Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus šilumos tinklai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus šilumos tinklai

Atsiliepimai apie Vilniaus šilumos tinklai, AB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus šilumos tinklai, AB

klientų užklausa dėl įstatymynės bazės.
2019-05-31 22:16:10 IP 79.133.230.158
Gerb. Rekviziatai lt,
Gerb. Redaktoriau ponas Tomai,
Gerb. juridinio asmens UAB Vilniaus Šilumos Tinklai teisininkai,

ačiū, kad informavote apie mūsų komentaro ištrinimą, kuriame buvo rašoma apie UAB Vilniaus Šilumos Tinklus.
Malonekite pateikti įstatyminę bazę, butume dekingi. Arba forward'uokite prašom minėtos " advokatės be advokato orderio ir be atstovavimo sutarties" elektroninio pašto adresą.
Bet koks sprendimas turi būti paremtas įstatymais. Kokio konkretaus įstatymo kokį straipsnį mųsų komentaras nepaiso/nepaisė?

Jei eina kalba apie The European Union "General Data Protection regulations", kurių pataisos buvo prrimtos by the European Commission 2018 metų gegužės 25 dieną, tai ten eina kalba apie "NATURAL PERSONS" data protection. Lietuviškai "natural persons" reiškia fiziniai asmenys.

Mūsų komentare buvo rašoma apie juridinį asmenį UAB Vilniaus Šilumos Tinklus, o ne apie fizinių asmenų grupę/ grupės.

Skirtingai nuo kitų komentatorių, kurių jūs netrinate, kurie rašo maždaug taip: "Šilumos tinklai visi s*****i, visi padugnės..." - mes taip nemanome, nes visi žmonės skirtingi, ir visi darbuotojai skirtingi. Kiekivienoje firmoje yra gerų ir blogų darbuotojų.

Mes buvome pateikę konkretų faktą, ir labai siaurai jį aprašemė.

Juridinių asmenų atstovai nėra "natural persons", bet jie yra "PUBLIC PERSONS" - viešos personos- viešieji asmenys, ir bet kas gali viešai rasti duomenys apie juos internetu. Ponios, laikinai einancios gen. direktoriaus pareigas, vardas, pavardė, ofiso adresas, el. pastas, ofiso telefonas, yra atvirame priejime, kaip sakant "online".

Be to, mes jos veiksmų nekomentavome, nes su ja neteko susidurti - mes tik jos vardu adresavome skundą įstatymų nustatyta tvarka. O kam mes turėjome savo skundą adresuoti? На деревню дедушке?

Spaudos gatve 6 - 1, Vilnius - yra oficialus juridinio asmens adresas.

Jis nepapuola pagal "natural persons GDPR act of 25 May 2018".

Labai smalsu būtų sužinoti kaip Lietuva traktuoja minėtą europietišką įstatyminį aktą.

Dabar gaunasi, kad kritiško komentaro iš viso negalima rašyti Lietuvoje apie jokią įmonę? :) Remiantis mistišku "natural persons GDPR act of 25 May 2019"?

Reiškia, jūs, lietuviai, minėtą aktą suvokiate skirtingai, nei visa kita dalis Europos?

Labai lauksim jūsų atsakymo.
Kiek galima, ar jūs veikiate darbe kažką?!!! Pastoviai siunčiami laiškai dėl susidarusios skolos, butas senai parduotas... Buvo šnekėta maždaug prieš tris mėsenius, su skolų vadybininkę Ingrida Petravičiene, ir nieko nevyksta. Laiškai kaip siunčiami, taip siunčiami, elektroniniai pokalbio pranešimai vis dar ateina. ATSIBODOTE!
sitiems asilams nebegalima tokio darbo dirbti, jiems nusisikti ant zmoniu, svarbiausia pelnas, na nieko, grabas kiseniu neturi
Šiandiena skambinau pasiaiškinti dėl susidariusios skolos. Atsiliepė kaip supratau iš skolų skyriaus Vaida. Labai nemaloni moteris, pradėjo ant manęs šaukti, nesugebėjo paaiškinti elementarių segementų... Apie kultūros ar etikos principus "Vilniaus šilumos tinklai" neturi net per juodumo nagą...
Atrodo, kad apie klientų aptarnavimo kultūrą "Vilniaus šilumos tinklai" neturi nei mažiausio supratimo. Be automatinės žinutės kas kartą pranešančios, kad laiškas persiųstas ataskingam darbuotojui, daugiau jokių veiksmų nesulaukiau. Nei atsakymo, nei skambučio, nei grąžintos permokėtos įmokos. Net po priminimo. Skambini ar rašai, atrodo kad beldiesi į užrakintus vartus...Įdomu, ar už klientų aptarnavimą atsakingi "Vilniaus šilumos tinklų" darbuotojai bei jų vadovai susimąsto, už ką jie gauna atlyginimą?
Dėl šildymo pretenzijų neturiu, tačiau klientų aptarnavimas - kraupus sovietinės biurokratijos reliktas. Buvau atvykęs į Ateities g. filialą 3 kartus, ir kiekvieną kartą su blogai nusleptu džiaugsmu man pranešdavo, kad trūksta kažkokių popierių - tai ESO sutarties, tai deklaravimo pažymos (kai metų pradžioje jau buvau ją pristatęs), tai deklaruotų gyventojų skaičiaus. Visi šitie duomenys pasiekiami arba nesunkiai gali būti pasiekti per Interneta, nuotoliniu būdu. Tiek Gyventojų Registras, tiek Savivaldybė turi informacines sistemas. Valstybinės įmonės privalo čia "susitarti". Vietoj to varinėja per visą miestą išsiimti popierių.
Laba diena, prašytume, kad atvažiuotumėte patikrinti ir pakeisti skaitliuką. Gyvendami tryse arba dviese, kas mėnesį pagal skaitliuką sunaudojam sunaudojam iki 15 kubometrų vandens, nerealus kiekis, nes nieks tiek nei maudos, nei indų plauna. Tuo tarpu šalto vandens tik iki 5 kubometrų, nors nuolat veikia skalbimo mašina, indaplovė ir pan.
Visiškai nereaguoja į žmonių nusiskundimus... Per vieną mėnesį paskaičiavo mums 11 kubų karšto vandens, skambinome ir prašėme tris kartus, kad atvažiuotų, patikrintų skaitliuką, tikriausiai sugedęs. Niekas neatvažiavo, tik sakė, kad meistras atvažiuos, užfiksuotas iškvietimas:) Klausėme ką mums daryti su paskaičiuotu vandens kiekiu, nes tikrai tiek neįmanoma išnaudoti...sako sumokėti turite pagal faktiškai išnaudotą kiekį, o jeigu tikrai bus sugedęs, tai mums grąžins pinigus... tikrai žinau, kaip įmonės grąžina sumokėtus piliečių pinigus.... Atėjo jau antras mėnuo, nieks negavoja pas mus važiuoti, o už vandenį toliau skaičiuoja kosmosą! PRAŠAU ATKREIPTI DĖMESĮ Į ŽMONIŲ NUSISKUNDIMUS IR ATVAŽIUOTI PAKEISTI MUMS TĄ SKAITLIUKĄ!
laba vakara kaip aš galėčiau gauti visą informaciją apie šiluma elektroniniu paštu, o ne paštu? korteles nr. 1771567

Vianara
Grantheating.lt

Adresas: Prašiškių g. 53, 12 korpusas, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Niekada nedarome kompromisų dėl kokybės. Visus produktus projektuojame taip, kad jūs galite būti tikri, kad ilgaamžiškumas ir efektyvumas yra pirmoje vietoje. Nuolat kuriame naujas technologijas ir naudojame tik geriausias medžiagas, užtikrindami, kad mūsų produktai atitiktų visus našumo ir aplinkosaugos...
20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Nuo 2005 metų esame vieninteliai „GORENJE“ šildymo įrangos atstovai Lietuvoje. Specializuojamės didmeninėje prekyboje, tačiau esame lankstūs – priimame individualius užsakymus, išklausome kainos pasiūlymą, randame sprendimus. Konsultuojame tiek potencialius, tiek esamus klientus. Taip pat atliekame garantinį ir...
Šildymo sprendimai
Šildymas, vėsinimas, vėdinimas

Adresas: S. Nėries g. 20, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Šildymo sprendimai" įkurta 2007 metais Klaipėdoje. Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir oro kondicionavimo įrengimą. UAB "Šildymo sprendimai" gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: J. Basanavičiaus g. 45, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Gilės inžinerija
Adresas: Žirmūnų 68, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; gamyba; projektavimas; sandėliavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
Biokuro ar biomasės katilinių projektavimas, komplektavimas, paleidimaseksplotacijai, garantinė/pogarantinė priežiūra. Šildymo sistemų projektavimas, aptarnavimas. Biomasės kuro sandėlių projektavimas, montavimas, granulių kuro talpyklos ir sandėliai. Katilų pritaikymas granuliniam kurui, katilinių automatizavimas...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai 06-25 21:24
Liko vos kelios dienos iki galutinio sprendimo dėl pensijų, tačiau žmonėms tebelieka daugybė neatsakytų klausimų – visko išaiškinti nesugeba nei patys vadinamosios pensijų reformos sumanytojai...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...

Kur atostogausite šią vasarą?

Nasdaq 98,00 +1,17%
Microsoft 133,43 -3,16%