Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Šiandien atėjau į S.Stanevičiaus stotelę ir laukiau 56 autobuso, kuris turėjo važiuoti 10:43. Į stotelę atėjau 4-iomis minutėmis anksčiau, deja, autobusas jau buvo nuvažiavęs. 40-tas autobusas, žinoma, vėlavo 5-ias minutes. Vėlavimus suprantu, bet nuvažiuot anksčiau... kam tada tie tvarkarsčiai. Švaistomas brangus mūsų laikas. Tikrai esu labai nusivylusi paslaugų kokybe, nes žmonės planuoja savo laiką...
Siandien 23.05 17:55 vairuotojui buvo pasakytą kad salone gyrtaujama, bet jis nekaip neregavo, nors vyrai buvo gana triuksmingi ir keikėsi, trol.6 vazavo link žemųjų paneriu 1740 viduje numeris, prašau išsiaiškinti kodėl vairuotojas nereaguoja į pastabas
Sveiki, šiandien buvau eilinį kartą nusivylusi Vilniaus Viešuoju transportu... Esu pratus, kad ypač savaitgalių rytais 88-tas autobusas beveik visada atvažiuoja kokiom 5-kiom minutėm ankščiau arba išvis vėluoja 10-15 minučių, tačiau šįkart vairuotojas atvažiavo laiku. Tiesa šiandien 88-tą autobusą vairavęs vairuotojas yra begalo neatidūs ir neatsargūs, o ir mandagumo tikrai pas jį stinga. Šiandien 8val.27min. lipant į 88-tą autobusą (jeigu gerai pasižiūrėjau, tai numeriai KDF692) vairuotojas uždarė duris, kitaip sakant tiesiog prispaudė mane tarpduryje. Vietoj to, kad sukėlęs nemalonią situaciją atsiprašytų, kažką rėkavo bendraudamas su iš autobuso išlipančiu vyru. Maža to, autobusas važiuodamas per senamiestį lekia neaišku kokiu greičiu, visas autobusas tiesiog kratosi į visas puses, o Europos aikštę pasiekė jau 8val.34min.
Šiandien, 2019-05-18 13:34 val. Burbiškių stotelėj link stoties turėjo sustoti 73 autobusas, tačiau jis tiesiog pravažiavo.. kitas autobusas tik už ~45min..
Sveiki. Siandien 52 autobuso vairuotojas reisas Lukiskiu g. - Raudonbale, turedamas J.Baltrusaicio stoteleje buti 16h 35min atvyko 16h 48min, nespejus sulipti visiems keleiviams i autobusa uzdare duris ir iskubejo toliau. Vaikai liko stoveti stoteleje kaip stoveja.
Sveiki. Rašau dėl 27 autobuso. Būna, kad isvyksta anksčiau, ne pagal grafiką. Jie taip retai kursuoja ir leidžia dau isvykti anksčiau. Gegužės 17 diena iš Vasaros stotelės išvyko 10.21
Jono galvydžio st. 14:07. 30 autobuso vairuotojas u****s kokių reta. Neleido įlipti į autobusą, nuvažiavo prieš pat nosį uždaręs duris nors barbenau, kad atidarytų. Kito autobuso laukti pusvalandį. Gaudot zuikius po to, kad neitumėt į minusą.
21 nr troleibuso vairuotoja ties Antakalnio stotele link Tvereciaus visada atvaziuoja anksciau laiko. Turetu buti 12:59 bet atvaziuoja keleta minuciu anksciau laiko, del to daznai nespeju i troleibusa. Prisegu nuotrauka su irodymais kurioje matosi kad 12:58 ji jau vaziuoja link Kliniku st. nors dar net neturetu net iki Antakalnio buti davaziavusi.
Troleibuso numeris 1634, vakar apie 19:30 Klinikų stotelei, 4-o troleibuso vairuotoja matė, kad įlipu į troleibusą, bet prieš mane uždarė duris, vos tik spėjau koją patraukti ir likau stotelej. Mano mama važiavo šituo troleibusu toliau be manęs ir matė, kad vairuotoja kitoje stotelėje vėl uždarė merginai durys prieš nosį tarp troleibuso ir lauko. Prašau kažką padaryti su yita problema
Susitvarkyt savo idiotišką sistemą, nes negalima aktyvuoti bilieto, kol senas nepasibaigęs. Kas čia per nesąmonė? Tai dabar turiu mokėti baudas nes sąžiningai perku bilietus ir dar net į priekį nusiperku, kad tik nesibaigtų o po to dar turiu sekti kada jis baigsis? Susitvarkykit šitą nesąmonę, nes logikos 0. Važinėja bomžai, valkatos, čigonai, gyvenime nemoka nei už bilietus nei išrašytas baudas, o normalūs kurie atsakingai perka tuos bilietus dar turi baudas mokėtis. Tikri lietuviai esat, gal dar algą tiems baudų išrašinėtojams pakeliat už daugiau išrašytų bilietų?
Pakeiskit 87 autobuso tvarkaraštį. u****o LAUKT PO VALANDĄ, baigiasi 6-ios pamokos, o autobusas jau nuvažiavęs. Negi negali važiuot 13:55h ir pan?.kondicionierius įjunkit, sutvarkykit vairuotojus, rankenas pritvirtinkit. Pinigus investuojat i kazka, taciau nieks neveikia. koks tikslas?
49 autobusas, turintis 9. 31 buti erfurto stoteleje reguliariai tiesiog dingsta. 05-02, 05-07, 05-09 dienomis jis tiesiog neatvaziavo. Neisivaizduoju kaip galima pasitiketi Vilniaus viesuoju transportu, kai del jo kaltes nuolat tenka veluoti i darba ir tureti nemalonumu.
2019-05-04 63-o autobuso (vykusio i Karveliskes puse)20 val 36 min vairuotojas pravaziavo Smalines stotele net nesustojes. Mano dukrai nepavyko savarankiskai grizti namo. Vaikas tvarkingai lauke stoteleje autobuso, ir pagal dukros zodzius vairuotojas negalejo jos nepastebeti. Gyvename Papiskiu km, tai kylo sunkumu vaikui grizti namo
18 troleibusas, 2019:05:04 12:48h važiavo ir pravažiavo pro Baldų stotelę, net neturėjo minčių stabtelėti. Per tokius neatsakingus vairuotojus, reikia sėdeti ir laukti 50min iki kito troleibuso.
Vazineju ilga laiko tarpa, bet dabar, kai vaziuoji su ypac 53 marsuto (yra ir kitu, tai vaiko pomegis), uzrasoje, nesvarus langai. Ir vaikas pyksta, nes nemato nieko. Dar buvo ivikis 53 autobuse 4011 garazinis nr 05.26 su vaiku mane isleido ne stoteleje o uz 200 m. Kodel? Jis mate, bet piktibisai to nepadare. Klausimas, kur zmoniskumas? Juk su vaiku?
30tas autobusas vaziuojantis nuo Povilo Luksio stoteles isvyko gerokai anksciau nei numatyta (maziausiai penkiomis minutemis). Sekant autobusa pagal traffi, autobusas aiskiai vaziuoja ne pagal grafika.
2019 04 29 dieną, 9 19 val 3G autobusas unikalus Nr 700, važiuodamas į centrą Šeškinės stotelėje (esan pustuščiam autobusui) man beįlipant į autobusą mane privėrė durimis. Paskui įlipus ir priėjus prie vairuotojo dar aprėkė, kad jis negali visko matyt.
Prašau išaiškinti koks tai buvo vairuotojas ir ar autobusų parkas toliau toleruos šio vairuotojo elgėsį, bei pranešti man.Kitu atveju aš kreipsiuosi į autoparko vadovybę ir žiniaskliadą.
Laukiu atsakymo.
Mažai tikėtina, kad VVT administracija pamatys mano atsiliepimą, tačiau kreipiuosi į 53 autobusą šiandien dieną vairavusį vairuotoją.
Vairuotojau, ar jautiesi užsidirbęs iš paauglės išreikalavęs 1, 5€, ar jautiesi sąžiningai papildęs įmonės biudžetą arba savo kišenę?
Istorija tokia, parduotuvėje dukra gavo grąžą 2€, pasirodo netikrus, jei galima tikėti, už juos pirko bilietą pas minėtą vairuotoją.Jis pastebėjo, kad netikras pinigas, nepaisant to pardavė bilietą ir du kartus sustabdęs autobusą atėjo iki dukros, reikalaudamas 1, 5€ grąžos.Ir dar buvo visas nepatenkintas, kad jam reikia vaikščioti, o ne ji ateina pas jį.Dukra turėjo atiduoti pinigus.
O tu, vaituotojau, nepagalvojai, kad ji dar ne tokio amžiaus, kad apgaudinėtų tokiu būdu arba kad čia vaiko ilgai taupyti pinigai?KUR ŽMOGIŠKUMAS?galėjai neparduoti talonėlio arba leisti nemokamai važiuoti, kad jau tokia situacija.O pakėlei triukšmą dėl tokių menkų pinigų.Žema, nes vaikui sudaryta nuomonė, kad visi dabar tokie darbuotojai VVT.
Ilgai teko diskutuot, kad nespręstų pagal vieną apie visus.
6g autobusas važiuojantis 8.42 dažniausiai neatvyksta.
2019-04-19 ~21:30h. laukiau 53 autobuso, važiuojančio link Fabijoniškių. Atvažiavo autobusas, per priekines duris prieš mane į jį lipo vyras. Vyras įlipo, viskas buvo normaliai, tada lipau aš. Man įkėlus koją į autobusą, buvo privertos durys. Nežinau, kaip tai įvyko, nes vairuotojas aiškiai matė, kad aš lipu, o už manęs laukė mano brolis su savo mergina. Kad ir kaip bebūtų, buvo akivaizdu, jog uždaryti durų nereikėjo. Na, vairuotojas net neatsiprašė, tai nežinau, kur tas paprastasis žmogiškumas. Koja šiek tiek ištino, o dabar ant jos - skaudi mėlynė.
Sveiki. Rytais tarp 7.30-8 vaziuoju 6 g greituoju autobusu is Rudens stoteles ir kiekviena ryta nuotaika subjura atvaziuoja prarudije, baisus, smirdintys, suplysusiomis demetomis kedemis autob. Tuo metu vaziuoja daug moksleivių i Uzupio g., Ciurlionio, Vileisio. Kiekviena ryta tikiuosi stebuklo, o gal atvaziuos naujas ar bent tvarkingas autob. Ar toks ignoravimas kad tinka bet koks dar riedantis, kad vaziuoja is Naujosios Vilnios????????????
2019 04 17d 19:27 autobusas 36 nr. Piktybiškai neileido keliaiviu ozo kalvariju sankryžoje.
Gavau administracine bauda uz somoketa bilieta, per m-ticket, buvo sakyta, kad pazymejau bilieta kai pamaciau juos, nors buvau pazymejas kai ilipau tik i autobusa, kitoj stotelej stovejo kontrole. Nemanau kad tai yra tikrai teisybe, labai grubus kontrolierius, nemandagiao bendrauja, baisu vazineti transportais kao tokie pilieciai atlieka savo pareiga negarbingai. Jei buti galimybe susisiekite su manim, nes as manau, kad tai yra tikras absurdas.
04.13 9.25 val 7 autobusas neatvaziavo i stotele Laisves prospektas vaziuojantis link Siaures miestelio arba pravaziavo 5 minutem anksciau.
69tas autobusas vaziuojantis nuo Ateities g. Baltupiu stotele pravaziavo 3min anksciau nei turejo
Sveiki, stoteleje europos aikste 3G autobusas (nr. 4566, kuris i stotele atvaziavo 15.13) uzdare duris pries pat nosi zmogui kuris buvo su ramentu, kuris galejo susizalot.
.?!
51 autobusas nuo vaduvos stoteles 16.48 d.d visada per anksti nuvaziuoja, begu is paskos vistiek nereaguoja, kasdien vaziuoju minute minuten ir niekada nespeju, kiek galima....
Jūsų vairuotojai patys nekompetingisusi darbuotojai pasaulyje. Visu pirma važiuoja ne pagal tvarkaraštį. Antra niekad ne bando atidaryti duris prieš žmogų. Ar jie visi akli ir kažkur skubantys? Važiuoja taip kaip malkas vaza, o ne žmones. Už tokį pravažiavimas mes dar turime mokėti pinigus. Kokio naglumo reikia būti kad neatidaryti durų ir išvažiuoti
52 autobuso vairuotojas, stotele perkunkiemio, važiavimo kryptis centras
Sveiki. Jau antra savaite is eiles veluoja arba is viso neatvaziuoja 6 troleibusas, turetu buti 5.53 giedraiciu stoteleja, bet atvaziuoja nelaiku. Kiek tai gali testis, spreskit sita problema.
Sveiki. Jau kelintas men.is eiles is ryto 61 autobusas vaziuojantis stotis-skaidiskes veluoja arba isvys neatvaziuoja nustatytu laiku i Nemezio stotele.. Jau kelinta karta veluoju del to i darba.. sianden vel, pagal grafika turejo atvaziuoti 8.52 atvaziavo 9.02.. Prasau imtis kazkokiu veiksmu.. keiskit grafika ar ka.. jeigu jie nespeja..
Labas vakaras. Labai buvo džiugu, kad nuo rugsėjo autobusas 76 maršuto link Santariškių, Verkių Riešės sustojime stojo 6.31. Vėliau pakeitė grafiką 06.27. Taip irgi buvo neblogai. Bet nuo šios dienos Verkių Riešes sustojime jis stoja 06.22, kai 66 autobusas stoja 06.18. Per 4 min. du autobusai!!! O sekančio, perpildyto ir visada vėluojančio 36 autobuso reikia laukti 20 minučių. Kam reikėjo keisti 76 tvarkaraštį, juk butinai reikalingas autobusas apie 06.30? Labai prašome sugražinti ankstesnį 76 autobuso tvarkaraštį.
Milka 2019-03-28 12:00:06
28d. 11:56 vaziuojant nuo skalviu st, sustojus medeinos stotelėje sulipo žmonės, vairuotojas uždarė duris ir prie jų pribėgo 2 jaunuoliai, vairuotoja mate, neatidare durų ir nuvažiavo. Vairuotoja moteris
7 troleibusas
Labai norečiau padiekuot vairuotojui 27maršruto, kad Kovo-28d., 09:04val.iš Arimų st.važiuojanti i miesta, kuris pagal laika galejo uždaryt durys ir važiuot. Bet palaukie dvi veluojančias moteris. Ačiu
17 troleibusas... Kiekvieną rytą vėluoja ties rinktinės gatve.. Aš suprantu kad kamščiai ir t.t bet pradėjus važiuot velkasi vos ir uzsiema savo veiklom, žmonės į darbus nespėja...
Labas vakaras!
Noreciau isreiksti didziule pagarba autobuso Vairuotojui uz zmogiskuma!
Antradieni 03 26d.vaziuodama is darbo 58marsrutu Stotis-Grigaiciai, senyvo amziaus Vyrui autobuse istyko epilepsijos priepuolis...... Zmones esantys autobuse suteike pirmaja pagalba, iskviete medikus o Vairuotojas iki greitosios atvaziavimo buvo prie Senuolio, rupinosi jo, klausinejo del skambucio giminei ir net padejo davesti Vyra i greitosios automobili....
Mano nuomone su Musu Lietuvos Pilieciu neabejingumu mes esam laiminga valstybe!!!
34 autobusas net ~7 min per anksti PASTOVIAI išvažiuoja iš stotelės. Pvz didlaukio st. Kas kartą per anksti! (Jai turi 12.18 atvažiuoti į stotelę., tai jau 12.11 jis pajuda iš stotelės, išvažiuoja.) Negi sunku palaukti, pastovėti? Kaip tai daro nemaoa dalis VT vairuotojų.
Kovo 26 dieną, 17:10 Jogailos stotelėje 2 troleibuso vairuotojas kurio numeris 1703 piktybiškai užvere duris prieš veidą. Bėgau iš paskos daužydamas duris, bet troleibusas greitesnis... Labai skubejau, bet Jūsų darbuotojams kai kuriems paprastas žmoniškumas yra svetimas. Tikrai netikiu pasiaiskinimais jog nematė. Matė, girdėjo, bet nesustojo. Yra darbų kur nereikia dirbti su žmonėmis, manau šiam 'žmogui' tikrai netinka būti vairuotoju
Laba diena. Norėčiau išreikšti padėką Vilniaus autobuso vairuotojai-mergaitei, kuri vairavo 36 autobusą 2019 03 25 d. iš Pagubės 7.23 val. Ji palaukė mano anūkės vėlojančios į Jeruzalės Gimnaziją. Vairuotoja nenumojo ranka ir žmogiškai sutiko keles minutes palaukti, nes susisiekimo eismas sunkus iki gimnazijos, tektu pavėloti į Gimnaziją.
Dar kartą norėčiau padėkoti už nuoširdų supratimą. Vanda.
Labai nepatiko kontrolieriaus R. Raževičiaus elgesys. Pasijaučiau, kaip paskutinė nusikaltėlė. Atrodo žmogiška klaida, įlipus į vieną stotelę ir privažiavus tik vieną nespėti aktyvinti bilieto. Bet čia ne apie tai, kažkoks chamas, galima ir viską gražiai paaiškinti, o ne elgtis taip, lyg būtum pasaulio bambą.
Ačiū Dievui, vaikinas įrašęs nuobaudą buvo kur kas adekvatesnis. Gražios Jums dienos, R.R. bet nepamirškite, kad su Jumis bendrauja žmonės ir Jūs pasistenkite būti malonesnis.
Paulius Maslianikas
2019-03-22 16:15:13 IP 90.131.41.70

Šiandien (2019.03.22), nesulaukiau 88 autobuso 15:53 laiku, nuo Kudirkos st. Link Oro uosto. Atėjus 10min anksčiau, kad nepaveluoti, jo išvis nesulaukiau. Kitas turėjo būti 16:20, o atvažiavo 16:13, 7min anksčiau.

Prašau jūsų patikslinti tvarkaraštį ar išsiaiškinti kodėl nevažiavo 88 autobusas.

Ačiū jums labai!
Sveiki, gražinkit 26 autobuso maršrutą per Didlaukio stotelę. Baltupiuose nebėra pašto, paštas perkeltas į Ozą, o tiesioginio autobuso nėra. Anksčiau ir paštas buvo, ir du autobusai važiavo link Ozo. Ir iš Vichi parko nepatogu važiuoti su persėdimu. Grąžinkit prašom !
Noriu atkreipti dėmesį, kad 59 maršrutas, iš žvėryno i grigiskes, Teodoro Narbuto stotelę atvažiuoja anksčiau, o vėliau architektų stotelė stovi laukia, kada laikas susiligins....kiek aš jau žinau grafikas pasikeitė laikas, tai prašyčiau atkreipti dėmesį vairuotojams, ir važinėti pagal laiką!
Labai pasibjaurėjau 3g autobuso vairuotoju, nes šiandien kaip ir kasdien iš Igno Šeiniaus stoteles turėjau išvykti 9:27, tačiau spėjus kitiems keleiviams sulipti o man priėjus prie durų autobuso vairuojas tik pažiūrėjo, uždarė duris ir nuvažiavo.. tai ką dabar kiekvienam keleiviui skirtingi reikalavimai ar kaip?
Katik įvyko tokia situacija.Ejom link autobuso kuris turėjo but 17:05.Jau buvot prie pat kai pamatėm autobusa.Begom link jo ir manėm, kad palauks, nes atvažiavo 3 min ankščiau tačiau jis vos atvažiavęs į stotelę iškart rodė posūkį ir išvažiavo nors turėjo palaukti bent 2-1min. Apmaudu kai yra žmonių kurie nors ir mato zmonės begančius link autobuso specialiai išvažiuoja. Tikiuos bent sąžine graužia! Prašau atkreipt dėmėsi į mano šita žinutę ir pataisyt situacja, nes man tai jau ivyko ne pirmą kartą, o laukt lietuje ir kai šalta lauke kito autobuso (kuris bus po 1h) yra tikrai nesmagu!

Noreciau atkreipti demesi apie nuolat pasikartojancia problema, kuomet viesasis transportas pravaziuoja stotele anksciau negu nurodyta grafikuose. Siuo atveju tai ivyko su 69 autobusu vaziuojant link ateities g, edukologijos universiteto stoteleje. Stoteleje buvau 19:27 ir net artedamas prie stoteles nemaciau pravaziuojancio autobuso. Taciau tai tikrai yra dazni atvejai. Noreciau pabrezti, jog neveluojantis transportas yra tiek pat svarbus kiek ir vaziuojantis laiku, o ne anksciau nei nurodyta. Siulyciau perziureti transporto atvykimo laikus ir atitinkamai formuoti tvarkarascius.
Plius toje pacioje edukologijos stoteleje 49 autobusas pagal vietini tvarkarasti nurodytas atvaziuoti 19:41, bet atvaziavo 19:45.
Linkiu sekmes ir ryzto stengiantis tenkinti vartotoju igeidzius bei lukescius. Viliuosi sis pranesimas duos postumi link patobulinimu
Geros dienos.
43 autobusas nuvaziavo neatidares galiniu duru. Akivaizdziai laukiau, priejau prie pat. (Ilipti). Surasiu vairuotoja, sudauzysiu galva.

Centras - Zaliasis tiltas - Seskine - Justiniskes (Stoteleje Zaliasis tiltas; 06:33)
Vojciech Klimaševski
2019-03-13 19:15:45 IP 78.157.89.1
Noriu atkreipti dėmesį, kad jau antrą dieną iš eilės (kovo 13, 14) 59 maršruto autobusas iš Architektų st. (link Žvėryno) - laikas 6:16 - važiuoja 3 - 5 min anksčiau!
Šiandien 12:11, 53 autobuso vairuotojas užtrenkė duris prieš pat veidą neileidęs ilipti. Tauragnų st.
Kodėl autobusai skipina (NE vėluoja, bet praleidžia) visą reisą? Kamščių nėra, autobusas važiuoja kas pusvalandį (dažniau kartą per valandą), tačiau 3 autobusas (17 h) važiuojantis link stoties neatvažiavo.
Kol laukiau, kada atvažiuos, tikrinausi internete ir jo nerodė - suprantama, kartais nerodo. Tačiau, po to kai pavėlo, sekantį rodė. Ir jus jau buvo trečioj stotelėj nuo pirmutinės.
Būtų gerai, jog retai važiuojantys autobusai nepraleisdinėtų savo laiko, ar bent jau būtų įspėjama kad jis neatvažiuos. Nes, pasikartosiu, 3 autobusas važiuoja retai ir keleiviai norėtų planuoti savo keliones.