Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
7 autobusas pastoviai atvažiuoja per anksti 2-5 min, jau tikrai nebenormalu, pastoviai reikia bėgti į stotelę, arba ateini ir matai, kad jis jau prieš kelias min nuvažiavęs. Jis ir taip retai važiuoja, tai tegul bent laiku.
Salininkų stotelė
Sveiki. Beveik prieš metus Salininkų stotelėje buvo avariją, kai mašina įsirėžė į stotelę, kuri buvo po stogu. Nuo to laiko stotelė nepadaryta-nėra suoliukų, nei stogo. Žmonės sėdi ant šiukšlių dėžės, ant stotelės fundaminto-nes jis liko. Dažniausiai sėdi tokiom sąlygom pagyvenę žmonės. Prašau sutvarkykit šią problemą, nes metai tai yra per ilgai.

Dėkoju
Vairuotojas, 2018.04.20 12.12h vairavęs 2 troleibusą (Nr 1700) uždarė duris priverdamas seną vyrą, dar jį aprėkė, o man pasakius, kad nemandagu taip elgtis su senu žmogumi, atkirto, kad kiek jis čia turi laukti, iš kur jam žinot, ar čia jis lipo ar ne (žmogus akivaizdžiai LIPO į troleibusą). Prieš tai man perkant bilietą nemandagiai kalbėjo, pasakius, kad neveikia bilietų žymėjimo aparatas, suriko DUOK ir išmušė bilietą savo kabinoj. Visų važiavusių keleivių vardu prašau perspėti ar imtis priemonių dėl šio vairuotojo elgesio.
Речь пойдет о 18 автобусе (Антакальнис- Науйойи Вильня). Ребят, а ваши водители не приохуели ли часом? Какого, пардон, фалоса мне постоянно приходится блять годать, когда приедет етот пиздоблядский автобус, а? Ну вот почему в рассписании написанно блять черным по белому, что автобус прибудет в 9.07, а эта хуинка блять на колесиках приезжает постоянно раньше??? Ситуация такая, что от дома до остановки пиздовать мне 1 минуту, но с вашими ебаными водилами видимо за пол года выходить из дома надо, чтоб успеть на этот ебучий 18. И даже блять сегодня, прийдя на остановку в 7.02, пришлось наблюдать мой любимый 18 плавно скрывающийся за горизонтом блять.
Вот обьясните мне, какого хуя ваши водители сами решают, когда приехать и уехать? Из за этого приходиться ждать следующего автобуса и блять опаздывать.
Короче, контора ваша полная хуйня, а водители, которые так делают-пидорасы.
šiandien važiavau nauju, raudonu 2G autobusu (NR.470 ar 740): Santariškės-stotis. Vairuotojas kalbėjo telefonu jau nuo Sietyno stotelės 6:52 val. o gal ir anksčiau iki pat Spartos stotelės ir toliau palikau bekalbantį. Su ausinukais, bet per didelė prabanga įmonei leisti važiuoti tokiam neatsakingam vairuotojui su nauju autobusu ir nesaugu keleiviui.
Būsiu dėkinga, jei perspėsite vairuotoją.
Sveiki. Prieš porą dienų buvo pakeistas 42 autobuso tvarkaraštis. Kai pirmokui baigiasi pamokos 13.25 iš Naujininkų autobusas išvažiuoja tik 14.13. Nuo 13.25 iki 14.13 nei vieno autobuso ir vaikas su močiute turi ilgai laukti; (. Prašau pakoreguokit tvarkaraštį, kad tuo laiku kai vaikams baigiasi pamokos būtų daugiau autobusų.
Dar vienas prašymas-anksti ryte 7.16 maršrutu Salininkai-Vilnius važiuoja trumpas autobusas-tada važiuoja daug vaikų-vietų nėra-sausakimša, jau ne vieną kartą vaikams buvo bloga.

Tikiuosi atsižvelgsit į prašymą ir pasistengsit, kad keleiviams būtų patogu, o ypač vaikams.
Ačiū
Šiandien važiavau 31 autobuso maršrutu Stotis-Pavilnys-Naujoji Vilnia, su dviem mažamečiais vaikais. Važiavome iš Bazilijonų stotelės 17:04. Kai reikėjo išlipti Gurių sodų stotelėje, lipome paskutiniai ir vairuotojas durimis prispaudė mano 4-erių metų dukrą, kurį, džiaugiuosi, rimtai nesusižeidė, bet labai išsigando. Taip pat sulūžo nukritę mano akiniai, kai puoliau dukters gelbėti. Išlipinėjome paskutiniai, bet prie durų buvome dar autobusui nesustojus. Gal galėtų vairuotojai būti dėmesingesni, ypač keleiviams, kuriems reikia daugiau laiko išlipti. Ar ne jų darbas palaukti kol keleiviai išlips ir įlips??
Autobusas nr.5 Stasio Lazarajcio stotelej 18.54 pastoviai atvazioja daug anksčiau.Kur taip skuba vairuotojas ? Aš šiandien del jusu vairuotojo pavelavau i darba.
Gal galit informuot jei autobusai nevyksta, o nepalikt žmonių stovėt ir laukt.
Erikas 2018-04-04 09:48:18
Prie PC mandarinas matau daug 10 autobusu. Nei vienas neatvaziuoja. 15 minuciu kaip turejo nors vienas atvaziuot. Ar normalu kad taip vyksta? Jau ne pirmas kartas. Mokekit dar mazesnes algas vairuotojams. Gal susivoks kad reik dirbt kad gauti alga, o ne stovet ir rukyt prie autobusu kaip dabar tai vyksta.
...tada tamsta teks laukti ne 15, o 30-40 min., tinka..?
Kodel siandien 03.04.2018 neatvaziavo 29 link Grigiskes kuris turejo buti 13.10
Labas vakaras,

Turiu nusiskundimą dėl vairuotojos kuri vairuoja 7 troleibusą nr.2712, 2018.03.31, laikas 22:06, Skalvių st. (važiavo į centro puse)

Esu tikrai įžeistas vairuotojos, padaviau jai pinigus, kad nusipirkčiau bilietą, jai be galo nepatiko, kad buvo šiek tiek smulkiau, tai yra po 20ct., 10ct., (ne po 1 ar 2 ct.)
Tad ji mane sugebėjo išvadinti alkoholiku, ir dar pasakyti, cituoju: per naktį iš butelių surinkai.
Visiškas chamizmas!
Esu kariškis, dar plius važiavau su uniforma, ir man tik 25 metai, koks dar alkoholikas !!!
Ką sau leidžia vairuotojai ??? dabar jau jie taip gali elgtis su keleiviais ? kokią teisę jie turi taip kalbėti ?
Esu be galo pasipiktinęs...
Praveskit kokius mokymus/kursus ar pykčio tramdymo pamokas...
Taip chamiškai elgtis negalima, dar taip nesu niekad įžeistas.

Tikiuosi būsiu išgirstas ir visa tai nenueis veltui.
Siandien 03.31 24 autobusas atvaziavo per anksti 4 min. I Giraites stotele link Seskines. Turejo atvykti 10.27. Atvyko 10.24. Jau ne pirmas kartas, kai savaitgaliais atvaziuoja per anksti ir ne tik 4min o ir daugiau. Turejau i darba vykti su taxi ir isleisti tam pinigus? Gal vairuotojas noretu kompensuoti mano taxi islaidas ? Tikiuosi daugiau taip nepasikartos. Tikrai nenoriu gaist laiko ir eit 20min anksciau i stotele ir laukti maza ka jis sugalvos atvaziuot 15min anksciau....
vairuotojas 2018-03-30 21:18:33
...o kaip Jus manote, is kur viesajame transporte visa tai atsiranda...? Jeigu turite atsakyma, tai ir darykite isvadas. O kokiu rezultatu jus noretumet sulaukti, jeigu siukslinti viesajame transporte tai musu nacionaline (po krepsinio) sporto saka, Butu gerai visai netvarkyti, nu pvz.koki menesi-kita, kad jus galetumet visapusiskai pasimegauti tuo, ka patys paliekate...
Šiūkšlina patys piliečiai su tuo sutinku, bet kodėl nuo to turi kentėti pavyzdingi žmonės ir sedėti ant tokių sedynių?!Siūlau atlikti cheminį valymą sėdinėms, kad žmonės kurie sąžiningai moka už paslaugas gautų bent jau patenkinamą lygį.Jums pačiam būtų malonu atsisėsti ant tokios sėdynės sumokėjus pinigų?Nemanau.
Karina 2018-03-30 17:05:34
Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar išvis viešasis transportas yra Vilniuje tvarkomas?Nuolat besivoliojančios šiūkšlės, daugybę trupinių ant sėdynių ir demėtos sėdynės neaišku kuom apipiltos...Viešuoju transportu tenka naudotis kasdien, bet vaizdas visada toks pats.Pridedu 61 autobuso (Stotis-Nemėžis-Kuprioniškės) nuotrauką padarytą 2018-03-30...Norėčiau sulaukti Jūsų atsakymo ir be abejo išvadų su rezultatais.Ačiū
Š.m. kovo 25d. Vaduvos st. 28 autobusas, turintis važiuoti į Grigiškes 20.36val visai neatvažiavo. Žmonės turėjo 50min šalti, kol sulaukė sekančio.Kai tik sekmadienis kaskart darosi kažkokie neįtikėtini dalykai.Galima būtų parašyti elektroniniame ekrane, kad 20.36val autobusas nevažiuos.Bent jau šalti nereiktų....
Prašom užtikrinti, kad 50 autobusas iš Visorių išvažiuotų pagal grafiką, nes nuolatos išvažiuoja keliom minutėm anksčiau. Ryte svarbi kiekviena minutė. Šiandien Akademijos stotelėje turėjo būti 8:43, o buvo 8:40 ir ramiausiai iš karto išvažiavo, nors iš visų pusių artėjo žmonės. Tai ne pirmas kartas.
Ačiū!
03.27 diena 6 troleibusas, kuris turi būti Šaltinėlio st. 7:05 val.
2 minutėmis išvažiavo anksčiau. Nesilaiko grafiko.
Šeštadienis, 57 autobusas 23:19 pravažiavo nesustojęs paimti žmonių.
Sveiki, norėčiau padėkoti visų keleivių vardu 57-o autobuso, kurio nr.7047 vairuotojui už jo supratingumą, mielą širdį, profesionalų vairavimą ir pastoviai gerą nusiteikimą savo darbui. Labai gaila, nežinau jo vardo, bet turi išskirtinį bruožą - ūsai. Noriu pabrėžti, kad niekad neuždarys autobuso durų prieš besivejančio keleivio nosį, niekad neveš keleivių kaip malkų, visuomet apsirengęs kaip į šventę ir pastoviai mandagus bei besišypsantis. Ačiū, kad esate su mumis...
Labas vakaras.
Norėjau išreikšti nepasitenkinimą 40 autobuso vairuotoju. Autobuso garažinis numeris 9319. Vakar važiuodamas šiuo autobusu apie 18 valandą t.y įlipau i autobusą 17.48 Zamenchofo stotelėje, važiavau link Jovaro stotelės. Pradžioje šokiravo tai, kad Simono Stanevičiaus stotelėje kažkur 13-15 metų vaikas nespėjo įlipti ir vairuotojas uždarė duris, vaikas rėkė iš skausmo bet vairuotojas nesiteikė atidaryti durų, nors keleiviai jam šaukė. Neprivažiavus Jovaro stotelės prieš pėsčiųjų perėją autobuso vairuotojas staigiai stabdė ir tuo metu nukrito mano 3 metų sūnus, taip Ačiū Dievui rimtai nesusižeidė. Viskas suprantama, jeigu nespėji pagal grafiką, bet kam rizikuoti žmonių, o ypač vaikų sveikata. 40 autobusų vairuotojai (dauguma)yra ypatingai nervingi jiems žmonių saugumas nulinėje vietoje, svarbiausia laikas, kad spėtų. Atėjęs namo papasakojau žmonai, žmona prisiminė įvykį įvykusį sausio 24 diena kai važiavo pas gydytojus. Studentų stotelėje lygiai tokio pat maršruto autobusas prispaudė nespėjusią įlipti moterį su dukra, dukra nuo smūgio durimis nukrito ant šaligatvio, žmona pasakė, kad tikisi, jog mergaitei nebuvo suteikta rimtesnė trauma. Kada baigsis šių vairuotojų abejingumas. Juk veža žmonės, o ne gyvulius. tikiuosi bus imtasi rimtų veiksmų vairuotojų psichinės sveikatos tikrinimui. Ačiū.
Sveiki. Noriu nuoširdžiai padėkoti 54 maršruto vairuotojui (garažinis nr. 506), kuris 14.08 palaukė spartos stotelėj link lazdynų. Šio vairuotojo dėka spėjau nuvažiuoti, kur labai skubėjau. Sėkmės :)
2018-03-13 Baltosios Vokės st. link Pagirių
17:00 neatvyko 78 autobusas;
sekantis turėjo būti 17:32 bet jis irgi neatvyko.
Dar sekantis turėjo būti 18:11 bet ir šis vėlavo 15 minučių...
Šiandien (18.03.12) ryte 7:24 važiavau 6G autobusu, maršrutu Žaliasis tiltas - Naujoji Vilnia.
Autobusi valstybinis numeris: AGF 821
Esu įsitikinusi, kad autobusas yra techniškai netvarkingas, nes važiavimo kokybė buvo labai prasta. Matomai autobuso amortizatoriai ar pagalvės buvo visiškai susidėvėję. Visą kelią, nuo žalio tilto iki tremtinių stotelės autobusas rodos gaudė visas duobes ir barškino keleivių dantis. Daužymas buvo nepakeliamas, sukeliantis net pykinimą. Ir tai tikrai nėra normalu.
(Šis autobusas nebuvo pažymėtas tvarkaraščio sistemoje)

Nebūtų taip nemalonu jeigu nereikėtų kas mėnesį mokėti už vežimo paslaugas. Nes su arklio tempiamu vežimu gali ir pigiau pravežti betkuris kaimo diedulis.
Sveiki, kodel troleibusai nesugeba isvaziot laiku o stovi ir plepa jug jie darbe tegu po darbo daro ka nori, 9 troleibusas (nr. 271)stotelei pasaku parkas turejo but 14.37 o atvaziavo 14.40 kas cia per nesamone, todel kituose stotelese veluoja, kada bus tvarka
Sendien kovo 11 diena I pauksciu tako stotele I pasilaiciu puse neatvaziavo du pagal laika 16 troleibusai. Del tos priezasties nespejau I darba ir isvis neturiu kaip iki jo dasigaut. Laikaai 8.35 ir 8.45
Maloniai prašau paaiškinti kodėl 10.Kovo.2018 maršrutų "Naujoji Vilnia-Žaliasis Tiltas" 6G autobusas neatvaziavo nurodytų laiku: 11:44 (nuo stotelės "Parko").
Taippat noriu norodyti, kad 10.Kovo.2018 nuo 10:00 iki 12:00 Vilniaus mieste visame 6G autobuso maršrute nebuvo nei kamščių, nei avarijų.
Prašau paaiškinimą pateikti raštu i nurodytą ėlėktroninę paštą ne vėliau kaip per 20 darbo dienu.
N.K.
Laba diena! Ar tai yra pagal taisykles, kad vairuotojas gali neatidarineti priekinius durys, jeigu keleivis nori ilipti i viesoji transporta?Nes siandien stoteleje Simono Konarskio, 2018.03.06d., 17val.55m, troleibusas N4 (1674) vaziuojant marsrutu Antakalnis-Centras-Zemieji Paneriai neatidare man (keleiviui) prekiniu duru. To labiau, kad keleiviui reikejo nupirkti pas vairuotoja bileta. Zenklo ant duru, kad ilipti negalima, nebuvo. Prie priekiniu duru stovejau laukdama.
2018-03-03 53 maršruto autobusas 05.12 val. atvažiavo į stotelę su užšalusiomis durimis ir mūsų 3 moteriškių neįleido į vidų pro priekines duris. Vairuotojas buvo labai supykęs, nervingas, pastoviai rankomis mosikavo, be paliovos vis kažkam skambinėjo ir rėkė iš autobuso taip, kad net lauke girdėjosi, kad ne tą autobusą davė. Mes beldėme į priekines duris, kad atidarytų, nes lauke buvo 15 laipsnių šalčio, tai nelabai ir karšta. Viskas baigėsi tuo, kad vairuotojas pasakė, kad važiuoja į parką. Mus paliko ant "ledo". Šeštadienį nelabai dažnai autobusai važiuoja, tai situacija iš nemaloniųjų. Kažkaip nesinorėtų, kad tokia situacija pasikartotų ir vairuotojams gal reikėtų asmenines problemas išspręsti be pašalinių ausų.
20 troleibusas nr. 1720 vairuotojas grubiai bendrauja paprašius atidaryti duris kaziuko mugės metu, net gražiai pasakius, kad esu ne iš Vilniaus ir kad nežinojau, jog valanda reikės stovėti vietoje. Sako jei pirma karta Vilniuj tai sėdėk.
Sveiki. Esu pasibaisėjusi ir labai labai nemaloniai nustebinta antisanitarinių sąlygų 1G maršruto autobuse (jo vidaus salone esantis numeris 0166), kuriuo 2018 02 24 (šeštadienį) ryte apie 9 val 40 min teko važiuoti nuo stoties Santariškių link. Autobuso vidus pilnas cementuoto (betono) likučių- tiek grindys, tiek kėdžių rėmai, autobuso vidaus šonai, - visur visur baisi nešvara. Ką apie Vilnių pagalvos tokiu autobusu važiuojantys turistai ir svečiai ? Gėda. Nejaugi negalioja sanitarinės normos viešajame transporte?
Malonėkite išplauti autobuso vidų po jo remonto darbų.
Autobuso 82 valstyb nr. Hdz 889 sestad 2018.02.24 d 10:45 val kabinoje vairuodamas ruke cigarete.
Ne pirmą kartą J.Tumo Vaižganto stotelėje link Konarskio stotelės tenka laukti 30 min. Nepravažiuoja nei 4 troleibusas, nei 22 autobusas. Laikas 19.30 iki 20.20 tame tarpe. Kas vyksta? Reikalauju atsakymo.
Laba diena norėčiau sužinoti kodėl nesilaikoma 7 troleib. grafiko kas rytą važiuoju nuo Taikos st link stoties šiandien troleib. stotelėje buvo 6.18 iš paskos kitas 6.19 po to atvažiavo 6.26 tai kaip suprasti? Aš turėjau vėluoti į darbą ir šalti sustojime prie tokio šalčio o jie važiuoja kada nori. Lauksiu atsakymo. Dėkoju. Troleib. kuris turi atvykti 6.20 visada išvažiuoja anksčiau.
"1" troleibuso vairuotojas atvaziavo minute anksciau ir nepalauke manes einancio su ramentais... uzdare duris kai buvau penkiu metru nuo troleibuso atstumu ir mojojau jam vienu ramentu bandydamas eitu su kitu... Ivykis buvo vasario 19ta diena. Islandijos st. 18:09 vaziuojant i Karoliniskiu puse.
Maloniai prašau paaiškinti kodėl 17.Vasario.2018 maršrutų "Naujoji Vilnia-Žaliasis Tiltas" 6G autobusas neatvaziavo nurodytų laiku: 10:51 (nuo stotelės "Parko").
Taippat noriu norodyti, kad 17.Vasario.2018 nuo 09:30 iki 11:00 Vilniaus mieste visame 6G autobuso maršrute nebuvo nei kamščių, nei avarijų.
N.K.
Kodel 3 troleibusas turedamas stotelei sietynu buti 8.24 veluoja net 10minuciu, troleisuso numeris1572, kada bus tvarka pagaliau
Nuoširdžiai dėkoju vairuotojui, kuris vairavo autobusą 31 maršrutų Naujoji Vilnia - Stotis š.m. vasario 15d. (pirmas reisas 5.18 val. stotėlyje Rytų). Vardo jo ąš nežinau, bet šitu arba 74 maršrutu važiuoja dažnai. Tesiog važiuoti yra labai malonu, vairuotojas atlieka savo darbą labai profesionaliai, yra labai mandagus. Ąčiu jam.
vairuotojas 2018-02-14 18:04:17
...ar su akiniais, ar be akiniu - nera jokio skirtumo, tiesiog kita karta anksciau ateikite i stotele, ir nereiks kaltinti vairuotojo. Kada jau pagaliau suprasite, kad, kai jau duris uzsidaro, tai jokiu budu negalima kisti nei rankos, nei kojos..., ne liftas gi..!
Tai as kalta kad vairuotojai megsta pries pat veidą uždaryti duris.O jus visada visur spejate?Ir kam yra skirti veidrodeliai?Jeigu matote kad zmogus bega argi sunku palaukti kelias sekundes?
Daniela 2018-02-13 23:03:15
2018-02-13 trakų stotelėje skubėjau i autobusą nr. 704 apie 22:15 buvau beveik ilipusi vairuotojas (su akiniais) uždarė duris prispausdamas man koja ir nukritau ant šlapio ir purvino asvalto.Išsipurvinau drabužius, susižalojau.Vairuotojas atidarė duris ir tiesiog mane ileido.Nepasiteiraudamas ar viskas gerai.Manau, kad reiktų šiek tiek atkreipti demėsį i keleivius už kuriuos jis yra atsakingas jei kas nutiktų per jo neatsakingumą!
Kas darosi su 269 mikriuku Stotis-Grigiškės-Lentvaris..vakare į darbą važiuot, jis neatvažiuoja, jau kelinta karta, kitas atvažiavo, net nesustojo numojus ranka..
02.13 d. Į šaltinelio stotelę 12 troleibusas turi atvaziuoti 07.18. Stoteleje buvau 07.15, troleibusas taip ir neatvaziavo...sakykit ar ilgai šioje stotelėje tesis tokia betvarke?Turejau važiuoti sekančiu...o ne kas kelias min važiuoja. Jei jau veluoja į pirma stotele, kaip būna veliau? Kam tvarkaraštis jei jo nėra laikomasi.
2018.02.12 9.47 neatvažiavo 18 autobusas į respublikinės psichiatrinės ligoninės stotelę
Kasdien važiuoju iš šaltinėlio stolelės. Į darba tapo patogiau važiuoti su autobusu, kuris kursuoja 7.23. Tai spekit kokia situacija? O gi tokia, kad nėra buvę dienos, kad atvažiuotu laiku. Paprastai atvažiuoja 3 min anksčiau, tai galimybės spėti nėra. Atrinu ir taip anksčiau, bet ar tai reiškia, kad žiemos metu visi turi šalti aikšteleje, nes grafiku pasikliauti nevalia? Šiandien 02.08 d. Autobusas visai neatvažiavo, nors atėjau 4 min anksčiau. Nežinau pastaruoju metu visai nusivyliau. Paprastai blogai atliekant savo darba žmones yra stebimi atidžiau ir daromos išvados, o čia to nepastebiu. Apie tai kaip vežioja keleivius visai nekalbu. Mes ne keleiviai o malkos pagal juos. Šiandien veluosiu i darba. Kas man atlygins už tai, kad praleisiu susitikima ir gausiu tikrai vadovo nepatenkinta žvilgsni? Sako rinktis ankstesni autobusa? Renkuosi, bet va aprasyta situacija....
Kiek vaziuoju tiek su nuotykiais. Dauguma vairuotoju labai neatsakingi. Nepraleidzia pesciuju per pereja, vaziuoja net nepristabdydami. Saugumo visiskai nulis. Tik lekia ir dzin kas aplinkui. Graudu tik tiek...
Antradienio vakaras 18:15 vairuotojo vairuojamas autobusas, nuotrauka
Šiandien vasario 2 d. 5-as autobusas, kryptis į Šiaurės miestelį, į stotelę Stasio Lozoraičio atvažiavo 5:50, nors turėtų atvažiuot 5:54. Vakar irgi ankščiau laiko išvažiavo 5:52. Šiuo klausimu dar gruodžio mėn. skundžiausi. Po galais, kada 5-to maršruto autobusas kursuos pagal grafiką, ypač rytais. Kamščių dar šiuo laiku nėra, bet tai nereiškia, kad reikia 5 minutėm ankščiau laiko išvykti.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

Pasirūpinkite savo augintinių sveikata
Pasirūpinkite savo augintinių sveikata 04-11 18:16
Daugeliui žmonių šuo ar katė jau seniai tapo tuo, be ko neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo. Vis dėlto, kad galėtumėte maksimaliai džiaugtis auginamais gyvūnėliais, jie ir patys turi būti...
ES ir Meksika pasiekė naują susitarimą dėl laisvosios prekybos
ES ir Meksika pasiekė naują susitarimą dėl laisvosios prekybos 04-23 19:41
Europos Sąjunga (ES) ir Meksika pasiekė politinį susitarimą dėl naujo prekybos susitarimo. Jis vėliau bus įtrauktas į platesnį modernizuotą ES ir Meksikos susitarimą.
Leidėjai nepaliauja kovoti su blokuojančiais reklamą internete
Leidėjai nepaliauja kovoti su blokuojančiais reklamą internete 04-23 19:28
Vokietijos Aukščiausiasis teismas atmetė ieškinį, kuriuo buvo siekiama apriboti "AdBlock Plus" įskiepio, leidžiančio internete naršyti nematant reklamos, vartojimą.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam