Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus santechnikas

Atsiliepimai apie Vilniaus santechnikas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus santechnikas, UAB

Meistrai dirba dviese, kas užtikrina greičiausią darbų atlikimą. Svarbiausia, kad tai neturi įtakos paslaugų kainai. Mano prašymu sutiko dukart nuvažiuoti į statybinių medžiagų parduotuvę trūkstamų detalių. Kultūringi, mandagūs, aš jų darbu patenkinta ir kitiems rekomenduoju.
Labai džiaugiuosi, kad darbams atlikti pasirinkau Vilniaus santechnikas, UAB. Meistras dirbo labai atsakingai ir kruopščiai, surado problemą ir ją pašalino. Darbų kaina atitiko kokybę. Darbai užtruko ilgiau nei buvo numatyta, bet už papildomai sugaištą laiką sumokėti neprašė. Ačiū Vilniaus santechnikas, UAB.
Kai supranti apie santechnikos darbus, detalių kainas ir darbų įkainius - tada geriau šių darbuotojų paslaugų vengti (kainas, bent mano atveju, padaugino 3 kartus). Patariu rinktis santechniką, kuris dirba 24/7 - 869474477 (visada naudinga turėti puikaus santechniko kontaktus)