Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Fermentų St 2014 11 13 16v 45 min laukiam 25 autobuso (marš Graič. g -Ž.P.) Stotelija stovi 4 žmonės Autobusas kaip važiavo taip ir nuvažiavo Ar taip normalų Visiems tieko stovieti dar 25 min laukti sekančio autobuso
is darbo ir i darba vaziuoju 49, 69 autobusais. Siandien vakare, po darbo apie 16.20min vaziavau 49autobusu. Ilipau zalgirio stoteleje.Sekancioje stoteleje-linkmenu autobusui persirikiuojant i kita eile vos neivyko avarija, vairuotojas spejo sustabdyt, bet visi keleiviai virsdami i prieki sauke. kadangi stovejau priekyje, visi griuvo ant musu, kas vyko gale nemaciau. Moteriai, stovejusi salia manes pasidare bloga. paklausus pas vairuotoja ar turi validolo pasake is kur jis pas mane. Jam buvo visiskai nusispjaut. Ydomu ar jis turi vaistinele. vaziavome toliau dejuodami. Sustoje panoramos stoteleje, keleiviai is galo sake, kad suduzo stiklas-pertvara (galine}.Visi islipome. Tu zmoniu nepazistu, bet buvo apsisuke rankas servetelemis, susizaloje.Jis islave is autobuso stiklus, tuo metu daugelis zmoniu persedo i kita transporto priemone, daug ilipo kartu su manimi i 9troleibusa. Suprantu, kad jis stabde, nes kitos iseities nebuvo, bet turiu pasakyt, kad jie skuba, skuba, lenda, jie neatsargus. Jis net nepasiteiravo ar yra suzeistu ar ne. Kaip gali zmogus taip abejingai elgtis, kai veza kazkieno mamas, tevus, vaikus? Kiek galima tu avariju, nelaimiu? As pirma karta tokioje situacijoje, bet jeigu kas nors is keleiviu kreipsis auksciau as prisijungsiu, nes man reikia uzaugint vaikus
Prašau sugrąžinti 60 autobusą, nes jūsų bandymas, sujungimas dviejų trasu (60;87) tikrai nevykęs, jis pastoviai veluoja, tenka ilgai laukti, be to žmonės važiuojantis iš rajono dažniausiai važiuoja iki miesto centro, o šio galutinė stotelė baigiasi šeškinėje, ko pasekoje sudarote daugybę nepatogumų.Tai pat norėčiau pabrėžti jog iš ozo pusės tikrai nevažiuoja daugybė žmonių, tad jis visiškai nereikalingas.Protingiausias sprendimas būtų sugrąžinti 60, arba apjungti su 52 autobusu (kas manau būtų logiškiausia)Tikiuosi į tai bus atsižvelgta.
jau antra savaite po darbo laukiu 49 autobuso arba 69 autobuso stoviu stotelei nuo 40 iki 60 minuciu ir niekaip nesulaukiu. prasau kuo nors imtis. noriu laiku gryzti namo. ACIU
Vakar 18 45 buvau stotyje. 78 autobusas pagal tvarkaraštį turi išvažiuoti iš stoties 18 47. Ekrane, kuris rodo, autobusų atvykimo eiliškumą, jau rodė 18 51, nors stoties laikrodis rodė tiek pat kiek mano- 18 45. Autobusas taip ir neatvyko. Laukiau kito iki 19 39. PAGAL KOKĮ LAIKĄ VAŽINĖJA AUTOBUSAI?
Gyvenu tarp dviejų stotelių, šaltinėlio ir žirmūnų seniūnijos. Eidavau į žirmūnų seniūnijos, bet pastebėjau, kad ten troleibusai pravažiuoja gerokai ankščiau- 3 minutėmis, kartais net 6-iomis. Pasižiūrėjus grafikus supratau, kad jiems iki tos stotelės nuvažiuoti skiriama 4 min, kurių jiems tikrai nereikia. Pradėjau eiti į šaltinėlio stotelę, bet ten ne ką geriau. Iš pirmosios maršrutų stotelės troleibusai išvyksta dažniausiai bent minute ankščiau, neretai ir dar ankščiau ir net bėgančio nepalaukia.. jau nekalbu apie 21 troleibusą sugebantį pro šilo tilto stotelę pravažiuoti 10 min ankščiau.
jau kelinta karta pastebiu, kad 18 autobusas labai daznai atvyksta per anksti i Palydovo stotele, vaziuojant link Parko g. Del tokio neatsakingo vairuotoju poziurio tenka salti, vieluoti i darba ir sukelia daug kitokiu nepatogumu. Tokios pastovios problemos su viesuoju transportu skatina dauguma zmoniu atsisakyti sia transporto priemone ir vazinetis nuosavu automobiliu. Prasau atkreipti demesi i sia problema.
Agata
Laba diena, norejau pranesti, kad troleibusai (1, 3, 9) kurie yra troleibusu parke daznai isvaziuoja per anksti. Kas ryta einu i antra stotele uz parko ir daznai nespeju bei matau kaip senyvo amziaus zmones nespeja ir paskui turi ilgai laukti, salti, veluoti ar pan. Rasau, nes troleibusai anksciau atvaziuoja ne 1min ar 2min, o 5-7kazkur. Taip pat piktina kad didziji dauguma per perejas vaziuojanciu ir matanciu kad zmogus laukia kol ji praleis spaudzia gaza, kai tuo tarpu masinos sustoja praleis ir einant troleibusai vistiek vaziuoja i tave. Dar taip pat noreciau pranesti, kad 116 autobusai kaikurie yra nauji ir labai mazi tad vietu sedimu mazai ir stoveti labai pavojinga, taciau vairuotoja vistiek vaziuoja greitai, stabdo staigiai ir pan, priversdami zmones griuvineti, nors jie niekur neskuba nes stoteleje vistiek ilgai laiko atidare duris. Jei veluoja, vaziuojant neatsargei tikrai nera iseitis. Aciu jei perskaitysite ir kazkiek atsizvelgsite i tai.

jau kelintą kartą pastebiu, kad 49 autobusas labai dažnai vėluoja arba iš vis neatvažiuoja 17.06 arba 17.30 Jono Kazlausko stotelėje. Tenka laukti bei šalti, o ir važiuojant pavėlavusiu autobusu pakliūnama į didžiausius kamščius (važiuoajnt Lazdynų kryptimi). Tikrai nėra patogu, o kartais ir labai pikta.
Laba diena. Norejau pranesti apie pastaruoju metu itin veluojancius 4g marsruto autobusus. Visad ryte vaziuoju i darba nuo sietyno stoteles 8.23. Pastaruoju metu del visiskai neaiskiu priezasciu sio autobuso nebuna. Taip pat nebuna ir 8.26, ir 8.29. Spalio 20 bei 21 dienomis stoteleje su daugybe piktu ir veluojanciu zmoniu stovejau po 20min ir po to 1h vaziavau perpildytu autobusu. Prasau atkreipti demesi i sia situacija, nes marsrutas yra populiarus ir reikalingas ir greitasis nors dabar taip nebeatrodo.
Julija
Laba diena, visi gerbiami autobusu vairuotojai,
jeigu matote, jog zmones bega link jusu autobuso, PRASAU neuzdarykit duru pries pat nosi ir nenuvaziuokit. Ypac jeigu jusu vairuojamas autobusas vazineja vos kas pusvalandi. Aciu.
Laba diena, visi gerbiami autobusu vairuotojai,
Laba diena. Kiekvina ryta 24 mar.autobusas veluoja, prasidejo nuo 4min, o jau siandien atvaziavo 7 min veliau. Turi but 07.14, o atvaziavo 07.21 min. Suprantu kai buna kamsciai, ar jau nuo marsruto pradzios 10-15 stotele. O cia antra stotele nuo marsruto pradzios. Marsrutas Žemieji Paneriai-Ukmergės g.-Fabijoniškės▼
Sveiki, noreciau pranesti, kad Vilniaus autobusai yra nepunktualus, ypac seskines rajone 7 autobusas, kada nori tada atvaziuoja, tai per anksti tai per velai, po galais kiek galima, jei parasyta 19.12 tai prasyciau tai, kad butu nes as laukiu iki dabar jo pravaziavo jau 4 5G autobusas o 7 net nesimato, jei nepasitaisys, kreipsiuosi auksciau
Norėjau pranešti apie itin prastai sudarytą tvarkaraštį iš Balsių mikrorajono. Pro Balsius važiuoja trys autobusai - 76, 36, 66. Netgi susidaro įspūdis, kad trys autobusai - pakankamas kiekis, tačiau žinant, jog 66 maršrutas yra sukurtas iš padalinto 36 matomas visai kitas vaizdas. Taigi, šitie autobusai paprastai važiuoja kas 50 min, o dėka "puikių" tvarkaraščių sudarinėtojų visi autobusai yra sudedami taip, kad visi nuvažiuoja kas 5-7 min, o paskui atsiranda pusantros valandos tarpas. Ryte važiavimas į miestą - itin keblus, nes norint patekti tarkim 8 valandai, išvažiuoti tenka prieš pusantros valandos. Tačiau tai dar būtų nieko, jei tie autobusai nors laiku atvažiuotų. Pastaruoju metu nuosekliai fiksavau laiką, kiek vėluoja arba kiek anksčiau atvažiuoja šie autobusai. Vidutiniškai gaunasi apie 5-10 min anksčiau arba vėliau. Taigi norėčiau atkreipti sudarinėtojų dėmesį į situaciją mūsų rajone ir imtis nors kokių atitinkamų veiksmų.
Su pagarba.
jau seniai gyvenu Guriuose, Kalnėnų mikrorajone ir turiu rimtų nusiskundimų dėl viešojo transporto. Visų pirma, jis važiuoja pernelyg retai, dėl to sunku suderinti kelionę į tolesnį Vilniaus galą. Taip pat, transportas senas, ypač 31 autobusai - visuomet smirdintis, su keleiviais, kurie kelia baimę: kabinėjasi (girtuokliai ir pan.), atrodo agresyvūs. Taip pat, turime tik 3 autobusus (58, 31 ir 33), kurie ties Gurių stotele pasuka skirtingais keliais, todėl apie gyvenimo komfortą tolesniuose namuose nėra ką kalbėti (iš visur važiuoja po vieną autobusą, 58 važinėja kartą per valandą, 33 kas 40 min, 31 - kas pusvalandį, jei pasiseka). Be to, 31 autobusas dažniausiai atvažiuoja per anksti, o 33 veluoja bent po 10 minučių, todėl važiuojant su persėdimu neįmanoma planuoti tolesnės kelionės, vėluojamą į darbą, universitetą. Norint užsitikrinti atvykimą laiku tenka laukti ~40 minučių sekančio autobuso. Keblumų sukelia ir atstumas iki stotelės - tenka eiti ~15 min. visiškai neapšviestu keliube normalaus šaligatvio. Taip pat, paskutinių autobusų važiavimo laikas palyginti su kitais mikrorajonais yra labai ankstyvas. Vienintėlis 31 autobusas važiuoja 23 h, tad į jį nespėjus būtina kviestis taxi. Gyvename ne taip jau ir toli, tačiau važiuoti tenka labai sudėtingai, gyvenimo kokybė kenčia. Prašau į tai atsižvelgti ir gerinti viešojo transporto infrastruktūrą. Ačiū.
Nijolė Vaištarienė
2014-09-11 08:24:02 IP 195.182.77.178
2014-09-11 d. ryte, apie 7, 35 val. nuo stotelės "Žaliasis tiltas" vykau į darbą greituoju autobusu 3G, autobuso Nr. 257. Autobuso salone pasijutau nesaugiai, nes laikytis už viršuje esančių turėklų sunkiai pasiekiu, neesu aukšta, prie kai kurių kėdžių laikikliai nuimti, o autobusas pilnas žmonių, stovėjimo vietos pasirinkti negaliu. Greitieji autobusai važiuoja greitai, staigiai stabdo, o saugiai laikytis nėra už ko.
Kaip Jūs teigiate, kad Jūsų Bendrovės misija teikti Vilniaus gyventojams ir sostinės svečiams saugaus, punktualaus ir dėmesingo keleivių vežimo ir aptarnavimo paslaugas, prašau Jus atkreipti dėmesį į mano pastebėjimus ir tikrai padaryti tvarką autobusų salonuose, kad keleiviai nepatirtų traumų kelionės metu.
Vakare Igno Seiniaus stoteleje 22.59 5autobusas niekada nesustoja, todel turiu eiti i darba 2km pesciomis.
Nesuprantu šio viešojo transporto Vilniuje. O jau apie užmiesti nėra kalbos. Gyvenu Pagiriuose ir čia važinėja 78 autobusas, 224/224A mikriukas, bei 230 autobusas. Ir visi šie visada veluoja arba per anksti išvyksta iš savo stotelės. Esu labiausiai pasipiktinusi 224/224A mikriukais. Jau nebe pirmą ir tikrai ne antrą kartą jie neatvažiuoja iki paskutinės stotelės, nors internete yra parašyta, kad toje stotelėje turi atvykti mikriukas, tačiau jo nėra. Dėl šito esu daug kartų pavelavusi į darbą. Paklausus vairuotojo, kodėl jo nebuvo tam tikru laiku jis atsako, kad nebuvo žmoniu stotelėje tad jis ir išvaževo. Nesamonė, mikriuko pralaukiau po 15-20 min o jo nėra. Elementarus pavizdys, jei 224 mikriukas iš Kadagių stotelės turi išvažiuoti 5, 20, o atėjus į stotele 5, 10 ir pralaukus iki 5, 30 jis neatvyksta. Kita diena sutikus vaiuotoja jis man rodo, kad iš Pagirių stotelės 5, 27 jis pasiėmė žmones. Tai Jūs man paaiškinkit kaip jis galėjo manes nepamatyti?
Vytautas 2012-11-12 16:42:03
Ne vieną kartą teko perlipti į kitą autobusą ar sysidurti su vėlavimu, tačiau daug kas nepriklauso nuo vairuotojo, nes jai jis vairuotoja seną transporto priemonę yra didelė rizika, kad nebus pasiektas kelionės tikslas, automobilių spūstis dažnai neleidžia atvykti laiku į stotelę.
P.S. Šiuo metu skola "Sodrai" siekia virš 2 milijonų, darbuotojai negauna algu, tad reikia džiaugtis, jog jiems teismas neleido streikuoti antraip daugybė žmonių tiesiog neturėtų galimybės atvykti į darbą arba jų išlaidos ženkliai padidėtų.
gryna tiesa parašei! Dauguma nei neįsivazduoja kokios sąlygos, kokios algos, tik ir moka skųstis, kad dar numinusuotu alga. Pabandykit jus padirbt toki darba, tada pažiurėsim, ką jūs parašysit!
Ernestas 2014-09-04 09:36:01
Važiuoju 42 autobusu (813) į vidų skverbėsi kažkokie dūmai, langai uždaryti vairuotojui pranešime jis palinkėjo galva ir toliau važuoja.
Atleiskit, bet čia nera vairuotojo kaltės, cia jau mexaniku kalte. Ir net jei dumai salone, vairuotojas negali savo noru išvažiuot nuo marsruto:- (.Jis skambina i parka ir jau kaip ten pasakys, taip jis ir daro. Deja...
Denis 2014-06-23 12:02:10
Nauchites pisat snachala pravilna, a potom uzhe zhaloby.
Jesli voditel avtobusa i zdelal avariju, eto jesio ne znachit, chto jego nado uvolniat. Situacii na doroge byvajut raznyje. Temboleje cto doroga ot ulicy Batoro i do konca Arimu uzkaja i opasnaja dlia jezdy.
Polnostju soglasna s Denisom! Vy daže ne predstavliajete, na kakoi poroi ruxliade ezdiat voditeli, t.k. xorosije mašiny prosto tak ne dajutsa:- (
Denis 2014-06-23 11:45:22
Sutinku, kad niekam neidomu, kad kamsciai ar kad sugedo, bet kaip jus sakot kai vaziavot is "Regitros" vairuotojas nesiorentavo aplikoje ir nezinojo kur toliau vaziuot.
Vilniuje yra apie 100 marsrutu. Kiekvienas autobuso vairuotojas prirasytas prie dalies visu marsutu, t.y. jo poskyrio ir jo brigados marsutus. Bet nutikus nelaimei, ar gedimui, is rezervo isvaziuoja tie patys vairuotojaj, kurie siandien sedejo rezerve ir kartais tenka isvaziuot ten kur dar neesi buves, nes nebutinai ta vairuotoja gali leist tik i jo poskyrio ir brigados marsrutus. Kai yra vairuotoju ir autobusu stoka, ta pati vairuotoja gali leisti i bet kuri masrsruta. Vairuotojai irgi yra zmones ir viska zinot jie tikrai negali.Ne zino kur vaziuot, praso jusu pagalbos. Tai bukit zmogus padekit sioje situcijoje, nes nezinia kada ir jums reikes pagalba...
Denis, jus žiuriu labai daug zinot, greiciausiai dirbat parke. As irgi stengiuosi gint vairuotojus, nes poto buna nemalonumai jiems, ypač <abidna>, kai tie skundai melagingi, bet siuo skundu, jus paraset ne visai tiesa! Vairuotojams (ir is rezervo ir naujiems) išvaziuojant i marsruta duodamas kelialapis ir GRAFIKAS, kuriuo atvirkstinej pusej YRA NUPIEŠTAS MARŠRUTAS ir STOJAMOS STOTELES! Tad nereikia cia kalbet nesąmonių dėl visko žinojimo!
vairas 2014-06-28 10:03:28
Jus dziaukites, kad is vis i stotele atvaziuoja nors koks autobusas, nes vairam nemoka atlyginimu, visi bega is to ubagyno. Is darbo birzos priima visus kas tik nori vvt pasimokyti vairuoti autobusa:)
Gryna tiesa pasakei!
Laba vakara. Noriu pasiskųsti ant vairuotojo troleil.marsruto nr 12, gar.1118.del to, kad mate, kaip as begu i jo troleibusą, stovejo ir man atbegant prieš pat nosi uždare duris, dar taip kreivai nusijuoke ir nuvaziavo. Beje, vairuotojas buvo su ausinem, kas manau yra draudziama. Įvykis buvo rug.5, 19.15val., Ūmedziu stot.Prasau parasyti man, ar buvo isaiskinta vairuotojui, kad taip nedaroma.
Norėčiau neigiamą atsiliepimą parašyti. Esu nepatenkinta, manau ir dauguma kitų asmenų, gyvenančių Grigiškių mieste, dėl trumpo 29 autobuso. Grigiškėse gyvena daugiau, kaip 10tūkst. žmonių, todėl siųsti darbo dienomis trumpus autobusus tikrai ne itin gera idėja. Daugybė žmonių važiuoja ir mažėja konforto sąlygos.
Dėkui, už sutrugdymą, džiaugsiuos jei atkreipsite dėmesį.
Nuliudino 5g vairuotojas kuris i antakalnio zieda atvaziavo ne 15:10 (pagal tvarkarasti), o 15:16 del tu 6 minuciu autobuso valanda laukiau...
Norėčiau padėkot viešojo transporto tvarkaraščių sudariniejimo atsakingam personalui už taip protingai sudaryta tvarkaraštį bukčių gatves gyventojams.Prasidėjus rudens viejotom, lietingom dienom, vaikams pradedant eit i mokyklą jus tikrai pasistengėt pagerint bukčių gatvės susisiekimą, nuimdami per pus jai ne daugiau maršrutų.
Pas mus ir taip važioja vienintelis 49 autobusas, į 116 mikriuka nekreipiam dėmesio, kuris važioja vieną kartą i valandą iškart is paskos 49 autobusui, ir būna 90% laiko tuščias, nes visi keleiviai jau išvažiavę su 49.Jus kažkodėl palikot normalu susisiekimą iki šiltnamiu gatves, bet ignoruojat bukčiu gatvę kuri nusidriekus 3 kilometrus į šoną nuo pastoruosios.Ir jums net nesvarbu, kad žmonės grįžtantis namo ir pavėlavę į autobusą bus privesti eiti peščiom pora kilometrų per mišką, arba šalti po 40m stotelei darbo dienom, o savaitgaliais išvis valandą ar pusantros.

Didelis jums dekui nuo visų bukčiu gatvės gyventoju!
gudrus jusu vairuotojas vienas senis jam pakirto kelia, jis greit sustabde o galejo tokia avarija buti vaziavau 4g 451nr o tas dedas isvaziavo kaip tipo tiekas ne atsitiko vairuotojas keleviu atsiprase kad taip greit sustabde 20140708
2014-08-26.Noriu išrekšti padėką 37 maršruto autobuso vairuotojui, vairavusiam 13h:14min. nuo Kalvarijų turgaus už paslaugumą ir dėmesį. Tai nėra dažnas atvejis Vilniuje. Ačiū
Denis 2014-06-23 11:14:13
Laba! Kreipiuos pas jus del to, kad jus ziuriu labai stebit viesojo transporto vairuotoju darba blogaja prasme, ir kaip matau jus tuos vairuotojus tiesiog nekenciat! Uz bet koki ne taip padaryta veiksma, pvz. duris pradejo uzdarinet kai dar neislipo visi keleiviai, bet vairuotojai iskart jejmato lipancius ar islipancies iskart juos atidaro. Niekam nesinori juokiu problemu su keleiviais, Be to visuose autobusuose durys, jej uzdaromos kai yra islipanciu ar ilipanciu keleiviu, jos stipriai neprispauszia, suveikia mechanizmas kuris automatiskai atidaro duris. Mazdaug kaip ir liftuose. Gal bukit pakantesni su viesojo transporto vairuotojais.
Na ir žiaurumas is jusu puses. ne karto teko paciai tokioj situacijai atsidurti kad vairuotojas net neziuri ir uzdaro duris. Matyt jus labai zmoniu nekenciat ar pats esat toks nesaziningas vairuotojas.
Sveiki, nzn ar dar kam nors tai rupi gal tokiu zmoniu ir yra, norejau pasakyt kad 40 autobuso marsrutu vazineja gal pora bent vienas tikrai autobusas su laabai garsiai veikianciu varykliu, ir kai velyvu paros metu jis pravaziuoja S.Neries g. paciam galia tai net pazadyna, laabai nemalonu,
Ar tai galima istaisyt
Pastebėjau, kad važiuojant 23 maršruto autobusu iš Stoties į Lazdynus (įlipu 16.39 val. T. Ševčenkos stotelėje) darbo dienomis nėra jungiamas kondicionierius. Autobusai važiuoja nauji, o naudotis naujų autobusų privalumais negalime. Šiuo maršrutu važiuoja daug pensinio amžiaus asmenų ir tikrai yra kraupu žiūrėti kaip močiutės šluostosi prakaitus. Kai lauke yra 30 ir virš laipsnių karščio, kvėpuoti autobuse nėra kuo. Žmonės stovi susigrūdę prie durų, kad bent stotelėse atidarius duris galėtų įkvėpti oro. Tokie dalykai tikrai kenkia žmonių, ypač vyresnio amžiaus, sveikatai. Gal galima būtų maršrutus planuoti atsižvelgiant į tai, kokie gyventojai gyvena atitinkamuose rajonuose bei bent per karščius gal galima būtų naudoti kondicionieriais?
Siandien apie 12.30h 16 marsruto troleibusas 2716 vaziuojantis i pasilaicius sietyno stotelej sustojus zmones ilipinejo ir lipo mama su mazu vaiku ir vezimeliu. Tik spejus vezimeli ikelti vairuotojas net nepasiziurejas uzdarinejo duris. Mama dar spejo ilipti o vaikui prispaude koja. Nors uz duru dar buwo zmoniu. Prie vairuotojo priejus, jis nesake savo vardo ir pavardes. Ir aiskina kad, 5 sekundiu kazkokia taisykle. Nors prie vairuotojo stovejo kazkokia moteris ir jie kalbejo. Ir apsmeize mane kas as toks, kad klausineju. Ir isvadino nepadoreis zodziais
Labai noriu jūsų paprašyti, kad paskutiniai troleibusai važiuotų laiku, nes neįmanoma suspėti, visada nuvažiuoja per anksti. Dirbu iki 23h ir vienintelis iki reikiamos stotelės važiuojantis autobusas yra 2G, tačiau paskutinis troleibusas visada pravažiuoja anksčiau, žemynos stotelėje būnu maždaug 23.16, autobusas turėtų važiuoti 23.21, bet būna jau nuvažiavęs..
Vakar, liepos 16 apie 19-tą valandą įlipau į 3G maršrutu važiuojantį autobusą parko Nr. 709, važiuojantį į Fabijoniškes. Kondicionieriai neveikė kaip įprastai, užtat buvo įjungti pečiūkai. Ir tai nėra vienintelis atvejis. Kiekvieną dieną važinėju su 3G į darbą ir bent kartą per savaitę „su pašildymu“. Kaip ir žiemą - tik kartą per savaitę teko važiuoti su įjungtais pečiūkais.
Sakykit ar jūsų vairuotojai neinformuoti kada ką reikia įjungti, ar jie kryptingai siekia keleivių mirties?
Jau kelinta ryta is eiles 40 autobusas kryptim centras-fabijoniskes pravaziuoja stoteles anksciau ir net nesustoja. Persidarykit grafikus jeigu atvaziuojat per anksti. Arba stokit kiekvienoj stotelej kaip priklauso, kad per anksti neatvaziuotumet!!! Isvis 40 autobusas tai prasciausias kokiu esu vaziaves mieste, kazkoks tvartas ant ratu, sostine skaitos...
Živilė 2013-07-20 22:50:00
Vakar (07-19) važiujant 10 troleibusu nuo spartos stotelės, prėjau prie vairuotojos ir įdėjusi lygiai 1, 75 Lt laukiau kol gausiu bilietėlį. Vairuotoja nė nesureagavo. Palaukiau. Praėjus pusei minutės pabeldenau i stikla, karta, neatreipe i mane ne menkiausio demesio, dar karta pabeldenau. nieko. trecia kartą ir pradėjo rėkti vairuotoja, (Pagyvenusi, blondinė rusė) rusiškai keiktis, baksnoti pirštu rodydama man kad kaina yra pakelta, o i pinigus ne akies neuzmetė. jai iš burnos dribo seilės ir ji i mane ne neziurėdama keikė mane necenzūriniais žodžiais. Pasiėmiau pinigus, nesupratusi. Ši scena trūko gana ilgai. Išlipau ir likau nesupratusi. Kaip gali tokie žmonės dirbti????????? Jei gadina ne tik žmonėms nuotaikas, bet ir sostinės įvaizdį!!!!
Skaitydamas jusu skelbima nesupratau, ar tai ivyko stovint stoteleje ar jau isvaziavus is stoteles. Paaiskinkit situacija.
Jei tai iviko jau isvaziavus tai kita karta zinokit, kad bilietai parduodami TRANSPORTO PRIEMONEI STOVINT ! ! !
o ne vaziuojant. Isidemekit.
Светлана 2014-02-03 07:59:37
3 02 2014 автовус 27маршрута сделал аварию на водителя не однократно были жалобы но мер никаких не принимали просьба снять его с маршрута 27 ему вообсче нелзя права давать
Nauchites pisat snachala pravilna, a potom uzhe zhaloby.
Simona 2012-08-20 18:54:55
Liepos 17 d. turėjau labai nemalonų įvykį. Kadangi dar neturiu teisės vairuoti, tenka naudotis viešuoju transportu. 13.03 turėjo būti 20 autobusas Lazdynų stotelėje. Autobusui kažkas nutiko, bet vairuotojas negerbdamas keleivių nesugebėjo žmoniškai paaiškinti kas per problema. Kitas autobusas turėjęs važiuoti 13.42 atvažiavo gal dešimt minučių anksčiau, bet ir tas neskubėjo vežti keleivių. Pakalbėjo su sugedusio autobuso vairuotoju, centus paskaičiavo ir išvažiavo dar 4 minutėm vėliau. Per kamščius prie Gariūnų laiku nespėjau į vairavimo egzaminą "Regitroje" ir dabar galėsiu egzaminą laikyti tik po mėnesio. Žinoma, kaltų nėra, niekam neįdomu, kad sugedo autobusas ar kamštis, tiesiog neatvykau ir viskas. Per kažkieno aplaidumą turiu atsakyt savo kailiu. Kas čia per sistema mūsų valstybėj, kad jei sugedo autobusas, niekas neskuba atsiųst kito, visiems nusispjaut į vėluojančius į darbus žmones, o kainą už transportą lupa gerą. Negana to, grįžinėjant iš "Regitros" įsėdus vėl į 20 autobusą, vairuotojas nesiorientavo kur važiuoti. Klausinėjo keleivio ar sukti, ar tiesiai važiuoti...Nusivyliau Vilniaus viešuoju transportu.
Simona 2014-06-18 18:03:35
Sveiki. Vakar, birzelio 17 diena vaziavau is darbo greituoju 3G autobusu, mazdaug 20:30 turejau islipti is autobuso naujininku stoteleje. Ten islipa nemazai zmoniu, as buvau paskutine kaip supratau, vairuotojas net neleidia islipti normaliai. Mane belipancia, viena koja, ten kita ten, ziauriai suspaude durimis, negalejau pajudeti nei i viena nei i kita puse. O jis sau jau ruosiasi toliau vaziuoti. Ir ne vienas toks atvejis yra buves. Vairuotojai leiskit zmonems saugiau islipti ir ilipti, kur jus skubat. Jus esat atsakingi uz vezamu zmoniu sauguma. Kai pinigus tai mokat imti uz vaziavima, o atlikti savo darbo tinkamai nesugebat.
Giedra 2014-05-13 15:29:15
Laba diena. Esu labai nusivylusi 46 autobusu...Pagal www.vilniustransport.lt nurodomus išvykimo ir atvykimo laikus 46 autobusas, pajudėjęs iš Skalvių st. 07:18min. Operos ir baleto st. turi būti 07:49val. Na, aš suprantu, kad spūstys ir panašiai, bet dar nei karto laiku nebuvo stotslėje. Visuoment atvažiuoja 07:55-07:56val. Na, dirbančiam žmogui, tos 6-7min.yra tikrai daug, nes per jas galima nueiti iki darbo vietos. Prašau, jei autobusas negali pasiekti reikiamos st.laiku, nors neklaidinkite keleivių.
P.S. Vakar, 2014 05 12 turėjęs atvažiuoti 16:59 jis visai neatvažiavo. Atvyko tik 17:13h. Teko apie 20min.stovėti lietuje : (Liūdna...
Laba diena, noreciau prideti, kad is Skalviu st. autobusai bei 7 troleibusas Visada isvaziuoja keliom minutem veliau nei nurodytas laikas. Sudrausminkit savo darbuotojus, kad nestovetu, nerukytu ir nesigrazintu pries veidrodzius, kai reikia judeti. Juk tai yra pirmoji stotele ir is jos reikia isvaziuoti laiku.
2014.05.21 autobuso nr.196 maršruto nr.116. Turėjo atvykti į Narbuto st. 19:28. Atvyko 19:33 (viena stotelė nuo galinės stotelės, gatvės tuščios). Salonas ir vėl prirūkytas. Šis vairuotojas niekada nesustoja M.Mironaitės st., sustoja gerokai nedavažiavęs.
Šiandien (2014-05-16) važiavau 49 maršruto autobusu iš Kazlausko st. link Bukčių (autobuso nr. 727, stotelėje buvo apie 18 val). Pasibaisėjau vairuotoju ir dėl vairavimo kultūros, ir dėl saugumo. Vairuotojas atrodė pensijinio amžiaus. Kelionės metu, kuri beje buvo tik kelios stotelės, kelis kartus sukėlė avarines situacijas, dar neišvažiavus iš stotelės, kurioje įlipau, vos netrenkė automobiliui į šoną, sankryžoje prie kalvarijų maximos važiavo pusiau ant šaligatvio, visos kelionės metu staigiai stabdė (gerai, kad autobusas buvo pustuštis ir nebuvo stovinčių keleivių). Reziume - tikrai nemalonu ir po tokio važiavimo džiaugiesi gyvas išlipęs, bet manau, ne tam tokios viešojo transporto kainos, kad džiaugtumeis, kad išvis nuvežė. Vairuotojų vairavimo sugebėjimai atrodo, tokie, kad lai pats sau ir važinėja taip, o keleivius turėtų vežti saugiai ir ne kaip bulvių maišus. Kai tiek bedarbių, tokie žmonės jau galėtų ir užleisti darbo vietas sąmoningesniems piliečiams.
Prašau paaiškinti, kodėl kovo 20 dieną 4 maršruto troleibusas iš Antakalnio žiedo išvažiavo 3 minutėm anksčiau numatyto grafiko - vietoj 07.19 išvažiavo 07.16. Kam tada reikalingas grafikas, jeigu transportas važiuoja kaip nori? Kitas gi troleibusas to paties maršruto turėjo išvažiuoti 07.28, o išvažiavo 07.32. Kaip dirbančiam žmogui laiku patekti į darbą? Kada bus tvarka viešajame transporte ir bus galima nuvažiuoti į darbą be streso? Pagal sumokamus pinigus už važiavimą norėtųsi gauti ir padorų aptarnavimą. Sugebate tik keleivius užsiundyti nekultūringais kontrolieriais.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų
Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų 05-22 22:39
Lietuvos rašytoja Daina Opolskaitė tapo viena iš keturiolikos rašytojų, trečiadienį apdovanotų Europos Sąjungos literatūros premija, pranešė Lietuvos leidėjų asociacija.
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką 05-22 19:29
Kovojant su pinigų plovimu, Lietuva ėmė taikyti naują praktiką – ikiteisminiai tyrimai pradedami vien kilus įtarimų dėl pinigų kilmės. Mindaugas Petrauskas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos...
Austrijos "McDonald's" restoranai padės pasus pametusiems JAV piliečiams
Austrijos "McDonald's" restoranai padės pasus pametusiems JAV piliečiams 05-22 19:23
Nuo šiol amerikiečiai, kurie lankydamiesi Austrijoje praras pasus ar kuriems kils kitų problemų, dėl kurių reikėtų savo ambasados pagalbos, galės kreiptis į artimiausią greitojo maisto...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%