Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Sveiki, siandien isedau i 7 autobusa kurio nri8030, norejau pas vairuotoja nusipirkt taloneli uz 1 eura ir likau soke, kadangi vairuotojui padejus centais gavau atsakyma grubiu tonu, kad centais jis neima.Toki dalyka isgirdau pirma karta, o ir centai buvo stambus..Niekada nerasau skundu, bet siandien negalejau neparasyt.☹️
Sveiki, daug žmonių rašo tokį skundą, BET PASIKARTOSIU! Kur dingsta autobusų kondicionavimas karštą dieną? Sėdžiu autobuse ir tiesiog kepu. Kaip atsidaro autobuso durys, visi žmonės bando pagauti bent kiek oro iš lauko. Autobusuose karščiau nei lauke, langai vos praverti. Nekalbu apie pagyvenusius žmones, jaunas mamas su mažais vaikais. Taigi sakėt bei rašėt, kad šiltuoju metu VISUOSE autobusuose veiks kondicionavimas, bet kažkaip jo nei matyt, nei jaust. Gal jau susimąstykite ir bandykite pataisyti šia klaidą, nes tikrai jau nebeįmanoma. Tiek daug skundų gaunate dėl autobusų kondicionavimų, rašote, kad išspręsite šią situaciją, bet kažkaip situacijos išsprendimo nei kvapo. Pastatykite save tokioj vietoj, kai lauke +30, o autobuse +35. Kaip jūs jaustumėtes tokiame karštyje? Prašyčiau atsižvelgti į šia tikrai didelę problemą ir pabandyti ją išspręsti pirmiau nei kitas.
Neatviko 115 autobusas turejo but 18:45 buvau stotelei jau 18:38, po letum zinokit gerai stovet, yra klausimas kam tada as perku biletus?
Nesuprantu. Kas vyksta su jusu transportu. Visu pirma veluoja po 5-8 min. Veliau del techniniu problemu sustoja ir neatidaro duru ko pasekoje mano valandinis autobuso bilietas eina per niek ir as veluoju i darba. Gal jusu imone noretu atsakyti uz susidariusias problemas ir kompensuoti nuostolius? Troleibusas marsrutas 7, transporto nr. 2715. Per jus as praradau 30 min.
Daiva 2018-07-12 19:25:11
Atsiprašau, 19, 13 val

be abejonės, autobusas, nepaisant to, grįždinėja į parką, ar ne, turi stoti visose tvarkaraštyje numatytose stotelėse. Dėkui už pastebėjimą ir atsiprašome dėl buvusio nepatogumo.
Vardas 2018-07-13 02:29:23
Ir ko čia kniaukti? Kitas už 10min atvažiavo šio maršruto autobusas. Ko ten tystis į tą, kur žmogus iš maršruto į namus jau važiuoja?
Viena darbo metu braškes perka, kitas darbo metu namo važiuoja. Viskas tobula.
Daiva 2018-07-12 19:20:08
Ar autobusas važiuodamas į parką neprivalo sustoti stotelėse?! Šiandien 6G autobusas 18.13 val. prašvilpė pro Genių stotelę net nestabtelėjęs! Apgailėtinas "vairuotojas"!
Daiva 2018-07-12 19:20:08
Atsiprašau, 19, 13 val
Noriu suzinoti, kodel santariskiu gatve paversta triuksmingiausia ir labai uztersta gatve.Autobusai i galine stotele atveza 1-5 keleivius, taciau kursuoja kas 1-3 min.Gyvename pastoviame triuksme, negalime net langu aridaryti.Taip pat niekas nepaiso, kad cia atidaryti 2 vaiku darzieliai..Ar dar ilgai bus nepaisoma higienos normu ?
Samanta 2018-07-11 18:23:48
P.s. i L.Giros st. atvaziavo 18.01, kai turejo tada bent jau pasirodyt 18.28 ir suprask kaip nori ;))))

Apgailestaujame dėl buvusio vakarinio 75 maršruto autobuso vėlavimo.
Priežastis buvo autobuso gedimas, t.y. tuščias galinio tilto ratas.
Išvažiavo pakaitinis autobusas, dėl ko ir atsirado vėlavimas.
Samanta 2018-07-11 18:17:19
Esu labai pasipiktinusi 75 autobuso elgesiu.. beveik niekada jo nebuna laiku, siandien esu ypac pikta, nes stotelej buvau 17.47, dar galima pora min atimt, nes ejau link jos ir tuo metu autobusas taip pat anksciau nepravaziavo, is S.Staneviciaus g. turejo link Santariskiu isvaziuoti 17.55 pagal tvarkarasti, laukiau iki 18.10 ir jo vis dar nebuvo!!! Cia normalu tiek veluot? Ir tikrai ne pirmas kartas, kai paveluojama ir ne po 1-2min, maziausiai tenka laukt 5-7min., skubanciam zmogui tai yra svarbu, kai po darbo greiciau norisi grizti namo. Butu malonu, jei perduotumet sio marsruto vairuotojams pasimokyti punktualumo, jei jau dirba toki darba, kur kiekviena minute yra svarbi.
Olga 2018-07-04 21:35:49
Noriu padekoti 43 autobuso vairuotojui uz sazinguma.Siandien vaziuodami i darba is stoteles Siaurine 5.52 valanda pameciau autobuse telefona, o vairuotojas ji rado ir man grazino.Didelis Aciu.Daugiau butu tokiu vairuotoju!
ačiū už gerą žodį, kurį būtinai perduosime šį maršrutą aptarnaujančiai įmonei.
Violeta Lohan 2018-07-06 09:39:10
Liepos 3, o ne 13. Klaida
Laba diena, gerb. Violeta,

Ačiū, kad parašėte.
Matome, kad 24 maršruto autobusas pagal tvarkaraštį Gedimino pr. stotelėje turi būti 22:01 val. ir 07.03 dieną stotelėje buvo būtent 22:01 val.. Kitas esminis klausimas yra vairuotojo elgesys šioje situacijoje, t.y. jei matė Jus skubančią link autobuso ir nepalaukė kelias sekundes, tai jau išties labai nemalonu. Vairuotojų visuomet prašome pagal galimybes, jei pastebi, būtinai palaukti atskubančių keleivių.

Ačiū.
Rusnė 2018-07-09 07:42:52
Kas yra su 7 autobusu? Kodėl jis neatvažiuoja savo laiku kaip rašoma maršrute? Jau antra kartą per 5 dienas lazdynuose nesulaukiam autobuso! Kaip Jūs isivaizduojat po to reikia nevėluoti į darbą, kai susiplanuoji visą maršrutą, o autobuso nėra?

7 maršrutą nuo 2018-04-14 dienos aptarnauja privatus vežėjas.
Jūsų pastebėjimą siunčiu įmonei, kontroliuojančiai Vilniaus viešojo transporto vežėjus - SĮ „Susisiekimo paslaugos“.
Laukite atsakymo būtent iš šios įmonės.
Violeta Lohan 2018-07-03 22:34:42
Sveiki, liepos 13, baigiu darbą 22:00 val, paprašiau išeiti iš darbo porą minučių anksčiau, nes 24 važiuoja 22:02 Gedimino prospekto stoteleje. Bėgau ko greičiau į stotelę kad tik suspėti, nes autobusai vakarais važiuoja retai ir man baisoka vienai stovėti stotelėje vėlai vakare. Dar lijo, bėgau su lietsargiu, matau iš toli jau važiuoja 24, man reikėjo bėgti žemyn tuneliu, galvoju suspėsiu, jeigu ką, vairuotojas bus supratingas ir palauks porą sekundžių. Buvo 22:01, bėgau iš visų jėgų, mojojau ranka kad palauktų, prieš pat nosį, uždarė duris ir nuvažiavo. Buvo labai skaudu ir nemalonu. Suprasčiau jeigu aš būčiau dar toli ir vairuotojas ilgai lauktų, o čia prieš pat nosį uždarė, nepalauke tų porų sekundžių! Reikėjo laukti 20 min kito autobuso, tikrai labai supykdė. Deja nepamačiau autobuso numerio, nes nešioju akinius. Bet tai atsitiko liepos 3, 22:01, Gedimino prospekto stotelėje važiuojant į Fabijoniškių pusę.
Liepos 3, o ne 13. Klaida
Vardenis 2018-07-02 13:50:40
Visiems skundų autoriams: Ateikite į stotelę 5 minutėmis anksčiau ir nereikės verkti, kad autobusas per anksti nuvažiavo. O jeigu nepatinka UAB "Vilniaus viešasis transportas" aptarnavimo kokybė, tai prašome nesinaudoti šios įmonės paslaugomis. Galite važiuoti su taksi, dviračiu, asmeniniu automobiliu ar eiti pėsčiomis.
kokie pasidare izeidziami tie keleiviai tegu eina padirbti vairuotuojai s autobuso ir vaziuoti pagal tvarkarasti, tada nereikes komentuoti
Justinas 2018-06-29 14:40:35
O nepagalvojai, kad autobuse tiesiog nėra kondicionieriaus arba jis neveikia? Mokat labai daug? Vilniuje viešasis transportas yra itin pigus, kada už vienkartinę kelionę sumokėsite 5 Eur, tada ir reikškit pretenzijas.
Ne nepagalvojau!! Nes skiriu autobusus kur yra kondicionerius ir kur jo nera! O jei jis neveikia, tai cia jau yra ne keleiviu problemos!
Anastasija 2018-06-29 06:00:02
As irgi pastoviai veluoju, todel kad autobusas visada atvaziuoja anksciau! M. Katkaus stotelej (vaziuojant i Siaures miesteli) jis turi but pagal grafika 8:43, bet pastoviai isvaziuoja anksciau. Noreciau paklausti to paties, kodel nera laikomasi grafiku?
Ir dar klausimas, kartais per toki karsti, vaziuojant nauju troleibusu ar autobusu, tenka vaziuot ir prakaituot kaip kokioj pirti, kodel mokam tokius pinigus uz pravaziuojancius, ir turim vaziuoti be patogumu? Kokia cia ekonomija ar kas, kad vairuotojai neijungia kondicioneriu???
Viktorija 2018-06-20 07:40:06
Vakar 06-19 ir šiandien 06-20, 5 autobusas turejes vezti i Siaures miesteli atvaziavo 4minutemis anskciau, as antra diena is eiles veluoju i darba. Kodel nera laikomasi grafiku?
Kiekvieną dieną važinėju tuo pačiu maršrutu į darbą nuo Mykolo lietuvio stotelės iki licėjaus ir atgal 40 bei 53 autobusu. Niekada nekreipiau dėmesio jog autobusai vėluoja ar nuvažiuoja ankščiau ir esu priversta laukti kito autobuso. Bet šiandien grįšdama iš darbo patekau į labai nemalonę situacija. Įlipusi į 53 autobusa licėjaus stotelėje 21:44 link fabijoniškių buvau aprėkta vairuotojo, kad todėl jog šneku telefonu negaliu sėdėti priekyje, tai budama 7mėnesį nėščia turėjau dar susirasti kitą vietą, kur vairuotojui netrukdyčiau. Nors vairuotojo kabina buvo pilnai uždaryta, pirmą kartą taip nutiko, niekada vairuotojai nenurodynėdavo kur sėsti, nors ir šnekėdavau telefonu. Idomu keleiviai skatinami mandagiai elgtis su neščiomis moterimis užleisti joms vietas, o vairuotojai neprivalo būti mandagus, gali rėkti ant moters viešoje vietoje, nors autobuse nėra jokio draudžiančio ženklo šnekėti telefonu.
Vakar 2018.06.27 maršruto nr. 10 autobusą, kurio garažinis numeris 794 vairavo potencialus AUTOĮVYKIO KALTININKAS : vairavo tik viena ranka, nes kitoje rankoje laikė ir pastoviai ŽAIDĖ KOMPIUTERINĮ ŽAIDIMĄ MOBILIAJAME TELEFONE.
Aš tai pamačiau, kai buvau priėjęs paklausti dėl tą dieną šiame maršrute palikto mano lietsargio.
Vairuotojas akyviai žaidė VAŽIUOJANT nuo autobusų stotelės "Baltupiai" prie MAXIMA parduoduvės iki pat stotelės "Didlaukio".
"Didlaukio" stotelėje aš išlipau 21:21 val.
Siūlau SKUBIAI PRADĖTI VYKDYTI ne tik keleivių kontrolę, bet ir vairuotojų kontrolę - kuo jie užsiima VAIRAVIMO METU.
Tai bus žymiai pigiau, negu mokėti kompensacijas autobusų "vairuotojų" sukeltų autoįvykių aukoms.

Rimvydas.
Jurgita 2018-06-25 06:11:51
Sveiki.kiekviena ryta is Gedvydziu stoteles 3g autobusu 5.47 vaziuoju I darba. Bet jis niekada netvaziuoja laiku. Visada atvaziuoja 5.53val. O kito autobuso kuris turi atvykti 5.55 is vis nebuna. Is karto tik 6.03. Su visais bendrakeleiviais su kuriais kartu vaziuoju I darba esam pasipiktine.nes pagal toki autobuso vaziavima visada veluojam I darba
Ačiū, kad parašėte.
Jei turite omeny 3G autobuso maršrutą link Oro uosto, tai iš Gedvydžių stotelės važiuoja:

5 val. 03 19 28 39 51 57 min.

Šįryt 3G Gedvydžių stotelėje buvo:
Atvykimo laikas 5:39 val. - atvyko 5:40 val.;
Atvykimo laikas 5:51 val. - atvyko 5:52 val.;
Atvykimo laikas 5:57 val. - atvyko 5:58 val.;
Atvykimo laikas 6:03 val. - atvyko 6:03 val..
Agnė 2018-06-23 11:57:54
Laba diena, labai noreciau suzinoti kas vairavo 12 troleibusa birzelio 23 diena. Nemalonus incidentas nutiko Algirdo stoteleje 11:25. Vairuotojas galetu pasinaudoti veidrodeliais ir bent kartais zvilgteleti. Mano 4 metu vaikui vos nesutraiske kojos, nes troleibuso durys uzsidarinejo tiesiog mums belipant. Laime, jis greitai spejo issokti. Is troleibuso laipteliais lipau as pirma, laikydama vaika uz rankos, nes tiesiog per man pilva (kadangi laukiuosi 8-ta menesi) mes abu per duris netelpame. Nuolatos viesajame transporte girdziu raginimus saugoti busima mama, uzleisti jai vieta, taciau patys vairuotojai kartais sukelia pavojingas situacijas, nes pries uzdarant duris net nepasiziuri ar kas nors tuo metu lipa pro jas. Po sio ivykio tiek vaikas, tiek as likome issigande ir sukresti del vairuotojo abejingumo.
P.S. nepaminejau marsruto krypties. Troleibusas vaziavo link Zemuju Paneriu.
Siandien 13:17 Santariskiu ziedas. Uzejau i autobusa su mazu vaiku kuris buvo vezimelije. Atejau nusipirkti uz 1€ taloneli daviau 1€ Apreke mane ne uz ka. Galvojau - nu gal pas zmogu nera nuotaikos. Beeeet ! Per veidruodeli ziurejo i mane piktas ne uz ka! Stovejau invalidu vietoj kad ne trugdyti zmonem. Atvaziavom ne toli santariskiu stoteles isejo is autobuso I spaudos kioska. Zmones pradejo lipti i autobusa pradejo ant visu rekti kad yra stotele ko lypat. Okey... visi palaukia kol ponas vairuotojas kas ka nusipirks. Poto visi uzejo. Tik pradejo autobusas vaziuoti kaip paspaude tormoza as su vaiku ir vezImeliu vos ne susimusiau, nukritau i durys, vezimelis su tormazu vos ne apsiverte aciu dievui zmones padejo. Ar taip galima??? Jaigu neturi nuotaikos ar turi problemu nereIkia sest prie vairo ! Taip niekas ne Daro!!! HOL-253
Sveiki, 68 autobusas iš Grigiškių neatvažiavo į vandenų st. Į stotelę atėjau iki autobuso likus 7 min, o stovėjau ir laukiau pačio autobuso dar 15 min su viltim, kad jis atvažiuos. Visi planai, kuriuos buvau suplanavus sugriuvo. Autobusas važiavo penktadienį iš Grigiškių į Vilnių (2018-06-22). Vandenų stotelėj turėjo būti 10:31, bet taip ir nepasirodė. Kaip suprast?
Rasa 2018-06-21 21:05:58
2018.06.21 apie 18.15 Vilniuje SAVANORIU PR. 4 marsruto troleibusas (1113) bent du kartus vaziavo per raudona sviesoforo sviesa - per sankeyzas, perejas... Pavojus tiek kitiems eismo dalyviams tiek pestesiems.
Dėkojame už žinutę. Jūsų nurodytu unikaliu Nr. 1113 vakar Savanorių pr. važiavo 6 maršruto troleibusas. Šio troleibuso vairuotojas jau įspėtas griežtai laikytis KET.
Ačiū.
Ugnė 2018-06-20 17:32:00
2018-06-20, apie 17:15, šalia oro uosto 88 maršruto autobusas mane, vaziuojancia lengvaja masina tiesiogine to zodzio prasme terorizavo (vaziuodamas is paskos kelis kartus naudojo garso signala, nors vaziavau leistinu greiciu, nuolat taikesi lenkti kelyje, kur lenkti neleidziama) ir galiausiai lenkdamas mane desine puse (bande “pralysti” pro zalia sviesofora) sukele avarine situacija, kai turejau staigiai stabdyti kad ivengciau susidurimo su autobusu ir priekyje buvusia lengvaja masina. Suprantu, kad visi skubame, bet toks elgesys vairuotojui yra neleistinas. Labai gaila kad neturejau vaizdo registratoriaus ir negaliu pateikti vaizdiniu irodymu, viskas vyko labai greitai ir bandydama isvengti avarijos deja net neuzsirasiau autobuso valslstybiniu numeriu. Spejau pamatyti tik kad autobusas raudonas, 88 marsruto (europos parkas). Linkiu sekmes su tokiais vairuotojais :)
Kadangi 88 maršrutą aptarnauja kita įmonė, ne UAB Vilniaus viešasis transportas, informacija perduota šio maršruto keleivių vežimo kokybės kontrolę atliekančiai įmonei Susisiekimo paslaugos.
Kiekvieną ankstyvų rytą tenka važiuoti 2G autobusu (Stotis-Santariškės), kuriuose neatsidaro nei vienas langas, o liukai būna uždaryti.
Sausakimšame autobuse tiesiog nėra kuo kviepuoti.
Kyla klausimas kodėl vasarą per tokius karščius leidžiame tokie autobusai?.
Jei jau nėra kitų, tai bent jau įjunkite ventiliaciją arba kondicionierius ir kodėl vairuotojas negali atidaryti liukų, kad per juos bent jau paklūtų oro?
skaive astrauskiene
2018-06-18 21:55:41 IP 84.15.182.2
Snd 11.24 vaziavau 75 autobusu.Senas autobusas, kondicionieriaus nerasta.vaziavau 40min.tvanku ne tas zodis..sedejau jauciaus kaip pirtyje..silpna buvo norejos islipti, bet vaziavau i darba, neturejau pasirinkimo. Kaip taip galit tyciotis is zmoniu ! Pakeiskit tuos senus autobusus pagaliau !!! Pameginkit patys tokiam karstyje issedet !! Jokio zmoniskumo!
Tokiu karščiu autobusuose uždusti galima.
Jautiesi kaip skardinėje
Milita 2018-06-15 17:35:01
17:27 turėjo būti 46 autobusas. Velavo 7 minutes
Žemynos st
17:27 turėjo būti 46 autobusas. Velavo 7 minutes
Edita 2018-06-15 09:55:29
Vėl ateina Kultūros naktis, su ja ir klausimas - o kaip lazdyniečiams viešuoju transportu pasiekti namus naktį? Vienintelis naktinis autobusas veža iki Lazdynų stotelės, bet ji yra Lazdynų pakraštyje. O kaip Lazdynėliai, Bukčiai? Siūlote pėsčiomis tipenti?
Be to, nematau Jūsų interneto svetainėje nurodytos TIKSLIOS bilieto kainos, važiuojant naktiniu autobusu ir perkant iš vairuotojo. Ir nesuprantu, kodėl naktiniame autobuse negalioja terminuoti ar vienkartiniai el. bilietai? Kas čia per pasipinigavimas ir vairuotojų / keleivių apkrovimas nereikalingu sambrūzdžiu, laiko gaišatimi, nepagrįstu keleivių kišenės ploninimu?
Visi papildomi naktiniai reisai, kurie bus Kultūros naktis renginių metu, yra nurodyti Vilniaus miesto savivaldybės įmonės Susisiekimo paslaugos puslapyje: http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=1158.
Papildomi naktiniai maršrutai yra skirti palengvinti miesto gyventojams, svečiams keliones link namų naktį, kad išvengti gerokai brangesnių kitų vežėjų paslaugų. Maršrutai sudaryti važiuoti labiau pagrindinėmis gatvėmis, tikslas - pavežti link namų.
Dėl bilietėlių pardavimo kainos - ji ta pati, kaip visuomet - 1 EUR, išskirtinio tarifo nėra. Naktiniuose reisuose galioja tik iš vairuotojo įsigyti bilietėliai tik dėl kontrolės. Dėl to ir įlipimas galimas tik per priekines duris. Vairuotojas, parduodamas bilietėlį yra tikras, kad keleivis sumokėjo už kelionę. Kaip žinome, naktimis, savaitgaliais viešuoju transportu naudojasi ir gerokai, nei įprasta "linksmesni" keleiviai, kurie dažnai gali "pamiršti" pažymėti el.bilietus. Kadangi vairuotojas neturi papildomo laiko naktinio reiso metu be keleivių vežimo dar vykdyti ir keleivių kontrolę, tam buvo pasirinktas būtent toks apmokėjimo už važiavimą variantas. Ačiū ir gerų įspūdžių Kultūros nakties renginiuose!
Siūlau pamąstyti 2018-06-14 10:42:15
Gatvių, šaligatvių, stotelių (privažiavimus prie jų), apšvietimą ir t.t., priežiūrą vykdo SAVIVALDYBĖ. Savivaldybė taip pat tiesiogiai yra atsakinga už viešojo transporto darbą. TAŠKAS.
Gerai būtų jums, Tomai, nuvažiuoti į tą Sietyno stotelę ir aplamai padaryti ekskursiją po Vilnių, ir gyvai pasižiūrėti, kaip yra sutvarkyti privažiavimai prie stotelių, gal tada pakeistumėt savo mąstyseną.
Dabar gi, jūs nesugebate atskirti priežastį nuo pasekmės. Jūs ironizuojat, tačiau be reikalo. Pagal tokią apgailėtiną mąstyseną, visada yra kaltas vairuotojas - lyg vien d*****i dirba: ar skuba, ar vėluoja, ar kažkam telefonas iš rankų iškrito, ar privažiuodamas prie stotelės įvažiavo į duobę/balą, ar autobusas techniškai netvarkingas, ar salone prišiukšlinta, ar šalta, ar karšta, ar važiuodamas prarado sąmonę, ar numirė prie vairo (arba po darbo) - pats kaltas. Tačiau visa tai jau yra PASĖKMĖ. Gal įvardintume priežastį???
Lengviausia yra apkaltinti vairuotoją („bus įspėtas“ ir pan.), o dar „privatus vežėjas“... suprask, būtų VVT - nieko panašaus neįvyktų. Visada pabrėždamas, kad tai yra „privatus vežėjas“, lyg keliat sau (VVT) uodegą. Be reikalo taip darote - „vaizdzialis ten nekoks“.
P.S. Vilniaus viešasis transportas - tai labiau apibrėžimas (sąvoka), ir, ar tai privatus vežėjas, ar pusiau privatus (VVT), keleiviams neįdomu. Suprantama, kad savo laiku privatizavote šį pavadinimą, tačiau pats laikas pakeisti.
Ir dar pabaigai apie prasmę (priežastį ir pasekmę): įsivaizduokime, kad mes iš tikrųjų gyvename civiliuotame mieste ir savivaldybė atlygino žalą... - privažiavimas prie stotelės jau kitą dieną būtų SUTVARKYTAS.
P.P.S. O kada mes susipažinome???
Esu tikras, kad tai ir yra mūsų visuomenės viena iš vis dar gyvų bėdų - visuomet ieškoti ir pirštais badyti į kitus, nematant savo veiksmų, o ką aš pats asmeniškai padariau, kad būtų geriau, nepaisant esamos probleminės situacijos. Taip, yra duobės, yra provėžos ir yra lietus, ir yra balos provėžose, bei duobėse, kurių nesutvarko Savivaldybė, yra maži atlyginimai, yra dideli darbo krūviai, yra du vežėjai ir t.t. ir t.t.. Dėl to tokiu požiūriu visi geriausiu atveju ir stovime, trypčiojame vietoje. O ar gi ne geriau būtų pradėti nuo savęs? Na, jei jau matai, žinai situaciją kelyje, stotelėje ir supranti priežastį/pasekmę - tai gal būk mielas, įvažiuoki į stotelę tą šlapią dieną švelniau, parodyk, kad ne dzin ir kad šiuo atveju ne savivaldybė vairuoja autobusą, o rūpestingas, geranoriškas vairuotojas, kuris puikiai supranta savo veiksmų pasekmes - aptaškytą, ar neaptaškytą keleivį stotelėje. Nors, aišku, geriausia vėl kaltinti kažką - savivaldybę, aplinką, šalį, parlamentą. Tik mes patys ir kuriame gerenę aplinką, kurioje norime gyventi - mažais, kartais atrodo nepastebimais veiksmais. Ačiū už Jūsų nuomonę.
Vilniaus VT 2018-06-13 15:25:59
Be abejo, Marijanai, ir į stotelę, kur duobės kaip "po karo" su autobusu kaip "nuo karo" taip pat savivaldybė įvairuoja, taip?
P.P.S. O kada mes susipažinome???
Aistė 2018-06-13 14:00:00
Autobuso 494 (5g maršrutas) vairuotojas taip skuba, jog atrodo veža malkas. Gal reiktėtų priminti kad autobusais važinėja ir nėščios moterys?
Laba diena, Aiste,

Vairuotojas jau įspėtas kelionės metu užtikrinti keleivių saugumą, autobusą vairuojant saugiai, tvarkingai.

Ačiū ir atsiprašome dėl buvusių nepatogumų.
Tomai, sakykite, ar Jus esate VVT darbuotojas?
Keleivis 2018-06-13 09:55:38
...prie ko cia privatus vezejas, stoteles kas priziuri - savivaldybe, O kadangi minetoje stoteleje (kaip ir daugumoje kitu), duobes kaip "po karo" tai ne privatus vezejas kaltas. Ir del zalos atlyginimo reikia kreiptis i savivaldybe, daugiau gausit...

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Apgalvota viešųjų pirkimų netvarka
Apgalvota viešųjų pirkimų netvarka 07-22 23:48
"Jei Lietuva nori palypėti verslo sąlygų indekso "Doing Business" reitinge, ji turi iš esmės keisti viešųjų pirkimų praktiką ir imtis priemonių, kad jie neklimptų teisinio bylinėjimosi liūne", –...
JK pagrasino nesumokėti skyrybų su ES sąskaitos
JK pagrasino nesumokėti skyrybų su ES sąskaitos 07-22 20:13
Jungtinė Karalystė (JK) gali nesutikti sumokėti pažadėtų 44 mlrd. Eur. siekiančios skyrybų su Europos Sąjunga (ES) sąskaitos, jeigu abiem pusėms nepavyks susitarti dėl laisvos prekybos susitarimo...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%