Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Šiandien ryte 41 autobusas marsrutu užusienis-stotis turejo isvažiuot 7;15 is užusienio. Deje išvažiavo 7:10 ir daug žmoniu nespejo i autobusa, puse stoteliu praleido, važiavimo metu kalbejo telefonu. Autobuso numeriai KDF 693, numeris V7053
Reikėtų peržiūrėti 115 autobuso grafikus, nebe pirmą kartą autobusai atvyksta maždaug 10min vėliau arba anksčiau nei parašyta oficialiam puslapyje.
Laima 2021-10-19 20:02:23
Na į autobusą įlipo ji ne Pilaitėje, o ir vairuotoja ne gydytojas, jeigu žmogus gražiai paprašė ištiesti tiltelį, kad galėtų saugiai išlipti, vairuotojo darbas - padėti, ne kiekvienoje stotelėje reikia lipti ir kažką daryti, todėl tikrai galėjo pakelti sėdmenis nuo kėdės. Pasižiūrėjau tai sena moteriškė eidama į turgų labai klupčiojo, pas senus žmonės ir ne sergančius yra problemų su vaikščiojimu.
O apie tą moterį, kuri vaidina esą serganti iš Pilaitės negirdėjau!
Viešasis transportas nėra taksi.kad prie kekvieno šokineti.yra laikas yra kiti keleiviai
Petras 2021-10-19 10:00:51
Čia ta serganti keleive is pilaites kuri vaidina serganti :D
O apie tą moterį, kuri vaidina esą serganti iš Pilaitės negirdėjau!
Laima 2021-10-16 12:18:40
ATSIRINKINETE SVEIKUS AUTOBUSŲ VAIRUOTOJUS, SERGANTI MOTERIŠKĖ SU VEŽIMĖLIU PAPRAŠĖ AUTOBUSO VAIRUOTOJOS IŠTIESTI TILTELĮ, KAD JI GALĖTŲ PRAEITI, VAIRUOTOJA JĄ APŠAUKĖ KEIKĖSI, ATSISAKĖ JAI PADĖTI!
Čia ta serganti keleive is pilaites kuri vaidina serganti :D
Vilnietė 2021-10-18 10:18:55
????????????
???
Jaroslav 2021-10-15 18:03:54
Šiandien 2021.10.15 d apie 16h 7-10h išvažiuojant iš stovėjimo aišktelė, kuri randasi prie Antano Vienuolio progimnazijos, autobuso vairuotojas vos neįvažiavo į mašiną ir su savo pypenimais neaiškiais išgasdino vaikus! kad tie automobilyje apsiverkė. Kaip priklauso išvažiavau iš eikštelės su posūkiu, pradejo praleidinet o po to staigiai pavažiavo! Prašau išsiaiškinti, ir tokie vairuotojai neturi dirbti tokio darbo!!!
????????????
Jolanta 2021-10-14 08:43:02
Sveiki.
Spalio 14 d. (6.55 val. atvykstantis į Siesikų st.) 7 maršruto autobuso (garažo nr. V 8003) vairuotojas prieš Verkių sankryžą darė neleistiną lenkimą: išvažiavo į priešingą eismo juostą kirsdamas dvigubą ištisinę liniją. Labai norėtųsi, kad vairuotojų prioritetas būtų- keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumas!!!
Laba diena, Jolanta,

7 maršruto autobusais veža privatus vežėjas UAB "Transrevis".
Lietuvis 2021-10-06 21:26:08
Skaitau skundus ir suorantu, kad nė vienas nesuoranta apie eismo salygas. Reikia kreiptis ne į VVT, o į eismo reguliavimo tarnybas ir/arba rašyti skudus lengvujų automobilių vairuotojams kurie dar iki šiol nesupranta kad maršrutinius autobusus/troleibusus jie privalo išleisti/praleisti važiuojant iš stotelės. Dėl vėlavimų pirmiausia atkreipkite dėmesį į automobilių srautus gatvėse ir šviesoforų signalus tik Lietuvoje perėjoje dega žalias šviesoforas kai nėra pėščiųjų, tik Lietuvoje sankryžoje kur kelyje nėra automobilių dega žalias šviesoforo signalas, o gatvėje kurioje eilė automobilių stovi prie raudono, tik Lietuvoje ne piko metu žalias šviesoforo signalas dega 20 sekundžių piko metu 5 sekundes, sukant į kairę tokiu atveju idealu jeigu pravažiuoja 1 automobilis. Tik Lietuvoje pristatyta šviesoforų ten kur jų visai nereikia štai pirmosios priežastys dėl kurių vėluoja autobusai/troleibusai. Troleibusai didelių kliučių apvažiuoti negali dėl elektros tinklo taigi esant avarijai jie tiesiog priversti stovėti, dėl elektros tinklo troleibusai negali laktyti dideliais greičiais ir turi labai sumažinti greitį yrač prieš el. tinklo spec dalis. Taigi kaip matote ne viskas priklauso nuo autobusų ar troleibusų vairuotojų. Jei reikia keli subinę ir išeini anksčiau, o ne verkšleni. Pagalvokit palaukti reikejo 5 minutes. Kažkas nepatinka viešajame transporte tai prašau Yra Bolt, yandex ir įvairiausių taksi. Važiuojate viešuoju už 1 eurą, o paskaičius atrodo, kad veža už 100 euru. Visiems tik loti. Nebelokite, yra dešimtys būdų keliauti Vilniuje, bet žinoma visi visko nori už dyką aukščiausia klase.
Labas rytas,

nuoširdžiai dėkojame už atsiliepimą ir Jūsų supratingumą bei linkime gražios dienos:)
Sveiki.
Vakar 21.10.09 apie puse 10 ryte teko stebėt situaciją kaip 19 troleibuso vairuotojas užsipuolė niekuo dėtą merginą katra ramiausiai prieky sėdėjo su apsaugine kauke klausės muzikos per ausinukus ir tarpas nuo tarpo sukosčiojo. Vairuotojas agresyviai atidares kabinos dureles pradėjo šaukt :dar kartą man sukosėsi, varyk i troleibuso galą, kosini neturi aplamai važiuot viešuoju transportu.mergina išsigando.norėčiau paklaust, kokią teisę vairuotojas turi taip grubiah elgtis jei žmogus moka už vieš.transportą.juolabiau kad ji buvo veidą užsidengus.ar tokie darbuotojai agresoriai turi nurodinėt ir pult nieko nekaltus ramius žmones.manau tokį atleist iš viso reikia jei nesugeba dirbt savo darbo
2001.10.07 autobuso vairuotojas nr4. V.Nr HBV 506 Važiuojantis iš stoties į Kirtimus, išvykstant iš stoties 11:26 val. Uždarė durys prieš pat man į lipant į autobusą. Mano bendradarbiauti paprasus atidaryti durys nes liko keleivis už durų, atsakė jog jis tam neturi laiko ir vėluoja pagal grafiką. Švieslentė stotelėje rodė kad išvykimo liko dar vieną minutę. Taip pat liko artėjantį močiutė sunkiai vaikščiojanti ir tuo metu einanti nuo suoliuko kur ji sėdėjo link minėto autobuso. Vėliau aš pats ilipau į tą patį autobusą ir paprasiau vairuotojo pasiaiškinti dėl tokio savo poelgio. Į ką jis sureagavo be jokios pagarbos paslaugų vartotojui. Po mano pareiskyma jam kad as parasysiu skundą dėl jo tokio elgesio, vairuotojas pradėjo naudoti keiksmažodžius pokalbio metu. Man išlipus iš autobuso jis išvykstant man parodė nepadoru ženklą ranka, tai yra, parodė vidutinį pirštą. Kur aš turėčiau kreiptis šio vairuotojo elgesio apskundimo. Ir ar gali viršijo transporto paslaugų darbuotojai taip elgtis paslaugos vartotojo atžvilgiu?
Sveiki, trūko kantrybė, dėl 88 autobuso, Žirniu stotelei būna 7.23, pora ar viena minutė ankščiau laiko.Prie sankryžos ant raudono šviesoforo laukia 16, 12 ir 61 autobusai, kuriose važioja žmonės iš rajono, ir butų patogų persėsti į 88 maršrutą ir važiuoti tiesiai į centrą, o ne per stoti. Vaikams irgi patogų. Bet ne, tvarkaraštis sudarytas taip kad 88 prie pat nosies išvažiuoja, arba atvažiuok ankščiau ir 10 min. lauk laukia. Jus nors vieną kartą nuvažiuokite to 88 maršrutu, dauguma sėda Žirnių ir Liepkalnio stotelei, nes tai vienintelis maršrutas neaplankant stoties. Ta pati istorija, vakar 2021-10-05 diena, grįžau iš Europos aikštės 17.01 reisu iki Liepkalnio stotelės. 88 autobusas sustojo paskui 61, puse sekundės bet ne. Vairuotojas uždare durys prieš pat nosį nors žino kad žmonės persėda ir važiuoja į rajonus, bet net neatkreipė dėmesio ir 4 žmonės lauke kito 18 min. Viskas žmogui. Puikiai dirba chamai. Arba ne žiūri pro veidrodėlius?
Laba diena.
Ne pirmas kartas, pastovus neatvykimas laiku 87 autobuso.
Vakar vėlavo 15 min.
Šiandieninis laikas 8, 01 rodo kad atvyks po 17 min, kas per nesamone? Žmonės ne tik šąla lauke, bet ir vėluoja į darbus, lai būna vairuotojai supratingi ir derinasi laiką kad nebeliktų, tegul isvykimeja anksčiau.Pikta!
Laba diena. Kodel autobusas Nr.4 neatvyko pagal tvarkarasti? Turejo atvykti 17.12, Naujininku st. Stotis- Kirtimai. Karta per valanda vaziuoja autobusas. Kitas turetu atvykti tik 18.53. Tyciojimasis is zmoniu!
HJK 357.2 G autobuso vairuotojas prieš nosį uždarė duris ir nuvažiavo lyg niekur nieko.Labai skubėjau, prie pat durų stovėjau.Jis pasižiūrėjo ir nuvažiavo.2021-10-05 18:30.Karoliniškių stotelė.Į stoties pusę.Ir jau ne pirmas kartas taip su 2G vairuotojais.Gal jau laikas sudrausminti tokius vairuotojus ?
Justina Naravaitė 2021-10-04 22:11:35
Sveiki, noriu pranešti apie 50 autobusa. Labai liūdna, kad jis važiuoja ne pagal tvarkaraštį, arba atvažiuoja anksčiau, arba visai nevažiuoja. Taip pat jis važiuoja per retai ir manau visiem butu patogiau grįšti iš darbo nelaukiant kol 50 autobusas atvyks už pusvalandžio.
Prašau atsižvelkite į pasiūlyma ir pakoreguokite susisiekima tarp šilo tilto ir ozo gatvės.
Laba diena, Justina,

atsiprašome, kad tenka patirti nepatogumų, naudojantis viešojo transporto paslaugomis, ir prašome patikslinti laiką ir stotelę, į kurią 50 maršruto autobusai atvyksta ne laiku. Kai tik turėsime visą šią informaciją, galėsime nustatyti transporto priemones ir vairuotojus bei išsiaiškinti galimas vėlavimo/išvykimo anksčiau laiko priežastis.
Justina Naravaitė
2021-10-04 22:11:35 IP 5juc2jpr
Kodėl taip yra? 2021-10-04 09:18:21
Šiandien 2021-10-04, 55 maršruto vairuotojas ryte turėjo būti stotelėje pavadinimu "Šaulių sąjunga" 7:29 Santariškės - Lazdynai, vairuotojas į pagal maršrutą skirtą stotelę atvažiavo 7:20. Tai gal truputį atsakingumo, žmonės vėlavo į darbus, į poliklinikas ar dar kitur.

55 maršruto autobusais veža privatus vežėjas UAB "Transrevis", tad atsiliepimą dėl eismo tvarkaraščio nesilaikymo reiktų teikti minėtai įmonei.

Gražios dienos.
Kodėl taip yra?
2021-10-04 09:18:21 IP 2e7r3mg1
Laba diena, pandemijos metu turėtų būti reguliuojami autobusų dažnumas, kad nevažinėtų pilnutėliai autobusai. Pvz. 3G visada pilnas. Apie saugius atstumus galima tik pasvajoti. Kontrolieriai visai nekreipia dėmesio į žmones be kaukių ar neteisingai uždėtas. Galima pagalvoti, kad specialiai taip daroma, kad būtų didesnis susirgimų skaičius
2021-10-03
Neatvažiavo išvis 7 autobusas..
turėjo būti 7:17 ažuolo stoteleje. Maršrutu lazdynai- šiaurės miestelis. Laukiau nuo 7:10 iki 7:25 ir jo nebuvo. Del tokių nežinomų priežaščių tesiog nespėta į darbą.
2021.10.07 115 autobusas Kojelaviciaus st turejo buti 7.04 o 7.01 jis jau buvo tolokai uz stoteles. Arba veluoja arba vaziuoja anksciau ir pastoviai tokios problemos.
Neklaidinkite žmonių su internetinių grafiku!!!! Laikas parašytas vienas, jau nuo rugsėjo pradžios nėra autobusu, 26, 35, 36, 66, kaip važiuoti į mokyklą vaikams!!!!!!!!!!
Kodel autobusas 114 šiauries miestelis - AP (Kirtimą) 19:15, nesustoja Pelesos st. ir Panevėžio st. Nors pagal tvarkaraštį tur. Buvo ginčas su vartotojų. Jisai aiskina, kad pas ji ant popieriaus nėra stotelių, o telefono programėlę ir autobuso ekrane yra. Kas yra taisus. Prašau išsiaiškinkite greiciau
sveiki. labai anksti transportas baigia darba, butu gerai kad vaziotu iki nebent 24 val. Antras dalikas vairuotojas turi pardavineti biletus autobuse. Nes as anksciau 40 min isejau is namu kad pasipilditi vilnecio kortele, 1 kioskas sale namu uzdaritas, antram 15 min pertrauka, 3 kioskas uzdaritas. Parduotuveje uzejau ten nepildo o e sistema pabandziau uzstrigo (o dauguma zmoniu nemoka) ir taip nespejau pasipildit, nes jau velavau i darba. Kontrole pagauna duoda bauda nors norejau vazioti su talonu nera kur pasipidit. kituose mieste pvz Klaipedoje parduoda vairotojas biletus, ir kaina nera didesne (nei pasipilditi). Reikia pakeisti ta transporto sistema, ir autobusai vazineja iki 23 val. Labai anksti galima butu pratesti darbo val, tuo metu labai nemazai zmoniu vazineja.
2021.09.20 ryte 7:06 ir 7:27 nebuvo autobusu 68, , grigiskes-lazdynai, , mano vaikai prastovejo laukdami autobusu per toko ora, ir negaliejo patekti i mokykla. Jau ne pirma karta. Nera zodziu.
Pats anksciausias, susiktas rytinis sekmadienio 6 troleibusas eilini karta veluoja atvaziuoti 5 minutes. Beje, tos 5 min reiskia, kad i darba veluosiu 40min. (-45€ mano atlyginime) :).Eilini karta nespeju i savo darba... jau nezinau uz ka pinigus moku ar uz viesaji transporta ar uz taksi ar uz abu ta pacia diena...
Pridedu, kad sekantis (senas) troleibusas atvaziuoja laiku, pakol laukiu savo kito autobuso.
68 autobusas važinėja pastovei ne pagal laika, trukdo papulti i darba ir iš. O vakar reikėjo laukt valanda
Valerij 2021-09-17 07:39:19
7: 25 jau ir ne vienas autobas neatvažiuoja, po to jie vieluoja, žmonės grudasi I autobusus kaip šprotai, ar Tai normalu? Nekalbant kad žmonės moka už bilietus, kad pasiektu tiksla laiku, tai jie dar ir dusta nuo oro trukio rytais, ir nieks nepriema jokiu sprendimu!
PS. 114, 115 autobusai, mileišiškiu sodai
Ką šiandien patyriau 115 autobuse Vilniuje, tai čia buvo košmaras!!!!!! Įsėdau į autobusą važiuojantį iš Antakalnio į Parko g. (Naujoji Vilnia), taip pat įsėdo ir vyresnio amžiaus žmonių, mes nespėjome atsisėsti ir prasidėjo košmaras! Vairuotoja buvo moteris, ji važiavo tokiu greičiu, kad aš būdama jauna, sėdėdama negalėjau išsilaikyti, tai ką kalbėti apie močiutes, kurios su manimi kartu įsėdo! Ant posukių nei trupučio nestabdė, mes tėškėmės vieni į kitus, viena moteris net nuslydo nuo kėdės. Artėja kitas posūkis, tai ne tai kad stabdytų - vairuotoja dar didino greitį. Visi žmonės pradėjo rėkti, kad ką ji daro, močiūtės pradėjo melstis ir norėjo išlipt, nes negalėjo išsilaikyt autobuse. Kreipsiuosi į visas institucijas pranešt apie tą vairuotoja, ji gal buvo neblaivi arba tiesiog užmušt žmones norėjo. Kalno st. ji buvo 17:07 2021-09-16. Tikiuosi tas žmogus daugiau nedirbs tokio darbo, kitaip turės atlyginti visiems sveikatą dėl savo vairavimo!
Justyna 2021-09-15 08:15:49
Antrą dieną vėluoja autobusas 20 nuo lazdynų pusės.... Ir antra diena tas pats vairuotojas... Važiuoja belekaip, dar ir kalba telefonu, ko daryt negalima, arba keiskit vairuotojus arba duokit velnių kad atsakingesni būtų, nes per juos visur vėluoji... Nesąmonė ble*, nors kamščių nebuvo, turbūt norėjo ilgiau pasėdėt ir parūkyt. Ko daugiau... Neturi atsakomybės vadinas šis darbas ne tau.
Justyna, nesu atsakingas asmuo, tačiau net kaip paprastas keleivis žinau, jog 20 maršrutu veža ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB Transrevis. Keista, jog yra keleivių, kurie vis dar nesusigaudo, su kokios įmonės autobusu važiuoja.
Prisegu nuorodą, kur prieš akis iššoka visas sąrašas maršrutų, kuriais VVT neveža.
Passanger 2021-09-08 21:36:16
Gabija, tu turi buti atleista is darbo, nes net nesuvoki elementariu dalyku, kad rytas ir gali buti kamsciai, arba techniniu nesklandumu. Cia Vilnius. Sostine. Patarimas ateiciai pas kita datbdavi vaziuok anksciau. Tu atleista is darbo.
Jeigu čia atrašo atsakingas už tai asmuo, tai atsiprašau. Bet man gėda už jūsų manieras... Nei atsiprašau, nei atsižvelgsime į tai, nieko... Baisu!!!! Gėda!!!
Gabija 2021-09-07 10:39:03
19 troleibusas visada vėluoja, niekaip nespėju laiku į darbą ir gaunu dėl to skundus. Šiandien, laukiau troleibuso 30min, turėjo būti apie 9.34, o atvažiavo 9.56, dar važiavom 28 min ir aš buvau beveik atleista iš darbo, nes niekaip negaliu laiku atvažiuoti. kas čia yra?
sveiki, 115 antrą rytą vėluoja, vakar 4min šiandien jau 8, padarykit kažką su šitu dalykų, nes dėl neatsakingų vairuotojų į darbą vėluoti nelabai norisi.
Regina Dunovskaja
2021-09-07 22:48:11 IP 2ju3kpuv
Kažkur po 20os, stotyje, eidama per žiedą, pamačiau 16 trolejbusą pradejau begt, bet vairuotoja pradejo važiuot tiesiai ant manęs, jei nebučiau greitai begus, pervažiuotu, DNA 716 rodos toks nr, nes kai apvažiabo žiedą, aš padariau nuotr to trolejbuso pastebejau turgaus boba už vairo, siaubas, tai ne pirmą kartą raip išvažiuoja, 16tr iš stoties, senas toks vairuotojas nors ir begi lb greitai, ir mato tiesiog išvažiiija, bet tą vairuotoja nesveika, važiabo ant manęs tikiuosi isižiuojus avarija padarys, tada gal bus tik atleista????????????, kas tokius sodina uo vairo, baisu
Rūta Miškinytė
2021-09-01 08:38:36 IP 2e7r3me2
Labai blogai dirba vairuotojai nepalaukia kol sulips žmonės, išvažiuoja prieš pat nosį 24 autobusas 08: 17 kuris buvo stotelė Saltoniskes
Gintautas Misevicius
2021-08-29 16:31:52 IP 28m87lqe
Laba diena, turiu nusiskundimų dėl autobuso vairotojo elgesio, Stotelėje "Geležinkelio stotis" prie autobuso durų norėjau nusiimti kuprinę prieš įlipdamas į autobusą, bet vairuotojas staigiai uždarė duris. Tai įvyko šiandien, rugpjūčio 29 d. 12.42 val., autobuso garažo numeris 4191.Autobuso maršrutas nr 2. Man jau 80 metų, negalėjau judėti taip staigiai, kaip to norėjo vairuotojas. Kitos durelės dar buvo atdaros, bet iki jų nespėjau. Kitas autobusas, kuris turėjo būti stotelėje 12.53 neatvažiavo. Tada įsėdau į 16 maršruto troleibusą ir Kauno gatvėje pasivijome lauktą autobusą. Išeina, kad jis į "Geležinkelio stoties " stotelę nebuvo užsukęs/...Pastebėjau, kad dauguma vairuotojų atidus ir paslaugūs, tos retos išimtys kiek gadina gerą įspūdį apie VVT darbuotojus
3g nuolat arba vėluoja, arba atvažiuoja per anksti.. Jeigu atvažiavo laiku, čia stebuklas. Susiplanuoji sau, pasilieki laiko papildomo (o jeigu kas atsitiktų), tai maža, kad laiko papildomo nelieka, tai dar ir pavėluoji į kitą autobusą, kuris atvažavo laiku
Julija 2021-08-20 22:54:42
Mane šiandien išmetė iš autobuso vairuotojas su žodžiais "LAUK". :)
išmokykite vairuotojus kultūros...
Tai buvo turbut uz ka
Mane šiandien išmetė iš autobuso vairuotojas su žodžiais "LAUK". :)
išmokykite vairuotojus kultūros...
19:42 is Šiltnamio žiedo link Bajorų. Vairuotojas labai drausmingas, apramino jaunima kelusiam purvinus batus ant sėdiniu. Noriu pagirti vairuotoją, kad nebijojo prieiti prie jaunimo ir sudrausminti. Vairuotojas teisus, negalima purvinu batu kilnoti ant sėdynių. Tikrai 10 balų uz drąsa, drausmingumą.
Loreta 2021-08-14 21:26:08
43-iasis autobusas, važiuojantis į centrą turėtų išlaipinti keleivius išlaipinimo stotelėje, tačiau vairuotojas tai daro sekančioje stotelėje.Aš turiu invalidumo grupę, man skauda kojas ir privalau grįžti gerą atstumą atgal.Norėčiau, kad šie autobusai sustotų ten, kur reikia.
Laba diena, Loreta,

43 maršruto autobusais veža privatus vežėjas UAB "Transrevis", atsiliepimą dėl šio maršruto vairuotojų darbo reiktų teikti minėtai įmonei.

Gražios dienos:)
Autobusas veluoja net 2 valandas

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Marbusas
Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Adresas: Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; perkraustymas; sandėliavimas.
Mes jau 10 metų kelyje! Trumpai apie mus: Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%