Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nacionalinis vėžio institutas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nacionalinis vėžio institutas

Atsiliepimai apie Nacionalinis vėžio institutas

Parašyk savo nuomonę apie Nacionalinis vėžio institutas

Lankausi hemoterapijos skyriuje 3a.jau apie 3-4 menesius. Registraturos merginos tokios nemandagios, nepaslaugios, niekada šypsenos neišpaus, niekada nepasisveikins o iškarto klaus pas ka, ar kraujas priduotas. Jokiu aciu, prasom neišmokusios sakyti. O telefonu jei paskambini tai tragedija- jau toookia paslauga jauciasi darancios, kad pakele rageli kad oj. Labai labai prastos nuomones apie tokios klinikos hemo registratura... atsiliepimai aplinkiniams tik neigiami. Nes tik yėjus i skyriu pasitinka tokia naigiama bomba, o dar hemoterapija laukia ir pan.
Virginija Pašukonytė
2021-06-14 20:00:06 IP 28m86rfo
Savo dėdės Juozo Žukausko vardu noriu padėkoti onkologinės radioterapijos skyriaus gydytojui Mindaugui Grybauskui ir visai jo šauniai medikų komandai. Dėdei buvo diagnozuotas piktybinis navikas. Kovo mėnesį jis buvo paguldytas į ligoninę, šešias savaites atliktos švitnimo procedūros. Visą šį laikotarpį Juozas Žukauskas sulaukė viso deramo rūpesčio ir gydymo iš gydytojo ir jo komandos. Dėdė džiaugėsi skaniu maistu, didelėmis porcijomis, maloniu ir paslaugiu aptarnavimu. Vežant namo sakėsi pabuvojęs sanatorijoje. AČIŪ JUMS LABAI, KAD TOKIOMIS SUNKIOMIS AKIMIRKOMIS PRIVERČIATE ŽMONES ŠYPSOTIS IR DŽIAUGTIS.
Su visa derama pagarba atsiprašau savo darba gerai atliekančiu gyditoju bet nebegaliu tylėti daugiau!diedukui deagnozuotas gerklės vežys jis gulėjo ligonineja savaite laiko poto buvo paleistas namo su gerkleja šlangute ir skrandi per kuri maitinti reikejo, kadangi nesam mes gyditojai ir nežinojom kaip teisingai viska atlikti kaip maitinti ir visa kita šeip ne taip suvokima gavome ir šeip sau toki paiškinima gyditoju.praejo pora dienu jam pradėjo begti gausiai skystis iš žaizdos skranžio pasiskambinom gyditojai ji pasake kad jai blogėja arba labai gauseja vešti į vežio prijemamaji mes iškvieteme greitaja atvaževo pakeite šlangute išvarevo šendien gausėjimas prasidejo didelis mes iškvietem išveže.važevom iš paskos mus pasitiko labai pasipiktinusios seseles apreke mus kad nesikreipem ale diena nors vakar buvo kreiptasi neužtenka to sulaukem giditojo kuris neapžiurėjas dieduko pradejo pasakoti kažkokes istorijas kurios visiškai nesusijusios su dieduku apgailėtina mes klauseme reliu dalyku kodel tokios bukles žmogus paleistas namo ten kur nera slaugytojos ir visa kita jis mums pasake taip mano darbas baigtas perišam ir paleidžiam jums aišku šokas kaip taip gali buti!atejo hirurgas perišti ir pamate kad atvira zaista viskas pradejo plėstis ir pasake viskas sežam į operačine kaip jums jaustis blyn tikiuosi ant sažynes tam gyditojui bus nes nesuprantu kaip jis taip galėjo visa laime kad hirurgas pamate nes kazin kaip ten butu buve jai mes ji namo butume parveze baisu ten pagalvoti.labai nusivyliau ir labai lauksiu kitos dienos ir geru žiniu.
Nežinau kokia ten tvarka, bet labai labai liūdna, kai paskambini su bėda, o registratūra neregistruoja paciento su guzu krūty ir šeimos gydytojo siuntimu. Tai sėkmės Jums. Tai tik toliau patvirtina, kad medicininį gydymą galima gauti tik privačiame sektoriuje, nors ir moki mokesčius už tai kad galėtum naudotis gydymo paslaugomis.
Noriu padėkoti Renatai Aškiniui už pagalbą, suteiktą rūpestį ir viltį, už norą padėti pasveikti mano mamai Marijai. R. Aškinis yra daktaras, kuris ištiesė pagalbos ranką, net nesitikėjau, kad tokių daktarų dar yra Lietuvoje. Tikiuosi įstaiga, kurioje dirba daktaras jį vertina. Tai žmogus, kuris moka užjausti kitą, kas šiais laikais yra visai neįmanomas dalykas. Ačiū daktarui.
Aš dėkinga likimui, kad sunkiame gyvenimo laikotarpyje sulaukiau paramos, nuoširdžios užuojautos ir gydymo iš gydytojo Leonid Gatijatullin. Jis ne tik geras savo srities žinovas bet ir nuoširdus visada pasirengęs padėti žmogus, kaip ir slaugytoja Olga. Dar kartą dėkoju jiems už pagalbą ir gydimą mano sunkiai sergančiam vyrui, kuris paliko ši pasaulį ramai ir neskausmingai. Ačiū.

L. Gerybienė
Gerbiama gydytoja, Birute Intaite savo bei visos šeimos vardu nuoširdžiai norime padėkoti ne tik Jums, bet ir visam slaugos personalui už Jūsų svarbų indėlį į žmonių sveikatą! Asmeniškai Jums, gydytoja, dedikuoju širdingą padeką dėl Jūsų turimo įgimto profesinio talento, už siekį empatiškai žvelgti į ligonį, už siekį užmegsti ne tik darbinius, bet ir žmogiškus ryšius, bei žinoma, už norą ne tik klausytis, bet ir išgirsti tai, ką sako pacientai.
Noriu nuoširdžiai pasidžiaugti registratūros darbuotoja Dovile. Gražiausias ir maloniausias bendravimas. Tokia maloni, tokia nuoširdi ir atsakinga. Tikrai pajaučiau, jog ji padės išspręsti visus man kilusius klausimus. Ir ne tik pasijaučiau, bet ji tikrai ir padėjo, kaip tik buvo įmanoma. Ilgai dar prisiminsiu kaip vieną gražiausių žmogiškumo pavyzdžių.
Labai norėčiau padėkoti registratūroje dirbančiai Laimai už labai be galo malonu aptarnavimą labai rūpestingai išaiškino, ir labai atsakingai žiūrinti į savo darbą. Nuoširdus ačiū kad daugiau būtų tokių žmonių!
Užsirašome registratūroje laiką, nieks į jį nežiūri, šaiposi, sako šiandien gal ir priimsim, žmogus pensininkas, užsirašome laiką, kad taupyti jo jėgas ir sveikatą, o daktarams nemotais.

Apie pačią instituciją nieko blogo pasakyti negaliu, tačiau turiu didelį nusiskundimą vienu gydytoju, Arvydu Zykus. Paciantei (79 metų) atlikti tyrimus sugebėjo, pasakyti, jog paskambins ir pateiks atsakymą, sugebėjo, tačiau įvykdyti, ką buvo sakęs, deja.. Bandymai prisiskambinti 2 savaites bergždi.. Paskambinus numeriu (8 5) 278 6711 ir paklausus ar gydytojas tikrai dirba ar neatostogauja, pavyko gausti atsakymą: nežinau, neatostogauja, gal kur išėjęs. Tai prašau paaiškinti, kur dvi savaites gali būti išėjęs gydytojas, kad neatliktų savo prižadėtos pareigos ar elementariausiai telefono ragelio nepakeltų, kad paciantui atsakymą pateiktų. Dabar senyvo amžiaus moteris, dėl kažkokio popiergalio turės važiuoti 100km., nes daktaras nesugeba telefono ragelio pakelti!
Jonas Brazdžiūnas
2018-04-02 15:39:55 IP 28mbqgk9
Nacionalinio vėžio instituto Direktoriui,

Prašau padėkoti gyd. Mindaugui Grybauskui už gydymą (nuoseklų ligos stebėjimą). Esu dėkingas skyriaus personalui už kantrybę, taktišką ir šiltą aptarnavimą.

Paciantas Jonas Brazdžiūnas

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę 07-28 21:43
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir išreiškė paramą jos šalies demokratiniams siekiams.

Ar investuojate į įmonių akcijas?