VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nacionalinis vėžio institutas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nacionalinis vėžio institutas

Atsiliepimai apie Nacionalinis vėžio institutas

Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Nacionalinis vėžio institutas
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Lankausi hemoterapijos skyriuje 3a.jau apie 3-4 menesius. Registraturos merginos tokios nemandagios, nepaslaugios, niekada šypsenos neišpaus, niekada nepasisveikins o iškarto klaus pas ka, ar kraujas priduotas. Jokiu aciu, prasom neišmokusios sakyti. O telefonu jei paskambini tai tragedija- jau toookia paslauga jauciasi darancios, kad pakele rageli kad oj. Labai labai prastos nuomones apie tokios klinikos hemo registratura... atsiliepimai aplinkiniams tik neigiami. Nes tik yėjus i skyriu pasitinka tokia naigiama bomba, o dar hemoterapija laukia ir pan.
Virginija Pašukonytė
2021-06-14 20:00:06 IP 28m86rfo
Atsakyti
Savo dėdės Juozo Žukausko vardu noriu padėkoti onkologinės radioterapijos skyriaus gydytojui Mindaugui Grybauskui ir visai jo šauniai medikų komandai. Dėdei buvo diagnozuotas piktybinis navikas. Kovo mėnesį jis buvo paguldytas į ligoninę, šešias savaites atliktos švitnimo procedūros. Visą šį laikotarpį Juozas Žukauskas sulaukė viso deramo rūpesčio ir gydymo iš gydytojo ir jo komandos. Dėdė džiaugėsi skaniu maistu, didelėmis porcijomis, maloniu ir paslaugiu aptarnavimu. Vežant namo sakėsi pabuvojęs sanatorijoje. AČIŪ JUMS LABAI, KAD TOKIOMIS SUNKIOMIS AKIMIRKOMIS PRIVERČIATE ŽMONES ŠYPSOTIS IR DŽIAUGTIS.
Atsakyti
Su visa derama pagarba atsiprašau savo darba gerai atliekančiu gyditoju bet nebegaliu tylėti daugiau!diedukui deagnozuotas gerklės vežys jis gulėjo ligonineja savaite laiko poto buvo paleistas namo su gerkleja šlangute ir skrandi per kuri maitinti reikejo, kadangi nesam mes gyditojai ir nežinojom kaip teisingai viska atlikti kaip maitinti ir visa kita šeip ne taip suvokima gavome ir šeip sau toki paiškinima gyditoju.praejo pora dienu jam pradėjo begti gausiai skystis iš žaizdos skranžio pasiskambinom gyditojai ji pasake kad jai blogėja arba labai gauseja vešti į vežio prijemamaji mes iškvieteme greitaja atvaževo pakeite šlangute išvarevo šendien gausėjimas prasidejo didelis mes iškvietem išveže.važevom iš paskos mus pasitiko labai pasipiktinusios seseles apreke mus kad nesikreipem ale diena nors vakar buvo kreiptasi neužtenka to sulaukem giditojo kuris neapžiurėjas dieduko pradejo pasakoti kažkokes istorijas kurios visiškai nesusijusios su dieduku apgailėtina mes klauseme reliu dalyku kodel tokios bukles žmogus paleistas namo ten kur nera slaugytojos ir visa kita jis mums pasake taip mano darbas baigtas perišam ir paleidžiam jums aišku šokas kaip taip gali buti!atejo hirurgas perišti ir pamate kad atvira zaista viskas pradejo plėstis ir pasake viskas sežam į operačine kaip jums jaustis blyn tikiuosi ant sažynes tam gyditojui bus nes nesuprantu kaip jis taip galėjo visa laime kad hirurgas pamate nes kazin kaip ten butu buve jai mes ji namo butume parveze baisu ten pagalvoti.labai nusivyliau ir labai lauksiu kitos dienos ir geru žiniu.
Atsakyti
Nežinau kokia ten tvarka, bet labai labai liūdna, kai paskambini su bėda, o registratūra neregistruoja paciento su guzu krūty ir šeimos gydytojo siuntimu. Tai sėkmės Jums. Tai tik toliau patvirtina, kad medicininį gydymą galima gauti tik privačiame sektoriuje, nors ir moki mokesčius už tai kad galėtum naudotis gydymo paslaugomis.
Atsakyti
Noriu padėkoti Renatai Aškiniui už pagalbą, suteiktą rūpestį ir viltį, už norą padėti pasveikti mano mamai Marijai. R. Aškinis yra daktaras, kuris ištiesė pagalbos ranką, net nesitikėjau, kad tokių daktarų dar yra Lietuvoje. Tikiuosi įstaiga, kurioje dirba daktaras jį vertina. Tai žmogus, kuris moka užjausti kitą, kas šiais laikais yra visai neįmanomas dalykas. Ačiū daktarui.
Atsakyti
Aš dėkinga likimui, kad sunkiame gyvenimo laikotarpyje sulaukiau paramos, nuoširdžios užuojautos ir gydymo iš gydytojo Leonid Gatijatullin. Jis ne tik geras savo srities žinovas bet ir nuoširdus visada pasirengęs padėti žmogus, kaip ir slaugytoja Olga. Dar kartą dėkoju jiems už pagalbą ir gydimą mano sunkiai sergančiam vyrui, kuris paliko ši pasaulį ramai ir neskausmingai. Ačiū.

L. Gerybienė
Atsakyti
Gerbiama gydytoja, Birute Intaite savo bei visos šeimos vardu nuoširdžiai norime padėkoti ne tik Jums, bet ir visam slaugos personalui už Jūsų svarbų indėlį į žmonių sveikatą! Asmeniškai Jums, gydytoja, dedikuoju širdingą padeką dėl Jūsų turimo įgimto profesinio talento, už siekį empatiškai žvelgti į ligonį, už siekį užmegsti ne tik darbinius, bet ir žmogiškus ryšius, bei žinoma, už norą ne tik klausytis, bet ir išgirsti tai, ką sako pacientai.
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai pasidžiaugti registratūros darbuotoja Dovile. Gražiausias ir maloniausias bendravimas. Tokia maloni, tokia nuoširdi ir atsakinga. Tikrai pajaučiau, jog ji padės išspręsti visus man kilusius klausimus. Ir ne tik pasijaučiau, bet ji tikrai ir padėjo, kaip tik buvo įmanoma. Ilgai dar prisiminsiu kaip vieną gražiausių žmogiškumo pavyzdžių.
Atsakyti
Labai norėčiau padėkoti registratūroje dirbančiai Laimai už labai be galo malonu aptarnavimą labai rūpestingai išaiškino, ir labai atsakingai žiūrinti į savo darbą. Nuoširdus ačiū kad daugiau būtų tokių žmonių!
Atsakyti
Užsirašome registratūroje laiką, nieks į jį nežiūri, šaiposi, sako šiandien gal ir priimsim, žmogus pensininkas, užsirašome laiką, kad taupyti jo jėgas ir sveikatą, o daktarams nemotais.
Atsakyti
Sveiki,

Apie pačią instituciją nieko blogo pasakyti negaliu, tačiau turiu didelį nusiskundimą vienu gydytoju, Arvydu Zykus. Paciantei (79 metų) atlikti tyrimus sugebėjo, pasakyti, jog paskambins ir pateiks atsakymą, sugebėjo, tačiau įvykdyti, ką buvo sakęs, deja.. Bandymai prisiskambinti 2 savaites bergždi.. Paskambinus numeriu (8 5) 278 6711 ir paklausus ar gydytojas tikrai dirba ar neatostogauja, pavyko gausti atsakymą: nežinau, neatostogauja, gal kur išėjęs. Tai prašau paaiškinti, kur dvi savaites gali būti išėjęs gydytojas, kad neatliktų savo prižadėtos pareigos ar elementariausiai telefono ragelio nepakeltų, kad paciantui atsakymą pateiktų. Dabar senyvo amžiaus moteris, dėl kažkokio popiergalio turės važiuoti 100km., nes daktaras nesugeba telefono ragelio pakelti!
Jonas Brazdžiūnas
2018-04-02 15:39:55 IP 28mbqgk9
Atsakyti
Nacionalinio vėžio instituto Direktoriui,

Prašau padėkoti gyd. Mindaugui Grybauskui už gydymą (nuoseklų ligos stebėjimą). Esu dėkingas skyriaus personalui už kantrybę, taktišką ir šiltą aptarnavimą.

Paciantas Jonas Brazdžiūnas

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę 07-28 21:43
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir išreiškė paramą jos šalies demokratiniams siekiams.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Xerox 24,81 +5,04%
General Electric 13,08 +1,24%
McDonald's 246,35 +0,97%
Philip Morris 99,84 +0,81%
Harley-Davidson 39,62 -2,94%
Western Digital 62,36 -2,97%
Goodyear 15,44 -3,14%
FedEx 282,63 -5,00%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 2,17 +2,36%
Cukrus 0,73 +2,82%
Kava 4,24 +3,16%
Apelsinai 0,64 +4,92%
Sidabras 27,00 -1,82%
Vištiena 2,38 +0,42%
Ryžiai 466,00 -5,48%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%