Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika

Atsiliepimai apie Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika, VŠĮ

Žalgirio Klinika

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika, VŠĮ

Labas vakaras. Zinokit esu labai nusiviles jusu darbuotojom. Tai ivyko 2020-02-26 po 20h. Atvykes su patinusia dantiena ir astriu danties skausmu. Laukiau eileje virs 1h 30min, sulaukes savo eiles turejau eiti pas gydytoją bet labai nagla moteris uzlindo be eiles ir prisiprase jusu darbuotoju, kad primtu be eilės jos vyra, nors kiti zmones sedejo lauke irgi su dantu skausmais. Cia tikrai nera sąžiningas pacientu aptarnavimas. As jusu klinika skaiciau labai rimta, savo artimiesiems ir draugams sakydavau, jei kazkokios problemos iskiltu kreiptis i zalgirio klinika, bet po sio vakaro apsilankymo esu tikrai nustebes nesaziningu jusu darbu..
2019.08.19 diena skambinomes telefonu 852727367 kuri radome google paskyroje suvede zodziu zalgirio klinika Vilnius. Kol atsiliepe zmogus turintis pakelti si telefona praejo 24 minutes ir 52 sekundes. Pries mazdaug metus taip pat skambinomes ir laukem apie 30min kol atsilieps. Noriu pagirti jog tobulejat - saunuoliai!
Klientai-pacientai
2019-04-03 22:04:26 IP 29mbah2e
It looks like the 1-st of April - the International Fools Day is still in full swing in Vilnius Zalgiris Dental Clinic students department.
Rasome uzsienietiskai, nes studentu skyriuje antrame aukste su studentu-praktikantu lietuviskai susisneketi nepavyko.
Studentu skyriuje dar matyt visi svencia balandzio 1-aja - Tarptautine durniu diena!
Nors siandien jau balandzio 03 d.
Pazymetina, kad anksciau su sio skyriumi neteko tureti jokiu problemu. Netgi priesingai, mums teko kreiptis pries 7 metus del mazos kosmetines plombytes, ir 4 kurso studente mums ja tuomet labai gerai padare - prastovej iki siol. Studente toji jau seniai baige. Tuomet Zalgirio klinikos studentu skyriuje buvo kitokia tvarka.
Bet tada ir stomatologijos studijos kainavo vos 3 tukstancius litu (litu, o ne euru) i metus.
Dabar stomatologijos studiju programos mažiausia metine kaina apie 5 tukstancius Euru i metus!
Kas gi nuo to pasikeite?
Pasikeite daug kas, ir i blogaja puse.
Jei anksciau tikrai talentingas ir protingas studentas /studente, bet is nelabai turtingos seimos, zut but vis dar galejo sau leisti studijuoti stomatologijos fakultete, tai dabar tai ikandama tik labai pasiturinciu teveliu vaikams. Karoce, kas turi babkiu, nesvarbu, turi proto ir gabumu, ar ne, visvien sveikatos mokslu magistro kvalifikacini laipsni gaus.
Moka pinigus - gauna stomatologo kvalifikacija.
Ir nesvarbu, ar sudarankis jisai, be pasaukimo visai, be jokio polinkio i darba su pacientais, be jokiu bendravimo igudziu - tai niekam nerupi. Svarbu, kad jo tevai sugeba sumoketi uz jo diploma.
Tai kuom tada tai skyriasi nuo kamufliaziniu diplomu pirkimo?
Tuoliau destome faktus.
S.m. sausio menesi buvome uzsirase minetoje Zalgirio klinikoje (VšĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinika Žalgirio gatvėje Vilniuje) tam, kad pakeistu ta maza kosmetine plombyte, kuri jau stovi virs 7 metu.
Pries savaite atsiliepe studentas Jonas (pavarde nezinoma) tel. +3706250791... ir uzrase mus siai dienai, tay yra balandzio 03 d. 10 valandai ryto.
Siandiena jis mums pradejo skambineti ir rasyti jau nuo 08.30 ryto, reikalaudamas, kad mes ateitume anksciau, nes pas ji ankstestis pacientas pabego, ir jis neturi ka veikti.
Mes negalejome anksciau, ir atvykome 10 val. kaip sutarta.
Toliau.
Prabuvome pas ji apie 90 minuciu, jis per ta laika nieko taip ir nepadare, kas liecia pacios plombytes.
Pazymetina, kad pats plombavimas kartu su paruosimu gali uzimti 15 minuciu daugiausia. Plombyte maziausia, pavirsutine.
Pradzioje jis drebanciomis rankomis, bande man i burna kisti kaskoki nesterilini plasmasini daikta, panasu i domkrata, su kokiu autoservise ratus kilnoja. Jis pareiske, kad jis taip daro tam, kad nufotografuotu mano sena plomba su fotoaparatu.
Jam buvo pasakyta "stop" ir nurodyta istatymine baze, remiantis kuria pacientas turi teise to atsisakyti.
Studentas Jonas pasidare labai nepatenkintas ir agresyvus.
Toliau dar idomiau.
Studentas Jonas pradejo ant sveikos danties dalies, kur nera ir nebuvo jokio plombos, klijoti ir lipdyti, bandomuju plombu gabaliukus, ivariu skirtingu spalvu, o po to bande juos fotografuoti su fotoaparatu. Veliau tie gabaliukai pridziuvo, ir reikejo juos nuimineti su slifavimo aparatu!
Tokiu budu studentas Jonas suarde man visa sveiko danties emale, darydamas "spalvos parinkimo eksperimentus".
Pazymetina, kad pacios senos plombos jis ir taip ir nenueme ir net nepaliete. Jinai kaip stovejo taip ir stovi. Taciau visa plota salia plombos jis buvo apklijaves bandomais gabaliukas ivairiu spalvu, o veliau juos slifavo, kad jie atsiklijuotu, nes jie pridziuvo ir neatsokdavo. Karoce, per 90 minuciu man visa danti pradzioje apklijavo glaistu, o po to ta visa glaista nueme su slifavimo aparatu.
Bet to, del ko aš atėjau, dėl plombavimo - to nebuvo daroma iš viso.
Kiek gyvenu pasaulyje, bet tokios klinikinės šizofrenijos dar neteko matyti.
Čia kaip reikėjo švesti balandžio pirmąją ir kiek reikėjo išgerti, kad davesti savę iki tiokios būklės.
Pasakykit, gerb. VšĮ Zalgirio universitetine klinika, jei aisku, kas nors is jusu yra siandiena blaivus, jus sau irgi taip darote?
Sakykit, jei daleiskim, jusu masinai autoservise taip darytu? Jus turbut butumete nepatenkitnti.
O cia ne automobilis, cia zmogus, pacientas, teises subjektas, kurio teises ir teisetus interesus gina istatymai.
Jus galite sau isivaizduoti bajeri, kad automobilio dazymo meistras pradetu ant naujo blizgancio pavirsiaus deti ivairiu spalvu glaista, o po to ta glaista nuimineti? Kas nuo to pavirsiaus liks?
Yra kitokių būdų, kaip parinkti spalvas. Tam yra kompiuteriai, Hi-Tech įranga..
Bet tik ne dabartiniu Zalgirio klinikos studentu skyriaus specialistams!
Jus galite pasakyti, o kur gi ziurejo destytojai.
Tam ir reikalas, kad pati destytoja pasake: “tegul vaikai eksperimentuoja, ju tevai mums brangia moka uz studijas, tai mes turime leisti vaikuciams daryti eksperimentus, jie gi musu klientai visų pirma.
OK. Studentai yra ne studentai, o klientai.
O mes, pacientai, tada kas?
Mes bandomieji triusiai?
Kad turtingu tevu vaikuciai galetu su mumis bandymus daryti.
Taip, gerb. Zalgirio universitetine klinika, ar ne?
Negaliu pakomentuoti daktaru profesionalumo nes po keliu bandymu gauti informacijos apie diminanti vizita dvieju skirtingu piktu tetu buvau pasiusta grazioj formoj. Kadangi domino odontologo paslaugos vaikuciuj ir registraturos numeriu niekas neatsiliepe pabandziau paskambinti i vaiku odontologis poskyri kurio numeris skelbiamas ju puslapyje. Ten buvau labai nemaloniai paaiskinta kad skambinu ne tuo numeriu ir jokios informacijos ponia nesuteik. Pasiteiravus kokiu numeriu skambinti norint gauti man rupima informacija ponios atsakymas buvo " Kur sita numeri gavote ten ir reikiama susiraskit." Po nemaloniu komentaru visdelto padiktavo numeri kuriuo skambinti, bet istorija tuo nesibaige. Paskambinus reikiamu numeriu atsiliepe kita ponia. Balsas pasirode malonus ir draugiskas. Paklausiau apie rupimas paslaugas, paaiskinau kokios informacijos noreciau, bet ponia iskart pasiteiravo ar turim siuntima. Isgirdusi, kad siutimo siuo metu dar neturime atsisake teikti betkokia informacia ir liepe negaisinti jai laiko. Aisku malonus ir draugiskas balsas dingo per sekunde. Tai taip ir likau nieko nesuzinojus o po tokios patirties tai ir daktaru kompetencijos "tikrinti" nebesinori.
Vakar po 17 val. buvo kreipiamasi del butinosios pagalbos i Jus, pasakyta, kad labai skauda, dantis puliuoja, bet Jusu butinosios pagalbos klinikoje buvo gautas atsakymas - vietu nera, ir paklausta, ar uzrasyti rytojui. Pakartota, kad labai skauda, kad neistvers iki rytojaus, pasiulyta PABANDYTI ATEITI PO 20 VAL.! 3-4 val. nakties atvykus pas Jus pakartotinai, buvo NUSKAUSMINTA! Tiesiog nuskausminta !!! Apie 7 ryto kreiptasi i savo poliklinnika, pjove dantena, isleido pulius, klausimas: AR TO NETUREJOTE PADARYTI JUS VAKAR KAI KREIPIESI PO 17 VAL.??? IR KAIP GALIMA BUVO NAKTI TIESIOG NUSKAUSMINTI IR PALEISTI ZMOGU SU PULIUOJANCIU DANTIM?????? Sakykite, prasau, kam yra Jusu butinoji pagalba visa para jeigu pagelbejot ne Jus??

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
KARANTINO LAIKOTARPIU, PACIENTUS KONSULTUOJAME TELEFONU +370 671 96979 IR EL. PAŠTU DENTICIJA@KAUNODENTICIJA.LT, DARBO DIENOMIS NUO 09.00 IKI 14.00 VAL. “KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%