Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

sveiki,
antra savaitė 87 maršruto autobusas važiuoja tik vairuotojams vieniems suprantamu grafiku - vėluoja iš pirmo sustojimo išvažiuoti 7-12 min. Niekada negali žinoti, kada atvažiuos, laiku nuvykti į darbą ar iš jo sugrįžti. TRAFI programėlėje yra vienoks grafikas ir autobuso buvimo vieta, o realiai važiuoja visai kitaip. Peržiūrėkite, prašau, autobuso važiavimo "ypatumus".
Kodėl pastaruoju metu arba vėluoja arba išvis ne atvažiuoja 87 autobusas? visiškai ne pagal tvarkarašti.
Jei pasikeitė ar sumažinote autobusų skaičių pakeiskyte tvarkarašty tada.
Žmonės stotelėse stovi po pusvalandy ir daugiau, į darba vėluoja, šiandien turėjau nuvykti į Santarų klinikas laukiau po 10.20 87 autobuso ne atvažiavo.. laukiau iki 10.50 ne atvažiavo.. vėluoja net ir ne piko metu
Žiauriai nemalonūs vairuotojai, visi iki vieno! Kiek teko važiuoti visada pikti ir nežmogiški
Noriu pasiteirauti, kodėl paskutiniu metu nuolat vėluoja 87 maršruto autobusas. Kai vėluoja keletą minučių, tai yra suprantama, bet yra vėluojama apie 15 min. To pasėkoje nesuspėjama i kito maršruto autobusą. Pasirinkimo nėra, Molėtų plentu važiuoja tik 26 ir 87 maršrutų autobusai. Jei sumažinote autobusų skaičių, pakeiskite tvarkaraščius, kad būtų įmanoma norimą vietą patekti laiku. Juolab, kad autobusas vėlavo ne piko metu, o 7:57, 12:06.
Faktas. Autobusų vairuotojams reikia įguti streso valdymo ir komunikavimo pagrindų.
Įvykis. Šiandien iš T.Narbuto stotelės įlipau į 49 autobusą apie 17:33 val. važiuojantį link centro. Įlipau ir girdėjau kaip mergina apie 16-17m. invalido vežymėlyje prašėsi, kad vairuotojas padėtų išsilaipinti iš autobuso. Na, manau faktas, kad ji pati neatsistos ir neišlips. Vairuotojas apsimetė, kad negirdi. Kai kiti autobuso keleiviai pradėjo reaguoti ir šaukti vairuotojui, tai tik tada gerbiamasis teikėsi atsikelti ir padėti. Tačiau atlikdamas savo pareigą tiek šaukė ant tos vargšės merginos, kad atrodo ji pati pasirinko būti tokia... Sakyčiau daugiau nei žema toks elgesys. Pravažiuojant mačiau, kad mergina šoko būsenoje ir jos skruostais bėgo ašaros.
Klausimas. Tai ko verta jūsų "Tradicinė vandens dalinimo akcija"? Garsiai rėkiantis straipsnis kaip atnaujinate autobusų parką ir skiriate dėmesį keleivių patogumui?... Pacituosiu vieną sakinį iš minėto straipsnio - "Ypatingą dėmesį bendrovė skiria ir keleivių aptarnavimo kokybės gerinimo procesams." Kaip Jums atrodo ar šis mano aprašytas įvykis yra patobulinto proceso dalis? Ar besikeikiantis, grumojantis ir nepagarbus vairuotojas yra tinkamas dirbti su žmonėmis? Nemanau. Tame pačiame straipsnyje pamačiau, kad vis gi ir mokymus darote jau nuo 2017 metų. O kokia egzaminavimo sistema? Parašus susirikti už atsėdėtas valandas ir toliau mužikais būti? Spragos pas Jus mielieji... Ar vairuotojai turi teisę rėkti ant invalidų? Kažkaip niekada neteko matyti, kad vairuotojas rėktų and aukšto, tvirto jauno vyro, kuris greitaitai pastatytų į vietą mužikaujantį autobuso vairuotoją. Linkiu atrasti būdą kaip susitvarkyti su autobusų vairuotojų elgesiu, nes kad ir kokias naujais autobusais be važinėtų keliviai jie visi pirmiausiai matys aptarnaujantį personalą t.y. vairuotojus ir jų elgiasį su jais. Beje, mano minimą straipsnį galite rasti "Vilniaus Viešasis Transportas" internetinėje svetainėje.
Labai nemaloni vairuotoja vežė mane į Antakalnį šių metų rugsėjo 20 dieną. Aš esu būsima mama, maža to, kad ši moteris tyčia nuvažiavo toliau negu stotelė ir mums mamoms, su vaikais, dviratukais ir sunkiom tašėm teko eiti link autobuso kol nelaimingoji sustojo. Tai dar įsėdus į autobusą ir davius jai 1eurą už talonėlį, ji man šovė "gal į kabiną tave įleisti?" Kas žer naglumas ir nepagarba keleiviams? Kas tokius už vairo sodina? dar moteris? gėda. tikiuosi išmokinsite ją gerbti kitus ir daryti savo darbą tinkamai. Nei aš 1, nei paskutinė. Autobuso numeris 4125, važiavau 16:25. Ačiū už dėmesį
Sveiki, norėčiau rytais matyti "ilga" 19 numerio autobusa, 6:49, papraščiausiai nėra vietos žmonėm, kai kurie būna priversti laukti kito nes tikrai nepakanka vietuos.Ačiū uz supratima!!!
Sveiki, man labai idomu ar vairuotojai turi veidrodelius per kuriuos stebi ilipancius ir islipancius zmones? Jau ne pirma karta matau kaip zmogus lieka stoveti lauke, bando belst i langa, bet vairuotojas nuvaziuoja. Gal tiesiog reikia gerai ispirt i autobusa kad vairuotojas truputi apsizvalgytu?
Besikartojančios problemos su 5 autobusu. Šiandien ryte (09-12), autobusas, kuris Deivių stot. turėjo būti 07:53, atvažiavo 3 min anksčiau, bet tai smulkmena, palyginus su tuo kaip vairuotojas vežė keleivius... Visą laiką skubėjo, staigiai stabdė, pypsėjo visiems iš eilės, dideliu greičiu lėkė per gulinčius stabdymo atitvarus, taip taškydamas keleivius viduje nuo sėdynių ir turėklų, o ties Kalvarijų gatvę lėkdamas nepamatė tokio vieno ir taip staigiai stabdė, jog pusę keleivių palei žemę buvo, viena močiutė nukrito ir susitrenkė stipriai.... kažkoks siaubas ne vairuotojas... prašau atkreipti dėmėsį, kad kitą kartą ne tik močiutė gali nuvirsti, o ir vaikai ar kiti suaugę susižaloti. Jei ne tas vairuotojas nervų nelaiko ar šeip bėdų turi, tai geriau tegu išvis nevairuoja tokio transporto...Autobuso numeris 968 (HBV 5..)
Daiva 2018-09-11 11:06:27
negaliu neparašyti po patirto šoko vakar vakare važiuojant iš Perkūnkiemio į Šiaurės miestelį 23, 28 laiku (paskutinis maršrutas važiavo į autobusų parką) 5 autobuso maršrutu. Įlipau ir nuėjau prie vairuotojo, nes neturėjau pravažiavimo bilieto, pasidėjau rankinę ant priekinės sėdynės, už vairuotojo kabinos ir išgirdau garsiausius priekaištus iš vairuotojo : autobusas tuščias, ko čia sėdate būtinai į priekį ir spardysite mano kabiną kojomis, ką daugiau vietos nėra??? Buvau ištikta šoko...Esu 52 metų moteris, išsilavinusi ir gyvenime nesu spardžiusi kojomis net kamuolio......Be to dar net atsisėsti nespėjau, o pasigirdo garsūs įžūlūs nepagrįsti ir visai sveiku protu nesuprantami užgauliojimai !!!! Sveiku protu nepaaiškinamas vairuotojo elgesys !
Ar gali tokie žmonės dirbti tokioje sferoje??? Juk jis pavojingas ir aš kitą kartą jau bijosiu važiuoti vėlesniu metu visuomeniniu transportu. Važiavimo kaina tikrai nėra maža, o aptarnavimo kultūra nesuvokiama. Esu važinėjusi užsienyje visuomeniniu transportu- vairuotojai mandagūs, paslaugūs, malonūs, atidūs.
Atsakykite prašom, ar gali tokie žmonės vežioti žmones ???
Atsakau: taip, gali tokie žmonės vežioti žmones. Gerai, kad nesutraumavo jis viso jūsų gyvenimo, kuris matyt ir nelabai yra nusisekęs, jeigu rašinėjat tokius nesamoningus skundus.O ir ištikrųjų, ko važiuoti su tuo autobusu, kuris jau į parką važiuoja. Vairutoojas jau namo važiuoja, o jūs dar čia atsivelkat ir dar į priekį sėdates.
Atsakykite prašom, ar gali tokie žmonės vežioti žmones ???
15 autobusas link Turniskiu veluoja pastoviai 7.42 Nemencines pl.
58 autobusas važinėje savu tvarkaraščiu, pravažinėje stotelę arba per vėlai arba anksčiau ant 4-5min. Dėl tokio autobuso eismo nesuspeju šianden nekur
15 autobusas link Turniskiu pastovai veluoja.Nemecenes pl. 7.42 buna 7.52 ir veliau
Man idomu kam dirba VVT keleiviui ar sau autobusas marsrutas 19, siandien apie 16:00h. Ne tik kad neileido keleivio bet ir prispaudes jo ranka jam bebandant ilipti i autobusa prispaude ranka pradejo vaziuot. Zinoma tai pastebejas jis ranka paleido bet keleivi paliko. Taip iseina kad mokant uz viesaji transporta tu neturi jokiu teisiu. Viskas priklauso nuo gerbiamo vairuotojo nuotaikos. Dar karta pakartosiu info. Autobusas nr. 19 Stotis - Salininkai apie 16h (negaliu pasakyti tiksliai, paklaida 2-3 min) garazo nr. 3006. Noreciau kad pravestumet pokalbi apie vairuotojo etika. As jau nekalbu apie tai kad mokant uz bilieta noretusi gauti komforta o gauni pirti ant ratu kuri pavojinga eismo saugumui. Tai gal bent tai ka gaunam galima isnaudoti tinkamai.
Troleibuso marsrutas numeris 3 (1649), vairuotoja velavo, veze zmones ir aplamai vairavo labai neatsargiai. Zmones troleibuso gale vis pasokdavo nuo savo sedyniu. Per staigus stapdymai bei neatsargus duru uzdarymai/atidarymai.
Irena 2018-09-04 16:41:52
Sveiki. Na jau truko kantrybe. Gyvenu Rudaminoje, susisiekimas su Vilnium viesuoju transportu blogas, seni isklere autobusai be kondicionieriu dar ir langai ne visuose atsidaro, o pravaziavimas kainuoja nepygiai. Maza to, kad 12 marsruto autobusas vaziuoja viditiniskai kas valanda, tai nuo rugsejo dar paleidot trumpus autobusus, kaip tik tada kai vaikai i mokyklas ir is ju pradejo vazinet, sunku ilipt i autobusa ir islipt. As nieko pries trumpesnius autobusus neturiu, bet turi keistis ir autobusu kiekis, kas 15-20 minuciu, taip kaip vazineja aplinkiniu rajonu autobusai- 16, 61, 19, 82.
Sveiki, tiesiog trumpas info Jums ir visiems kitiems, kam taipogi truko kantrybe: Dar vasara Vilniaus miesto savivaldybe pasiule imonei, kuri su naujais/ilgais autobusais aptarnauja 4g, 55, 43 ir 7marsrutus nuo rugsejo men.paleisti Vilniuje dar penkis autobusus (suprantama naujus), kadangi parkas (autobusu) tiesiog neturi pakankamo kiekio "dar vaziuojanciu" ilgu autobusu. Ir kai jau buvo pasirasyta sutartis imone isigijo (nupirko) dar 5 naujus/ilgus autobusus, atitinkancius pacius auksciausius ekologijos reikalavimus (jau nekalbant apie kondicionerius) (o tai yra pakankamai dideles investicijos), paskelbe vairuotoju atranka, po to idarbino virs desimties kvalifikuotu vairuotoju, jau buvo sudaryti ir darbo grafikai (tai turejo buti 2g marsrutas), ir likus keletai dienu iki rugsejo pradzios savivaldybe "persigalvojo". Sunku patiket, taciau pas mus pasirodo galima net taip.
Gi dabar paveikslas toks: parkas surinko is visu (ne itin svarbiu ju manymu) marsrutu "dar vaziuojancius" ilgus autobusus (nukentejo ir Jusu minetas 12), suprantama paleido i jau mineta 2g marsruta, privati imone turi atleisti priimtus vairuotojus, o visiskai nauji/ilgi autobusai tiesiog stovi prie tvoros. Cia Jums ir saugumas, ir patogumas ir pan., ...ir viskas "prie tvoros"
Labai gaila, taciau del tokiu svelniai sakant "nesusipratimu" galiausia "nukencia" paprastas keleivis.
Grazu, kaip sakant BE KOMENTARU!
Šiandien 20.56val. 17-u maršrutu į Antavilius autobusas pajudėjo "sočiai" prirūkytas..., lauke nelijo, tai kas bus žiemą ar šiaip per prastą orą ? Ar vairuotojai (ir ne vienas šiuo maršrutu-buvo ir anksčiau) leidžia sau dėl vairuotojų trūkumo ar PER DAUG uždirba ???...
Sveiki. Naujininku stoteleje 8 minutes laukiau 10 troleibuso, kai jis atvaziavo, uzgeso variklis ir 12minuciu niekur nevaziavo. Vairuotojas tiesiog sedejo ir ziurejo pro langa... Apgailetina.
Labas rytas.Tiesiog tragiškai sukaitalioti maršrutai!-iš didlaukio ir Baltupio stotelių anksčiausi autobusai5.30.Vėliausias 23.40į Baltupius.Labai daug žmonių lieko be autobusų!!!!!-Man kyla klausimas-nejaugi perku nuolatinį ir moku 29eurus tam kad 4stoteles pėščiom iś ryto iki pramogų ir 4stoteles vakare iki didlaukio pėsčiom???-juk šitiek čia studentų!!!!tokie srautai žmoniű, o palikti tik keli autobusai kurie visada sausakimši.Maža to nuėmėt vienintelius maršrutus su kuriais galima buvo anksčiau pasiekti darbus-kodėl reikėjo po 2 marśrutus ryte ir vakare nuimt?-gal būtų užtekę po vieną?-ir autobusai važiuojantys į stotį ar oro uostą tikrai PRIVALOMAI turėtų važiuoti nuo kokių 4.30iki24.00.Ačiū kad perskaitėt ir ačiū jei būsiu išgirsta
Labas vakaras, šiandien apie18:45 73 maršruto autobusas numeris lyg 3123 sukdamas sankryžoje į kairę link Justiniškių stotelės net nestabdė......jam žalia, bet ir pėstiesiems žalia, važiavo nelėtindamas nors perėjoje buvo pilna einančių žmonių, bei žmonių besiruošiančių žengti į perėją, juk turėtų praleisti ir tik tuomet pravažiuoti. Baisu......rugsėjis, vaikai ir tokie vairuotuojai. Manau visa situacija puikiai matytusi atsukus kameras, kurios tikiuosi šioje sankryžoje yra.
Sveiki. 9 troleibusas (nr. 1672) is stoteles pasaku parkas turejo isvaziot 15.39 o pats vairuotojas atejo i troleibusa pavelaves ir prie stoteles privaziavo tik 15.47, ir visa kelia greit vaziavo lieke, taip ir rankas galima issisukt, be to cia ne pirmas kartas kai vairuotojai skuba, net karta vos nenukritau ant zmogaus nes stoviejau. Kada bus tvarka.....!!!!!!!!!!!
Dar karta rašau, nes pirma karta matyt nekreipėte dėmesio. Kiekviena karta bevažiuojant vairuotojas kabinėjasi prie žmonių šįryt važiavau su rankose termosu, tai kaip ir tikejaus vairuotojas prisiknis, ir žiūriu ateina prie manęs sako grubiai kišk termosa į rankinuką nes tokiu dalyku negalima rankose turėt ? Kaa? Gal sakau jau pats laikas su juo pakalbėti kad vairuotų, dirbtų savo darbą, nes pasirodė jog jam kiekviena kart maloniau pristot prie žmonių, važiavau 4g autobusu nuo tolminkiemio st 8.00.
Sveiki. Norėčiau gal pagalvotumėte apie transporto važiavimo laikus. Pavyzdį duosiu kaip autobusus nuo Naujininkų stotelės link stoties: 1, 3, 4, 41, 42, 78. Dažnai būna taip kad jie važiuoja beveik tuo pačiu laiku bei tuo pačiu maršrutu ir kito autobuso link stoties reikia laukti valandą. Tikiuosi atsižvenlgsite į mano pageidavimą ir paskirstysite autobuso važiavimus tolygiai, kad būtų šiek tiek patogiau. Nes šiandien 3, 1, 42 ir 78 autobusai atvažiavo tuo pačiu metu. Ačiū
Siandien ilipau I autobusa 4g kuris vaziavo 2018-08-29diena nuo vlovo st 14.27. Vairuotojas ilgai neatidare duru, nors labai lijo. Ilipus i autobusa norejo islaipinti kadangi rankose laikiau paprasta kolos buteliuka, visa kelione vaziavo greitai stabde labai greitai. Viešuoju transportu vaziuoju pirma ir turbut paskutini karta:)
08. 29 dieną nebuvo 115 autobusiuko iš N.Vilnios į Antakalnio žiedą, st. Žilvičių 11;31. Kitas tik už 30 minučių!
Šiandien ryte važiavau 88 autobusu (link oro uosto, autobuso nr 7052). Vairuotojas buvo labai malonus, labai atsargiai važiavo. Kadangi dažnai važinėju Vt, labai nustebino, kad yra tokių vairuotojų, kurie atrodo savo darbą atlieka nuoširdžiai. Autobusuose/troleibusuose dažniausiai važiuoji įsitempęs, vairuotojai staigiai stabdo, būna, kad vėluoja. Na o šį ryt važiuodama jaučiau komfortą. Labai ačiū šiandienos vairuotojui ir įmonei, kuri samdo tokius žmones! Sėkmės!
niekada nerašau jokių pasipiktinimų, tačiau šį kartą neištvėriau. Kiekvieną dieną važiuoju 4G autobusu iš ryto ir vakare piko metu, kartais pakliūna važiuoti tokiu autobusu, kuriame yra jutikliai prie durų. Nors jie jau yra, kuris laikas, ne visi žmonės supranta jo veikimo principą. Taip yra gaištamas laikas stotelėse. iš viso nesuprantu, kodėl kai kuriuose autobusuose tie jutikliai yra o kituose nėra. Įdomu kas bus Rugsėjį, kai prasidės tikrieji žmonių srautai.Manau, kad tie jutikliai trugdo vairuotojui nes blaško jo dėmesį, jis turi raginti žmones pasitraukti nuo durų, ir aišku, vieno karto neužtenka, taip pat tai padaro važiavimą nekomfortišką, nes tas pypsėjimas erzina, taip pat ilgina važiavimo laiką, kadangi yra gaištamas laikas stotelėse.
Arba darykite tuos jutiklius visuose autobusuose ir troleibusuose, arba nei viename. Be to tas pasitraukimas nuo durų ne visada padeda, nes reikia pasitraukti nuo durų per gerą žingsnį, bet kartais tenka važiuoti, susispaudus kaip "silkėms bačkoje" ir paprasčiausiai nėra vietos kur pasitraukti. o kas pasakys žmonėms išlipti, kurie trugdo?
Prasideda ginčyjimasis tarp keleivių, ir kaip sakau, tai tik kelionę padaro dar nekomfortiškesnę.
Beje siūlyčiau nubrėžti liniją už kurios reikia atsistoti, nes tą "pasitraukite nuo durų" kiekvienas supranta savaip.
Sveiki, paskutiniu laiku labai vargina 53, 5G ir 7 marsrutu autobusu vaziavimas. Vairuotojai siu marsrutu Akropolio ir Licejaus sustojimuose uzsilaiko nuo 3 iki 5 min, atrodo kad tempia laika. Zmones rytais skuba i darba, bet sedint autobuse kuris nevaziuoja nuotaika negereja. Tokie atvejai kartojasi kiekvina ryta, ko pasekoje veluojama i kitus autobusus.
Tomas VVT 2017-08-16 11:04:02
Laba diena, gerb. Dovile,
Apgailestaujame dėl tokio grubiai nepagarbaus vairuotojo elgesio. Noriu patikinti, kad vairuotojas bus iškviestas tiesiogiai pasiaiškinti vadovui ir jam mažų mažiausiai gresia griežtas įspėjimas dėl tokio netinkamo elgesio. Dar kartą apgailestaujame dėl įvykio ir su VVT linkime tik gerų įspūdžių. Ačiū.
Mažų mažiausiai gresia griežtas įspejimas? Turbūt juokaujat? O kas įrodo, jog keleivio skundas yra nemelagingas? O gal aš atvirkščiai pasakysiu, jog vairuotojas buvo mandagus, o keleivė davė ne 1eur. monetą, o tarkim 50eur. kupiūra. Čia bet kas gali prikurti tokių istorijų, kad ojojoj.
Šiandien pasipyktinau 15truleibuso vairuoju, kur nuo stoties važiavo apie 16.45laiku su akiniais nuo saules ir raudonais marškineliais, per pereja visi vairuotojai draugiškai praleidžia peščiuosiuos, o jis maža to kad važiuoja nepažiūrėjas, o spaudžia greičio pedalo prie pat perejos, jei nepagreitinčiau žingsnio tai bučiau nutrenkta... labai dažnai 2autobusas neatvažiuoja rytė kuris turi būti 9.07 arba vėluoja kelias minutės arba neatvažiuoja ir dėl to vėluoju į darbą!
raudono autobuso keleivis
2018-08-21 17:36:15 IP 5.20.176.182
BLIAT kaip salta raudonuose autobusuose niekas net nesedi ant kedziu o stovi susigrude nes per salta sedet. pamazinkit ta kondiske bukaprociai. max saltis max pajegumas vejelio, nu jus durneliu durneliai
Autobusas kurio maršrutas, šiaurės miestelis- pašilaičiai, numeriu 5, jau tikrai ne pirmą ir ne trečią kartą atvažiuoja anksčiau negu turėtų. Šeškinės stotelėje autobusas turėtų būti 18.09, o atvažiuoja 18.05. Darykit ką nors, nes tos kelios minutės viską sujaukia. Kam tie tvarkaraščiai, jei jų nėra laikomasi. O jei atvažiuoja autobusas anksčiau, butu malonu, kad jis ir stovetu toje stotelėje iki kol ateis laikas išvažiuoti.
40 autobusas kasdien išvažiuoja anksčiau. Neįmanoma planuotis savo maršrutų su persėdimais, nes jis 5 minutėm išvažiuoja anksčiau nei turi, po darbo visada tenka laukti sekančio.
Kažkoks visiškas nesusipratimas, atsistojome, kad išlipti stotelėje, tai 74 kaip važiavo, taip ir pravažiavo. Ko pasekoje, išlipom, kai atidarė visgi kažkokioj stotelėj, turėjom eiti apie 1 km. pėsčiomis, per nesaugų kelio ruožą, nes sekantis reikalingas autobusas buvo tik už pusvalandžio.
Šiandien 56 autobusas turėjęs išvykti iš gelvonėlio 14:50 išvyko 14:48. Ir taip vis pastoviai.. galbūt laikas būtų pradėti važinėti pagal tvarkaraščius??
Pasipiktines keleivis
2018-08-05 11:23:24 IP 84.15.186.44
Nezmines ten dirba veikianti bilieta skelbia nevekianciu ir liepia lipti is transporto priemones ir reikalauja mokieti bauda
Tragedija, negana to, kad sąlygos daugelyje autobusų ir troleibusų antisanitarinės, langai kiauri ir leidžia per lietų, variklis dirba garsiau už verdančias mintis galvoje ir trankiausią muziką ausinėse, - per tokį ir taip nepakeliamą karštį kai lauke 37 laipsniai, tai tokia temperatūra atrodo gaivi su autobuso vidaus, kur kondicionierių nei kvapo, sėdi ir verdi, temperatūra gal 40 laipsnių, nepakenčiama!
59 maršruto autobusas, kam jums grafikai?Šiandien ryte vėl nuvažiavo anksčiau.Kiek tai gali tęstis?
Miron 2018-07-17 19:01:45
Neatviko 115 autobusas turejo but 18:45 buvau stotelei jau 18:38, po letum zinokit gerai stovet, yra klausimas kam tada as perku biletus?
Man taip pat idomu kodel neatvaziavo siandien tremtiniu st 17.59????
Laba diena, Gerb.Vadovai,

Noreciau padekoti autobuso vairuotojai (moteriai, sviesiais trupais plaukais), kuri siandien t.y 2018-07-25.vairavo 54 autobusa is Pilaites raj.12:44val.Didziausia tariu Jums ACIU, as pravaziavau stotele, sukeliau Jums rupesti, o Jus neatsizvelgdama i visus sunkumus mane isleidote stoteleje, kur reikejo Jums gaisti laika, pasakete kur eiti ir t.t.SEKMES JUMS DARBUOSE, TOKIEMS SAUNIEMS DARBUOTIJAMS TURETUMETE SKIRTI PREMIJAS...ACIU, KAD JUS ESATE.
Laba diena noriu pasiteirauti kodėl jūsų vilnius-merešlėnai važinėja ankščiau laikooo autobusai. Jai jie Pagiriuose tūrėtu būti 15:20. O išvažiuojaaa 15:10 iš čia... kas per nesąmonė. Tad jai it labai skūbėtum namo nespėtum. Nes juk autobusai važiuoja ne pagal savo grafiko laiką ; (tad jaigu skaitysit tai malonėkite ir pakontroliuoyi savo vairuotojus.. arba jai jau taip vyksta važinėkit iš paskos ir patys stebėkite jai jau negalite sjkonttoliuoyi jų ;) nes jau tikrai atsibodo "nebespėti" į autobusą
Pamiršau bileteli 2018-07-25 11:39:08
Sveiki, vakar vakare vaziavau namo is darbo ir isejo taip, kad pamirsau bileteli, aisku visa sistema suprantu ir pritariu jai, suprantu, kad turejau gaut bauda ir viskas yra normalu. Taciau negaliu neatkreipt demesio i tai, kaip elgesi kontroles darbuotojai, ka jie is saves stato ir kaip sneka. Susiduriau su veikeju Artiom Rozkov. Priejo prie manes paprase biletelio, viskas tvarkoj. Pastebejau kad biletelio nera ir pasakiua kad greiciausiai ji pamirsau ir kad teks eit rasyt man bauda. Artiomas paprase manes pateikti dokumento o jis buvo pas mane telefono dekle kuriame buvo 4 korteles ir tiesiog dokumentas uzstrigo, negalejau jo istraukt. Pasakiau kad paduosiu ji autobusiuke kontroles, nes negaliu jo istraukt. Artiomas izuliai pasake kad traukciau dabar ir TIK TADA IJUNGE KAMERA. argi neturi kontrolieriai ijungti kamera jau pries ieinant i troleibusa? Esme tame, kad vaziavau apsirenges su kostiumu ir tiesiog kazkur begt net negaleciau taip apsirenges, kokia buvo butinybe taip izuliai sakyt traukt bileta vietoj ir nemandagiai sneket. Kai keliavome i autobusiuka viska sita ispasakojau kontrolieriui ir jis atsako "ko cia verki ereli". Cia taprasme yra tiesiog virs visko, o kai uzeinu i autobusiuka ir noriu istraukt telefona is kisenas jis man sako "rankas is kisenas istrauk kad matyciau", taprasme jis cia per daug "faru" prisiziurejo ar ka jis sau leidzia? As vaziuoju su kostiumu ir jis galvoja as su savim peili veziuojuos? Kontrolieriaus elgesys ir kalba tiesiog siaubas, net neisivaizduoju kaip toks zmogus taip ilgai trn dirba, nes kiek sake jis yra kontrolieriu brigadininkas. Maza to, Artiomas iejo i busika ir pareiske kad man surasytu maksimalia bauda uz tai kad ji prie visu zeminau ir isvardinau visokiais zodziais, nors viska jam pasakiau asmeniskai tikrai ne prie visu zmoniu. Jeigu toks kontroleriu elgesys ir tokios ju kalbos, kai i mane kreipiasi tu, isvadina skirtingais zodziais ir elgiasi kaip su sudu, tai labai gaila jei pas mus tai yra jau norma. Manau i sia zinute bus atkreiptas demesys ir kazkas atsizvelga i tai kaip elgiasi Artiomas, nes manau tai jau yra ne pirmas skundas nukreiptas i ta asmeni. Artiomai jeigu tu skaitai sita, tai noriu tau perduot, kad tuos 23 eurus as susimokesiu, jeigu jau norejai padaryt man kuo blogiau ir pakenkt maksimaliai, tai nieko tau nepavyko, man tai nera kosmines islaidos :) o tau linkiu gyvenime pasikeist, nes dabar paziurejus i tave darosi ir graudu ir juokinga, elgies kaip kiemo marozas, kuris nezino nei manieru, nei kaip reikia elgtis su pasaliniais zmonem. Pasikeisk, nes kitaip liksi visa gyvenima tokia musorskaja padstilka ;)

Jūsų atsiliepimą persiunčiame kontrolierius kuruojančiai savivaldybės įmonei Susisiekimo paslaugos.
Pijus 2018-07-24 08:30:00
Jau ne pirma karta 2 troleibusas stotele Antakalnis pravaziuoja anksciau. (Arba isvis neatvaziuoja?) Turetu atvykti 8:20, as stoteleje laukiu nuo 8:17, taciau nieko taip ir nebuna iki kito troleibuso, po 9min... Gal butu ir nieko tokio bet visi turim darbus i kuriuos reik vaziuot. Tai nepaisant to kad daznai tie seni troleibusai sugenda ir siaip vaziuoja leciau uz zmogu einanti tai dar su situo reik taikytis.

Ačiū už pastebėjimą.
Šįryt 2 maršruto troleibusas stotelėje Antakalnis buvo 8:18 val.. Priminsime vairuotojams labiau laikytis nustatyto važiavimo tvarkaraščio.
Jovita 2018-07-21 14:37:56
Sveiki, siandien isedau i 7 autobusa kurio nri8030, norejau pas vairuotoja nusipirkt taloneli uz 1 eura ir likau soke, kadangi vairuotojui padejus centais gavau atsakyma grubiu tonu, kad centais jis neima.Toki dalyka isgirdau pirma karta, o ir centai buvo stambus..Niekada nerasau skundu, bet siandien negalejau neparasyt.☹️

7 maršrutą aptarnauja kitas vežėjas, ne VVT.
Jūsų pastebėjimas perduotas Vilniaus viešojo transporto vežėjų vykdomų paslaugų kokybę kontroliuojančiai savivaldybės įmonei Susisiekimo paslaugos.
Sveiki, daug žmonių rašo tokį skundą, BET PASIKARTOSIU! Kur dingsta autobusų kondicionavimas karštą dieną? Sėdžiu autobuse ir tiesiog kepu. Kaip atsidaro autobuso durys, visi žmonės bando pagauti bent kiek oro iš lauko. Autobusuose karščiau nei lauke, langai vos praverti. Nekalbu apie pagyvenusius žmones, jaunas mamas su mažais vaikais. Taigi sakėt bei rašėt, kad šiltuoju metu VISUOSE autobusuose veiks kondicionavimas, bet kažkaip jo nei matyt, nei jaust. Gal jau susimąstykite ir bandykite pataisyti šia klaidą, nes tikrai jau nebeįmanoma. Tiek daug skundų gaunate dėl autobusų kondicionavimų, rašote, kad išspręsite šią situaciją, bet kažkaip situacijos išsprendimo nei kvapo. Pastatykite save tokioj vietoj, kai lauke +30, o autobuse +35. Kaip jūs jaustumėtes tokiame karštyje? Prašyčiau atsižvelgti į šia tikrai didelę problemą ir pabandyti ją išspręsti pirmiau nei kitas.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

E. Šatas dėl garbės ir orumo kreipėsi į teismą
E. Šatas dėl garbės ir orumo kreipėsi į teismą 09-25 09:59
Konkurencijos tarybos vicepirmininkas Elonas Šatas, minimas Seimui pateiktoje Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymoje apie koncerno "MG Baltic" įtaką politikai, dėl garbės ir orumo gynimo...
Liudas Mažylis su konservatoriais kandidatuos į Europarlamentą
Liudas Mažylis su konservatoriais kandidatuos į Europarlamentą 09-25 09:35
Vasario 16-osios aktą atradęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąraše kandidatuos į Europos Parlamento...
"Novaturas" ketina mažinti dividendus
"Novaturas" ketina mažinti dividendus 09-25 09:15
Investuotojų baimės iš didžiausio Baltijos šalių kelionių organizatoriaus "Novaturo" sulaukti mažesnių dividendų pildosi.

Kai susergate, Jūs..

Skoda