Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus rajono centrinė poliklinika

Atsiliepimai apie Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Jeigu nesugeba normaliai suorganizuoti pacientu priemimo laiko, bei juos mandagiai priimti, tai siulyciau kazka kardinaliai keisti, nes jeigu pacientas uzsiraso tam tikram laikui, vadinasi jis ta laika butent tam ir skiria, nes gyvenime turi ir kitu reikalu pvz darbas, o ne sedejomas eileje valanda laiko ir laukimas kada sesute sugebes priimt pacienta laiku. Tiek daug skundu ir niekas nesikeicia.
Rentgeno daktarai tiesiog tragiski, visiskai neatsakingai atlieka savo darba, duoda pasirasyt sutikimus del rentgeno nepasakant nieko tai kaip as galiu sutikti su pateikta informacijos jeigu man jos nepateike? daktarai valgo kada nori, moterys su mazu serganciu vaikeliu norejo pasiklaust kada jai eiti nes jos laikas jau buvo, bet daktarai valge uzejusi i ju kabineta buvo apsaukta nes braunas i ju patalpas ir ziauriais zodziais isvadinta, labai nusivyles esu rentgeno skyrium..
Ar įstaigos administracija reaguoja į pacientų nusiskundimus? Įstaigoje jokios kultūros, registratūros darbuotojos telefonu bendrauja nepagarbiai, aptarnauja nekokybiškai!
Šeimos gydytoja Dovydaitienė perkrauta darbais, neturi laiko tinkamai apžiūrėti paciento. Apkliausia ir diagnoze nustato tarpduryje.
1 pvz. Daktarė priima į kabinetą, kol ji pildo prieš tai buvusio paciento kortele, ji apklausia tave, berašydama aišku nieko neišgirsta, o supildžius dokumentus vėl iš naujo perklausia kuo skundies, pokalbio viduryje, jai paskambina, pakalba tel. tuomet vel tesiam kalba, po minutės kažkas ibėga i kabinetą, vėl viskas nutrūksta ir taip prabėgom išklausomas/patikrinamas pacientas. Daugiau vaistu apart Tantum Verde nežino.
2 pvz. Dovydaitienės seselė išvis košmaras, nesuprantu kaip tokius žmones priima dirbti, kraujo tyrimų nemoka išrašyti, atėjus i procedūrinį kraujo meginiams, darbuotojos veja, dėl klaidingų siuntimų. Elektrokardiogramos taip pat nemoka atlikti, o padarius el. kardiograma, sako imk va čia iš seniau, nes šita bloga. Užregistruoja vizitui pas gydytojus irgi blogai, sakai pirmadieniui - tai užraso trečiadieniui.
Psichikos sveikatos centro darbuotojams visai nerūpi pacientai, iš surauktų veidų jaučiasi, kad nemėgsta savo darbo. Man asmeniškai nesistengė padėti patekti pas gydytoją, kai trūko vaistų, liepė laukti kelias savites eilėje... Aš galiu kaip nors iškentėti, o ką gali padaryti rimtesnis ligonis per tas kelias savaites be vaistų ?
kodėl prie kabinetų tuščia nuo 7 val...o talonėlį gausi tik po mėn....ar tas laikas paliktas kavai gerti
Odontologas-Deminski! Kažkas baisaus! Talonas 9h, taip priėmė laiku, bet kol užpildžiau n popierių, į kėdę pasisodino pažįstamą, ale su skaudančiu ir gražioj formoj išprašė mane už durų palaukti, nors primenu mano laikas 9h ir nepaisant to, kad aš besilaukianti moteris turėjau laukti už durų. Dar ne viskas...kai pagaliau atėjo "mano" laikas taisyti dantį, viskas buvo daroma atžagariom rankom, viso vizito metu prašnekėjo su sesute apie blogas darbo sąlygas ir bendradarbius, mmm kaip man tas įdomu..atsakingumo ir etikos stoka akivaizdi! Niekada nerašau blogų atsiliepimų, bet buvau įžeista, vien dėl to, kad negerbia nėščios moters nei laiko nei sveikatos.
Poliklinika - beviltiška. Man į akį pateko kažkos svetimkūnis. Akis labai užraudo, perštėjimas siaubingas, miegoti net negalėjau. Atvažiavau į polikliniką. Registratūroje moteriškaitė akmeniniu balsu pareiškia, kad pas okulistą yra talonas po 3 mėn. Sakau, mano skubus reikalas, akis sutinusi, jei negalite suteikti pagalbos, tegul duoda siuntimą. Akmeninis balsas pareiškė, kad siuntimus duoda šeimos gydytoja.. Mano - R. Jankauskienė, paklausiau ar galiu patekti pas ją. Pas Jankauskienę - tik po 1, 5 mėn. Aš jai priminiau, kad yra toks SAM ministro įsakymas pagal kurį pas šeimos gydytoja turi priimti per 5 d.d. Akmeninis balsas pasiūlė kreiptis į Vergygą. Keistą, kad ne į V.Landsbergį? Žodžiu viskas baigėsti tuo, kad nusispjoviau, nuvažiavau į šalia esančia Kardiolitą, palaukiau 1 val, sumokėjau 48 eurus ir parvažiavau namo sutvarkytas. Taigi, neužmirškite ponai ir ponios, kad brangiausias pasaulyje yra nemokamas gydymas, nes moki du kartus: pirmąkart mokėdamas mokesčius, antrąkart, kai Vilnaus raj poliklinikoje vietos pagalbos paiūlo kreiptis į Vergygą.
Nei tvarkos, nei normalaus gydymo. Ateisi uzsirases - vistiek lauksi dvi valandas kol tave priims. Apie seseliu kultura apskritai neturiu ka pasakyti. Kiekviena karta kai jau galvoju, kad sioje istaigoje manes jau niekas nenustebins, tai kokia nors gydytoja parodo savo kompetencijos lygi, verkti norisi. Moki mokescius, o normalios sveikatos prieziuros suteikti, nesugeba.
Lankomes sioje poliklinikoje pas įvairius specialistus ir šeimos gydytoja. Dažniausiai esame patenkinti gydytojų darbu.
Šiandien pirmą kartą lankėmės pas gydytoją psichiatrė Averjanova.Jau po pirmu minučių gydytoja sukėlė neigiama reakcija, nes tik pradėjus kalbėti senyvo amžiaus pacientei, sunkiai ieskodamai tinkamus žodžius buvo pertraukta gydytojos su netinkama ironija.Į pacientės prašymą nebuvo visiškai atsižvelgta.Pas gydytoją Averjanova atėjusi pacijente su miego sutrikimų, nerimą, pažeistos psichologinės būklės išejo visiškai sužlugdyta.
Skaudu.
Esu nusiminusi ir pakraupusi. Prieš kelias dienas išberė mao sūnų, kuriam ką tik suėjo 2 m. Išberė siaubingai iki žaizdų, I visus prašymus priimti kuo skubiau gydytojas tik atsakė dirbu trumpai ir priimsiu jei kas neateis. Kaip tai gali būti? Ateiti su tokiu mažu vaiku ir laukti gydytojo malonės. Kam mes mokame mokesčius jei negalime pasinaudoti savo teisėmis. Aš suprantu kad jei tai būtų suaugės žmogus tai dar gali būtų laukti bet kai vaikai negauna reikiamos priežiūros nenuostabu kad Lietuvoje niekas nenori gyventi
Esu registruota šioje poliklinikoje.Turėjau siuntimą pas traumatologą ortopedą gegužės 3 dienai, 8.00 val. Atėjau su siuntimu ir patekau pas gydytoją "SPECIALISTĄ" (apgailėtina) KAROLĮ KURYLĄ.
Atėjau šlubuodama ir ištinusia koja. P. K. Kuryla (savo kompetencija iki gydytojo jis netraukia), liepė nusiauti ir atsisėsti ant gulto. Žvilgsniu nužvelgęs ištinusią koją reziumavo, kad viskas gerai. Kojos apčiupinėti p. Kuryla nesiteikė, galbūt aš pasirodžiau jam raupsuota. Kuomet pasakiau, kad negali būti viskas gerai, nes koja ištinusi, p. Kuryla pasakė, kad dar ne tokių yra matęs. Tuomet paprašiau siuntimo magnetiniam rezonansui, kadangi rentgeno nuotraukos jau buvo darytos ir skausmo bei tinimo priežasties nerodė. P. K. Kuryla pasakė, kad magnetinio rezonanso skirti nemato reikalo, nes iš ortopedinės traumatologinės pusės esu visiškai sveika. Tuo vizitas pas specialistą baigėsi.
Supratusi, kad skęstančiojo gelbėjimas yra paties skęstančiojo reikalas ypač dabartinėje Lietuvos medicinos apsaugoje, ieškojau pagalbos savarankiškai. Gegužės 5 dieną Santaros klinikose man atliko magnetinio rezonanso tyrimą. Nustatyta kulnakaulio lūžis /S 92.0/ ir gipsas šešioms savaitėms.
Žmonės, būkite atidūs ir venkite šio amatininko kaip velnias kryžiaus!
Gėda poliklinikos vadovybei, kad negeba vertinti dirbančių pseudo gydytojų kompetencijos ir prileidžia juos prie pacientų.
Gėda, Kuryla, didelė GĖDA!!!!! Jei gerbtumėt save, darbdavį ir, svarbiausia, pacientą, turėtumėte palikti darbo vietą, bet tai jau iš fantastikos srities.
Noriu padėkoti už labai kruopščią aptarnavimą oftolmologę Sonatą Kraujalienę. Labai gera ir dėmesinga mano šeimos gydytoja Kudabaitė. Su Šventom Velykom jus mano gerbiamieji daktarai, duok Dieve jiems kantrrybės, sveikatos ir viso geriausio gyvenime. Ačiu. ačiu.............
Lankausi šioje poliklinikoje jau senokai, Mano šeimos gyd. V. Rogovienė ir sesutė Ramunė. Esu labai patenkinta. Tiek gydytoja, tiek sesutė labai dėmesingos, atidžios, žinančios savo darbą. Gydytoja labai kvalifikuota, visuomet atidžiai išklauso ir paaiškina, pritaiko patį geriausią gydymą ir vaistus.
Esu joms labai dėkinga ir linkiu joms pačiosm kuo geriausios sveikatos ir sekmės :)
G. Svirelienė
Gerbiama gydytoja Daiva Kubaitiene as Jadvyga Lukasevic esu jusu poliklinikos paciente ir noreciau nuosirdziai jums padekoti uz profesionalia konsultacija, sveikatos sutrikimo nustatyma ir uz gydymo paskirima nes seis laikais labai retas gydytojas greitai ir profesionaliai reaguoja i pacijento skundus ir nuosirdziai jam padeda.
Nuosirdziai esu jums dekinga.Su pagarba Jadvyga Lukasevic.
Pridavinėjau kraują. Dirbo labai jauna mergina, kuri turbūt net nesuprato ką daro. Ieškojo venos, kas nelabai jai sekėsi, po to įdūrusi adatą sumurmėjo: nelabai jūma kraujas nori bėgt, o mes turbūt venoje. TURBŪT. Pradėjo skaudėto ko neturi būti kraujo ėmimo metu, paklause ar skauda, pasakiau jog taip. Paskui pati dar kart pasakiau, kad tikrai skauda. O ji atsakė, kad pakentėčiau, nes jau gerai pradėjo kraujas bėgt. Na, nuotraukose matot rezultatą po gero bėgimo. Kai pamačiau šitokį guzą, grįžau pas mergina (daktare jos liežuvis neapsiverčia vadint), parodžiau jai ranką, ji atsakė: na, nelabai gerai. Per 3 dienas praeis. Patepk liotonu. Mhm. Paskambinus dėl kraujo atsakymų į polikliniką, kita sesutė man liepė sekančią dieną važiuoti į ligoninę jei nepraeis. O gal visgi patept liotonu? ;)
Teko lankytis VŠĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje. Atėjau vedama tikslo persiregistruoti iš kitos poliklinikos, kadangi su visa šeima persikraustėme visai netoli. Buvau pakraupusi tiesiogine ta žodžio prasme. Suprantu, kad tai nėra privati įstaiga ir nesitikiu, kad būsiu lydima nuo vienų durų prie kitų, tačiau personalas labai nustebino.
Įėjusi į polikliniką buvau nukreipta į registratūrą, išsiimiau laukimo kvitą na ir prisėdau. Pakilau pasitikslinti ar dėl registracijos į kliniką laukiu paspaudusi tinkamą mygtuką (kadangi buvo nurodyta registracija pas gydytoją), nemaloniai burbtelėjo -„aš juk mintinai nemoku pasirinkimo sąrašo!“ tvarkoje pagalvojau, galbūt ne nuotaika, galbūt problemos asmeniniame gyvenime, juk visko pasitaiko, na ir prisėdau laukti toliau. Žmonių nebuvo įpatingai daug, visi laukiusieji prieš mane- priėjo. Stebiu tiek ateinančius naujus žmones, tiek pasirodančius naujų žmonių skaičiukus ekrane, tiek laikrodį, o mano numeriuko kaip nėra taip nėra, o laukiu jau 45min. (žmonių registratūroje neįtin daug, dirba tik vienas langelis, nors aplinkui pulkas seselių). Pakylu ir nueinu jau prie kitos seselės, pasidomėti kaip čia yra, nauji žmonės plūsta, o aš kaip laukiu taip laukiu. Na ir pasipylė- „ ne aš parenku numeriukus, čia kompiuteris, sėdėk ir lauk!”. Kuo puikiausiai suprantu, kad tai kompiuteris, bet ar normalu, kad visos seselės nepatenkintos savo gyvenimu, susiraukusios, pasipiktinusios ir panašiai. Sėdėdama girdėjau pokalbius ir su kitais lankytojais, tikrai niekuo nesiskyrė nuo manojo. Kyla klausimas, jei žmogus dirba nemylimą darbą, nesuvokia kaip reikia tinkamai bendrauti su lankytojais, gal jam čia ne vieta? O gal daliai jau į pensiją laikas?
Esu būsima jauna mama, galbūt net ne vieno vaiko, su vyru nusprendėme čia prisiregistruoti ir džiaugiuosi, kad nepadariau tokios klaidos! Nė kojos nesinorės kelti!
Nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Martai už už kokybišką medicininių paslaugų suteikimą, supratingumą ir malonų aptarnavimą.

Ačiū!
As lankausi pas gydytoja Tada Daugela. Tai labai nuotabus zmogus, kuriam gali pasisakyti visas savo bedas ir visada sulauksi pagalbos. Taigi aciu jums, gydytojau. Slaugytoja Lilija taip pat labai rupestinga, visada su sypsena. Taigi aciu, jums mielieji ir linkiu jums graziu svenciu!!!
2016.10.25.buvau pas neurologa pas olga Necejauskaite tiesio pasipiktinus jos priemimu korteles kabinete nera pasodina 4kartus matuoja spaudina o pati savo darbus dirba. neisklause viska greitai kaip......
Tiesiog nuo 9 iki 13.30 prie kabineto.Baisu
Poliklinikoje jau seniai betvarke. Toks ispudis kad mes pacientai trukdom jiems dirbti su dokumentacija. Registraturoje sedi 5 darbuotojos, priema tik viena. Eilej pas gydytoja su temperatura teko pralaukti 2, 5val. Vardyt trukumus neuzteks sveikatos. Atrodo blogiau but negali. Pasirodo gali. Neseniai sugalvojo kad registraturoje negalima palikti siuntimo ar tyrimu, pacientas turi pasiimti pats is daktares. Kas du kart padidino eiles. Mat persidirba reg. darbuotojos. Labai neteisingas poziuris i pacienta. Bendrauja chamiskai, jei nezinai tvarkos, paklauses gali but apsauktas. Zodziu trukdom jiems dirbt. Taip ten kartais norisi keiktis, kas is to, niekam nerupi. Ministre prasau gelbekit sveikatos sistema nuo parazitu.
Poliklinika apgailetina!! Ypac odontologai. Nuejau pas Teta Danguole... Geriau buciau ten neejusi. Grezia grezia "uoj prilieciau nerva!" Okay, vaziuojam toliau, uzdejo vaistus, kurie kita diena iskrito, pati isejo atostogu ir tik po men uzrase kitam vizitui... Vaziuojam toliau. Uzsirasiau pas Zablockyte, teko laukti 1, 5 men, uzdejo laikina plomba, ir uzrase kitam vizitui po dar pusantro men? Man laikys ta jusu fakin laikina plomba tiek laiko????!!! Galiausiai artejant antro vizito dienai gaunu zinute jog zablockytes vis del to nebus ta diena. Pasiskapmbinu, jie mane vel siuncia pas Danguole. Aciu, ne!! Sekmes ir toliau su savo nekokybiskom paslaugom. Niekam nerekomenduoju sios poliklinikos.
Labai blogas aptarnavimas, darbuotojai nemandagei elgiasi. Atejus i poliklinika su temperatura, tenka laukti 3-4 valandas kad tave priimtu ir dar nenorei. Moki mokescius uz tai o jokios normalios pagalbos. Daug sugaisto veltui laiko ir nervu.
Siaubingas registraturos bendravimas, ypac telefonu. Niekada neskundziu ir stengiuosi suprasti, galbut zmogui bloga diena, bet kiek paskambinu, tiek ta pati situacija. Po paskutinio siandienos pokalbio su registraturos darbuotoja sueme pyktis, Atrode, kad situo skambuciu as jai sugadinau gyvenima ir kol atsake i mano kelis uzduotus klausimus, tai galvojau bedusaudama isleis paskutini atodusi. Ir taip kiekviena karta. Visoms toms ten 'dirbancioms' vargsems kankinems, kurioms jau netoli pensija, siulau uzleisti vietas jaunimui ir nesikankinti ir nesiskusti. Jauni zmones tik dziaugsis ir maloniai teiksis aptarnauti kiekviena zmogu, nes mes paskambine visada kalbame mandagiai ir nereikia cia demonstruoti savo nepasitenkinimo. Nepatinka darbas, iseik ir uzleisk vieta kam patiks, vietoj to, kad kasdien gadinate zmonems nervus.
Tragiškas bendravimas su žmonėmis, tiek registratorės tiek gydytojai su slaugėmis, tik ir žiūri, kad į kišenę įdėti euriukų, nes kitaip ir į kalbas neeina.
Paskambinus pasako, kad galiu atvažiuot, aišku teks palaukt, bet priims, o atvažiavus ir prasedėjus už durų pusantros valandos pasako, kad nepriims, nes tai nėra extra atvėjis..
(Reiškia daryk ką nori)
Tikrai nesinori atgal gryšt į tą vietą.. Ir jau nebe pirmą kartą.
Registratorės siunčia pas daktarę, o daktarė atgal į registratūrą, tik ir žiūri kaip atsikratyt.. nes pusė valandos iki darbo pabaigos lieka.. Jokio supratingumo.
Vilniaus rajono centrineje poliklinikoje lankausi 10 metu bet labai labai retai. Seimos gydytoja yra musu kaime ir jai tikrai jokiu priekaistu neturiu zmogiska demesinga bet baisia darbu apkrauta kartais net gaila.
O pas secialistus buvau viso gal penkis kartus tai sia jau beveik tragedija...
1. Pirmiausia apie gerus dalykus... Puiki specialiste pasirode esanti jauna ir labai grazi rusiska pavarde niauroge. Po keliu kreipimusi ir brangu tyrima pasiule ir ortopedini dirza israse ir viska puikiai isaiskino. Tiesiog dirba savo darba ir puiku. Linkiu nepagesti!
2. Dabar apie Vilniaus rajono centrines poliklinikos vidutinio amziaus suvytusia ir labai labai prasto zmogaus ispudi palikusia genekologe. Ji akivaizdziai mate ekoskopu ar tai cista ar polipa bet jokio siuntimo nedave. Akivaizdziai maciau laukia kysio! Kaip atejau taip ir isejau! Tiesa Lietuvoj dar yra geru gydytoju ir jau po keliu dienu genekologe Sepetiene (is centro piklinikos) dave siuntima operuotis ir pati operavo. Sepetiene puiki gydytoja! Nieku neplepa dirba o darba ismano puikiai!
3. Dabar apie Vilniaus rajono centrines poliklinikos pagyvenusi urologa lietuviska pavarde. Jis greitai greitai diagnoze pripaise kuri deja visai nepasitvirtino. Greitai eme aiskinti kad pas ji dar ateisiu... Juk reikia darbo vieta susikurti! Jokios kompetensijos diagnozes nuo "dangaus" nukabina. Atsiliepimai internetineje erdveje apie ji prasti. Zodziu ir cia padetis aiski...
4. Dabar apie Vilniau rajono centrines poliklinikos pagyvenusi hirurga rusiska pavarde... Pirmas ispudis buvo lyg neblogas atrodo ims ir ta uzpuliavusi rankos pirsteli sutvarkys bet ir cia afera. Eme ir visiskai visa naga nueme kai reikejo tik krasteli nupjauti rekonstrukciskai sutvarkyti. Kaip po keliu menesiu paaiskejo visisksi nuimti nagai turi savybe vel ir vel iaugti vet ir vel puliuoti ir t. t. Isitikinusi kad jis tai gerai zino bet jam nerupi dirba aplaidziai kaip tikras "mesininkas"! Jis tiesiog turejo tokio darbo nesiimti jeigu nesugeba turejo duoti siuntima pas rekontrucines chirurgijos specialista. Ziauru manau cia irgi susikuriama darbo vieta nes tikimasi kad kai problema po keliu menesiu pasikartos vel pas ji ateisi jis vel "pamesines" ir darbas vyksta " mesinejimas" tesiasi... Tiesa Grybo gatveje susiradau puikia rekonstrukcines chirurgijos specialiste Paskevic Romanova ir uz 100 EURU! problema issprende. Uz 100 EURU! Tiesa su tuo pirsteliu jai darbo buvo gal 10 gal 20 minuciu. Tai va...
5. Dabar tiesiai ir aiskiai noriu pasakyti kad Vilniaus rajono centrines poliklinikos pamineta genekologe urologas ir hirurgas neverti gydytojo licenzijos! Manau jie yra ar persene ar pagede kaip zmones ir gydytojais dirbti nebegali! Jie neverti ir Hipokrato priesaikos! Rasau tai atsakingai pasvertai ir motyvuotai! Geriau jau pinigus skirtus is ligoniu kasu nesti tokiems kuriuos irgi siame rasinyje paminejau. Geriau jau jiems ir ta 100 EURU privacioj klinikoj sumoketi o dar ir laikas susitaupys ir jegos greiciau sugrys.
6. Linkejimai visiems doriems pasisventusiems ir mylintiems savo darba gydytojams! Mes juos mylim o meile daro stebuklus...
Šeimos gydytojai per daug apkrauti - dėl to nesugeba efektyviai atlikti savo darbo.

Klinikoje su pacientais žaidžiama "karšta bulvė" - neduok dieve kam nors reiks stabtelti ir praktikuoti mediciną, rimčiau nei kraujo spaudimo matavimas. Lengviau nusiplauti rankas ir numest kokiam kitam specialistui.

Kai kurie šios įstaigos gydytojai priešiski ir nemandagūs - o jeigu jums pasiseks - tiesiog apatiški. Kritika ar klausimus pasilaikykite sau, būsite sutikti tik su įžeidimais ir žeminančiais komentarais.

Dienos gale siūlau arba mėginti nešti kyšį, arba taupytis pinigėlius ir eiti į privačias įstaigas, kur galbūt neįžeidinės jūsų orumo.
Viktorija Parvickienė
2016-05-03 13:51:03 IP 193.219.12.52
Padėka Mickūnų ambulatorijos Všį Vilniaus rajono
centrinės poliklinikos, esančios adresu Mickūnų g. 3, Vilniaus r.,
medikams.

Nuoširdžiai dėkoju Mickūnų ambulatorijos gydytojai Julijai Stepurai ir vyr. slaugytojai Kritinai Sidorčuk už kokybišką medicininių paslaugų suteikimą, malonų aptarnavimą, priėmimą. Taip pat likau maloniai nustebinta po apsilankymo pas gydytoją su vaiku. Gydytoja sugebėjo rasti bendrą kalbą su vaiku. Vyr. slaugytoja labai profesionaliai atlieka medicinines procedūras, tokias kaip kraujo paėmimas iš venos, injekcijų atlikimas.
Beje gydymo įstaigoje darbas organizuojamas efektyviai, o būtent išvengiant eilių pas gydytoją, kas yra labai aktualu taupant laiką. Gydymo patalpose yra jaučiama gera atmosfera.
Medicininėje įstaigoje buvau sutikta ir priimta labai maloniai, mandagiai. Buvo išsamiai suteikta informacija apie nustatytą diagnozę bei gydymą.
Dar kartą dėkoju aukščiau paminėtiems medikams ir labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią
gydymo įstaigą.
Sveiki! Uzsiregistravus VRCP buvau patenkinta savo pasirinkimu, turiu puikia seimos gydytoja. Nuo mazens turiu problemu su stuburu ir si karta nusprendziau apsilankyt pas specialistus t.y.neurologa, reabilitologa ir reumalologa. Neurologe patitaike jauna sauni moteris, mielai prieme, apziurejo, pasikalbejom apie liga ka toliau darom ir pan.gera specialiste, likau patenkinta vizitu pas ja, bet nusiunte pas reabilitologe ir patelau i 319 kab.nei apziurejo kaip reikia, nei issiaiskino kas ir kaip ir pirma karta nusiunte atlikt elektro stimuliacija nugarai o ten tai katastrofa!!! Konvejeris, pasitiko specialistas su klausimu -ko nori? Po to eik ten ir nusirenk! Kur eiti, ka nusivilkt???? Apie sekancius vizitus vos susisnekejom, atsisedau ir neisejau kol nesutarem del vizitu konkreciai, bet daugiau kojos ten nekelsiu po didziules melynes ant nugaros!! Sekanti vizita pas reabilitologe 319 kab.gavau. Pasiule tik manksta ir daugiau nieko, tipo eik pas kita reabilitologe jei nori, o kam tada TU sedi??Atlyginia gaut ir viskas?? Graziausiai tai pas reumatloge buvo 223kab. pries jos vizita kortele pasimete tai teko laukt 20 min dar kol ras, uzejau jau Ponia pacienta pasitiko priesiskai, pasakiau kas negerai, kad stipriai riesus skauda, tai tik paspaudinejo elementariai ir nisiunte slapimo priduot.Bendravo priesiskai, nemandagiai. Is paciento puses labai nemalonu ir net nesinori dar karta ten kreiptis. Geda del tokiu nekompetetingu gydytoju ir graudu kad sioje poliklinikoje tokia padetis graudi.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus
Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus 10-16 14:50
Vyriausybei antradienį pritarus 2019 m. biudžeto projektui su 0,4% bendrojo vidaus produkto (BVP) viešųjų finansų pertekliumi, ekonomistai sako, jog kitų metų biudžeto projekto negalima lyginti su...
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai 10-16 14:41
Premjeras Saulius Skvernelis Seime aiškindamasis dėl užvertų registrų žiniasklaidai tvirtino, kad daug metų duomenys žurnalistams buvo teikiami neteisėtai.
Gynybos biudžetas kitąmet gali siekti 2,01% BVP
Gynybos biudžetas kitąmet gali siekti 2,01% BVP 10-16 14:33
Lietuvos krašto apsaugos biudžetas kitąmet turėtų pasiekti 2,01% bendrojo vidaus produkto (BVP), rodo antradienį paskelbtas projektas.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Cisco 44,67 -2,28%