Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

2018.01.19 11.53 val. neatvaziavo 12 autobusas i stotele stotis. Kryptis stotis skaidiskes.
Man reiks rasyti paaiskinima kodel veluoju i darba, prasau atsakyti i mano laiska kad galeciau prideti prie paasiskinimo.
Na kiek tai gali testis? Kiek vakariniai autobusai gali pravazineti anksciau laiko? Suprantu, kad vakarais eismas ne toks kaip diena, bet pas autobusu vairuotojus sazines nerasta. Dabar ziema, slidu, begi kaip gali greiciau, o pribrges autobuso duris vairuotojas tau po nosim uztrenkia duris ir nuvaziuoja. GEDA
2017 01 17 apie 17 val. stotelėje Gedimino Technikos universitetas įlipau į 4 G autobusą (autobuso numeris DEC 322), autobuse nebuvo įjungtas šildymas, autobusu važiavau iki Papilėnų stotelės Pilaitėje, važiavimo trukmė apie valanda, per šį laiką vairuotojas taip ir neįjungė šildymo. Autobuse net iš vidaus buvo apšalę langai. Kodėl neįjungiamas autobuso šildymas kai lauke minusinė temperatūra?
Autobuso 78 grafiko pakeitimas.
Pgyriai-stotis. Iš eišiškių sodų 78 buvo 08:11. Man labai tiko, nes į mokyklą spėdavau laiku, bet dabar jūs padarėt 08:32, su kuriuo niekaip nespėjų.
Prašau grąžinti 78 08:11 laiką.
Sveiki. Šiandien autobusas 42 Maršrūtas Stotis Salininkai Naujininkų stotelėje atvažiavo 4 min anksčiau, jis privažiavo už 3 aitobuso-negalėjau bėgti nes turiu išnarintą koją. Vėliau privažiavo prie manęs, sustojo bet neatidarė durų, nors beldžiau. Dėka to turėjau laukti 30 min šaktyje su skaundančia koja! Kodėl vairuotojas taip elgėsi? Ir kodėl kenčia keleiviai?
Sveiki, šiandien 6:23 iš Pagubės st. 36 autobusas važiuojantis link Žalgirio, neatidarė duris, tik atėjus prie autobuso, išvažiavo. Nors turėjo išvažiuoti po pirma 6:34, o kita kad neatidare durų iš galinės stotelės išvažiavo, man stovint prie durų.
Nuolatinė problemos su 12 troleibuso marštrutu darbo dienomis 6:13 val. Kareivių st. Jis visada kelios minutės vėluoja arba išvis neatvažiuoja. Pavyzdžiui 2017 12 29 ryte jis neatvažiavo, sekantis 12 troleibusas 6:20 val. ir neatvažiavo. Pagaliau troleibusas Kareivių st. pasirodė 6:23 val. Per jus žmonės vėluoja į darbą!
30 autobusas Pilaite-Siauries miestelis tiesiog privalo darbo dienu rytais vaziuoti dazniau. Zmonems, kuriems darbas prasideda 8-9val. paprasciausiai nespeja i darbus, nes paprasciausiai nebetelpama i autobusa jau Isruties st., kuri yra viena pirmuju. Kito autobuso nera galimybes laukti, nes kitaip i darba TIKRAI veluosi!!! Pilaiteje gyvena LABAI daug zmoniu, ju vis daugeja, o tas vienas 30 kas pusvalandi perpildytas kaip vaziuoja taip vaziuoja... rimtai kazka darykit, Pilaiteje zmonou jau kaip Pasilaiciuose tik nuo Pasilaiciu 7 troleibusas kazkodel kas 4min vaziuoja.
Sveiki dar karta, vel rasau ta pacia situacija, zemieji paneriai - pasilaiciai 18 troleibusas turejo atvaziuot 18:20 prisegu nutrauka, stoviu stoteleje Pakalniskiu vaziuojant link Pasilaiciu. Jau laikrodis rodo 19:01 ir tik tada atvaziavo, bei per para laiko atsakyti i praeita laiska buvo imanoma su ta pacia problema.jei jo nera trinkit is skelbimu lentos o ne palikit kad zmones saltu stovint stoteleje laukdami to kas neatvaziuos, kolkas ner salciu stipriu, o kas bus kai bus -15 vel po valanda salt?
18 troleibusas vaziuojantis zemieji paneriai -pasilaiciai.Stoteleje pakalniskiu stoviu nuo 18:15 troleibusas turejo atvaziuot 18:20 neatvaziavo, tai kaip suprast grafikai padaryti bet ju niekas is vairuotoju nepaiso?kamsciu tokiu laiko nesimato, kada nors bus sutvarkyti tvarkarasciai galu gale. Kas nors priziuri kaip vaziuojama ar ne?ar cia tiesiog mes rasom ir nieko niekas nedaro.atvaziavo troleibusas 18:42 tas kuris pagal laika ir turejo atvaziuot
Įlipu po darbo į 4-ą troleibusą, kurio nr. 1634 ir iškart bloga pasidaro. Temperatūra ~40C, langai normaliai neatsidarinėja. Jūs b**t juokaujat? Koks d*****s nusprendė tiek kaitinti?
Nuolat tenka vienaip ar kitaip "nudegti" nuo VVT paslaugų... Trūksta žodžių išsakyti nusivylimą jų paslaugomis. Švelniai tariant jų paslaugų kokybė yra "mėšlo krūva".
Nėra 66. Daugiau autobusų važiuojančių žaliųjų ežerų kryptimi nėra. Žiema šiaip.
26 ozo.g- didieji gulbinai autobusas vaziuojant is gulbinu tarp kalinos ir didziuosios rieses yra stotele kuriuoje autobusas nesustoja. Mano vaikai pastoviai veluoja i mokykla. Parasau atreipti demesi i sia stotele.
Sveiki, suerzino tas momentas, kad 28 autobusas šeštadieniais ir sekmadieniais atvažiuoja anksčiau savo nustatyto laiko. T.y. ateini į stotelę 8:18 o programėlė, , trafi'' rodo, kad yra išvykes 4min atgal.
Sveiki, ar galite paaiškinti kodėl kiekviena penktadieni 46 autobusas neatvaziuoja nurodytu laiku - Pasilaiciu st. -16:45? Kas per grafikas iš vis sudarytas, jei pastoviai veluoja arba is vis neatvaziuoja..
Laba diena. Sianden vaziodama 4G kurio nr 541 nuo stoteles Senoji plitine.laiku 9.17 jis atvazioja labai saltas. Jus pasakikit ziemos laikotarpiu ar neturetu silditis autobusai??? Kodel vairuotoja sededama savo kabinoj sedi silu megztuku..o zmones sala autobuso salone. Vaikai sedi su raudonom nosim apsale..mes mokam uz pravaziavima beveik 1€ o ka gaunam...ir cia ne pirmas tokst autobusas...svarbu vairuotojam silta
2017-12-13 autobusas nr. 11 Užupis-Žvėrynas 10:57h pracažiavo Vytauto st. nesustojęs, palikdamas joje laukiančius žmones.
Sveiki, kiek galima keist 52autobuso tvarkarašti?? Galima jį sugražinti kad važiuotu iki J.Jasinskio stotelės. Tuomet savaitgaliais negaliu grįžti iš darbo nes autobusas ties 21-22h labai didelis tarpas laiko o prieš tai buvo tinkamas laikas, be to savaitgaliais reikia daugiau maršruto laikų.
Laba diena, manau daug kas pritartu, kad su autobusu tvarkarasciu 6g dauv problemu yra. Pirmas dalykas visa val jis net nevaziavo zmones turejo salt ir planuoti kita varianta keliones link darbu, ir apskritai gal paleiskint ji dazniau vaziuot ir laika prailginkite nes tikrai daug kas nespeja net iki paskutinio 23 val auta. Kuris galiausiai net buna atvaziuoja anksciau ir net nepalaukes nuvaziuoja. Tiek nauju autobusu gausit ir kas is to :) kiti kas 10 ir 5 min vaziuoja o 6g reikia melstis, kad isvis pasirodytu
Nesulaukiau 52 autobuso, kuris turėjo važiuoti 7 val 13 min. gruodžio 5 d.Vėlavau į darbą.Kaip naudotis viešuoju transportu jei negalima pasitikėti.Kodėl nebuvo autobuso?Todėl ir naudojasi žmonės savo transportu.
Sekmadienį 2017.12.03, 10:39 važiuodama į darbą nuo Savanorių pr. Link centro, įsedau i 6 troleibusą, įlipau paskutinė, durys užsidarė, bet vyras, nespejęs įlipti pradėjo troleibusą vytis su vėžimėliu, tad vairuotojas sustabdė transporto priemonę labai staigiai. Automatiškai ranka atsiremiau į sieną, rankoje buvo, nespėtas į kišenę patekti, telefonas. Staigiai atsidariusios durys iš rankos išmušė telefoną, jis pastojo kelią durims, todėl, kad jį ištraukti, reikėjo duris stumtėlėti atgalios. Ryšio priemonė liko sutraiškytu ekranu, kuris nuo to laiko rodo tik ryškias linijas ir blykčiojimus. Už jo sutaisymą kaina bus tikrai ne maža, tad nenorečiau savo lėšomis dengti tokių netiketų išlaidų...
Labai daznai 26 autobusas veluoja vaziuojant is Ozo link Didziuju gulbinu, lauke salta ir kitas autobusas uz 1h!!!
Goda 2017-11-30 18:41:21
49 autobuso nr 9322 atsisake parduoti bilieta del smulkiu monetu, teko gincytis ir kone maldauti bilieto, kol galiausiai bilietas buvo nutekstas palydint tyliems keiksmazodziams. Apmaudu del nekompetetingu darbuotoju
49 autobusu vežėjas yra UAB Transrevis, o ne Vilniaus viešasis transportas. Prašome jiems ir kreiptis.
73 pastoviai nuvažiuoja gana anksčiau, vakare 21, 05 val neina spėti grįžtant iš darbo
Norėčiau visus perspėti dėl m.ticket progrmėlės.
Jei jūs susivokiat, kad jums reikia pasipildyt bilietėlį įlipus į autobusą ir tai norit padaryt per m.ticket, nes galbūt grynų neturite, išjungt ir įjungt programėlę (bilietėliui atsirast)- tikrai nespėsit pasižymėt bilietėlio jei kitoje stotelėje kontrolė. Sėsit į prirūkyta kontrolės autobusiuką ir mokėsit ne vien už bilietėlį kurį pažymėjot sekundėmis prieš kontrolei įlipant centus, bet ir savo eurus; šalsit belaukiant kito autobuso :)
Sianden is ryto 3 autobusas pavelavo 10 minuciu is Salininku stoteles, turejo atvaziuoti 6.40 autobusas daznai vieluoja, net gi pora zmoniu buvo labai pykti.Autobusas visai nesilaiko grafiko, atrodo kada nori tada ir atvaziuoja.Prasau i si reikala atkreipti demesi
kodel 46 nevaziavo 18 val zaliasis tiltas? daznai nevaziuoja pagal grafika.kartais net 2 is eiles neatvaziuoja
3g autobusas kriptis fabijoniskes oro uostas stotele takas 09.13 daznai isvis neatvaziuoja. 4g kriptis sauletekis pilaite stotele silo tiltas turi atvaziuoti 22:05 visada atvaziuoja 22:01 arba 22:02!
Turime labai didelių problemų su viešuoju transportu Vilniuje. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje 69 autobusas turėtų pagal grafiką atvažiuoti į Saltoniškių st. 16.35 val. Deja, nuo rugsėjo mėn. besitęsianti praktika rodo, kad stotelėje jis būna tik ~16.45 val. Aš iš darbo drąsiai išeinu 16.35 val. (aha, tuo laiku, kai jis JAU turėtų būti atvažiavęs) ir dar šaldama laukiu stotelėje autobuso... Kas pasakys, ar tai normalu?

Kitas dalykas yra šįrytinė staigmenėlė. Kai jau atrodo, kad Viešasis transportas niekuo nebenustebins, štai jis ima ir nustebina. 07.02 val. Erfurto st. įlipau į 69 autobusą ir, nepatikėsit, jis buvo praktiškai be sėdynių! To dar nebuvau mačiusi, kad pusė autobuso neturėtų sėdynių. Vargšai žmonės grūdosi toje tuščioje, sovietinius vežimus į Sibirą primenančioje erdvėje, nebuvo nė už ko laikytis. Maža to, autobusas buvo taip prišildytas, kad tiesiog nebuvo kuo kvėpuoti sausakimšame autobuse.

Esu labai nepatenkinta susisiekimu iš Lazdynų. 49 ir 69 autobusai kursuoja rytais ir vakarais tikrai per retai, nes žmonės vos telpa juose, grūdasi, kosti / kvėpuoja vieni kitiems į veidus, tai yra labai nehigieniška, žemina ir verčia galvoti apie nuosavą automobilį. Taip pat tokia kelionė yra pavojinga ne tik sveikatai, bet gal ir gyvybei, nes dažnai nebūna net už ko laikytis... Kad šių autobusų kokybė labai prasta, žinote ir Jūs, nes tokius paleidote naudojimui. Gerokai nudėvėtus, nebenaudojamus (dvokas, senovinis atsilikęs sėdynių išdėstymas, didelis "veikimo" triukšmas).
Laba diena. Turiu du klausymus. Pagal koki grafika vazioja autobusai? Ir kokia temperatura turi buti tokiu laikotarpiu transporte? 4G marsrutas vaziodamas is Antakalnio ziedo per praeta savaite nebuvo nei karto siltas. Uz tat vairuotojas sedi su megstiniu.. o sianden 2017.11.21 18 (956) autobusas vaziodamas is Naujosios vilnios velavo daugiau negu 5min. O turejo buti Palydovo stotelej 8.51.h Kaip zmogui sureguliot savo marsruta jeigu is vieno autobuso veluoji poto i kita?
Siandien 17-11-17 6g į psichiatrines ligonines stotele neatvyko nei 16.20 nei 16.31. Ar tai yra normalu, tiek laiko saltyje laukti?????
S.m.spalio 16d. 21.59val i pirma sustojima 'Stotis" mikriukas atvaziavo prirukytas. Vairuotojui jau buvau davusi pastaba kt diena. Jis man paaiskino ta karta, kad priruke kazkas kai vaziavo is Kuprijoniskiu- jis nerukes.
3G autobuso vairuotojas ABG430, 8:16 2017.11.16 “Lietuvos Sàjūdžio kelias” sustojime, patingėjo atdaryti priekines duris ir išleisti. Stovėjau prie priekiniù durù, vairuotojas pasakė, kad neatidarys durù, kad lipčiau per kitur. Beje, vairuotojo rusiškà muzikà galėjo klausytis visas autobusas. Gėda, kad dirba tokie vairuotojai.
Sveiki. Jau keletą dienų tenka važiuot 22 autobusu Lazdynai-Centras ir Centras-Lazdynai. Absoliutus grafiko nesilaikymas. Dar suprasčiau, jei vėluoja ties ligonine atvažiuot nuo Lazdynų pradžios, bet kai vėluoja (o gal atvažiuoja per anksti?) laukiant Lukiškių sustojime, tai ką aš žinau... Juk maršruto pradžia, jokių kamščių. Vakar po 17 val. pralaukiau nežinia kiek laiko, nors atėjau netgi 5 min. anksčiau. Gal reikėtų pakoreguoti grafikus, nes Lazdynuose jokios alternatyvos be 22 autobuso nėra.
Laba diena. Esu merginos paauglės tėtis, kuriai pamokos prasideda 8, 00. Gyvename Vilniaus r. Kuprioniškėse. Jau kelintą dieną iš eilės vaikas 7, 13 nesugeba patekti i 61 maršruto autobusėlį (Arba jau tiesiog nebepriima, nes vietu skaičius ribotas, arba fiziskai nebeimanoma isigrusti). Kodėl negalima būtų paleisti tam tikromis piko valandomis didesnio autobuso, kaip buvo padaryta praeitais metais? Rajono gyventojų skaičius pastoviai didėja.
Labas rytas.Esu labai pikta as nesuprantu kas darosi anksciau kai vazinedavau su 115 jis pastoviai veladavo.Dabar vaziuoju kitu marsrutu tai veluoja kiekviena diena 18 autobusas.Siand.kai jis turejo buti Uosiu st.8.03 vaziuojant is antakalnio i nauja vilnia jis atvaziavo 8.10 automatiskai as pavelavau i 74 autobusa.Del to pavelavau i darba.Tai prasau kazka daryti man jusu atsiprasimai jau nebeidomus.Arba tegu vairuotojai ismoksta laiku vaziuoti arba tada darykite nors ryte nuo 8 iki 9 kad vaziuotu jie dazniau jei nesugeba laiku.Arba as kreipsiuos i aukstesnes instancijas nes kantrybe jau baigesi.Aciu.
Giedrė 2017-11-08 10:44:05
Manau, viešojo transporto sistema labai nebloga. Tačiau privalau atkreipti dėmesį į tam tikras detales. Autobusai neretai atvyksta ne tuo laiku, arba per anksti - todėl nespėji į autobusą, arba per vėlai - vėluoji, pavyzdžiui, į darbą. Šį nepatogumą sukelia 46 - to autobuso ne pagal laiką atvykimas į Pašilaičių stotelę nuo Centro maždaug 7 - 8 valandomis. Tikrai suprantama, kad ši stotelė - beveik maršruto galas, todėl sunku atvykti laiku. Taip pat suprantamas ir dėl kritulių atsiradęs netikslus atvykimo laikas. Tačiau vistiek nepateisinami tokie atsitikimai, kai atėjus į stotelę žymiai anksčiau, žinant autobusų vėlavimus, 7:16 autobusas neatvažiuoja, 7:27 autobusas neatvyksta, 7:38 autobuso taip pat nėra, o apie 7:50 atvyksta visi trys autobusai, o aš vėluoju į darbą.
o dar toks velnis gyvena 23 autobuse. Šansas suspėti i 23, kaip ant taves tiesiai nukris meteoritas. 23 atvažiuoja ar per anksti ar labai velu.
Sveiki, kas čia vyksta jog sėdi lauki autobuso švieslentėje rašoma jog tuoj atvyks reikiamu laiku pagal grafiką o paskui dingsta ir nebeatvažiuoja. 2017-11-11 Santariškės 07:05 neatvyko. Teko laukti kito bet jau buvo sunku suderinti su kitu autobusu nes tenka važiuoti su persėdimais.
Paslaugų kokybė apgailėtina, važiavimo trukmė nenormaliai didelė, smarvė ir perpildyti troleibusai...

Tenka važinėti 4 troleibusu į darbą ir iš jo. Važiuojant iš ryto dar galima kentėti, bet grįžimas tai yra didžiausio lygio išsidergimas iš žmonių. Negana to, jog troleibusas dažnai vėluoja ir būna stipriai perpildytas, tai dar ir važiuoja beveik kasdien nuo Baldų stotelės iki Klinikų stotelės 1 val. 30 min., kartais net ilgiau. Per tokį laiką aš pėstute eidamas galiu suvaikščioti, tai kas čia per velnias darosi? Nesuprantu, už ką moku pinigus.
Kas cia vyksta su tuo 75 autobusu?! Jovaro stotelei turejo buti 13.04, autobusas privaziavo laiku prie stoteles bet net nesustojo, vaziuodamas taip ir nuvaziavo link gelvonu stoteles, nesamone kas cia darosi vis su tuo 75 autobusu nezine ka darosi??????????
Laba diena važiavau 2017-11-06 apie 21.32 val 66 mašruto autobusu kurio Nr 951 vairuotojas sustojo stotelėje. Aš sedėjau priekije kur buvo užklijuotas ženkliukas draudžiama šnekėti telefonu. Jis išėjas iš vairuotojo kabinos nuvalė ženkliuka skuduru ir sako ka aklas nematai nuo kada viešajame transporte draudžiama šnekėti telefonu. Įstatyme nėra priimtas toks draudžiamas ženklas. Prašau susisiekti su manimi jaučiuosi ižeistas kitu žmonių akivaizdoje, kaip vairuotojas pavadino aklu nors pats yra neteisus.
Kas darosi su 75 autobusu??? Nuo rugsėjo pradžios autobusas rytais "Jovaro" stotelė vėluoja/neatvažiuoja mažiausiai 25 min. (turėjo būti 7.30). O dabar pakeitus laiką į 7.27, dvi dienas vėlavo "tik" 10 min., o dabar vėl nebeatvažiuoja. Na nebeįmanoma kentėti. Visi žmonės važiuojantys šiuo autobusu, turi važiuoti su keliais persėdimais, plius autobuso, į kurį persėdama (2G) rytais dėl to durys jau net nebeužsidaro dėl šios priežasties, ir nebesutelpa žmonės. Visi rašo dėl to skundus, bet niekas nieko nedaro ir jokios informacijos nėra.
Edita 2017-10-26 18:27:10
Sveiki. Vel neatvyko 4 troleibusas i Antakalnio Ziedas. Kuris turejo but 18:24.... kiek dar reikes rasyt skundu, kad pagaliau pradetu normaliai vazinet troleibusai ir autobusai???
Labas rytas,

Dėkojame už pastebėjimą.
Patikrinome 4 maršruto troleibuso važiavimo laiką iš st. Antakalnio žiedas. Šiuo metu važiavimai vyksta laiku.

Ačiū.
Kodel klaidinate zmones, vilniaus rajono autobusu tvarkarastyje keipunai-vilnius nr. 200 yra autobusas, kuris vaziuoja pro Nemezi, stoteleje turi buti 19:55 kiekviena diena, stoteleje jau buvau 19:42, bet autobusas neatvaziavo, rodos vaziavi 20:08, pasajykite kuriuo marsrutu jis turetu vaziuoti, o stotelese priemestiniu autobusu tvarkarasciu is vis nera, man isejus is stoteles pravazziavo kazkos priemetinis autobusas jau minetu laiku20:08 kodel jusu autobusai vaziuoja kaip nori, per toki tvarkarasti as pavelavau i savo autobusa ir teko kazkur laukti Maximoje visa valanda, o as jau buvau pavargusi, susinervavusi, nes teko vaziuoti nesuplanuotu 61 autobusu, kuris niekaup neturejo buti tuo laiku, kai maniskis isvaziavo, susitvarkykite prasau, paduokite taisinga informacija internete ir ne tik. Internete rodidavo tvarkarasti kaip darbo diena, nors turetu rodyti kaip iseigine, nes tai buvo laptkricio 1 d, sistema tiesiog nepersistate kaip i iseigine, ir dar reikia nepamirsti ir patikslinti ar tai tikrai ne sekmadienio tvarkarastis.
2017.10.27 vaikas važiavo iš mokyklos namo 13, 08val 36 autobusu į Balsius.Keleivių kontrolė įlipo Kalvarijų stotelėje patikrinus vilniečio kortelę, pasakė, kad ji pasibaigęs galiojimas nors palildyta iki 2017, 11. 02.vaiką išvedė kaip nusikaltelį iš autobuso prigazdino policija, suraše asmens duomenis, ivarė stresą. Jei jūsų darbuotojų neveikia aparatai tai kam gazdinat vaikus.Vilniečio kortelė papildyda yra 30dienu ir yra galiojanti.Esu pasipiktines kaip jūsų darbuotojai elgesi su vaikais !!!!!!!!!!
2017-10-27 115 autobusas važuodamas iš Naujosios Vilnios link Antakalnio, Kalno st atvažavo 5 minutėmis anksčiau.
Sveiki, siandien 22.12 atvaziavo 42 autobusas, norejau nusipirkt bilieta, pasakiau 1 bilieta, jis pradejo rekti rusiškai (kiek?1, 2, 3) ir mete man graza. Labai nemandagus vairuotajas!! Iš kur randat tokiu!!

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

"Amazon" atidarė parduotuvę be kasų
"Amazon" atidarė parduotuvę be kasų 01-23 11:36
Pasitelkusi šimtus lubose įmontuotų kamerų ir elektroninių jutiklių elektroninės komercijos milžinė "Amazon" atidarė parduotuvę be kasininkų ir be savitarnos kasų.
"Imlitex Holdings" grūdus kraus Klaipėdoje
"Imlitex Holdings" grūdus kraus Klaipėdoje 01-23 11:23
Viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje "Imlitex Holdings" žekės ūkio produkciją nuo šiol kraus Klaipėdos uoste.
Duomenis apie "Travelonline Baltics" perduoda teisėsaugai, įtaria nusikaltimą
Duomenis apie "Travelonline Baltics" perduoda teisėsaugai, įtaria nusikaltimą 01-23 11:10
Turizmo departamentas paskelbė visą turimą informaciją apie problemų patiriantį kelionių organizatorių "Travelonline Baltics" perduodantis teisėsaugai.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%