VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai gražus gestas iš troleibuso vairuotojo pusės!!! Jis padėjo senyvo amžiaus moteriai atsikelti, kuri buvo nukritusi ant šaligatvio! Veiksmas vyko apie 9:40.
Atsakyti
Na labai nesmgi patirtis. Autobusas 6g mašrutu parko g. - žaliasis tiltas autobuso numeris KRE 031 ~17 20 val. Filaretų stotelėje manęs tiesiog neįleido į autobusą. Suprasčiau ir pateisinčiau jei būčiau nespėjusi ir vairuotojui būtų reikėję manęs laukti. Tačiau prieš mane 2 sek įlipo moteris ir pan panosėje buvo užtrenktos durys. Pateisinčiau jei autobusas būtų buvęs pilnas. Na bet vėlgi - taip nebuvo. Labai nemalonu. Manęs visiškai nejaudina kad galbūt vairuotojas pavargęs ar be nuotaikos. Manau tai galima buvo traktuoti kaip nepagarbą keleiviui.
Atsakyti
Keista, kad Vilniaus autobusuose centai laikomi ne pinigais ir bilieto už juos autobuse įsigyti negalima. O štai grąža iš 10 eurų vairuotojas gali atiduoti ir centais. Konkrečiai, kovo 5 d., 3G vaziuojantis iš oro uosto 10.25 Čiurlionio st. Pardavus vairuotojui 1 eurą centais, man buvo pasakyta, kad tokių pinigų jis nepriima. Pagal užrašą ant durų jis ir 10 e negalėjo imti. Be to, mokėti tam tikromis monetomis yra tik prašymas, o ne reikalavimas?
Atsakyti
Vingio st.9:37 neatvažiavo 6troleibusas, sekantis turėtų būti po 20min, tad teko išsikviest taxi. Apmaudu, kad pasipildžius el.bilietą, dažniausiai tenka ieškotis kitų kelionės būdų, nes 6troleibusas dažnai važiuoja ne pagal grafiką arba neatvažiuoja išvis.
Atsakyti
Sveiki jau antra kart neatvaziuoja 20, 62 ir apskritai i aukstuosius panerius autobusai per programele, ju nerodo isvis, o kadangi jie ir taip daznai nevazineja tenka laukt po 1-2h lauke ir dar su tikimybe veluot i darba... Tai nzn mastykit kazka, arba bent suraskit buda informuot zmones.... Nes mes mokam uz bilietus tam kad pralaukt stotelese po 2h susalt, paveluot i darba ir t.t...
Atsakyti
Šianden teko naudotis viešuoju Vilniaus transportu ir likau labai nusivylusi. 2019-02-28 apie ~11 valandą važiavau nuo stoties iki Žalgirio klinikos 53 autobusu. Vairuotojo elgesys pasirodė šiurkštus ir atrodė, jog norima prisikabinti prie bet ko. Šukuojantis plaukus, vairuotojas atsisuko ir pasakė, kad mes turbūt ne ten įlipome, nes čia ne kirpykla. Vėliau važiuojant suskambo telefonas ir mano draugė atsiliepė, o jis vėl pasakė, kad telefonu kalbėtis negalima. Esu labai nusivylusi Vilniaus viešuoju transportu, kuriuo naudojausi pirmą kartą.
Atsakyti
ne pirma karta 49 autobusas neatvaziuoja is bukciu puses. taip pat buna ir su 69 autobusu. labai daznai atvyksta nelaiku, tai yra- veluoja, atvaziuoja daug anksciau arba IS VISO. neatvaziuoja kaip ir siandien 2019.02.27 18:52 erfurto st link miesto puses. tikiuosi kad problema bus tvarkoma
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pasiklausti, kodėl stotyje, kur stoja 1G ir 53 autobusai, nėra stotelės, ar suoliuko, ar kokio stogelio ? Yra tik stulpas, kad čia stotelė. Susitvarkykit ! dėkoju !
Atsakyti
Autobusas (nr.996)24 dažnai nesustoja stotelese, nors žmones sovi prie duru, i veidrodeli turbut visai nežiuri.Žmones šaukia, kad sustotu, tai net negirdi.
Atsakyti
Kas per beprotystė..? Kam yra sudaromas grafikas jei jo niekas nesilaiko. Jau antrąkart per savaitę vėluoju į darbą, nors į stotelę eteinu laiku. 4g iš saulėtekio stotelės trečiadienį turėjo išvažiuoti 10:06 o kitas 10:16 stotelėje buvau 10:04 ir jis jau išvažiavo, kitas atvyko 10:13..... šįryt sekmadienį iš tos pačios stotelės 2 troleibusas išvažiavo 8:50 nors turėjo išvykti 8:52, kol sulauki kito, pavėluoji į darbą. Ačiū labai....
Atsakyti
Trolejbusasi paskutinė metų neatvažioja nuroditu laikų. Pastoviaj veluoju i darba!!!
Atsakyti
9 troleibusas, kuris turėtų važiuoti 8:19, dažnai neatvažiuoja iš viso. Troleibusai kitu laiku važiuoja gana tiksliai, bet šio troleibuso vairuotojai matyt nusprendė, kad 8:19 laiku važiuoti nereikia... Esu ne kartą dėl to smarkiai pavėlavus į darbą. Turint omenyje tai, kad kalbame apie pradinę (Pasakų parko st.) transportas neturėtų nei vėluoti, nei neatvažiuoti.
Atsakyti
Kaip visuomet 6:06 laukiau gerosios vilties stotelei 4 autobuso link antakalnio. Pagal laika ir programele jis turejo jau buti stotelei, taciau atvaziavo 6 numerii uznumeruotas autobusas. Neisedau, kai 4 nebeatvaziavo supratau, kar ir pagal TRAFFI rodo, kad jis jau pravaziavo. Taigi noreciau paklausti KAS PER NEATSAKOMYBĖ, klysti autobusu numęracijoje? Per jusu klaida pavęlavau. O kiek dar zmoniu pavelavo...
Atsakyti
Autobusa kurio numeris yra 3. Pastovei velouja rytai ir vakarais. Kodel tie patis autobusai kuriu numerei yra 41 42 ir 3g kuris vazineja tikrai ilgu marsrutu. Nevelouja! O siendena 2019.02.18 autobusas numeriu 3 visiskai neatviko nei i stoty nei i naujininkus. Todel privalejuo vazuot kitu autobusu ir eti tolou iki darbo pestute. Del to pavelavou i darba. Noriu jog autobusas duogou nevelotu ir noriu jog atiprasitumete uz si iviki. Lauksiu jusu atsakimo!!!
Atsakyti
12autobusas į rudamina, 11:49 išvažiavo iš stoties link skaidiškių, liepkalnio stotelėje jo paprašė palaukti ir atidaryt durys senai močiūtėi, kuri bego už autobuso, jis prieš pat jos nosi išvažiavo ir pristumė ant žmonių, kurie prašė palaukt vargšės močiūtės, kuri buvo prie pat autobuso durų:)))
Atsakyti
2019.02. 07 15.35 2g autobusas, kurio numeriai JZB 276 (gali būt nevisai tokie, bandžiau greit įsiminti) prie mykolo romerio sustojimo labai naglai užkišo autobusą prieš mano automobilį vos nesukeldamas avarijos. Šiaip visada sustoju ir praleidžiu autobusus išvažiuojančius iš stotelių, bet šį kart situacija buvo kiek kitokia. Antroje juostoje buvo avarija, važiavau pirma juosta, autobusas stovėjo stotelėj ir nerodė posūkio signalo, kai jau beveik pravažiavau autobusą teko sustoti, nes dėl avarijos susidarė kamštis. Autobusas įjungė posūkį ir iškart pradėjo sukti tiesiai į mano automobilį, žiauriai išsigandau nes neturėjau kur trauktis, kitoj juostoj buvo avarija ir policijos automobilis, kiek įmanoma pavažiavau į šoną, ačiū dievui nekliudė automobilio. Norėčiau paprašyti autobusų vairuotojų, kad nors ir jų pirmenybė, įsitikikit ar tikrai yra saugu sukti! nekiškit autobusų naglai, jeigu automobiliams nėra kur pasitraukti! vairuotojui matyt visiškai dzin nes avarijos atveju kaltė kristų ant automobilio vairuotojo.
Atsakyti
Galiu pasakyti taip Riešies kaime yra nevaldoma situacia nurauti tvarkaraiščiai, pažeisti konteinieriai prie stoteles.Močiute pasakojo kad vairuotojas važiaves 87 ateities.G pravažiavo iki vanagines žiedo stoteles ir vel apsisuko ir važiavo i kita puse!!!O nors turiejo važioti i miesta, tai pat negalima atidaryti lango autobuse ir daug kas iš žmoniu važinėja be biletų, nes keleiviu kontrole beveik atvažioja...
Atsakyti
Laukiu atsakymo dėl 5to autobuso.
Atsakyti
Kodėl 5tas autobusas, turėjęs pajudėti 6:58 nuo skalvių stotelės nepasirodė? Laukiu skubaus atsakymo. Jo nesulaukus kreipsimės toliau.
Atsakyti
Sveiki. Atvaziavome i i nemencines plento st tikedamiesi isesti i 17 autobusa. Matem kaip isvaziavo is autobusu parko, pasieme zmones, ir padares rata vel grizo i antakalnio ziedo st ir isleido zmones. Dabar esam priversti laukti nezinia kiek laiko saltyje. Daugiau joks transportas valanda laiko nevaziuoja. Noretume gauti rastiska atsakyma i pateikta skunda.
Atsakyti
Jau ne pirmą kartą 50 autobusas per anksti pravažiuoja, kiek galima. Žmogus susiplanuoji, bet tenka atšaukt planus, nes nespėji į autobusą.. Taip dažnai nutinka tiek važiuojant iš didlaukio st., tiek atgal iš šilo tilto st.
Atsakyti
Kas per vairuotojų požiūris... 17 troleibusas į Šaltinėlio stotelę (link Naujininkų kryptimi) turėjo atvykti 06:30, tačiau joje buvo 06:33... gal pasirodys ir nieko, tačiau vos užsivedus transporto priemonę, vairuotojas pametė troleibuso ūsus (sėdėjau priekyje todėl mačiau, kaip jis "susikaupusiai" vairuoja), to betrūkus... kitoje Žirmūnų seniūnijos stotelėje, vairuotojas sustodamas, išlipo ir nuėjo į gretimai esantį spaudos kioską pirkti cigarečių... nepateisinu nei tokio elgesio, nei vėlavimo (juolab kai tikrai ne kamščių metas). Toks jausmas, kad žmonės, besinaudojantys viešuoju transportu niekur neskuba ir neturi vykti, arba vyksta betkokiu maršrutu, bet kokiu laiku.. (sprendžiu iš vairuotojo elgsenos). Vykau 17 maršruto troleibusu, jo nr 1702.
Atsakyti
Taip pat pridedu nuotraukas, kad laikas skiriasi
Atsakyti
Sveiki, turiu nusiskundima del 50 autobuso. Naudojuosi trafi programele, kurioje autobusu laikas atitinka stoteleje nurodytu laiku, bet niekada nevaziuoju tada kada yra parasyta. O tinklalapyje 50 marsrutinio autobuso laikas visai kitoks. Butu malonu jei visur normaliai sutvarkytumete autobusu laika ir neklaidintumete zmoniu netiksliais duomenimis.
Atsakyti
Labas vakaras? sausio 18 d. Autobusas kurio nr 19 į stoties stotelę turėjo atvykti 18.15 val., o atvyko 18.46 val. Gal galite paaiškinti dėl kokių priežaščių žmonės žiemą jo turėjo šaldami laukti pusvalandį?
Laukiu atsakymo. Ačiū. Pagarbiai. Vita
Atsakyti
Sveiki, stotelej pasaku parkas nebuvo 9 troleibuso 15.20 ir tai jau antras kartas, kur dingo troleibusas...
Atsakyti
Važiavau 49 maršruto autobusu Lazdynuose apie 18.20 link Ateities g. (valstybinis numeris AHA-631). Kelionės metu autobusas nežmoniškai kriokė - garsas ir stipri vibracija sklido per visą autobusą, jame išbūti buvo nepakenčiama. Būtų malonu jei atsižvelgtumėte į situaciją ir ateityje užkirstumėte kelią į gatvę išvažiuoti tokiems netvarkingiems autobusams. Pagarbiai, Aurėja Balčiauskaitė
Atsakyti
14:33 val. Turėjo būti autobusas iš Nemėžio į Vilniaus autobusú stotį, tačiau nebvo.
Atsakyti
19 troleibusas iš ryto iš stotelės Pal.Jurgio Matulaičio link centro, dažnai atvažiuoja ankščiau laiko turi būti 6.57po ilgai laukti kito. 7.06.
Tuo laikų 16 troleibusų būna net 3.
Atsakyti
Noreciau pranesti apie labai nekoki autobuso 4G (transporto nr V8001) vairuotojo elgesi kelyje 5.50val ryto prie Savanoriu pr ziedo link Lazdynu...visu pirma esant laisvai pirmai juostai labai sekmingai nesesi antroje, tuo paciu neleisdamas rikiuotis is pagrindinio kelio vaziuojanciai auto.Greicio mazinti irgi nemate reikalo.
Tuo tarpu man persirykiavus i pirma juosta, kur leistinas greitis yra 60 km/h, jis toliau skriejo apytiksliai 80 km/h...
Kazin ar autobusams greicio zenklai negalioja...?
Atsakyti
Sveiki.turiu nusiskundima del nekompetetingo kontrolieriu darbo.Situacija-uzvakar gavau el.laiska kad esu nubausta administracine bauda del vaziavimo viesajame transporte nepazymejus bilieto. (DABAR TIK ISSIAISKINAU KOKIA TAI BAUDA)-Pasirodo 2018 lapkricio berods 23d.vaziavau paimti vaika is darzelio.Taip kontrolierius paeme is manes asmens dokumenta ir liepe palaukti.Bet as paaiskinau kad nespesiu iki 18.00 paimti vaika is darzelio.Tada pasake kad as grizdama galesiu atsiimti dokumenta.Taigi as su mazameciu priejau prie to pacio kontrolieriaus ir isai man padaves dokumenta pasake-, , sekanti karta pazymekite, , -Jokio dokumento negavau pagal kuri tureciau moketi minimalia 8 euru bauda iki paskirtos dienos.Jokio pranesimp iki sios dienos negavau.Tik pries dvi dienas gaunu el. laiska kad jau turiu moketi 23 eurus uz pradelsta laika.Reikalauju atsizvelgiant i jusu kontrolieriu ziopluma ir neatsakinguma sumazinti bauda iki minimalios 8 euru baudos.Laukiu skubaus atsakymo.Nes su zmonemis taip elgtis negalima.Privalejo man pranesti ar kontrolierius ar turejo buti atsiustas dokumentas laiku o ne po dvieju menesiu.
Atsakyti
Autobusas nr 10, 2019 m. Sausio 12 d. Pagal būtent tos dienos pakeistą tvarkaštį į stotelę kaimelio žiedas turėjo atvykti 12:23, tačiau to padaryti nesugebėjo. Apmaudu, kai mokam pinigus už tai, kad stovėti lauke gerų 10 ar 15 min, kai lauke - 7 laipsniai šalčio
Atsakyti
Didžiosios Riešies kaime vanagines žiedo stotelei nupaišitos kaip sakant necenzuriniai piešiniai "fiasko" prašau labai nuvalikite
Atsakyti
Š.m. sausio 3 d. Skirgiškių st.17-25h, vairuotoja agresyviai kalbėjo su žnonėmis, kurie prašė pavažiuoti šiek tiek link stotelės, nes blokavo eismą ir nedavė įvažiuoti kitam keleiviniam mikro autobusui kuris turėjuo tuo metu išlaipinti keleivius.Maža to ji sekančioje stotelėje uždarė duris žmogui prieš veidą.Po to Žalgirio st.apšaukė panelę, kuri norėjo atsiimti paliktą pirštinę ir jai lipant iš autobuso vos neprispaudė durimis.Prašau atsižvelgt į šį komentarą, nes sekantį kartą kreipsiuosi į policiją už įžūlų vairuotojos elgesį.
Atsakyti
Noriu atkreipti dėmesį, kad autobusai važinėja labai prišildyti. Žmonės važiuoja su striukemis, kailiniais, autobusai sausakimši, o vairuotojas su megztiniu sėdi prikaitinęs autobusą. Važiuoti yra neįmanoma, ypač priekyje. Viena moteris neseniai nualpo. Pati irgi vos iškenčiu. Keleiviai alpsta, sukaista, išlipę gali būti perpūsti ir sirgti. Negalima taip daryti!
Atsakyti
Tarp skundų norėčiau įterpti ir vieną pagyrimą. Šiandien 10 autobuse (sustojusiame MRU stotelėje 16.15) triukšmingas pagyvenęs vyras kabinėjosi prie kitų keleivių, nepagarbiai lietė moteris, joms mėtė šlykščias pastabas. Buvo tikrai nemalonu stebėti tokį performansą. Po poros šūktelėjimų ir pačiupinėjimų, vairuotojas pastebėjo šitokį keleivio elgesį ir sustojęs stotelėje prie jo priėjo ir ramiai, tvarkingai paprašė, kad šis nurimtų. Gal tai ir turėtų būti norma, bet aš tai retai pastebiu, todėl šįkart noriu pasidalinti tuo, kad VVT turi malonių ir tikrai nuostabių darbuotojų
Atsakyti
Labas rytas, jau kuris laikas, vis atėjusi į stotelę Žirmūnų seniūnija 8.31 ryte nesulaukiu troleibuso.. (taip rašo tvarkarašty). Ateidavau ir2 min anksčiau (nes taip mėgsta atvažiuoti visi troleibusai) - deja čia nepagaudavau... O man 36 autobusas prie Pramogų arenos 8.50. Šiandien važiavau iki ten 7 autobusu ir prie sankryžos mačiau atvaziuojant 6 troleibusą, buvo 8.42... Klausymas: jis čia pastoviai kažkaip vėliau važiuoja ar čia tik šiandien? Būtų gerai sužinoti kelintą gi jis turi važiuoti?
Atsakyti
Labas vakaras, kas cia dabar per vazinejimai 12 autobusų? Tvarkaraštį rašoma vieną o važinėja kaip nori. O keleiviai turi stovet laukt kur gi jis? Gal galetumet kaip nors sutvarkyti ši reikalą?
Atsakyti
Autobusai kelinta diena vėluoja (neatvažiuoja savo laiku) 27 turėjo būt 10:49 neatvažiavo atvažiuoja tik sekantis autobusas, šiandien 18 turėjo būti 13:09 neatvažiavo
Monika Vasilytė-Vasiliauskaitė
2018-12-28 07:08:24 IP 90.131.47.44
Atsakyti
Antra diena is eiles 24 autobusas, turejes buti 07:04, nepasirode. Marsrutas Fabijoniskes-Zemieji Paneriai.
Atsakyti
40 maršrutas laiku ne važiuoja. Praleidžiami maršrutai, nors kitu autobusu nuo Mikolo Lietuvio št.nera. Kai kurie skubant pasivyti laiką žmonės veža kaip malkas, žmonės net krenta. Atkreipkit dėmesį parkai.
Atsakyti
115 autobusas ne pirmą kartą tiesiog neatvažiuoja. Šį kartą iš Parko g. 14:44 neatvyko, kito laukti reikia gerų 20 minučių.
Atsakyti
Sestadieni gruodzio 22d. Desimto marsruto autobusas 943nr.pravaziavo j. Kazlausko stotele 3min anksciau. Tiesiai pries nosi.
Atsakyti
Negi taip sunku padaryt i naujaja vilnia, kad bent iki 24h vaziuotu, nes tikrai manau yra dirbanciu ilgiau zmoniu. I kitas miesto vietas tikrai ilgiau vazineja.
Atsakyti
Jus tikriausiai juokaujat???? Turejo but 55 is lazdynu ligonines 12:26 neatvyko turejo atvaziuot 12:56 irgi neatvaziavo!!! I darba nesuspejau!!!
Atsakyti
55 autobusas is lazdynu ligonines turejo atvaziuoti 12:26 val dabar jau12:35 iki siol jo nera!!! Veluoju i darba!!! Jisai stovi ziede neruosiasi vaziuoti!!!
Tatjana Juščinskienė
2018-12-21 08:25:09 IP 84.15.190.31
Atsakyti
Noreciau pranesti, kad 75 autobusas, vaziuojantis kryptimi Santariskes - Pilaite, turintis pagal grafika isvykti is Paberzes st. 08.02 kiekviena diena veluoja, siandien jis atvaziavo 08.18 !!! Spusciu kelyje nera, kas cia vyksta?!? Ar galima sureguliuoti si klausima? Veluoju i darba!!!
Atsakyti
2018.12.20 diena neatvažavo laiku. 54autobusas kuris turėjo važioti 20.10 val.
Atsakyti
Laba diena, laukiam stebuklo Kalėdoms. Perlipom į Viešąjį transportą (pasidavėm Jūsų vilionėms) ir ką turime šiai dienai? Ligos, kosuliai, išleisti pinigai vaistams. Žadėti nauji troleibusai taip ir liko pažadais, žadėta nuo 2018m. lapkričio mėn. 13-18 troleibusus pakeisti naujais, o vis dar važinėjam į darbą sovietinių laikų troleibusais su dermantininiais suolais. Šalta kaip šuns būdoje, vėjai pučia, neapšildomas (Nr.2566, 13 maršruto troleibusas). Toks jausmas, kad Jus niekada nevažiavote viešuoju transportu, todėl ir neužjaučiate keleiviams, kurie naudojasi jo paslaugomis. Sotus alkano neužjaučia -Pagarbiai Liucija Ralienė
Atsakyti
2018.12.18 10 val. 38 min. važiavau 48 autobusu iš stotelės Mykolo Romerio universitetas iki Juliaus Juzeliūno stotelės. Pasiruošiau išlipti pro galines duris. Durys atsidarė prie sustumdytos sniego krūvos, nors priekyje šaligatvis buvo nuvalytas ir kito autobuso nebuvo. Kol aš taikiausi kur pastatyti koją, pajutau, kad užsidaro durys ir spaudžia man ranką. Tada tiesiog griūte išgriuvau ant šaligatvio. Ačiū Dievui, kad nepapuoliau po ratais. Vairuotojas nudūmė tolyn, net nespėjau įsidėmėti numerio.
Ar tikrai galima uždaryti duris, kol keleiviai neišlipę ? Autobusas važiavo pagal grafiką, nevėluodamas, tai kur skubėti, o be to privalėjo pamatyti, kad ant šaligatvio nukrito žmogus, tai gal reikėjo prieiti ir pasidomėti kas atsitiko. Liūdna dėl tokio elgesio.

Taip pat rekomenduojame

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Didneriai
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų 05-26 14:05
Po to, kai išrenkamas naujas prezidentas ir jis prisiekia, Vyriausybė neprivalo atsistatydinti, o tik grąžina įgaliojimus naujajam valstybės vadovui. Tai vadinama "mandagumo atsistatydinimu" ir...
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta 05-26 13:46
Prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų kol kas neužfiksuota, pranešė pareigūnai.
VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 05-26 13:02
Pats laikas papildyti naujų knygų lentyną. Joje – nuo europiečių įsiveržimo į Afriką istorijos, iki įžvalgų apie šeimos įtaka vaiko asmenybės formavimuisi.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur atostogausite šią vasarą?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Hewlett-Packard 20,03 +4,38%
Nokia 5,12 +3,02%
Avon 3,70 +2,78%
AutoZone 1052,19 +1,68%
Macy's 21,01 -1,22%
Western Digital 40,98 -1,23%
NVIDIA 145,15 -1,47%
Philip Morris 84,64 -1,86%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 86,77 -6,82%
Sidabras 15,06 -1,57%
Nafta 57,91 -5,71%
Auksas 1285,91 -1,15%
Dujos (JAV) 2,65 -9,86%
Vištiena 2,09 +0,97%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Varis 6438,36 -0,02%