Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus rajono centrinė poliklinika

Atsiliepimai apie Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus rajono centrinė poliklinika, VšĮ

Baliukonienės yra puiki gydytoja, visą laik dirbo su kolege sesele, kuri puikiai visus pazinojo, puikiai atliko savo darbą, dabar gi pasodino BULDOGĘ su uodega, kuri pirmoj eilėj atjungė savo ir daktarės telefoną, kad neįmanoma prisiskambint nei daktarei, nei Buldogei, kuri vietoj to, kad spręstų prblemą - loja ant pacientų, nesugeba užregistruot pas siūstą daktarą- kol grabinėjasi - talonèlių nebelieka...Kadangi niekaip neįmanoma buvo susisiekt, nuėjau - dirba iki 20 val, prie kabineto ir jame tuščia - užejau - tai Buldogė pradėjo šaukt, kad dirba, paklausus ar pacientai nematomi- pradėjo mojuot popieriaus lapu ir rėkt - aš dirbu nuotoliniu :-)))))o juk nei ragelio kelia, nei klientų yra :-)))tada kaip padla pradėjo rėkti, kad ne jos problemos, kad be siuntimo nepriima, ji nerašys, o daktarės duris užrėmė, lyg kas ten brautūsi :-))))paprašiau prakomentuot tada specialisto tyrimą nuo vėžio - nes yra atsakymas- neaiskins, reke Buldogė, tai sakau, duok siuntimą- nes negaliu papult, nekelia, pats neatskambina, tai kaip sužinot, ką daryt su diagnoze- Buldogė tik šaukė, kad ji jau mintinai žino mano problemą ir nesiruošia jos spręsti - taip lojo 30 min, nei vienas žmogus neužėjo, vadinasi Buldogė sėdi ir loja, o algą gauna iš mano sumokėtų gpm, o sumokėjau šiemet virš30k, lauk mest tokias šiuķšles, juk galėjo tiesiog užregistruot pas diagnozę tikrinųsi specialistą, ar pas daktarę 5 min įleist- juk liežuvis daktarei nenukristų, ar pasakyt koks tyrimo atsakymas atėjo, bet ne - Buldogė pasiūlė po 1 mėn artimiausią laiką pas Baliukonienę, o 45 min nei vieno žmogaus neužėjo....Ziūriu ir suprantu - ne medikė cia, o sargius ir dar koks beveislis... Tikiuosi ją pakeis į adekvačią darbuotoją....
Kokia vadove tokie ir darbuotojai.
Paskambinus VRCP "vadovei" ir pasakius visa tiesa, ne tai kad nueitu issiaiskint situacija, o ji pradejo, pakeltu tonu su manim bendraut ir "smeizt" kad as manipuliuoju :)
Šū*o verta poliklinika.
Del tokio "grazaus" ju elgesio kreipiausi i Lietuvos Bioetikos Komiteta.
Raimondos Jankauskienes kolege "sesele" pasake: kai iseis vaikas gali uzeit, vaikas isejo, as uzejau, O ji jau pro kita iejima ileido ar kitus ar tuos pacius pacientus,... ramiai nuejau laukt kol pakvies...
Uzejus i kabineta pas Raimondos Jankauskienes kolege "sesele" (vardo pavardes nezinau)
Pasakiau kad as uzrasytas 16.10 kiek galima laukt t.t.
Atejo pati Raimonda Jankauskiene, jos abi uzsipuole, pradejo rekt ant manes kad as "nenormaliai" elgiuosi, paklausiau: "ar galit manes nepult del nieko?" Del situ zodziu pradejo isvarinet is kabineto, kaltino kad dauzau durim, nors tu CCCP laiku duru kitaip ir neimanoma uzdaryt netrenkiant. Nuejus pas "daktare" Raimonta Jankauskiene vel pradejo pult, saipytis, juoktis is manes.

Visalaik pagarbiai, graziai, nepakeles balso snekejau, visalaik kreipiausi "jus".

Pasakiskas aptarnavimas.

Ta pacia diena atsisakiau sios poliklinikos paslaugu.
Nuoširdžiai dėkojame VRP šeimos gydytojai M.Simanovič ir jos padėjėjai Renatai už nuoširdumą ir didelį dėmesį.Sėkmės Jūsų darbe.
Vaistų dirbančiam žmogui išrašyti tėlefonu NEĮMANOMA. Labai daktarai ir seselės užimti, tėlefoną arba nekele arba numeta, arba užimta pastoviai. užsirašyti pas šeimos gydytoją reikia prieš mėnesį. SIAUBAS
KARANTINAS ATLAISVINO MEDPERSONALĄ NUO VISU DARBŲ.
KARANTINAS ATLAISVINO MEDPERSONALĄ NUO VISU DARBŲ.
2022.05.11 Teko apsilankyti pas šeimos gydytoją Olgą Sereičikę šioje poliklinikoje. Iš mano rankinės buvo ištraukta piniginė, kol kalbėjau su šeimos gydytoja. Pati rankinė buvo padėta ant kėdės prie seselės stalo, o aš stovėjau šeimos gydytojos kabinete su atidarytom durim. Seselė tuo momentu kažkur išėjo, kol seselės nebuvo į kabinetą gali užeiti bet kas. Piniginės vagystė galima traktuoti kaip mano neapdairumą, bet tai nėra svarbiausia, nes asmeniškai mane labiausiai nustebino jog poliklinikoje nėra nei vienos vaizdo stebėjimo kameros. Nėra užtikrinama jokia turto apsauga, darbuotojų ir asmenų, kurie lankosi poliklinikoje saugumas. Jeigu negalvojate apie pacientus, tai bent pagalvokite apie savo darbuotojus, nes atsitikus nelaimei įvykių atsukti negalima bus.
NEREKOMENDUOJU!!! Jau net nerašysiu kiek kartu teko nusivilti šia poliklinika ir jos gydytojais, tačiau šiandien buvo galutinis taškas, kada išsiregistravau iš šio poliklinikos. Situacija: Mano vaikui pakilo vakar temperatūra, iki šiandien ji jam nenukrito, paskambinau į registratūra pasakiau situacija, pasake, kad pas gyd. nėra vietos viskas užimta, galvoju Ok važiuosiu su vaiku palauksiu kol priimsi, nuvažiuoju pradėsim su vaiku 30min išeina sesele ir klausia kuriai valandai esam užsiregistravę, pasakiau, kad nesam, pasakiau kad vaikui blogai kad yra tempė, na o ji mums atšauna MES JŪSŲ NEPRIIMSIME! Jus turite pasidaryti covid testą ir eiti pas budinti gyd. Beja vaikui 2, 5 m. Gerai nueinam i registratura paklausiu ar gali mus budinti gyd. priimti nes vaikui bloga, darbuotoja pakviečia sesele paklausia ar gali mus priimti, na o sesele pasako, dabar ne, reiks laukti virš valandos! Ta prasme, rimtai virš valandos laukti kai vaikui didele temperatūra! O jos ten sėdi be žmonių ir neaisku ką veikia. Visiškai jokio supratingumo!
Sveiki, nesuprantama, kodėl skambučių centras 2022 01 10 16val. nebedirba, aiškiai ant automato pastatytas, atsakinėja, kad nepavyko sujungti su informacija penkis kartus iš eilės?
Pirmą kartą pabandžiau nueiti pas odontologą į polikliniką, niekam nepatariu, liko tik pyktis. Nežaiskite su savo sveikata, lankiausi pas odontologę Erika Paškevičiūtė, labai maloni, bet su gydymu nieko bendro, dvi plombos iškryto per savaite, o su trečia visiškas siaubas. Po plombavimo skauda, nuėjau pas kitą odontologę, nuotraukoje mato kad negerai, bet jokio gydymo išrašė nuskausminančių ir siuntimą į Žalgirio kliniką, nes patys net nežino kas vyksta, kaip užtaisyti kanalą.
Marija ir Ignas Prelgauskai
2021-11-04 12:48:45 IP 2eehheh2
ADMINISTRACIJAI

Nuoširdžiai dėkojame šeimos gydytojai RITAI GRAŽIENEI ir jos padėjėjai GALINAI už nuoširdumą ir didelį dėmesį ligoniams.
Džiaugiamės JŪSŲ poliklinikoje esama tvarka
Tragedija, vaikas serga pagalbos 0
Jau nepirmas kartas, kai susiduriu su prastu darbo organizavimu, abejingumu ir formaliu pareigų atlikimu šioje poliklinikoje.
Po COVIT vėliava vyksta visai su tuo nesusiję dalykai. Atėjau pas gydytoją vakar iš anksto (teko palaukti už durų 25 min, nors kabinete buvo tuščią, nes atseit dar buvo nemano laikas. Įėjus gydytoja apžiūrėjo, kiek reikėjo ar galėjo (nes dabar normaliai niekas negali apžiūrėti) ir įsistebeilijo į kompiuterio ekraną. Sesutė darė tą patį (kažką maigė, kažką žiūrėjo savo ekrane. Na lyg ir surašė kažkokius paskyrimus. Į mane jau niekas dėmesio nekreipė. Tai paklausiau tai daktare, man skauda, gal vaistų nuo skausmo išrašykit (gerai-išrašė), supratau, kad daugiau nėra ko čia sėdėt, nes abidvi sėdi net galvos į mane nepasukdamos (pasijutau beviltiškai) ir išėjau (kaip A.Veryga sakė:"pacientai ateina pasikalbėti - nėr čia ko" (o kur jiems dar eiti, kai liga prispaudžia?). " Buvo paskirtas MRT ir išrašyti pora el.receptai. Anot gydytojos, viskas turėjo būti sistemoje po 1 val. Atsitiktinumo dėka Kardiolitoje pasiūlė padaryti MRT kitą rytą, nes žmogus atsisakė. Apsidžiaugiau, kad nereikės savaičių savaites laukti. Nuvažiavau kitą dieną prieš aštuonias ir, , , sužinojau, kad jokio paskyrimo e-sveikatos sistemoje NĖRA. Paskambinau į VRP registratūrą, paaiškinau situaciją. Registratorė maloniai pasakė, kad gydytoja dirbs kitą dieną ir davė vyr.slaugytojos telefoną, kuri turėtų padėti išspręsti problemą. Padėkojau ir...ar ta vyr.slaugytoja iš viso yra darbe? (apie telefono peradresavimo funkciją kas nors yra girdėjęs, kas labai pravartu, jei nesi darbo vietoje). MRT aš taip ir nepasidariau. Užsiregistravau kitą mėnesį. Dabar ieškosiu savo elektroninių paskyrimų ir receptų. Neabejoju, kad juos rasiu kažkokiu būdu. Bet ar pridės kas nors gydytojams ir slaugytojoms daugiau dėmesingumo pacientui (tai jau nebe elektronika ir nesuverskime visko CORONai ir nedideliems atlyginimams).
2021.09.23 buvo atliktas skiepijimas nuo gripo. Šiandien spalio 5 diena, skiepijimo vietoje iki šiol didžiausia mėlynė kuri nepraeina. Žmogus kuris skiepijo nerado skiepo vietos ir užklijavo visai ne ten kur buvo skiepyta. Ar toks skiepas yra veiksmingas?
Ar kada pasikeis sitoj poliklinikoj mediku bendravimas su pacientais i geraja puse kada nors
Idomu ar patiem medikam patiktu toks bendravimas su jeis
Nusileiskit ant žemės
Kaip laukiniai
Nenorit dirbti šito darbo eikit kita darbą dirbti, kam jus gadinat sveikatas jei jusu darbas gydyti
Labai ačiū už žmogiškumą ir norą padėti tyrimų laboratorijos vedėjai ir darbuotojai.
Jelena 2020-05-05 16:54:54
Kas per nesamone? Kad israsyti vaistus moteriskiai kuri serga alzgemero liga ir turi SP1 grupe turi laukti 10 dienu? Juk sugaistu tik vos 2minutes. Kas darosi?! Ar kad pakliuti pas daktarus turim susigri COVID-19??? Nes kitokiu pacientu ziuriu niekas nenori priimti. Gal zmogus ir numirs taip nuo paprastos ligos ir jam prirasys kad mire nuo COVID-19
Situacija tik blogėja, dabar kad išrašyti vaistus reikia laukti 30 dienų (vieni atostogauja, pas likusius viskas užimta).
Ką tik baigiau ambulatorinės reabilitacijos kursą šioje poliklinikoje. Džiaugiuosi, kad ją atlikau čia. Šiame skyriuje dirba puikūs žmonės, geri specialistai, paslaugūs, reaguojantys į poreikius, lanksčiai derinantys paskyrimų laiką, jautrūs pacientams. Esu dėkinga gyd. E. Tumenaitei už procedūrų parinkimą (jos buvo efektyvios, vadinasi, subalansuotos kaip tik man), kineziterapeutei Rasai Brazauskienei, negailėjusiai dėmesio, patarimų, pamokymų, užduočių ateičiai ir geros nuotaikos, vandens ir kitų ne sausumos procedūrų meistrei Galinai, fizioterapeutėms. Jūsų visų dėka po reabilitacijos esu sustiprėjusi ir motyvuota savarankiškai tęsti viską, ką galima daryti namų sąlygomis.
Pagarbiai Laima
Iki šiandien, kol nesusidūriau su specialistais, buvau labai patenkinta poliklinikos darbu. Atostogų metu patyriau traumą ir grįžus į Vilnių, reikia išimti siūlus. Tik grįžus, t.y. pirmadienį, susisiekiau su poliklinika ir paklausiau, kokia tvarka tai daroma.
Kadangi talonėlių pas chirurgą nebuvo, tai liepė paskambinti dieną, kai reikės išimti siūlus. Šiandien ryte nuo septynių ryto per 20 min.pavyko prisiskambinti ir paaiškinus situaciją, buvau sujungta su chirurgo kabinetu, kur mano didžiam nusivylimui buvo pareikšta registruotis bendra tvarka ir pamestas ragelis. Nieko daugiau nelieka, kaip išimti siūlus už pinigėlius privačiame kabinete. Tik niekaip nesuprantu, kam moku mokesčius, jei turiu dar papildomai mokėti už paslaugą.
Labas vakaras, SIAUBAS!!!! Kaip gali tokie žmonės kaip sesele gydytojos Rasos Jankauskienė dirbti su žmonėmis. Šaukia, grubiai kalba su pacientais, visiškai nesivaldo. Jai atrodo, kad ji svarbiausia ir gali ant žmonių šaukti. Suprantu, kad darbas yra sunkus, bet jeigu nervai nelaiko vadinasi ieškome kito darbo.
3 kart ėjau pas 2 kart pas šeimos gydytoją 1 kart pas urologa, pirma karta šeimos gydytoją išrašė elektroninį receptą nuėjau į vaistinė sako jokio recepto nėra. Nuėjau pas urologa tai jokio tyrimo nieko nepadarė vaistą tiesiog išrašė kuris nieko nepadėjo, 3 kart nuėjau pas šeimos gydytoją užrašė pas urologa sako pas kitą čia užrasysiu palaukiau 6 dienas skambina sako atsiprašau klaida įsivėlė neįvyks jūsų susitikimas. Žodžiu į šitą poliklinika geriau neiti.
Padėka Vilniaus r. Rudaminos ambulatorijos personalui. Ypač išskirtinės padėkos nusipelnė ambulatorijos vedėjas Rytis Sutkaitis. Širdingai dėkoju už jo profesionalumą ir žmogiškumą. pat dėkoju slaugytojai Galinai Bogdzevič už profesionalumą, nuoširdu rūpestį bei atsidavimą savo darbui. Ačiū Jums ir sėkmės darbe.
Daktarės Kuniuto seselei prisiskambinti neįmanoma. Jau 3 dienas bandau, bet arba linija užimta, arba "skambutis baigtas", o vieną kartą atsiliepė ir tiesiog padėjo ragelį ant stalo ir po to padėjo, po sekundės skambinu ir jau linija užimta.
Personala laikas sutvarkyti, arba investuokite i bendravimo igudziu tobulinimo kursus. Nemoka neibendrauti, nei isaiskinti pacientui jo ligos eiga ir skirta gydyma. Baisu.
Irena 2021-02-01 22:19:28
Stebiuosi tokiais komentarais. Daug metų lankausi poliklinikoje, bendrauju su slaugytoja Regina. Esu geros nuomonės apie ją, man ji atrodo rimta ir atsakinga darbuotoja.
Dėl gydytojos Astos mūsų nuomonės sutampa, o su ja dirbančios slaugytojos Gražinos labai atsiprašau, kad neteisingai parašiau jos vardą. Ji nedaug šypsosi, bet, mano nuomone, yra labai pareiginga, kantri, atidi. Tiesa, visada rimta, bet niekada nepastebėjau, kad netinkamai elgtųsi su pacientais. Atsiliepiau į jūsų komentarą, nes man atrodo, kad abi vertos pagarbos.
Irena 2021-02-01 22:19:28
Ponia Irena, Jūs kažką supainiojote. Slaugytojos vardu Regina nepažįstu, tokia nedirba pas mano šeimos gydytoją. O slaugytojos, kurios elgesio kultūra nusivyliau, vardo savo komentare nepaminėjau. Tačiau dėl šio incidento, dėl kurio patirta nuoskauda jau kaip ir apiblėso, kreipiausi į VRCP vadovybę. Tiesą sakant, nežinau, kaip ji sureagavo ar net visai nekreipė dėmesio. Juk puikiai žinote, kad slaugytojų deficitas, tad nesistebėčiau, kad ta rėksmingai nusiteikusi slaugytoja kaip niekur nieko dirba ir toliau. Tikiuosi tik kad tapo nuosaikesnė pacientų atžvilgiu. Sėkmės ir Jums kaip pacientei!
Elena 2020-10-15 07:15:14
Kas blogiausia, kad ne dėl šeimos gydytojos, kuri labai rūpestinga ir atidi, o būtent dėl nemalonios slaugytojos nebesinori iš viso ateiti į VRCP. Mat, ji jaučiasi padėties valdytoja ir netgi gali "pasiųsti" - geriausiu atveju namo. Kai sykį užsiregistravus vizitui internetu, teko gerą valandą palaukti, nes gydytoja ilgiau užtruko su keletu pacientu, kuriems buvo daug neaiškumų, tai slaugytoja, vos įėjus, taip apšaukė, ko aš čia atėjusi, nes turėjau sėdėti namuose, kad beliko tik apsisukti ir išeiti. Jai pasirodė, kad esu registruota ne vizitui, o nuotoliniam pokalbiui, nors buvau gavusi aiškų patvirtinimą ir dargi priminimą apie tai iš vakaro. Netgi apkaltino, kad negavau jokio SMS'o, o jei gavau, tai pati sau atsisiunčiau į mobilųjį. Taigi, tarsi kokia hakerė būčiau sugebėjusi iš portalo "www.sergu.lt" susigeneruoti sau pranešimą apie vizitą. Gerai, kad įsikišo pati gydytoja ir priėmė, kaip visada ir be jokių priekaištų.
Sveiki
kada jau pasikeis poliklinikos kultura ir atsiras nors kazkoks profisianalumas, zmogiskumas ar jus kaip gydytojai zinot savo pareigas.atejau pas jus su kelio skausmais jus darot rengena ir sakot viskas gerai ar zinot tokias proceduras kaip MRT?
kitoj poliklinikoj iskart padare MRT ir nustate priezasti plyses miniskas!!!
kuo daugiau jus zmoniu padarysit invalidais tuo mazesne jusu alga bus nes mes tape invalidais del jusu kaltes turesim sedet namie ir gyventi is pasalpu!!!
kodel jus nenorit padet zmonem nesuprantu cia jusu darbas patys issirinkot profesija sau.kiti zmones tikrai blogesnem salygom dirba ir atidirba savo darba toks jausmas kad jus pasaulyje labiausiai nuskriausti uzteks verkslent
Gintautas Barčauskas
2021-01-13 14:41:42 IP 2ivsja86
Laba diena. Labai noriu padėkoti slaugytojai Dalia Sipavičienei, neeilinio gerumo, supratimo, nuoširdumo žmogui.Niekada neatsisakė padėti, patarti,.Puikiai suprantu koks siaubingas krūvis joms tenka. Didelis ačiū jai. Jei daugiau tokių dirbtų medicinos srityje, mes lankytojai būtume ir sveikesni ir laimingesni. Nuoširdus ačiū jai.
Gyd.Regina Bakanienė. Maza to, kad prie tuscio kabinetoreikia laukti 15 min. Gydytoja net nepasisveikina su iejusia pagyvenusia paciente. Kalba grubiai, leidzia sau kelti balsa. Pries pakviesdama neranda siuntymo ir net nesiteikia paziureti ar jis nebuvo men.pries israsytas. Iskarto atsisako atlykti paskirtos proceduros. Teko paciai prasinet kad teiktusi pasiziureti praeita menesi rasyta siuntima. Ir jau ne pirma karta susiduriama susios 'gydytojos' nemokejimu bendrauti. Gal reiketu poliklinikai perziureti kadrus? Kuo toliai to blogiau
Laba diena. Labai noriu padėkoti slaugytojai Dalia Sipavičienei, neeilinio gerumo, supratimo, nuoširdumo žmogui. Jei daugiau tokių dirbtų medicinos srityje, mes lankytojai būtume ir sveikesni ir laimingesni. Nuoširdus ačiū jai.
Inga 2020-08-28 15:42:05
Mes su mažu vaiku iki vienerių metų esame registruoti pas šeimos gydytoją Astą Martinkėnienę. Jos seselė Gražina, labai nemaloni moteris. Kas kartą paskambinus su problema ar klausimu dėl vaiko su pykčiu pakelia ragelį ir prisistačius, sako, , , kas vėl jum atsitiko"?. Pasakius problemą, su gydytoją sujungti niekad negali, konsultuoja pati ir viską, , nurašo dantukams", nors vaiko nei akyse nematė. Pakliūti pas savo gydytoją taip pat neįmanoma, o šiaip ne taip po savaitės prisiprašius, nes problema liko, suserga šeimos gydytoja. O poliklinikoje taip pat serga ir budintis gydytojas. Tad deja, nors poliklinika ir yra, bet galinčių gydytojų priimtu vaiką iki metų-nėra. Košmaras, kaip sociakinį draudimą kas mėnesį, tai mokame, o pas gydytoją pakliūti šiais laikais prabanga, jeigu nesergi Covid-19.
Šiandien lankiausi pas gyd. Alicijà Remeikienę. Konsultacija labai nuvylė. Gydytoja viso vizito metu kalbėjo grybiai ir nederamai. Sužinojusi, kad dirbu med. srityje nejautė pagarbos, o priešingai kalbėjo labai grubiai. Tikrai nerekomenduoju lankytis pas šià gydytojà. Negavau jokios naudos iš šio vizito. Manau, kad gydytojos tiklas kuo greičiau atlikti vizitus, nes kalbėtis apie gydymà, patarti ir pakonsultuoti dėl tolimesnio gydymo ji net nesiruošė.
Daktarė specialistė patarė pasidaryti tam tikrus kraujo tyrimus.

Paprašius šeimos gydytojos siuntimo (nemokamai), atsakė, kad būtinybės karantino metu nėra!

Jei nori, eik mokamai. ir viso gero. Už ką mes mokam mokesčius, jeigu negaunam nemokamų paslaugų? ir nesvarbu, kad karantinas. Nejau ten kur mokama paslauga - saugiau?
Vaikui paskirtas logopedas!Buvome konsultacineje pamokoje 1 karta, veliau man pasakyta dirbti namie, ir tiek, nes nera vietu ir tiek, arba eikit mokamai!Ar cia normalu????Jeigu paskirta reiskiasi turi buti ir vietos kazkaip per visus metus surastos ar kaip?????kol kas logopedo pavardes neviesinu, bet tik kol kas....
Violeta mammadova
2020-02-17 22:51:19 IP 2e7r3ua0
Odontologijos skyrius tiesog wau
Tragedija, kosmaras,
susizeidziau ranka{nestipriai, stiklo suke bet per pati delna}kadangi dirbau prie lazdynu ligonines ten ir uzejau, pasake kad vaziuociau i savo poliklinika{VRCP}, ten nuo 8val.ryto registraturoi pasake kad reikai pas hirurga, pralaukus ilga laika isejo sesele ir man paklausus pasake kad as nei registruotas nei korteles ir paziurejo i apibintuota ranka pasake-taigi chirurgas dabar tik vienas, o del biuletenio eikite pas savo daktare.As vel i registratura-ten -AAAA tai jum biuletenio reikia, tada pas savo daktare, o kokia pavarde?Sakau dabar nezinau, nes paskutini karta gal pries penkis metus buvau ir tai medicininei apziurai, o tada buvo Rogoviene{labai gera profesionale ir zmogus}Nusiunte pas Šakiene, ten taipogi pralaukus 1h., isejo sesute ir taipogi nieko nezino, tai nuejo i registratura issiaiskint, o grizusi pasake truputi palaukti prie 153 budincio daktaro kabineto, nes te jau ir kortele yra ir biuleteni israsys.Ten pralaukes mazdaug 2h.isdrysau uzeiti ir pasiteirauti, kodel visus kitus kviecia, kad ir su vaikais, kad ir zymiai veliau uz mene atejusius, tada paieskojusi kompiuteryje sesute pasake kad mano laikas 12valanda, t.y. dar valanda laukti, Gerai, laukiu, kviecia pavardemis, apie13 valanda truksta kantrybe, uzeinu paklausti-gerai, sako va vaikucius sergancius priimsiu ir tada.As sakau gerai-vaikucius pirmyn, Veliau isejusi gydytoja pareiske-pas jus pjautine zaizda as negaliu jum israsyti biuletenio be chirurgo apziuros, Sakau zmones, As nuo 8 val.ryto iki 13val.negaliu gauti biuletenio, o siaip man ir ranka skauda reiketu ir gal antibiotiku,
Numojau ranka, parvaziavau namo, paskambinau i registratura pas chirurga uzsiregistravau{ir vieta kazkaip stebuklingai atsirado}Rytoi pradesiu viska is naujo, reiks dar ir po chirurgo pas savo daktare papult, Vienu zodziu be reikalo mes mokam tuos draudimus jei prireikus karta per 5 metus negali net pagalbos sulaukti, registruosiuos privaciai, nepavydziu pensininkam, nes pagal sistema turi registruotis mazdaug kada planuoji susirgt
Šablov Jurij net neapžiūrėjo mano odos pažeidimo ir išrašė vaistų. Labai atsainiai priėmė bei rodė nenorą tinkamai apžiūrėti, suteikti pagalbą. Taip pat per mano laiką buvo priimta mergina, kuri turėjo eiti po manęs, o man liepė laukti. Seselės požiūris dar labiau nuviliantis... Po merginos išėjimo, įėjus į kabinetą ir paklausus, ar galima, buvo matyti seselės nepasitenkinimas bei atsainus atsakymas.
Klientas 2020-01-27 09:51:09
Pakalbekim apie Jurate Pazeriene.
Gerbiamoji puikiai mato kad klientas pas ja laukia ir iseina jinai kokiai 10minuciu, na suprantu darbo reikalai ir bla bla bla.
Cia dar nieko. Esant pas ja kabinete, suskambus jos mobiliajam telefonui jinai drasiai atsiliepia ir kalbasi asmeniniais reikalais.
Na gerbiamoji, atejom i darba tai dirbkim o ne asmeniniais reikalais uzsiimkim. Priimkim klientus laiku pagal talonelius ir visi bus laimingi.
Bet.... Taip atidžiai nei vienas gydytojas nei apžiūri, nei išklausineja, nei pasirūpina, kad pkliutum pas kitą gydytoja, jei reikia asmeniškai nuveda ir su gydytoju susitaria, kad priimtu ta pačią dieną. Vedžiau 3 vaikus ir labai esu patenkinta, nuostabi, rūpestinga gydytoja. Kad būtų daugiau tokių.... Gražios dienos
Dėkoju poliklinikos reabilitacijos gydytojai Elonai Tumėnaitei ir energoterapeutui Jonui Čelkiui. Tai labai dėmesingai, malonūs ir profesionalūs savo srities specialistai. Ačiū už puiku gydymo paslaugu suteikimą. Rekomenduoju.
Sveiki esu nepatenkinta del registratores Laimos, nes kai paskambinau ir paprasiau sujungti su chirurgų kad veluosiu pas gydytoją. Regdama ant manes ji pasake kad daktaras dirba iki 16:00val.
Pakalbekim apie Jurate Pazeriene.
Laba diena. Aš norėčiau pasidžiaugti ir pagirti seselę (dabar ko gero vadinasi slaugytoja) Dalią Sipavičienę. Niekada neatsisakė padėti, patarti, nors ir nebedirba su mano gydytoja.Puikiai suprantu koks siaubingas krūvis joms tenka. Didelis ačiū jai.
Šiandien eilini kartą pasibaisėjau šia poliklinika, mūsų šeimos gydytojas dirba tik 2 kartus per savaitę, trečiadieniais ir penktadieniais, vaikas pradėjo kost nuo pirmadienio, bet trečiadienį dar nebuvo labai blogai ir nuejo į mokyklą, o ketvirtadienį nuo pat ryto baisiai kosėjo, tad teko užrašyt pas budintį gydytoją. Deja, budinčioji gydytoja tik išklausė, kaip vaikas kvėpuoja, ir viskas, paskyrė kažkokią moksturą, net kraujo tyrimo nepaskyrė, o vaikas kosėja iki vėmimo ir net dūst pradėjo: (visas mūsų vizitas u-truko 5 minutes, dar gavau pastabą, kad visada reikai kreiptis į savo šeimos gydytoj. O ar gi vaikas kaltas, kad šeims sgydytojas dirba tik du kartus per savaitė ir tik porą valandų?? prieš tai buvo puiki jauna šeimos gydytoja, deja, nesenaii ji išėjo iš darbo, o vietoj jos paskyrė dytoją, kuris dirba paga tolkį grafiką. Nejaugi gydytoja net negaėjlo vaikui kraujo tyrimu paskirt? Ir kas bus atsakingas, jeigu vaiko būklė naktš pablogės??? o jeigu teks važiuot į ligoninę, ten pasakys: turėjot kreiptis į savo polikliniką...toks abejingumas 9 metų vaiko atžvilgiu tiesiog nepriimtinas: ((
19.11.25 registravausi pas gydytoja Tamasauskiene, ryte telefonu gavau zinute, kad gydytoja priimti negali vuzitas atkeliamas 19.12.04
19.12.04 tyte telefonu gaunu zinite, kad vel gydytoja priimti negali ir vizitas atkeliamas 19.12.12
19.12.12 ryte telefonu vel gaunu zinute, kad vel gydytoja negali priimti ir vizitas atidedamas 20.02.04
Ir man vel ramiai laukti vizito dienos ? Butu juokinga jeigu nebutu graudu. Suprantu, kad visko nutinka ir tikrai vizita galima nukelti velesnei datai, bet ne sistemiskai tai daryti.Tai tiesiog tyciojimasis is zmogaus. Nezinau ar sia sistema taiko tik si gydytoja ar cia poliklinikos problema.
Baisu......... Ateina zmogus su 39 temperatura ir pasako gydytoja priims tik 15:36, okey viskas tvarkoj tvarka yra tvarka, bet gydytoja pasiule uzeit uz 15min pas kita gydytoja kuri pamatuos temperatura ir patars kai numusti ar ko imtis, sedim laukiam tas 15 min uzeinam i kabineta, o gydytoja ramiu balsu, termometras neveikia as jum nieko nepadesiu, jus uzrasyta 15:36 tai atvykite. Atvykstame 15:10 kad neveluot, gydytoja ateina is pietu 15:40 ir dar priima kita pries mus pacienta, tai kas kaltas registratura kuri nemoka laiko planuot ir rezervuot ar gydytojas kuris kada nori tada gryzta is pietu ? O zmogus turi sedet ir kelis kart vazinet su temperatura. Registratura isviso siaubas pasedejus kelias desimt minuciu visko prisiklausyt galima ir registraturos.
Šiandien 2019.10.25 diena apie 10.30 buvome prie 117 kab. Dermatologo, prie kurio nelaukė nei vienas asmuo, pasibeldė užėjome ir paprašėme kad apžiūrėtų mane su kūdikių kadangi grįžom iš turkijos 2019.10.24 ir man išbėrė pėdas, delnus, gerkle ir kudikiui kuneli. Tačiau iš daktaro sulaukėme komentaro kd jie neturi laiko, nes labai daug darbo nors nei 1 zmogaus nebuvo. O buvo ilinde i kompiuterius ir plepejo su sesute girdejom uz duru. Atrodo mokam mokescius ir is musu mokesciu moka jie atlyginimus o jie kaip supuvusi civilizacija nesugeba suteikti reikiamos pagalbos.. GĖDA. Daktaras vyras lyg ir Jurij Šablov nevertaa gydytojo vardo.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%