Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus pergalė, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus pergalė

Atsiliepimai apie Vilniaus pergalė, AB

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus pergalė, AB

Karo ir genocido fone labai ryškiai matosi įmonės politika ir vertybės. Negėda tęsti ryšius su kacapijos pelkynu? Negėda remti karo ir nekaltų žmonių genocido, Vilniaus pergalė, a????? daugiau gyvenime nepirksiu jokios produkcijos iš jūsų. Jūs esate paskutiniai šiukšlės !
Sveiki, jūsų įmonės ir gaminių pavadinimuose jaučiasi tęstinumas, lietuviška dvasia, savitumas, tradicijos, skonis tai pat geras, sėkmės.
Nusipirkau saldainių voveraitė, karakumai taip pat šokoladą juodąjį. Saldainių neįmanoma valgyt! Šokoladas tiesiog veliasi burnoje. Esu labai nusivylusi, nes anksčiau to nebuvo.
Jūsų gaminamų šokoladinių sausainių „GAIDELIS ŠOKOLADAS" pakuotė yra klaidinanti. Pakuotėje pavaizduoti tamsūs (juodi) sausainiai, ant kurių per vidurį užrašytas žodis „PERGALĖ". Viduje yra šviesūs sausainiai, ant kurių yra gaidelio logotipas, o vietomis yra taškeliai, kurie, kaip suprantu, yra šokoladiniai. Šitoje vietoje negalioja ir produkto instrukcijoje parašytas teiginys, kad: „Etiketėje pavaizduoti produktai nebūtinai yra sudedamieji šios prekės komponentai." Sausainis ir negali būti sausainio produktas, sudedamasis komponentas.
Sveiki, po labai ilgos pertraukos nusipirkau mėgiamiausių savo saldainių GRILIAŽAS. Likau smarkiai nusivylusi. Kur dingo ta ne tokia jau plona buvusi juodo ir traškaus šokolado plutelė, gaubianti saldainio vidų? O ir pats saldainio vidus... Pamenu, "pagrindiniu instrumentu" grojo smulkinti riešutai, o kepintas cukrus buvo kaip "pritariamasis instrumentas". Dabar gi viskas atvirkščiai. Be proto mėgau šiuos saldainius. Gaila, kad jie jau nebeskanūs. O gal dar yra vilties prisibelsti į įmonės gerb. Technologų širdis? Esu tikra, kad tarp Jūsų, Jūsų artimųjų ir draugų yra tokių, kurie neabejingi šiam konditeriniam šedevrui...Laba prašau - grąžinkite senąjį GRILIAŽĄ.
Sveiki, nusipirkau savo mėgstamiausių saldainių CHERRY ir likau be žado ir be pusės danties; kai vietoj vyšnios atsikandau riešuto kevalo... Būkute atsargūs, kad ir jums neatstiktų tokia nelaimė.
Sveiki, kur dingo "Karvutė"?
Grąžinkite MIISU ????
Ka Jūs čia pardavinėjat? Atsidarai dėžute saldainiu, o viduje skylė, net nemalonu ragauti, teko mesti lauk. Gal laikas pažiūrėt į pakuotės vidu?
2020-11-19 13:57:59
klientai nori MIISU ! 2020-11-27 22:30:03
Taip! Labai pasiilgom šių saldainių. Internete radau, kad jie, deja, pardavinėjami tik Estijoje.
Galbūt bent special edition laikinai būtų verta pabandyti?
Sumažėję Picks!
2021-02-21 21:19:18 IP 2e7r412t
Esu labai nepatenkinta, nes sumažėjo "Picks" saldainių rutuliukai su makadamijų riešutais. Nors saldainių kiekis liko toks pats, tačiau jie mažesni, o viduje dedamas nebe pilnas, o vos po puse riešuto.
Grąžinkit tokius, kokius gaminote anksčiau!
klientai nori MIISU !
2020-11-27 22:30:03 IP 2e7r3v8b
2020-11-19 13:57:59
Sveiki, grąžinkit MISSU saldainius! Patys skaniausi jūsų saldainiai buvo!
Galbūt bent special edition laikinai būtų verta pabandyti?
Sveiki, grąžinkit MISSU saldainius! Patys skaniausi jūsų saldainiai buvo!
atsrgiai ten KOVID-19.jau 5 zmones ligononej, o toliaiu...
siulau be sokolado kaip nors...
Saldainyje "Nuts" rastas plaukas. Tokia higiena vemti verčia.
Monika 2016-04-07 12:38:44
Nesuprantu, kodėl jokioje parduotuvėje neberandu saldainių "Miisu". Buvo tikrai labai skanūs, bet neįmanoma surast...
Aha tikrai skanūs.
LT jie nebegaminami. Kaip tik turiu galiu pavaišinti :)) parašykite [email protected]
Miisu gerbėja 2020-04-11 18:05:32
Sveiki, labai gaila, kad nebegaminami saldainiai, , MIISU". Prašau, apsvarstykite jų grąžinimą į rinką - daug žmonių buvo juos pamėgę ir tikrai apsidžiaugs ir vėl galėdami jų paskanauti.
Anonimas 2016-06-08 00:58:02
Kur rasti saldainiu Miisu?
Aha tikrai skanūs.
Kodel paskutiniu metu nuo saldainiu ANANASINIAI trupa sokoladas nuo vafliu. Del saldainiu skonio viskas gerai. Siulome rimtai pazvelgti i problema.
Nusipirkau, , Gaidelis'' sausainių ir pradarius pakelį jie visi buvo sutrupėję. Ar jie tokie bus visada pardavinėjami?
Utenoje Maximoje XX pirkau kriaušių skonio zefyrus 220 g pakuotėje, namuose iškart atidariau ir nustebau, kad jie buvo pakuotėje šlapi o skonis irgi nekoks tiek daug kriaušių skonio kvapiklio įdėta, kad net nebeskanu valgyt!
Vaizdas, kuris net supykino.
Sveiki, 2019 04 07 dieną Nordikoje Rimi parduotuvėje pirkau Vilniaus Pergalės saldainius, , Sostinė'', dalis iš jų buvo seni, pabalę, kieti kad vos prakąsti buvo įmanoma.Norėjau grąžinti saldainius, bet vadybininkė patikino, kad tai ne parduotuvės kaltė, kad saldainiai pas juos neužsilaiko, kad jie ką gauna iš tiekėjo tą ir parduoda.Ar gali taip būti, kad į parduotuvę buvo užvežti pasenę saldainiai, pinigų nieks negražino.
RASA 2019-04-03 15:23:24
vat ir mastau, jeigu fabrikas darbuotojus vezasi net iš Varėnos, tai kazkas ten negerai, o gal Vilniuje nėra bedarbių JAU????
Taip, Rasa. Ir iš Varėnos ir studentai vasaros laikotarpiui ir tuntai jaunimo iš užimtumo tarnybos pastoviam darbui. Bėga visi net 3 mėnesių neišdirbę.
AV 2019-03-06 00:13:01
Sveiki atvykę į oficialią vergystę!
Svarstote apie darbą šiame fabrike, tai turėkit omeny kad fabrikas dirba 3 pamainom (naktinė po 12 valandų), turėsite sukaupę daug viršvalandžių už kuriuos jums nemokės. Pagrasinsite mokesčių inspekcija?, tai iš jūsų tik pasijuoks. Mokesčių inspekcija gauna labai gerą "atkatą", čia tokia fabriko vieša paslaptis.
Žiūriu daug kas skundžiasi jog saldainių "Sostinė" skonis pasikeitė? O ko jus norite, jas verda bet kuris darbuotojas, kuriam kelias valandas parodė kaip virti saldainius. O toks darbuotojas gali keistis kiekvieną savaitę. Sėkmės busimiems darbuotojams ir skanaus tiems, kas vartoja šio fabriko produkciją.
Sveiki atvykę į oficialią vergystę!
Saldainyje raudonoji aguona radau ilgą šviesų PLAUKĄ!!!!
Nuosirdziai prasau, nebekraukit palmiu aliejaus i savo gaminius, ypac sokoladus. Kokybe labai suprastejus, labai gaila ir kad ir sveikatos kaina.
Prieš pora savaičių pirkau Vilnius, Sostinė ir Paukščių Pienas dėžutėse, lauktuvėms. Paukščių Pieną šiandien atidariau, ir nustebau: aiškiai trūksta vieno saldainio. Taip į plėvelę suvyniota. Gerai, kad liko pas mane, o ne dovanoms.
Kur gauti miisu saldainiu?!
labai megstu jusu saldainius.pirkau sostines vilnius.siandien valgant saldaini ismigo i gomuri apie vieno cm.ilgio plona vielyte, net siurpas nukrate jeigu as ja buciau nurijes.
Kur rasti saldainiu Miisu?
Prieš mėnesį pradarę saldainių dėžutę „Senasis Vilnius“, aptikome saldainius pabalusius, viduje įdarai sukietėję ir pasenę, nors galiojimo terminas baigsis 2016-01-15. Manėm, gal tik atsitiktinumas. Bet dar kartelį prieš 3 dienas įsigijus Jūsų gaminamą pienišką šokoladą su vanilės ir grietinėlės įdaru, kurio galiojimas baigsis 2016-01-11 - vėl tą patį aptikome. Šio šokolado pagaminimo data 2015-01-12, vadinas duodate terminą lygiai metai. Ar ne per ilgas terminas??? Jau nuo pagaminimo praėjus 9 mėn. šį gaminį teko mesti į šiukšlių konteinerį. Apmaudu, kai mulkinami pirkėjai, bet apmaudžiausia, kad Jūsų saldainių rinkiniai „Lietuva“, „Vilnius“ ir kt. buvo nuvežti arba nusiųsti į tolimas pasaulio šalis dovanų. Jei pradarę saldainių dėžutes svečiai rado tai, ką mes randame dabar, kokį įspūdį jiems paliekame? Kalbame ne tik apie save, bet ir apie tradicinius lietuviškus gaminius, kuriais iki šiolei didžiavomės ir vežiojome reklamuodami kone po visą pasaulį. Prašome Jūsų atidžiai peržiūrėti ir tinkamai įvertinti saldumynų galiojimo laiką. Norime tikėti, kad ateityje neteks raudonuoti iš gėdos dėl pasenusių saldainių.
Esu pakraupes Rokiskio IKI Cento parduotuve vyksta zaidimas, o korteliu niekas nedalina, reklamos komunikacija sukabinta, bet korteliu neduoda.
Aušra 2015-08-19 15:29:32
Nežinau kas Vilniaus pergalei pasidarė, bet jų produkcija suprastėjo, saldainiai jau ne tokie kaip buvo...toks jausmas kad liko tik originalūs saldainių popieriukai ir pavadinimas. Kas ten įvyniota į ''Vilniaus"saldainių popierėlius ? Kaina neatitinka kokybės.
Visiskai pritariu. Buvau isvykusi is Lietuvos, grizusi po ilgo laiko nusipirkau sveriamu ''Vilniaus'' saldainiu - visiskas nesusipratimas. Kaina kaip gero belgisko sokolado, bet skonis klaikus, kazkoks riebalas veliasi burnoj. Bendrai tai daugelio lietuvisku maisto produktu kokybe zenkliai suprastejo. Vis tas besaikis verslininku godumas...
Sveiki, noriu pritarti Vincui, Sostinės saldainių skonis pasikeitė visiškai. Net nemalonu valgyti, o tai mano buvę mėgiamiausi saldainiai.
Sveiki.Noreciau pastebeti, kad pablogejo saldainiu Sostine skonis. Tikriausiai ant kazko pataupot? Tas pats ir apie saldainius Vilnius.Kaina turetu atitikti kokybe.Laukiame atatinkamu isvadu.
Laba diena, norime paklausti ar priimate moksleivių grupes į Jūsų įmonę. Jei taip kokiu tel. nr. derint. O gal vedate kokias edukacines programas moksleiviams, kokia kaina būtų edukacinių programų.
Lauksime atsakymo.
Pirkau Klaipedos maximoje sveriamus saldainius SANNY DAY o jie brokuoti, saulegrazu nerasta ir jie visi be formos kaip issilyde. Kas nutiko Jusu siai produkcijai... sie saldainiai buvo be galo musu megiami...
Laba diena.Vaikai uzsiprase saldainiu Milda, bet ismaisiau Panevezi, o ju taip ir neradau.Gal as ne ten ieskojau?Gal yra galimybe suzinoti ar galiu Panevezyje kur nors isigyti siu saldainiu?
laba diena noreciau pasiteirauti del ysidarbinimo jusu istaigoje darbas neturi reiksmes
darbas kaip darbas... bet su virsvalandziais ten tai problema pastoviai.
sweiki noreciau paklausti ra dar yra darbo pas jus?pvz antrai pamainai jei taip atr i mano el.pasta [email protected]
dirbau netingejau o uz ka uz minimuma ragus stumia sakydami minimali alga 900 i rankas
irina 2012-07-30 15:47:06
sveiki, noriu isidarbinti pas jus graiciunu gatveje,as gyvenu vaidotuotose, kur man kreiptis?
eikite pas jania i birza ten nusius

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
SALDI REKLAMA. Verslo dovanos, kurios įsimena. Reklaminiai saldainiai, saldžios verslo dovanos ir šokoladas su reklamine pakuote. Kuriame ir gaminame firmines dovanas ir saldžius firminius suvenyrus su logotipu sėkmingai Jūsų įmonės komunikacijai. Šokoladukai su logotipu ir saldžios verslo dovanėlės skirtos...
Daisena
CoffeePlace.lt

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – platus kavos, kavos aparatų, arbatos, saldumynų, užkandžių asortimentas bei rutinos praskaidrinimas staigmenomis, dovanomis ar ypatingais pasiūlymais! Jau daugiau nei 25 metus mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus ar biurus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
ATRONA
MOGYI - taip skanu, kad net sustot sunku!

Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, kab. 408, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: maisto produktai; didmeninė prekyba; kepyklos; konditerija, saldumynai; sveiki produktai.
ATRONA,UAB oficialus MOGYI atstovas Lietuvoje. Skrudina įvairius branduolius, fasuoja juos ir platina. Firmos pagrindinis tikslas - pirkėjai nuolat turi gauti geros kokybės ir sveikos mitybos reikalavimus atitinkančius gaminius, kurie būtų visiems įperkami, kad pagražintų ir pragiedrintų šiokiadienius. Vengrų įmonė...

"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Sąskaitą apšvarino sukčiai – atsakomybė už tai gali kilti ir bankui
Bankai skambina pavojaus varpais ir perspėja, kad sukčiai kibernetinėje erdvėje išradingai naudoja vis sunkiau atpažįstamus sukčiavimo būdus. Bankai prašo neprarasti budrumo ir atidumo. Tokie...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Kraft Heinz Co 40,37 +1,71%
Goldman Sachs 357,46 +1,06%