Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Šiandien architektų stotelėje atvažiavęs 55 autobusas, stovėjo apie 2 min neatidaręs durų, po to atidarė ir lipant moteriškei ja prispaudė durimis po to vėl aidarė. Turėjo išvažiuoti 7.46 o 7.52 dar stovėjo aikštelėje. Baisu važiuoti su tokiais vairuotojas, kai jų poelgiai keistoki.
05/07 sietyno stotelėje apie 16.10h lipau į 4G autobusą, važiuojantį link Saulėtekio. Autobusas buvo tuščias, buvo mėlyni ženklai, kad pritaikytas vežimėliams, neįgaliesiems ir pan. Lauke lijo, buvau su dviračiu, tačiau įkėlus koją ir vieną ratą į autobusą, vairuotajas privėrė mane durimis taip pasikėsindamas i mano sveikatą ir laužydamas mano turtą - dviratį. Durys pilnai užsidarė palikdamos vieną ratą ir mano ranką lauke. Aš išsigandau ir paklausiau vairuotojo, ką jis daro. Jis paliepė man išlilpti ir argumentavo, kad šiuo autobusu negalima vežti dviračių, aš išlipau, bet buvau pasibaisėjusi barbarišku poelgiu. Norėčiau, kad su vairuotoju būtų išsiaiškinta, kokią teisę jis turi moterį priverinėti specialiai durimis ir gadinti jos turtą bei imtąsi priemonių, kad tai nepasikartotų.:)
Justė 2021-04-21 07:39:24

Kreipiuosi dėl maršruto važiuojančio kiekvieną rytą nuo Antakalnio stotelės 6:37 ir norėčiau pranešti jog važiuojant šiuo maršrutu Kalnų parko stotelėje įlipa benamiai, kurie skleidžia siaubingai nemalonų kvapą, tuos pačius žmones matau kasdien bevažiuojant atgal po darbo geriančius toje pačioje vietoje. Akivaizdu jog jie bilietų neperka ir nesusimoka už kelionę. Kai kurie žmonės neištverdami blogo kvapo troleibuse privalo išlipti ne savo reikalingoje stotelėje, o bet kurioje, kadangi nuo šio blogo kvapo pykina. Taigi norėčiau paklausti ar kažkaip įmanoma šią problemą išspręsti ar reikėtų kreiptis į kitas instancijas?
Laba diena!

Deja, kai kuriais Vilniaus miesto maršrutais važiuoja didesnė dalis benamių ar asocialių asmenų ir su tuo kovoti labai sunku. Jei asmuo įsigyja bilietėlį, tai autobusu arba troleibusu važiuoti turi tokią pat teisę kaip kiti keleiviai. Žinoma, taisyklėse yra nuostata, kuri suteikia vairuotojui teisę neįleisti nešvarių, apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų asmenų. Tačiau pagrindinė vairuotojo pareiga yra vežti keleivius ir kartais vairuotojai nesuspėja visko sužiūrėti.

Mes visada prašome tokiais atvejais keleivių pagalbos - pastebėjus tokį asmenį/asmenis, pranešti apie jį/juos vairuotojui. Mes savo ruožtu dar paprašysime ir keleivių kontrolės pagalbos - kad dažniau pakontroliuotų Antakalnio stotelės keleivius.

Kitas dalykas, net gi vairuotojui tokiais atvejais imantis iniciatyvos ir pareikalavus išlipti iš transporto asocialų benamį labai nekvepiantį asmenį, šis, kaip taisyklės kategoriškais atsisako, nes puikiai žino, kad vairuotojas neturi teisės prieš jį naudoti fizinės prievartos ir išlaipinti per prievartą gali tik policija. O tai reiškia, kad tokiu atveju vairuotojas turi stabdyti visą maršrutą, išlaipinti keleivius ir laukti policijos, kol ši atvyks ir išlaipins tokį asmenį. Policijai gi tokio pobūdžio pranešimai nėra prioritetiniai ir atvyksta ekipažas tikrai ne skubos tvarka. Toks įvykių scenarijus vėl gi yra toli gražu ne pats geriausias. Akivaizdu, kad šiai problemai spręsti reikalingi kompleksiniai sprendimai miesto mastu.

Gražios dienos:)
Kareivių g. - Verkių g. sankryža.6 troleibusų maršrutas. Troleibusų vairuotojams KET NEGALIOJA.Iš pradžių blokuojamas eismas tiesiai važiuojantiems eismo dalyviams, po to pavojingai užspaudžiami tie, kas tvarkingai važiuoja į kairę. Posūkis į kairę (į Verkių gatvę) atliekamas sukeliant avarinę situaciją iš vidurinės juostos.
2021.04.23 9:08 val. - troleibusas 1701;
2021.04.27 18:40 val. - troleibusas 1641;
2021.05.04 9:10 val. - troleibusas 1701.
Darius 2021-04-16 16:48:17
52 Tarandė - Raudonbalės stotelė 16:23 neatvyko.
Labas rytas, Dariau,

dėkojame už pranešimą.

52 maršruto autobusas į Raudonbalės stotelę atvyko, tačiau gerokai vėluodamas. Dėl padidėjusių transporto srautų ir suintensyvėjusio eismo autobusai užtrunka sukdami iš Ukmergės g. į Tarandės g. Užtikriname, kad imsimės visų priemonių šiai problemai išspręsti.

Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų ir linkime gražios dienos:)
Erika 2021-04-27 21:53:24
Nesustojo autobusas važiuojantis į autobusų parką Baltupių stotelėje apie 21, 44val. Nors specialiai jo laukiau, nevažiavau iki Pramogų arenos kur reiktų persėsti į 6 ar į 7. Čia man būtų greičiau ir patogiau. Dabar dar teko tiek laukti kito...
Laba diena, Erika,

gal galėtumėte patikslinti, kokio maršruto autobusas nesustojo stotelėje?
Dirbu pavežėju, Santariškių gatvėje sustojau paimti sunkiai einančio paciento, kad žmogui būtų lengviau ateiti iki automobilio. Sustojau A juostoje su įjungtu avariniu. 48 maršruto autobusas sustojo prie manes ir jo vairuotojas pradėjo fotografuoti mane telefonu. Ar aš klystu jog vairuojant autobusą negalima naudotis mobiliomis ryšio priemonėmis? Kokiu pagrindu jis mane fotografavo jeigu jo pagrindinė užduotis saugiai vežti keleivius? Gal ir man tada visus fotografuoti Gedimino Prospekte kurie stovi po ženklu? Veiksmas vyko 2021-04-28 19:15h
Darbuotoja 2021-04-27 13:57:14
Sveiki. Nuo balandžio 19d. pradėjus veikti prekybos centrams neįmanoma laiku ir patogiai pasiekti darbo. Kada jau pasikeis maršrutų tvarkaraščiai? Karantinas sušvelnėjo, tai kada ims normaliai kursuoti autobusai? Šiuo atveju 1 ir 2 autobusai.........
Laba diena!

Vilniaus miesto viešojo transporto tvarkaraščius sudaro SĮ „Susisiekimo paslaugos“. Pastabas ir pasiūlymus dėl tvarkaraščių sudarymo bei koregavimo reiktų teikti minėtai įmonei el. p. VTeismas@vilniustransport.lt.
Asta 2021-04-09 07:40:38
46 maršrutas autobuso Nr. 4589, vairuotojas važiuoja nesaugiai, stabdo staigiai. Turi gerai įsikibti, kad nenugriutum. Vėliau stotelėse ilsisi ir vėl lekia, stabdo. Linksmieji ryto pasivazinejimai.
Laba diena, Asta,

ačiū, kad pranešėte apie vairuotojo vairavimą.

Su Jumis susisiekę mūsų įmonės saugaus eismo skyriaus specialistai peržiūrėjo kelionės vaizdo įrašą ir nustatė, kad vairuotojas privalėjo staigiau stabdyti dėl prieš autobusą netikėtai persirikiavusio lengvojo automobilio. Daugiau kelionės metu staigių stabdymų nepastebėta. Nepaisant visko, šio vairuotojo darbas mieste bus stebimas. Surinkti duomenys bus įvertinami, prireikus vairuotojas bus siunčiamas į mokymus arba privalės pakartotinai laikyti KET, Keleivių aptarnavimo standarto ir kitus testus.

Atsiprašome ir tikimės, kad kitos Jūsų kelionės bus malonios:)
Asta 2021-04-08 06:20:24
Vingio stotelėje 6 troleibusas kiekvieną darbo dieną turi atvažiuoti 6:12 val. Nuolatos vėluoja 5-10 minučių...arba apskritai neatvažiuoja. Mes pildomės pravažiuojančius ir tikimės geros kokybės ir laiko tikslumo. Ateini į stotelę kaip į loteriją...
Laba diena, p. Asta,

dėkojame už pranešimą ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Tikime, kad su mumis sutiksite, jog viešojo transporto keleto minučių nuokrypiai tikrai galimi ir pateisinami dėl spūsčių (arba jų nebuvimo), šviesoforų signalų, kintančių oro sąlygų ir pan. Taip pat norime pastebėti, kad 1-2 min. nukrypimas nuo grafiko nėra laikomas jo nesilaikymu.

Balandžio 8 d. vairuotoja iš tiesų važiavo vėliau ne tik Jūsų nurodytoje stotelėje, bet ir viso savo reiso metu. Vairuotojai už vėlavimą skirta drausminė nuobauda. Tikimės, kad šios griežtos priemonės pagelbės ir ateityje didesnių vėlavimų išvengsime. Dėsime visas pastangas, kad viešasis transportas atvyktų laiku, o Jūs liktumėte patenkinta teikiama paslauga.

Gražaus vakaro:)
Edyta 2021-04-06 12:35:48
05 04 2021, 15:37 Vašingtono aikštėje turėjo atvažiuoti 73 autobusas, kurio laukiau nuo 15:22 iki 15:58. Deja, taip ir neatvažiavo, o aš pavėlavau.
Laba diena, Edyta,

dėkojame už pranešimą ir atsiprašome už patirtus nepatogumus.

Visos UAB "Vilniaus viešasis transportas" transporto priemonės yra kruopščiai prižiūrimos ir į miesto gatves išleidžiamos techniškai tvarkingos, tačiau pasitaiko atvejų, kad jos genda. Taip nutiko ir š.m. balandžio 5 d. 73 maršruto autobusas turėjo nutraukti darbą ir grįžti į parką dėl 3-iųjų durų gedimo. Šis autobusas buvo pakeistas rezerviniu, bet dėl objektyvių aplinkybių važiavo vėluodamas. Užtikriname, kad dedame visas pastangas, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau.

Gražaus ir saulėto savaitgalio:)
Evelina 2021-04-02 17:24:12
2021-04-02, 18 autobuso vairuotoja į Palydovo stotelę atvažiavo ankščiau viena minute, aš su vaiku ant rankų bėgau per perėją kadangi visos mašinos sustojo, likus iki autobuso 2 mėtrams, vairuotoja tiesiog uždarė duris ir išvažiavo. Dabar su mažamečiu vaiku sėdime laukiame kito autobuso, kuris atvyks tik 17.32. Autobuso numerio nepamačiau, tačiau prašau imtis veiksmų, ne pirmas kartas kai toks įvykis būna šioje stotelėje. Tikiuosi būsiu informuota dėl kokių priežasčių vairuotoja mane matydama bėgančia per perėją su vaikų nesugebėjo palaukti kelių sekundžių ir prieš nžaį uždarė duris.
Laba diena, Evelina,

labai atsiprašome už šį nemalonų įvykį.

Patikrinome 18 maršruto autobuso važiavimus nurodytą dieną ir nustatėme, kad autobusas iš stotelės išvyko 0, 7 min. anksčiau. Mes labai stengiamės laikytis grafiko, bet ne visada tai pavyksta dėl objektyvių aplinkybių, juolab 1 min. nukrypimas nuo grafiko nėra laikomas jo nesilaikymu.
Gali būti, kad vairuotoja Jūsų nepastebėjo, nes norėdama saugiai išvykti iš stotelės ji stebėjo kairįjį šoninį veidrodėlį. Nepaisant visko, visada vairuotojų prašome mandagiai elgtis su keleiviais, palaukti atskubančiųjų (jei yra tokia galimybė), užtikrinti jų saugumą ir kokybišką kelionę.

Dar kartą atsiprašome Jūsų už buvusią situaciją.
Karina Dmitruk 2021-04-20 22:14:44
Laukiau 14 autobusą, kuris turėjo atvažiuoti 22.00 prie stotelės. Matant, kad jis važiuoja prie manęs atsistojau ir laukiau kol atsidarys durys, bet jis jų neatsidarė ir pradėjo važiuoti toliau.
Laba diena, Karina,

kaip ir minėjome, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ neveža keleivių, 4G, 7, 11, 13, 14, 15, 20, 26, 28, 38, 41, 43, 51, 55, 57, 61, 62, 65, 88, 88N, 114, 116 maršrutų autobusais. Dėl minėtų maršrutų autobusų vairuotojų darbo reiktų kreiptis į UAB "Transrevis".
Inrika 2021-04-20 13:38:49
2021 04 20 13:30 7 autobuso vairuotojas stoteleje pauksciu takas prispaude durimis ! Tegul jusu vairuotojai ziuri idemiau kas islipa!!!! arba neimkite aklu i savo darba!
Laba diena!

7 maršruto autobusais veža privatus vežėjas UAB "Transrevis". Atsiliepimą dėl aptarnavimo kokybės reiktų teiktų minėtai įmonei.

Regina 2021-04-21 17:09:52
Šiuo metu esu Čiunios Sugiharos stotelėje. Važiuojam iš Lazdynų 7 autobusu į Šnipiškes.
Numeris 8007.
17:05 min.
202104 21 d.
Prašau, išmokykite vairuotoją stabdyti!!! Ir fizikos dėsnio.
Nežinau kaip kiti keleiviai jautėsi, bet aš ties kiekvienu švesoforu bei stotele, galvojau pamesiu galvą. Net supykino.
Laba diena, Regina!

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ neveža keleivių 1, 4G, 7, 11, 13, 14, 15, 20, 26, 28, 38, 41, 43, 51, 55, 57, 61, 62, 65, 88, 88N, 114, 116 maršrutų autobusais. Šiais maršrutais vilniečius veža privatus vežėjas UAB "Transrevis", tad pastabas dėl vairuotojo vairavimo manierų reiktų teikti minėtai įmonei.
Numeris 8007.
17:05 min.
202104 21 d.
Prašau, išmokykite vairuotoją stabdyti!!! Ir fizikos dėsnio.
Rolandas 2021-03-30 10:58:53
Laba diena.Jau kuris laikas kyla problemos parvažiuoti namo po darbo, nes greitasis 3G autobusas važiuoja laisvu grafiku. Gyvenu Pilaitėje o dirbu prie oro uosto. Grįžtu namos po 23:00.Pakeitus 54 maršruto laikus tenka spėti į 4G autobusą.Šiadienos grafikas 3G autobuso atvykimo laikas į Europos aikštę yra 23:26 o 4G į Pilaitę 23:30. {paskutinis autobusas}.Bet viskas priklauso nuo vairuotojo.Vakar autobusas vėlavo 4 minutes o į prašimą pakubėti vairuotojas visai nereagavo.Ir tai ne vienas kartas.Dabar karantino metu daž nai keičiant grafikus grįžti namo yra loterija-ar autobusu ar pėstute nuo Sietyno stotelės
Laba diena, Rolandai,

dėkojame Jums už pranešimą.

Mūsų turimos eismo organizavimo ir valdymo programos užfiksavo, kad vairuotojas iš tiesų važiavo vėluodamas. Vairuotojas už eismo tvarkaraščio nesilaikymą be jokių pateisinamų priežasčių nubaustas drausmine nuobauda.

Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų, naudojantis mūsų paslaugomis.

Olegas 2021-03-30 15:29:40
03.29 Autobusas 4526 nesustojo Saltoniškių stotelėje14.00
Laba diena, Olegai,

dėkojame, kad parašėte ir atsiprašome dėl šio įvykio.

Autobuse esančios vaizdo kameros užfiksavo, kad autobusas stotelėje išties nesustojo. Vairuotojui už nesustojimą stotelėje ir pareiginių nuostatų pažeidimą skirta drausminė nuobauda.

Dar kartą Jūsų atsiprašome dėl patirtų nepatogumų ir tikimės, kad panašios situacijos nepasikartos.

Gražaus savaitgalio:)
Edgaras 2021-04-15 06:54:49
Šį rytą, 2021.04.15. Iš Vaduvos stotelės turėjo išvykti, 20 maršruto autobusas, deja jis visai neatvyko. Ko pasekoje, vėluoju į darbą ir turėsiu klausyti priekaištų iš darbdavio. Liūdna, kad negalima pasitikėti viešuoju transportu ir konstruktyviai planuotis savo kelionę į darbą. Geros Jums dienos.
Edgarai, 20 maršrutą aptarnauja ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB Transrevis, todėl kreiptis reiktų tenai.

Čia nuoroda, kur galite pamatyti sąrašą daugiau maršrutų, kuriais VVT neveža
52 Tarandė - Raudonbalės stotelė 16:23 neatvyko.
UAB Estana 2021-04-13 13:38:35
Laba diena

Turime prašymą pratęsti maršrutą Nr 74.iki Pramones g.141 stotelės,
Yra Pramones g 141 teritorijoje iškiurusios nemažai įmonių ir yra darbuotojų toks prašymas,

Edavrdas Stankevicius
869827999
Laba diena, Edvardai,

eismą Vilniaus mieste organizuoja SĮ „Susisiekimo paslaugos“, tad dėl maršruto pratęsimo Jums reiktų kreiptis į minėtą įmonę el. p. VTeismas@vilniustransport.lt.

Laba diena

Turime prašymą pratęsti maršrutą Nr 74.iki Pramones g.141 stotelės,

Edavrdas Stankevicius
869827999
Manvydas 2021-03-19 08:33:52
Internete parašytas laikas 8:27 pavilnys-stotis 31 juodasis kelias stotele.
Stoteleje parašyta 8:25.
8:22 eidamas matau atvažiavo išleido išvažiavo.
O tai kam reikalingi tvarkaraščiai? Kuris tvarkaraštis yra pagrindinis? O palaukt stoteleje "išvažiavimo laiko" negalima?
Labas vakaras, Manvydai,

atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų, naudodamasis viešojo transporto paslaugomis, ir labai tikimės, kad ateityje tokių dalykų išvengsime. Vairuotojas į Juodojo kelio stotelę atvyko 2, 3 min. anksčiau ir dalį reiso važiavo skubėdamas. Už netinkamą pareigų vykdymą vairuotojui skirta drausminė nuobauda.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Vilniuje karantino metu SĮ „Susisiekimo paslaugos“ viešojo transporto eismo organizavimo specialistai dažnai koreguoja autobusų ir troleibusų tvarkaraščius, numato jų talpą, jog važiuoti būtų saugu ir patogu. Naujausi tvarkaraščiai visuomet skelbiami www.stops.lt, programėlėse m.Ticket, Trafi, teirautis galima ir telefonu 85 210 7050. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų.

Gražaus vakaro:)
Evelina 2021-04-02 17:24:12
Autobusas atvyko 17.10, turėjo atvykti 17.11
Juozas Petreikis
2021-04-02 13:00:25 IP 2ju3kvvb
Sveiki, turiu informacijos, kad vienas is jusu darbuotoju, galimai vykdo neteiseta veikla susijusia su jusu imone.Kaip ir kur galeciau pateikti daugiau informacijos apie tai? Gal galite nurodyti kokius nors privacius kontaktus?
Aciu
Petras 2021-04-01 10:53:11
Ne pirmas kartas, kad 19 troleibusas link Sauletekio atvažiuoja 5 minutėmis ankščiau Rinktinės stotelėje ir net nepastovi palaukti skubančių žmonių
Laba diena, Petrai,

dėkojame už pastabas.

Prašome patikslinti, kokiu laiku 19 maršruto troleibusas į Rinktinės stotelę atvyko anksčiau?
Mindaugas 2021-03-31 09:17:07
9:05 labai fainas autobuso vairuotojas mandagiai pasiteiravo ar Ira patogu merginai su vezemeliu, nes toi vetoi gulėjo žmogaus lagaminai, ir paklausė ar reikia patraukti bet ji mandagiai atsakė kad yra patogu jai, ir su kitų vaikinukui iš usenio graži bendravo autobuso numeris 4552
Laba diena, Mindaugai,

didžiuojamės tokiais darbuotojais kaip Zbignevas ir dėkojame tokiems keleiviams kaip Jūs, kurie pastebi mūsų kolegų mandagų bendravimą ir randa laiko pasakyti gražų žodį.
ilijana 2021-03-30 13:33:08
labai blogai kad nueme 3 troleibusa. dabar is karoliniskiu isvaziuoti reikia vos ne pusvalandi laukhi. kaip kokiam kaime padare.
Laba diena!

Primename, kad eismą Vilniaus mieste organizuoja, troleibusus ir autobusus į maršrutus skiria SĮ "Susisiekimo paslaugos", tad teikti pastabas būtų tikslinga minėtai įmonei.

03.29 Autobusas 4526 nesustojo Saltoniškių stotelėje14.00
Gustė 2021-03-25 19:42:48
Autobusas, kuris apie 19 36 važiuoja į verkių parką iš stoties vos nepartrenkė žmogaus einančio per pėsčiųjų perėja
Laba diena, Guste,

dėkojame už pranešimą, tačiau, kad galėtume nustatyti vairuotoją ir aiškintis situaciją, mums reiktų žinoti maršruto numerį, tikslią vietą ir laiką. Šių duomenų lauksime el. p. keleiviu.aptarnavimas@vilniausvt.lt.
Violeta 2021-03-25 19:41:21
Turiu pareigą pranešti apie šiandien įvykusį atvejį susijusį su kontrolieriais bei viešuoju transportu. Apie 8.50 įlipau Sietyno stotelėje į 2G autobusą važiuojantį į Santariškes. Tik įlipusi į autobusą bei išsitraukusi nuolatinį ruošiausi žymėti kortelę, tačiau pamačiau, kad ekrane rodo užrašą „Blokuota“, nieko nedelsiant nužingsniavau į autobuso priekį bandant nuskanuoti kortelę, jau prie kito aparato, situacija nesikeičia. Taigi, kol aš suvaikščiojau ieškodama veikiančio komposterio, spaudos rūmų stotelėje įlipo 2 kontrolieriai. Esu po rankos traumos, todėl ir vaikščiojimas pirmyn atgal važiuojant autobusu buvo man pavojingas. Nesiguodžiu, nes tai mano sprendimas buvo važiuoti autobusu ir vykti reabilituotis. Tačiau noriu pranešti, kad kontrolieriai su kuriais šiandien teko susidurti buvo tikrai nemandagūs ir nesupratingi. Trumpai tariant buvau išlaipinta iš autobuso ir įlaipinta į autobusiuką, kuriame buvo kalbama be jokios elementarios pagarbos žmogui. Pasirašyti dešine ranka su tušinuku neturėjau galimybės, nes kaip minėjau esu po rimtos traumos, tačiau kontrolierius sugebėjo pasityčioti, esą jeigu esi be gipso, esi ir be traumos. Nenoriu plėstis daugiau, tačiau šiandien buvau apstulbusi, kaip žmonės nekompetetingai atlieka savo darbą, net kiti autobuso keleiviai matė, ką aš dariau ir bandė užstoti, tačiau net ir jie buvo užtildyti. Ačiū, būkime supratingesni.
Laba diena, p. Violeta,

apgailestaujame dėl aprašytos situacijos ir informuojame, kad kontrolieriai yra SĮ "Susisiekimo paslaugos darbuotojai", todėl pagal kompetenciją Jūsų atsiliepimą persiuntėme jiems.

Gražaus savaitgalio.
Tomas 2021-03-18 09:32:24
Darbo dienomis 5g iš Saulėtekio stotelės link Pašilaičių turi išvažiuoti 7:32. Kelintą rytą jo nei nurodytu laiku, nei anksčiau nematau, būnu stotelėj lygią valandą arba anksčiau keliomis minutėmis, bet jo net nuvažiuojančio nesimato... Taip jau ne vieną ir ne du kartus mėnesio bėgyje. Tenka laukti kito 7:43 kuris atvažiuoja laiku arba paveluoja keliomis minutėmis. Taip aš veluoju į darbą.
Laba diena, Tomai,

ačiū už pastebėjimus.

Patikrinome 5G maršruto autobusų atvykimus į Saulėtekio stotelę ir nustatėme, kad retkarčiais autobusai nukrypsta nuo grafiko iki 1 min. Tikime, kad sutiksite su mumis, jog eismas mieste yra „gyvas“ organizmas ir dažnai keleto minučių nuokrypiai tikrai galimi ir pateisinami: spūstys (arba jų nebuvimas), šviesoforų signalai, kintančios oro sąlygos ir pan. Labai atsiprašome, kad dėl šių aplinkybių kartais tenka patirti nepatogumų ir užtikriname, jog dedame visas pastangas, kad viešasis transportas atvyktų laiku, o visi keleiviai liktų patenkinti teikiama paslauga.
Jeigu turėsite pastebėjimų dėl mūsų įmonės teikiamų paslaugų, būtinai rašykite el.p. keleiviu.aptarnavimas@vilniausvt.lt arba skambinkite mūsų trumpuoju telefono numeriu 1848.

Dar kartą atsiprašome dėl patirtų nepatogumų ir linkime gražios dienos:)
Internete parašytas laikas 8:27 pavilnys-stotis 31 juodasis kelias stotele.
Stoteleje parašyta 8:25.
8:22 eidamas matau atvažiavo išleido išvažiavo.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...

Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių
Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių 05-10 09:34
Lietuvoje sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 10 žmonių, pirmadienį pranešė Statistikos departamentas.
JAV dėl kibernetinės atakos prieš "Colonial Pipeline" paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį 05-10 07:46
JAV vyriausybė sekmadienį paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį, didžiausiai šalies rafinuotų naftos produktų bendrovei "Colonial Pipeline" ketvirtadienį patyrus programišių ataką, dėl kurios...
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai 05-10 07:26
Nuo pirmadienio į mokyklas leidžiama grįžti 5–11 klasių moksleiviams. Pagal Vyriausybės nutarimą, savivaldybės turi nuspręsti, ar šių moksleivių ugdymą organizuoti nuotoliniu, ar mišriu būdu, t...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%