Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

12autobusas į rudamina, 11:49 išvažiavo iš stoties link skaidiškių, liepkalnio stotelėje jo paprašė palaukti ir atidaryt durys senai močiūtėi, kuri bego už autobuso, jis prieš pat jos nosi išvažiavo ir pristumė ant žmonių, kurie prašė palaukt vargšės močiūtės, kuri buvo prie pat autobuso durų:)))
2019.02. 07 15.35 2g autobusas, kurio numeriai JZB 276 (gali būt nevisai tokie, bandžiau greit įsiminti) prie mykolo romerio sustojimo labai naglai užkišo autobusą prieš mano automobilį vos nesukeldamas avarijos. Šiaip visada sustoju ir praleidžiu autobusus išvažiuojančius iš stotelių, bet šį kart situacija buvo kiek kitokia. Antroje juostoje buvo avarija, važiavau pirma juosta, autobusas stovėjo stotelėj ir nerodė posūkio signalo, kai jau beveik pravažiavau autobusą teko sustoti, nes dėl avarijos susidarė kamštis. Autobusas įjungė posūkį ir iškart pradėjo sukti tiesiai į mano automobilį, žiauriai išsigandau nes neturėjau kur trauktis, kitoj juostoj buvo avarija ir policijos automobilis, kiek įmanoma pavažiavau į šoną, ačiū dievui nekliudė automobilio. Norėčiau paprašyti autobusų vairuotojų, kad nors ir jų pirmenybė, įsitikikit ar tikrai yra saugu sukti! nekiškit autobusų naglai, jeigu automobiliams nėra kur pasitraukti! vairuotojui matyt visiškai dzin nes avarijos atveju kaltė kristų ant automobilio vairuotojo.
Galiu pasakyti taip Riešies kaime yra nevaldoma situacia nurauti tvarkaraiščiai, pažeisti konteinieriai prie stoteles.Močiute pasakojo kad vairuotojas važiaves 87 ateities.G pravažiavo iki vanagines žiedo stoteles ir vel apsisuko ir važiavo i kita puse!!!O nors turiejo važioti i miesta, tai pat negalima atidaryti lango autobuse ir daug kas iš žmoniu važinėja be biletų, nes keleiviu kontrole beveik atvažioja...
Laukiu atsakymo dėl 5to autobuso.
Kodėl 5tas autobusas, turėjęs pajudėti 6:58 nuo skalvių stotelės nepasirodė? Laukiu skubaus atsakymo. Jo nesulaukus kreipsimės toliau.
Sveiki. Atvaziavome i i nemencines plento st tikedamiesi isesti i 17 autobusa. Matem kaip isvaziavo is autobusu parko, pasieme zmones, ir padares rata vel grizo i antakalnio ziedo st ir isleido zmones. Dabar esam priversti laukti nezinia kiek laiko saltyje. Daugiau joks transportas valanda laiko nevaziuoja. Noretume gauti rastiska atsakyma i pateikta skunda.
Jau ne pirmą kartą 50 autobusas per anksti pravažiuoja, kiek galima. Žmogus susiplanuoji, bet tenka atšaukt planus, nes nespėji į autobusą.. Taip dažnai nutinka tiek važiuojant iš didlaukio st., tiek atgal iš šilo tilto st.
Kas per vairuotojų požiūris... 17 troleibusas į Šaltinėlio stotelę (link Naujininkų kryptimi) turėjo atvykti 06:30, tačiau joje buvo 06:33... gal pasirodys ir nieko, tačiau vos užsivedus transporto priemonę, vairuotojas pametė troleibuso ūsus (sėdėjau priekyje todėl mačiau, kaip jis "susikaupusiai" vairuoja), to betrūkus... kitoje Žirmūnų seniūnijos stotelėje, vairuotojas sustodamas, išlipo ir nuėjo į gretimai esantį spaudos kioską pirkti cigarečių... nepateisinu nei tokio elgesio, nei vėlavimo (juolab kai tikrai ne kamščių metas). Toks jausmas, kad žmonės, besinaudojantys viešuoju transportu niekur neskuba ir neturi vykti, arba vyksta betkokiu maršrutu, bet kokiu laiku.. (sprendžiu iš vairuotojo elgsenos). Vykau 17 maršruto troleibusu, jo nr 1702.
Taip pat pridedu nuotraukas, kad laikas skiriasi
Sveiki, turiu nusiskundima del 50 autobuso. Naudojuosi trafi programele, kurioje autobusu laikas atitinka stoteleje nurodytu laiku, bet niekada nevaziuoju tada kada yra parasyta. O tinklalapyje 50 marsrutinio autobuso laikas visai kitoks. Butu malonu jei visur normaliai sutvarkytumete autobusu laika ir neklaidintumete zmoniu netiksliais duomenimis.
Labas vakaras? sausio 18 d. Autobusas kurio nr 19 į stoties stotelę turėjo atvykti 18.15 val., o atvyko 18.46 val. Gal galite paaiškinti dėl kokių priežaščių žmonės žiemą jo turėjo šaldami laukti pusvalandį?
Laukiu atsakymo. Ačiū. Pagarbiai. Vita
Sveiki, stotelej pasaku parkas nebuvo 9 troleibuso 15.20 ir tai jau antras kartas, kur dingo troleibusas...
Važiavau 49 maršruto autobusu Lazdynuose apie 18.20 link Ateities g. (valstybinis numeris AHA-631). Kelionės metu autobusas nežmoniškai kriokė - garsas ir stipri vibracija sklido per visą autobusą, jame išbūti buvo nepakenčiama. Būtų malonu jei atsižvelgtumėte į situaciją ir ateityje užkirstumėte kelią į gatvę išvažiuoti tokiems netvarkingiems autobusams. Pagarbiai, Aurėja Balčiauskaitė
14:33 val. Turėjo būti autobusas iš Nemėžio į Vilniaus autobusú stotį, tačiau nebvo.
19 troleibusas iš ryto iš stotelės Pal.Jurgio Matulaičio link centro, dažnai atvažiuoja ankščiau laiko turi būti 6.57po ilgai laukti kito. 7.06.
Tuo laikų 16 troleibusų būna net 3.
Noreciau pranesti apie labai nekoki autobuso 4G (transporto nr V8001) vairuotojo elgesi kelyje 5.50val ryto prie Savanoriu pr ziedo link Lazdynu...visu pirma esant laisvai pirmai juostai labai sekmingai nesesi antroje, tuo paciu neleisdamas rikiuotis is pagrindinio kelio vaziuojanciai auto.Greicio mazinti irgi nemate reikalo.
Tuo tarpu man persirykiavus i pirma juosta, kur leistinas greitis yra 60 km/h, jis toliau skriejo apytiksliai 80 km/h...
Kazin ar autobusams greicio zenklai negalioja...?
Sveiki.turiu nusiskundima del nekompetetingo kontrolieriu darbo.Situacija-uzvakar gavau el.laiska kad esu nubausta administracine bauda del vaziavimo viesajame transporte nepazymejus bilieto. (DABAR TIK ISSIAISKINAU KOKIA TAI BAUDA)-Pasirodo 2018 lapkricio berods 23d.vaziavau paimti vaika is darzelio.Taip kontrolierius paeme is manes asmens dokumenta ir liepe palaukti.Bet as paaiskinau kad nespesiu iki 18.00 paimti vaika is darzelio.Tada pasake kad as grizdama galesiu atsiimti dokumenta.Taigi as su mazameciu priejau prie to pacio kontrolieriaus ir isai man padaves dokumenta pasake-, , sekanti karta pazymekite, , -Jokio dokumento negavau pagal kuri tureciau moketi minimalia 8 euru bauda iki paskirtos dienos.Jokio pranesimp iki sios dienos negavau.Tik pries dvi dienas gaunu el. laiska kad jau turiu moketi 23 eurus uz pradelsta laika.Reikalauju atsizvelgiant i jusu kontrolieriu ziopluma ir neatsakinguma sumazinti bauda iki minimalios 8 euru baudos.Laukiu skubaus atsakymo.Nes su zmonemis taip elgtis negalima.Privalejo man pranesti ar kontrolierius ar turejo buti atsiustas dokumentas laiku o ne po dvieju menesiu.
Autobusas nr 10, 2019 m. Sausio 12 d. Pagal būtent tos dienos pakeistą tvarkaštį į stotelę kaimelio žiedas turėjo atvykti 12:23, tačiau to padaryti nesugebėjo. Apmaudu, kai mokam pinigus už tai, kad stovėti lauke gerų 10 ar 15 min, kai lauke - 7 laipsniai šalčio
Didžiosios Riešies kaime vanagines žiedo stotelei nupaišitos kaip sakant necenzuriniai piešiniai "fiasko" prašau labai nuvalikite
Š.m. sausio 3 d. Skirgiškių st.17-25h, vairuotoja agresyviai kalbėjo su žnonėmis, kurie prašė pavažiuoti šiek tiek link stotelės, nes blokavo eismą ir nedavė įvažiuoti kitam keleiviniam mikro autobusui kuris turėjuo tuo metu išlaipinti keleivius.Maža to ji sekančioje stotelėje uždarė duris žmogui prieš veidą.Po to Žalgirio st.apšaukė panelę, kuri norėjo atsiimti paliktą pirštinę ir jai lipant iš autobuso vos neprispaudė durimis.Prašau atsižvelgt į šį komentarą, nes sekantį kartą kreipsiuosi į policiją už įžūlų vairuotojos elgesį.
Noriu atkreipti dėmesį, kad autobusai važinėja labai prišildyti. Žmonės važiuoja su striukemis, kailiniais, autobusai sausakimši, o vairuotojas su megztiniu sėdi prikaitinęs autobusą. Važiuoti yra neįmanoma, ypač priekyje. Viena moteris neseniai nualpo. Pati irgi vos iškenčiu. Keleiviai alpsta, sukaista, išlipę gali būti perpūsti ir sirgti. Negalima taip daryti!
Tarp skundų norėčiau įterpti ir vieną pagyrimą. Šiandien 10 autobuse (sustojusiame MRU stotelėje 16.15) triukšmingas pagyvenęs vyras kabinėjosi prie kitų keleivių, nepagarbiai lietė moteris, joms mėtė šlykščias pastabas. Buvo tikrai nemalonu stebėti tokį performansą. Po poros šūktelėjimų ir pačiupinėjimų, vairuotojas pastebėjo šitokį keleivio elgesį ir sustojęs stotelėje prie jo priėjo ir ramiai, tvarkingai paprašė, kad šis nurimtų. Gal tai ir turėtų būti norma, bet aš tai retai pastebiu, todėl šįkart noriu pasidalinti tuo, kad VVT turi malonių ir tikrai nuostabių darbuotojų
Labas rytas, jau kuris laikas, vis atėjusi į stotelę Žirmūnų seniūnija 8.31 ryte nesulaukiu troleibuso.. (taip rašo tvarkarašty). Ateidavau ir2 min anksčiau (nes taip mėgsta atvažiuoti visi troleibusai) - deja čia nepagaudavau... O man 36 autobusas prie Pramogų arenos 8.50. Šiandien važiavau iki ten 7 autobusu ir prie sankryžos mačiau atvaziuojant 6 troleibusą, buvo 8.42... Klausymas: jis čia pastoviai kažkaip vėliau važiuoja ar čia tik šiandien? Būtų gerai sužinoti kelintą gi jis turi važiuoti?
Labas vakaras, kas cia dabar per vazinejimai 12 autobusų? Tvarkaraštį rašoma vieną o važinėja kaip nori. O keleiviai turi stovet laukt kur gi jis? Gal galetumet kaip nors sutvarkyti ši reikalą?
Autobusai kelinta diena vėluoja (neatvažiuoja savo laiku) 27 turėjo būt 10:49 neatvažiavo atvažiuoja tik sekantis autobusas, šiandien 18 turėjo būti 13:09 neatvažiavo
Monika Vasilytė-Vasiliauskaitė
2018-12-28 07:08:24 IP 90.131.47.44
Antra diena is eiles 24 autobusas, turejes buti 07:04, nepasirode. Marsrutas Fabijoniskes-Zemieji Paneriai.
40 maršrutas laiku ne važiuoja. Praleidžiami maršrutai, nors kitu autobusu nuo Mikolo Lietuvio št.nera. Kai kurie skubant pasivyti laiką žmonės veža kaip malkas, žmonės net krenta. Atkreipkit dėmesį parkai.
115 autobusas ne pirmą kartą tiesiog neatvažiuoja. Šį kartą iš Parko g. 14:44 neatvyko, kito laukti reikia gerų 20 minučių.
Sestadieni gruodzio 22d. Desimto marsruto autobusas 943nr.pravaziavo j. Kazlausko stotele 3min anksciau. Tiesiai pries nosi.
Negi taip sunku padaryt i naujaja vilnia, kad bent iki 24h vaziuotu, nes tikrai manau yra dirbanciu ilgiau zmoniu. I kitas miesto vietas tikrai ilgiau vazineja.
Jus tikriausiai juokaujat???? Turejo but 55 is lazdynu ligonines 12:26 neatvyko turejo atvaziuot 12:56 irgi neatvaziavo!!! I darba nesuspejau!!!
55 autobusas is lazdynu ligonines turejo atvaziuoti 12:26 val dabar jau12:35 iki siol jo nera!!! Veluoju i darba!!! Jisai stovi ziede neruosiasi vaziuoti!!!
Tatjana Juščinskienė
2018-12-21 08:25:09 IP 84.15.190.31
Noreciau pranesti, kad 75 autobusas, vaziuojantis kryptimi Santariskes - Pilaite, turintis pagal grafika isvykti is Paberzes st. 08.02 kiekviena diena veluoja, siandien jis atvaziavo 08.18 !!! Spusciu kelyje nera, kas cia vyksta?!? Ar galima sureguliuoti si klausima? Veluoju i darba!!!
2018.12.20 diena neatvažavo laiku. 54autobusas kuris turėjo važioti 20.10 val.
Laba diena, laukiam stebuklo Kalėdoms. Perlipom į Viešąjį transportą (pasidavėm Jūsų vilionėms) ir ką turime šiai dienai? Ligos, kosuliai, išleisti pinigai vaistams. Žadėti nauji troleibusai taip ir liko pažadais, žadėta nuo 2018m. lapkričio mėn. 13-18 troleibusus pakeisti naujais, o vis dar važinėjam į darbą sovietinių laikų troleibusais su dermantininiais suolais. Šalta kaip šuns būdoje, vėjai pučia, neapšildomas (Nr.2566, 13 maršruto troleibusas). Toks jausmas, kad Jus niekada nevažiavote viešuoju transportu, todėl ir neužjaučiate keleiviams, kurie naudojasi jo paslaugomis. Sotus alkano neužjaučia -Pagarbiai Liucija Ralienė
2018.12.18 10 val. 38 min. važiavau 48 autobusu iš stotelės Mykolo Romerio universitetas iki Juliaus Juzeliūno stotelės. Pasiruošiau išlipti pro galines duris. Durys atsidarė prie sustumdytos sniego krūvos, nors priekyje šaligatvis buvo nuvalytas ir kito autobuso nebuvo. Kol aš taikiausi kur pastatyti koją, pajutau, kad užsidaro durys ir spaudžia man ranką. Tada tiesiog griūte išgriuvau ant šaligatvio. Ačiū Dievui, kad nepapuoliau po ratais. Vairuotojas nudūmė tolyn, net nespėjau įsidėmėti numerio.
Ar tikrai galima uždaryti duris, kol keleiviai neišlipę ? Autobusas važiavo pagal grafiką, nevėluodamas, tai kur skubėti, o be to privalėjo pamatyti, kad ant šaligatvio nukrito žmogus, tai gal reikėjo prieiti ir pasidomėti kas atsitiko. Liūdna dėl tokio elgesio.
Siaubas, vairuotojas neparduoda bilietėlių kaip priklauso.. važiavau su 5G padaviau 1e, paprašiau už pusę kainos, jis man padavė už 1e, aš nustūmiau bilietą ir dar kartą paprašiau už pusę kainos, jis pasižiūrėjo į bilietėli ir vėl man jį atgal nustūmė... ir taip iki kitos stotelės mane ignoravo kol dar kartą paprašiau bilietėlio už 0.50cnt. jis man sako, tai reikėjo prašyt, apkeičia ilietėlį ir įmeta 22cnt grąžos, nors turėjo būti 0.50cnt... Aišku nuo kelių centų nenumirsiu, bet toks elgesys ir dar prieš šventes yra nepriimtinas.. O apie vairavimą iš vis nekalbėsiu, suprantu, kad kamsčiai, bet taip vairuoti, kad žmones vos kelis kartus nenugriiuvo, specialiai prispausti mašiną, nepalikus vietos jai pavažiuoti ir paskui pypsinti yra labai negažu.. Pasibjaurėjau šiuo vairuotoju.. Dažnai būna autobusuose, kad vairuotojai kai jiems duodi 1e iškart paduoda bikietėlį už pilna kainą, nepasiklausę ką jiems sakai, bet paprašius pakeičia, o ne stumdo ir dar blogai grąža atiduoda... Patarčiau mandagiau bendrauti su žmonėmis...
2018.12.18 diena Vilnelės stotelėje neatvažiavo trys iš eilės 10 maršruto autobusai (kryptis link fabijoniškių) 17:04, 17:17 ir 17:28. Teko ilgai šalti ir pavėluoti į svarbų susitikima ir galiausiai susimokėti už taxi. Siaubas!
Įlipu į 2 troleibusą per priekines duris (BNA 709; Stotis - Saulėtekis; maršrutas tas, kai šilo tilte buvo 16:57; Data: 2018.12.18), žmonių tokią valandą, savaime suprantama, daug. Po truputį judu su visa mase į troleibusą. Masė judėti sustojo, aš ir dar keletas žmonių stovime ties vairuotoju, vairuotojas visiškai nemandagiu tonu: "Judam judam į priekį", aš atsakau, jog neina pajudėti, nes pilna žmonių, tačiau stengiamės. Vairuotojas dar kartą pakartoja tą pačią prasmę turintį sakinį, tik kitais, žinoma, mandagumu netrykštančiais žodžiais, kažką subamba po nosimi ir pradeda važiuoti. Visi tolimesnėse stotelėse įlipę per priekines duris išgirsta tą patį sakinį ir, žinoma, nemaloniu tonu. Vienas vaikinas stovi prie vairuotojo ir Petro Vileišio stotelėje jam reikia išlipti. Maloniu tonu paprašo vairuotojo atidaryti priekines duris, vairuotojas neatidaro, liepia lipti per vidurines duris. Vaikinas pasako, jog jis negali prasibrauti per tiek daug žmonių, vairuotojas neatidaro. Vaikinas klausia, ką jam daryti, vairuotojas atrėžia, jog gali išlipti kaip nori, ne jo reikalas. Galiausiai, atidaro duris ir išleidžia. Kyla klausimas, ar vairuotojai nėra paslaugą teikiantys asmenys, o mes, keleiviai, nesame klientai? Mano galva - taip ir ne kitaip. Atsižvelgiant į šitą faktą, norėtųsi bent kruopelės etiketo iš jų pusės. Tai nėra vienintelis atvejis, tokių ir panašių situacijų pasitaiko dažniau nei dažnai. O gal vairuotojams toks dalykas kaip mandagumas bendraujant su klientu nebegalioja?
Sveiki.
Noriu parašyti skundą
1. Važiuoja normaliai, kai tik privaziuoja stotelę duoda gazo po to staigiai stabdo. Visi žmonės vos laikosi ant kojų, griūna.
2. Šį vakarą stovėjau aguonų stotelėje. Norejau pavaziuoti i stoti (esu neįgali). Mazdaug 16.40, vaziavo 15 trolejbusas, mačiau kad vaziuoja letai bet artejant prie stotelės padidino greiti, pravaziavo stotele. Nespejau padaryti pora žingsnių jau isvaziavo. Veliau vaziavo 16. Neprivaziavo prie stoteles, zmones islipo vidury kelio. Teko.eiti pet jega pėsčiomis.
3. Privaziuoja prie bordiuro kai kurie normaliai bet po.to kazkodel issuka vaira i kaire. Autobusas sustoja istrizai, neigaliam ilipti neimanoma.
Sveiki. Nutraukite tą nenormalią tvarką, kad galima išlipti tik pro galines autobuso duris. Žmonių grūstis didelės, o autobusų vairuotojai išvaro žmones iš viešojo transporto jeigu įrodinėja, jog negalima išlipti pro priekines autobuso duris.. Gėda savivaldybei, kad nėra bendros tvarkos. Tuo pačiu ir šildymą žiemą autobusuose galėtumėte sutvarkyti... lauke tikriausiai didesnis pliusas nei patalpoje.
Vytautė Misiūnienė
2018-12-14 16:53:05 IP 90.131.37.110
Labai gaila, kad nesirūpinama keleivių saugumu. Į tokias aštrias rūdis susiplėšiau paltą. : (Ar nemanote, kad galima ir stipriai susižeisti? Prisegu foto, dėžutės dėti pinigams prie vairuotojo. 16 troleibusas.
Nuolat problemos su 4-u troleibusu, ypač, kai reikia po darbo grįžti nuo Žemųjų Panerių iki Antakalnio. Pagal tvarkaraštį troleibusai turi važiuoti kas 12 min., tačiau realybėje dažniausiai po 17:00 val. per valandą važiuoja du, kartais trys troleibusai.
Sveiki, prašyčiau sutvarkyt autobuso grafiką. numerį 3!!!
Stotis-Eišiškių pl. - Dilgynė - Salininkai - Vaidotai.
Nes visų pirmą žmonėms reikia septintą valandą į darbą, arba jie bus 30 minučių anksčiau dabar, arba veluos! (Ne galima vėluoti į darbus!)
Žmonėms dabar reikės anksčiau keltis, arba pakankamą atstumą eit peškom, kad pasiekt savo darbo vietą! Žiemą!!!! Prašau atkreipti į tai dėmesį!!!
15 autobusas nuo stotelės Nemenčinės pl link Turniskių pastovai veluoja.
Sutvarkykit troleibuso 16 tvarkarastis nes jau 2 kartus is eiles ne atvaziavo ne vienas troleibusas
Prašyčiau sutvarkykit 10 autobuso maršrutą, vieną dieną 5min per anksti, kitą dieną 15min vėluoja.
noriu suzinoti nuo kada autobusu vairuotojas turi teise priekabiauti prie zmoniu ilipus i 74 autobusa garaxinis numeris 4107. 2018.12.03 10:37 valanda marsrutas. vairuotojas draudzia atsilirpti i telefono skambucius, jeigu skambutis yra svarbus. Lietuvos apsurdas. Noreciau gauti paaiskinina el. pastu. jeigu ne kreipsios auksciau
Autobusas 2 važiuojat is stoties i saulėtekį visada anksciau nuvaziuoja 1.2 min negu grafike ir jai pamano kad bėgi palaukie o kaip pribegi pries nosį uždaro duris ir nuvažiuoja liktai nr 545
Dėl "Trafi" programos ir 89 autobuso atvykimo laiko tikslumo

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai?
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai? 02-16 12:40
Komunikacija yra labai vertinga. Laiku pavogta ji gali būti dar vertingesnė. Kūrybiškiausia visuomenės dalis neretai yra nusikaltėliai. Talentingi piktadariai visuomet ras būdų prasimanyti pinigų...
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams 02-16 12:03
Valstybės atkūrimo dienos proga prezidentė beveik keturioms dešimtims Lietuvos ir užsienio piliečių skyrė ordinų ir medalių.
Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės
Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės 02-16 11:27
Kvitų loterijoje dalyvaujantys gyventojai nuo šiol galės bandyti laimę, registruodami kvitus ne tik už pirkinius turgavietėse ar paslaugų vietose, bet ir kai kuriose parduotuvėse.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%