Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus sigmos poilsinės, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus sigmos poilsinės

Atsiliepimai apie Vilniaus sigmos poilsinės, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus sigmos poilsinės, UAB

Sudu sudas sudu adminictracijos bendrvimas piczdietc durneis vadina kaip atvazuoji rakta pjimti nuo namelio stogai kiauri nakti miegi ir ant galvos lija visi namekei supuve net malkom jie nebetinka reikia tokia polsevete uzdariti sako ezeras 100m o istikruju 600metru jai nedaugiu
Jurgita 2016-08-19 17:55:25
Si poilsiaviete muse seimai reiske labai daug - kiek daug vasaru savaiciu joje praleista...
Taip ne karta norejosi vel sugrizti.
Susiplanavome - si karta jau su seimomis - trys kartos su vaikais ir vyrais uzsienieciais - praleisti keleta dienu geriausio tipo namelyje. Vienas is ju buvo laisvas, kaip mums kad pasake (kaip veliau paaiskejo - laisvu buvo tikrai daugiau nei vienas).
Paskambinau ir pakalbejau greiciausiai su direktoriaus pavaduotoja.
Uzdaviau daug klausimu - ar svaru, ar nesmirda kanalizacija, ar ciuziniai neilguleti, ar seniai remontuotas, ar viskas veiks, etc., tarsi numanydama visas galimas problemas. Nors ji nuosirdziai man siule pasieiskoti geresnio kurorto (mat klausinejau per daug), i visus klausimus atsake gan uztikrinamai - kapitalinis remontas atliktas 2008, viskas suremontuota, ciuziniai nuolat keiciami, viskas veikia namelyje ir salygos daug geresnes, nei sovietiniais laikais.
Zodziu - svaru, tvarkinga ir kanalizacija tikrai nesmirdi :-) Kavines veikia vietoje, jei noresime pavalgyti.
Kaip paaiskejo kai atvaziavome - viskas - apsoliuciai viskas - buvo melas.
Kavines neveike.
Jokio kapitalinio remonto tie nameliai nemate nuo pastatymo - viskas buvo taip kaip 1990 metais, kai mes ten paskutini karta buvome.
Ciuziniai visi suluze, suguleti ir purvini. Kai kuriu audinys - toks pat kaip mano mamos sovietines sofos… Hmm... bent 40 metu reiskia
Balta patalyne kuria gavome - visa skyleta ir suplysusi.
Tualete dvokia kanalizacija, nei tualeto nei vonios durys neuzsirakino.
Visi, apsoluciai visi langu ir balkono duru uzraktai suluze.
Kadangi su mumis buvo ir vaiku ir uzsienieciu, stengemes neprarasti geros nuotaikos ir konflikto nekeleme. Nors gal ir vertejo. Kaip kulturingi zmones, susimokejome pilna kaina ir isvaziavome, nepaisant direktoriaus nemandagiu pastabu. Daugiausiai jis komentavo del kainos - "ko jus norite uz tokia kaina". Ko norime - kad mums nemeluotu, gerbiamas direktoriau!!!
Tiems kas planuoja ten vaziuoti - tikrai - verciau pasiieskokite geresnes aplinkos ir kur jusu neapgaudines.
Jurgita, ir musu seimos patirtis buvo labai panasi. Tikekimes jie greitai bankrutuos ir niekam daugiau to siaube nebeteks patirti.
Siaubinga vieta. Sventeme ten mano gimtadieni. Atvirai pasakysiu - prastesnem salygom nesu gyvenusi. Net palapineje butu buve svariau ir bent kanalizacija nedvoktu.
Nerekomenduoju niekam, net jei noretumete ilgam nuotaika susigadinti, paieskokite geresniu budu.
Taip ne karta norejosi vel sugrizti.
Paskambinau ir pakalbejau greiciausiai su direktoriaus pavaduotoja.
Kaip paaiskejo kai atvaziavome - viskas - apsoliuciai viskas - buvo melas.
Kavines neveike.
Balta patalyne kuria gavome - visa skyleta ir suplysusi.
Tualete dvokia kanalizacija, nei tualeto nei vonios durys neuzsirakino.
Visi, apsoluciai visi langu ir balkono duru uzraktai suluze.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

S. Tichanovskajos štabas: iš šalies ji buvo išvežta pareigūnų
S. Tichanovskajos štabas: iš šalies ji buvo išvežta pareigūnų 08-11 10:42
Baltarusijos naujienų kanalai praneša, kad Svetlana Tichanovskaja, opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose, šiuo metu esanti Lietuvoje, iš šalies buvo išvežta pareigūnų.
Per parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų
Per parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų 08-11 10:37
Per praėjusią parą patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų, bendras skaičius siekia 2.283, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Darbo inspekcija pradeda specialų projektą aiškintis priverstinio darbo atvejams 08-11 10:04
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradėjo vykdyti bandomąjį projektą, skirtą aiškintis priverstinio darbo atvejams.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%