Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus pergalė, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus pergalė

Atsiliepimai apie Vilniaus pergalė, AB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus pergalė, AB

Monika 2016-04-07 12:38:44
Nesuprantu, kodėl jokioje parduotuvėje neberandu saldainių "Miisu". Buvo tikrai labai skanūs, bet neįmanoma surast...
Aha tikrai skanūs.
LT jie nebegaminami. Kaip tik turiu galiu pavaišinti :)) parašykite miisusaldainiai@gmail.com
Miisu gerbėja 2020-04-11 18:05:32
Sveiki, labai gaila, kad nebegaminami saldainiai, , MIISU". Prašau, apsvarstykite jų grąžinimą į rinką - daug žmonių buvo juos pamėgę ir tikrai apsidžiaugs ir vėl galėdami jų paskanauti.
Anonimas 2016-06-08 00:58:02
Kur rasti saldainiu Miisu?
Aha tikrai skanūs.
Kodel paskutiniu metu nuo saldainiu ANANASINIAI trupa sokoladas nuo vafliu. Del saldainiu skonio viskas gerai. Siulome rimtai pazvelgti i problema.
Nusipirkau, , Gaidelis'' sausainių ir pradarius pakelį jie visi buvo sutrupėję. Ar jie tokie bus visada pardavinėjami?
Utenoje Maximoje XX pirkau kriaušių skonio zefyrus 220 g pakuotėje, namuose iškart atidariau ir nustebau, kad jie buvo pakuotėje šlapi o skonis irgi nekoks tiek daug kriaušių skonio kvapiklio įdėta, kad net nebeskanu valgyt!
Vaizdas, kuris net supykino.
Sveiki, 2019 04 07 dieną Nordikoje Rimi parduotuvėje pirkau Vilniaus Pergalės saldainius, , Sostinė'', dalis iš jų buvo seni, pabalę, kieti kad vos prakąsti buvo įmanoma.Norėjau grąžinti saldainius, bet vadybininkė patikino, kad tai ne parduotuvės kaltė, kad saldainiai pas juos neužsilaiko, kad jie ką gauna iš tiekėjo tą ir parduoda.Ar gali taip būti, kad į parduotuvę buvo užvežti pasenę saldainiai, pinigų nieks negražino.
RASA 2019-04-03 15:23:24
vat ir mastau, jeigu fabrikas darbuotojus vezasi net iš Varėnos, tai kazkas ten negerai, o gal Vilniuje nėra bedarbių JAU????
Taip, Rasa. Ir iš Varėnos ir studentai vasaros laikotarpiui ir tuntai jaunimo iš užimtumo tarnybos pastoviam darbui. Bėga visi net 3 mėnesių neišdirbę.
AV 2019-03-06 00:13:01
Sveiki atvykę į oficialią vergystę!
Svarstote apie darbą šiame fabrike, tai turėkit omeny kad fabrikas dirba 3 pamainom (naktinė po 12 valandų), turėsite sukaupę daug viršvalandžių už kuriuos jums nemokės. Pagrasinsite mokesčių inspekcija?, tai iš jūsų tik pasijuoks. Mokesčių inspekcija gauna labai gerą "atkatą", čia tokia fabriko vieša paslaptis.
Žiūriu daug kas skundžiasi jog saldainių "Sostinė" skonis pasikeitė? O ko jus norite, jas verda bet kuris darbuotojas, kuriam kelias valandas parodė kaip virti saldainius. O toks darbuotojas gali keistis kiekvieną savaitę. Sėkmės busimiems darbuotojams ir skanaus tiems, kas vartoja šio fabriko produkciją.
Sveiki atvykę į oficialią vergystę!
Saldainyje raudonoji aguona radau ilgą šviesų PLAUKĄ!!!!
Nuosirdziai prasau, nebekraukit palmiu aliejaus i savo gaminius, ypac sokoladus. Kokybe labai suprastejus, labai gaila ir kad ir sveikatos kaina.
Prieš pora savaičių pirkau Vilnius, Sostinė ir Paukščių Pienas dėžutėse, lauktuvėms. Paukščių Pieną šiandien atidariau, ir nustebau: aiškiai trūksta vieno saldainio. Taip į plėvelę suvyniota. Gerai, kad liko pas mane, o ne dovanoms.
Kur gauti miisu saldainiu?!
labai megstu jusu saldainius.pirkau sostines vilnius.siandien valgant saldaini ismigo i gomuri apie vieno cm.ilgio plona vielyte, net siurpas nukrate jeigu as ja buciau nurijes.
Kur rasti saldainiu Miisu?
Prieš mėnesį pradarę saldainių dėžutę „Senasis Vilnius“, aptikome saldainius pabalusius, viduje įdarai sukietėję ir pasenę, nors galiojimo terminas baigsis 2016-01-15. Manėm, gal tik atsitiktinumas. Bet dar kartelį prieš 3 dienas įsigijus Jūsų gaminamą pienišką šokoladą su vanilės ir grietinėlės įdaru, kurio galiojimas baigsis 2016-01-11 - vėl tą patį aptikome. Šio šokolado pagaminimo data 2015-01-12, vadinas duodate terminą lygiai metai. Ar ne per ilgas terminas??? Jau nuo pagaminimo praėjus 9 mėn. šį gaminį teko mesti į šiukšlių konteinerį. Apmaudu, kai mulkinami pirkėjai, bet apmaudžiausia, kad Jūsų saldainių rinkiniai „Lietuva“, „Vilnius“ ir kt. buvo nuvežti arba nusiųsti į tolimas pasaulio šalis dovanų. Jei pradarę saldainių dėžutes svečiai rado tai, ką mes randame dabar, kokį įspūdį jiems paliekame? Kalbame ne tik apie save, bet ir apie tradicinius lietuviškus gaminius, kuriais iki šiolei didžiavomės ir vežiojome reklamuodami kone po visą pasaulį. Prašome Jūsų atidžiai peržiūrėti ir tinkamai įvertinti saldumynų galiojimo laiką. Norime tikėti, kad ateityje neteks raudonuoti iš gėdos dėl pasenusių saldainių.
Esu pakraupes Rokiskio IKI Cento parduotuve vyksta zaidimas, o korteliu niekas nedalina, reklamos komunikacija sukabinta, bet korteliu neduoda.
Aušra 2015-08-19 15:29:32
Nežinau kas Vilniaus pergalei pasidarė, bet jų produkcija suprastėjo, saldainiai jau ne tokie kaip buvo...toks jausmas kad liko tik originalūs saldainių popieriukai ir pavadinimas. Kas ten įvyniota į ''Vilniaus"saldainių popierėlius ? Kaina neatitinka kokybės.
Visiskai pritariu. Buvau isvykusi is Lietuvos, grizusi po ilgo laiko nusipirkau sveriamu ''Vilniaus'' saldainiu - visiskas nesusipratimas. Kaina kaip gero belgisko sokolado, bet skonis klaikus, kazkoks riebalas veliasi burnoj. Bendrai tai daugelio lietuvisku maisto produktu kokybe zenkliai suprastejo. Vis tas besaikis verslininku godumas...
Sveiki, noriu pritarti Vincui, Sostinės saldainių skonis pasikeitė visiškai. Net nemalonu valgyti, o tai mano buvę mėgiamiausi saldainiai.
Sveiki.Noreciau pastebeti, kad pablogejo saldainiu Sostine skonis. Tikriausiai ant kazko pataupot? Tas pats ir apie saldainius Vilnius.Kaina turetu atitikti kokybe.Laukiame atatinkamu isvadu.
Laba diena, norime paklausti ar priimate moksleivių grupes į Jūsų įmonę. Jei taip kokiu tel. nr. derint. O gal vedate kokias edukacines programas moksleiviams, kokia kaina būtų edukacinių programų.
Lauksime atsakymo.
Pirkau Klaipedos maximoje sveriamus saldainius SANNY DAY o jie brokuoti, saulegrazu nerasta ir jie visi be formos kaip issilyde. Kas nutiko Jusu siai produkcijai... sie saldainiai buvo be galo musu megiami...
Laba diena.Vaikai uzsiprase saldainiu Milda, bet ismaisiau Panevezi, o ju taip ir neradau.Gal as ne ten ieskojau?Gal yra galimybe suzinoti ar galiu Panevezyje kur nors isigyti siu saldainiu?
laba diena noreciau pasiteirauti del ysidarbinimo jusu istaigoje darbas neturi reiksmes
darbas kaip darbas... bet su virsvalandziais ten tai problema pastoviai.
sweiki noreciau paklausti ra dar yra darbo pas jus?pvz antrai pamainai jei taip atr i mano el.pasta rynkiewicz.e@gmail.com
dirbau netingejau o uz ka uz minimuma ragus stumia sakydami minimali alga 900 i rankas
irina 2012-07-30 15:47:06
sveiki, noriu isidarbinti pas jus graiciunu gatveje,as gyvenu vaidotuotose, kur man kreiptis?
eikite pas jania i birza ten nusius
man darbas patinka, o ka jus norit nieko nedarit ir gaut pinigus????ne tie laikai dabar jeidar nesupratot:DDDD
gamimame irsostines ir vilnaus
mūsų šeimai patinka "Pergalės" gaminami saldainiai: Pergalė, Sostinės, Vilnius. Dar anksčiau būdavo "Milda". Tačiau jau gal koks pusmetis ar daugiau nebegauname šių saldainių nusipirkti. Tiesa, šią savaitę pasirodė "Vilnius", tačiau "Sostinės" ir toliau nerandame. Ar dar juos gaminate?
polnij bespridel rabota dlia rabov a platiat grosi.
sveiki, noriu isidarbinti pas jus graiciunu gatveje, as gyvenu vaidotuotose, kur man kreiptis?
Noriu paklausti, kokios yra galimybės įsidarbinti Jūsų Įmonėje.
Klausiu, nes neradau skilties internetiniame Jūsų puslapyje. Su pagarba.

Esu didelis Jūsų gerbėjas, ir noriu paklausti, kokios yra galimybės įsidarbinti Jūsų Įmonėje.
Klausiu, nes neradau skilties internetiniame Jūsų puslapyje. Pagarbiai.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stiklas ir jo gaminiai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Bulgarija ir Kroatija žengė žingsnį link narystės euro zonoje
Bulgarija ir Kroatija žengė žingsnį link narystės euro zonoje 07-10 21:10
Penktadienį Valiutų kursų mechanizmo (VKM II) komiteto posėdyje buvo patvirtinta Bulgarijos ir Kroatijos narystė šiame mechanizme. Prisijungimas prie VKM II yra vienas iš narystės euro zonoje...
Ch. Michelio siūlymai dėl ES atsigavimo plano sulaukė "taupiųjų" kritikos
Ch. Michelio siūlymai dėl ES atsigavimo plano sulaukė "taupiųjų" kritikos 07-10 20:55
Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles‘is Michelis penktadienį pateikė naujausią pasiūlymą dėl 750 mlrd. Eur fondo, turinčio padėti atgaivinti Europos Sąjungos ekonomiką po koronaviruso...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 127,75 +2,66%