Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Karolina 2020-11-26 21:20:03
Sveiki, rašau skundą dėl to, kad jau keletą kartų pasitaiko tai, kad 53 autobusas išvažiuoja greičiau savo laiko, pvz.: autobusas turi atvažiuot 21:10, o išvažiuoja iš stoteles jau 21:06, ir poto kitas autobusas važiuoja tik po 15 min.Suprantu, gal vairuotojas skuba namo ar užbaigt savo reisą, bet mes po darbo irgi norim namo.Tai būkit mieli padarykit kažką, arba padarykit kad kitas troleibusas būtų po 10 min o ne po 15 min
Laba diena, Karolina,

prašome patikslinti, į kurią stotelę 53 maršruto autobusai atvyksta anksčiau, negu nurodyta eismo tvarkaraštyje.
Rimas 2020-11-20 07:03:18
4g vairuotojas suspaudė mane gerai kad vaikus spėjau ilaipinti ir da keli žmonės stovėjo už manęs nežiūri nieko prisegu autobuso numeri
Rimai, turėtumėte žinoti jog 4G maršrutą aptarnauja ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Transrevis", todėl skundą rašyti reiktų ten.
Vilniaus VT 2020-11-19 10:52:54
Laba diena, Antanai,

dėkojame, kad parašėte.

Visame Vilniaus viešajame transporte yra įdiegtos transporto valdymo sistemos kartu su GPS įranga leidžiančia nesunkiai sekti transporto buvimo vietą realiu laiku ir atvaizduojančia ją ekrane. Norime patikinti, kad šios sistemos veikia be sutrikimų ir informuoti, kad š. m. spalio 22 d. 12 maršruto autobusas iš stoties išvyko 6:22:52 val., o 82 maršruto autobusas - 6:22:59 val. Peržiūrėjome abiejų autobusų važiavimus ir nustatėme, kad jie važiavo nustatytais maršrutais, nenukrypdami nuo trasos.

Gražios dienos:)
Eilinį kartą antaneli loheli pasitriohinai. akinius laikas nešioti
Antanas 2020-10-22 12:02:29
Sveiki, nepatikėjau kol pats nepatyriau, 2020-10-22 d. stotyje turėjo atvažiuoti 12 autobusas 6.22 val. ryto. Atvažiavo 12 autobusas išorėje buvo parašyta kad 12 ir įlipau, bet važiuojant pasirodo kad tai ne 12 autobusas, o 82 nes nukrypo nuo 12 autobuso maršruto. To dėka nuvažiavau ne ten, kur man reikėjo, pavėlavau į darbą ir susigadinau sau nervus. Toks įspūdis susidaro kad 12 autobusas išgaravo. Prašau sutvarkykite savo vairuotojų darbą, nes čia taip nutinka ne pirmą kartą, draugai ir pažįstami taip pat pastoviai skundžiasi kad 12 maršruto autobusas laiku neatvažiuoja ar išvis neatvažiuoja kaip šiandieną. Tikiuosi išgirdote mane ir bus imtasi veiksmų. Ačiū, už dėmesį.
Laba diena, Antanai,

dėkojame, kad parašėte.

Greta 2020-11-16 17:25:46
Važiuoju su 12 troleibusu iš paneriu i žirmūnus, varuotojas pridpaude su durim kuna, tikraja to zodzio prasme, nors jau ilipinejau, vaźiuojant prie minties vyriskis norejo išlipt ber per sekunde duris užsidare ir žmogus važiavo toliau. Nieko gero, pasiseke, kad nestipriai užsigavau, bet buvo nemalonu. Nuo paneriu apie 16:40, žirmūnuose 17:30
Laba diena, Greta,

dėkojame už pranešimą ir atsiprašome dėl patirtų nemalonių išgyvenimų.

Vakar 12 maršrutu važiavo 11 troleibusų. Prašome patikslinti stotelę ir tikslų laiką, kad galėtume nustatyti vairuotoją, galimai netinkamai vykdantį savo pareigas, ir iškviesti pasiaiškinti.
Greta 2020-10-17 13:09:32
LABAI BLOGAI!!! Autobusas 36 nesustojo stotelėje. Balsių st. Jis pravažiavo net neužsukdamas į žiedą. 13.01 stotelėj turėjo būti.
Laba diena, Greta,

atsiprašome dėl vairuotojo elgesio ir patirtų nepatogumų.

Dėl nesustojimo stotelėje vairuotojui skirta drausminė nuobauda.

Labai tikimės, kad ateityje tokie atvejai nepasikartos.
Natalija 2020-11-10 18:01:59
Siandien vaziavom su dukra 82autobusu ir islipinejom prie liepkalnio maksimos, ir vairuotojas nepalaukes keleiviu kol visi islips uzdare duris ir prispaude vaika labai stipriai ir duris atidare ir vel uzdare ir taip du kartus prispaude vaika, labai as issigandus atidariau rankom paty duris ir tik taip paemiau vaika ant ranku ji labai psihiskai issigando negali to pamirst iki siol skundziasi kad skauda galva ir kaire pety, kas dabar atligins zala? Ar toks nieksas po tokio ivikio vel vazines autobusu jam tik namuose sedet prie televizoriaus. Vaikas dabar bijo vaziuoti autobusu i mokykla. Noreciau kad taip nepaliktu sito ivikio nes tai yra vaikas o ne zaislas, as esu vaiko mama as reikalaju atligint zala, naujas autobusas kiekvienas autobusas turi kameras, o jaigu ne as kreipiuos i policija.
Siūlau mamai pirmą mokykla baigtį kad be klaidų rašyti.tada žalą reikalauti
Svetlana korbiniene
2020-11-05 14:10:40 IP 2ju3kusg
Karantino atveju visi langeliai troleibuse ir autobuse turi but atidatitos.tegul bus salciau, bet patalpos turi but gerai vedinamos.nes didelis zmoniu susirinkimas.kaukes stebet, kad zmones devetu, prasom uztikrinkit kad butu gerai vedinamas transportas.
Šiandien autobusas nr. 73 (kryptis Justiniškės) turėjęs atvykti į stotelę, , Migracijos departamentas” 07:15, į ją atvyko 07:11. Tad į autobusą pavėlavau. Tai man sukėlė problemų vykti į darbą, tad turėjau išsikviesti taksi.
Norėčiau paaiškinimo, ar autobuso vairuotojas turėjo teisę iš stotelės išvažiuoti anksčiau negu nurodyta autobusų tvarkaraščiuose.
Sveiki. ŠIANDIEN 2020-11-03 važiavusi 16troleibusu labai nemaloniai save pasijaučiau, nes vairuotojas kažkoks buvo neadekvatus. Važiavo greitai, stabdė staigiai. Dainavo, ir smarkiai keikėsi. Turėjau išlipti artimiausiai stotelėj ir persėsti į kitą troleibusą. Troleibuso valst nr KZC334
Laura 2020-10-27 20:49:29
Šiandien spalio 27 diena važiavau 10 autobusu Markučiai-Fabijoniškės maždaug 20:19 Didlaukio stotelėj pastebėjau kaip vairuotojas pagelbėjo močiutei išlipti iš autobuso, moteriškė sėdėjo vežimėlyje, matosi jog vairuotojas paslaugus žmogus, neretai vairuotojai nepadeda, pagarba šiam vairuotojui!
Laba diena, Laura,

labai džiaugiamės tokiais darbuotojais kaip Remigijus Š. ir labai dėkojame tokiems keleiviams kaip Jūs, kurie randa laiko pasakyti gražų žodį ir pakelti mūsų darbuotojams nuotaiką, įvertindami jų darbą ir pastangas:)
Gaius Krivelis 2020-10-21 09:55:40
Laurų stotelė 9:45 17 autobusas atvaziavo I stotele ir ne ileides zmoniu isvaziavo. Tvarkarastyje pazymeta kad jis turejo atvaziuoti 9:47.
Cia tik pora minuciu, bet kai reikia kazkur nusigauti, ir veluoti negali, tai gali keisti viska.
Laba diena!

Dėkojame Jums už pranešimą.

Susisiekėme su vairuotoju ir įpareigojome važiuoti tiksliai pagal nurodytą tvarkaraštį.

Labai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų ir atkreipiame Jūsų dėmesį, kad eismas mieste yra „gyvas“ organizmas ir dažnai keleto minučių nuokrypiai tikrai galimi ir pateisinami.

Gražios dienos:)
Vairuotojas autobuso nr 940 13.55 marsruto numeris 66 neadekvaciai vairuoja pazeidzia ket
Vilniaus VT 2020-10-14 16:16:15
Laba diena, Marina,

ačiū, kad parašėte.

Nustatėme vairuotoją, peržiūrėjome vaizdo kameras ir įsitikinome, kad troleibuso vairuotojui kelią užkirto lengvasis automobilis, todėl jis buvo priverstas staigiai stabdyti troleibusą.
Jūs esate visiškai teisi, kad vairuotojas pirmiausia privalo pasirūpinti keleivių sveikata ir saugumu, jei reikia iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Tuo labiau nekelti dar didesnės įtampos ar streso, kalbėdamas nemandagiai ir pakeltu tonu. Mūsų įmonė yra įsidiegusi Keleivių aptarnavimo standartą, organizuoja periodinius vairuotojų mokymus: tiek siekiant gerinti jų profesionalų vairavimą, tiek keleivių aptarnavimo kokybę. Deja, tenka apgailestauti, kad vis dar pasitaiko panašių situacijų.
Su vairuotojais pasikalbėjome, priminėme pareiginių nuostatų reikalavimus ir įpareigojome pakartoti Keleivių aptarnavimo standartą.
Atsiprašome, kad tenka atsidurti tokiose situacijose ir dėkojame, kad apie jas mums pranešate - tai labai vertinga informacija, gerinant mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Ačiū.
Vvt jūs esate klounai su savo standartais
Marina 2020-10-08 15:42:06
2020-10-08d.13.40 Lukiškių stotelėje, įlipus į 4 maršr. troleibusą nr.1744 važiuojantį link panerių.Vairuotojo kabinoje stovėjo kolegė abu smagiai bendravo. Troleibusas greitai pajudėjo, greičiausiai norėjo peršokti sankryžos šviesoforą, jam staigiai išnyro mašina, vairuotojas staigiai stabdė. Aš labai susitrenkiau abi kojas ir dar ant manęs nugriuvo pagyvenęs vyras. Jeigu aš būčiau sėdėjusi vyras atriedėtų ant grindų iki pat vairuotojo. Gal jis ir nekaltas, kad jam pakirto kelią, bet jeigu neplepėtų gal būtų atidesnis. Nukritusiam vyrui mandagiai papriekaištavus vairuotojui, kolegė, kuri buvo vairuotojo kabinoje ėmė rėkti ant vyro vietoj to, kad turėjo atsiprašyti, nesvarbu kas kaltas ir paklausti ar nereikia pagalbos. Pats laikas pagaliau mokyti tokius darbuotojus bendravimo, ir tinkamo elgesio. Labai nemalonu kai dirba tokie darbuotojai.
Laba diena, Marina,

ačiū, kad parašėte.

Ačiū.
Jekaterina 2020-10-09 15:08:31
14 troleibusas, numeris 1641. Laikas 15.02 stotelė " Vingis" i gerosios vilties pusę. Net nespejau užeit i troleibusą, kaip vairuotojas paspaudė gazą ir dar net neuždarė durų. Labai norečiau, kad butu pašnekėta su vairuotoju, nes galejau labai stipriai susižeist.
Laba diena, Jekaterina,

dėkojame už pranešimą.

Jūsų minėtame troleibuse reiso metu sugedo durų blokavimo sistema. Troleibusas buvo grąžintas į parko remonto dirbtuves gedimų šalinimui.
Su vairuotoju kalbėjo transporto departamento vadovas ir įpareigojo atsakingiau vykdyti savo pareigas bei būti atidesniu keleiviams.

Atsiprašome už buvusius nepatogumus ir linkime gražios dienos:)
Viktorija 2020-10-07 09:51:56
2020.10.03d. apie 17 val mano mama vaziavo is ligonines su 16 troleibusu. Po lasaliniu jautiesi nelabai gerai. 16 troleibuso vairuotojas staigiai sustabde ir mano mama nukrito ant zemes is rankinuko iskrito visi daiktai. Zmones vaziave kartu (aciu jiems) padejo jai surinkti daiktus, dokumentus, tabletes. Vairuotojas net nesustojes vaziavo toliau, nors mano mama (71 metu) vos atsikele, nes labai suzalojo ranka (mamo mama labai kukli). Man atejus is dabo, mama paaiskino situacija, bet as pastebejau, kad ji net negali normaliai judint desnes rankos. Nuveziau ja i Lazdynu ligonine, padare rengena ir nustate luzi dviejose vietose. KAS TURI ATASYTI UZ MAMOS TRAUMAS? Minimum 6 savaites su gipsu iki pat peties! KAIP JUMS NEGEDA!!! Jus tik savo subine ziurite. BAISU
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ iš karto sureagavo į Jūsų žinutę ir pradėjo aiškintis Jūsų mamą ištikusią situaciją. Kad galėtume nustatyti transporto priemonę ir ją vairavusį vairuotoją, mums yra reikalinga detalesnė informacija. Deja, ji mums nebuvo suteikta, o dėl jos trūkumo niekaip negalime nustatyti nei vairuotojo, nei troleibuso. Jeigu nuspręsite bendradarbiauti su mumis ir pagelbėti aiškinantis šį įvykį, būsime labai dėkingi.
2020-10-08 08:03:43 IP 2e7r440s
Ačiū kad mane išgirdo vėlavo 10 min dabar20min 31 stotelė guriait o turi būt 7 22..Dekoju
Elena Stankevicienė 2020-10-06 07:30:40
Ačiū už atsakymą korio nebuvo ir už toliau vėluojant kasdien31marsruto autobusą stotelė guriait dabar7 x 30 o autobuso dar nesimato
Laba diena, Elena,

dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie 31 maršruto autobuso vėlavimus. Mes tai vertiname, kadangi tokiu būdu išsigrynina opiausios viešojo transporto problemos, o mes galime jas spręsti.
Norėtume Jus informuoti, kad mūsų įmonėje patvirtinta atsiliepimų nagrinėjimo tvarka su konkrečiais terminais, tad galime užtikrinti, jog jų laikomasi.
Patikrinome 31 maršruto važiavimus Jūsų nurodytu laiku ir įsitikinome, kad autobusai iš tiesų vėluoja. Patikiname Jus, kad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ netoleruoja vėlavimų, ypač tokiu skirtumu, tad Eismo organizavimo skyrius kreipėsi į SĮ "Susisiekimo paslaugos" dėl 31 maršruto autobusų grafiko koregavimo.
Atsiprašome, kad teko patirti nepatogumų, naudojantis mūsų transportu. Labai tikimės, kad ateityje didesnių vėlavimų išvengsime. Jeigu situacija artimiausiu metu nesikeistų, labai prašome mus apie tai informuoti el.paštu keleiviu.aptarnavimas@vilniausvt.lt

2020-10-06 07:30:40 IP 2e7r440s
5 autobusas 2020-09-30 08:29:29
Labas rytas. Šiandien, 2020-09-30 apie 7.50, 5 autobuso vairuotoja pravažiavo stotelę, po Gedvydžių stotelės autobusas turėjo užsukti į buvusį žiedą, prie Gabijos progimnazijos į Deivių stotelę bet vairuotoja tiesiog pravažiavo tiesiai. O kaip jaustis mažiems vaikams kurie yra paleidžiami važiuoti vieni iki pat mokyklos o vairuotoja tiesiog pravažiuoja!!!

dėkojame Jums už pranešimą.

Vairuotoja buvo iškviesta pasiaiškinti ir jai skirta drausminė nuobauda.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus, naudojantis viešuoju transportu. Labai tikimės, kad ateityje tokie atvejai nepasikartos.
Mantas 2020-08-28 17:57:18
2020.rugpjūčio 28 dieną, apie 9val. jūsų darbuotojas vairuodamas troleibusa 1074, numeris KDT642, važiavom 12 maršrutu puse maršruto vairavo kalbėdamas telefonu be laisvu ranku įrangos.
Savo veiksmais keldamas grėsmę aplinkiniams.
Tai reikėjo prieiti ir duoti pastabą, ar drasus tik sedėti slapta ir stebėti vairuotojus o poto tyliai ant jų skundus rašyti? Nevyriška. Slėpkis
Erika 2020-09-06 05:50:07
Vaziavom nakti, uzdejau kojas ant sedyniu, priejo ir isvare is autobuso.
As atsiprasiau ir pasakiau kad jau nebedesiu, pasake iskvies policija jeigu neiseisiu.
46 autobusas, vaziavo rugsejo 9 d. 5val. 37min is autobuso parko, isedom licejaus stoteleje.
Atsiprasiau ir nuleidau kojas, bet vistiek isvarinedavo.
Prasau taip nepalikti, kreipsiuosiu visur. Tokie vairuotojai neturi teises dalyvauti kelio eisme.
Nes kvaiša ir kiaulė esi užtat ir išvarė, teisingai padarė. Namuose irgi kojas su batais užsikeli ant lovos ar kėdžių? Pamoka bus ateičiai
2020-10-01 06:31:12 IP 2e7r415u
Stotelė guriait turi būti 7 22 anksčiausiai atvažiuoja 7 28. Į stotį taip pat atvyksta vėliau.
Elena Stankevicienė 2020-09-30 08:03:51
Nesuprantu kam reikalingas maršrutų planavimas jai viesasis transportas važiuoja ne pagal numatytą laiką o vėluoja 10 mi per mėnesį 31autobusas7 22 nei karto neatvažiavo laiku tai tolesnę kelione irgi susijaukia. Ir taip su visu transportu.
Labas vakaras, Elena,

gal galėtumėte patikslinti, į kurią stotelę vėluoja atvykti 31 maršruto autobusas?
Rimantas 2020-09-29 14:08:19
Senokai važiavau 16troleibuso maršrutu.Tokios nešvaros neteko matyti autobusuose.Pasurūpinkite kėdžių švara, palangėmis.Ačiū.Pagarbiai Rimantas.
Labas vakaras, Rimantai,

prašome patikslinti, kokia transporto priemone (autobusu ar troleibusu) ir kada Jūs važiavote, t. y. kuriuo laiku ir kokioje stotelėje įlipote. Ši informacija reikalinga, norint nustatyti transporto priemonę ir darbuotoją, galimai netinkamai atlikusį valymą.

Kiekvieną naktį viešojo transporto parkuose atliekamas visų transporto priemonių išorės ir salono valymas bei dezinfekcija. Taip pat tam tikru periodiškumu yra atliekami periodiniai ir generaliniai valymai.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad dėl šiuo metu vykdomos dezinfekcijos ir į dezinfekavimo skysčio sudėtį įeinančio glicerino, transporto priemonių salonai ir langai gali atrodyti ne visai švarūs, kartais netgi šiek tiek lipnūs.

Atsiprašome Jūsų dėl laikinų nepatogumų.
2020-09-30 08:03:51 IP 2e7r415u
Ieva 2020-09-14 22:23:31
Neatvažiavo 7 autobusas po 22.09 stotelėje šeškinės kalvos. Kito laukt teko 15min.....
Ieva, prieš rašydama skundą pirmiausiai pasidomėkite, kokia įmonė veža keleivius 7 maršrutu. Tai ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Transrevis". Paspaudusi šią nuorodą rasite daugiau maršrutų, kuriais VVT neveža. Dėkoju už supratimą.

Paulina 2020-09-24 16:02:33
Šiandien 2020-09-24 15:44 buvome su broliu mokslininkų stotelėje, Bajorų soduose. 15:46 atvažiavo 57 autobusas mum stovint prie autobuso durų joms net pilnai neatsidarius iškarto užsidarė ir autobusas nulėkė tolyn. O tie autobusai važinėja kas 20-30 min. Taip ir likome stovėti nesupratę kaip taip galima elgtis... Stipriai pavėlavome į svarbų susitikimą. Norėtųsi, kad tokie vairuotojai būtų nubausti!
Paulina, 57 maršrutą aptarnauja ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Transrevis". Pridedu nuorodą, kurią paspaudę pamatysite, kuriais maršrutais veža VVT, o kuriais - Transrevis.
Karolis 2020-09-22 20:17:40
Laba vakarą, Vilnius, stotelė Kauno plentas į miesto puse kryptis. 20 autobusas 20.11laiku sustojo sustojime net durų ne atidarė ir tiesiog nuvažiavo, likau nesuprastas
Karoli, turėtumėte suprasti, jog 20 maršrutas yra aptarnaujamas ne Vilniaus viešojo transporto, o UAB "Transrevis".
Jevgenija 2020-09-21 19:11:25
Šiandien turėjau itin nemalonią situaciją, kai važiuodama namo autobusas užtrenkė prieš nosį durys. Aš mokesčių mokėtoja ir visada moku už pravažiavimą. Ar tai normalu? Giedraičių st.link Siemens arenos. 18:06 laikas, 36-as autobusas.
Mes visi mokame mokesčius.seip reikia ateiti anksčiau ji stotelė.viesasis transportas šokančių nelaukia
Jei šiandien 09.22 diena be bilieto, tai kodėl autobuse Nr. 37 14.02 val veikia bilieto aktivavimo aparatas. Geras būdas tyliai pasipelnyti, nes ne visi žino, kad šiandien yra nemokamas važiavimas.Ir kitas klausymas, kada autobusas Nr. 50 pradės važiuoti pagal paskelbtą grafiką, juo važiuoju ne vienus metus, ir tenka persėsti į 115, nuolat vėluoju, todėl tenka vėl žymėt bilietą, nors ir vienu, ir kitu važiuoju apie 10 min.
53 grįžtantis į parką per reformatų stotelę, stovint stotelėje netik kad nesustojo ir neatidarė durų, bet ir patuksenus į langus nesustojo nors turėjo 23 51 reformatų stotelėje 2020-09-20
Šviesos buvo išjungtos
53 autobuse (nr. 4554) vairuotojas labai garsiai leide muzika ir labai greitai leke

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Didneriai [DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma]
Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...

EK vadovė kritikuoja Vengriją ir Lenkiją blokuojant ES biudžetą europiečių sąskaita 12-01 19:39
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen antradienį apkaltino Lenkiją ir Vengriją, esą milijonų europiečių sąskaita jos blokuoja naujo Europos Sąjungos biudžeto patvirtinimą, ir pasiūlė...
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės
COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų yra, apimčių mažinti nereikės 12-01 19:23
Kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad rizikos dėl COVID-19 tyrimams reikalingų medžiagų suvaldytos, tyrimų apimčių mažinti nereikės.
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo
Į biržą žengianti "Airbnb" siekia 35 mlrd. USD įvertinimo 12-01 19:18
Viena laukiamiausių pastarojo meto biržos debiutančių "Airbnb" sieks akcijų biržoje išplatinti akcijų už 2,85 mlrd. USD ir būti įvertinta 35 mlrd. USD.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%