Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Nuolat problemos su 4-u troleibusu, ypač, kai reikia po darbo grįžti nuo Žemųjų Panerių iki Antakalnio. Pagal tvarkaraštį troleibusai turi važiuoti kas 12 min., tačiau realybėje dažniausiai po 17:00 val. per valandą važiuoja du, kartais trys troleibusai.
Sveiki, prašyčiau sutvarkyt autobuso grafiką. numerį 3!!!
Stotis-Eišiškių pl. - Dilgynė - Salininkai - Vaidotai.
Nes visų pirmą žmonėms reikia septintą valandą į darbą, arba jie bus 30 minučių anksčiau dabar, arba veluos! (Ne galima vėluoti į darbus!)
Žmonėms dabar reikės anksčiau keltis, arba pakankamą atstumą eit peškom, kad pasiekt savo darbo vietą! Žiemą!!!! Prašau atkreipti į tai dėmesį!!!
15 autobusas nuo stotelės Nemenčinės pl link Turniskių pastovai veluoja.
Sutvarkykit troleibuso 16 tvarkarastis nes jau 2 kartus is eiles ne atvaziavo ne vienas troleibusas
Prašyčiau sutvarkykit 10 autobuso maršrutą, vieną dieną 5min per anksti, kitą dieną 15min vėluoja.
noriu suzinoti nuo kada autobusu vairuotojas turi teise priekabiauti prie zmoniu ilipus i 74 autobusa garaxinis numeris 4107. 2018.12.03 10:37 valanda marsrutas. vairuotojas draudzia atsilirpti i telefono skambucius, jeigu skambutis yra svarbus. Lietuvos apsurdas. Noreciau gauti paaiskinina el. pastu. jeigu ne kreipsios auksciau
Autobusas 2 važiuojat is stoties i saulėtekį visada anksciau nuvaziuoja 1.2 min negu grafike ir jai pamano kad bėgi palaukie o kaip pribegi pries nosį uždaro duris ir nuvažiuoja liktai nr 545
Dėl "Trafi" programos ir 89 autobuso atvykimo laiko tikslumo
Laba diena, noriu labai padėkoti 17 troleibuso Nr 1756 (atrodo), kuris atvaziavo iš Antakalnio į Kražių stotelę 8, 26 val.
Gale troleibuso sėdėjo apsitriedęs bomžas, visas troleibusas dvokė viskuo kas kanalizacijoje, atidariau 2 langus, nes nebuvo įmanoma kvėpuoti. prie Skalvijos stotelės vairuotojas bomžiką išvijo iš salono. Bravo jam ir nereali pagarba!
baisu kas darosi. Šalta, jie pradeda vazinėti, kad sušiltų, o kontrolieriai vietoj to kad tvarkytų bomžus, baudžia keleivius, elgiasi piktai, o bomžikus palieka sėdėti salone. tai kodėl? juk jie už vaziavimą nemoka, bert iš jų nieko ir nepaimsi, nes neturi...
Sėkmės Jums visiems, o ypač šauniam ir drąsiam vairuotojui!!!

Daina A
Sveiki, 2018.11.21 17.54val. Šiaurės miestelio st. 17 nr. Troleibuso vairuotojas nesugeba palaukti kol sulips visi keleiviai. Lipant į transporto priemonę, prieš mane lipo mergina ir iš kart po jos man prieš pat nosį užsitrenkė durys. Ačiū vairuotojui, kad vos nenunešė nosies! Troleibusas buvo pustuščias.

Prašau, skirkite daugiau dėmesio savo darbuotojų kultūrai bei patikrinkite jų sugebėjimus tinkamai atlikti savo darbą. Tai ne pirmas ir tikiu ne paskutinis toks kartas.
Sveiki. Noreciau zinoti, kodel troleibusiuose buna uzklijuoti langai ? Senose transporto priemonese visai nera oro ir nera galimybes jo ileisti.
Šiandien 2018.11.18 ryte apie 7:43 prieš mano akis pravažiavo autobusas 4G iš senosios plytinės stotelės, o pagal grafiką turėjo išvažiuoti 7:48, iš praeitos nakties vakaro žiūrėta per Google man programėlę. Todėl turėjau sėdėti ir laukti kito autobuso kuris atvyko už 10 min, ir buvo neplanuotas
Šiandiena (iš Naujaninkų į Žirmūnus) į Juozo Tumo-Vaižganto stotelę, du 17 nr troleibusai taip ir neatvažiavo. Vienas 21:28, kitas 21:43! Ir tai ne pirmas kartas!!Klausymas - kokio Š taip yra?! Kas per....žmonės tie vairuotojai ? Sarmata!!!!!!!!!
Siandien 11.16. Is rudaminos paukstyno stoteles I stoti neatvaziavo du 12nr autobusai. Vienas 15.43val ir kitas 16.17val.
Įgriso jau rašyti kiekviena diena tą pati, nes nėra ne jokių pakeitimų. Kam tada yra tvarkaraščiai? Jeigu autobusas vėloja kiekviena ryta.? Visą vasara ir rugsėjo mėnesį 50 autobusas atvažiodavo laiku, kol nepasikeitė vairuotojas. Kaip teko paklausti kaimynus, kurie važiuoja 50 autobusų vienų reisų ankščiau (6, 48) - jis visada būna laiku. Šitų reisų - 7.03 važiuoja 11 žmonių - surinksim parašus ir išsiusim skundą į TV ir viriausybei.
Kodel piko metu autobusai vengia vaziuodami krantine sustot numatytam ir irengtam sustojime?laipina keleivius vaziuojamoj daly ir trugdo kitiems eismo dalyviams.Pilkas GND 507 valstybinis, garazinis 947.Dar panasus subjektas pries mineta.
Laba ryta. Jau nėra kantrybės daugiau. 75 autobuso kurio nr. 3124. Vairuotoją pastoviai vėluoja 5-10min pagal tvarkaraštį. Pastoviai kalba telefonu visa maršruto kelią.Pasijungusi ausines ir sprendžia savo reikalus.... Baisu!!!! Kur arsakomybe, juk ne malkas veža.
Pasikeite grafikai ziemos laiku taciau kaip pasikeite taip ir vaziuojame speliodami. Vanagines ziede vaziuojant link ateities 87 autobusas turi atvaziuoti 19.01 taciau jis pries tai veluodavo 12min o dabar jau kelinta diena nebeatvaziuoja. Dabar klausymas kada bus sutvarkyti grafikai????? 87autobuso
Jodgirdas Baklanauskas
2018-11-03 20:41:17 IP 5.20.19.212
Полное хавно, автобус любой опаздывает, нигде не указано что могут быть опоздания, автобусы пропускают остановки с людьми, и при этом требуют деньги за проезд ежемесячно, позор всей сети общественных автобусов Вильнюса, за такие отношения к людям пора наказывать
Laba diena.
Dėkoju 7 autobusų maršruto vairuotojui (nr. 8016) trečiadienio pavakare (spalio 31 d,) sudrausminusiam autobuse besikeikiančius vaikinus.
Jolanta
Tragiškas tinklas. Autobusai amžinai vėluoja arba atvažiuoja anksčiau laiko 3-5min.
Stotis-Fabijoniškės 53 22:22 išvis neatvažiavo.
Fabijoniškės - Stotis 21:15 53 AUTOBUSAS AMŽINAI VĖLUOJA, arba ne atvažiuoja dėl ko vėluoju į darbą.
Tiesiog tragiškas VVT, tiesiog graudu, kad dar už bilietą reikia mokėt tokią kainą.
Neveikia programėlė M.TICKET. Bandat aktyvuoti išmeta klaidą.
Sveiki, 59 autobusas, kuris iš Grigiškių žiedo turėjo išvykti 13:26, vėlavo, o atvažiavęs ir išlaipinęs keleivius, vairuotojas užsimanė parūkyt. Rūkė jis gerokas 5 minutes. Iš žiedo pajudėjome tik 13:33. Gal paaiškinsit, kodėl vairuotojas taip pasielgė ir pradėjo rūkyti, kai jam reikėjo vežti keleivius? Tikiuosi išsiaiškinsite situaciją su vairuotoju, nes tai nepagarba keleiviams. Autobuso nr.3104.
Labas rytas. Gyvenu Vilniuje, Žirmūnų gatvės gale, prie žiedo. Esu labai nepatenkinta vairuotojų elgesiu. Troleibusai sustoja gerokai nuvažiavę nuo stotelės į priekį, reikia juos vytis, kad suspėtum įlipti. Paskutinėje stotelėje atidaro duris dar nesustojus transporto priemonei. Tai ko gero vienintelė vieta, kurioje atšalus nėra šildoma nė viena transporto priemonė. Negi esame antrarūšiai keliaiviai. Dažnai važiuoju 6, 12 ar 20 troleibusu.
Apie švarą klaiku ir pagalvoti. Tik ir žiūri, kad neįsėsti į purviną sėdynę.
Ir susisiekimas labai prastas. 20 troleibusas kursuoja labai retai. Vykstu iki Trakų stotelės su nuolatiniais persėdimais. Argi negalima normalios transporto priemonės surasti tam, kad iš šio taško gyventojai galėtų nuvykti į stotį?
Pagarbiai, Dalia Endrijaitienė
p.s.jau Jums rašiau, reakcija buvo tik laikina. Gal pasitelkti ministerijas, spaudą, sanitarines tarnybas, kad padėtis pagerėtų?
Šiandien važiavau 22.37 val 40 autobusu nuo Šeškinės st, sėdėjau pačiam priekyje ir išlipau Sporto gimnazijoje, buvau tuo metu paskutinė keleivė. Gal kartais vairuotojas rado mano juodą kepurę. Prašau, atsiliepti. Be galo busiu dėkinga.
25 autobuso vairuotojai superiniai, visada su sypsena, mandagus tokiu daugiau vairuotoju ! Tokie vairuotojai netik Lietuvos pilieciams parodo mandaguma, kulturinguma, bet ir uzsinio pilieciams.
laba diena,
2018-10-26 ryte 5 G maršruto autobuse palikau savo kuprinę su "visu gyvenimu" :). Labai dėkoju sąžiningiems darbuotojams, padėjusiems paliktą daiktą susigrąžinti.: operatyviai susisiekusiai su vairuotoju informaciją teikiančiai darbuotojai (skambinta tel. 880000122) maždaug apie 7.20 val.), autobuso vairuotojui (žinau tik tokį Nr. 995). Deja, vardų, pavardžių nežinau.
Kodel 5 autobusas nuo pirmadienio kasdien veluoja????? Siaures miestelis - pasilaiciai! Stoteleje siaures mjestelis link pasilaiciu jis turi but 8:20, o ketvirta diena is eiles atvaziuoja 8:30 arba siandien net 8:31!!! Zmones skuba i darbuas, i darzelius, i mokyklas ir panasiai!!! Paleiskite dar viena autobusa jei kazkur kamsciai an tiek dideli!! Jau neimanoma! Pasityciojimas kazkoks! Prasidejo salciai, zmones turi stoveti laukti nezinia kiek, dar plius su vaikais!!!
Sveiki, spalio 19 penktadienį 9.35 sesuo su mama važiavo iš Vilniaus į Kavarską... Paprašius sustoti Kavarsko pradžioje vairuotojas būvo labai nemalonus, pasakė kad čia nėra sustojimo, teko duoti 2e Tada balsas pasikeitė, sustojo.Nors lagaminus teko pačiom išsikelti, pagalbos nesulaukė! Yra ir daugiau nusiskundimų dėl šio vairuotojo, dauguma kaimo žmpnių jį jau žino! Apgailėtina kai darbuotojai taip dirba savo darbą ir elgiasi!
Gero vakaro pagarbiai Marius.
Čia kaip nia skundas tik būtų prasimas kodėl naktinis autobusą niausuka į Markučių žiedą daugumai giviatoju soliuja pėsčias namo kaip kiti rajonai nianuskriaustis ira manau į tą rajoną atsižvelgsitia ačiū uzsupratinguma
Renata Žuravskienė
2018-10-19 08:28:49 IP 193.219.87.218
Mes gyvenam S. Nėries g. 107, Vilniuje. Šiandien ryte atejom į Mykolo Lietuvio stotelė. 40 autobusas nesustojo, nors visą savaitę stojo. Vairuotojos paaiškino, kad nuo 2018-10-19d. stotelės nėra ir patarė informacija žiurėti internete. Noriu atkreipti administracijos dėmesį, reikia savo klientus informuoti apie pasikeitimus plačiau: skelbimai stotelėse ir autobuse (pvz.: kai mieste vyksta maratonai).
Sveiki, šiandien 49 autobusas išvažiavo netgi 6 minutėm ankščiau, taip jau ne pirma karta..
Labas vakaras. Norėčiau informuoti, kas Vilniaus miesto autobusas nr 82 nesilaiko tvarkaraščio, tai pastebiu jau keletą sąvaičių. Jis išvažiuoja iš stoties ankščiau 2-3 min nei yra paskelbta tvarkaraštyje.
Dalia 2018-10-15 18:45:16
Kažkas yra nenormalaus su 7 autobusu, jei pusvalandžio tarpe turi būti du autobusai, tai atvažiuos tik vienas ir tas vėlesnis, neįmanoma susiplanuot laiko ir atvykti laiku dėl šito transporto. Sutvarkykit maršrutų laikus ant stotelių vieną kartą arba nors kartą patikrinkite ką veikia 7 autobuso vairuotojai, nes nesilaiko laikų. 18.36 šiokiadieniais Licėjaus stotelėje jis niekada neatvažiuoja. Labai retai pasirodo ir 18.49. Nežinau kiek dar kartų galima reportuoti šitą maršrutą, matyt be straipsnių medijoj ar televizijos niekas nevyksta šiais laikais.
kada jūs pagaliau suprasite, kad dėl vėlavimų mažiausiai kaltas yra vairuotojas? Kas liečia 7-ą maršrutą, tai gal jūs galėtumėt patarti, kaip vairuotojui pasukti į kairę (į Verkių gatvę), jeigu kiekvieną darbo dieną ši gatvė yra tiesiog tragiškai užkišta (pridedu nuotrauką, padarytą iš autobuso)? Ir įveikti šią atkarpą iki Šiaurės miestelio trunka apie pusvalandį, jau nekalbant apie tai, kad pastoviai yra užimtos A juostos...
Šiandien, spalio 17 dieną, 50 maršruto autobusas iš Šilo stotelės į Bajorus išvyko 2-iem min anksčiau, t.y. turėjo išvykti 06.34, o išvyko 06.32. Ir tai kartojasi toli gražu nepirmą kartą. Be to, aš skubėjau pereiti gatvę, kad suspėti į minėtą autobusą, o kolege laikė koją pastačiusi ant laiptelio laukdama manęs, tačiau vairuotojas akivaizdžiai tai matydamas uždarė duris ir nuvažiavo ! Pilnai suprasčiau tokį vairuotojo elgesį. jeigu jis vėluotų, bet važiuojant keliomis min anksčiau -toks elgesys nepakenčiamas! Tarsi vairuotojai savo malonumui važinėtūsi ! Prašau vadovybės imtis priemonių dėl ankstesnių ! ! ! išvykimų.
Vilniaus viešasis trasnportas nuolat vėluoja, ypač 76 autobusas link ateities st., rytais. Nuolat vėluojame į darbus, mokyklas.
Šiandien maždaug antrą valanda stovejau aguonų stotelėje laukiau 13autobuso vilkpede-zemasis pavilnys. Autobuso vairuotojas sustojo bet ne pacioje stoteleje nes prieš ji buvo troleibusas. Troleibusui nuvaziavus autobusas isvaziavo.net nesustojo priklausomoje vietoje. Man teko bėgti iki sekančios stotelės kad ji pasiviti. Nes sekancio negalejau laukti. Turiu reikalu tam tikram laikui. Labai apmaudu kad taip daro vairuotojai ir čia nebepirmas atvejis.. prasau vadovybės kontroliuoti šį reikalą
Spalio 10 19 valandą važiuojant 74 maršruto autobusu iš Naujosios Vilnios, vėlavome, nes vairuotojas visą kelionės laiką arba kalbėjo telefonu, arba rašinėjo sms žinutės.
Spalio 10 d. asmeneles sustojime nuo 17:30 iki 17:50 h laukiau autobuso Nr 33, kuris turejo atvykti 17:38. Taciau autobusas nepasirode. Teko imti taksi, kadangi kitu alternatyvu Vilniaus miesto tvarka nepaliko. Tokiu atveju, jeigu Vilniaus transportas nesugeba tinkamai organizuoti savo darbo, turetu pagalvoti apie alternatyva. J
3 autobusas pravažiavo ir nesustojo 14.21 Mechanikų stotelėje važiuodamas į miesto pusę 2018-10-08 d. Prašau nubausti vairuotoją pažeidėją ir kokių priemonių imtasi pranešti man. Aš pavėlavau į svarbų susitikimą. Po 25min.dabar bus tik autobusas į Naujininkus.
Ką tik važiavau 49 autobusu (iš Bijūnų st. 16.50 val. laiku). Na, ir ką, eilinį kartą pasišlykštėjau viešuoju transportu Lietuvoje!!! Išlipusi iš autobuso pajutau, kad mano visas užpakalis šlapias (nuo autobuso sėdynės). Grįžusi namo pamačiau, kad kelnių užpakalinė pusė šlapia, smirda ar tai myžalais, ar tai silke, šlykštu!!! Dabar važiuodama viešuoju transportu patyriau nuostolius: susigadinau drabužius (kelnes ir paltą), nuotaiką ir sugaišau laiką plaudama visą smarvę! Nežinia dar, ar neteks išmesti tų drabužių...
Klausimas: KAIP galima važinėti viešuoju transportu Lietuvoje, jūs man pasakykite, ir DAR mokėti už tai pinigus. TIK nuosavame automobilyje niekas neprišiks, neprimyš ir neaplies silkės riebalais sėdynių!!!
Pageidaujame, kad iš stoties autobusas užsuktų į Konstitucijos prospektą ir į Šeškinės pusę. Nepatogumai atsirado dėl 43 autobuso eismo pakeitimo. Iš stoties transportas kursuoja tik per Kalvarijų g. Reiktų įvertinti piliečių norus ir ekonomiškiau žmonių atžvilgių nustatyti autobusų maršrutus, jog būtent dėl minėtų priežasčių atsirado minios žmonių prie Žaliojo tilto st.
Tokiu nesaziningu ir negarbingu asmenu kaip vvt valdzioje neesu macius niekur kitur.Naudoja vvt teritorija savo asmeninems reikmems ir taiso savo privacius automobilius vvt garaze.
Šiandien 50 autobusas iš Akademijos stotelės išvažiavo 3 min anksčiau: turėjo išvykti 8:32, o išvyko 8:29. Vairuotojai, būkit malonūs, laikykitės grafiko! Ir apsidairykit, ar niekas nebėga link jūsų autobuso, nes mes, keleiviai, laikomės grafiko
Sveiki, šiandien vykau į darba su 1g autobusu (nuo baltupių stotelės iki kalvarijų turgaus st. Jo laikas buvo 13:22, o autobuso valstybinis nr. HOL 251), tačiau autobuso vairuotojas vairavo labai neatsargiai. Esu neščia ir per jo tokį vairavima galėjau patirti rimtų traumų ir ne tik... Bet man labai pasisekė, kad kai kritau spėjau sugriebti už turėklo ir priešais mane sedėjo senyva moteriškė. Galima sakyti, kad ji mane tiesiog sugavo man bekrentant. Esu jai begalo dėkinga už tai. O iš jūsų tikiuosi, kad nubausit tą neatsakinga vairuotoja, kad ateityje nuo jo tokio elgesio nenukentėtų kiti žmonės.
sveiki kas cia darosi gal dar neziema o jau autobusai genda ypac kaip snd 12 IS SKAIDISKIU i rudamina zieda net ne atvaziaoja kaip i darba vaziuiti ir retai je vaziuoja arba dokyte kita autobusiu kad nereiketu po 40min laukti visai nesam
Sveiki, šiandien 2018-09-30 sekmadienį 2 troleibusas iš saulėtekio link centro išvažiavo anksčiau laiko, nespėjau, nors į stotelę atvykau laiku. Kitas pavėlavo, buvau priverstas laukti per vėją ir šalti lauke.
Vakar 2018-09-27 atejus i sustojima teko pralaukti gera pusvalandi autobusasNR 36 turejo isvykti 18:10 is kryzioku sustojimobet atvyko 18:38 berods nelabai suprantu kaip kodel taip yra
Kiekvieną rytą važiuoju 57 autobusu. Ir nuo praeitos savaitės jis pradėjo nežmoniškai vėluoti. Rugių st. Jis turėjo būti 07:29, dabar yra 07:45 ir jis tik dabar atvažiavo! Ir kaip suspėti į mokyklą!?

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Valstybė ir savivaldybės šiemet gavo 121 mln. Eur neplanuotų pajamų
Valstybė ir savivaldybės šiemet gavo 121 mln. Eur neplanuotų pajamų 12-13 18:33
Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos sausio–lapkričio mėnesiais siekė 7,902 mlrd. Eur – 1,6% (121,1 mln. Eur) daugiau nei nei planuota ir 8% (584,9 mln. Eur) daugiau nei pernai tuo pačiu metu.
"Pigu" grupės nuostoliai praėjusiais metais išaugo 5 kartus
"Pigu" grupės nuostoliai praėjusiais metais išaugo 5 kartus 12-13 18:16
Baltijos šalių elektroninės prekybos bendrovė "Pigu", lapkritį paskelbusi apie susijungimą su Lenkijos e. prekybos platforma "Morele", praėjusiais finansiniais metais gavo 86,793 mln. Eur...
Vilnius – tarp patraukliausių investuotojams pasaulio miestų-vidutiniokų
Vilnius – tarp patraukliausių investuotojams pasaulio miestų-vidutiniokų 12-13 18:16
Vilnius tapo septintu geriausiu vidutinio dydžio pasaulio ateities miestu. Tai paskelbė "fDi Intelligence", "Financial Times" investicijų stebėsenos ir analizės padalinys.

Jūs esate..

AIG 37,68 +2,98%