Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Esu pykta, nes vairuotojas atvaževes laiku i poilsio vieta nežinia ka veike, nes buvo 10min. Like iki kada turetu važiuoti, jis kai jau turėjo buti stoteleje kur žmonės laukia, pradejo valytis priekinius langus savo stovėjimo vietoje ir dar 7 minutes dėlto ilgiau teko laukti ir šalti su dviem vaikais, kai ir taip ilgai jau laukėme. Tai vyko 2022.11.29d. Prie musninku st. 16:14val. Autobuso nr KPD 682
Šeštadienį ir sekmadienį neįmanoma grįžti po darbo namo iš VCUP ir iš PANORAMOS, nes Teodoro Narbuto stotelėje po 21.15 arba 21.20 nevažiuoja nei vienas autobusas į Lazdynų mikrorajoną Architektų g. 59, 49, 69 nesulaukiam jokio, ypač kai šalta atėjo žiema, į valandą vienas autobusas važiuoja, rudenį dar taip nebuvo, kaip čia nenormaliai pakeistas laikas, neatsižvelgta į centrų darbo laiką, juk daug darbuotojų važiuoja po darbo namo ???
NacionalinisBaudėjas 2022-11-27 20:09:38
120 ir 121 maršrutus aptarnauja Kautra bet Užsakovas yra VVT tai rašau čia gal ir jiems parašysiu. Patys busikai Geri Nauji Elektriniai važiuoja be garso bet kokia Kieta Pakaba tai siaubas per iškiliasias perėjas taip pasikrato sėdint gale galima stuburą išsilauzti juos gamina Altas iš krovininių busiku perdirba į keleivinį liktais iki 20 vietų talpa su stovimom.
Patikslinu dar tiksliau - užsakovas yra ne VVT, o SĮ "Susisiekimo paslaugos". VVT - lygiai toks pat vežėjas, vykdantis SĮSP nurodymus (vežantis pagal SĮSP sudarytus tvarkaraščius, SĮSP`o kontrolieriai taip pat gali taikyti sankcijas vairuotojui už pareiginių nuostatų pažeidimus ir t.t.), tik tiek, kad VVT taipogi yra susijusi su savivaldybe, o "Kautra" ir "Transrevis" - visiškai pilnai savarankiškos privačios įmonės.
NacionalinisBaudėjas
2022-11-27 20:09:38 IP 28mcv986
69 autobuso vairuotojas ką tik 25 11.2022 18.00 stotelėje "švietimo akademija" uždarė duris man prieš pat man lipant į autobusą!Beldžiau į duris, bet jis ignoravęs nuvažiavo!Likau laukti sekančio, kuris bus pi pusvalandžio.Išmokykit vairuotojų kultūros.Ačiū!
Šiandien 2022-11-24 viešasis autobusas 78 važiuojantis Stotis-Pagiriai 10:46 neatvyko į pirmą stotelę "Stotis". Visi keleiviai matė kaip 78 autobusas velavo 4min ir įvažiavęs į žiedą nusuko link "Aguonų" stotelės.
Taip nevertėtų elgtis, jeigu veluoji, tai nors greitai užsuk į stotelę paimti keleivių, o ne važiuoti i kitą stotelę...
52 numerio autobusas (Tarande - Centras) nuo grafiko pakeitimo momento (2022.11.01) pradėjo atvykti ne pagal savo tvarkaraštį. Kiekvieną rytą išvažiuoju iš stotelės: Pavilionių. Autobusas turėtų atvažiuoti 7:12, atvažiuoja 7:04, o gal ir anksčiau. Vairuotojas kartais stovi stotelėje ir laukia, dažniausiai tai trunka iki 7:09. Kartais jis išvyksta anksčiau. Žmonės vėluoja į darbą, mokyklą, nes autobusas neatvažiuoja laiku ir tai vyksta jau 2 savaites. Nebuvo taip, kad jis atėjo laiku. Ateina žiema ir ateis ledas. Kodėl autobusas visada atvažiuoja anksčiau, o žmonės turi bėgti? Labai erzina ir norėčiau, kad išnagrinėtumėte šią problemą ir ją išspręstumėte.
Jūsų vairuotojų darbu esu patenkinta. Matau kai palaukia vėluojančio keleivio, laikosi grafikų.
Bet turiu prašymą dėl vieno maršruto grafiko. Tai 68 autobuso, gal būtų galimybė pavėlinti 5 min trečią rytinį reisą. Pv. kad grįžtantis nuo Grigiškių link Vilniaus autobusas Lentvaryje būtų ne 06.05, bet 06.10. Žmonės atvažiavę traukiniu iš Varėnos išlipę Lentvaryje nespėja į šį autobusą. Važiuoja nemažai vyresnio amžiaus keleivių, išlipę iš traukinio bėga per laiptus, požemine perėja. O taip nedaug trūksta tik 5 min, kad ramiai spėti į autobusą. Ačiū iš anksto jei galėsit mums padėti.
Damiana, o kiek kartų tokiems kaip Jūs turiu aiškinti be galo be krašto, jog naujaisiais elektra varomais raudonai dažytais 117-122 mikriukų maršrutais veža ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Kautra"? Dėl tvarkaraščių korekcijų reiktų kreiptis į SĮ Susisiekimo paslaugos, kurie sudarinėja pačius tvarkaraščius. O 118 maršrutu, kaip ir sakiau, veža KAUTRA. Aš nedirbu nei autobusų parke nei dar kur, bet kaip keleivis tokiuose elementariuose dalykuose gaudausi. Jei žmonės keliauja nesidomėdami kokia įmonė juos veža, tai gal ir gyvena valstybėje, nežinodami, kas šiuo metu eina jos Prezidento pareigas?
118 išvis tvarkarašti turi??? Autobusas tiesog ne atvažiuoja, ar tai normalu? Ne pirmą kartą, kiek galima rašyt skundų??
Šiandien 2022.11.09
Šeškinės poliklinika stotelė 5autobusas (Pašilaičiai-Šiauries muestelis)
Sustojus autobusui įlipo keleiviai.. didžioji dalis keleivių visada užstoja vežimėlio vietą.. dažniausiai laukiu kito autobuso bet čia akuvaizdu buvo kad vietos dar yra.. nes erdvė vežimėlių didelė.. norint man įlipti vairuotojas uždarė duris prieš nosį.. Ale ženklas kad vietos nėra? Tą prasme.. Kai matau kad vietos nėra tai nesigrūdu... Bet šalia stovėjo vaikinukas kuris irgi norėjo įlipti į šį autobusą. Galimai vairuotojas susiprotėjo ir atidarė duris.. bet čia nenormaluuu. o jeigu aš bučiau jau įpusėjus įlipt tai ką suspaustu tarpdury mane su vaiku?...
Nieko verti jūsų tvarkaraščiai, kai matai kad autobusas kurio reikia 4 min anksčiau prieš akis nuvažiuoja..
Lina 2022-11-04 09:23:45
Sveiki. Esu labai nusivilus 28 autobuso tvarkaraščiu. Kartojasi ne pirmą kartą. Nei vakar, nei šendieną neatvažiuoja autobusas pagal grafiką.Nuo 7val kurie yra tvarkaraštyje nebūna dviejų autobusu.
Nu iš kur vis dar išlenda žmonių, nežinančių, su kokiai įmonei priklausančiu autobusu važiavo ir kas atsakingas už tvarkaraščius? Visų pirma, 28 maršrutu jau ~5 metai kaip veža UAB "Transrevis" (maždaug nuo 2017 m. pabaigos). 4 metai prieš tai (2013-2017 buvo UAB "Ridvija" su savo mikriukais. Taigi VVT nebeveža šiuo maršrutu jau nuo 2013 m. rudens. O grafikus sudaro SĮ "Susisiekimo paslaugos", o vežėjai tik vykdo jų nurodymus, todėl dėl tvarkaraščių korekcijos reiktų kreiptis į SĮSP. Keleivių kontrolę taip pat vykdo jie, o ne kas nors kitas. Kodėl kiti žmonės nesidomi maršrutų trasomis (ypač reisais į parką/iš parko, kuriais beje keleiviams irgi galima naudotis)? Matomai daugumai žmonių viešasis transportas yra tik būdas nusigauti į reikiamą tašką, o ne gyvenimo būdas kaip kad man.
Dar sankryžoje pamačiusi 53 autobusą (maždaug 13:25)- Ozo kalvos- prie Akropolio, kuris laukė žalio šviesoforo, pradėjau bėgti. Esu tikra, kad vairiotojas mane matė. Kai atbėgau, dar buvo pakankamai žmonių, kurie lipo į autobusą. Buvau paskutinė. Bet rami, kad suspėjau atbėgti ir dar palaukiau, kol prieš mane žmogus įlips ir tada norėjau lipti pati. Vairuotojas uždarė duris prieš mano veidą, kai aš lipau į autobusą, ir aš vos nesusitrenkiau veido ir vos nenukritau. Prašau paaiškinkite savo vairuotojui, kad prieš nosį durų neuždarinėtų, nes žmogus gali nukristi ir susižeisti. Autobuso Nr buvo LNI 962
115 nežinau kas su juo darosi jau trečia diena iš eilės jis atvaziuoja į duburio stotele 7:43 41 turėtų 7:34. Pirma diena pagalvojau na tiesiog gal pavėlavo kur ižsilaikė ar panašiai bet jau 3 karta ir su skirtingais vairuotojais. Ir tokio laiko 7:43 duburio stotelėje nėra.Tai gal man kažkas paaiškins kodel taip?
Žmogus 2022-10-09 12:53:38
121 autobusas, stotelėje Santariškės, turėjo būti 12:52, bet važiuojant, iš toli jau 12:47 išvažiavo iš šios stotelės. 5min anksčiau. Ir jau ne pirmas kartas. Šiurkštus pažeidimas, kiek galima...
Žmogus, nejaugi dar nesupratote, jog naujaisiais raudonais, elektra varomais 117-122 maršrutų autobusais veža NE Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Kautra"? Taigi buvo skelbta ir per žiniasklaidą ir dar kur. Matomai daugumai žmonių viešasis transportas yra tik būdas nusigauti į reikiamą tašką, o ne viso gyvenimo hobis, kaip kad pvz. man. Kitiems gi neįdomu, su kokios įmonės autobusu važiuoji, į kokį parką vairuotojas važiuos pasibaigus darbo dienai ir t.t.
Sveiki. Keleivių kontrolė nubaudė pensininką 79metai, už tai kad nebrido, per visą autobusą, ieškoti veikiančio komposterio. Bauda 10€. Tiesiog Laukiniai vakarai, dvokiantis bomžas važiuoja kaip karalius, o garbingo amžiaus pensininkus, kaip kiškius gaudo ir dar išlaipina iš autobuso, kad susimokėtų baudą!!
50 autobuso vairuotojas.kuris vairuoja autobusą numeriu KOU440 jaunas tamsiaplaukis vyriškis.Tu tiesiog nuostabus.visada palaukia kai mato kad žmogus bėgaiš paskos????ir šeip matosi žmogus myli savo darbą.sėkmės jam????
Nesuprantu viešojo transporto grafiko. 12:46 Tauragnų st turėjo atvažiuoti 34 autobusas. Atėjau į stotelę 12:40, dabar jau 12:55 ir autobuso kaip nėr taip nėr. Tai dabar ačiū viešajam transportui vėluosiu į darbą. ???? BE TO KAD SURETĖJO DAR IR ESANTYS NEVAŽINĖJA

69 jau kelinta diena važiuoja rytais neaišku kaip. Arba atvažiuoja 3 min aksčiau, arba jau antrą ar trečią dieną vietoj tvarkaraštinio laiko atvažiuoja 5-6 min pavėlavęs. Keisčiausia, kad tai yra trečia stotelė nuo žiedo - Jonažolių, tad jokių kamščių ten nėra. Patikslinu, jonažolių st turi būti 8.47, o jau antrą ar trečią dieną atvažiuoja 8.52.
Sendien su 6g autobusu vaziavau iki zalio tilto.9:05 nuo rudens st, islipant is autobuso, viena panele, ne vienai man, bet ir dar kelioms moterims, paaakr kad musu striukėe istepliotos neaiskiais sazais baltais.Kas kada autobuse galėjo taip vandaliskai pasielgti.
Sveiki vaduvos stotelėje 9 :43 ir 9:52 neatvažiavo 4 troleibuso!
Jei teigiate, jog visi nauji autobusai Jums asmeniškai atrodo vienodi, o skirtingų neva nėra drįsčiau paprieštarauti:
štai pirmoje nuorodoje yra VVT priklausantis "Solaris" autobusas. Švieslentėje užrašas yra juodai baltas, autobuso kontūrai - gana kampuoti. Solariuose yra po 2 sėdimas vietas pačiame priekyje - tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje, kai Transrevio Scaniose - tik už vairuotojo, o prie priekinių durų - tuščia. Antroje foto - tai Jūsų minimą 4G maršrutą aptarnaujantis "Scania" markės autobusas. Kaip matote - švieslentėje užrašas dega jau ne balta, bet oranžine spalva, autobuso dizainas - gan užapvalinti kraštai, lyginant su kampuotais Solariais. Scaniose priekabos ratai (galiniai) yra sumontuoti labiau arčiau galo, kai Solariuose - maždaug per priekabos vidurį. Jei Solariuose priekinį dešinį veidrodėlį su autobuso korpusu laiko gan plati, tvirta jungtis, tai Transrevio Scaniose - plonytė jungtis, kaip kokia šakelė. Garso signalai abiejų markių autobusų irgi skamba skirtingai. Skiriasi sėdynių spalvos - VVT Solariuose jos yra tamsiai mėlynos, išmargintos, turėklai - sidabrinės spalvos, o štai Transrevio Scaniose - pilkos, o turėklai - raudoni. Dar vienas itin ryškus bruožas - ar neatkreipėte dėmesio, kad 4G autobusuose durys visada užsidaro tyliai, o štai Solariuose yra pypsėjimas. Beje, visuose Transrevio autobusuose, atsisėdus už vairuotojo kabinos, yra lipdukai, kuriuose aiškiai parašyta - vežėjas - UAB "Transrevis, Dariaus ir Girėno 177A, Vilnius. Va tuo entuziastas ir skiriasi nuo eilinio keleivio :) VVT autobusų parkas yra Verkių g., o Transrevio - už Naujininkų.

Kristupas 2022-09-25 13:42:21
Gintare, visų pirma VVT yra tik vežėjas, vykdantis SĮ "Susisiekimo paslaugos" nurodymus. Tvarkaraščius sudarinėja būtent jie. Antra, pasiskaitykite, kiek daug žmonių apačioje esu atreplikavęs, jog 4G, taip pat 7 ir daugeliu kitų maršrutu veža ne VVT, o UAB "Transrevis" jau daugiau nei 4 metus. Keista, kad iki šiol nepasidomėjote, kokia įmonė kokiu maršrutu veža. Daugumai keleivių viešasis transportas tėra būdas nusigauti į reikiamą vietą, o ne hobis, kaip man. Negi niekada nekilo klausimas, kodėl 4G maršrutu visada atvažiuoja tokios pačios markės bei modelio autobusai, kodėl jiems važiuojant į parką dega pavadinimas "Kirtimai", o ne Verkių g. kur yra VVT autobusų parkas?
Mielas Kristupai, nuėjau į Vilniaus miesto savivaldybės puslapį internete, ten buvo šios įmonės kontaktai. Pilaitėje važinėja visi, nauji, raudoni autobusai. Nėra jokių skirtingų autobusų. Kur jie po darbo važinėja nematau ir man tai nerūpi. Yra gal keli autobusų parkai. :) Jei Jūs teisus tada vilniečiams trūksta info kas už ką atsakingas. Gali UAB " VVT" paplatinti šią info internete.

Vakar pažiūrėjau 14:10 min-14:12 min tuo metu Sietyno stotelėje (važiuojant į pilaitę) atvažiuoja 3 autobusai,

jeigu į juos nespėjai artimiausio autobuso teks laukti 23 min. Ar čia protingas sprendimas, vienu metu pravažiuoja tiek autobusų,

o paskui nevažiuoja joks 23 minutes.

Vaikai bėga per Laisvės. pr. gatvę, kuri susideda iš 3 sankryžų, kad tik spėtų į autobusą, nes paskui reikia ilgai laukti kito autobuso.

Tai yra pavojinga, nes gali mašina nutrenkti vaikus, skubančius į autobusą.

O Jūs labai neprotingai sudarote grafikus, kad būtų tokie dideli tarpai, ypač, kai pilnos stotelės vaikų, važiuojančių namo iš mokyklų.

Pati 20 d. nespėjau į autobusą 14:12, teko laukti 23 min. kito ir atvažiavo trumpas 30. Kaip pasišaipymas iš žmonių.

Žmonės grūdosi, netilpo į autobusą ir turėjo laukti kito dar 12 min.

Labai prašome sutvarkyti grafikus.
Turėjo atvažiuoti 56 autobusas į pradinę stotelę Fabijoniškių žiedas 17:01. Nepasirodė. Laukiau kito. Jeigu nėra darbuotojų tam reisui, bent nedėkite tvarkaraščių su tuo laiku. Suprantu kamščiai galbūt buvo, bet ne ant tiek. Visada atvažiuoja.
Šiandien nespėjau į pamokas nes 115 autobusas atvažiavo į duburio stotelę 4 min ankščiau, turejau sėdėti +20 min laukti kito o dar ir pavėlavau į pamokas. Ir šeip 115 važinėja ne pagal grafika jis gali pavėluoti 2/3 min arba atvirkščiai atvažiuoti ankščiau. Kam tada tas grafikas
Jūs man paaiškinkit: kam reikalingos priekinės durys? Kodėl tik kas 10-as vairuotojas jas atidaro? Todėl po to įlipę žmonės ir neina link priekio, nes reiks grūstis atgal norint išlipt!
Paprašius atidaryt priekines duris, net dėmesio nekreipia chamai!
Laba diena ! Parasyk el.pastu: [email protected]
Gustė 2022-09-06 09:35:40
Šiandien, 2022-09-06, laukiau 7 autobuso stotelėje "Viršuliškės" link Č. Sugiharos. Į stotelę atėjau likus 10min iki autobuso atvažiavimo laiko. Turėjo atvažiuoti 9:08, bet neatvažiavo. Nusprendžiau palaukti sekančio, kuris turėjo atvažiuoti 9:22. Šis taip pat nepasirodė. Visi keleiviai, kurie laukėme stotelėje, buvome pasipiktinę. Man teko kviestis "Bolt", kad nepavėluočiau į darbą. Tikiuosi ši problema dėl autobų vėlavimo, neatvažiavimo bus išspręsta.
Guste, nu ar prieš rašydama komentarą nepaskaitote atsiliepimų žemiau, kur visai krūvai tokių nesiorientuojančių žmonių rašau tą patį - prieš rašant skundą pasidomėkite, kokia įmonė veža 7 autobuso maršrutu. Tai ne Vilniaus viešasis transportas, o UAB "Transrevis". Prisegu nuorodą, kurioje surašyti visi likę maršrutai, kuriais irgi veža ne VVT.
Jei žmonės, kurie nesigaudo, kokios įmonės autobusu važiuoja, tai gal ir nežino, kas šiuo metu eina LR Prezidento pareigas? Ir vieno ir kito nežinojimas tai praktiškai tas pats.
2022-09-07 09:19 Gerosios Vilties st link Centro troleibuso vairuotojas uždarė duris tiesiai prieš nosį, pabarbenau į duris, bet jis vistiek nuvažiavo. Chamas
Gustė 2022-09-06 09:35:40
Jeigu trumpai, tai autobusai stovi "prie tvotos", tiesiog fiziškai nėra kam dirbti, , , labai gaila, tačiau tai yra faktas.
Tikriausia ir rytoj bus taip pat...
Vanesa 2022-09-04 13:21:19
Šiandien (2022-09-04) 108 autobuse 12:35 iš avižieniu važiavo vaoruotuojas kuris labai nemandagiai elgesi (keikiasi, piktai atsakineja) išvaizda- šviesus plaukai, plonas, berods su ūsais. Manau reiktų spresti tokias problemas, nes tokiems ir mokėti pinigus nėra už ką!
Vanesa, taigi kai perkate bilietą iš vairuotojo jūsų minėtame 108 autobuse, juk viršuje ant bilieto būna užrašas "ŠALČININKŲ AUTOBUSŲ PARKAS" ar pan., o jūs to nesuprantate ir rašote skundą į Vilniaus viešasis transportas". Kaip taip galima visiškai nesiorientuoti, su kokios įmonės autobusu važiuoji? Tai tas pats, kas gyventi Lietuvoje ir nežinoti, kas šiuo metu eina jos prezidento pareigas. Gėda turėtų būti ir jums, kad, važiuodama greičiausiai nebe pirmą kartą, nesugebėjote suprasti, kokia įmonė jus veža. Tai dėl 108 priemiestinio autobuso, kreipkitės į Šalčininkų AP, prie ko čia išvis Vilniaus viešasis transportas (VVT). Jie veža tik miesto maršrutais, o priemiestį aptarnauja visai kiti, todėl paskaitykite kas rašoma pačiame bilieto viršuje (įmonės pavadinimas).
Šiandien, 2022.09.05 ~7.24 val., 2G autobuso vairuotojas išvyko iš karoliniškių stotelės neįsitikinęs, ar visi keleiviai išlipo. Be to, autobuse buvo grūstis.
Tomas 2022-09-03 22:30:58
Šiandien vakare 54-o autobuso vairuotojas nesustojo Pilaitės stotelėje (sustojo kitoje - Smalinės stotelėje). Turėjau tamsiu paros metu eiti šalia miško atgalios virš 15 min. iki Vilnius Outlet. Prašau parašyti vairuotojui papeikimą.
Turėjo sustoti Pilaitės stotelėje 22:05
Paaiškinkit man prašau kodėl vairuotojai neišleidžia žmonės per priekinės durys? Vieni autobusai priklijave yra lipdukus, kiti ne. Nesuprantu kas per nesąmonė??
27 autobusas pastoviai veluoja, neatvažiuoja savo laiku į stotele.
Dažnai naudojausi šitos įmonės paslaugomis ir vertinu šitą įmonę stipriam trejetui.
Vairuotojų kultūra ir laikimasis grafiko bei atidumas keleiviui tiesiog apgailėtini, atsiliepimų linija yra neveiksni, o vvt vadovybė dangsto savo darbuotojus, maždaug keleiviai visada kalti....Beviltiška bendrovė, kurioje, mano nuomone, galioja principas : kaip noriu taip vežioju, nepatinka nevažiuok......
3g atvaziavo 5min anksciau i stotele (lietuvos sajudzio kelias) ir nelaukdamas savo laiko isvaziavo, per ji as nespesiu i kita autobusa!!
Barbora 2022-08-16 13:54:03
2022 08 16 Vaidotų Piliakalnio st. - 51 autobusas eilinį kartą neatvažiavo (13.15 val.). Tai pasikartoja jau ne pirmą ir ne antrą kartą (ir aš net nekalbėsiu apie vėlavimus). Teko ieškoti išeities ir vykti iki Galvės stotelės, nuo kurios, tikėjausi, bus lengva pasiekti iki Vaduvos st., bet, deja, teko nusivilti antrą kartą - 25 autobusas, turėjęs atvykti 13.42 neatvyko. Aš jau tikrai nebesuprantu kas vyksta. Ar jau tiesiog nederėtų pasitikėti ir važinėti viešuoju transportu? Labai liūdna.
Barbora, nu ar jūs visai... pasiskaitykite komentarus apačioje, kur pilna esu atrašęs tokiems nesigaudantiems - prieš rašant skundą, pirmiausiai gerai pasidomėkite, su kokios įmonės autobusu važiavote. 51 maršrutu jus jau daugiau kaip 4 metus veža ne Vilniaus viešasis transportas", o UAB "Transrevis". Nežinoti kokios įmonės autobusu važiuoji - tas pats, kas gyventi Lietuvoje ir nežinoti, kas šiu metu užima jos vadovo pareigas. Prisegu nuorodą, kurioje yra visas sąrašas maršrutų, kuriais VVT taip pat NEVEŽA. Ir kas baisiausia, tokių ne ten pataikytų skundų greičiausiai bus dar ne vienas ir netgi ne du. Absoliučiai daugumai keleivių autobusai yra tik būdas nusigauti iš vieno taško į kitą, o ne hobis, kaip man. Dažnai skundžiamasi 4G, 7 maršrutais - tai irgi "Transrevis" maršrutai.

Agnė 2022-08-01 09:46:39
Šiandien ryte 9:24 28autobuso vairuotojas sutrenkė man veida su durimis!!!! Jis vos tik atidarė duris aš nespėjau ilipti ir jis iškart su durimis man I veida!!!! Ir tik paskui normaliai atidarė duris!!!!!Kas čia per vairuotojai tokie kurie tai negražiai elgiasi?!!!!
Agne, 28 maršrutu, jei dar nežinojote, jau daugiau kaip 4 metai veža ne Vilniaus viešasis transportas, o Transrevis. Keista, kai keleiviai visiškai nepasidomi, kokios įmonės autobusu važiuoja, nesidomi nulinėmis maršrutų trasomis, parkų vieta ir pan. Tikrai per tiek laiko galėjote sužinoti, bet pastebiu, jog daugumai žmonių, viešasis transportas yra tik būdas nuvykti iš taško A į tašką B, o ne gyvenimo būdas ar tiesiog hobis, kaip kad man.
Marytė 2022-08-07 06:34:36
Sveiki. Šiandien 5.47 Baltupių stotelėje, nesustojo 130 autobusas. Net nepažiurejo į stotelę, pravažiavo
Maryte, taigi tikriausiai ne pirmą kartą norėjote važiuoti/esate važiavusi 130 autobusu. Ant bilieto, kurį jums išmuša vairuotojas, pačiame viršuje yra užrašyta "SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas", o dabar jūs rašote skundą į Vilniaus viešąjį transportą, kuris aptarnauja tik Vilniaus miesto, pabrėžiu, MIESTO maršrutus. O priemiestinis, kuriuo norėjote važiuoti jūs, juos aptarnauja skirtingi vežėjai - štai tuos Paberžės krypties maršrutus, tarp kurių patenka ir jūsų minėtas 130, aptarnauja VRAP.
Su drauge važiavom nuo stotelės: Žaliasis tiltas, 3g autobusu, 20:03.Buvome su dviračiais ir ilipom ne pro ta įėjimą. Vairuotojas, tuo metu kada mano draugė pakėlė dviratį ir norėjo ilipti į autobusą, uždarė duris, vos nesulaužė dviračio ratą ir prispaudė kitą keleivį norėdama duoti “ženklą”, kad ne pro tas duris ilipom. Stumdėsi pro keleivius ir aprėkė mus. Žemino mus visų keleiviu akivaizdoje, klausė kodėl mes važiuojame dviračiais.Vairuotojo elgesys buvo itin nepagarbus. Vietoj to, kad mums padėti išlipti ir paaiškinti, likome kalti.

Tolimojo keleivinio transporto kompanija
TOKS

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; transporto paslaugos.
“Po penketo metų užsienyje grįžti į Lietuvą buvo didelis pokytis. Per tiek laiko daug kas pasikeitė ir manyje, ir šalyje, į kurią grįžau. Su TOKS esu tris mėnesius. Trys mėnesiai – tikrai nedaug, dar pati kelio pradžia, bet juk gera pradžia – pusė darbo! Na, šiuo atveju – pusė kelio. O pradžia tikrai gera. Dar...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Wolfturas express
Keleivių pervežimas, siuntų vežimas, autobusų, mikroautobusų nuoma

Adresas: Naujakiemio g. 5-3, LT-94210 Klaipėda.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kita veikla; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Wolfturas express, UAB - keliautiliux.lt įmonė teikainti Transporto paslaugas, keleivių pervežimo paslaugas, siuntų vežimo paslaugas. Autobusų ir mikroautobusų nuoma Vežame keleivius iš Klaipėdos į Vilniaus, Rygos ir Kauno oro uostus ir atgal, Pageidaujant keleivius pasiimame iš namų KELEIVIŲ PERVEŽIMAS Keleivių...
Transporto centras
savivarčių,tentinių sunkvežim.nuoma,skalda,žvyras

Adresas: Visagino g. 25-34, LT-31102 Visaginas.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; transporto paslaugos.
Keleivių vežimas vietiniais reguliariais maršrutais (ANYKŠČIAI, PANEVĖŽYS, ŠVENČIONYS, VISAGINAS) Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais, darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo, Nuomuojame autobusus ir mikroautobusus. Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais. Turime autobusų nuo 8 iki 70 vietų. Savivarčių ir...
Autofaktas
Cargobus skubių siuntų pristatymas Pabaltyje

Adresas: Paneriu g. 14/ Algirdo g. 46, LT-01312 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Autofaktas, UAB yra oficialus Cargobus skubių siuntų atstovas Lietuvoje, kurjerių paslaugos Skubus siuntų pristatymas Lietuvoje, siuntų pristatymas Latvijoje ir siuntų pristatymas Estijoje Cargobus siuntų pristatymas Skubios siuntos, skubių siuntų tarnyba, siuntų gabenimas Kurjeriai, kurjerių paslaugos Lietuvoje...

Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Apie įmonių turto draudimą, kokios žemės ūkio kultūros draudžiamos, kada draudžiama nuo karo ir terorizmo, ir kodėl apskritai verta draustis? Pokalbis su BTA draudimo Turto ir specialiųjų rizikų...
"Conresta" tampa "Conres"
"Conresta" tampa "Conres"
Viena didžiausių statybos sektoriaus bendrovių Lietuvoje UAB "Conresta" atnaujina identitetą. Naujasis prekės ženklas "Conres" pabrėš įmonės augimą ir tarptautiškumą.
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Prieš gerus penkis metus startavusi kaip egzotiška ir nauja priemonė kapitalui pritraukti, šiandien sutelktinio finansavimo metinė rinka siekia jau beveik 150 mln. EUR, o šį instrumentą atranda ne...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Bank of America 34,47 -4,46%
Oracle 79,43 -4,70%