Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

kodel 46 nevaziavo 18 val zaliasis tiltas? daznai nevaziuoja pagal grafika.kartais net 2 is eiles neatvaziuoja
3g autobusas kriptis fabijoniskes oro uostas stotele takas 09.13 daznai isvis neatvaziuoja. 4g kriptis sauletekis pilaite stotele silo tiltas turi atvaziuoti 22:05 visada atvaziuoja 22:01 arba 22:02!
Turime labai didelių problemų su viešuoju transportu Vilniuje. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje 69 autobusas turėtų pagal grafiką atvažiuoti į Saltoniškių st. 16.35 val. Deja, nuo rugsėjo mėn. besitęsianti praktika rodo, kad stotelėje jis būna tik ~16.45 val. Aš iš darbo drąsiai išeinu 16.35 val. (aha, tuo laiku, kai jis JAU turėtų būti atvažiavęs) ir dar šaldama laukiu stotelėje autobuso... Kas pasakys, ar tai normalu?

Kitas dalykas yra šįrytinė staigmenėlė. Kai jau atrodo, kad Viešasis transportas niekuo nebenustebins, štai jis ima ir nustebina. 07.02 val. Erfurto st. įlipau į 69 autobusą ir, nepatikėsit, jis buvo praktiškai be sėdynių! To dar nebuvau mačiusi, kad pusė autobuso neturėtų sėdynių. Vargšai žmonės grūdosi toje tuščioje, sovietinius vežimus į Sibirą primenančioje erdvėje, nebuvo nė už ko laikytis. Maža to, autobusas buvo taip prišildytas, kad tiesiog nebuvo kuo kvėpuoti sausakimšame autobuse.

Esu labai nepatenkinta susisiekimu iš Lazdynų. 49 ir 69 autobusai kursuoja rytais ir vakarais tikrai per retai, nes žmonės vos telpa juose, grūdasi, kosti / kvėpuoja vieni kitiems į veidus, tai yra labai nehigieniška, žemina ir verčia galvoti apie nuosavą automobilį. Taip pat tokia kelionė yra pavojinga ne tik sveikatai, bet gal ir gyvybei, nes dažnai nebūna net už ko laikytis... Kad šių autobusų kokybė labai prasta, žinote ir Jūs, nes tokius paleidote naudojimui. Gerokai nudėvėtus, nebenaudojamus (dvokas, senovinis atsilikęs sėdynių išdėstymas, didelis "veikimo" triukšmas).
Laba diena. Turiu du klausymus. Pagal koki grafika vazioja autobusai? Ir kokia temperatura turi buti tokiu laikotarpiu transporte? 4G marsrutas vaziodamas is Antakalnio ziedo per praeta savaite nebuvo nei karto siltas. Uz tat vairuotojas sedi su megstiniu.. o sianden 2017.11.21 18 (956) autobusas vaziodamas is Naujosios vilnios velavo daugiau negu 5min. O turejo buti Palydovo stotelej 8.51.h Kaip zmogui sureguliot savo marsruta jeigu is vieno autobuso veluoji poto i kita?
Siandien 17-11-17 6g į psichiatrines ligonines stotele neatvyko nei 16.20 nei 16.31. Ar tai yra normalu, tiek laiko saltyje laukti?????
S.m.spalio 16d. 21.59val i pirma sustojima 'Stotis" mikriukas atvaziavo prirukytas. Vairuotojui jau buvau davusi pastaba kt diena. Jis man paaiskino ta karta, kad priruke kazkas kai vaziavo is Kuprijoniskiu- jis nerukes.
3G autobuso vairuotojas ABG430, 8:16 2017.11.16 “Lietuvos Sàjūdžio kelias” sustojime, patingėjo atdaryti priekines duris ir išleisti. Stovėjau prie priekiniù durù, vairuotojas pasakė, kad neatidarys durù, kad lipčiau per kitur. Beje, vairuotojo rusiškà muzikà galėjo klausytis visas autobusas. Gėda, kad dirba tokie vairuotojai.
Sveiki. Jau keletą dienų tenka važiuot 22 autobusu Lazdynai-Centras ir Centras-Lazdynai. Absoliutus grafiko nesilaikymas. Dar suprasčiau, jei vėluoja ties ligonine atvažiuot nuo Lazdynų pradžios, bet kai vėluoja (o gal atvažiuoja per anksti?) laukiant Lukiškių sustojime, tai ką aš žinau... Juk maršruto pradžia, jokių kamščių. Vakar po 17 val. pralaukiau nežinia kiek laiko, nors atėjau netgi 5 min. anksčiau. Gal reikėtų pakoreguoti grafikus, nes Lazdynuose jokios alternatyvos be 22 autobuso nėra.
Laba diena. Esu merginos paauglės tėtis, kuriai pamokos prasideda 8, 00. Gyvename Vilniaus r. Kuprioniškėse. Jau kelintą dieną iš eilės vaikas 7, 13 nesugeba patekti i 61 maršruto autobusėlį (Arba jau tiesiog nebepriima, nes vietu skaičius ribotas, arba fiziskai nebeimanoma isigrusti). Kodėl negalima būtų paleisti tam tikromis piko valandomis didesnio autobuso, kaip buvo padaryta praeitais metais? Rajono gyventojų skaičius pastoviai didėja.
Labas rytas.Esu labai pikta as nesuprantu kas darosi anksciau kai vazinedavau su 115 jis pastoviai veladavo.Dabar vaziuoju kitu marsrutu tai veluoja kiekviena diena 18 autobusas.Siand.kai jis turejo buti Uosiu st.8.03 vaziuojant is antakalnio i nauja vilnia jis atvaziavo 8.10 automatiskai as pavelavau i 74 autobusa.Del to pavelavau i darba.Tai prasau kazka daryti man jusu atsiprasimai jau nebeidomus.Arba tegu vairuotojai ismoksta laiku vaziuoti arba tada darykite nors ryte nuo 8 iki 9 kad vaziuotu jie dazniau jei nesugeba laiku.Arba as kreipsiuos i aukstesnes instancijas nes kantrybe jau baigesi.Aciu.
Giedrė 2017-11-08 10:44:05
Manau, viešojo transporto sistema labai nebloga. Tačiau privalau atkreipti dėmesį į tam tikras detales. Autobusai neretai atvyksta ne tuo laiku, arba per anksti - todėl nespėji į autobusą, arba per vėlai - vėluoji, pavyzdžiui, į darbą. Šį nepatogumą sukelia 46 - to autobuso ne pagal laiką atvykimas į Pašilaičių stotelę nuo Centro maždaug 7 - 8 valandomis. Tikrai suprantama, kad ši stotelė - beveik maršruto galas, todėl sunku atvykti laiku. Taip pat suprantamas ir dėl kritulių atsiradęs netikslus atvykimo laikas. Tačiau vistiek nepateisinami tokie atsitikimai, kai atėjus į stotelę žymiai anksčiau, žinant autobusų vėlavimus, 7:16 autobusas neatvažiuoja, 7:27 autobusas neatvyksta, 7:38 autobuso taip pat nėra, o apie 7:50 atvyksta visi trys autobusai, o aš vėluoju į darbą.
o dar toks velnis gyvena 23 autobuse. Šansas suspėti i 23, kaip ant taves tiesiai nukris meteoritas. 23 atvažiuoja ar per anksti ar labai velu.
Sveiki, kas čia vyksta jog sėdi lauki autobuso švieslentėje rašoma jog tuoj atvyks reikiamu laiku pagal grafiką o paskui dingsta ir nebeatvažiuoja. 2017-11-11 Santariškės 07:05 neatvyko. Teko laukti kito bet jau buvo sunku suderinti su kitu autobusu nes tenka važiuoti su persėdimais.
Paslaugų kokybė apgailėtina, važiavimo trukmė nenormaliai didelė, smarvė ir perpildyti troleibusai...

Tenka važinėti 4 troleibusu į darbą ir iš jo. Važiuojant iš ryto dar galima kentėti, bet grįžimas tai yra didžiausio lygio išsidergimas iš žmonių. Negana to, jog troleibusas dažnai vėluoja ir būna stipriai perpildytas, tai dar ir važiuoja beveik kasdien nuo Baldų stotelės iki Klinikų stotelės 1 val. 30 min., kartais net ilgiau. Per tokį laiką aš pėstute eidamas galiu suvaikščioti, tai kas čia per velnias darosi? Nesuprantu, už ką moku pinigus.
Kas cia vyksta su tuo 75 autobusu?! Jovaro stotelei turejo buti 13.04, autobusas privaziavo laiku prie stoteles bet net nesustojo, vaziuodamas taip ir nuvaziavo link gelvonu stoteles, nesamone kas cia darosi vis su tuo 75 autobusu nezine ka darosi??????????
Laba diena važiavau 2017-11-06 apie 21.32 val 66 mašruto autobusu kurio Nr 951 vairuotojas sustojo stotelėje. Aš sedėjau priekije kur buvo užklijuotas ženkliukas draudžiama šnekėti telefonu. Jis išėjas iš vairuotojo kabinos nuvalė ženkliuka skuduru ir sako ka aklas nematai nuo kada viešajame transporte draudžiama šnekėti telefonu. Įstatyme nėra priimtas toks draudžiamas ženklas. Prašau susisiekti su manimi jaučiuosi ižeistas kitu žmonių akivaizdoje, kaip vairuotojas pavadino aklu nors pats yra neteisus.
Kas darosi su 75 autobusu??? Nuo rugsėjo pradžios autobusas rytais "Jovaro" stotelė vėluoja/neatvažiuoja mažiausiai 25 min. (turėjo būti 7.30). O dabar pakeitus laiką į 7.27, dvi dienas vėlavo "tik" 10 min., o dabar vėl nebeatvažiuoja. Na nebeįmanoma kentėti. Visi žmonės važiuojantys šiuo autobusu, turi važiuoti su keliais persėdimais, plius autobuso, į kurį persėdama (2G) rytais dėl to durys jau net nebeužsidaro dėl šios priežasties, ir nebesutelpa žmonės. Visi rašo dėl to skundus, bet niekas nieko nedaro ir jokios informacijos nėra.
Edita 2017-10-26 18:27:10
Sveiki. Vel neatvyko 4 troleibusas i Antakalnio Ziedas. Kuris turejo but 18:24.... kiek dar reikes rasyt skundu, kad pagaliau pradetu normaliai vazinet troleibusai ir autobusai???
Labas rytas,

Dėkojame už pastebėjimą.
Patikrinome 4 maršruto troleibuso važiavimo laiką iš st. Antakalnio žiedas. Šiuo metu važiavimai vyksta laiku.

Ačiū.
Kodel klaidinate zmones, vilniaus rajono autobusu tvarkarastyje keipunai-vilnius nr. 200 yra autobusas, kuris vaziuoja pro Nemezi, stoteleje turi buti 19:55 kiekviena diena, stoteleje jau buvau 19:42, bet autobusas neatvaziavo, rodos vaziavi 20:08, pasajykite kuriuo marsrutu jis turetu vaziuoti, o stotelese priemestiniu autobusu tvarkarasciu is vis nera, man isejus is stoteles pravazziavo kazkos priemetinis autobusas jau minetu laiku20:08 kodel jusu autobusai vaziuoja kaip nori, per toki tvarkarasti as pavelavau i savo autobusa ir teko kazkur laukti Maximoje visa valanda, o as jau buvau pavargusi, susinervavusi, nes teko vaziuoti nesuplanuotu 61 autobusu, kuris niekaup neturejo buti tuo laiku, kai maniskis isvaziavo, susitvarkykite prasau, paduokite taisinga informacija internete ir ne tik. Internete rodidavo tvarkarasti kaip darbo diena, nors turetu rodyti kaip iseigine, nes tai buvo laptkricio 1 d, sistema tiesiog nepersistate kaip i iseigine, ir dar reikia nepamirsti ir patikslinti ar tai tikrai ne sekmadienio tvarkarastis.
2017.10.27 vaikas važiavo iš mokyklos namo 13, 08val 36 autobusu į Balsius.Keleivių kontrolė įlipo Kalvarijų stotelėje patikrinus vilniečio kortelę, pasakė, kad ji pasibaigęs galiojimas nors palildyta iki 2017, 11. 02.vaiką išvedė kaip nusikaltelį iš autobuso prigazdino policija, suraše asmens duomenis, ivarė stresą. Jei jūsų darbuotojų neveikia aparatai tai kam gazdinat vaikus.Vilniečio kortelė papildyda yra 30dienu ir yra galiojanti.Esu pasipiktines kaip jūsų darbuotojai elgesi su vaikais !!!!!!!!!!
2017-10-27 115 autobusas važuodamas iš Naujosios Vilnios link Antakalnio, Kalno st atvažavo 5 minutėmis anksčiau.
Sveiki, siandien 22.12 atvaziavo 42 autobusas, norejau nusipirkt bilieta, pasakiau 1 bilieta, jis pradejo rekti rusiškai (kiek?1, 2, 3) ir mete man graza. Labai nemandagus vairuotajas!! Iš kur randat tokiu!!
75 autobusas niekada neatvažiuoja 8h, nors tvarkaraštyje parašyta, kad turėtų važiuoti ir po 8h 20 ir po 08h 43..
Noretusi suzinoti, kas vyksta su 10. marsruto autobusu? Kelinta karta neatvaziuoja laiku 17:11h nuo Arkikatedra stoteles link Markuciu. Vakar, 2017 10 19, nebuvo autobusu 17:11h, 17: 24h, 17:35h! Laukiam beveik 40min, kol atvaziavo 17:45h!!! Kaip cia suprast? Prasau imtis priemoniu!
pratrūko kantrybė dėl miesto viešojo transporto. Mažai to, kad autobusai ir troleibusai pastoviai purvyni, beveik kiekvienam didžiausi plyšiai, įtrūkymai, tai dar išleidžiami į reisą su netvarkingais STABDŽIAIS! Apie tai girdėjau iš savo pažįstamos, kurį į darbą kasdien važinėja su autobusu Nr.8, o šiandien važiavau su tokiu autobusu Nr.51. Atmušiau sau visą nugarą, nes kai autobusas privažiuodavo prie kiekvienos stotelės, keleiviai pradėdavo trūkčioti ir linktelti tai pirmyn tai atgal.Iš pradžiu pagalvojau, kad "nemokša" vairuotojas kaltas. Galinėje stotelėje priėjau prie vairuotojo ir paklausiau: ar čia kaltas jis ar netvarkingas autobusas.Vairuotojas pasakė, kad kalti sugadinti stabdžiai. Jau nuo liepos mėnesio jis prašo pakeisti jas, bet vadovybė vis" tempia guma", nenori, nes čia yra išlaidos.Jie kraunasi turtus mūsų sveikatos sąskaita.Dėl to ir vyksta avarijos, kur kaltas netvarkingas viešasis transportas, o vadovybė, kartais, kaltina vairuotojus. Protu nesuvokiami tokie dalykai! Kodėl nekreipia dėmesio į tai Vilniaus savivaldybė?Tiksliai žinau, kad mano pažįstama rašė skundą, bet kaip į vandenį - jokio atsakymo.Aš jau parašiau skundą į keleivių aptarnavimo skyrių. Neduok Dieve man neatsakys kaip sutvarkė tą autobusą...Jiems mažai napasirodys.Turiu būdą paviešinti jų taip vadinamus "pradūrimus".
Kiekvieną rytą (daugiau nei dvi savaites) 66 autobusas 08.18 nuo skirgiškių link žalgirio nesiskubina atvažiuoti. Vėluoja kartais 15min, dažniausiai 30-40min. Vairuotojo pasiteisinimas - "o ką man daryt?" :)
Labas rytas,

Turiu nusiskundimą dėl 32 autobuso, šiandien (10.17) turėjo atvykti 06:06 (stotelė - naujosios gineitiškės) deja, jis taip ir neatvyko. Teko kviesti taksi... nes jau pavėlavau, tiek į kitą autobusą, tiek į darbą!
Labai DIDELIS prašymas, atsižvelgti į 32 autobusą, nes jis važinėja, taip kaip jam patinka (bent jau toks įspūdis), kiekvieną rytą, jis arba vėluoja nuo 3 iki 4 min. arba atvykstą ankščiau 2, 3min.
Tad, prašymas sugriežtinti jų važinėjimą, o jeigu yra galimybė 32 autobusą padažninti.

Ačiū,
Tikiuosi į tai bus atsižvelgta, ir taksi kviesti nebeteks.
Kas rytą jau dvi savaites 66 vėluoja 15min+ KIEK GALIMA? šaindien laukiu jau 16min, jo dar vis nėra
esu nepatenkintas blogu 18 maršruto vairuotojų elgesiu - nenori neatvažiuoja, tenka ilgai laukti sekančio autobuso.Na, pvz.
š.m. spalio 12 ir 13 dienomis 16val 02min į tremtinių sustojimą (iš Parko į Antakalnį) neatvažiavo autobusas ir teko laukti dar penkiolika minučių, nes nepėjau į ankstesnįjį.Taip ir šiandien autobuso vairuotojas nesustojo (Antakalnis-Parko) Lubinų stotelėje 6val.37min, nors stovėjau su įjungtu prožektorium rankoje ir vairuotojas negalėjo nematyti.
Jau penkiolika metų važinėju į darbą šiuo autobusu ir daug kartų teko patirti panašią netvarką.Galima suprasti, kad kartais ir autobusai sugenda, vairuotojai suserga, bet pernelyg dažnai nesulaukiam autobuso ir atskubėjąs į stotelę niekada negali būti tikras, kad laiku nuvažiuosi.
Ne kartą, esant lietingam orui, ypač rudenį per nesandarų autobuso stogą bėga vanduo ant keleivių sėdynių ir keleivis, anksčiau to nepatyręs, atsisėda tiesiog į balą. Tai nutinka su senais, išklerusiais autobusais, kurie kažkodėl siunčiami į miesto pakraščių maršrutus.Deja, autobuso vairuotojai tai gerai žino, bet pažymėti tokias vietas nenori ar tiesiog tingi.
Aplamai, tokie autobusai jau iš vis turėtų nevažinėti ir negadinti keleiviams ne tik nuotaikos, bet ir rūbų.
Kaip matau, nuo spalio 16 d. pasikeitė kai kurių autobusų ar troleibusų tvarkaraščiai. Man iškilo loginis klausimas - kodėl gi niekas nepakoregavo 69 autobuso grafiko, konkrečiai - 16.35 val. jis turėtų būti Saltoniškių stotelėje, o va kaip praktika rodo - reguliariai būna 16.45 val., kartais kiek vėliau. Argi nebūtų protinga pakeisti grafiko laiką į faktišką atvykimo laiką? Tikrai pikta stotelėje stovėti 10-15 min. KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ. P. S. Nuo rugsėjo mėn. pastebėjau, kad 49, 69 autobusai paleidžiami seniausios, prasčiausios būklės, blogiau nebėra kur jau... Nepatogus išdėstymas, baisi smarvė, ūžesys, tikras griozdas. Gėda!
Kiekvieną rytą maždaug jau dvi savaites 66 skirgiškės-žalgirio (~8.20 nuo pirmos stotelės) vėluoja 7-15+min. Rytais kamščio lyg ir nematyti, nes gatvė visiškai tuščia. Dabar jau laukiu 12min autobuso, dar vis jo nėra. Prašau atsižvelgti į mano prašymą, nes ne aš viena tuo skundžiuosi. Ačiū.
Laba diena, kodėl 74 autobusas prie naujosios Vilnios žiedo vėluoja, jus turėjo būti stotelėje 7:28 minutes, tačiau dabar jau yra 7:34, o autobuso nematyti. Ačiū už dėmesį.
Spalio 15 apie 21: 30 autobusu vairuotojas numerio 53 (JZU751) uždare duris prieš mano veido. Dėl tokiu vairuotoju nyksta noras važineti autobusu. Geda!
Sveiki. Kodel 4troleibusas tik kas antra diena atvaziuoja i antakalnio zieda? Tik turi but 18:24. Uzvakar nebuvo. Vakar buvo siandien vel nera. Kas per nesamones cia vyksta?
noriu informuoti apie 19 maršruto autobusą, kurį šiandien ryte Liepkalnio gatvėje pastebėjau manevruojantį nerodant posūkių signalų. Važiavau ryte automobiliu 7 val. 15 min. Liepkalnio g. Salininkų link. Esant tamsiam rytui, lyjant ir dar esant penktadieniui, 13 dienai norisi, kad viskas būtų gerai. Tačiau autobuso vairauotojui tikriausiai nelabai rūpėjo jo paties, keleivių ir kitų eismo įvykių saugumas. Nerodydamas posūkių signalų autobuso vairuotojas du kartus išvažiavo nuo stotelės į važiuojamąją kelio dalį.
Manau daugeliui vairuotoju turetu buti pravedamos bendravimio su keleiviais pamokos.Is kur jus jus pririnke? Siandien (2017.10.13) vaziavau 18 troleibusu nuo Vaduvos stoteles, ilipus norejau nusipirkti bilieteli, padaviau 2 eu ir pasakiau kad noriu dvieju bilieteliu, parodziau pirstais taip pat.Blondine vairuoja neisgirdo.Taciau, uzuot pasiteiravus kiek bilieteliu noriu, pradejo ant manes kelti balsa ir galiausiai rekti del to, kad nepasakiau kie bilietu noriu.Ir cia ja nepirmas kartas.Pati su troleibusais vaziuoju retai, nes turiu automobili, taciau neispruse ir nemokantys bendrauti su keleiviais vairuojai isvis atbaido mane nuo kelioniu viesuoju transportu.
Alicija 2017-10-12 19:48:06
Sveiki, nemanau, kad cia kas skaitys, bet tikiuosi. Rasau del 2G, suprantu velavima +-5min, nu bet kiek galima 15min, arba 30min veluoti.. kamsciai? tai ivertinkite juos sudarykite kitus grafikus. Siandien velavo gal 5min., bet atvaziavo per pus mazesnis autobusas, per pati pika, kai zmones i darba i mokslus vaziuoja..Laika gaisome stotelese, kai zmones bande tilpti. Kad cia pora kartu butu, ne! Vazyneju menesi ir niekas nesikeicia... 20% atvaziuoja laiku. Naujamiescio st. 7:46, 7:54, 8:00, 8:06, laukiu 7:46 nera, 7:54 nera, 8:00 nera, 8:03 arba 8:10.???? Nesuprantu apskaiciuokit per naujo kiek laiko uzmima islipimas-ilipimas, sviesoforai, ivertinkite, kad ryte daugiau zmoniu, nes pikas. Po 17h vaziuoju viskas puiku yra kazkokie kamsciai, zmoniu maziau, laiku isvaziuoju ir atvaziuoju su paklaida pora min. bet ne 15-30min.
Laba diena, Alicija,

Dėkojame už atsiliepimą ir mums žinomos opios vėlavimų ir transporto talpos problemų iškėlimu.
Deja, bet kaip rodo pastarųjų dviejų mėnesių eismo intensyvumo apimčių augimas Vilniaus mieste, tai yra išties aktuali ir labai opi viso miesto bėda.
Tik eismo srautų augimas yra didesnis, nei buvo pvz praėjusių metų rugsėjį, spalį.
Atsižvelgiant į šiuos faktus savivaldybės įmonė Susisiekimo paslaugos jau vykdo eismo/keleivių srautų intensyvumo tyrimą ir po jo atitinkamai vykdys viešojo transporto tvarkaraščių, autobusų dydžio maršrutuose aktualius pakeitimus.
Apgailestaujame dėl šiuo metu patiriamų nepatogumų ir drauge su Jumis laukiame gerųjų pokyčių, nes mūsų - VVT, kaip keleivių vežėjo Vilniaus mieste, vienas pagrindinių tikslų yra reikti kokybiškas paslaugas miestiečiams ir miesto svečiams.

Marija 2017-09-05 17:34:48
52 autobusas nuolatos vėluoja 17.57 arba po 18.16 dažniausiai niekada neatvažiuoja. Šioje miesto dalyje yra įsikūrę daug ofisu, o maršrutas piko valandomis nuo rugsėjo 1 dienos nepakeistas, o nuostabiausia, kad išvis neatvažiuoja.
Gal pagaliau pradėsite laikykis patys savo nustatyto grafiko!
Pritariu! Panašu kad jie nutarė pataupyti ir sumažino autobusu kieki pikio metu. Priės tai tokios betvarkes nebuvo.
Sveiki, kodėl tokia netvarka su 52 autobuso grafiku Centras-Tarande? Jau antras mėnuo šiam autobusui 17-18val negalioja jokie grafikai... Vakar 17:25 autobuso teko laukti 45 minutes! Čia normalu?? XXI amžiuje, sostines centre! Mobilios programos rodo kad autobusas tuoj, tuoj atvyks... už 5 minučių ir dezinformuoja.,. Tai išjunkite jas visai. Kokia jų prasme? Metus važinėju šiuo maršrutu bet tokia betvarke jau antras mėnuo. Tai nejaugi piko metu neturėtų važiuoti daugiau autobusu šiuo maršrutu? Darykite ką nors.
Laba diena, Dominykai,

Deja, bet dėl vakarinio piko 6G autobusas važiavo ne anksčiau laiko, o vėlavo, t.y. 17:31 val. atvyko autobusas, kuris turėjo būti Šeimyniškių st. 17:16 val.; 17:46 val. kuris turėjo būti 17:34 val..
Deimantė 2017-10-07 16:50:33
Spalio 7 d. 16:42 iš Senosios plytinės troleibusu pajudėjau link kitos stotelės, vairavo moteris, man su drauge įlipant ji su durimis užkabino draugę, o išlipant aš gavau iš durų į šoną, manau žmonės dirbantys tokioje vietoje turėtų pasitikrinti rėgėjimą arbą bent truputį gerbti savo klientus. Moku už kelionę, o ne už tai, kad mane trankytų durimis.
Sveiki, Deimante,

Vairuotoja įpareigota keleivius vežti, įleisti/išleisti iš transporto saugiai, duris atidaryti/uždaryti įsitikinus, kad visi keleiviai jau įlipę/išlipę.

Verdenis pavardenis 2017-10-02 12:37:48
Siandiena 12.13 atvažiavo 6troleibusas numeriu 1709 tauragnu stotele. Ilipus i troleibusa nuejau prie vairuotojo nusipirkt vienkartini bileta. Padejau 1e ir prastovejau 2 stoteles laukdama kol vairuotojas paduos bileta. Uz manea auaidare eile. Pastuksenus vairuotojui i langeli, pirstu parode i uzrasa, , stotelese parduodami vaziavimo biletai, , pasakius kad as jau stoviu 2 stoteles, vairuotojas grubiai atsake, , nu ir kas, , ir bileteli padave ne is karto, po manes aptarnavo dar du zmones, juos priverte laukti irgi tiek pat. O galiausiai nebwgalejo uzveati troleibuso, liko sugadintas biletelis ir nedavaziavau iko man reikiamos vietos

Apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
Vairuotojas įpareigotas su keleiviais elgtis mandagiai, pagarbiai, kultūringai.
Jei atsitinka taip, kad pažymėjus talonėlį, sugenda troleibusas/autobusas, Jūs galite persėsti į kitą troleibusą/autobusą su tuo pačiu pažymėtu talonėliu. Esant keleivių kontrolei, pakanka informuoti, kad buvo gedimas ir persėdote į kitą troleibusą/autobusą.

Dėkui.
Viktorija Borisevič 2017-10-09 15:38:43
Netvažiavo 14 autobusas 15:15 Rugiagelių st.
Laba diena, gerb. Viktorija,

Vakar, 10.09 d. 15:15 val. 14 maršruto autobusas neatvyko į Rugiagėlių st. dėl techninio gedimo, t.y. trūko generatoriaus dirželis.
Kitas 14 maršruto autobusas stotelėje buvo 15:42 val..

Apgailestaujame dėl buvusių nepatogumų.
Šiuo metu rašydama nusiskundimą sėdžiu autobusų stotelėje visiškai sustingusi nuo šalčio, nes jau daugiau kaip valanda laukiu 5 numerio autobuso kuris važiuoja į Fabijoniškių pusę. Esu pasipiktinusi dėl to, kad šiuo maršrutu piko metu važiuoja per mažai autobusų... t.y 2 per valandą. Esmė yra ta kad būtent saltoniškių stotelė ir dauguma šio maršruto stotelių surenka didelį keleivių skaičių, vien darbus baigusiais asmenimis, o ka jau kalbėti apie asmenis grįžtančius namo į miegamuosius rajonus. Mane piktina tai kad neskaitant to, kad pirmojo autobuso vėluojant laukiau 32 min. Jam atvykus dėl žmonių kiekio į autobusą patekti nepavyko. Antrojo autobuso teko laukti dar ilgiau 45 min. Šiame taip pat teko gerokai pasispausti "kaip silkėms skardinėje".... Noriu pabrėžti, kad autobuso laukiau taip ilgai ne todėl kad pavėlavau, o todel kad autobusas negeba laiku atvykti piko metu. Žiniasklaidoje ir miesto savivaldybėje yra kalbama apie transporto priemonių skaičiaus kelyje sumažinimą, tačiau kaip galima gvildenti tokią temą jei į autobusus žmonės tiesiog netelpa ir yra priversti keliauti automobiliais. Maža to keliaujant perpildytu autobusu rizikuojame kiekvieno mūsų saugumu. Keleiviai neturi kur laikytis, net elementariai kuo kvėpuoti... Taip pat noriu pastebėti, kad tai nėra vienetinė situacija, šis autobusas praktiškai neatvyksta laiku. Jei jau yra tokia problema, tai bent jau pakeiskite autobuso atvykimo laiką kad keleiviams netektų gaišti savo laiko. O šioje situacijoje aš rankų tikrai nenuleisiu ir ieškosiu rimto priežasties sprendimo!!
Neatvaziavo 50 autobusas nurodytu laiku, kitas autobusas kuris turejo buti 17:46 taip pat velavo. Nusibodo, nuolatos veluojantis arba net nepasirodantis 50 autobusas ir jo atvaziavimas "laiku", tapati istorija ir jau nepirma karta. Velavusio autobuso id. Numeris 801.
Viktorija Borisevič
2017-10-09 15:38:43 IP 90.140.191.168
Netvažiavo 14 autobusas 15:15 Rugiagelių st.
Noriu pranešti apie dažnus autobusų vėlavimus arba neatvykimus, ypač 87.40, 52, tikimės, jog ši problema bus skubiai išspresta.
Laura beneviciute 2017-10-04 09:17:16
Esu labai nepatenkinta 21 autobusu. Autobusas visada veluoja arba is vis neatvyksta. Ir taip kartojasi jau nuo pat 2017-09-01 iki 2017-10-04.
Laba diena, gerb. Laura,

Apgailestaujame dėl patiriamų nepatogumų.
Deja, tiek rugsėjis, tiek spalio mėn. pradžia eismo srauto atžvilgiu Vilniaus mieste yra labai įtemti. Spūstyse, kurių apimties ir sugaišto laiko nesuplanuosi, stringa ne tik viešasis transportas, bet ir visi kiti eismo dalyviai.
Tai yra didelė, gyva Vilniaus miesto bėda, kuri ir turi būti sprendžiama sistemiškai, tvarkant infrastruktūrą, reguliuojant eismo srautus. Ir šiai dienai, deja, realybė yra tokia, eismo dalyvių Vilniaus mieste kasmet daugėja, tik miesto gatvių pravažumas lieka toks, kaip buvęs..
Teoriškai Vilniaus miesto eismo reguliavimo pokyčiai planuose yra numatyti. Tikėkimės jų sklandaus ir greito įgyvendinimo, kas tiesiogiai įtakotų ir viešojo transporto punktualumo klausimą piko metu.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
"Booking.com" ateina į Vilnių, planuoja 900 darbo vietų
"Booking.com" ateina į Vilnių, planuoja 900 darbo vietų 11-23 19:42
Nyderlandų viešbučių užsakymo internetu bendrovė "Booking.com" Lietuvoje planuoja atidaryti klientų aptarnavimo centrą. BNS duomenimis, jame per penkerius metus būtų įdarbinta iki 900 žmonių.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%