Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Atsiliepimai apie Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Parašyk savo nuomonę apie Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Laba diena.Nu tokio sumauto bardako kaip dabar yra Lietuvoj dar nebuvo.Nvsc centre sėdi kažkokios nužmogėjusios bobos ir aiškina, kad nieko nežino.Man padarė PGR testą, tai sugebėjo paskambinti po pusantros dienos ir pasakyti, kad esu užsikrėtęs Covidu.Jokiu simptomų neturiu. Namuose ir temperatūrą tikrinau ir tris greituosius testus pasidariau ir visi rodė neigiamą atsąkymą.Psiskambinus pareiškė, kad ne jų reikalas ir liepė karantinuotis 5 dienas.Už ką mes Lietuvos mokesčių mokėtojai turime jiems atlyginimus mokėti? Nu, bet ką norėti, jeigu visam tam cirkui vadovauja sveikatos apsaugos ministras su išdulkėjusiom smegenim ir visa Lanzbergių šaika.
PGR testu man patvirtintas Covid'as. 22d. 12:38 man paskambino iš NVSC moteris (tel. +37060290213), pateikė klausimus apie ligos eigą ir pradėjo aiškinti, kad skiepai nepadeda, net gali pakenkti, kad jie kitokie - pavojingesni už kitus įprastus, kad ji matė daug žmonių, kurie paskiepyti ir jiems vis vien reikia deguonies. Prašė niekam nepasakoti, ką ji sakė. Kaip visa tai suprasti? O gal skambinta ne iš NVSC?
Tikras bardakas Lietuvoje... Šeimos daktarai užsiima ne gydymu, o verslu... Gali pastipti kur nori ir kaip nori, sveikatos būklė niekam nerūpi...Baisingas nesiskaitymas su pacientais, žeminimas, kalbėjimas pakeltu tonu... Klausimas kyla, kam išviso tie, , daktarai, , reikalingi ??? Buvo aukšta temperatūra, bet kažkodėl neapžiūrėjus paciento, nedarbingumas buvo tęstas tik savaitę... Ir dar su visais ligos simptomais išleistas platinti bacilas tarp sveikų žmonių...
Laba dieną Nedarbingumai išduodami NVSC, pats blogiausias priėmimas. Dukra susirgo covidu reikėjo izoliuotis. Užpildyti prašymą paskambino darbotuoja. Pati užpildyti ne spėjau iš ryto buvo skambutis darbuotojos. Po kelių dienų paskambino iš darbo kad ne mato mano nedarbingumo pažymėjimo dirbu su slenkančių grafiku. Pradėjau aiškintis, laikas eina, dasiskambinti ne įmanoma. Tik viena darbuotoja paaiškino kaip man toliau dariti tuo atveju gaila kad vardo ne pamenu. Pradėjau rašyti NCVS elektroniniu paštu atsakimas nagrinėjamas per 3 d. d bet per tą laikotarpį atsakymą negavau, o gavau po savaitės, bet atsikimas mane pribloškė. elektroninis nedarbingumo pažymėjimas neišduodamas, nes Prašymas pateiktas
pasibaigus privalomos izoliacijos laikotarpiui.
Šis atsakymas per vieną mėnesį nuo jo gavimo dienos savo pasirinkimu gali būti skundžiamas. Trūksta žodžių. Ačiū.
Kazkokiu debilu kontora, kurie visai neismano savo darba, jei jie is vis kazka dirba...po izoliacijos praejo jau 3 savaites, o tie d****i iki siol nesugeba sutvarkyt mano nedarbingumo pazymejima.skambineju jiems kas antra diena, azpildziau 4 anketas...nulys rezultato. Konsultante karta bande padet uzpildyt telefonu, sake kita diena viskas bus sutvarkyta...spiekyt. po kurio laiko dave kazkoki el.pasta, paprase parasyt paaiskinima...parasiau, issiunciau, atejo atsakimas kad tokio el. pasto nera... dar po keliu dienu, prisiskambine, zadejo kad iki 17 val. su manim susisieks kazkoks NVSC ekspertas ir viska sutvarkis, bet taip ir nepaskambino. O dar site d*****i gauna algas nuo 1300-1800 is musu mokiesciu.
Nedarbingumai išduodami NVSC, pats blogiausias priėmimas. Pateikus prašymą, savaitę 0 žinių, po savaitės staiga skambinama, kad neatitinka datos prašymo, kuomet prašyme viskas tinkama! Pateikus pretenziją, klaidą sistemoje pataisyti, nes vis dar nedarbingumo pažymėjimas neišduotas - atsakymo laukti rašoma apie 5 d.d., bet gavus laišką į el. paštą, net 10 d.d. Tai nedarbingumo pažymėjimas, kas, bus išduodamas po mėnesio laiko? Kam sukurti pertvarkymus, kai su jais nesusitvarkoma. Tai gal iškart derinti su dardbdaviu reikia šią informaciją, kad užtrukti gali iki mėnesio nedarbingumo išdavimas.
Labai blogas aptarnavimas. 2 dienas prisiskambinti negalime, jokios tikslios informacijos neturime. Kaip elgtis nezinome nes niekur tiksliai nieko nenurodyta, aptarnavimas ir informacijos teikimas nuliniame lygyje.
Pildžiau anketą 3 kartus po gauto teigiamo rezultato, kadangi sistema veikė blogai, duomenys išsitrindavo ir tekdavo pildyti iš naujo visus laukelius. Blogai besijausdama dėl didelės temperatūros ir pavargusi, praleidau vieną svarbią dalį. Po 6 dienų paskambino Gintarė (pavardės neprisimenu) iš NVSC Kauno skyriaus, agresyviai kalbėdama man aiškino, jog dabar ji gali nepriskirti man biuliotenio. Visa kalbėsena buvo kupina pykčio ir pašaipos, buvo labai nemandagi. Po pokalbio visą dieną turėjau didelį nerimą. Suprantu, jog šalyje sunki padėtis, tačiau labai gaila, jog šioje sferoje dirba tokie bjaurūs darbuotojai. Tikiuosi atsakingi asmenys sureaguos į šį skundą ir ponia Gintarė gerai pagalvos prieš kitą kartą rinkdama ligonio numerį, nes kitą kartą bus imtasi oficialaus skundo rašymo.
Sergu covidu, skiepyta, izoliuojuosi, susirgo sūnus neskiepytas, greitasis testas teigiamas, užregistruoju PGR testui, skambinu į NVSC ar galiu jį nuvežti testuotis, nes gyvename dviese, pasirodo negaliu palikti saviizoliacijos vietos, duoda numerį rajono savivaldybės, kuriuo paskambinus turi suteikti pavėžėjimo paslaugą iki testavimo punkto. Juokinga tai, kad nurodytas telefono numeris yra asmeninis fizinio asmens, š*******o kontora net telefono numerių nežino, smagu. Dabar belieka tikėtis, kad šeimos gydytoja man suteiks teisę pačiai nuvežti sūnų, o jei ne? Tuomet su tokia puikia sistema puikiai valdysime covidinę situaciją ir toliau.
Apgailetina kontora, visiškai neišmananti savo darbo. Turiu didelės rizikos kontaktą, su sergančiuoju gyvename viename kambaryje. Sergančiajam gabus teigiama atsakymą darėme viska pagal instrukcijas kad neapkrėsti kitų žmonių ir negauti baudos. Užregistravome serganciojo ir turejusio kontakta anketą. Taip pat paskambinau telefonu ir pranešiau apie šį atvėjį, taigi, man pasakė jog privalau užpildyti dar kartą anketą ir tiesiog laukti sms žinutės asmeniškai apie izoliacijos terminą. Žinutėje buvo parašyta jog izoliacija privaloma 10 dienų imtinai. Informavau šeimos gydytoja ir darbdavį apie tai. Praejus 4-rioms izoliacijos dienos sulaukiu skambučio iš nvsc darbuotojos kuri mane informuoja jog aš neturiu jokios teisės į nedarbingumą ir izoliaciją. Jog turiu dirbti ir nedarbingumo niekas negali išduoti atgaline data. Kai paaiškinu jai jog viskas buvo padaryta kaip priklauso, kodel aš gaunu tokia informacija tik dabar telefonu ir apie tai nera niekur informacijos, ji pasako jog turejau pati paskambinti pačią pirmą dieną ir jie būtų užregistrave testui tą pačią dieną ir jei jis neigiamas izoliacija netaikoma. O svarbiausia yra tai jog skambinau pačia pirma diena buvau informuota kad privalau pildyti anketa ir laukti žinutes. Likau be nedarbingumo į darba taip pat neleidžia nes didele rizika. Sunku patikėti kiek jau žmoniu išdurnine esate, labai apgailėtina????????
2021.10.20 dariausi tyrima del covid, nosi israkaliojo, kaip traktoristo.As pagalvojau jeigu ir mokiniams taip rakaliotu, kaip man tai jie isvis nenoretu testuotis...Plius praejo para, o atsakymo dar nera....Skambinau i covid niekas nieko nezino.Mano pazystamui dare tam paciam jonavos gatves punkte 2021.10.21, atsakymas atejo uz valandos.Abiem atvejais eiliu nebuvo.Paskambinau susizinoti kodel praejus parai nera atsakymo, tai man sako, kad ateis uz paros ar triju, as sakau kodel kitiems atejo atsakymas uz valandos, tai informatore sako kad trunka nuo paros iki triju.Na tiesiog ijungtas d*****s ir negali pasakyti kodel kitiems ateina atsakymas per valanda......Lietuvoje balaganas vyksta.
Trūksta žodžių
2021-10-15 22:49:18 IP 2i23viph
Gavau žinutę, kad izoliuokis ponas iki 21d imtinai, skubiai atsiprašau iš darbo, vadovui parodau nvsc sms. Grįžtu namo - taip, nors ir skiepyti, namie turime covid. Privalau skubiai uzpildyti šios abejotinos kontoros kažkokią anketą 24h laikotarpyje. Viską supildau, atsakau į visus klausimus. Kadangi esu atsakingas žmogus, taip, pažymiu, kad reikalingas nedarbingumas, nes gyvenu ir toliau tam paciam bute su serganciu, mano darbas negali buti vykdomas per nuotoli ar ribojant zmoniu kontaktus, netgi priesingai jie skatinami. Ir ka jus manot? Kita diena skambina kazkokia boba ir man desto, kad ne tau jokios izoliacijos nereik, eik i darba, nes esi skiepytas. Blyn namie sedziu su 39 temperatura turinciu zmogum, kuriam nustatytas covid ir net skiepytas! Darbe yra kolektyve neskiepytu, tai kur man detis? Klausiu kodel tada gaunu zinute tokia baisia, kad privalau pildyti ta anketa, o jei neuzpildysiu tai ten vos ne baudziakas... Tai jys ten nepazymejot, kad skiepytas ir gincijasi kad yra punktas su tokiu klausimu, o jo nera... Gavau atsakyma kad neprivalau izoliuotis, man nepriklauso nedarbingumas, bet dar as jiems turiu el.pastu issiusti irodymus del skiepyjimo. Kosmosas, ka ten veikia bobutes toj istaigoj, joms reikia tegu ir susiranda. Gp pasa issiunciau ir tegu kvaksi. Labai nemaloni ir konfliktiska specialiste. Bet siaip ir absurdiska shema, namie serga zmogus, o tu eik i darba ir skleisk virusa. Linkiu Dulkiui pailset. Nvsc toks ispudis, kad neturi prieeigos prie duomenu, bet vistiek bando rinkti tuos duomenis
Teko vyrui šiandien pabendrauti su "labai malonia" konsultante, kuri pareiškė "aš tai tikrai ne skaičiuosiu dienų, pats susiskaiciuok", galiausia nesugebėjo padėti ragelio ir kitiem kolegom žvengdama "dar nori, kad čia jam dienas skaičiuot"... Kai pasakė vyras, kad atsiprašau šiaip pokalbiai irasinejami tai tuoj puolė atsiprašinėti... Mes nieko ne prašom Jūsų skaičiuot, galim ir patys tai padaryti, bet elementaraus mandagu reikėtų pasimokinti. O jei nepatinka darbas tai ne dirbk, gal maloniau gatves šluoti būtų su tokiu požiūriu į žmones. Nors ir ten mandagesni dirba.
Man neteko susidurti su tokia žmonių nekompetencija, nežinau iš kur jūs traukiate savo darbuotojus, jei jie nesugeba atlikti paprastų veiksmu.Pas jus del nedarbingumo reikėjo kreiptis 3kartus, kažkaip stebuklingai nesubegate anketų užpildyti, paskambinti žmonėms.Gydytojams informacija neperduodama, žmonės negavo nedarbingumo išmokų.telefono įrašai yra, bus įdomu sužinoti, kas taip dirba.
Vilniaus oro uoste grįžusių asmenų dokumentus tikrina vienas žmogus, eilė žmonių per visa oro uostą, valandos laukimo. Nors skrydžiai ir žmonių srautai kokie bus puikiai žinomi. Visose šalyse nėra jokių problemų su tuo, Lietuva vis dar akmens amžiuje, tiksliau NVSC.
Labai nusivile jūsų sistema. Vyrui izoluotis reikėjo nuo gruodžio 18-31d.Siaip kaip žmogus dirbantis reikalingas biuletenis, kad būtų pateisinti dienos. Bet duomenis kažkodėl buvo neperduoti į ligoninę laiku. Ir skambinta buvo ir rašyta atsakymas perdavėm.Gydytojos atsakymas neturim duomenų. Duomenys perduoti tipo sausio 4d.Kas už tai atsakys. Nes darbdavys visa ta laiką nieko nematė jokio nedarbingumo. O juk metai baigėsi juk visiems reikia ataskaitas priduoti. O už tai kažkas turės prisiimti atsakomybę.
Kodėl veluoja izoliacijos žinutės? Covid sistema jūsų begalo stringa....
Kada bus galima patekti į Aleksoto polikliniką (Kauno m. poliklinikos Šilainių padalinys) be išankstinės registracijos? Ar dabar visada reikės registruotis internetu?

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%