Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus viešasis transportas

Atsiliepimai apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Vilniaus viešasis transportas"

Tomas 2020-05-20 18:55:06
Gegužės 20, 18:53, Pašilaičių žiede troleibusas BNA 467 link 2ojo troleibusų parko, neįleido į troleibusą ir nuvažiavo

atsiprašome dėl vairuotojo elgesio ir dėkojame, kad apie jį mums pranešėte. Toks elgesys su keleiviais mūsų įmonei nėra priimtinas ir tenka apgailestauti, kad vis dar pasitaiko panašių situacijų.
Pasikalbėjome su vairuotoju apie šį incidentą ir įspėjome žodžiu.
Labai tikimės, kad šiuo atveju griežtas pokalbis su vadovu ir žodinis įspėjimas vairuotojui bus ta priemonė, kuri ateityje privers atsakingiau vykdyti savo pareigas.
Tikimės, kad ateityje tokios situacijos nepasikartos, o Jūsų kelionės viešuoju transportu bus malonios ir saugios:)
Laukiau 14 autobuso, kuris stoja karklenu stoteleje kryptim i rudamina, siandien sekmadienis turejo autobusas buti 19:46 kaip vidada iseinu anksciau, autobusu kaip ner taip ner dabar 20:00 atvaziavo, per jo velavymus veluosiu i darba nes turejau persesti i kita autobusa.
Vida 2020-05-18 12:23:33
2020.05.18 12.05 oras tragiškas, šalta, vejas, liutis, i 36 maršruto galine stotele atvaziuoja autobusas iki išvykimo 6min, "madam" vairuotoja HEY 584 sustoja ne ilaipinimo vietoje, nors puikiai žino, kad nera stoteles paviljono, kur zmones galetu pasislepti nuo lietaus ir "atsipūtusi" naršo telefone, privaziuoja įlaipinti kai jau laikas pajudeti is vietos.
Žmogiskumo nulis, gaila
Labas vakaras, Vida,

dėkojame, kad parašėte ir atsiprašome, kad Jums teko patirti nepatogumų laukiant autobuso.

Viešojo transporto vairuotojai turi ne tik laikytis eismo tvarkaraščių, keleivių vežimo taisyklių, bet ir būti mandagūs, o svarbiausia - vadovautis žmogiškumo principais. Tačiau mes negalime įpareigoti vairuotojų jų pertraukos metu įleisti keleivių į transporto priemonę.
Kadangi vairuotojų elgesys bei aptarnavimo kultūra yra vieni iš svarbiausių prioritetų, gerinant viešojo transporto paslaugų kokybę, mes susisiekėme su vairuotoja ir paprašėme ateityje būti empatiškesne. Labai tikimės, kad taip ir bus:)
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ nėra atsakinga už stotelių įrengimą.

Dar kartą dėkojame, kad kreipėtės ir linkime malonių kelionių mūsų transportu.
Žmogiskumo nulis, gaila
Autobusas veluoja 10min..moteris sedi ir net nesiruosia vaziuoti. Padariau screenshota laiko kada viska rasau. Turejo isvqziuoti 15:37, o jau 15:47..
nesupratau biškuti trafi rodo, kad autobusas turi būti 14:07, o jis pravažiavo 14:01.paaiškinkit kame problema
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Džordis 2020-03-12 13:03:36
Sveiki, Noriu paklausti, ar tiesa, kad nuo pirmadienio, dėl koronos viruso grėsmės ir galimo užsikrėtimo viešasis transportas važinės su atidarytais langais?
Taip Džordis važinės autobusai kabrioletai.viskas dėl jūsų patogumų.
Suprantu 2020-03-08 19:24:41
Suprantu, kad tu įpratus visiems lysti į sėdimąją - ir tau tai yra gražaus bendravimo požymis.
Sorriukas - bet aš sakau ką galvoju o ne tai, ką nori girdėti tu.
Tau komplimentus tegul tavo bernas tau sako., Mano misija čia kiek kitokia. Tikrai ne ta - kad tvae pradžiuginčiau ir pamaloninčiau.
Šitą princesė ant žirnio turbūt painioja autobusą su taksi :D
Elena 2020-03-08 15:48:18
O čia ne tau sprest aišku ne artimas man esi žmogus kažkoks kad čia įrodynėti aišku?. Jei nieks neišmoko gražiai bendrauti tai pasiskaityk kaip gražiai kalbėtis reikia. Manieru bšk žmogau.
Sorriukas - bet aš sakau ką galvoju o ne tai, ką nori girdėti tu.
Čia aš 2020-03-08 14:50:56
Tai Gal Vilniuje gyveni...... Tai gal girdėjai kada nors apie piko metą, kamščius ir spūstis?
Ar apie tokį dalyką neteko girdėti ? Ne princesė esi, ir dėl tavęs vienos niekas papildomų autobusų maršrutų nesudarinės.
Dž-iaukis, kad autobusas vėluoja. Vis geriau, negu atvažiuoja per anksti.
Elena 2020-03-07 21:26:32
Jūsų autobusai kada gali laiku atvažiuot? Po darbo namo norisi laiku grižt o ne veluojančio autobuso dar laukt? Jau ne pirma karta po darbo laukiu autobusi ir veluoja.
Dž-iaukis, kad autobusas vėluoja. Vis geriau, negu atvažiuoja per anksti.
Šiandien, 2020-03-08, jei esi merga / moteris / mergaitė - transporto kontrolieriai merginų netikrina.
Kodėl ? už ką ??? Vien dėl o, kad turi papus - tai jau gauna kažkokią teisę važinėti transportu per moterų dieną nemokamai ? Kas tos moterys? neįgalios ar ką, kad joms tokia teisė ir garbė suteikiama? Ar jos nemokamai gai važiunėti tik dėl to - kad tai neva kompensacija už tai, ad yra aptarnaujantis vyrų personalas?
Tai jei moterų diena, tokia baisiai svarbi, tai davai, darom lygiąsias, per vyrų / tėvo dieną darykit transportą vyrams nemokamą, netikrinkit vyrų, dovanokit jiems gėles, o moteris bauskit ir veskit į autobusiukus, kad jos ten gautų baudas.
Žiauriai nemėgstu neteisybės, kai blakstienoms pamirksi - ir vien dėl to, kad esi silkė - baudos negauni.,

Žinau, kad mano komentaras tiems, kurie turi vakarais aptarnaujamą personalą nepatiks - bet man nesvarbu. Atėjau čia pasakyti ką manau apie moterų dieną. IR tiek žinių. Darykit išvadas.
Jonas 2020-03-07 21:55:34
Jeigu nepatinka vazinek su taksi
Ne jum spręst kaip man važinėt. Nepatinka komentaras neskaityk.
Elena 2020-03-07 21:26:32
Jeigu nepatinka vazinek su taksi
Sveiki, kodel jusu darbuotojai nesilaiko tvarkaraščio?Važineju kas diena, bet 2020.03.06 N.Vilnia 6G geniu st. 19.19 neatvyko.
21:26 19 autobusas nesustojo stotelei o tiesiog ja pravaziavo, nors mate mane kad noresiu ilipt bet pyktibiskai paspaude akseleratoriaus pedala ir nuvaziavo toliau.
2020.03.02 22.26 šiaurinės st.autobuso nr. "KGG 663" piktybiškai neatidarē duru, nors prie jų stovėjau ir net pačią vairuotoją per šoninį veidrodėlį mačiau
Jonas 2020-02-18 23:51:22
Vaikeliui laikas į mokyklą. Kiek klaidų :D
Užtat tas vaikelis bent jau keiktis išmoko :))))
FACEBOOK IŠRAŠAS
2020-02-28 12:50:00 IP 2e8oo15n
Garažinis GALIMAI 1745, Valstybinis GALIMAI KZC330
Ne dėl kontrolės * noriu pranešti, kad 4troleibusas dabar (2020-02-28 12, 00 - 12, 30 val. intervale)
važiuojantis nuo Vingio stotelės ką tik prispaudė durimis berniuką ir jis krito veidu į grindinį, o kojos liko prispaustos viduje. Berniukas atsitojo, susėmė už galvos ir nuėjo tolyn. Aš nespėjau iššokti iš troleibuso, nes jis tik išleido tą berniuką ir iškart pradėjo važiuoti. Jeigu kažkas vis dar yra toje stotelėje, prašau, pažiūrėkite, galbūt jam reikia medikų. Vaikas kokių 11-12 metų. Su melsva striuke ir kuprine!! Ir būkite atsargūs.

KREIPIUOSI Į KELEIVIUS:
Na kaip čia pasakius..... Vairuotojas kiekvienoje stotelėje kiekvieno keleivio už rankos neišlaipins..... Patys keleiviai trukdo vairuotojų darbą, nes TIKRIAUSIAI GALIMAI tuo metu vairuotojas prekiavo autobuso / troleibuso GALIMAIS talonėliais.... nes kažkokia moteris jam GALIMAI barbeno į kabinos langą ir prašė talonėlio.... Trukdot, blaškot GALIMAI vairuotojus, skundžiatės dėl vėlavimų - pavojingai juos lenkiat... pypinat trolikams, užspaudžiat juos, va taip ir trukdot vairuotojams normaliai dirbti. Kai vairuotojas žiūri į talonėlių pardavimus ir grafiko sekundes - tada jam ir nelieka laiko pažiūrėti ar visi vaikai išlipo per duris. Beje, vaikas yra mažas, todėl per veidrodėlius jo vairuotojas galėjo ir nepastebėti. Dar kaip būna vaikai. Pražiopsojo stotelę, o paskui staigiai šoko iš troleibuso. Nesmerkime vairuotojų - o padėkime jiems - nepirkime talonėlių iš jų ir netrukdykime piko metu ir taip žiauriai įtempto jo darbo. Nebūkime abejingi nutikus nelaimei!
Justė 2020-02-26 17:04:47
Aš suprantu, kad viešajam transportui pirmumas, bet lygiai taip pat juodu ant balto parašyta, jog transportas turi pajudėti įsitikinęs, jog jis praleistas, o ne spausti žmogų, kuris nebespės praleisti, tarp dviejų transporto priemonių. Kas pasidarė su vairuotojais! Dar ir į vieną juostą nebeįtelpa.
Kaip jus jam parodysite kad praleidžiate? Rankos mostu. Balta velevele. Ar dar kokiu nors būdu. Jei turi pirmumą tai ir iškart praleidžiate. Kuo jūs čia ieškote smegenų piz....oj
Laba diena!

Dėl didesnio autobuso skyrimo į maršrutą Jums reiktų kreiptis į SĮ "Susisiekimo paslaugos".
Šiandieną važiavau iš Skalvių stotelės autobusu 5G nr. 748. Įlipus neįmanoma buvo važiuoti per rūkalų smarvę.! Viešosiose vietose įstatymas draudžia rūkyti, o ar vairuotojams nėra draudimų rūkyti viešajame transporte ?
Labas rytas. Noriu padėkoti 4-o maršruto troleibuso Nr.1597 vairuotojai, už tai, kad neliko abejinga keleivei. Matant, kaip aš begau, norėdama spėti į troleibusą, ji neuždraudė durų ir palaukė manęs. Būtum troleibusui išvažiavus, aš būčiau pavėlavusi į darbą. Iš tikrųjų dėkoju už žmoniškumą nuostabioms mūsų viešojo transporto vairuotojoms. Geros Jums dienos.
Gediminas 2020-02-17 06:52:22
aitobusas 55 laikas 6:45 stotele sietyno kriptis santariskes......uzdare palei nosi duris zasinas.laukiau normaliai stoteleje kai privaziavo autobusas priejau prie atydarytu duru, pist ir uzdare zasinas.saukiu ka darai a jam pox......i.ir nuleke forsuodamas
Vaikeliui laikas į mokyklą. Kiek klaidų :D
Likau šokiruota kai vairuotojas uždarė duris prieš nosį ir išvažiavo, nors privalėjo stovėti dar dvi min.
Išbėgau ant kelio mojavau, stabdžiau jokios reakcijos..
Maršrutas 78 iš pagirių link stoties. 21:53 2020 m. Vasario 17d.
Kristina 2020-02-11 17:35:53
Šiandien, 2020 02 11 d., važiavau 18 maršruto troleibusu (valstybinis numeris BNA 400). Buvo apie 16:55 val., turėjau išlipti Medeinos stotelėje. Kadangi sėdėjau troleibuso priekyje, sustojus troleibusui, priėjau prie priekinių durų, tačiau vairuotojas durų neatidarė. Buvau su sunkiais nešuliais, paprašiau vairuotojo atidaryti duris. Jis grubiai atsakė, kad eičiau prie kitų durų, buvo nemandagus, pasijaučiau kalta, kad noriu išlipti ir kad apskritai drįstu naudotis Vilniaus viešojo transporto paslaugomis. Noriu atkreipti dėmesį, kad jokio ženklo apie tai, kad negalima naudotis priekinėmis durimis, nebuvo.
Tai kartojasi jau ne pirmą kartą, yra ir anksčiau buvę panašių situacijų.
Prašau paaiškinti, ar viešajame transporte yra tokia tvarka, kad uždrausta išlipti per priekines duris, ar vairuotojai taip savivaliauja? Jei tokia tvarka, kodėl nėra aiškių ženklų?
Ir dar, tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į vairuotojų bendravimo kultūrą. Tikrai buvo labai nemalonu klausyti, kaip vairuotojas leidžia sau kelti balsą vien už tai, kad paprašiau atidaryti duris.

Kristina
Dėkoju už ištrauką iš taisyklių! Kitą kartą prieš lipdama į autobusą ar troleibusą būtinai jas pasiskaitysiu! Juokinga!
O kaip dėl vairuotojo elgesio??? Ar jūsų taisyklėse nurodyta, kaip turi elgtis vairuotojai? Ar ten prašyta, kad jie gali apšaukti keleivius, būti nemandagūs ir keiktis???
Mažų mažiausiai tikėjausi bent jau atsiprašymo ir pažado, kad vairuotojas bus įspėtas dėl jo elgesio.
Ryte 5:26 laukiau autobuso nr 7 važiuojančio į šiaurės miestelį, tačiau autobusas pravažiavo nesustojąs
Tai kartojasi jau ne pirmą kartą, yra ir anksčiau buvę panašių situacijų.

Kristina
40-as Autobusas vėluos 3 minutes, nes "Salomėjos Nėries" stotelėje vairuotojas sukioja vairą, panašų į daiktą. Dabar stoviu ORLEN degalinėje po stogu su šlapiais ir palaidais plaukais po baseino. Bijau sušalti. Keisčiausi dalykai vyksta prie Fabijoniškių baseino. Prieš mėnesį laiko net 7 troleibusą mačiau stovintį prie baseino. Taip, būtent... Žinau, kad nepatikėsite, bet tai buvo tikrai ne autobusas. Ten buvo troleibusas. Troleibuso numeris buvo 7. Vairuotojo ir žmonių jame nebuvo.
Nesuprantu kur gyvenam kad kiekvieną dieną važiuodamas 15 truliku nuo savanoriu iki vaduvos spėdavau į 25 auta į graiciuno g. 7 valanda. Šiandien atvažiavau 7, 02, pastoviai atvažiuodavau 6, 56. Kodel aš turiu vėluoti į darbą? 1616 trulikas.
Norėčiau pasakyti kad darbuotojai kuri siandien po 8 vakaro vasario 9 sekmadieni vairavo 7 ir paskutineje stoteleje, pries islipant vos neprispaude, turekit proto ar jums is vis dzin, spejau islipti o tai dabar nezinia kas butu, uzsidarancios durys priliete mane spejau isokt, turbut praveskit pamokas savo darbuotojams ar kazka, kad bent telefonu nekalbetu vaziuodami gal teda matys kai keleiviai lipa, nes galejo pasibaig tirkai baisiau:) aciu.
VIENAS IŠ BAISIAUSIŲ TRANSPORTŲ VISOJE EUROPOJE.TRANSPORTAS DAR GYVENANTIS ''VIDURAMŽIŲ LAIKOTARPYJĘ''.NEITIKĖTINAI LĖTAS, NESAUGUS, PASENĘ TROLEIBUSAI IR AUTOBUSAI, VYRAUJA DIDŽIULĖ NEŠVARA, SMARVĖ, GALI PASIGAUTI BET KOKIĄ LIGĄ JUOSE, AMŽINAI PERKRAUTAS, VASARA BAISIAI KARŠTA, NES DAUGELIS TRANSPORTO BE KONDICIONIERIU, O ŽIEMĄ ŠALTA.
Jūratė 2020-01-18 17:24:58
Labai daug blogų atsiliepimų apie mūsų viešajį transportą tačiau jiems kaip buvo pofig taip ir bus toliau. nulis emocijų,
Dar nei karto iš Lukšio st.žiede laiku neišvažiavo 7 autobusas, kiti sugeba o jis kažkodėl ne, nors jų ten stovi net keli, kai ateina laikas vairuotojui važiuoti, jis tik tuomet prisimena kad reikia pavalyti langus, parukyti, patikrinti padangas, pakrapštyti nosį ir tik tuomet teikiasi pajudėti žinoma veluoja, o po to dar velkasi kaip prisidirbe nors kamščių tuo metu kai važiuoju nebūna, buvo kad pravažiavo pro nosį ir nesustojo stotelėje net trys autobusai, visą valandą velavau į darbą, turėjau į Viršuliškes važiuoti aplinkui.
Gal mažiau telefone sėdėk. Tai gal kita karta ir nepravazios :D
Jau nepirma karta autobusai nestoja stotelei ir nemato prie duru stovincio zmogaus, sustoja stotelei ir neatidarydamas duru jau juda toliau...kas cia per nesamone??? Spaudi stop mygtuka ir buna kad nevisi kreipia i ji demesi...!
Kodėl 14 autobusą visa laiką vėluoja, vakar atvyko 7:33, kai turėjo atvažiuoti 7:30. Šiandiena 14 visai neatvažiavo!
Siandien buvau sokiruota kad net nespejau pamatyti autobuso registacijos numerio O atsitiko tai kad siandien oras pirma popiete buvo nekoks, slapia niuru, bet neziurint to ejau saligatviu T.Narbuto gatve link T.Narbuto stoteles nepriejus kokiu 20-30metru buvau aplieta nuo galvos iki koju, net i ausi pataike autobuso NR 30 kuris leke nesuvokiamu greiciu ir labai arti saligatvio, tai vyko 13, 52 paziurejus tai butu autobusas kuris vyksta is T.Narbuto 13.54.Kodel taip laksto tie jusu vairuotojai ir labai idomu ka jiems negalioja saugus eismas.Drabuziu valykla darbar jusu vairuotojo/jos deka paplonins mano pinigine
Jūratė 2020-01-18 17:24:58
Labai geras ir taiklus vairuotojų elgsenos aprašymas. Nei kiek neperdėta. Dar galima būtų pridėti pliurpimą mobiliaisiais ir dažno vairavimo manierą "stabdis-akseleratorius". Jiems gal taip smagiau važinėti matant, kai keleiviai transporto priemonėje griuvinėja vienas ant kito arba ant grindų?
Labai esame nepatenkinti vairuotojų tingumu tinkamai privažiuoti prie šaligatvio. Jie sustoja labai toli nuo šaligatvio, virš 1m atstumu, dėl ko mano močiutei teko praleisti kelis naujus, žemagrindžius troleibusus, nes buvo neįmanoma padaryti tokio plataus žingsnio į troleibusą ir ši problema yra labai opi daugeliui senyvo amžiaus ar kitiems žmonėms, kurie turi problemų su sveikata.
nusibodo vairuotuju neatsakingumas ir visiškas pofigizmas, ryte kai skubu i darba laukiu autobuso kuris turi atvykt 8:07 (33 iš šumsko kryptis)bet jis atvažiuoju 8:10 ir tada dar viska suprantu nes gali but kamščiai, avarijos ir t.t BET NERVINA kad vairuotojas kai atvažiuoja i galutine stotele pradeda tesiog ramiai sau vaikštinet, rukit ir išvažiuoja poto tiktai 8:15 kai turetu 8:07 tai normalu pas jus yra?rinkites atsakingus vairuotojus arba tesiog pakeiskit autobusu grafika jeigu tokia problema išvažiuot jems butent tokiu laiku nes manau ne viena aš ryte skubu.
01.14 12:11 Vilniaus universiteto stotelė. 2 troleibuso vairuotoja turbut pirma karta vairuoja troleibusa. Staigus isibėgejimas ir stabdymas. Trys senjorai nukrito kelionės metu. Mane bei kolega po kelionės pradėjo pykinti.
Nauji metai - nauja tvarka?
2020-01-09 16:33:48 IP 28m87875
2020-01-09 12 val.19 min. į Antakalnio žiedą turėjęs atvykti troleibusas nr. 10 taip ir nepasirodė. Bilietas jau buvo pažymėtas, nes vykau su persėdimu. Pavėlavau į numatytą vietą, kadangi teko važiuoti dar su keliomis transp. priemonėmis, važiuojančiomis reikiama kryptimi. Tai kaip suplanuoti kelionę? Ypač, kai važiuoji su persėdimu. Gal naujais metais įsigaliojo nauja tvarka ir troleibusai važiuoja ne pagal tvarkaraštį, o kaip jiems patogiau?
Būtų labai malonu sulaukti UAB "Vilniaus viešasis transportas" darbuotojų atsakymo, bet žemiau esantys komentarai tik įrodo, kad tokia praktika šioje įmonėje nėra taikoma. Tai kas kam tarnauja - paslaugas teikianti įmonė keleiviams ar atvirkščiai?
Laba diena. Tenka daug vazineti viesuoju transportu viskas budavo gerai tik sikart nemalonu ispudi paliko vairuotojas perkant bilietuka susidare netgi eile ir nepatenkintas burnoja tipo ko cia laukiat. Aisku as tai galiu ir laukt o senyvo amziaus mociutes neistovi vaziuojant autobusui o betto as pati su mazu vaiku... ir ka laukiam. puse kelio kol parduoda bilietukus
Labai nemalonus nekulturingas vairuotojas
Marsrutas 1G
Šiandien norėčiau pasiskųsti apie tokią vairuotoją, kurios troleibuso garažinis nr. 1596, kaip ji prieš atvažiuodama į kareivių stotelę atsidarė vairuotojo
kabinos dureles ir aprėkė vieną vairuotoją, kad jis nevažiuoja pagal taisykles ir grasino policija, nors jis gerai važiavo. Jei manote, kad tai netiesa, išdėstykite viską kaip tikrai buvo.

Eisturas
Keleivių pervežimas!

Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
UAB "Eisturas" - Patikimas Jūsų kelionių partneris! Įmonėje dirba ilgametę autobusų vairavimo patirtį turintis kolektyvas, besistengiantis užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą bei patogią, saugią ir malonią kelionę mūsų transportu. Mes džiaugiamės galėdami Jums suteikti kokybiškas paslaugas už itin...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Stebėdama internetinę prekybą VMI identifikavo PVM karuselę
Stebėdama internetinę prekybą VMI identifikavo PVM karuselę 05-25 13:10
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atliko internetinės prekybos analizę ir, palyginusi gautus rezultatus su su turimais trečiųjų šalių duomenimis, pradėjo 20 kontrolės veiksmų užsienio įmonėms...
Abejoti geležinkelio elektrifikavimo projektu ministeriją verčia ir rangovo reputacija 05-25 12:52
Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys-Klaipėda elektrifikavimo projektų vidaus auditą atlikusi Susisiekimo ministerija skelbia, kad yra rizika šiems projektams negauti ES lėšų ir...
Japonija atšaukia nepaprastąją padėtį
Japonija atšaukia nepaprastąją padėtį 05-25 12:42
Japonijos premjeras Shinzo Abe pirmadienį paskelbė atšaukiąs dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 paskelbtą nepaprastąją padėtį, šalyje smarkiai sumažėjus naujų užsikrėtimo atvejų skaičiui.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%