvo nurodyta, jog komercinis pasiūlymas galioja vieną mėnesį. Priėmėme sprendimą per 3 savaites ir susisiekėme su vadybininku dėl katilo užsakymo, tačiau vadybininkas atsiuntė 200€ didesnę išankstinę sąskaitą, nes katilas jiems pabrango, ir nesvarbu, kad komerciniame pasiūlyme nurodyta mažesnė suma nei sąskaitoje ir pasiūlymas teoriškai galiojantis. Po derybų išėjo susitarti, kad pabrangimą dalintumėmės per pusę, todėl nuostolis buvo ~100€. Nerekomenduočiau kitiems, dėl sąlygų nesilaikymo.
Janina 2021-01-19 13:08:25
Nepatariu niekam turėti reikalų su Vilpra, UAB Utenos filialu. Nėra nei direktoriaus, nei serviso ir jokio organizacinio darbo. Pirkau iš šios įmonės šildymo siurblį oras/vanduo. Dėl neįvardinto siurblio gedimo jau dvi savaites laukiu serviso meistro.
Dabar suprantu, kad čia vadovaujamasi taisykle: tavo bėdos tu ir spręsk.
Laba diena, p. Janina, apgailestaujame kad dėl COVID viruso sukeltų serviso darbo sutrikimų, Jums teko patirti nepatogumų.
Dabar suprantu, kad čia vadovaujamasi taisykle: tavo bėdos tu ir spręsk.
Turėjau reikalų su Kauno Vilpra saulės elektrinę pastatė be priekaištų bet su siurbliu oras-vanduo turėjau problemų.Sumontavo neblogai bet prie 2 laipsnių įsijungdavo tenai.Laukiau meistro 2 savaites.Atvažiavo pareguliavo temperatūrinį rėžimą ir išvažiavo. Bet sudirbus siurbliuj vėl tas pats.teko konsultuotis pačiam su specais.Nuėjus į meistro nustatymus radau, kad tenai nustatyti prie 2 pliuso.Perstačiau prie-10 ir problema pasibaigė.Bet per tą laiką elektros įvariau apie 200 eur. Atsiprašymo neišgirdau nuostoliai liko man.Štai taip dirba meistrai.
Margarita 2020-12-01 13:19:59
Labai nuvylė, tikrai nerekomenduosiu niekam apsipirkimo ten. Pirkau klozetą ir kartu montavimui skirtas dalis, po kurio laiko, meistram išpakavus, man pasakė, kad trūksta svarbiausių dalių. Pardavėjas pateikti tų detalių nesutiko, pasiūlė užsakyti ir susimokėti vėl... Pasakė, kad pirkėjas pats turi tikrinti ką perką. Deja, nesu santechnikė ir nežinau kokios tiksliai dalys turi būt, todėl ir kreipiuosi į specialistus... Taip, aš galėjau patikrinti, bet pardavėjas nesuteikė tinkamos informacijos, nepasiūlė išpakuoti, parodyti, nesupažindino su garantijom ir kitom taisyklėm. Nuėmiau klozetą seną, parengėm viską naujo montavimui ir neišėjo, man pasiūlė dar mėnesį pabūt be tualeto, jei aš noriu laukti detalių ir už jas mokėt. Tai pelno, o ne kokybės siekimas...
Laba diena, p. Margarita, situacija mums žinoma, vakar su Jumis susisiekė vadybininkas su pasiūlymu kaip skubiai išspręsti šią problemą.
Įrenginėjant namą "VILPRA" buvo pagrindinis tiekėjas-tuomet irgi viska buvo profesionalu. Dabar atsirado problemėlė su įranga (garantija pasibaigus), bet susisiekus su servisu, bendravau su Arvydu, viskas buvo sutvarkyta greitai ir profesionaliai. Malonu bendrauti su profesionalais.
Teko susidurti su Vilpra Utenos filialu, Kalbeta buvo su 3 vadybininkais, Vienas is ju pasirodo buvo direktorius, Bent jau kita diena telefonu taip prisistate.Buvo klausta sildymo krosnele paprasta su viena rinke arba dviem, Reakcija tikrai nustebino, 3 zmones ziurejo i klienta kaip i ateivi, pradejo katalogus vartyti, pasimetimas didelis, buvo pasiulyta ateiti darbo laiku, kai jie dirba iki 18h o ateita buvo 17, 10h.Teko iseiti negavus jokio pasiulymo.Nu nesidaro taip zmones
Ačiū įmonės darbuotojui Andriui Vaičiukynui už patarimus ir greitą reagavimą į kilusias problemas,
Malonu bendrauti su tokiu darbuotoju.
Malonus aptarnavimas, puikiai ir aiškiai atsako į kilusius klausimus.
Hari 2019-08-26 11:00:48

Esu susiduręs su šia bendrove. Patirtis su bendrove nedžiugina. Buvau UAB "Vilpra" klientas (privatus asmuo) daugiau nei 10 metų (gyvenamojo namo statybos ir pan). Tačiau po paskutinio prekių pirkimo iš bendrovės buvau apgautas. Ateityje iš bendrovės pirksiu prekes tik tuo atveju jeigu neturėsiu jokio kito pasirinkimo.
Sėkmės vystant sąžiningą verslą.
Laba diena, apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Susisiekite su mumis el. paštu info@vilpra.lt, kad galėtume išsiaiškinti situaciją.

Sėkmės vystant sąžiningą verslą.
Kurybinga.lt - efektyvi reklama internete, puslapių kūrimas
2019-04-23 10:54:24 IP 5ljrvtnm
Puikiai, ačiū už konsultacijas.
Jonas 2019-02-06 20:07:05
Algirdai, dirbi Vilproje? Kitaip is kur zinios jog ten dirba butent 152 darbuotojai? Trolingas?
Jonai, nedirbu Vilproje. O zinios apie darbuotojus iš greta www.rekvizitai.vz.lt teikiamos Sodros informacijos. Išskyriau didelį „Vilpra“ darbuotojų kiekį, nes kuo daugiau žmonių, tuo daugiau problemų. Geri ‘AB „Vilpra“ darbai, tai tiesioginė jų pareiga ir jiems mažai kas skiria asmeninį laiką pozityviai vertinti. O išdėsčius neigiamas patirtis, nuoskaudų našta palengvėja. Taip yra visur, Jonai. Mums Kauno atstovybėje gal labiau pasisekė, gal jos darbuotojai profesionalesni, draugiškesni, pareigingesni.
ALGIRDAS KRIOVE 2017-01-10 18:36:20
Džiaugiuosi AB „Vilpra“ Kauno atstovybe. Apžiūrinėjant prekes, prieina konsultantai, pasiūlo tiesioginę pagalbą, o jei išsyk negali rasti pageidaujamos prekės, padeda spręsti šildymo problemas, priimti sprendimą.
Ypač išskiriu AB „Vilpra“ Kauno atstovybės Vyr.pardavimų vadybininką Vilmantą BALAIŠĮ, kuris ir žodžiu, ir el.laišku spėja išsamiai atsakyti į užklausimus, pateikti profesionalius komersinius pasiūlymus.
Pasitikiu AB „Vilpra“, kaip stabiliai, kryptingai dirbančia 152 darbuotojų bendruomene.
Jeigu norite įsigyti įrenginį iš Vilpros, turėkite uomenyje kad turite turėti savo meistrus. Nes žiemą galite sušalti...
Jau mėnuo kaip kreipiausi į Vilprą dėl granulinio židinio remonto, bet dar nesutvarkė, nes jie patys neturi serviso, o persamdo kitą įmonę kuri turėtų remontuoti Vilpros parduotus įrenginius. Pastaroji nespėja aptarnauti.
Nerekomenduoju ne iš pykčio tikrai.
Detalę kokią užsukti nusipirkti galima, bet tik ne katilą ar panašiai, kuris bus Jums pagrindinis ir vienintelis šildymo šaltinis.
Sudėtinga situacija. Nerekomenduoju.
Donatas 2018-10-05 09:31:35
Sveiki. Isigijau is Vilpros dujini kondensacini katila Vaillant VC 246/5-3 (su boilerio pasildymo funkcija). Neatvaziuoja tas grybas is Panevezio pirmam paleidimui, nors skambinau jau kelis kartus. Tipo lauk eiles, o pasisildyt jau reik...Gal kas kurenate tokiu paciu katilu?
Noreciau i meniu susivest duomenis pats. To paleidejo nebereik! Pats issiaiskinau jau daugiau, nei jis supranta!
namas apie 130 kv.
Lauksiu jusu patarimu!
Ir nesulauksit, pas mus dar baisiau su Vilpra vyksta
namas apie 130 kv.
Lauksiu jusu patarimu!
Sudarėme sutartį prieš Kalėdas. Iki sutarties pasirašymo labai malonūs buvo. O po to prasidėjo atšiaurus bendravimas. Visada patys likdavome kalti, kad nemoka buhalteriškai jie susitvarkyti, kad per ilgai galvojam. Visi nori nusipirkt tai ką nori ir skubinimas nėra tinkamas iš jų pusės. Ne gana to, kad skubino ir liepė kuo greičiau rinktis juk užsakyt reikia.... tai kai kurios prekės keliavo čiut ne pusę metų... Deja tiek laukūs net nebesinorėjo tų prekių, bet juk sutartis pasirašyta... Taip kad su šia įmone dar kartą niekada nepasirašinėtume sutarčių... Labai nemalonus nei bvendravimas ir į kliento poreikius visiškai neatsižvelgiama!
Iš UAB "Vilpra" teko pirkti vandens šildytuvą "Tatramat".Vilpros vadybininko apibūdintą kaip ekonomišką ir patikimą. Garantija du metai.Po dviejų metų ir vienuolikos dienų sugedo. Vėl kreipiausi pas UAB "Vilpra" pardavėjus. Remontas kainavo apie 100 eurų buvo perdegęs šildymo elementas. Deja lygiai po pusės metų vėl sugedo.Pirkau tikrai ne patį pigiausia šildymo elementą virš 60 eurų. Klausimas ponai iš Vilpros ar kokybė priklauso nuo kainos????? Ar visas tas mėšlas iš vienos dėžės, tik kainos skirtingos????Vandens šildytuvas "Tatramat" (ekonomiškas ir geros kokybės) po 2, 5 metų atsidūrė šiukšlyne.
Noriu visus perspėti, kad labai atidžiai pirktumėte iš Vilpros katilų remonto paslaugas, nes esant bent menkiausiai problemai, jie tvarko tik naujomis detalėmis ir neperspėja žmonių, kad galima būtų susitvarkyti kur kas pigiau kitose įmonėse. Konkrečiai Panevėžyje meistras pareiškė, kad reikia keisti Vaillant katilo kaitinimo elementą. Na, pasakė specialistas, tai pakeitėme detalę už 280 EUR. Bet paskui su kitu mestru pakalbėjus paaiškėjo, kad tas elementas yra nuo kalkių išvalomas kitose įmonėse už 100 EUR, tik Vilpra tos paslaugos nebeteikia. Lygioj vietoj dėl Vilpros savanaudiškos veiklos patyrėme nuostolį - 180 EUR. Būkite atidūs, nes kiek turėjau reikalų su Vilpra, būtent remonto kainos visuomet buvo neadekvačios lyginant su kitais, o dabar dar ir išdurinėti klientus pradėjo nutylint svarbią informaciją.
Kalvarijų skyrius dirba labai neprofesionaliai, tiesa sakant nesu niekados matęs nieko panašaus, jokio demėsio klientui, tiesiog nori tavo pinigus greičiau paimti ir daugiau tavęs nematyt. Į klausymus negali konkrečiai atsakyti, skiedžia kažką, bendrauja
tiesiog nepagarbiai, apie malonuma net kalbos nėra. Likau labai nustebes, niekados gyvenime nemačiau nieko panašaus, na bent jau tokia mano patirtis. Ateini norėdamas padaryti užsakymą 4-5 tūkst eurų, o jie visiškai nesugeba tau nieko paiškint tipo imk katilą ir eik iš čia, tik prašau greičiau. Tikrai norėtusi bent šiek tiek geresnio aptarnavimo ir daugiau profesionalumo, turiu įtarimą, kad vieną kitą klientą tikrai prarandat.
REALYBE IR TIESA
2017-02-03 18:20:20 IP 28mepsbs
Praeitais metais, 2016 metais, gruodzio pradzioje telefonu ir el. pastu buvo kreiptasi i tris zinomiausius ir didziausius Lietuvoje sildymo sistemu pardavejus (UAB Jaukurai, UAB Vilpra ir UAB Celsis) su prasymu naujai pastatytam, nuosavam, gyvenamajam namui padaryti komercini pasiulyma del dujinio kondensacinio katilo, sildymo talpos ir visos valdymo irangos (valdikliu, jutikliu, termostatu, termopavaru ir t.t.) 12-oje patalpu. Buvo pateikta visa turima technine informacija apie nama, jo planai, patalpu plotai ir t.t. Pagal gautus komercinius pasiulymus butu pasirinktas pardavejas ir isigytos reikalinga ir norima iranga namui. Is UAB Vilpra iki siol nesulaukta pasiulymo ir jo nebebus tokiais atvejais sulaukta. Tai parodo ir irodo, kad si imone nevertina potencialiu klientu, jai nereikia realiai galimu pirkeju, kurie neperka uz kelis euros, o kalba eina uz kelerius tukstanciu euru pirkima. Gaunasi situacija, kad pats pirkejas ateina pas pardaveja, nori pirkti, bet pardavejas nenori parduoti, nerodo jokios pardavimo norejimo iniciatyvos. Tai mazu maziausiai parodo, kad imonei nusispjauti ant pirkejo.
Uzsisakiau is vilpros nauja katila, nes maniskis irgi is vilpros uzsilenke..nes zadejo meistras atvaziuoti sutvarkyti, taip ir numire katilas.. dabar dvi savaites salam ir laukiam kol "meistras" atvaziuos su katilu ir ji pajungs.. labai labai prastas aptarnavimas, reikejo netgi patiems generaliniams skambinti, kad pajudetu ledai..nes gal ir sumokejas pinigus, gali isigyto pecio negauti.. baisi baisi vilpros imone.. niekam nerekomenduociau..
Klientas 2015-04-16 01:20:11
Sveiki. Bendravimas si "Vilpra" Klaipedos filialu prasidejo ieskant kondensacinio katilo "Vailant" gaila tada zinojau tik tai kad Vilpra vieninteliai tokias prekiauja.
Nu ir prasidejo nueik ten palauk cia. Kilus klausimui apie montavimo darbus buvo pareiksta (pakankamai isdidziai) "mes nemontuojam ir nepajunginejam" tik paleidziam (t.y. ikisam kistuka i rozete ir paziurim ar veikia, dar priklijuojam lipduka ir nulupam tais laikais 300LT). Zodziu nusipirkai ir daryk ka nori (gerai kad turejau pazystama santechnika). Toliau prireike temperaturos daviklio (parduotuvej jo net nepasiule), kvieciau ta pati brangininka nes ale katilas su garantija, zinote ka o to daviklio pajungimas 500 LT kainavo. Grazu net Zalia nes "senukuose toki pat maciau uz ~130LT zodziu negrysciau i ta s*******o kontora daugiau.
Teko del katilo dometis- konstantas nelabai ispruses bet pasiulyma sugebejo pateikti, bet profesonalumo 0. Dar norejau pirkti sisstema sildomoms grindims- savaite laiko aisku kad tuoj tuoj, paskui parasiau i bendra pasta uzklausiau ar jie cia su visais taip, jokios reakcijos, tai isivaizduoju kas butu jei prasidetu problemos..katila boileri ir sildomu grindu sistemas isigyjau kitoje imoneje, beje klaipedoje taip ir neatsirado normalios imones. Pirkau is vienos imones kaune... taip kad mentaliteto problemos yra klaipedoje o ne kaune...
Buvau Kalvariju gatvej i parduotuve uzsukes...Taip nustebino aptarnavimas, sakyciau..Ieskojau duju sildymo katilo, pries mane buvo klientas, kuris bendravo su vadybininku (ar kaip ten jo pareigos vadinasi). Palaukiau, kol baigsis ju pokalbis, paklausiau, kas galetu mane pakonsultuoti. Vyrukas, uzuot pats pasikeles nuo kedes, pasiule nueiti i sales gala, pasieskoti laisvo konsultanto (parduotuve buvo tuscia). Nuejau kaip ir sake - tik besidominciu klientais nerasta, sedejo dar vienas vyrukas su moteriske, tik abu jau labai stipriai ikrite i kompiuterius, net akiu nebuvo kada pakelti. Zodziu, nei labas, nei viso gero...Pasisukiojau, pasisukiojau ir dingau. Savo planuotus 6000 litu, skirtus kondensaciniam katilui, po valandos padejau ant stalo kitai imonei. Sekmes darbuose.
esu pasipiktines klientas, paprašo avanso už įrangą bet nesugeba pasitikrinti ar ji yra? kai pradedi kalbeti apie tiekimo terminus tada pradedama ieškoti, ir štai čia įdomiausia.... įrangos netgi nebėra!!!!!!!!!!!
gerai kad nesumokėjau reikalauto 100% avanso

Technogaja
TGfilter.eu

Adresas: Sėmenos g. 52A, Patamulšėlio k., LT-46164 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui. UAB „TECHNOGAJA“ gamina ir siūlo įsigyti: Oro valymo filtrai, dažykloms...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
Politesna
EcoProTest Ekologiškai saugūs namai

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; mažmeninė prekyba.
ECOPROTEST -kas mes? Ecoprotest– įmonių grupė, pritaikanti mokslines technologijas gyvenamųjų ir biurų patalpų mikroklimatui gerinti ir užterštumui mažinti. Taikydami naujausius tyrimo metodus, nustatome, kokios patalpų oro, paviršių, vandens užterštumo problemos yra ar gali būti jūsų būste, jas pašaliname ir...
Vartolita
Inžinerinių sistemų montavimas ir pastatų priežiūra

Adresas: Taikos pr. 64, LT-93225 Klaipėda.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB “Vartolita” Pagrindinė veikla yra inžinerinių sistemų, montavimas ir pastatų priežiūra. Uždarosios akcinės bendrovės „Vartolita“ tikslas – sukurti klientui komfortabilią aplinką, gerinančią jo darbo ir gyvenimo kokybę, įdiegiant pastatų inžinerines sistemas. Užtikrinti tinkama visų inžinerinių sistemų...
Ivalta
Vėdinimo sistemų gamyba, montavimas

Adresas: Slėnio g. 7-1, Akuotų k., LT-54213 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Ivalta - tai dinamiška ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo sistemų gamyboje bei atlieka visus montavimo ir įrengimo darbus. Mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir savo darbą profesionaliai atliekantys darbuotojai, kurie visuomet siekia patenkinti net ir aukščiausius klientų reikalavimus...

Nuo kitos savaitės Kaunas pradės šildymo sezoną
Nuo kitos savaitės Kaunas pradės šildymo sezoną 09-25 12:24
Savivaldybės sprendimas pradėti šildymo sezoną mieste priimtas atsižvelgus į šiuo metu vyraujančias oro sąlygas, žemą temperatūrą bei prognozes.
Karaliaučiuje – izoliuotas elektros sistemos bandymas
Karaliaučiuje – izoliuotas elektros sistemos bandymas 09-25 12:12
Rusijos Karaliaučiaus srityje šeštadienį vyksta elektros sistemos izoliuoto darbo bandymas.
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%